PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Ultimate 8150 یا w960

bluetooth
22-04-2008, 16:26
i-mate Ultimate 8150 بخرم یا w960 ؟
البته می دونم شباهت زیادی ندارن اما من از هر دوش خوشم می اد و موندم کودومش رو بخرم!!!!
******اگر لطف کردید و نظر دادید حتما" دلیلش رو هم بگید!!!

nkhdiscovery
22-04-2008, 18:12
من کلا با سونی هستم....چون عشق کیفیت آهنگ از هندز فریش و عکسای ماهشم...!

corey
22-04-2008, 20:45
دوست عزیز شما فکر کنم 5 تا تاپیک زدی و با این کار باعث شدی تاپیک های مفیدتر بره پایین

ehsssssan
23-04-2008, 01:38
شما با اين كارت منم سردرگم كردي فكر كردم پست اشتباهي زدم و 30 مين بود الاف . . . . .

bluetooth
23-04-2008, 12:41
شما با اين كارت منم سردرگم كردي فكر كردم پست اشتباهي زدم و 30 مين بود الاف . . . . .

با عرض پوزش شدید از تمامی دوستان !!
تقصیر من نبود ! اشکال از سایت بود اجازه نمی داد تاپیک بزنم من هم مجبور شدم چند بار این کار رو تکرار کنم آخر سر هم منصرف شدم و امروز که اومدم دیدم چه افتضاحی به بار اومده !!! شرمنده ام:41:

zhina_gian
23-04-2008, 23:55
پیش میاد اشکالی نداره. اما از این به بعد بیشتر مواظب باشید.

این تایپک از بین تایپک های دیگه ای که ساختید بیشتر توش نظر داره و به همین دلیل فکر کنم این تاپیک برای
جواب دادن به سوالتون بهتر باشه.

اینم پست من..

اگر من بودم حتما i-mate Ultimate 8150 را انتخاب میکردم. البته اینو بگم که من الان خودم پی1 دارم و چون از لحاظ
سخت افزاری دبلیو 960 و پی1 فرق چندانی با هم ندارند این حرفو میزنم. دبلیو 960 فقط واکمن پلیر 3 و حافظه 8
گیگی داره و تنها فرقش با پی1 من هم که مموری 4 گیگ روش انداختم همینا هستند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر من یک اسمارت فونی که سرعت پروسه اش 520 MHz و دارای Microsoft Windows Mobile 6.0 Professional
هست و سرعت دریافت و ارسال انتقال فایلش در اینترنت بیسیم برابر با Wi-Fi 802.11 b/g/e/i هست خیلی از
دبلیو 960 بهتره چون دبلیو 960 هم پروسه ضعیفتری داره و هم سیستم عاملش به اندازه سیستم عامل ویندوز
قوی نیست و برنامه های UIQ3 نسبت به Windows Mobile 6 کمتر هستند.

از طرفی هم سرعت اینترنت بیسیم دبلیو 960 تنها Wi-Fi 802.11 b است.

رزولیشن i-mate 8150 برابر با 640*480 پیکسل هست در حالی که رزولیشن دبلیو 960 فقط 240*320 پیکسله.

دوربین دبلیو 960 برابر با 3.2 مگایکسله اما دوربین imate فقط 2 مگا پیکسله.

در دبلیو 960 حافظه کافی برای ذخیره موزیک و عکس و فایل های شخصی رو داری اما در i-mate باید یک هزینه
جدا برای خرید یک مموری کارت 2 گیگ و یا 4 گیگ کنار بزاری.

با این شرایط بالا من 100 درصد i-mate ultimate 8150 رو انتخاب میکردم. اونم رنگ سفیدش.

ehsssssan
24-04-2008, 01:24
با عرض پوزش شدید از تمامی دوستان !!
تقصیر من نبود ! اشکال از سایت بود اجازه نمی داد تاپیک بزنم من هم مجبور شدم چند بار این کار رو تکرار کنم آخر سر هم منصرف شدم و امروز که اومدم دیدم چه افتضاحی به بار اومده !!! شرمنده ام

خواهش ميكنم.مشكلي نيست
من يه جواب كامل براتون تو يكي از تاپيكا گذاشته بودم كه متاسفانه حذف شده.

seyyedi
24-04-2008, 12:03
پیش میاد اشکالی نداره. اما از این به بعد بیشتر مواظب باشید.

این تایپک از بین تایپک های دیگه ای که ساختید بیشتر توش نظر داره و به همین دلیل فکر کنم این تاپیک برای
جواب دادن به سوالتون بهتر باشه.

اینم پست من..

اگر من بودم حتما i-mate Ultimate 8150 را انتخاب میکردم. البته اینو بگم که من الان خودم پی1 دارم و چون از لحاظ
سخت افزاری دبلیو 960 و پی1 فرق چندانی با هم ندارند این حرفو میزنم. دبلیو 960 فقط واکمن پلیر 3 و حافظه 8
گیگی داره و تنها فرقش با پی1 من هم که مموری 4 گیگ روش انداختم همینا هستند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر من یک اسمارت فونی که سرعت پروسه اش 520 MHz و دارای Microsoft Windows Mobile 6.0 Professional
هست و سرعت دریافت و ارسال انتقال فایلش در اینترنت بیسیم برابر با Wi-Fi 802.11 b/g/e/i هست خیلی از
دبلیو 960 بهتره چون دبلیو 960 هم پروسه ضعیفتری داره و هم سیستم عاملش به اندازه سیستم عامل ویندوز
قوی نیست و برنامه های UIQ3 نسبت به Windows Mobile 6 کمتر هستند.

از طرفی هم سرعت اینترنت بیسیم دبلیو 960 تنها Wi-Fi 802.11 b است.

رزولیشن i-mate 8150 برابر با 640*480 پیکسل هست در حالی که رزولیشن دبلیو 960 فقط 240*320 پیکسله.

دوربین دبلیو 960 برابر با 3.2 مگایکسله اما دوربین imate فقط 2 مگا پیکسله.

در دبلیو 960 حافظه کافی برای ذخیره موزیک و عکس و فایل های شخصی رو داری اما در i-mate باید یک هزینه
جدا برای خرید یک مموری کارت 2 گیگ و یا 4 گیگ کنار بزاری.

با این شرایط بالا من 100 درصد i-mate ultimate 8150 رو انتخاب میکردم. اونم رنگ سفیدش.

دوستان سلام
من اومدم جواب بدم بگم آیمت که ژینا خانوم زحمتشو کشیدن
یه چیز رو شما باید نگاه کنی ببینی که کدوم بیشتر نیازت رو برطرف میکنه
من اگه باشم آیمت رو میگیرم چون نیازم رو نسبت به 960 بیشتر برآورده میکنه
ولی مکمکنه شما نیازتون این باشه که دوربین متوسط و صدای خوب بخوای به علاوه یک سیستم عامل که نرم افزارهای خوبی هم داشته باشه که میری 960 میگیری

bluetooth
24-04-2008, 12:42
با تشکر از همه ی دوستان!!!
به ویژه احسان خان که یه کمکهای ویژه ای کردن .

Iman_m123
24-04-2008, 15:15
الان شما گوشی خریدید ؟
ولی به نظر من هم گوشی 8150 گوشی خیلی خوبی هست
یکی از مزیت هاش ویندوز موبایل هست

ehsssssan
24-04-2008, 18:03
به ویژه احسان خان که یه کمکهای ویژه ای کردن . _

خوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من جواب كامل رو تو يكي از اين 5 تاپيك شما گذاشته بودمكه پاك كردن حالا من چيكار كنم؟

zhina_gian
24-04-2008, 23:07
دوست عزیز من در صفحه قبل دلایل انتخاب i-mate رو از نظر خودم گفتم. چون خودم در آینده نزدیک قراره یک PDA
بخرم بنابراین دست به تحقیقاتی در مورد i-mate Ultimate 8150 زدم.

طبق تحقیقاتی که در فروم های خارجی و سایت هایی که رویوهای مختلفی در مورد این گوشی گذاشته بودند به
موارد خوب و بد این گوشی پی بردم. البته نا گفته نمونه هیچ وسیله الکترونیکی تا بحال وجود نداشته که بدون عیب
و ایرادهای جزئی باشه اما بعضی وسایل وجود دارند که عیب های بزرگی دارند و نمیشه اونها رو نادیده گرفت.

یک دلیل بسیار مهمی که نظر منو در صفحه قبل در مورد این گوشی تغییر داد و منو به شک انداخت میزان نگه داشتن
باطری در این گوشی است که در اکثر رویوها به آن اشاره شده.

چند نفر از افرادی که این گوشی رو خریدند و چند ماه استفاده کردن و در فرومهای خارجی نظراتشون رو راجب اون
بیان کردند نیز تنها به باطری بد اون اشاره کردند.

این چند نفر با هم همنظر بودند و میگویند که از زمان فول شارژ این گوشی بدون اینکه بهش دست بزنند و باهاش کار
کنند تنها 30 ساعت باطری نگه میداره و اگر با گوشی کار کنند یک چیزی کمتر از 20 ساعت باطری داره.

منم چون دیدم نظر شما رو این گوشی جلب کرده و از طرفی هم من نظر مثبت در مورد این گوشی داده بودم گفتم
بیام و این مورد رو بهتون بگم تا بعدا دچار مشکل نشید.

حالا اگر میبینید از نظر باطری مشکلی براتون ایجار نمیکنه مشکلی نیست اما اگر این بازری نیاز روزانه شما رو
برآورده نمیکنه اونوقت بهتره به این مسئله فکر کنید و منتظر Xperia بمونید و با گوشی که فعلا دارید سر کنید.
البته میزان حجم باطری Xperia با i-mate Ultimate 8150 فرقی ندارند و هر دو حدودا 1530 mAH هستند اما
چون سونی اریکسون در زمینه باطری تجربه خوبی داره و الان نمونه باطری هاشو در گوشی هاش میبینید
ممکنه که با تکنیک ها و تجربیات خودشون میزان نگه داشتن شارژ رو در Xperia بهتر از گوشی های رقیب خودشون
بکنند.

لینک رویو i-mate 8150

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید. :11:

ehsssssan
25-04-2008, 01:05
دوست عزیز من در صفحه قبل دلایل انتخاب i-mate رو از نظر خودم گفتم. چون خودم در آینده نزدیک قراره یک PDA
بخرم بنابراین دست به تحقیقاتی در مورد i-mate Ultimate 8150 زدم.

طبق تحقیقاتی که در فروم های خارجی و سایت هایی که رویوهای مختلفی در مورد این گوشی گذاشته بودند به
موارد خوب و بد این گوشی پی بردم. البته نا گفته نمونه هیچ وسیله الکترونیکی تا بحال وجود نداشته که بدون عیب
و ایرادهای جزئی باشه اما بعضی وسایل وجود دارند که عیب های بزرگی دارند و نمیشه اونها رو نادیده گرفت.

یک دلیل بسیار مهمی که نظر منو در صفحه قبل در مورد این گوشی تغییر داد و منو به شک انداخت میزان نگه داشتن
باطری در این گوشی است که در اکثر رویوها به آن اشاره شده.

چند نفر از افرادی که این گوشی رو خریدند و چند ماه استفاده کردن و در فرومهای خارجی نظراتشون رو راجب اون
بیان کردند نیز تنها به باطری بد اون اشاره کردند.

این چند نفر با هم همنظر بودند و میگویند که از زمان فول شارژ این گوشی بدون اینکه بهش دست بزنند و باهاش کار
کنند تنها 30 ساعت باطری نگه میداره و اگر با گوشی کار کنند یک چیزی کمتر از 20 ساعت باطری داره.

منم چون دیدم نظر شما رو این گوشی جلب کرده و از طرفی هم من نظر مثبت در مورد این گوشی داده بودم گفتم
بیام و این مورد رو بهتون بگم تا بعدا دچار مشکل نشید.

حالا اگر میبینید از نظر باطری مشکلی براتون ایجار نمیکنه مشکلی نیست اما اگر این بازری نیاز روزانه شما رو
برآورده نمیکنه اونوقت بهتره به این مسئله فکر کنید و منتظر Xperia بمونید و با گوشی که فعلا دارید سر کنید.
البته میزان حجم باطری Xperia با i-mate Ultimate 8150 فرقی ندارند و هر دو حدودا 1530 mAH هستند اما
چون سونی اریکسون در زمینه باطری تجربه خوبی داره و الان نمونه باطری هاشو در گوشی هاش میبینید
ممکنه که با تکنیک ها و تجربیات خودشون میزان نگه داشتن شارژ رو در Xperia بهتر از گوشی های رقیب خودشون
بکنند.

واقعا دستت درد نكنه ميگم .خيلي خوب بود به اين ميگن يه پست كامل مفيد خوب راهنما كنننده

بازماز مديريت درخواست دكمه تشكر رو دارم.دستت درد نكنه

actooor
25-04-2008, 14:58
مرسی...واقعا ممنون...
استفاده کردیم...

zhina_gian
25-04-2008, 15:28
خواهش میکنم دوستان. :11:

یک خبر دسته اول دیگه در مورد i-mate 8150 پیدا کردم و اون اینکه کمپانی تولید کنند این گوشی قول داده که به محض
ورود Windows Mobile Professional 6.1 اون رو از طریق آپدیت در اختیار کسانی که گوشی i-mate ultimate 8150 را
دارند قرار بده.

نسخه 6.1 از ویندوز موبایل دقیقه همون نسخه ویندوزی است که قراره همراه با Sony Ericsson Xperia X1 وارد بشه.
اما این شرکت لیست تمام گوشی ها از برند های مختلف رو که قراره با نسخه 6.1 ویندوز موبایل در آینده نزدیک
آپدیت بشند رو اعلام کرده و این لیست شامل گوشی های زیر میشوند.

• Alltel Wireless: HTC PPC6800, HTC Touch

• AT&T: Samsung BlackJack II, MOTO Q 9h global, Pantech duo, AT&T Tilt by HTC

• Sprint: A new Palm Treo and updates for the Mogul by HTC, Touch by HTC, MOTO Q 9c, Samsung ACE

• T-Mobile International: T-Mobile MDA Ameo 16 GB, T-Mobile MDA compact IV

• Device-makers:

• ASUS: New phones including the P320, ZX1, P560, M536 and updates for the P527, P750, M930

• HTC: A new Touch Dual for the U.S. and updates for the AT&T Tilt, Touch by HTC, Mogul by HTC from Sprint, TyTN II

• i-mate: 8502, 9502, 8150, 6150

• Intermec: CN3

• Motorola: MOTO Q 9c, MOTO Q 9h global, MC70, MC9000

• Pantech: Pantech duo

• Samsung: BlackJack II

• Toshiba: Portégé G810,Portégé G910

منبع

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bluetooth
26-04-2008, 10:50
خوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من جواب كامل رو تو يكي از اين 5 تاپيك شما گذاشته بودمكه پاك كردن حالا من چيكار كنم؟
من قصد جسارت نداشتم !!!!!!!
این رو به این خاطرگفتم که بقیه رو راهنمایی کردی تا فقط تو همین تاپیک نظر بدم !!! سوء تفاهم شده!!!!

bluetooth
26-04-2008, 10:59
خواهش میکنم دوستان. :11:

یک خبر دسته اول دیگه در مورد i-mate 8150 پیدا کردم و اون اینکه کمپانی تولید کنند این گوشی قول داده که به محض
ورود Windows Mobile Professional 6.1 اون رو از طریق آپدیت در اختیار کسانی که گوشی i-mate ultimate 8150 را
دارند قرار بده.

نسخه 6.1 از ویندوز موبایل دقیقه همون نسخه ویندوزی است که قراره همراه با Sony Ericsson Xperia X1 وارد بشه.
اما این شرکت لیست تمام گوشی ها از برند های مختلف رو که قراره با نسخه 6.1 ویندوز موبایل در آینده نزدیک
آپدیت بشند رو اعلام کرده و این لیست شامل گوشی های زیر میشوند.

• Alltel Wireless: HTC PPC6800, HTC Touch

• AT&T: Samsung BlackJack II, MOTO Q 9h global, Pantech duo, AT&T Tilt by HTC

• Sprint: A new Palm Treo and updates for the Mogul by HTC, Touch by HTC, MOTO Q 9c, Samsung ACE

• T-Mobile International: T-Mobile MDA Ameo 16 GB, T-Mobile MDA compact IV

• Device-makers:

• ASUS: New phones including the P320, ZX1, P560, M536 and updates for the P527, P750, M930

• HTC: A new Touch Dual for the U.S. and updates for the AT&T Tilt, Touch by HTC, Mogul by HTC from Sprint, TyTN II

• i-mate: 8502, 9502, 8150, 6150

• Intermec: CN3

• Motorola: MOTO Q 9c, MOTO Q 9h global, MC70, MC9000

• Pantech: Pantech duo

• Samsung: BlackJack II

• Toshiba: Portégé G810,Portégé G910

منبع

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از کمک و اطلاع رسانی بی دریغ شما هم ممنون !!
و اینکه متاسفانه یکی از معایب بزرگ pdaهمون مسئله ی شارژه که باید با هاش کنار اومد و زیاد هم به Sony Ericsson Xperia X1 مطمئن نیستم چون این مصرف زیاد شارژ مربوط به صفحه نمایش و CPUمربوطه و فکر نکنم کاری از دستشون بربیاد!!!!حالا من امیدوارم بشه اما چشمم آّ نمی خوره!!!

ehsssssan
26-04-2008, 18:30
خواهش میکنم دوستان. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

مرسی شما خیلی فعال هستی و فعالیتت مفیده.یه تشکر "بازم جای خالی دکمه تشکر احساس میشه"

سوء تفاهم شده!!!!

پس شرمنده