PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : متبحرین و متخصصین p990 پاسخ بدهند

tooba53
22-04-2008, 13:52
گوشیمو (p990 ) اخیرا آپدیت کردم . CDA آخرین ورژن فریمور . مشکل ریسیت گوشی کاملا حل شده اما مشکلی که دارم اینه :
گوشی به طریق زیر هنگ میکنه :
1- وقتی در طولانی مدت یعنی جندین ساعت استفاده نمی کنم بعد که میرم سراغش می بینم صفحه دیگه بالا نمیاد و در حالت عادی خاموش نمیشه و باید Power رو ده ثانیه نگه دارم تا خاموش بشه و بعد روشن کنم . ( تا جایی که اخیرا متوجه شدم این مشکل زمانی هست که شب ساعت بیدار باش تنظیم می کنم و چند دقیقه مونده به زنگ خوردن این مشکل پیش میاد در ضمن صدای آلارم از رم گوشی تعریف شده نه از مموری اصلی خود گوشی)
2- بعضی وقت ها در حین کار با گوشی متوجه میشم صدا نداره یا صدای کلیک قلم نمیاد یا صدای موزیک پلیر میرم که خاموش کنم و باید Power رو ده ثانیه نگه دارم تا خاموش بشه و بعد روشن کنم .
دوستان نمیدونم مشکل از چیه راهنمایی کنید ؟ چه کنم ؟ کلافه شدم ...!!
توجه شما رو به چند مطلب از گوشیم جلب می کنم :
الف- موقع آپدیت یک بار سرور سایت قاط زد روی 89 درصد نگه داشت و من مجبور شدم گوشی رو جدا کنم و دوباره وصل بشم که برای بار دوم ادامه مسیر رو طی کرد و عملیات نصب انجام شد و به پایان رسید.
ب- از مموری دراز آبی رنگ چینی استفاده می کنم .
ج- برنامه معمولا پنج شش تا نصب دارم مخصوصا برنامه های جاوا .
منتظر راهنمایی شما هستم .

shahshahani
22-04-2008, 14:26
دوست عزیز بیا تو کلوپ P990 سوالتو بپرس.
تاپیک بیخود نزن.

AriA jOhaRi
22-04-2008, 15:51
آقا تو تاپیک p990 هیچ جوابی نمیگیری چون خیلی قاطیه اونو دوباره با یه ورژن دیگه آپدین کن یا با یه ورژن دیگه فلشش کن چون اون ورژنی که تو می گی این مشکلات رو داره !
من تجربش رو دارم. . .
مشکل از همون ورژن آپدیت هستش
بازم خواستی بهم پیغام خصوصی بزن

shahshahani
23-04-2008, 09:52
آقا تو تاپیک p990 هیچ جوابی نمیگیری چون خیلی قاطیه

میشه بفرمایین دلیل این حرفتون چیه؟
میدونی چند نفر تا حالا تو اون تاپیک جواب سوالشون رو گرفتن.
در ضمن این جزو مقرراته که سوال تو کلوپ مربوطه پرسیده بشه.

mani32
23-04-2008, 11:58
آقا تو تاپیک p990 هیچ جوابی نمیگیری چون خیلی قاطیه اونو دوباره با یه ورژن دیگه آپدین کن یا با یه ورژن دیگه فلشش کن چون اون ورژنی که تو می گی این مشکلات رو داره !
من تجربش رو دارم. . .
مشکل از همون ورژن آپدیت هستش
بازم خواستی بهم پیغام خصوصی بزن

شما میشه لطف کنید 1 سیوال که در تاپیک 990 پرسیدین و بی جواب مونده را بفرمایید....؟!!!!
اگر قرار باشه هرکی برای 1 سیوال تاپیک بزنه بنظرت چی میشه؟