PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب CSS Validator

neopersia
22-04-2008, 00:29
سلام
من تو میخوام ولیدیتور CSS سایت W3 نصب کنم
سورس خود برنامه رو هم به همراه Apache Tomcat دانلود کردم Java Platform ورژن 1.5 رو هم دارم
تا اینجاش مشکلی نیست و میدونم چکار باید بکنم ولی مشکلم Apache Ant هست
نمیدونم این دیگه چیه و به چه کاری میاد و اینطوری که من تو سایتش دیدم فایل نصب کردنی نداره میترسم با این اینترنت مافوق سوتم برم دانلودش کنم و بعد برای نصب توی ویندوز ایراد بگیره
البته تو نصب HTML ولیدیتورش مشکلی نبود چون با پرل نوشته شده و تنها کاری که داشت ادیت کردن چند تا فایل و نصب چند تا ماژول پرل بود
میخواستم ببینم کسی از دوستان این CSS Validator رو تا حالا نصب کرده یه کم تجربشو به ما هم انتقال بده
یا اینکه برنامه ای سراغ دارید که با همین کیفیت فایلهای CSS رو با استانداردها مطابقت بده
ممنون میشم اگه نظری دارید مطرح کنید

Ultimator
22-04-2008, 09:47
برادر گرامی اين چه کاريه ! ميخوای css استاندارد بنويسی با ابزارهاش اين کار رو بکن مثلا dramweaver cs3 و مخصوصا Expression web ميتونی به راحتی css استاندارد کامل ايجاد کنی
نميدونم شايد استاندارد تر ميخوای ! ولی من فکر کنم وليديتور online هم ديدم ، اگه expression web رو امتحان نکردی حتما اين کار رو بکن مطمئنا کارتو راه ميندازه

neopersia
22-04-2008, 13:14
ببین نیما جان من خودم اینایی رو که گفتی میدونم ولی احتمالاً شما تا حالا نشده که بخوای یه طراحی 100 درصد استاندارد داشته باشی چون اگه این طور بود حتماً تفاوت اونی رو که گفتم با این برنامه ها میدونستی
من با نوت پد هم میتونم Css بنویسیم ولی برام مهمه که استاندارد باشه گذشته از این وقتی از این ولیدیتور استفاده کنی توی دیباگ کردن Css و Html هم کمک میکنه یعنی توی پیدا کردن غلطهای املایی و ... که توی کد نوشته شده
من ولیدیتور آنلاین نمیخوام اگه میخواستم که میرفتم از همونی که میخوام نصب کنم استفاده میکردم

Ultimator
23-04-2008, 00:41
درسته نشده ! چه کاريه ! ميخوای چيکار 100% استاندارد ! تازه اکسپرشن وب وليديتور css هم داره همچی خنگ نيست و زير قلط املايی ها خط ميکشه . اگه فکر ميکنی غلط املايی اي هست که اين برنامه نشناسه اگه خودت حال تست کردن ندری يه نمونه کد بده باهاش وليديت ميکنم ببينم چند مرده حلاجه شايد تا حالا به اين سطح از کد css برنخورده باشم .
مرسی

neopersia
23-04-2008, 00:53
میخوام اونو تو کامپیوتر خودم نصب کنم اینجوری راحت ترم چون Adsl ندارم که 24 ساعته به اینترنت وصل باشه
من خودم دوست دارم کدهایی که مینویسم استاندارد باشه کلاً با کد استاندارد حال میکنم
الان هم دارم یه پروژه انجام میدم که مشتریم میخواد سایتش استاندارد باشه

اگه میخوای اون سایتو تست کنی کافیه آدرس صفحه رو بهش بدی اون میاد همه Css های اون صفحه رو چک میکنه چه توی خود صفحه باشه چه تو فایل خارج از صفحه

neopersia
23-04-2008, 00:59
آدرس سایتشو که احتمالاً میدونی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم آدرس مربوط به صفحه اصلی سایت من توی اون ولیدیتور هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید