PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کامپيوترم همش ريستارت ميشه

ali_r29
21-04-2008, 19:17
کامپيوتر من همش restart ميشه يعنی تا صفحه welcome مياد بد يهو restart ميشه هر کاری ميتونستم
کردم از f8 استفاده کردم،ولی هر آپشنی رو ميزنم تا صفحه welcome مياد بد رستارت ميشه،واسم فقط
مهمه عکس های که تو دريوم دارم،ايراد اينه که من فقط يه drive داشتم،،راستی اينو هم بگم از cd
خوده windows استفاده کردم که واسم رپير کنه ولی بازم هم همون شد چيکار بايد بکنم.
يه جا ديدم با cd windows يه کارای کرد کامپيوتر درست شد ولی نفهميدم چيکار کرد البته واسه اون کامپيوتر يه صفحه ابی ميامد system fail ميداد ،ميخواستم
ببينم کسی هست راهنماييم کنه؟؟؟؟؟ يعنی راهی نيست قبل از اينکه win عوض کنم وارده windows شم ميخوام عکس ها رو از دست ندم ممنون اينم بگم حتی ctrl+f5 ya ctrl+shift+f5 وقتيwelcomميامد کار نکرد

djsystem
21-04-2008, 19:25
عزیزم
شما تو همین فروم یه سرچ کن blue screen of death
تا حالا زیاد راجع بهش بحث شده

ali_r29
21-04-2008, 20:02
ببين واسه من صف آبی نمياد که تو welcome مياد بد رست ميشه،،در ضمن تو همون صف welcome يه
پيقام مياد که windows اريگينال نيست واسه اون که نميتونه باشه؟

mahdi7610
21-04-2008, 20:26
سلام دوست عزیز

خوب با تعویض ویندوز احتمالا مشکل شما حل بشه .

اگه مشکلتون با تعویض ویندوز حل نشد در این صورت مشکل یا از پاور و یا از ram شما هستش .

اما اگه می خواهید عکس هاتون را نجات بدید کافیه یه سیستم دیگه گیر بیارید و هارد خودتون را با هارد اون سیستم هارد به هارد کنید و با هارد خودتون را به عنوان هارد میهمان به اون هارد وصل کنید و با هارد اون سیستم بالا بیاید و تمام چیزهایی که نیاز دارید را از هارد خودتون به هارد اون سیستم کپی کنید .

موفق باشید .

alil1369
21-04-2008, 21:32
اقا یه سی دی لینوکس یا برنامه های بک اپ بوت ایبل گیر بیار بک اپ بگیر تو یه درایو دیگه یا با لینوکس رایتشون کن !

ali_r29
21-04-2008, 21:41
مشکل یا از پاور و یا از ram شما هستش .
ا
.ميشه يه توضيح بديد چطور بايد power چک کرد،ممنون

x_boy
21-04-2008, 22:32
سلام
برای پشتیبان گیری در داس و قبل از شروع ویندوز میتونی از Hirens Boot Cd و
نرم افزار True ImageAcronis استفاده کنی
ویندوزت چه مدته که اینجوری شده ؟
از طریق Safe Mode میتونی وارد ویندوز بشی
احتمال زیاد بوت و یا MBR ویندوزت مشکل پیدا کرده
با استفاده از سی دی ویندوز به راحتی میشه با چند تا دستور ساده اون ها رو بازیابی و تعمیر کرد
برای چک کردن پاور باید یه پاور دیگه روی سیستمت نصب کنی ببینی باز هم مشکل داره یا نه

:11:

xajorov
21-04-2008, 23:05
سلام دوست عزیز .
1_ ببین فن سی پی یو خوب کار میکنه یا نه .کلا حرارت سی پی یو روچک کن.
2_ ویندوز عوض کن .
3_ اگه درست نشد مشکل از پاوره

mahdi7610
21-04-2008, 23:11
ميشه يه توضيح بديد چطور بايد power چک کرد،ممنون
سلام دوست عزیز

پس 15 را مطالعه کن . نحوه تست پاور گفته شده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی .

ali_r29
23-04-2008, 00:02
دوستان از همه ممنون،،يکی از دوستام اومد با يه cd ،،البته نميدونم چه cd بود درست کرد
هنوز نديدمش ببينم که cd چی بود،،bootabe بود يه.... ولی در کل win عوض نکردم و درست شد
بازم از همه ممنون

mohsen121
23-04-2008, 01:31
فن سي پي يو فن پاور رو چك كن .

x_boy
23-04-2008, 05:43
دوستان از همه ممنون،،يکی از دوستام اومد با يه cd ،،البته نميدونم چه cd بود درست کرد
هنوز نديدمش ببينم که cd چی بود،،bootabe بود يه.... ولی در کل win عوض نکردم و درست شد
بازم از همه ممنون
سلام
مبارکه.احسنت به این دوست شما
حتما همون Boot & MBR بوده که گفتم

:11: