PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بك آپ گرفتن از لپ تاپ

AMKS
21-04-2008, 12:28
باسلام خدمت دوستان عزيز
بنده يك لپ تاپ سوني مدل وايو Ar650uبرام از آمريكا آوردند و دوماهي ميشه كه بهاش دارم كارميكنم وميخوام از درايورها و ويندوز اون بكاپ بگيرم (روي دي وي دي)به نظر شما چه كار بايد بكنم .
روي اين لپ تاپ نرم افزارهايي مثل كويك تايم و بازي و... رو نصب كردم .
حالا به نظر شما ويندوزش رو كه ويستا يولتيمت است رو عوض كنم و تبديل به Xp كنم يانه!
ميشه فونت هاي ديگه روي اين ويندوز ريخت وبعدا مشكل پيدا نميكنه!
لطفا من رو راهنمايي كنيد.
با تشكر:20:

hamid67
21-04-2008, 14:48
بايد از vaio recovey استفاده كني(شركت امرتات اين كارو مي‌كنه)
فكر كنم 2تا DVD مي‌خواد

lord_ashkan_z
21-04-2008, 15:39
يه سري برنامه ها هستند كه در يك سي دي bootable هستند اين ها مفيد تر هستند. من يكي شو مي دونم ولي چون نمي دونم چقدر قدرتمند هست پيشنهاد مي كنم كه برين در بخش درخواست نرم افزار اين درخواست را بدهيد.

البته اگر شما مي خواهيد كامپيوترتون را در همون وضعتي كه هست نگه داريد به شما پيشنهاد مي كنم كه از برنامه هاي deep freez استفاده كنيد. در اين حال كامپيوتر شما حتي ويروسي هم نميشه.

AMKS
22-04-2008, 07:27
باتشكر از توجه دوستان
ولي ميگن لپ تاپ ها نياز به برنامه براي بك آپ ندارند بلكه خودشون اين امكان رو دارن ولي من نمي تونم اون رو پيدا كنم ورد قسمت ريكاوري هم نميدونم چه كار بايد بكنم لطفا من رو راهنمايي برفرماييد

lord_ashkan_z
23-04-2008, 05:58
اين ها همه حرف هست.
بستگي به اين داره كه اپ تاپت چي باشه. بعضي از لپ تاپ ها قابليت هايي دارند كه آدم 2 متر دهانش باز ميشه.

احتمالا كسي كه اين رو به شما گفته، در تمام عمرش يه لپ تاپ ديده كه اون اين قابليت را داره

AMKS
27-04-2008, 07:47
سلام
توي قسمت پرگرم فايل يك فايل ريكاوري ديدم كه وقتي واردش ميشه دوسه دستور دارده يكي ميگه ميخواهي از فايلهاي كامپيوترت بكاپ بگيري.....و ديگري ميگه ميخواهي از كل پي سي بك آپ بگيري (فايل ايميج) وآيتم هاي بعدي در مورد ريست كردن فايل وپي سي ميباشند حالا براي بك آپ درايورها كدوم گزينه رو بايد انتخاب كنم!
وقتي دي وي دي ميزارم براي بك آپ ميگه بايد ليبل داشته باشه يعني چي من متوجه نميشم!
لطفا كمكم كنيد متشكرم