PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یک نرم افزار مرتبط با فایل های Rar و Zip

Ship Storm
21-04-2008, 10:11
سلام دوستان
همونطور که در حریان هستید فیلم های امروزی بر روی اینترنت در چند بخش تقسیم شده اند مثلا 7 بخش 100 مگابایتی که کلا میشه 700 مگابایت و یک فیلم رو تشکیل میده حالا من میخواستم ببینم مثلا من که 3 بخش از این فیلم رو دانلود کردم برنامه ای هست که بشه باهاش تا این جای فیلم رو دید یا نه؟
ممنون و با تشکر:11:

***Spring***
21-04-2008, 10:53
برنامه ی فشرده ساز 7zip / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

Ship Storm
21-04-2008, 11:39
برنامه ی فشرده ساز 7zip / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

Spring جان این همون کار رو میکنه یعنی مثلا اگه 3 تا پارت یک فیلم اومده باشه میشه تا اونجاش رو نگاه کرد؟

***Spring***
21-04-2008, 16:43
Spring جان این همون کار رو میکنه یعنی مثلا اگه 3 تا پارت یک فیلم اومده باشه میشه تا اونجاش رو نگاه کرد؟

سلام :20:... Ship Storm عزیز ، چند ماه قبل یکبار امتحان کردم و از یک فیلم، به اندازه همون مقدار از فیلم رو دیدم ... البته تا اونجایی که یادمه ، باید پارت اول رو داشته باشید و بقیه پارتها هم بترتیب پشت سر هم باشند ...

.

Ship Storm
21-04-2008, 18:45
سلام :20:... Ship Storm عزیز ، چند ماه قبل یکبار امتحان کردم و از یک فیلم، به اندازه همون مقدار از فیلم رو دیدم ... البته تا اونجایی که یادمه ، باید پارت اول رو داشته باشید و بقیه پارتها هم بترتیب پشت سر هم باشند ...
.

ممنون من پارت 1 و 2 و 3 رو دارم و پارت 4 رو هم امشب دانلود میکنم هر کدومشون هم 100 مگابایته کلا 7 پارته.
امیدوارم که جواب بده:20:
ممنون:11: