PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای کار با فایلهای Rar حاوی فیلم مشکل دار

radepa
20-04-2008, 10:21
من یک فایل 10 پارتی دانلود کردم که قسمت 10 اون مشکل داره .2 بار قسمت 10 رو دانلود کردم اما هر دو بار اشکال CRC ERROR میگیره که می گه Password مشکل داره در صورتی که اینطوری نیست چون تا 99 درصد هیچ ایرادی نداره!!
کسی برنامه ایی می شناسه که بشه این مشکل رو حل کرد

یک برنامه هم قبلا تو یک سایتی دیدم اما الان پیداش نمی کنم که این امکان رو می داد که شما حتی با داشتن 1 پارت از فیلم (مثلا یک پارت از 7 پارت فیلمی که RAR شده) می تونستی بفهمی که فیلم چیه البته در حد همون یک یک پارت!!!

ممنون می شم کمکم کنید.تمام حجم دانلودم رفته بابت این فیلم

rezaete
20-04-2008, 10:55
یک برنامه هم قبلا تو یک سایتی دیدم اما الان پیداش نمی کنم که این امکان رو می داد که شما حتی با داشتن 1 پارت از فیلم (مثلا یک پارت از 7 پارت فیلمی که RAR شده) می تونستی بفهمی که فیلم چیه البته در حد همون یک یک پارت!!!

اگه میخوای با winrar این کارو بکنی ، روی فایل راست کلیک کن . بعد exteract files . بعد هم پایین سمت چپ نوشته : keep broken files . ببین مشکل حل میشه ...

radepa
20-04-2008, 12:59
ممنون مشکل حل شد

reza41
20-04-2008, 13:02
مي توني با برنامه easy recovery فايل رو تعمير كني و استفاده كني در اكثر مواقع جواب مي ده و من بارها استفاده كردم

radepa
20-04-2008, 19:52
مي توني با برنامه easy recovery فايل رو تعمير كني و استفاده كني در اكثر مواقع جواب مي ده و من بارها استفاده كردم

ممنونم از لطفتون