PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معتبرترين گارانتي سوني اريكسون؟!

SonyEricsson
19-04-2008, 19:50
سلام،
به نظرتون معتبرترين گارانتي براي سوني اريكسون چيه؟ آيا ميشه به گارانتي 18 ماه ارس اعتماد كرد؟ ميخوام از DigiKala بخرم اما يه غير از ارس گارانتي ديگه نداره!!

corey
19-04-2008, 19:53
سلام،
به نظرتون معتبرترين گارانتي براي سوني اريكسون چيه؟ آيا ميشه به گارانتي 18 ماه ارس اعتماد كرد؟ ميخوام از DigiKala بخرم اما يه غير از ارس گارانتي ديگه نداره!!
ای کاش سرچ میکردی بعد تاپیک میزدی ولی ضمانت الی سونی اریکسون پارس سیتادل یا همون پارس الرمسه

B L A S T E R
19-04-2008, 20:23
سیتادل معتبر ترینه.
ولی در کل گارانتی یعنی پولتو ریختی تو سطل اشغال!

SonyEricsson
19-04-2008, 23:03
ای کاش سرچ میکردی بعد تاپیک میزدی ولی ضمانت الی سونی اریکسون پارس سیتادل یا همون پارس الرمسه

سلام، ديگه پارس سيتادل كه نيست .... اينجور كه ميگن شده كامتل!! صحت داره؟

hamid00009
20-04-2008, 08:35
درسته کامتل فعلا معتبر ترینه البته باید دید در عمل چکار میکنن امیدوارم که هیچ کس کارش به اونجاها نکشه

shahshahani
20-04-2008, 13:11
سلام،

با عرض پوزش باید بگم گارانتی ارس خصوصا و کلا همه گارانتی ها هیچی از گوشی نمیفهمن.
شما هر کاری بخوای رو گوشی انجام بدی و گوشیت هر مشکلی پیدا کرد تو همین فروم میتونی جوابشو پیدا کنی.اگه نتونستی بیا من خودم بهت مگم چی کار باید بکنی.
هر گوشی یه کلوپ تو این انجمن برای خودش داره و شما همه مسائل و مشکلاتی که به ذهنت میرسه یا قبلا تو اون کلوپ مطرح شده یا اینکه اگه اونجا مطرح کنی حتما یه نفر جوابشو میدونه.
این ها رو به این خاطر میگم چون گارانتی گوشی خودمم ارس هست و یه بار بردم شرکتشون و اونها هم ..... رو گوشیم.شما ارزونترین گارانتی که پیدا کردی همونو بخر چون اصلا گارانتی تو ایران معنی نمیده.
موفق باشی.

سهراب مموتی
21-04-2008, 02:31
دوستان یه کار بهتری میتونید بکنید. من هر وقت میخوام گوشی بگیرم میرم طبقه 6 ساختمان علاء الدین. من دیروز یه k800i از اونجا خریدم 184000 تومن. طبقه اول همون گوشی بود 200000. گارانتی رو هم دورشو خط بکشید که به هیچ دردی نمیخوره.