PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم پیدا شدن بعضی از فایلهای معرفی شده

parad
19-04-2008, 17:09
سلام :41:
مشکل من پیدا کردن بعضی از فایلهای معرفی شده در چند ماه قبل می باشد لینکهایی که داده شده است متاسفانه وقتی مراجعه میشود ایرور می دهد یا فایل را از روی سرور پاک کرده اند آیا سایت سروری ندارد که اینگونه فایلها که حجم ناچیزی دارد را ذخیره و ارائه نماید؟:19:

Corvette
19-04-2008, 21:41
سلام :41:
مشکل من پیدا کردن بعضی از فایلهای معرفی شده در چند ماه قبل می باشد لینکهایی که داده شده است متاسفانه وقتی مراجعه میشود ایرور می دهد یا فایل را از روی سرور پاک کرده اند آیا سایت سروری ندارد که اینگونه فایلها که حجم ناچیزی دارد را ذخیره و ارائه نماید؟:19:

دوسته عزیز شما لینکهایه از کار افتاده یا فایلهایه مورده نظورتون رو بدید تا در صورته توانایی کمکنون کنم.

parad
20-04-2008, 17:25
مثلا همین برنامه
برنامه براي ضبط نامحدود صدا به وسيله Motorola V3X

نام برنامه : Dictaphone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 2.01

Corvette
20-04-2008, 23:22
مثلا همین برنامه
برنامه براي ضبط نامحدود صدا به وسيله Motorola V3X

نام برنامه : Dictaphone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 2.01

ضبط صدا..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

parad
24-04-2008, 11:14
اینم اگه پیدا کنی عالیه
بازي
نام بازي : ---- Vegas ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] P_FULL_024.jar)
نسخه : 0.2.4

Corvette
24-04-2008, 18:17

parad
27-04-2008, 21:22
این فایله که معرفی کردی هم نبود:19:

Corvette
27-04-2008, 22:41
معذرت میخام

parad
03-05-2008, 18:57
با تشکر یک سوال بی ربط
هم داشتم و این سوال اینه که موقعیت یابی که در گوشی های دیگر وجود دارد آیا در v3xوجود دارد یا خیر؟اگه وجود دارد محلشو مشخص نمائید.

Corvette
04-05-2008, 13:43
منظورتون رو دقیقا نفهمیدم!! ولی شاید این باشه...

طرز فعال کردن area information (مکان یاب) ايرانسل و همراه اول برای گوشی های موتورولا

و اما آموزش:

1- از منوی messang وارد info servises شده کليد وسط جویستیک را میزنیم در بالای صفحه no messages میاد دگمه options را زده وارد setup می شویم
2 -خط اول یعنی service را on کرده
3-خط دوم یعنی active channels را باز کرده 2 کانال جدید یکی o و دومی را پنجاه درست کرده
4 -خط سوم quick view را باز کرده برای ان هم عدد پنجاه مینویسیم
5 -خط چهارم save q view خاموش میکنیم جون اگر فعال باشد اسامی به صورت اس ام اس میاد بعد از برگشتن به حالت اول یک اس ام اس میاد ولی بعد از چند دقیقه درست میشه..

از دوستان در پی سی مب...

ا

parad
04-05-2008, 17:08
سلام دستور 1 و2 و 3 درست بود و اجرا شد
ولی گزینه 4و5وجود ندارد چون گزینه های بعدی عبارتند از زبان و اتو کلین آپ
حالا چیکارش کنم؟(خط 1و2همونserviceوactive channels میباشد)مکان یاب بصورت اس ام اس می آید

parad
04-05-2008, 17:10
در ضمن این بازی ----_Vegas در هنگام نصب ایرور اپلیکشن میدهد

Corvette
05-05-2008, 14:16
سلام دستور 1 و2 و 3 درست بود و اجرا شد
ولی گزینه 4و5وجود ندارد چون گزینه های بعدی عبارتند از زبان و اتو کلین آپ
حالا چیکارش کنم؟(خط 1و2همونserviceوactive channels میباشد)مکان یاب بصورت اس ام اس می آید

دقت کن باید باشه... من که v3x دارم. و همه ی گزینه ها وجود دارند.!!!!

در ضمن این راه حل تست شده هستش..

در مورده اون بازی هم .. خب ممکنه بعضی بازی ها error داشته باشه!! و نصب نشه... مشکل ممکنه از فایل باشه

...البته اگر مطمئنی این بازی رو v3x اجرا میشه!! میخای یه لینکه دیگه پیدا کنم.!؟

parad
05-05-2008, 17:36
نه من دو تا گوشی دیگه رو نگاه کردم روی یکی دقیقا بو د ولی روی یک گوشی دیگه مثل مال من نبود حالا چیکار کنم.

parad
05-05-2008, 18:09
در ضمن گوشی که عین مال من اون دو تا تنظیماتو نداشت عین من فایل افزایش صدا را ریخته بود امکان داره حذف اون دوتا آیتم مال این کار باشه

anti_girl
05-05-2008, 23:57
دوست عزيز اصلا به فايل صدا ربطي نداره دوستان زيادي فايل رو ريختن و مشكلي نداشتن براي اطمينان بيشتر گوشيه خودم رو نگاه كردم اما همه چيز درست بود.در زماني كه شما فايل رو ريختي به گزينه خاصي دست نزدي؟ به طور اتفاقي؟

Corvette
06-05-2008, 01:48
نه به اون هیچ ربطی نداره.. گوشی تو فلش نزدی؟

سیم نکردی؟

parad
06-05-2008, 19:05
دوستان هیچ کاری نکردم همونطور که توی یک تاپیک دیگه سوال کردم فقط یک بار مستر کلیر کردم که صدام رفت و خودتون راهنمائی کردین که دوباره روی گوشیم فایل افزایش صدا رو بریزم تا دوباره درست بشه و همین کارو کردم و تمام در ضمن گوشی دوستم هم مثل مال من این دو آیتمو نداره اینو چی میگین

parad
06-05-2008, 19:09
فلش ملش هم نکردم اگه فحش هم ندین اصلا نمیدونم سیم چیه که بخوام این کارو بکنم چون به طور کلی با این که دو ساله این گوشی رو دارم اصلا سیخش نمیکنم

Corvette
06-05-2008, 22:57
خب.. چرا فحش عزیز :18:

احتمال داره با مستر کلیر این مشکل پیش اومده باشه..

در هر صورت اگر خیلی محتاج هستی میتونی با فلش و شاید احتماله ضعیف با سیم مشکلت حل بشه.

anti_girl
07-05-2008, 13:31
دوست عزيز ما اين جا دور هم جمع شديم كه مشكل هم رو حل كنيم هيچ كس حق نداره شخصيت دوستاش رو زير سوال ببره منم اولين روز ياد نداشتم مثل ما بودم.در ضمن با نظر مسعود در مورد فلش موافقم

parad
07-05-2008, 16:51
ضمن تشکر از شما دوستان منظورم از اون حرف فقط شوخی بود فقط میخواستم بگم میدونم خیلی چیزها رو قبلا توضیح داده اید و شاید بازگویی مجدد آن کمی اعصاب خرد کن باشد به هر حال میریم برای فلش کردن فقط سوال اینکه برم توضیحات مربوط به فلش کردنو کجا بخونم و این کارو بکنم ؟ در ضمن باید بعد فلش فایل افزایش صدا رو بریزم یا نه ؟ همچنین میخواستم فارسی هم روی گوشی بریزم اینو چیکار کنم؟اگه راهنمایی کنید بسیار ممنونم ایشالا هرچیزی که تو زندگی دوست دارید بیاد به دستتون (anti -girl با سلام چون من در مشهد زندگی میکنم اگه بتونم از نزدیک ببینمت شاید مشکلم راحتتر و بدون دردسر حل بشه من چطوری میتونم ببینمت)

anti_girl
07-05-2008, 21:58
خواهش ميكنم دوست عزيز اين باعث افتخار برام كه با شما دوست عزيز از نزديك اشنا بشم .البته اگه شما مايل باشين.در مورد فلش باي بگم كه توضيح خاصي نداره فقط قبل از هر چيزي شما بايد ورژن بوت لودر گوشي رو به من بگين(ابتدا گوشي رو خاموش كن سپس دكمه هاي #*رو نگاه دار حالا گوشي رو روشن كن )هر چيزي كه ميبيني بنويس
در ضمن دوست عزيز شما بگو كه چه وقتهايي وقت ازاد داري و ميتوني بياي من دانشجو هستم و خودتون ميدونين كه چقدر مشكل دارم اما تا جايي كه بتونم سعي ميكنم مشكلتون رو حل كنم (دوست عزيز براي هماهنگي بهتره از پيام خصوصي استفاده كنين)