PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازیابی اطلاعات پاک شده

djjamal
19-04-2008, 11:21
سلام به همه ی دوستان و مدیران از همه یمدیران درخواست میکنم این تایپیک رو نبندن. ترخدا دوستان من بدبخت شدم و الان درام از ناراحتی دیوونه میشم آخه هرچی فایل توی درایو دی کامپیوتر داشتم این دوستم ندونسته پاک کرده و من بیچاره رو بدبخت کرده.ترخدا جون مادرتون یه نرم افزاری به من مرفی کنین تا بتونم اطلاعات از دست رفتمو که نال 5روز پیشه دوباره به دست بیارم ترخدا یه روشی بگن که عملی باشه.دارم دیوونه میشم.:41:

rezaete
19-04-2008, 11:35
چیزی که من میدونم اینه که توی اون درایو چیزی کپی نکن . برنامه هم چند تا توی انجمن معرفی شده . سرچ کن پیدا میکنی ...

***Spring***
19-04-2008, 12:01
شما باید از بهترین برنامه ریکاوری استفاده بفرمایید ... قبلش از دوستان بازم بپرسید و با دقت عمل بفرمایید ...

بازیابی اطلاعات پاک شده با MultiStage Recovery Pro ver.3.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازگردانی اطلاعات با Runtime GetDataBack for NTFS / تمام ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازیابی اطلاعات توسط GetData Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Back2Life نرم افزاری کاربردی برای باز گردانی فایلهای حذف شده / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C)

The Hard Drive Mechanic Gold Special Edition نرم افزاری قدرتمند برای بازیابی فایل های حذف شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سریعترین نرم افزار ریکاوری فایل های پاک شده UndeleteOnClick ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C)

PC Inspector File Recovery 4.0 براي باز يابي اطلاعات از روي هارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C)

Techmaster 2006 برنامه ای قوی وسنگین برای ریکاوری اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C)

O&O Complete AIO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.