PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با هارد ديسك

abdolmajid
19-04-2008, 07:18
دوستان كارت گرافيك من ati 9200se و قبلا با آن مشكل نداشتم ولي وقتي ويندوز سرويس پك دو نصب كردم ويندوز ري استار مي شد و برنامه هاي كه بايد رزولوشن عوض مي شد نيز با ري استار كامپيوتر مي شد . تا اينكه فهميدم بايد برنامه آپديت كارت گرافيك رو از سايتش دانلود و نصب كنم . وقتي اينكار و كردم به مشكلات ديگه خوردم تا اينكه با راهنمايي يكي از دوستان درايور كارت گرافيك رو از تو خود ويندوز كه البته اونرو داشت آپديت كردم حالا با مشكل تغيير رزولوشن و ري استار روبرو نبودم و با اينكه تازه ويندوز رو نصب كرده بودم پيغام هاي متفاوتي از سوي ويندوز داده مي شد و خلاصه اينكه خيلي از برنامه هاي و بازي ها قابل نصب نبود و اگه هم نصب مي شد بعد از يكي دوبار اجرا شدن ديگه اجرا نمي شد و فقط يك پنجره با زمينه مشكي باز و بسته مي شد بدون هيچ پيغامي . البته هارد من ساتا 320 گيگ و يك هارد 80 تايي هم دارم اول فكر كردم از اونه. هارد دوم در آوردم و دوباره برنامه نصب رو اجرا كردم باز مشكل باقي است . عملا ديگه هيچ كاري نمي تونم بكنم . نمي دونم ايراد از بايوسه يا از هارد . يكي از پيغام ها يي كه داده اينجا مي نويسم شايد دوستان بتونند كمكم كنند.

this error report includes : information regarding the condition of microsoft windows when the problem occured. the operatng system version and computer hardware in use , and the enternet protocol address of your computer.

آيا مي شه يكي كار كرد تنظيمات بايوس به حالت اولش برگرده . و به چه شكل ؟

djsystem
19-04-2008, 08:40
آيا مي شه يكي كار كرد تنظيمات بايوس به حالت اولش برگرده . و به چه شكل ؟
بله
جمله کاملش یادم نیست ولی بگرد دنبال جمله(اونی که نقطه چینه رو یادم نیست)
set --- default
روبروش نوشته مثلا f10 یعنی f10 رو بزنی کار تمومه

Farahmand Farshidy
19-04-2008, 10:50
سلام دوست عزيز!

this error report includes : information regarding the condition of microsoft windows when the problem occured. the operatng system version and computer hardware in use , and the enternet protocol address of your computer.

شما در صورت امكان تمامي Error ها رو اينجا بزار و همچنان اگر عكس از اون ارور ها بزاري خيلي بهتر است.

با خواندن متن ارور ها ميشه فهميد كه مشكل اصلي چيه.

مؤفق باشيد!
فرهمنــــــــد

abdolmajid
19-04-2008, 12:27
دوست عزيز - با تشكر از توجهتون به درخواست من . راستي من چون تازه عضو انجمن شدم نمي دونم چطور عكس رو ضميمه كنم . وقتي دكمه عكس در قسمت ارسال پيام رو مي فشارم يك پيام مياد كه آدرس عكس رو بنويس . منظور ادرس در كامپيوتره يا چيز ديگه اي . اگه راهنماييم كنيد ممنون ميشم.

x_boy
19-04-2008, 13:14
دوست عزيز - با تشكر از توجهتون به درخواست من . راستي من چون تازه عضو انجمن شدم نمي دونم چطور عكس رو ضميمه كنم . وقتي دكمه عكس در قسمت ارسال پيام رو مي فشارم يك پيام مياد كه آدرس عكس رو بنويس . منظور ادرس در كامپيوتره يا چيز ديگه اي . اگه راهنماييم كنيد ممنون ميشم.

سلام
اینجا امکان اینکه عکس رو از داخل هارد به پستت پیوست کنی نیست
اون آدرسی که به شما گفته میشه آدرس عکس آپلود شده در یک سایت هست
عکس مورد نظرت رو در یه سایت آپلود کن و آدرس اون رو قرار بده
میتونی از این سایت استفاده کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید