PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سئوال درمورد دانشگاههای اینترنتی انیمیشن

reza-mx-3d
17-04-2008, 19:36
سلام دوستان

هرکی اطلاعاتی راجع به دانشگاههای اینترنتی .. از راه دور .. یا حتی حضوری انیمیشن تو ایران و نزدیکیهای

ایران داره . ( دبی .ترکیه. باکو . و ... ) راهنمایی کنه. در مورد کیفیت . سطح و ....

خیلی ی ی ی ی ممنون.:27:

hadi_moom
18-04-2008, 10:11
سلام دوستان

هرکی اطلاعاتی راجع به دانشگاههای اینترنتی .. از راه دور .. یا حتی حضوری انیمیشن تو ایران و نزدیکیهای

ایران داره . ( دبی .ترکیه. باکو . و ... ) راهنمایی کنه. در مورد کیفیت . سطح و ....

خیلی ی ی ی ی ممنون.:27:

من در مورد دانشگاه آنلاین Animation Mentor چیزایی رو که میدونم میگم.
من دوستم دبی کار میکنه و تو این دانشگاه ثبت نام کرد و بعد از یکی دوبار امتحان دادن ولی امتحان زبان یعنی برای ورود از شما امتحان زبان میگیرن و بعد اگر زبان شما خوب باشه بهتون خبر میدن که میتونید ثبت نام کنید .

دوره این دانشگاه دوره 18 ماهه هست و حدودا تا اونجایی که من خبر دارم 14 ملیونی (تومان) میشه فقط یک مسئله که هست نمیدونم از خود ایران هنرجو قبول میکنن یا نه.
برای اطلاع بیشتر میتونید کاتالوگشون هم دانلود کنید: حجم (2.570)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

RezaTayebiJ
18-04-2008, 18:03
اتفاقا من هم می خواستم Animation Mentor رو پیشنهاد بدم.
هادی جان لطف کرد و توضیح داد.
فقط من به حرف هاش اضافه کنم که این آموزشگاه أنلاین از اساتید بسیار معتبری استفاده می کنه. از ایران هم می شه ثبت نام کرد. من یه بار تا مراحل بعد از آزمون ورودیش پیش رفتم اما بدلیل مسائل مالی نشد... .
اگه زبانت خوبه ، وضع مالیت خوبه و اینترنت پرسرعت در اختیار داری هرچه زودتر ثبت نام کن و این فرصت طلایی رو از دست نده (چون ثبت نامش فصل به فصل سخت تر می شه) ...

hadi665
18-04-2008, 19:35
رضا جان من خیلی دلم میخواد بدونم شما الآن با این مبلغ مشکلی دارید یا نه
آخه این دیگه چیه 14 میلیون تومــــــــــــــــــــــ ــــــــن !!!!!!! :31:

RezaTayebiJ
18-04-2008, 22:28
رضا جان من خیلی دلم میخواد بدونم شما الآن با این مبلغ مشکلی دارید یا نه
آخه این دیگه چیه 14 میلیون تومــــــــــــــــــــــ ــــــــن !!!!!!! :31:

ای بابا.... ما اگه از این پولا داشتیم که می رفتیم عشق دنیا رو می کردیم... اما جدی ارزشش رو داره. خروجی های Animation Mentor واقعا انیماتورهای خوبی شدن ...

i-like-ddd
19-04-2008, 00:49
پول آلی منفجر. خداوند به همگی ماصبر عنایت بفرماید.14 میییییلیون. به به

النصر
19-04-2008, 01:00
قربان تک تک شما بروم 14 میلیون که در مقابل دانشگاهای دیگه (البته غیر از گرافیک) که چیزی نیست اون هم برای یک ترم ناقابل !!!!! (فشار خیلی زیادی وارد می کنه) در ایران نصف این قیمت رو از دانشجو می گیرند اون هم چیزی درس نمی دند.