PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان شرقی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 100 101 102

farshidnaji
20-07-2015, 17:16
بلوط سرویس ماهانه نداره ؟

تو قسمت سفارش آنلاین تمام سوریس ها یا 3 ماهه هستن یا بیشتر

ما الان عباسی هستیم که میشه منظقه مخابراتی شهریار

کلپارک هم شهریار میشه یا نه ؟

fanoostalaei
20-07-2015, 19:49
بلوط سرویس ماهانه نداره ؟

تو قسمت سفارش آنلاین تمام سوریس ها یا 3 ماهه هستن یا بیشتر

ما الان عباسی هستیم که میشه منظقه مخابراتی شهریار

کلپارک هم شهریار میشه یا نه ؟
نمیدونم
منم شهریارم
گلپارک یه مرکز دیگه است

Sent from my Explorer A310e using Tapatalk

super smart
20-07-2015, 20:47
من زنگ زدم به مخابرات

با تیم ویور وصل شد گفت مشکل از خط شماس و اینترنتتون رو 4 مگ وصل شده!!

senator2011
21-07-2015, 01:42
به به سرعت همه کم شده
سرعت 440 ما هم تبدیل شده به 248
من مانده ام و یه دنیا دانلود:n02:

fanoostalaei
21-07-2015, 13:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اوضاع اسفناک : سرعت با همه لینک های خارجی زیر 3 کیلوبایت !! وبگردی به کل قطع !! با سایتهای داخلی اصلا مشکلی نیس
الانم با ایرانسل وصلم :n15:

ninjapackyou
21-07-2015, 16:56
سلام
من میخوام اینترنت نامحدود بگیرم ولی نمیدونم کدوم شرکت تو نامحدود خوب سرویس میده و سرعتاش خوب هست میخواستم یه لطف کنین مزایا و معایب هرکدومشون رو بگید تا از تجربه دوستان هم استفاده کرده باشم.

fanoostalaei
21-07-2015, 18:24
سلام
من میخوام اینترنت نامحدود بگیرم ولی نمیدونم کدوم شرکت تو نامحدود خوب سرویس میده و سرعتاش خوب هست میخواستم یه لطف کنین مزایا و معایب هرکدومشون رو بگید تا از تجربه دوستان هم استفاده کرده باشم.
تا جایی که من اطلاع دارم نامحدود همه شرکتها استفاده منصفانه داره به جز مخابرات
مخابرات هم که الان داره تو کما به سر میبره تا براش پهنای باند تزریق کنن
شما بسته به میزان محدودیت اپراتور ها که نوشته میتونی سرویس انتخاب کنی
من خودم نامحدود پارس آنلاین رو ترجیح میدم ولی نامحدود همارا رو هم من تعریفش رو شنیدم

ninjapackyou
21-07-2015, 19:38
تا جایی که من اطلاع دارم نامحدود همه شرکتها استفاده منصفانه داره به جز مخابرات
مخابرات هم که الان داره تو کما به سر میبره تا براش پهنای باند تزریق کنن
شما بسته به میزان محدودیت اپراتور ها که نوشته میتونی سرویس انتخاب کنی
من خودم نامحدود پارس آنلاین رو ترجیح میدم ولی نامحدود همارا رو هم من تعریفش رو شنیدم

ببخشید چند تا سوال دارم:

1-نامحدود پارس آنلاین چند کیلوبایت سرعت میده؟
2-درمقایسه با شاتل چه معایبی داره؟؟((تو سرعت شاتل بهتره یا پارس انلاین؟؟))
3-تو تعرفه نامحدود ها نوشته ""حداقل تبادل ترافیک"" این حداقل تبادل چی هست؟؟
4-تو شاتل قسمت نامحدود ها تو تعرفه نامحدود 128 تا 1024 یه ستاره زدهو پایین جدول نوشته ""سرعت این سرویس برای محتوای داخلی باز خواهد بود"" اطلاع دارین منظورش چی هست؟؟

خیلی ممنون

fanoostalaei
21-07-2015, 22:50
ببخشید چند تا سوال دارم:

1-نامحدود پارس آنلاین چند کیلوبایت سرعت میده؟
2-درمقایسه با شاتل چه معایبی داره؟؟((تو سرعت شاتل بهتره یا پارس انلاین؟؟))
3-تو تعرفه نامحدود ها نوشته ""حداقل تبادل ترافیک"" این حداقل تبادل چی هست؟؟
4-تو شاتل قسمت نامحدود ها تو تعرفه نامحدود 128 تا 1024 یه ستاره زدهو پایین جدول نوشته ""سرعت این سرویس برای محتوای داخلی باز خواهد بود"" اطلاع دارین منظورش چی هست؟؟

خیلی ممنون

تو سایت پارس آنلاین برید دقیقا در مورد سرعت ها و حجم هاش توضیح داده
شاتل سرعت کمتر و حجم تبادل کمتری نسبت به پارس داره
حجم تبادل حجمیه که بعد از اون سرعت سرویس کاهش پیدا میکنه

svb93
21-07-2015, 23:48
دوستانی که از مخابرات استفاده می کنن
سرعت دانلود 512 و 1 مگ محدود چقدر هست ؟
و مثل قبل برای دانلود شبانه از حجم اصلی کم می کنن یا حل شده این موضوع ؟
الان نامحدود دارم خیلی افتضاحه 20 تا 22 :n03:

senator2011
22-07-2015, 01:13
دوستانی که از مخابرات استفاده می کنن
سرعت دانلود 512 و 1 مگ محدود چقدر هست ؟
و مثل قبل برای دانلود شبانه از حجم اصلی کم می کنن یا حل شده این موضوع ؟
الان نامحدود دارم خیلی افتضاحه 20 تا 22 :n03:
حل شده
مخابرات الان 1 مگ از 441 به 248 کاهش پیدا کرده
512 از 220 به 118 کاهش پیدا کرده
هماراسیستم هیچ مشکلی نداره چون مشتری هاش کم شده...!

masoud-j
22-07-2015, 22:40
زنگ زدم پشتیبانی مخابرات میگم من 11 ماه قبل قرارداد اینترنت 1 مگ و دانلود رایگان شبانه از ساعت 1 تا 7 صبح و طبق گفته شما سرعت دانلود شب و روز با 512 ، درسته حالا چرا دارین تو روز روشن علنا یک شرکت دولتی دزدی به این بزرگی میکنه و میزنه زیر قراردادش و از اردیبهشت ساعت دانلود شبانه رو کم کرده و الان هم سرعت رو از 512 آورده به 260 و بعضا پایینتر میگه در مورد سرعت 260 ، با همکارانم صحبت کردم میگن استاندارد 1 مگ همینه :n04:میگم بس چرا تا ده ماه قبل چنین نبود و حالا استاندارش کردید و در سایتتون هم تبلیغ سرعت بیش از مقدار اسمی رو میدید و ... میگه من اطلاع ندارم تقصیر من نیست و دستوره و اگه موردی دارید با داخلی 4 فردا نه ، شنبه تماس بگیرید یا حضوری تشریف بیارین ... :n13:من موندم مخابرات با شرکت زیر ساخت در مورد اینترنت و پهناش و قرض و بدهی هاش مشکل داره چرا هزینه اش رو از جیب و پهنای مشترکینش هزینه میکنه .:n25: لطفا اگه امکان داره اطلاع رسانی گسترده بکنین تا همه مشترکین مخابرات قید خرید اینترنت از این شرکت دزد دولتی رو بزنن و بروند به یه شرکت دیگه ، هر چند همشون سر و ته یک کرباسند ولی لااقل از این شرکت به اصطلاح دولتی دزد اشتراک تهیه نکنند و در ثانی اگه دوستان لطف کنند بهترین خدمات دهنده اینترنت در تبریز با دانلود رایگان شبانه رو در ذیل الطفات کنند که کمک بزرگی به من وامثال من در جهت تحریم مخابرات اینبار توسط مشترکان حقیقی و حقوقی کنند.:n40::n40:

alp13
23-07-2015, 09:20
زنگ زدم پشتیبانی مخابرات میگم من 11 ماه قبل قرارداد اینترنت 1 مگ و دانلود رایگان شبانه از ساعت 1 تا 7 صبح و طبق گفته شما سرعت دانلود شب و روز با 512 ، درسته حالا چرا دارین تو روز روشن علنا یک شرکت دولتی دزدی به این بزرگی میکنه و میزنه زیر قراردادش و از اردیبهشت ساعت دانلود شبانه رو کم کرده و الان هم سرعت رو از 512 آورده به 260 و بعضا پایینتر میگه در مورد سرعت 260 ، با همکارانم صحبت کردم میگن استاندارد 1 مگ همینه :n04:میگم بس چرا تا ده ماه قبل چنین نبود و حالا استاندارش کردید و در سایتتون هم تبلیغ سرعت بیش از مقدار اسمی رو میدید و ... میگه من اطلاع ندارم تقصیر من نیست و دستوره و اگه موردی دارید با داخلی 4 فردا نه ، شنبه تماس بگیرید یا حضوری تشریف بیارین ... :n13:من موندم مخابرات با شرکت زیر ساخت در مورد اینترنت و پهناش و قرض و بدهی هاش مشکل داره چرا هزینه اش رو از جیب و پهنای مشترکینش هزینه میکنه .:n25: لطفا اگه امکان داره اطلاع رسانی گسترده بکنین تا همه مشترکین مخابرات قید خرید اینترنت از این شرکت دزد دولتی رو بزنن و بروند به یه شرکت دیگه ، هر چند همشون سر و ته یک کرباسند ولی لااقل از این شرکت به اصطلاح دولتی دزد اشتراک تهیه نکنند و در ثانی اگه دوستان لطف کنند بهترین خدمات دهنده اینترنت در تبریز با دانلود رایگان شبانه رو در ذیل الطفات کنند که کمک بزرگی به من وامثال من در جهت تحریم مخابرات اینبار توسط مشترکان حقیقی و حقوقی کنند.
:n40::n40:

دوست عزیز منم 13 تموم بشه سرویسم میرم جمع میکنم از مخابرات

در مورد پیشنهاد شرکت دیگه به نظرم اگه همه برن به سمت یک شرکت چند وقت دیگه اونم مثل مخابرات میشه دیگه

یکی دو سال پیش مخابرات عالی بود همه اومدن سمتش الان بدلیل زیاد بودن مشترک گند زده

masoud-j
23-07-2015, 13:27
لااقل ۶ ماه زمان میبره تا بخواد کند بازی دربیاره . اکه دوره های تمدید اینترنت واسه همه یکماه و یاه ۳ ماه باشه اونوقت همون شرکت از ترس از دست دادن مشتری مجبور میشه حداقل دست به تغییرات نزنه و مشترک رو تو دستش با سرویسهای فریبکارانه نکه داره .البته این نظر منه .

Sent from my iPhone using Tapatalk

مهندس الهه
23-07-2015, 13:36
من مخابرات رو فعلا 1 ماهه تمدید کردم
25 گیگ حجمم رو هم خوردند که کوفتشون بشه :n01:

aalliirraazz
23-07-2015, 13:49
همسایه ما 1 مگ مخابرات داره سرعت دانلودش رو 600 هست.
بعد من 2 مگ مخابرات دارم سرعت دانلودم رو 450 هست.... اینا رو چه اساسی سرعت می دن؟؟ :n02:

راستی مشکل از نویز خط هم نیست.... خط ـمون تا 8 مگ هم می کشه.

elvish
23-07-2015, 14:06
لااقل ۶ ماه زمان میبره تا بخواد کند بازی دربیاره . اکه دوره های تمدید اینترنت واسه همه یکماه و یاه ۳ ماه باشه اونوقت همون شرکت از ترس از دست دادن مشتری مجبور میشه حداقل دست به تغییرات نزنه و مشترک رو تو دستش با سرویسهای فریبکارانه نکه داره .البته این نظر منه .

بازدید کنندگان این تاپیک اون قدر ها هم زیاد نیست که تاثیر آنچنانی بگذارد.

حالا در نهایت ۱۰۰نفر به ISP جدید برن.

در کل اگر کمی حلال حرام حالیشون بشه خیلی بیش از ظرفیت نمی فروشن.

من که بعد از اتمام این سرویس قصد تغییر ISP دارم خیلی پر رو شده مخابرات.

masoud-j
23-07-2015, 14:26
.حلال و حرام دیکه از مد افتاده اختلاسکر آزاد میچرخه و آفتابه دزد دستش قطع میشه وای بحال ما که افتادیم دست این افعی ها ...

svb93
25-07-2015, 11:00
امروز سرویس من تموم میشه (مخابرات نامحدود)
به نظرتون از مخابرات جمع اوری کنم برم یک شرکت دیگه
یا همشون مثل همن ؟
نامحدود مخابرات بودم که متاسفانه سرعت خیلی کمه (موقع خرید 30 بود الان بزور به 20 میرسه ...)
برای همین می خوام محدود بگیرم که دانلود شبانه هم داشته باشه اگه مخابرات دانلود شبانه از حجم اصلی کم نمی کنه تمدید کنم

AMIR-AIRGUNNER
25-07-2015, 15:18
دوستان برای جمع آوری از مخابرات باید حضوری بریم؟
من تو یه خط دیگه که از مخابرات داشتم 2 ماه شده که تمدید نکردم ولی هنوز خط رانژه هست.

elvish
25-07-2015, 16:59
من مخابرات رو فعلا 1 ماهه تمدید کردم
25 گیگ حجمم رو هم خوردند که کوفتشون بشه :n01:

چطوری ۲۵ گیگ حجم رفته؟!

svb93
25-07-2015, 17:20
امروز سرویس من تموم میشه (مخابرات نامحدود)
به نظرتون از مخابرات جمع اوری کنم برم یک شرکت دیگه
یا همشون مثل همن ؟
نامحدود مخابرات بودم که متاسفانه سرعت خیلی کمه (موقع خرید 30 بود الان بزور به 20 میرسه ...)
برای همین می خوام محدود بگیرم که دانلود شبانه هم داشته باشه اگه مخابرات دانلود شبانه از حجم اصلی کم نمی کنه تمدید کنم

لطفا اونایی که اطلاع دارن جواب بدن ...

fanoostalaei
25-07-2015, 17:23
لطفا اونایی که اطلاع دارن جواب بدن ...
من زیاد اطلاع ندارم ولی داداشم حجم رو زیاد چک میکنه
تا به حال بهم نگفته که از حجم خود به خود کم شده بعد از دانلود

fanoostalaei
25-07-2015, 17:25
من تو یه خط دیگه که از مخابرات داشتم 2 ماه شده که تمدید نکردم ولی هنوز خط رانژه هست.
اگه لازم نداری بذار رانژ بمونه !! هزینه ای نداره که برات ( البته بعضی شرکتها مثل آسیاشت برای این جور مزخرفات جریمه میزنه ولی خیلی کم )
برای تخلیه معمولا باید حضوری بری

Exlord27
25-07-2015, 21:37
سلام

من نامحدود برنزی maxnet 2mb رو استفاده کردم سرعت تا 150KB میداد. فک کمن تقربیا 100 و خورده ای میشه ماهانه
2mb وایمکس ایرانسل رو هم داشتم تا تقریبا 100GB اول تقریبا سرعت 250-260 رو میده اگه آنتن دهیت خوب باشه. بعدشم سرعتش یکم کم میشه ولی بازم من ماهانه تا 300G رو ئانلود میکردم. 135,000 تومن بود ماهانه
وایمکس از نظر سرعت بهتر بود ولی پینگش به نسبت بقیه بیشتر بود. مخصوصا وقتی که هوا ابری میشد آنتن دهیشم میومد پایین

Exlord27
25-07-2015, 21:39

لازم نیست حضوری برین تا زمانی که پورت رو لازم نداشته باشن جمع آوری نمیکنن

fariborz.j
26-07-2015, 20:44
1-دوستانی که اینترنت مخابرات (2020) استفاده میکنند ایا سرعت دانلودشون نسبت به ماه های پیش کم شده یا نه
من 128 رو استفاده میکردم سرعت دانلود تا 170 کیلو بیت برثانیه میشد ولی الان حدودا یه بیست روزیه سرعت به زور 70 الی 80 کیلو بیت بر ثانیه میشه!!!!
زنگ زدم پشتیبانی گفت بله سرعت ها کم شدن یه فرمول عجیب غریبی هم گفت که انگار باید تقسیم به 8 کنی تا سرعت دانلودتون بیاد
2-دوستانی که از سرویس دیگه استفاده میکنن128 رو ، سرعت دانلودشون بگن لطف

elvish
26-07-2015, 21:17
1-دوستانی که اینترنت مخابرات (2020) استفاده میکنند ایا سرعت دانلودشون نسبت به ماه های پیش کم شده یا نه
من 128 رو استفاده میکردم سرعت دانلود تا 170 کیلو بیت برثانیه میشد ولی الان حدودا یه بیست روزیه سرعت به زور 70 الی 80 کیلو بیت بر ثانیه میشه!!!!
زنگ زدم پشتیبانی گفت بله سرعت ها کم شدن یه فرمول عجیب غریبی هم گفت که انگار باید تقسیم به 8 کنی تا سرعت دانلودتون بیاد
2-دوستانی که از سرویس دیگه استفاده میکنن128 رو ، سرعت دانلودشون بگن لطف

من ۱۰ مگ ام

همیشه سرعتم ۴۰۰ اینا بوده

بعضا کم میشده زنگ می زدم درست میشد

الانم عین سابقه و ۴۰۰ میزنه (شبا برخی ساعات رایگان سرعت میفته به ۱۰۰)

مثلا شما که ۱مگ می خرید این در حقیقت یک مگابیت هست هر ۸ بیت میشه یک بایت در نتیجه یک مگابیت میشه حدود ۱۲۸ کیلوبایت.

ولی ۱۲۸ رو نمی دونم.

قضیه اینه که اسما سرعت رو کم میدن که پس فردا اگر سرعت کم شدن بگن همین هم زیادتونه چون مثلا ۱۲۸ هست و در حقیقت باید ۱۶ میشد حالا ۷۰ هست کلاهتو بنداز بالا.

------------------------------------

راستی کسی دانلود سرور مخابرات رو دیده؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل اینکه فیلم های هالیوودی رو اگر صحنه داشته باشه سانسور می کنند و میگذارن (Game of thrones هم توشون هست شاید اینا دیگه سانسور نیست )

واسه دانلود نرم افزار و انیمیشن واسه بچه های فامیل خوبه

-------------------------------------

پ.ن: حرفم رو پس میگیرم مستهجن ترین فیلم ها هم تو آرشیوشون هس

senator2011
27-07-2015, 02:38
من ۱۰ مگ ام

مثلا شما که ۱مگ می خرید این در حقیقت یک مگابیت هست هر ۸ بیت میشه یک بایت در نتیجه یک مگابیت میشه حدود ۱۲۸ کیلوبایت.

ولی ۱۲۸ رو نمی دونم.

قضیه اینه که اسما سرعت رو کم میدن که پس فردا اگر سرعت کم شدن بگن همین هم زیادتونه چون مثلا ۱۲۸ هست و در حقیقت باید ۱۶ میشد حالا ۷۰ هست کلاهتو بنداز بالا.

مثل اینکه فیلم های هالیوودی رو اگر صحنه داشته باشه سانسور می کنند و میگذارن (Game of thrones هم توشون هست شاید اینا دیگه سانسور نیست )

گفتی دانلود سرور یاد دانلود سرور همارا افتادم که هر چی میخواستی لیچ میکرد واست و شبا هم با سرعت حدودا 400 جدای سرعت خودت میتونستی ازش دانلود کنی هر شب 7 - 8 گیگ فقط از سرور همارا... ولی دیدن نمیصرفه کلا جمش کردن
سرعت خودم الان کمتر شده نسبت به دیروز 240 شد 220 هر روز کمتر از دیروز خوش به حال شما که 400 رو هنوز دارید...

Переклад не
27-07-2015, 11:54
اینو به کی فرستادی؟!
باید با 195 مطرح کنیم یا به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درمیون بزاریم.....
متاسفانه مشکلی که مخابرات داره اونم فرم های ناقصش هست که هیچ نوع قانونی رو جلو روی آدم نمیزاره که آدم بتونه بعدا" ازش استفاده ای بکنه....

بلخره از تهران تماس گرفتن برای پیگیری این مورد و بعد از مخابرات استان تماس گرفتن و بهشون توضیح دادم و در نهایت امروز بعد از چند روز از پشتیبانی تماس گرفتن از طریق TeamViewer بررسی کردن و برای مواردی که براش شکایت مطرح کرده بودم توضیح دادن . ضمن اینکه ممنونم از پیگیریها شون ازه فهمیدم که کلا مشکل یه چیزه دیگس . مثله اینکه ما سوار تاکسی پیکان فرسوده میشیم و به سازمان تاکسی رانی شکایت میکنیم که این اکسی سرعتش کمه و پول زیاد میگیره و این حرفا . در واقع مشکل نه از تاکسیه نه از سازمان تاکسیرانی . بلکه کلا سیستم ایراد داره و باید از پایه مشکل حل بشه . تو مخابرات و بحث اینترنت هم باید به جایی برسه که دانلود رایگان اقلا نصف سرعت روزانه بشه و یا سرعت های روزانه که بالای 10 مگابیت ارائه میشه واقعا 10 مگابیت باشه

fanoostalaei
27-07-2015, 12:07
بلخره از تهران تماس گرفتن برای پیگیری این مورد و بعد از مخابرات استان تماس گرفتن و بهشون توضیح دادم و در نهایت امروز بعد از چند روز از پشتیبانی تماس گرفتن از طریق TeamViewer بررسی کردن و برای مواردی که براش شکایت مطرح کرده بودم توضیح دادن . ضمن اینکه ممنونم از پیگیریها شون ازه فهمیدم که کلا مشکل یه چیزه دیگس . مثله اینکه ما سوار تاکسی پیکان فرسوده میشیم و به سازمان تاکسی رانی شکایت میکنیم که این اکسی سرعتش کمه و پول زیاد میگیره و این حرفا . در واقع مشکل نه از تاکسیه نه از سازمان تاکسیرانی . بلکه کلا سیستم ایراد داره و باید از پایه مشکل حل بشه . تو مخابرات و بحث اینترنت هم باید به جایی برسه که دانلود رایگان اقلا نصف سرعت روزانه بشه و یا سرعت های روزانه که بالای 10 مگابیت ارائه میشه واقعا 10 مگابیت باشه
سرویس شما 10 مگ بود ؟

========

من فکر میکردم سرویسم ماه قبل تموم میشه ولی این ماه قراره تموم بشه
نمیدونم چی بخرم به جاش !!

Переклад не
27-07-2015, 12:13
سرویس شما 10 مگ بود ؟

========

والا اگه بخوام قید دانلود رایگان رو بزنم مییرم سراغ دانگل و رایتل. اینترنت حرفه ایشو هم فعال کردم . یه سه ماهه اینا تمدید میکردم حالشو میبردم

مهندس الهه
27-07-2015, 13:36
چطوری ۲۵ گیگ حجم رفته؟!

از دوره قبل حجم اضافی داشتم
4 دیقه مونده به 12 شب تمدید زدم واسه یکماه

اپراتور میگه از 12 چن دیقه گذشته بود که تمدید زدی !!!

منم دیگه واقعا حوصله کل کل با اینا رو ندارم:n29:

مهندس الهه
27-07-2015, 13:38
من ۱۰ مگ ام

ولی ۱۲۸ رو نمی دونم.

عجب
من ندیده بودم

برم ببینم چی داره واسه دانلود !

elvish
27-07-2015, 13:50
گفتی دانلود سرور یاد دانلود سرور همارا افتادم که هر چی میخواستی لیچ میکرد واست و شبا هم با سرعت حدودا 400 جدای سرعت خودت میتونستی ازش دانلود کنی هر شب 7 - 8 گیگ فقط از سرور همارا... ولی دیدن نمیصرفه کلا جمش کردن
سرعت خودم الان کمتر شده نسبت به دیروز 240 شد 220 هر روز کمتر از دیروز خوش به حال شما که 400 رو هنوز دارید...

یادش بخیر اون موقع ها رپیدشیر رو بورس بود ولی من که زیاد نتونستم از دانلود سرور همارا استفاده کنم . همیشه تو queue بود لیستام ولی باحال بود.

احتمالا مخابرات قرارداد چیزی با سایت های دانلود فیلم مثل ---------- داره و اونا sync ای چیزی می کنند.

تو دانشگاه ما هم چند سال پیش چنین چیزی بود به جای دانلود سریال lost سرور دانشگاه یک بار سریال رو دانلود کرده بود و همه از اون میزدن و پدر اینترنت دانشگاه در نمیومد.

--------

در مورد سرعتم چی بگم ولا برخی سرعت شان یک مگ هست من ۴۰۰ ام. ایشالا سرعت شمام زیاد بشه.

Altairezio
27-07-2015, 19:59
سرویس شما 10 مگ بود ؟

========

والا اگه بخوام قید دانلود رایگان رو بزنم مییرم سراغ دانگل و رایتل. اینترنت حرفه ایشو هم فعال کردم . یه سه ماهه اینا تمدید میکردم حالشو میبردم

بعد این سرویس جهنمی من میرم سراغ 512 یا کمتر مخابرات.....یه ماه بیشتر نباید با این عهد شکنا قرارداد ببندی......
اینم بگم که مشکل خط مسی نویز زیاد هست....پهنای باندو تا 10 مگ میشه به هر حال باز کرد.....منتهی تا یه جایی نویز کمه بعدش نویز زیاد میش که پینگ میره بالا...ولی سرعتش کم نمیشه.....
بس دوستی که اسمتو نمیدونم این همه وقته(روسی نوشتی :| ) اینا میتونن پهنای باندتو باز کنن تا استفاده کنی ولی پینگت بالا میره.....
در مورد رایگانم تا خرید پهنای باند بیشتر باید قیدشو زد....

kiar
28-07-2015, 13:47
سلام

کسی به تازگی با نرخ جدید مخابرات نامحدود تمدید کرده؟ قیمتو بالا بردن سرعتش هم افزایش داشته یا همونه؟
آخرین باری نامحدود داشتم سرعتم به زور تا 20 بالا میومد :n21:

super smart
28-07-2015, 16:51
من نمیدونم یعنی چی شبا اینترنت 10 مگ تا 120 میاد پایین

دیگه شورشو در اوردن

Altairezio
28-07-2015, 19:01
سلام

کسی به تازگی با نرخ جدید مخابرات نامحدود تمدید کرده؟ قیمتو بالا بردن سرعتش هم افزایش داشته یا همونه؟
آخرین باری نامحدود داشتم سرعتم به زور تا 20 بالا میومد :n21:
سرعت همونه اینا فقط بلدن نرخو ببرن بالا....

alp13
29-07-2015, 09:41
دیشب در یک حرکت نمادین و به یاد ماندنی سه روز مونده به پایان دوره شارژم صفر شده
جالبه وب گردی می کردم شارژ تموم نشد ولی سیستم رو گذاشتم واسه دانلود شب صبخ دیدم صفر شده شارژم

جالبش لاگ اتصال از 1.50 تا 7.10 صفر بایت

چه قدر شرکتای ما دقیقا که اجازه دادن من وب گردی کنم بعد شارژم صفر شد تا دانلودام ناتموم بمونن خخخ

alp13
29-07-2015, 09:44
دوستان عزیز چی کارکنیم تو این وضع نابسامان
میخوام از مخابرات جمع کنم اوضاع شرکتای دیگه هم داغونه
همین جا کاربرای آسیاتک و های وب ناله می کنن ما اینجا از مخابرات

حیف که اینترنت ماهواره ای گرون شده میرفتیم سمتش

gttwo
29-07-2015, 12:30
سلام
سرعت 256 و 512 نامحدود مخابرات چند هس ؟

alp13
29-07-2015, 19:25
سلام
سرعت 256 و 512 نامحدود مخابرات چند هس ؟

512 تو مغازه هست 60-70 سرعت دانلودشه بدون محدودیت تقریبا میشه دو گیگ دان کرد
واسه وب گردی متوسط خوبه برای کسایی که محدود سرویس دارن اول که برن یکی دوروزی سرعتش رو مخه بعد عادت میکنی

256 هم نصف اون با 30-40 که اصلا صرف نمی کنه پول برق در نمیاد

fanoostalaei
30-07-2015, 00:17
C:\Users\pack system>ping 8.8.8.8 -t

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=461ms TTL=48
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=462ms TTL=48
Request timed out.
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=453ms TTL=48
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=452ms TTL=48

مخابرات رسما روی اعصاب داره رژه میره

gttwo
30-07-2015, 13:30
دوستان اینترنت شما هم هر چند دقیقه قطع می شه ( مخابرات - ساعت 14 ظهر )

alp13
30-07-2015, 14:00
دوستان اینترنت شما هم هر چند دقیقه قطع می شه ( مخابرات - ساعت 14 ظهر )

اره قطع میشه
حتی خاموش روشن مکنی مودم رو قبلا زود چراغ نت روشن میشد الان چند دقیقه طول میکشه

زنگ بزنی پشتیبانی سس شعر تحویلت میدن

night-sky
30-07-2015, 14:11
من 2هفته بیشتر این مشکل دارم
هر 2 ساعت 1بار قطع میشه چند دقیقه طول میکشه وصل بشه

reza1979
30-07-2015, 14:28
ظاهرا یه مشکل سخت افزاری دارند بیشتر هم منطقه ائل گلی درگیره. اصلا چراغ لینک adslخاموشه یا چشمک میزنه. معلوم هم نیست کی رفع میشه. من یکم تحقیق کردم مثل اینکه چون دستگاهی که مشکل داره گرونه سعی میکنند تعمیرش کنند. هر کی اطلاعات بیشتری داره بگه

fanoostalaei
30-07-2015, 16:37
اه واقعا دیگه نمیشه تحمل کرد
خیلی بی ثبات شده
قطعی های پی در پی
پینگ های ۵۰۰-۶۰۰
تایم اوت های زیاد

elvish
30-07-2015, 17:51
ظاهرا یه مشکل سخت افزاری دارند بیشتر هم منطقه ائل گلی درگیره. اصلا چراغ لینک adslخاموشه یا چشمک میزنه. معلوم هم نیست کی رفع میشه. من یکم تحقیق کردم مثل اینکه چون دستگاهی که مشکل داره گرونه سعی میکنند تعمیرش کنند. هر کی اطلاعات بیشتری داره بگه

واسه من قطعی زیاد نداره.

شاید مشکل از اسپلیتر هست.

البته چند روز پیش یکبار قطع شد و کلا سرعت کاهش یاقت ولی ساعت بعد درست شد.

ولی از مخابرات هیچ چی بعید نیست

masoud-j
30-07-2015, 18:14
دوستان گرامی ، نگفتید واسه دانلود شبانه کدوم شرکت میصرفه . 6 روز مونده تا اتمام شارژم از مخابرات ، لطفا اطلاعات و راهنمایی بدین ، ممنون.

fanoostalaei
30-07-2015, 23:02
دوستان گرامی ، نگفتید واسه دانلود شبانه کدوم شرکت میصرفه . 6 روز مونده تا اتمام شارژم از مخابرات ، لطفا اطلاعات و راهنمایی بدین ، ممنون.
مکس نت خوبه !! فکر کنم بلوط هم شبانه رو محدود نمیکنه

=======================

خدایا مخابرات من همش قطعه یا وقتی وصله تایم اوت بالای 50-60 درصد داره و پینگ 500 که اصلا نمیشه هیچ وبی رو باز کرد !! همش باید با ایرانسل آن بشم !
من نمیدونم این لعنتی به چه دردی میخوره
اه اه اه اه اه اه
اعصاب برامون نذاشت این ماه آخری

======

اینم وضعیت فوق مزخرف مخابرات

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

elvish
31-07-2015, 07:57

deadfox
31-07-2015, 17:28
اعمال محدوديت خدمات اينترنتي از روز يکشنبه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4%D9%84%D9%8A-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D8%B0%D8%B1%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D 9%86-%D8%B4%D8%B1%D9%82%DB%8C-%D9%88-8-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1)

شرکت ارتباطات زيرساخت اعلام کرد: به دنبال بي توجهي شرکت مخابرات ايران به تعيين تکليف بدهي هاي خود و اصرار به تضييع حقوق عمومي به رغم هشدارهاي پياپي شرکت ارتباطات زيرساخت از بامداد روز جمعه 9 مرداد، مکالمات بين الملل شرکت مخابرات ايران در برخي استان هاي کشور قطع خواهد شد.
به گزارش نصر نیوز به نقل از ایرنا، بر اساس اين گزارش، در مرحله اول 9 استان خراسان رضوي، هرمزگان ، آذربايجان شرقي و غربي ،اصفهان ،کردستان، فارس، گلستان و کرمانشاه مشمول اين محدوديت خواهند شد.
طبق اين اطلاعيه، علاوه بر سرويس مکالمات بين الملل، خدمات اينترنتي شرکت مخابرات ايران در 9 استان نيز با 48ساعت تاخير از بامداد روز يکشنبه 11 مرداد با محدوديت مواجه خواهد شد. اين تاخير با هدف جلوگيري از ايجاد اختلال در فرآيند انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسري صورت گرفته است.
استان هاي مشمول اين محدوديت نيز عبارتند از: بوشهر، خوزستان، خراسان رضوي، هرمزگان، ايلام، کردستان، فارس، کرمان و گيلان.
شرکت ارتباطات زيرساخت پهناي باند مورد نياز براي ارايه خدمات در تمام حوزه ها را فراهم ساخته و مشترکان شرکت مذکور مي توانند براي برقراري ارتباطات مورد نياز خود در حوزه مکالمات بين الملل از خدمات ساير اپراتورها نظير ايرانسل، رايتل و همراه اول بهرمند شده و در حوزه خدمات اينترنت نيز به ساير تامين کنندگان رجوع کنند.

deadfox
31-07-2015, 17:31
خوشبختانه اینترنت ما قطع نمیشه :n30:

humanaga
31-07-2015, 20:16
سلام
قیمت نامحدود مخابرات رسما یه بول شیت به تمام معناست!!!
یه سوال کسی از قیم سرعت دانلود1Mb نامحدود ماکسنت برنزی خبر داره؟

elvish
01-08-2015, 01:01
خدایا مخابرات من همش قطعه یا وقتی وصله تایم اوت بالای 50-60 درصد داره و پینگ 500 که اصلا نمیشه هیچ وبی رو باز کرد !! همش باید با ایرانسل آن بشم !
من نمیدونم این لعنتی به چه دردی میخوره
اه اه اه اه اه اه
اعصاب برامون نذاشت این ماه آخری

======

اینم وضعیت فوق مزخرف مخابرات

الان منم مثل شمام

اینترنت رو اسلوموشنه.

اکثر پکت ها دراپ میشه و چند دقیقه طول میکشه تا پیج بالا باید.

سرعت دانلود هم هر از چند دقیقه یک بار سکته میزنه.

زیرساخت ایشالا قطع و توبیخ و محدودیت اعمال کنه بلکه اثر افتاد

pouyacapitan
01-08-2015, 14:36
خوش به حال دوستان که می تونن مخابرات رو عوض کنن.
اون بیچاره هایی که مثل من فیبر نوری دارن مجبوریم بسوزیم و بسازیم.
سرعت دانلود من که نابود شده و کلی قطعی دارم.
کسی سرویس نامحدود با قیمت های جدید خرید کرده؟

bahram.
01-08-2015, 19:07
سلام
قیمت نامحدود مخابرات رسما یه بول شیت به تمام معناست!!!
یه سوال کسی از قیم سرعت دانلود1Mb نامحدود ماکسنت برنزی خبر داره؟
ماهانه 47000 زده به اضافه ارزش افزوده
لینک زیر میتونی ببینی

Persianhb
01-08-2015, 21:05
افزایش قیمت اشتراک اینترنت مخابرات و کاهش کیفیت سرعت اینترنت

از اینترنت مخابرات حجمی و نامحدود ناراضی هستم :n34:

از مخابرات هیچ سرویس اینترنتی نگیرید

mahdi1323
01-08-2015, 22:21
خوش به حال دوستان که می تونن مخابرات رو عوض کنن.
اون بیچاره هایی که مثل من فیبر نوری دارن مجبوریم بسوزیم و بسازیم.
سرعت دانلود من که نابود شده و کلی قطعی دارم.
کسی سرویس نامحدود با قیمت های جدید خرید کرده؟

کدوم منطقه هستین کاش مال منم فیبر میشد از دست این خط راحت میشدم ما فدس هستیم خطم وضعش خرابه:n28:

fanoostalaei
02-08-2015, 15:59
مخابرات هر روز مزخرف تر از دیروز!!!
با اکانت های کاهش پینگ تو سرور های خارجی گیم میزنی یهم وسط گیم هم سکته میزنه
بدون اکانت که اصلا وصل نمیشه به سرور !! با اکانت هم اینجوری !!
داستانی داریم با این مخابرات :n35::n08:

fanoostalaei
03-08-2015, 15:54
همارا چرا اینجوریه ؟
این دیگه چه مسخره بازیه که راه انداختن !!
مسخرس !!! برا شبانه هم محدودیت گذاشتن :n08:

senator2011
03-08-2015, 16:17
همارا چرا اینجوریه ؟
این دیگه چه مسخره بازیه که راه انداختن !!
مسخرس !!! برا شبانه هم محدودیت گذاشتن :n08:

همارا دو ماهی هست جمع کرده دانلودشو ولی سرعت و کیفیتش به مراتب خیلی بالاتر از بقیه جاهاست
حتی بعد ساعت 2 هم میتونی فقط با یه کانکشن از کل پهنای باندت استفاده کنی بدون افت
مخابرات هم با چهار تا دانلود و هر کدوم 32 تا کانکشن بازم کل سرعتت رو نمیتونی بگیری:n08:

hellboy18
03-08-2015, 18:42
با سلام به همه
دوستان من حدود 4 -5 سالی میشه کاربر مخابرات هستم و الان نزدیک به یک ساله اکانت 10 مگابایت خریدم و سرعت دانلود 1.100 - 1.200 داشتم الان چند روزی میشه که سرعتم خیلی نوسان پیدا کرده میره روی 500 میاد روی 800 و اینطور نوسان داره . قبلا مودمم مشکل داشت و 1 ماهی عوضش کردم و ایوسس خریدم و اسپلیتر رو هم عوض کردم . الان زنگ زدم مخابرات از طریق تیم ویوور نگاه کرد SNR دانلود رو روی 9 - 12 نوسان داشتن بعضا که تلفن رو در میارم تا 17 بالا میاد. به مخابرات میگم تادیروز چرا 1.200 دانلود ثابت میداد الان اینطور نوسان میکنه میگه واسه این که نویز داره میگم مگه میشه الان 2 روز هست اینطور شده . اصلا دیگه نمیدونم مشکل از کجاست گیج شدم .اینم الان گرفتم : لطفا راهنمایی کنین !

fanoostalaei
03-08-2015, 21:14
با سلام به همه
دوستان من حدود 4 -5 سالی میشه کاربر مخابرات هستم و الان نزدیک به یک ساله اکانت 10 مگابایت خریدم و سرعت دانلود 1.100 - 1.200 داشتم الان چند روزی میشه که سرعتم خیلی نوسان پیدا کرده میره روی 500 میاد روی 800 و اینطور نوسان داره . قبلا مودمم مشکل داشت و 1 ماهی عوضش کردم و ایوسس خریدم و اسپلیتر رو هم عوض کردم . الان زنگ زدم مخابرات از طریق تیم ویوور نگاه کرد SNR دانلود رو روی 9 - 12 نوسان داشتن بعضا که تلفن رو در میارم تا 17 بالا میاد. به مخابرات میگم تادیروز چرا 1.200 دانلود ثابت میداد الان اینطور نوسان میکنه میگه واسه این که نویز داره میگم مگه میشه الان 2 روز هست اینطور شده . اصلا دیگه نمیدونم مشکل از کجاست گیج شدم .اینم الان گرفتم : لطفا راهنمایی کنین !

خط شما الان 9 مگ آپ شده !! تا سرعت 900 معمولا مشکلی برات به وجود نمیاره ولی اگر سرعت بره بالا نویز هم میره بالا و CRC هم میره بالا که پکت لاس زیاد میشه و سرعت دانلود هم زیاد سکته میزنه

به نظرم بگید خطتون رو روی 6 مگ ببندن بهتره !! یا اینکه از یه خط جدا برای اینترنت استفاده کنید تا تلفن نویز نندازه ( منم از همین روش استفاده میکنم )

mahdi1323
04-08-2015, 13:19
خط شما الان 9 مگ آپ شده !! تا سرعت 900 معمولا مشکلی برات به وجود نمیاره ولی اگر سرعت بره بالا نویز هم میره بالا و CRC هم میره بالا که پکت لاس زیاد میشه و سرعت دانلود هم زیاد سکته میزنه

به نظرم بگید خطتون رو روی 6 مگ ببندن بهتره !! یا اینکه از یه خط جدا برای اینترنت استفاده کنید تا تلفن نویز نندازه ( منم از همین روش استفاده میکنم )

داداش مگه خط شنا درست شده قبلن خطتون وضعش خراب بود

fanoostalaei
04-08-2015, 17:21
داداش مگه خط شنا درست شده قبلن خطتون وضعش خراب بود
مگه من گفتم خطم بهتر شده ؟
من برای اینکه با این خط سرعت بالا بگیرم ( سرعت 6 مگ ) چندین مدل مودم خریدم و کلی سیم کشی و نویز گیرو ...
الان اکثرا خطم 5 مگ آپ میشه ولی تا 6 مگ قابلیت داره
قبلا 2 مگ رو هم به زور میگرف:n27:

mahdi1323
04-08-2015, 18:24
من برای اینکه با این خط سرعت بالا بگیرم ( سرعت 6 مگ ) چندین مدل مودم خریدم و کلی سیم کشی و نویز گیرو ...
برای من هم داداش راه حل داری مال منم 7 مگ اپ میشه سیم تازه چیزی یا مودم بخرم

- - - Updated - - -

fanoostalaei
04-08-2015, 18:59

مسیر ها عوض شده
کیفیت خیلی بهتر شده
پینگ خارج من فاجعه بود
ولی الان خیلی خوبه[emoji23] [emoji23] [emoji23]

fanoostalaei
04-08-2015, 19:17

- - - Updated - - -

7 مگ خوبه دیگه
من خطم تا حالا 7 مگ ندیده به خودش :دی

=========
C:\Users\GoldeN>ping 8.8.8.8

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=147ms TTL=49

Ping statistics for 8.8.8.8:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 147ms, Maximum = 147ms, Average = 147ms

C:\Users\GoldeN>ping google.com

Pinging google.com [216.58.208.46] with 32 bytes of data:
Reply from 216.58.208.46: bytes=32 time=154ms TTL=47
Reply from 216.58.208.46: bytes=32 time=155ms TTL=47

Ping statistics for 216.58.208.46:
Minimum = 154ms, Maximum = 155ms, Average = 154ms

مسیر آلمان :n12:

FARID88
04-08-2015, 21:30
کسی خبر نداره این دانلود شبانه مخابرات درست میشه یا نه؟

کسی از وضعیت بلوط خبر داره به چه شکلیه دانلود شبانش؟

fanoostalaei
04-08-2015, 22:25

من شبانم مشکلی نداره
فقط نامردا سرعت 4 مگم رو 2 مگ کردن
من هم زنگ نزدم !! این ماه داره تموم میشه

- - - Updated - - -

من شبانم مشکلی نداره

mahdi1323
05-08-2015, 22:07
دوستان من تا 2 ماه دیگه قرار دادم با مخابرات تموم میشه میشه از مخابرات طرح ماهیانه ی شبانه دار گرفت یا نه

FARID88
06-08-2015, 07:10
من شبانم مشکلی نداره

- - - Updated - - -

من شبانم مشکلی نداره

مشکل دقیقا همینه
10 مگ من رو هم 1 مگ کردن شبی 18 گیگ دانلود تبدیل شده به 2 گیگ

- - - Updated - - -

من شبانم مشکلی نداره

- - - Updated - - -

من شبانم مشکلی نداره

مشکل دقیقا همینه

fanoostalaei
06-08-2015, 08:15
مشکل دقیقا همینه

- - - Updated - - -

مشکل دقیقا همینه

من کمتر از ده روز دیگه تخلیه میکنم
=====
خیلی مشتاقم سرویس نامحدود بگیرم ولی نیس که نیس!!
ماهانه 10 گیگ همینجوری مصرف دارم !! که البته خیلی بیشتره ولی کنترل میکنم تازه میشه 10 گیگ
نامحدود ها هم که چس مثقال سرعت دارن ولی به قیمت خون باباشون میفروشن:n27:

C:\Users\GoldeN>ping 8.8.8.8

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=145ms TTL=49
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=146ms TTL=49

Ping statistics for 8.8.8.8:
Minimum = 145ms, Maximum = 146ms, Average = 145ms

C:\Users\GoldeN>ping google.com

Pinging google.com [173.194.116.230] with 32 bytes of data:
Reply from 173.194.116.230: bytes=32 time=151ms TTL=51

Ping statistics for 173.194.116.230:
Minimum = 151ms, Maximum = 151ms, Average = 151ms

C:\Users\GoldeN>ping speedtest.net

Pinging speedtest.net [216.146.46.10] with 32 bytes of data:
Reply from 216.146.46.10: bytes=32 time=264ms TTL=47

Ping statistics for 216.146.46.10:
Minimum = 264ms, Maximum = 264ms, Average = 264ms

mahdi1323
06-08-2015, 16:15
دوستان من تا 2 ماه دیگه قرار دادم با مخابرات تموم میشه میشه از مخابرات طرح ماهیانه ی شبانه دار گرفت یا نه

:n24::n16::n16::n16:1

fariborz.j
06-08-2015, 16:39
من ۱۰ مگ ام

ولی ۱۲۸ رو نمی دونم.

دوست گرامی پیگیر ها ی زیادی کردم و واقعا سرعت دانلود کم شده
خود پشتیبانی توضی داد 128 تقسم به 8 میشه 16 کیلو بیت بر ثانیه ، سرعت دانلود 16 کیلو بیته !!!!
وبعد با افتخار گفت الانشم که سرعتت حدود 70 کیلو بیت هس باید ممنون مخابرات باشی
اونایی که 128 مخابرات استفاده میکنن نظر بدن

fariborz.j
06-08-2015, 16:44
لطفا دوستان به این مورد کم کردن سرعت دانلود در مخابرات اعتراض کنید

من اعتراض کردم نتیجه داده، نه این که زیاد کنن ولی حرفم رو زدم وگفتن به مدیریت اطلاع میدن

اگه همه اعتراض کنیم 100 در 100 مجبور میشن برگردونن به روال سابق ، ولی اگه اعتراضی نشه چی؟؟
به نظرتون خود به خود کاری انجام میشه؟؟؟

Exlord27
06-08-2015, 21:05
سلام دوستان.
الان آخریای سرویسه مخابرات منه و من دیگه نمیخوام ریسک کنم و خط مخابرات رو دوباره شارژ کنم. الان یه چند روزی هم هست که سرعت داغونه و 5 -6 ماهی هم میشه که پینگ هم بالاس و نمیشه گیم باری کرد.

کسی maxnet استفاده میکنه اینجا؟ وضعیت پینگ و سرعت شبانش چجوریاس؟ جریان این حجم دانلود شبانش چیه؟ من از توضیحات خود سایت چیزی سر در نیووردم ؟؟؟
14G + X
X : حداقل حجم تبادل شبانه، که امکان استفاده بیش از آن مقدور و رایگان خواهد بود.؟؟؟؟
در بسته شبانه در مدت زمان تعیین شده (پیش فرض 2 تا 8 صبح) مقدار استفاده حجمی به مقدار 2G در ماه محاسبه و مصرف بیش از آن رایگان خواهد بود. ؟؟؟

شاتل چی؟ پینگ؟
سرعت شبانش رو که خودش نوشته ، برای بهترین سرویسش : ECO 8192 سرعت دریافت از 1024 تا 3072کیلو بیت بر ثانیه

از شرکت های دیگه کدوم شبانه داره ؟ یا باید بریم سمت نامحدود؟

super smart
07-08-2015, 00:55
این مسیر خط رو چطور عوض میکنین؟

fanoostalaei
07-08-2015, 10:27
:n24::n16::n16::n16:1
من تا حالا ماهانه نت نگرفتم
زنگ بزن بخش فروش و بپرس

لطفا دوستان به این مورد کم کردن سرعت دانلود در مخابرات اعتراض کنید

من اعتراض کردم نتیجه داده، نه این که زیاد کنن ولی حرفم رو زدم وگفتن به مدیریت اطلاع میدن

اگه همه اعتراض کنیم 100 در 100 مجبور میشن برگردونن به روال سابق ، ولی اگه اعتراضی نشه چی؟؟
به نظرتون خود به خود کاری انجام میشه؟؟؟
100 درصد اعتراض کنی نتیجه میگیری
کلا سیستم ایران اینجوریه :دی
اعتراض نکنی میزنن تو سرت
ولی من 10 روز دیگه سرویسم تموم میشه و حال سر و کله زدن با مخابرات رو ندارم
بعدش تخلیه میکنم
:n02:

سلام دوستان.
الان آخریای سرویسه مخابرات منه و من دیگه نمیخوام ریسک کنم و خط مخابرات رو دوباره شارژ کنم. الان یه چند روزی هم هست که سرعت داغونه و 5 -6 ماهی هم میشه که پینگ هم بالاس و نمیشه گیم باری کرد.

کسی maxnet استفاده میکنه اینجا؟ وضعیت پینگ و سرعت شبانش چجوریاس؟ جریان این حجم دانلود شبانش چیه؟ من از توضیحات خود سایت چیزی سر در نیووردم ؟؟؟
14G + X
X : حداقل حجم تبادل شبانه، که امکان استفاده بیش از آن مقدور و رایگان خواهد بود.؟؟؟؟
در بسته شبانه در مدت زمان تعیین شده (پیش فرض 2 تا 8 صبح) مقدار استفاده حجمی به مقدار 2G در ماه محاسبه و مصرف بیش از آن رایگان خواهد بود. ؟؟؟

شاتل چی؟ پینگ؟
سرعت شبانش رو که خودش نوشته ، برای بهترین سرویسش : ECO 8192 سرعت دریافت از 1024 تا 3072کیلو بیت بر ثانیه

از شرکت های دیگه کدوم شبانه داره ؟ یا باید بریم سمت نامحدود؟
کلا مسیر شرکتهایی مثل مخابرات و همارا و مکس نت یکیه !! پس اگه پینگ یکی خراب باشه مطمئن باشید مال اون یکی ها هم خرابه
مگر اینکه گاها چند تا مسیر میدن که اون موقع پینگها فرق میکنه
شاتل رو الان پینگهاش خوبه ولی برای شبانه سرویس ها محدودیت دانلود میزاره و بعد از کمی دانلود سرعت رو تو شبانه به حداقل ترین سرعت میرسونه !! گاها تا 10 کیلوبایت
من خیلی گشتم و فقط بلوط رو دیدم که رو شبانه محدودیت نذاشته بود
حالا اونم باید خرید و تست کرد :n02:

این مسیر خط رو چطور عوض میکنین؟
مسیر ها دست زیر ساخت عوضی هستش !! هر کجا رو که دلش بخواد میندازه به هر استانی که ازش بدش میاد :n21:
سال 92 اینترنت مخابرات تبریز بهترین و بی چون چرا ترین اینترنت ایران بود !! من خودم تو کال آف با سرور آلمان پینگ 70 داشتم :n04:

ولی الان زیر ساخت بدترین مسیر های ممکن رو داده به مخابرات :n02: به خاطر اختلافاتی که دارن !!

Persianhb
07-08-2015, 11:10
در یک کلام از مخابرات اینترنت نگیرید نه حجمی نه نامحدود
وضعیت مخابرات تبریز افتضاحه

100 درصد بخاطر اینه که همه جا اینترنت داده
مشترک زیاده پهنای باند کم

از مخابرات تبریز هیچ گونه سرویس اینترنتی نگیرید بعدا نگید کسی نگفت

14708
07-08-2015, 15:36
در ضمن هیچ وقت نرید مثلا اینترنت یکساله بگیرید سعی کنید که ماهانه تمدید کنید

super smart
07-08-2015, 16:20
دو هفته بعد میخوام جمع کنم برم یه شرکت دیگه

کدوم شرکت بهترین پهنای باند رو داره؟

دانلود شبانه هم سرعت خوبی داشته باشه و (کاملا)رایگان باشه

هزینشم زیاد نباشه:n02:

fanoostalaei
07-08-2015, 16:33
در ضمن هیچ وقت نرید مثلا اینترنت یکساله بگیرید سعی کنید که ماهانه تمدید کنید
اتفاقا مال من 1 ساله بود
بدک نبود
ولی این 2 ماه آخری خیلی خراب کرد

fariborz.j
08-08-2015, 01:30
از دیروز پنج شنبه سرعت دانلود رایگان شبانه باز هم کم شد و برای بنده که از سرویس 5 گیگ 128 کیلو بیت استفاده میکنم
سرعت دانلود به 25 کیلو بیت رسید!!!

دوستان که شبانه ئانلود میکنن تایید کنن!؟!

Persianhb
08-08-2015, 06:16
از دیروز پنج شنبه سرعت دانلود رایگان شبانه باز هم کم شد و برای بنده که از سرویس 5 گیگ 128 کیلو بیت استفاده میکنم
سرعت دانلود به 25 کیلو بیت رسید!!!

دوستان که شبانه ئانلود میکنن تایید کنن!؟!

نایید میشه

من و دوستام این ماه مخابرات تبریز رو جمع آوری می کنیم

مهندس الهه
08-08-2015, 14:07
سلام
دوستان یکماه من باز هم تموم شد
به نظرتون 4g ایرانسل چطوره ؟

این بلوط که میگین واسه کدوم شرکته ؟

مهندس الهه
08-08-2015, 15:08
سلام

مهندس الهه
08-08-2015, 15:59
اینجا زده سرویس نامحدود 2 مگ ریلکس ماهانه 33 تومن
بدون محدودیت دانلود

اینو کسی استفاده کرده ؟
بدون محدودیت واقعی ؟
ینی با 256 میشه دانلود کرد ؟

پینگش چجوریه ؟

- - - Updated - - -

بدون محدودیت دانلود

اینو کسی استفاده کرده ؟
بدون محدودیت واقعی ؟

پینگش چجوریه ؟

siavash61
08-08-2015, 17:07
بدون محدودیت دانلود

اینو کسی استفاده کرده ؟
بدون محدودیت واقعی ؟

پینگش چجوریه ؟

- - - Updated - - -

بدون محدودیت دانلود

اینو کسی استفاده کرده ؟
بدون محدودیت واقعی ؟

پینگش چجوریه ؟
قیمتها به تومن هست دقت کنید.
2 مگ نامحدود ریلکس 332 هزار تومن هست :n02:

fariborz.j
08-08-2015, 18:18
نایید میشه

من و دوستام این ماه مخابرات تبریز رو جمع آوری می کنیم

لینک تماس با مای شرکت مخابرات :
دوستانی که ازشرکت مخابرات اینترنت میگیرید
نیبینید که این یک ماه اخیر سیستم مخابرات داره شورش رو در میاره ، اول که ساعت دانلود شبانه رو کم کرد یعنی ازساعت یک شب به دوی شب تغییر داد (5 ساعت کرد)
2-بعدش سرعت دانلودش رو خیلی کم کرد و گفت قانون اینو میگه
3- وحالا سرعت دانلود شبانش رو بسیار کم کرده جوری که دیگه اصلا باید قید دانلود شبانه رو زد، دوستان هم تایید میکنن
پس لطفا همه کاربران در فرم تماس با مای اینترنت شرکت مخابرات استان که در لینک بالاهم گذاشتم
شرکت کنید واعتراض خودتون رو به این وضعیت بنویسید
مطمعنا اگه تعداد زیادی شرکت کنیم تاثیر داره
پس همه با هم پیش به سوی اینترنت پر سرعت با دانلود شبانه رایگان خوب

aalliirraazz
08-08-2015, 19:20
سلام

من توصیه میکنم طرف ایرانسل اصلا نری... نه فقط ایرانسل کلا طرف اینترنت همراه نری!!!
به شدت ناپایداره.... میبینی الان سرعت دانلود 2-3 مگ میده 10 دقیقه بعد 100 کیلو میده 10 دقیقه بعد کلا قطع ــه!! اینو تجربه کردم میگم ها.... صبح سرعت دانلود 2 مگ بود ظهر یه صفحه رو 100 بار باید رفرش میزدم تا باز کنه....
الانم که به شدت کمبود پهنای باند دارن سرعت هاشون افتضاح پایینه.... کافیه یه سر به تاپیک ایرانسل بزنی چند صفحه آخر رو بخونی تا وضعیت ایرانسل دستت بیاد:

Persianhb
08-08-2015, 19:33
نیبینید که این یک ماه اخیر سیستم مخابرات داره شورش رو در میاره ، اول که ساعت دانلود شبانه رو کم کرد یعنی ازساعت یک شب به دوی شب تغییر داد (5 ساعت کرد)
3- وحالا سرعت دانلود شبانش رو بسیار کم کرده جوری که دیگه اصلا باید قید دانلود شبانه رو زد، دوستان هم تایید میکنن
پس لطفا همه کاربران در فرم تماس با مای اینترنت شرکت مخابرات استان که در لینک بالاهم گذاشتم

دوست عزیز اعتراض هم بگو کاری ازشون بر نمیاد
چون مخابرات به همه جا اینترنت می ده حتی نقاط دور دست که سایر شرکتها اونجا سرویس ارائه نمیدن

الان مخابرات مشتریاشو جمع کرده دیگه هیچی واسش مهم نیست

بهتره جمع آوری کنیم

منو دوستام جمع آوری میکنیم شما اعتراض کنید

elvish
08-08-2015, 21:42

من اعتراض رو نوشتم.

ولی شک دارم برای مخابرات انتقاد ما اهمیت داشته باشد.

تا زمانی که اهداف مالی آنها تهدید نمی شود کاری نمی کنند.

امیدوارم که این اعتراضات جواب بده.

من که می خوام جمع آوری کنم اگر شد.

fariborz.j
08-08-2015, 22:33
من اعتراض رو نوشتم.

ولی شک دارم برای مخابرات انتقاد ما اهمیت داشته باشد.

تا زمانی که اهداف مالی آنها تهدید نمی شود کاری نمی کنند.

امیدوارم که این اعتراضات جواب بده.

من که می خوام جمع آوری کنم اگر شد.

ساقول
ببینید بعید نیست. چرا؟
چون اگه اعتراض نشه اونا به این رویه ادامه میدند. ما مشتریان این سرویس و شرکت مخابرات هستیم.
اگه ما استفاده کنیم و چیزی هم نگیم چراغ سبز بهشون نشون دادیم
ولی اگه همگی اعتراض کنیم 100 درصد جواب میگیریم
به خدا قسم قبل از اینکه این پست برو بنویسم
6 دیقه و سی ثانیه با پشتیبانی 2020 مخابرات صحبت کردم و سعی کردم بهشون بفهمونم که اگه سرویس رو درست نکنن
جمع اوری میکنیم.
باور کن هی میترسید و میگفت مگه نمیگین سرعت کم شده خب یه سرویس با سرعت بالاتر مثلا 2 مگا بیت اتخاب کنید
ومن هم گفتم من با همین سرویس مشکلی نداشتم شما مخصوصا سرعتش رو کم کردید پس باید برگرده به حالت قبل ،
در ضمن همه سرویس ها سرعتشون کم شده سرعت دانلودهمون 2 مگابیت شده 120 کیلو بیت که خیلی افتضاحه
باید بقیه دوستان نیز مثل شما اعتراضشونو بنویسن یا با شماره 2020 و داخلی 2 (قسمت پشتبانی وصل میشه)تماس بگیرن
و اعتراض کنن.
به امید گرفتن حق ، ما تلاشمونو میکنیم بقیش با خداست
اینم لینک ثبت اعتراض :

Persianhb
09-08-2015, 10:06
هیچ چیز مثل اعلام همگانی مشکلات سرویس دهنده ، نمی تونه یک سرویس دهنده رو مجاب نمی کنه تا در روندش تغییر ایجاد کنه

نمی گم تو قسمت تماس با ما اعتراض نکنید

ولی حتما همه ی مشترکین ناراضی همین جا مشکلات و نارضایتی هاشونو بصورت واقع بینانه و بدون اغراق اعلام کنند

fariborz.j
09-08-2015, 13:02
هیچ چیز مثل اعلام همگانی مشکلات سرویس دهنده ، نمی تونه یک سرویس دهنده رو مجاب نمی کنه تا در روندش تغییر ایجاد کنه

نمی گم تو قسمت تماس با ما اعتراض نکنید

ولی حتما همه ی مشترکین ناراضی همین جا مشکلات و نارضایتی هاشونو بصورت واقع بینانه و بدون اغراق اعلام کنند

دوست عزیز چه بخوای چه نخوایی کسی اغرق نمیکنه اخه کدوم سرویس به غیر سرویس 2020 سرعت دانلود 128 کیلوبیتش ، 20 کیلوبایت هست؟؟
من امروز خودم رسما از شرکت شاتل 128 کیلو بیت دانلود شبانش رو پرسیدم گفت سه ماه 8 گیگ ترافیک دانلود شبانه رایگان 49000 هزارتومان و گفت سرعت دانلودش 300 کیلوبت هم میرسه
الان خودت قیاص کن 20 کیلوبیت کجا 300 کیلوبیت کجا ، یه ذره انصاف هم خوبه!
بدون وقفه به اعتراض ادامه میدهیم دوستان
لینک ثبت اعتراض:

fanoostalaei
09-08-2015, 15:45
دوست عزیز چه بخوای چه نخوایی کسی اغرق نمیکنه اخه کدوم سرویس به غیر سرویس 2020 سرعت دانلود 128 کیلوبیتش ، 20 کیلوبایت هست؟؟
من امروز خودم رسما از شرکت شاتل 128 کیلو بیت دانلود شبانش رو پرسیدم گفت سه ماه 8 گیگ ترافیک دانلود شبانه رایگان 49000 هزارتومان و گفت سرعت دانلودش 300 کیلوبت هم میرسه
لینک ثبت اعتراض:
خخخخخخخخخ
شما فکر میکنی شاتل داره لطف میکنه ؟ سر دسته عوضی ترین شرکت ها همین شاتله
اولین شرکتی که اورد محدودیت برای شبانه گذاشت همین شرکته
از همون اوایل هم جز گرون فورش ترین شرکتها بوده بعدشم چند وقتیه که کیفیت سرویس هاش یکم بالا بوده !! وگرنه پینگ خیلی مزخرف حدود 400 از نشانه های بارز شاتل بود
مخابرات تبریز همیشه جز بهترین ها بوده تو ایران و باز هم به روال ثابق برمیگرده
==========
من از همه شرکتهایی که تو تبریز ارائه خدمات اینترنتی میکنن سرویس داشتم
مخابرات جز ارزونترین ها و پایدارترین ها بوده
ولی چند وقتیه دچار مشکله !! و الان هم خودم از ناراضیان هستم و تخلیه میکنم
=======

یه توصیه میکم !!!
ISP های استانی خیلی بهتر از ISP های کشوری هستن
اگر بخواید عوض کنید اولویت رو بذارید با داخل استانی ها مثل همارا - بلوط - مکس نت - رسانت و ...
بعد اگه دوس نداشتید برید سراغ ISp های کشوری

Hamed48
09-08-2015, 17:37
اینترنت مخابرات دارم اگه تمدید کنم حجم باقیماندم میره تو دوره ی بعد؟

fanoostalaei
09-08-2015, 19:06
اینترنت مخابرات دارم اگه تمدید کنم حجم باقیماندم میره تو دوره ی بعد؟
بله میره
برا من که میره !! دوستمم تمدید کرد رفت

Persianhb
09-08-2015, 21:59
لینک ثبت اعتراض:

به غیر سرویس 2020 سرعت دانلود 128 کیلوبیتش ، 20 کیلوبایت هست؟؟

همارا بیشتر هم میده

سرویس +128U (مصرف منصفانه، 6 گیگ هدیه با سرعت بالا)هدیه سرویس عبارت است از افزایش سرعت سرویس با در نظر گرفتن محدودیت حجمی در بازه زمانی ماهانه نسبت به سرعت اسمی سرویس، این هدیه بصورت دوره های 30 روزه در ابتدای دوره به مشترک اختصاص یافته و بصورت مراحل زیر ارائه خواهد شد و مشترک در ابتدای هر دوره مجددا سرعت و ترافیک اولیه را خواهد داشت.
لازم به ذکر می باشد که در صورت تمدید سرویس بیش از یک ماه، سرویس تمدید به دوره های 30 روزه تقسیم شده و پس از اتمام هر دوره، دوره بعدی با سرعت بالا و ترافیک اولیه تمدید خواهد شد.
توضیحات هدیه مرحله اول :
3 گیگ اول با سرعت 2048کیلوبیت برثانیه (16 برابر سرعت سرویس خریداری شده)
توضیحات هدیه مرحله دوم:
2 گیگ بعدی با سرعت 1024کیلوبیت برثانیه (8 برابر سرعت سرویس خریداری شده)
توضیحات هدیه مرحله سوم:
1 گیگ بعدی با سرعت 512 کیلوبیت برثانیه (4 برابر سرعت سرویس خریداری شده)
توضیحات سرعت اسمی سرویس:
بقیه مدت سرویس تا آخر دوره 30 روزه با سرعت اسمی 128Kbps (برابر سرعت سرویس خریداری شده)

مرحله اول
مرحله دوم
مرحله سوم
سرعت اسمی

+128U
نامحدود
(6 گیگ هدیه با سرعت بالا)
میزان ترافیک (گیگ)
0 تا 3 (گیگ)
3 تا 5 (گیگ)
5 تا 6 (گیگ)
بیش از 6گیگ

حداکثر سرعت دریافت(Kbps)
2048
1024
512
128

fanoostalaei
09-08-2015, 23:11
سلام
کسی میدونه با این تعرفه هایی که بلوط اینجا زده برای خرید اولیه یه سرویس وایرلس از بلو چقدر باید هزینه کنم ؟

ودیعه آنتن وایرلس برای این نوع از سرویس‌ها مبلغ 250,000 تومان است که به‌صورت امانی در اختیار مشترک قرار می‌گیرد. این مبلغ در پایان قرارداد با تحویل مودم سالم مسترد می‌گرد،برای موارد خاص که آنتن وایرلس دیگری برای مشترک پیشنهاد شود هزینه آن به عهده مشترک خواهد بود.
به مبلغ شارژ ماهانه معادل 9٪ مالیات ارزش افزوده اضافه می‌گردد.
هزینه راه اندازی مودم بی‌سیم برای کاربران خانگی 20,000 تومان و برای مشترکین اداری و شرکتی 50,000 تومانمی‌باشد.
هزینه نصب آنتن بر روی دکل 100,000 تومان می‌باشد.
مودم روتر wireless وایرلس داخلی در دو نوع 000,80 تومان و 000,140 تومان می باشد.
هزینه استفاده از IP Valid ماهیانه ۱۰٫۰۰۰ تومان می باشد.
سرویس‌های اینترنت بی‌سیم Wierless شبکه ارتباطات بلوط به‌صورت نامتقارن، اشتراکی (Shared) ارائه می‌شوند.
جهت خرید پهنای باند اختصاصی با شرکت تماس حاصل فرمائید.
در صورت نیاز مشترک جهت راه اندازی سرویس در شبکه داخلی به ازای هر 15.000 PC تومان دریافت می گردد.
کلیه هزینه های مربوط به تجهیزات مورد نیاز جهت نصب و راه اندازی سرویس شامل لوله ، کابل ، تلفن داخلی و … به عهده مشترک می باشد.
در صورت مهیا نبودن تاسیسات مورد نیاز ذکر شده ،مراجعه پرسنل این شرکت شامل هزینه رفت و آمد می باشد.
نصب سرویس شما بعد از انجام مراحل اداری و مالی پس از ۷۲ ساعت صورت می گیرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 33378900 تماس حاصل نمایید.

تا حالا وایرلس نداشتم !!
دیگه از دست این خط تلفن آسی شدم !!
با وایرلس پینگ داخلی به شدت کم میشه !! خیلی مشتاقم تا بگیرم

مهندس الهه
10-08-2015, 14:08
موندم برم مخابرات رو یکماهه تمدید کنم یا برم رو ماکسنت!
یا فور جی ایرانسل بگیرم

- - - Updated - - -

یا فور جی ایرانسل بگیرم

- - - Updated - - -

یا فور جی ایرانسل بگیرم

elvish
10-08-2015, 16:45
یا فور جی ایرانسل بگیرم

مکس رو نمیدونم ولی مطمئنم فور جی ایرانسل بستگی زیادی به محل سکونت کاربران داره واسه بعضی خیلی بده و سرعت هی کم زیاد میشه واسه بعضی عالیه و آنتن دهی خوب داره. کمی ریسک داره.(مگر اینکه همسایه ای سرویس داشته باشه....)

fanoostalaei
10-08-2015, 17:37
یا فور جی ایرانسل بگیرم

- - - Updated - - -

یا فور جی ایرانسل بگیرم

- - - Updated - - -

یا فور جی ایرانسل بگیرم

برا منطقه ما که نسل 3 خیلی بهتره !! حالا 4 جی هم بهتر از اون
بهتر از وبگردی مخابراته:n02:

Iranian boy10
11-08-2015, 14:00
سلام. کسی اینجا مرزداران ساکن هست؟ از کدوم شرکت اینترنت خرییدید؟ من هر شرکتو میزنم با پیش شماره 3638 میگه قابل ارائه نیست!

senator2011
11-08-2015, 17:34
سلام. کسی اینجا مرزداران ساکن هست؟ از کدوم شرکت اینترنت خرییدید؟ من هر شرکتو میزنم با پیش شماره 3638 میگه قابل ارائه نیست!

مرزداران تازه ساخته واسه همون فعلا شرکتی نرفته اونجا
میتونی بی سیم بگیری

fanoostalaei
11-08-2015, 18:50
نه بابا ××
بدون 3 اولش بزن ببین قبول میکنن یا نه
به این چک کردن شماره اعتماد نکن
زنگ بزن بپرس

مهندس الهه
12-08-2015, 03:56
برا منطقه ما که نسل 3 خیلی بهتره !! حالا 4 جی هم بهتر از اون
بهتر از وبگردی مخابراته:n02:

من همین الان با اینترنت ایرانسل همراهم تتر کردم سیستم رو دارم پست میزنم
اچ پلاس که همیشه هست
سرعتش از وایرلس adsl که رو موبایل استفاده میکنم زیاده !
الان هم داره با سرعت 1.5 مگ دانلود میکنه

برم پینگش رو هم چک کنم

با سرور ایزمیر 170 پینگ میده !

اینم نتیجه تست

fanoostalaei
12-08-2015, 07:46
من همین الان با اینترنت ایرانسل همراهم تتر کردم سیستم رو دارم پست میزنم
اچ پلاس که همیشه هست
سرعتش از وایرلس adsl که رو موبایل استفاده میکنم زیاده !
الان هم داره با سرعت 1.5 مگ دانلود میکنه

برم پینگش رو هم چک کنم

با سرور ایزمیر 170 پینگ میده !

اینم نتیجه تست
من که گفتم برا من خوبه !!
برا من پینگ ها اینجوریه :
H: پینگ 8.8.8.8 = 150
+H : پینگ 8.8.8.8 = 90
LTE : پینگ 8.8.8.8 = 60-70
پینگ داخل هم روی lte حدود 40 هست برا من ولی روی +H نزدیک 90 روی H هم 120 معمولا !!
در کل وبگردیش مثل مخابراته و بعضی مواقع بهتر از اون !!!
ولی وبگردی رایتل یه چیز دیگه اس :n12:

الان پینگ شما هم بد نیس !!!
البته نمیشه از روی تست ازمیر قضاوت کرد

dow
12-08-2015, 11:18
اقا این وضعیت پینگ ما چطوره ::n02:
1.خیلی خیلی بد
2.خیلی بد
3.بدتر
4.بد

راستی این گیت ویو چیه مال من رو فرانسه هستش انگاری :n02: آیپی دومیش هم رو ایتالیا

dow
12-08-2015, 11:24
1.خیلی خیلی بد
2.خیلی بد
3.بدتر
4.بد

راستی این گیت ویو چیه مال من رو فرانسه هستش انگاری :n02: آیپی دومیش هم رو ایتالیا

اینم اسپید:
سرویسم یک مگه

elvish
12-08-2015, 11:29
1.خیلی خیلی بد
2.خیلی بد
3.بدتر
4.بد

بد نیست پینگ من فقط کمی از شما بهتره.

پینگ متوسط برای وبگردی و دانلود عالیه. اگر timeout و packetloss ندارید یعنی وضعیت پایدار هست و فقط در صورت تماشای ویدئوی آنلاین یا اسکاپ یا بازی ممکن هست delay داشته باشید.

اگر گیمر نیستید زیاد حساس نباشید خوبه پینگ تان

گیت وی به معنی دروازه هست یعنی مثلا مودم شما به کمک چه دستگاهی به خارج وصل میشه.

اگر منظورتان اینترنت هست معنیش میشه کشوری که از طریق اون به دنیای خارج(فرای شبکه داخلی ایران) وصل میشه.

fanoostalaei
12-08-2015, 17:57
پینگای مخابرات گور به گور شده چقدر خوب شده × مسیر المان رو دادن به مخابرات ×

super smart
12-08-2015, 20:15

نویز منو باش!!!

14708
12-08-2015, 20:50
دوستان از کجا می فهمید که کدوم مسیر رو دادن؟:n13:

vissoto
12-08-2015, 21:47
دوستان از کجا می فهمید که کدوم مسیر رو دادن؟:n13:

سلام

بررسی وضعیت مسیرهای اینترنتی شرکت های اینترنتی ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fanoostalaei
12-08-2015, 22:39

نویز منو باش!!!

خطت رو annex M آپ شده ؟
ولی نویزت از خط من که بهتره !!
آپلودت زیاد زده شده !! فکر کنم روی annex M هست !!
اگر اینجوریه بذار روی annex A نویزت بهتر میشه

مهندس الهه
13-08-2015, 01:05
الان بگیر نگیر اینترنت همراه رو میبینم
دیروز سرعت رو 2 مگ
الان رو 600 :n02:
سرشبی هم از هر 10 تا تب یکیش رو به زور لود میکرد

و همچنین فکر میکنم مشکل میتونه از تترینگ گوشی هم باشه و تا با یک مودم تست نشده نمیشه نظر قطعی داد

super smart
13-08-2015, 12:15
چطور بذارم رو اون؟

aalliirraazz
13-08-2015, 23:45
خطت رو annex M آپ شده ؟
ولی نویزت از خط من که بهتره !!
آپلودت زیاد زده شده !! فکر کنم روی annex M هست !!
اگر اینجوریه بذار روی annex A نویزت بهتر میشه

یه توضیح مختصر میدی اینی که گفتی چیه و چجوری میشه عوضش کرد؟ مرسی

farshidnaji
14-08-2015, 00:29
سلام یه سوالی دارم مشکل مخابرات تو دانلود شبانه حل شد ؟ یا بازم لیمیت ها در کاره

Altairezio
14-08-2015, 09:36
سلام یه سوالی دارم مشکل مخابرات تو دانلود شبانه حل شد ؟ یا بازم لیمیت ها در کاره

از 3 تا 5 رو 90 بعدش 130......

farshidnaji
14-08-2015, 10:27
از 3 تا 5 رو 90 بعدش 130......

من دیشب مکس نتم وصل شد

کیفیتش عالیه

شبانه هم خوب بود با 460 از اول تا اخر دانلود می کرد

فقط قیمتش خیلی گرون شد

135 تومن برای 3 ماه سرویس vip تازه با شارژ کم 14 گیگابایت برای 3 ماه

دانلود شبانه هم ساعتش دست کاربر هست من زدم ساعت 12 تا 6 صبح خیلی خوب شده دیگه مجبور نیستم تا ساعت 2 شب بیدار بمونم

در کل از کیفیتش راضی هستم ولی از قیمتش اصلا !!!

Altairezio
14-08-2015, 10:33
من دیشب مکس نتم وصل شد

کیفیتش عالیه

شبانه هم خوب بود با 460 از اول تا اخر دانلود می کرد

فقط قیمتش خیلی گرون شد

135 تومن برای 3 ماه سرویس vip تازه با شارژ کم 14 گیگابایت برای 3 ماه

دانلود شبانه هم ساعتش دست کاربر هست من زدم ساعت 12 تا 6 صبح خیلی خوب شده دیگه مجبور نیستم تا ساعت 2 شب بیدار بمونم

در کل از کیفیتش راضی هستم ولی از قیمتش اصلا !!!

سرویس مناسب قیمت پایین چی داره!؟

FARID88
14-08-2015, 11:27
من درخواست جمع آوری مخابرات رو دادم جالبه اونجا ملت برای جمع آوری صف بسته بودند.

farshidnaji
14-08-2015, 12:31

اصلا از نظر قیمت سوریس مناسب نداره

چون یه سرویس 2 mb داره که سرعتش نصف سرعت vip هست اونم برای 3 ماه در میاد 85 تومن + 15 راه اندازی

البته سرعتش کمه

ولی خوبی مکس نت اینه وقتی میگه مثلا vip 4 mb هست واقعا هست من شب با 4.1 داشتم دانلود میکردم نه مثل مخابرات که سرویس 10 مگ من سرعت دانلود به 60 می رسید

مکس نت کمی تو قیمتاش بازبینی کنه خوب میشه :n02:

super smart
14-08-2015, 13:15
هماراسیستم سرویس اولترا سرعتش چطوره؟

super smart
14-08-2015, 13:22
هماراسیستم سرویس اولترا سرعتش چطوره؟

pouyacapitan
14-08-2015, 15:34
کسی این سرویس مخابرات سرعت ۲ مگ با خحم ۵۰ گیگ رو تست کرده؟
سرعت چند می ده؟

- - - Updated - - -

کسی این سرویس مخابرات سرعت ۲ مگ با خحم ۵۰ گیگ رو تست کرده؟
سرعت چند می ده؟

fanoostalaei
15-08-2015, 09:28
چطور بذارم رو اون؟

یه توضیح مختصر میدی اینی که گفتی چیه و چجوری میشه عوضش کرد؟ مرسی
مثل عکس :

من که مشکل نداشتم :دی البته به جز کاهش سرعت از 4 مگ به 2 مگ

اصلا از نظر قیمت سوریس مناسب نداره

چون یه سرویس 2 mb داره که سرعتش نصف سرعت vip هست اونم برای 3 ماه در میاد 85 تومن + 15 راه اندازی

البته سرعتش کمه

ولی خوبی مکس نت اینه وقتی میگه مثلا vip 4 mb هست واقعا هست من شب با 4.1 داشتم دانلود میکردم نه مثل مخابرات که سرویس 10 مگ من سرعت دانلود به 60 می رسید

مکس نت کمی تو قیمتاش بازبینی کنه خوب میشه :n02:
مکس نت همیشه سرویس هاش به قیمت خون باباش بوده !! 1000 تا هم هزینه اضافی میگیره !! مثلا ماهی 3 تومن هزینه نگه داری !! :n31:

=============

دوستان مخابراتی میتونید یه پینگ از این آدرس بگیرید !! ادرس یه گیم سرور تو فرانسه اس :

elvish
15-08-2015, 09:48
=============

دوستان مخابراتی میتونید یه پینگ از این آدرس بگیرید !! ادرس یه گیم سرور تو فرانسه اس :

کاهش پینگ ندارم ولی به صورت عادی عین شماست

32 packets transmitted, 32 received, 0% packet loss, time 31042ms
rtt min/avg/max/mdev = 176.658/177.982/179.726/1.030 ms

aalliirraazz
15-08-2015, 10:45

سرویس کاهش پینگ ندارم... تو حالت معمولی پینگ گرفتم:

اینم trace

super smart
15-08-2015, 11:38
مثل عکس :

من که مشکل نداشتم :دی البته به جز کاهش سرعت از 4 مگ به 2 مگ

مکس نت همیشه سرویس هاش به قیمت خون باباش بوده !! 1000 تا هم هزینه اضافی میگیره !! مثلا ماهی 3 تومن هزینه نگه داری !! :n31:

=============

این تنظیمات توی مودم D-link فرق داره متاسفانه نتونستم پیداش کنم:n03:

elvish
15-08-2015, 11:50

در مدلی که من دیدم:

گزینه advanced به advanced adsl و تمام.

super smart
15-08-2015, 12:10
اصلا اون گزینه وجود نداره ):

super smart
15-08-2015, 12:44

اینم از اینترنت 10 مگ محدود!!!

چند روزه حتی نتونستم یه گیگ دانلود کنم

elvish
15-08-2015, 12:44
اصلا اون گزینه وجود نداره ):

این مدل ساپورت می کنه ولی محلش رو نمی دونم دقیق ولی حتما جایی هستش. در قسمت Setup امکان edit تنظیمات کانکشن adsl هست اونجا رو چک کنید.

ولی مواظب باشید اگر اشتباهی تنظیم کنید اینترنت از کار می افتند و باید دوباره تنظیم شود(احتمالا باید ببریدش به مخابرات)

super smart
15-08-2015, 12:51

اینم از اینترنت 10 مگ محدود!!!

چند روزه حتی نتونستم یه گیگ دانلود کنم

fanoostalaei
15-08-2015, 12:55
کاهش پینگ ندارم ولی به صورت عادی عین شماست

32 packets transmitted, 32 received, 0% packet loss, time 31042ms
rtt min/avg/max/mdev = 176.658/177.982/179.726/1.030 ms

س شما هم رنج ای پی 5 میگیری

سرویس کاهش پینگ ندارم... تو حالت معمولی پینگ گرفتم:

عالیه !! رنج آی پی 2 خیلی پینگش خوب بوده همیشه !!!

تو دیلینک advance بعدش network tools
پ.ن : اگر نویز خطتون زیاده دیلینک رو رد کن بره !!
من چندین مدل مودم داشتم !! دیلینک ها برای خطوط نویز دار به هیچ دردی نمیخوره !!
قبل همین مودم خودم 2750 داشتم !! خطم رو جون میداد 3 مگ آپ کنه !!
مودم رو عوض کردم و تی پی لینک 8901 ( 8961 هم خوبه ولی 8901 خوشگلتره :دی)
الان خطم رو 6 مگ هم آپ میشه !! تفاوت رو خودتون ببینید !!
اگر بخواید usb بخوره و 2 انتن هم باشه میتونی 8968 بگیری !! در کل فقط یه توصیه بود:n02:

super smart
15-08-2015, 13:08
annex a وجود نداره

​[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

elvish
15-08-2015, 13:09
س شما هم رنج ای پی 5 میگیری

بله پنجه الان.

بعضا عوض میشه مثل اینکه

fanoostalaei
15-08-2015, 13:29
annex a وجود نداره

​[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مولتی مود رو انتخاب کن و فقط تیک adsl2 رو بذار بمونه !! بقیه رو بردار !! خودش میره روی annex A

بله پنجه الان.

بعضا عوض میشه مثل اینکه
فکر نکنم عوض بشه !!
قبل عید مال من همش رنج 2 بود !! ولی بعد عید فقط 5 میگیره !! اصلا رو 2 نمیره !!
در عوض کمبود سرعت رو رنج 2 بیشتره تا رنج 5
اکثرا شبانه من خوب بوده

elvish
15-08-2015, 13:54
مولتی مود رو انتخاب کن و فقط تیک adsl2 رو بذار بمونه !! بقیه رو بردار !! خودش میره روی annex A

فکر نکنم عوض بشه !!
قبل عید مال من همش رنج 2 بود !! ولی بعد عید فقط 5 میگیره !! اصلا رو 2 نمیره !!
در عوض کمبود سرعت رو رنج 2 بیشتره تا رنج 5
اکثرا شبانه من خوب بوده

عجب.
روزی ۱۰-۲۰ بار مودم خاموش روشن میشه (به خاطر نیاز به تغییر ip) حالا نمی دونم در اساس چه فرمولی ۲ میگیره بعضا.:n36:

شبانه رایگان هم برخی ساعات سرعت میشه ۱۰۰-۱۲۰ بقیه ساعات ۴۰۰ اینا هست و اصلا بهتر بدتر نمیشه.(مگر اینکه اینترانت بزنم)

aalliirraazz
15-08-2015, 14:03
عالیه !! رنج آی پی 2 خیلی پینگش خوب بوده همیشه !!!

آی پی من همیشه 5 هست تا حالا 2 نبوده... این پینگ رو با رنج آی پی 5 گرفتم.

fanoostalaei
15-08-2015, 14:28
آی پی من همیشه 5 هست تا حالا 2 نبوده... این پینگ رو با رنج آی پی 5 گرفتم.
:n04::n04:
واقعا ؟پس شاید گیت وی تو با گیت وی رنج های 2 یکیه !!

گیت وی شما چیه الان ؟

172.20.1.243

مال من همیشه همینه !!

روزی ۱۰-۲۰ بار مودم خاموش روشن میشه (به خاطر نیاز به تغییر ip) حالا نمی دونم در اساس چه فرمولی ۲ میگیره بعضا.
:n36:

شبانه رایگان هم برخی ساعات سرعت میشه ۱۰۰-۱۲۰ بقیه ساعات ۴۰۰ اینا هست و اصلا بهتر بدتر نمیشه.(مگر اینکه اینترانت بزنم)

ادرس گیت وی شما چیه ؟

قبلا مخابرات یکی دو تا گیت وی بیشتر نداشت
الان کلی گیت وی داره !! مسخره بازی شده :n02:

super smart
15-08-2015, 14:36
واسه من اصلا فرقی نداره همیشه ریتم روی 4 مگه ولی سرعتم از 120 نمیره بالاتر تو این چن روز

elvish
15-08-2015, 14:43
ادرس گیت وی شما چیه ؟

قبلا مخابرات یکی دو تا گیت وی بیشتر نداشت
الان کلی گیت وی داره !! مسخره بازی شده :n02:

گیت وی :n02:

172.20.1.239

و ip

2.186.00.000

super smart
15-08-2015, 14:51
گیت وی :n02:

172.20.1.239

و ip

2.186.00.000

اقا تنکیو سرعتم رفت رو 6 مگ

فقط شما گفتین تیک Adsl2 رو نگه دارم یا ADSL2+?

fanoostalaei
15-08-2015, 15:27
اقا تنکیو سرعتم رفت رو 6 مگ

فقط شما گفتین تیک Adsl2 رو نگه دارم یا ADSL2+?

خواهش :دی
تست کن ببین با کدوم یکی خطت بیشتر آپ میشه !!
ولی رو مخابرات adsl2 بهتره !!

super smart
15-08-2015, 15:49
ADSL 2

ADSL2+:n10:

fanoostalaei
15-08-2015, 15:51
ADSL 2

ADSL2+:n10:

باز خداروشکر مشکلت درست شد

aalliirraazz
15-08-2015, 16:08
:n04::n04:
واقعا ؟پس شاید گیت وی تو با گیت وی رنج های 2 یکیه !!

گیت وی شما چیه الان ؟

172.20.1.243

مال من همیشه همینه !!

گیت وی من هم اینه:

البته الان که پینگ میگیرم دیگه 130 نیست رفته رو 170-180 :n02: فک کنم فقط واسه چند لحظه پینگ اونجوری شده بود و الان برگشته به حالت نرمال خودش :n02:

aalliirraazz
15-08-2015, 16:26
خواهش :دی
تست کن ببین با کدوم یکی خطت بیشتر آپ میشه !!
ولی رو مخابرات adsl2 بهتره !!

آقا دمت گرم.... من کلی سیم کشی خونه رو اینور اونور کرده بودم ، سیم عوض کرده بودم ، مودم برده بودم سر کوچه دیتا ریت 500 تا بیشتر شده بود!!!

الان این دو تا کارو انجام دادم خطم از 5 مگ رفت رو 8 مگ :n04: فک کنم الان مودم رو ببرم سر کوچه تا 10 مگ هم بکشه :n02:

اون دو تا گزینه رو هم اینجوری ست کردم:

Modulation : ADSL2 PLUS
Annex Mode : ANNEX_A

ANNEX_A دیتا ریت رو 1000 تا بالا برد
ADSL 2 PLUS هم 2000 تا ریت رو بالا برد

در کل دیتا ریت 3000 تا افزایش پیدا کرد :n16:

bahram.
15-08-2015, 17:46
سرویس 1 مگ
حدود 50 در میاد 3 ماهش که الیته باس چند گیگی هم حجم بگیری که حدود 60-70 بسته به حجمتون درمیاد سرعت دانلود 250-300 شب و روز

fanoostalaei
15-08-2015, 18:19
گیت وی من هم اینه:

البته الان که پینگ میگیرم دیگه 130 نیست رفته رو 170-180 :n02: فک کنم فقط واسه چند لحظه پینگ اونجوری شده بود و الان برگشته به حالت نرمال خودش :n02:
کو؟ مال شما که با مال من یکی نیس !! ممکن نیس با یه گیت وی پینگ شما و من از زمین تا زیر زمین فرق کنه :دی
مال من آخرش 243 ولی مال شما 237

آقا دمت گرم.... من کلی سیم کشی خونه رو اینور اونور کرده بودم ، سیم عوض کرده بودم ، مودم برده بودم سر کوچه دیتا ریت 500 تا بیشتر شده بود!!!

الان این دو تا کارو انجام دادم خطم از 5 مگ رفت رو 8 مگ :n04: فک کنم الان مودم رو ببرم سر کوچه تا 10 مگ هم بکشه :n02:

بیشتر مواقع مشکلات به خاطر عدم اطلاع خودمون به وجود میان
اگر مودم و سیم کشی و تنظیمات رو درست انجام بدیم کیفیت اینترنت خیلی بهتر میشه !!

Altairezio
15-08-2015, 18:34

درواقع پهنای مودول شده ی شما برا ADSL همون بخش ADSL2+ خط هست......
ولی متاسفانه شبا این بخش به راحتی آپ نمیشه که اگه بشه سرعت خیلی پایینه که حدس میزنم مخابرات همه ی خط هارو شبا با G.dmt مودول میکنه که پهنای باند این مزخرف بیشتر از 2 مگ نمیره .....
شما تیک SRA رو بردار ببین رو پینگت چه فرقی میکنه......

aalliirraazz
15-08-2015, 19:10
کو؟ مال شما که با مال من یکی نیس !! ممکن نیس با یه گیت وی پینگ شما و من از زمین تا زیر زمین فرق کنه :دی

نه منظورم از (اینه) اشاره به عکس ــه بود نه اینکه گیت وی من هم همینه :n02:

درواقع پهنای مودول شده ی شما برا ADSL همون بخض ADSL2+ خط هست......
ولی متاسفانه شبا این بخش به راحتی آپ نمیشه که اگه بشه سرعت خیلی پایینه که حدس میزنم مخابرات همه ی خط هارو شبا با G.dmt مودول میکنه که پهنای باند این مزخرف بیشتر از 2 مگ نمیره .....
شما تیک SRA رو بردار ببین رو پینگت چه فرقی میکنه......

امشب تست میکنم ببینم وضعیت خط و سرعت دانلود با این تنظیمات چطوره... نتیجه اش رو براتون میذارم.

قبل اینکه تیک SRA رو بردارم پینگ رو 170-180 بود الان که تیک SRA رو برداشتم پینگ 40 تا کاهش داشت و اومده رو 130-140.... دستتون درد نکنه بابت تنظیمات :n12:

دیتا ریت هم همچنان ثابت روی 7.5 تا 8 مگ هست.

mahdi1323
16-08-2015, 10:56
سلام مال منم روی ای پی 5 پینگ عالیه ولی روی ای پی 2 خوب نیست مشکل اینه که بیشتر اوقات ای پیه 2 مگیره

dow
16-08-2015, 11:27

سلام

خدمت شما:

super smart
16-08-2015, 15:41

چاپار کجاست؟:n04:

farshidnaji
17-08-2015, 15:09
سلام من اینترنتم رو اول روی مودم Dlink براش کانکشن ساختم

الان وقتی میخوام ببرم روی huawei همون مودمی که مخابرات داده بود نمیشه !!! چرا ؟ تو این مودم فقط چراغ ADSL روشنه ولی تو Dlink چراغ اینترنت هم روشنه

کار خاصی باید انجام بدیم که من ندادم ؟

aalliirraazz
17-08-2015, 15:40
سلام من اینترنتم رو اول روی مودم Dlink براش کانکشن ساختم

الان وقتی میخوام ببرم روی huawei همون مودمی که مخابرات داده بود نمیشه !!! چرا ؟ تو این مودم فقط چراغ ADSL روشنه ولی تو Dlink چراغ اینترنت هم روشنه

کار خاصی باید انجام بدیم که من ندادم ؟

باید زنگ بزنی به پشتیبانی مخابرات بهشون بگی که مودمت رو عوض کردی و ازشون بخوای تا MAC Address مودم جدید رو واسه خطت ثبت کنن تا بتونی وصل بشی.

farshidnaji
17-08-2015, 15:52
باید زنگ بزنی به پشتیبانی مخابرات بهشون بگی که مودمت رو عوض کردی و ازشون بخوای تا MAC Address مودم جدید رو واسه خطت ثبت کنن تا بتونی وصل بشی.

خیلی ممنون از این که جوابمو دادی

به منطقه مخابراتیمون باید زنگ بزنم یا 2020 ؟

قبلا روی ایم مودم اینترنت مخابرات بودا !!! الان روش مکس نت هست

به خود مکس نت نباید بگم ؟

IVAN
17-08-2015, 18:18
خیلی ممنون از این که جوابمو دادی

به منطقه مخابراتیمون باید زنگ بزنم یا 2020 ؟

قبلا روی ایم مودم اینترنت مخابرات بودا !!! الان روش مکس نت هست

به خود مکس نت نباید بگم ؟

به شرکتی که ازش اینترنت گرفتی زنگ بزن و بگو مک آدرس رو ریست کنن

MaFia_King
17-08-2015, 23:42

سلام

آقا ما این روشی که گفتی رو امتحان کردم خطم فقط تو حالت G.LITE نت برقرار می شه و بقیه حالت ها نت قطع می شه !!

من مشکل نویز ندارم مشکلم پینگ بالاست

+

امروز نتم رو تمدید کردم ماه پیش 12500 بود فکر کنم برای نامحدود ، ولی امروز 21500 تومان برای 128 نامحدود پرداخت کردم

- - - Updated - - -

سلام

آقا ما این روشی که گفتی رو امتحان کردم خطم فقط تو حالت G.LITE نت برقرار می شه و بقیه حالت ها نت قطع می شه !!

من مشکل نویز ندارم مشکلم پینگ بالاست

+

امروز نتم رو تمدید کردم ماه پیش 12500 بود فکر کنم برای نامحدود ، ولی امروز 21500 تومان برای 128 نامحدود پرداخت کردم

farshidnaji
18-08-2015, 09:46
وضعیت خط من بحرانی شده نه ؟ snr خیلی داغونه ؟

Upstream max rate (kbit/s)
1198

Downstream max rate (kbit/s)
12012

Upstream line rate (kbit/s)
636

Downstream line rate (kbit/s)
6144

Line standard
ADSL2+

Channel type

Interleaved

Upstream SNR (dB)
24.1

Downstream SNR (dB)
16

Upstream line attenuation (dB)
21.5

Downstream line attenuation (dB)
34.5

Upstream output power (dBmV)
12.2

Downstream output power (dBmV)
19.4

Upstream Interleave Depth
2

Downstream Interleave Depth
64

Upstream CRC
0

Downstream CRC
0

Upstream FEC
0

Downstream FEC
116

Upstream HEC
0

Downstream HEC
0

Upstream Total Cell Count
5699

Downstream Total Cell Count
1277309

Upstream Interleave Delay
5

Downstream Interleave Delay
16

مهندس الهه
18-08-2015, 11:05
مثل عکس :

با تیک فقط adsl 2 تغییری تو ریت ایجاد نشد

نیاز به ریستی چیزی هست آیا ؟ :n13:

مهندس الهه
18-08-2015, 11:23
با adsl 2+ هم که اینترنت کلا از کار افتاد

amirgam
18-08-2015, 15:27
سلام دوستان.
من امروز جمع آوری کردم سرویس مخابراتمو. الان موندم از کدوم شرکت بگیرم که دانلود رایگان شبانه داشته باشه و سرعتشم بالا باشه ... بالاتر از 500کیلو بایت و پینگشم نرمال باشه..
میشه بگین در حال حاظر بهترین شرکت کدومه؟

alp13
18-08-2015, 16:11
سلام دوستان.
من امروز جمع آوری کردم سرویس مخابراتمو. الان موندم از کدوم شرکت بگیرم که دانلود رایگان شبانه داشته باشه و سرعتشم بالا باشه ... بالاتر از 500کیلو بایت و پینگشم نرمال باشه..
من پس از دو هفته و نیم بالاخره نتم وصل شد
جمع آوری از مخابرات یک هفته طول کشید یک هفته هم طول کشید رانژه شه آسیاتک
دو روز هم خطم مشکل داشت

کلا دیگه بیخیال جمع آوری شدم هر شرکتی هستی بمون

- - - Updated - - -

سلام دوستان.
من پس از دو هفته و نیم بالاخره نتم وصل شد
دو روز هم خطم مشکل داشت

amirgam
18-08-2015, 16:24
[QUOTE=alp13;8691946]من پس از دو هفته و نیم بالاخره نتم وصل شد
دو روز هم خطم مشکل داشت

دادا میگم چه طوره آسیا تک؟ شما چه سروسی هستی و وضعتش چه طوره و سرعت شب و روزش چیه؟
منم میخوام اگر اوکی بود آسیاتک بزنم ولی میخوام اول بپرسم... ممنون میشم جواب بدی؟

fanoostalaei
18-08-2015, 17:19
با تیک فقط adsl 2 تغییری تو ریت ایجاد نشد

نیاز به ریستی چیزی هست آیا ؟ :n13:

با هر بار تغیرات تو بخش ADSL باید یک بار ریستارت کنید مودم رو تا خط دوباره اپ بشه !! یا اینکه خط تلفن رو از مودم در بیارید و چند ثانیه بعد دوباره جا بزنید

================

امروز مخابرات رو جمع آوری زدم !!
رفتم بلوط تا ببینم وایرلس چند در میاد !! بدون احتساب سرویس اینترنت و اکسس پوینت که خودم دارم گفت حدود 300 هزینه اولیه هست که میشه به عنوان ودیعه تا 6 ماه نگه داری ولی باید 300 تومن نقدی پیاده شی :| ( هر چی گفتم چک ضمانت قبول نکرد )
حالا مونده امکان سنجی که ببینم آیا امکان ارائه سرویس وایرلس به خونه همکف ما وجود داره یا نه :|
خدا کنه باشه !! :n02:

اگر جور شد پیش به سوی پینگ های خفن !! نشد که باید دوباره بریم از این شرکتهای مزخرف نت بگیریم با این خط آشغال

در مورد شبانه اکثر شرکتها محدودیت دارن ولی شرکتهای معدودی مثل بلوط و مکس نت و بعضی سرویس های همارا این مسخره بازی ها رو نداره

مهندس الهه
18-08-2015, 18:25
در مورد شبانه اکثر شرکتها محدودیت دارن ولی شرکتهای معدودی مثل بلوط و مکس نت و بعضی سرویس های همارا این مسخره بازی ها رو نداره

مکس هم لیمیت میکنه شبانه رو
از آبرسان گذشتنی رفتم شرکت و پرسیدم
گفت شبانه رو حدود نصف سرعت روزانه لیمیت میکنیم

مهندس الهه
18-08-2015, 18:41
بلوط 300 تومن رو واسه چی میخاد ؟
من متوجه نشدم
بدون اینترنت و مودم دیگه چی میخاد بده که 300 تومن هزینه ش میشه ؟

alp13
18-08-2015, 18:49
من پس از
دادا میگم چه طوره آسیا تک؟ شما چه سروسی هستی و وضعتش چه طوره و سرعت شب و روزش چیه؟
منم میخوام اگر اوکی بود آسیاتک بزنم ولی میخوام اول بپرسم... ممنون میشم جواب بدی؟

دوست عزیز همین امروز فعال شده من خطم نویز داره فعلا
واسه شبانه هم فردا میتونم نظر بدم
طرح شهاب 10 مگ از 4 الی ده صبح رایگان

fanoostalaei
18-08-2015, 18:52
بلوط 300 تومن رو واسه چی میخاد ؟
من متوجه نشدم
بدون اینترنت و مودم دیگه چی میخاد بده که 300 تومن هزینه ش میشه ؟
در مورد سرویس وایرلس اطلاع دارید ؟
سرویس وایرلس هزینه اولیه زیاد داره و اکثرا برای مجتمع ها و ... استفاده میشه !!
250 برای آنتن و 50 برای سیم و ... نصب

farshidnaji
18-08-2015, 20:58
میبینم که همه دارن از مخابرات میرن

آشغال چقدر منو اذیت کرد این مخابرات

الانم خوشحالم که دو ماهه از مخابرات رفتم

- - - Updated - - -

میبینم که همه دارن از مخابرات میرن

آشغال چقدر منو اذیت کرد این مخابرات

الانم خوشحالم که دو ماهه از مخابرات رفتم

farshidnaji
18-08-2015, 21:03
مکس هم لیمیت میکنه شبانه رو
از آبرسان گذشتنی رفتم شرکت و پرسیدم
گفت شبانه رو حدود نصف سرعت روزانه لیمیت میکنیم

ایراد مکس نت اینه بیش از حد گرونه

آسیاتک 3 ماهه 30 گیگ شارژ میده {120 تومن} ولی مکس نت 14 گیگ برای 3 ماه {120 تومن}

مهندس الهه
19-08-2015, 02:37
در مورد سرویس وایرلس اطلاع دارید ؟
سرویس وایرلس هزینه اولیه زیاد داره و اکثرا برای مجتمع ها و ... استفاده میشه !!
250 برای آنتن و 50 برای سیم و ... نصب

بله اطلاع دارم
قبلا استفاده کردم

همین مدت کمی پیش هم کلی گشتم دنبال شرکتی که اینترنت وایرلس بده
پیدا نکردم !

alp13
19-08-2015, 12:27
آسیاتک شهاب 10 مگ

از سرور مایکروسافت و سرواری وطنی هم دان کردم تقریبا بین 500-540 سرعت دانلوده تایم رایگان

fanoostalaei
19-08-2015, 16:55
تازگی شرکتها کلا دارن سر شبانه بامبول در میارن !!
پارس آنلاین همه سرویس ها رو شبانه 1/3 حساب میکنه !! مسخرس

هدیه شبانهترافیک مصرفی برای این سرویس از ساعات 2 تا 7 بامداد در تمامی روزهای هفته، یک سوم میزان استفاده منظور می گردد.به عنوان مثال اگر قبل از شروع ساعات مذکور، ترافیک باقیمانده شما 10 گیگابایت باشد و در این ساعات 3 گیگابایت مصرف نمایید، بعد از ساعت 7 صبح، ترافیک باقیمانده شما 9 گیگابایت خواهد بود.

- - - Updated - - -

تازگی شرکتها کلا دارن سر شبانه بامبول در میارن !!
پارس آنلاین همه سرویس ها رو شبانه 1/3 حساب میکنه !! مسخرس

هدیه شبانهترافیک مصرفی برای این سرویس از ساعات 2 تا 7 بامداد در تمامی روزهای هفته، یک سوم میزان استفاده منظور می گردد.به عنوان مثال اگر قبل از شروع ساعات مذکور، ترافیک باقیمانده شما 10 گیگابایت باشد و در این ساعات 3 گیگابایت مصرف نمایید، بعد از ساعت 7 صبح، ترافیک باقیمانده شما 9 گیگابایت خواهد بود.

fanoostalaei
19-08-2015, 17:11

رفتم رو صبانت :

v-abbasi
19-08-2015, 22:35

رفتم رو صبانت :

مبارکت باشه ، کدوم سرویس و چه سرعتی ؟ لطفا یک تست شبانه هم بگیر و بزار . ممنون

- - - Updated - - -

رفتم رو صبانت :

مبارکت باشه ، کدوم سرویس و چه سرعتی ؟ لطفا یک تست شبانه هم بگیر و بزار . ممنون

fanoostalaei
19-08-2015, 23:32
سرویس 512 خریدم !! 3 ماهه 3 گیگ 7500 + 10 گیگ ترافیک اضافی 30 تومن
=====
مخابرات هنوز جمع آوری نشده
صبح باید زنگ بزنم هرچه سریعتر تخلیه کنن
البته زیاد عجله ای ندارم !!
ایرانسل استفاده میکنم که عالیه

- - - Updated - - -

سرویس 512 خریدم !! 3 ماهه 3 گیگ 7500 + 10 گیگ ترافیک اضافی 30 تومن
=====
مخابرات هنوز جمع آوری نشده
صبح باید زنگ بزنم هرچه سریعتر تخلیه کنن
البته زیاد عجله ای ندارم !!
ایرانسل استفاده میکنم که عالیه

super smart
20-08-2015, 15:47

اینترنت ایرانسل4g

این ایرانسل بسته نامحدود شبانشو برداشته؟

super smart
20-08-2015, 15:58
ایرانسل رو باش

super smart
20-08-2015, 16:13

جانم فدای ایرانسل

senator2011
20-08-2015, 17:51
بله اطلاع دارم
قبلا استفاده کردم

همین مدت کمی پیش هم کلی گشتم دنبال شرکتی که اینترنت وایرلس بده
پیدا نکردم !

خدمت شما
توی تبریز اینترنت میده کمی گرونه فقط

FARID88
21-08-2015, 09:38
آسیاتک شهاب 10 مگ

از سرور مایکروسافت و سرواری وطنی هم دان کردم تقریبا بین 500-540 سرعت دانلوده تایم رایگان

برای من سرعت روی 250 کیلوبایت محدود میشه.

Altairezio
21-08-2015, 09:51
امروز تموم شد اینترشت یکساله مخابرات یه سرویس 512 یه ماهه گرفتم ببینم در چه حده.....شاید کلا" جم کردم فرستادم خونه ننش......:n02:

fanoostalaei
21-08-2015, 10:13
امروز تموم شد اینترشت یکساله مخابرات یه سرویس 512 یه ماهه گرفتم ببینم در چه حده.....شاید کلا" جم کردم فرستادم خونه ننش......:n02:
پینگش زیاد نوسان داره !!
به درد نمیخوره دیگه !!:n02::n02:

Altairezio
21-08-2015, 11:54
پینگش زیاد نوسان داره !!
به درد نمیخوره دیگه !!:n02::n02:

با توجه به افت مشتری ای که تو این دوماه داشته فک کنم خوب بشه باز....حالا یه ماه تحمل میکنمش باز.....:D

fanoostalaei
21-08-2015, 11:56
عشق است ایرانسل رو !!
خفن خفن !! داره میترکونه
گوری بابای ADSL :n02:

Altairezio
21-08-2015, 11:58
عشق است ایرانسل رو !!
خفن خفن !! داره میترکونه
گوری بابای ADSL :n02:

اگه ارزون کنن سن اول ارزش داره یه مودم 250 تومنی بخرم با یه طرح 3 ماهه بزنم تو دهن مخابرات.....

fanoostalaei
21-08-2015, 12:16
اگه ارزون کنن سن اول ارزش داره یه مودم 250 تومنی بخرم با یه طرح 3 ماهه بزنم تو دهن مخابرات.....
3 سال پیش یه مودم خریدم دست دوم با هزینه ارسال 45 تومن :n02: امکان تماس و ussd هم داره :دی
الان هم یه طرح 1 ماه 3 گیگ زدم 13 تومن
برو حالشو ببر
مودم 4G داشته باشی هم که عالیه
چون یوزر 4G نسبت به 3G خیلی خیلی کمه

Altairezio
21-08-2015, 12:19
3 سال پیش یه مودم خریدم دست دوم با هزینه ارسال 45 تومن :n02: امکان تماس و ussd هم داره :دی
الان هم یه طرح 1 ماه 3 گیگ زدم 13 تومن
برو حالشو ببر
مودم 4G داشته باشی هم که عالیه
چون یوزر 4G نسبت به 3G خیلی خیلی کمه

حسین منم مودمی رو که خریده بودم 40 تومن دادم رفت 45 تومن....:D
الانم اگه یه مودم 4G خوب بیاد با قیمت خوب میخرم ......

fanoostalaei
21-08-2015, 12:30
مودم های 4 جی قیمتشون زیاده یکم !!
برای اوایل گوشی خوبه ولی گوشی هر چقدر هم قوری باشه جای مودم رو نمیده !!
کیفیت اینترنت گوشی با مودم یکی نمیشه

farshidnaji
21-08-2015, 16:18

مخابرات من بعد نیم ساعت دانلود روی 60 محدود می شد

یعنی من تا حالا از 7 تا شرکت ADSL گرفتم

بلایی که مخابرات سرم آورد هیچ کس نیاورده بود

alp13
21-08-2015, 17:20

من رو هم چند روز دیگه محدود میکنن یادشون رفته :n02:

Iranian boy10
22-08-2015, 15:49
سلام طبق تحقیقات مرزداران چون شبکه مخابراتش فیبر نوری هست و فعلا فقط مخابرات ارائه خدمات adsl میکند. بنظرتون سرعت با فیبرنوری در adsl مخابرات چطوره؟
ممنون

مهندس الهه
23-08-2015, 00:11
واسه دانلود شبانه مخابرات یکی دو دیقه مونده به 2 دانلود رو بزنید شروع کنه

alp13
23-08-2015, 07:50

سیستم اکانتینگ مخابرات نمیدونم چرا همش اشتباه مکنه به نفع خودشون

شب کل برنامه ها رو گذاشتم فایروال به جز دان منیجر که اونم تنظیم کردم 10 یا 15 دقیقه بعد 2 استارت بخوره تا 10 دقیقه مونده به 7 سیستم و مودم بسته بشه
ولی فرداش میرفتم لاگ نگاه میکردم مینوشت از 1 بامداد تا 7.20 تا زمانی که پامیشدم و مودم رو خاموش میکردم مصرف میزن مثلا 300-400 مگ

- - - Updated - - -

سیستم اکانتینگ مخابرات نمیدونم چرا همش اشتباه مکنه به نفع خودشون

شب کل برنامه ها رو گذاشتم فایروال به جز دان منیجر که اونم تنظیم کردم 10 یا 15 دقیقه بعد 2 استارت بخوره تا 10 دقیقه مونده به 7 سیستم و مودم بسته بشه
ولی فرداش میرفتم لاگ نگاه میکردم مینوشت از 1 بامداد تا 7.20 تا زمانی که پامیشدم و مودم رو خاموش میکردم مصرف میزن مثلا 300-400 مگ

v-abbasi
23-08-2015, 08:12
باز هم کم کردن حجم در دانلود شبانه مخابرات شروع شد !!

zigzaag
23-08-2015, 09:27
دوستان کسی میدونه سرویس های بلوط چه جوریه؟
سرعت دانلود پورت روی چند مگ می بندن پینگ تایم و ...

elvish
23-08-2015, 13:18

من خیلی تست کردم ولی تاثیری ندیدم.

بعد از مدتی(یکی دو ساعت) دانلود با سرعت ماکس(واسه من ۴۰۰) یک دفعه نت قطع میشه و سرعت به ۱۰۰ میرسه.

david68
23-08-2015, 18:28
من خیلی دوست دارم سرویس مخابرات رو جمع کنم (128 نامحدود ) ولی میترسم سرویس درست و حسابی از شرکت های دیگه پیدا نکنم . الان بهترین نا محدودی که میشه با 20-25 تومن در ماه گرفت رو کدوم شرکت میده ؟

fanoostalaei
23-08-2015, 19:12
اقا هیچ جا نرید !! همون مخابرات بمونید !! امروز صبح قبل اینکه برم سر کار چند تا شرکت رو سر زدم !! تعرفه ها فضایی !!! شبانه کلا نیس یا اگر هم هست با منت 1/3 هزینه یا نیم بها :n27::n27:
خدایی مخابرات با اینکه چند وقتی بد بوده ولی خیلی بهتر از این مفت خور های عوضیه که میخوان سرویس های من در اوردی رو به ملت قالب کنن !!! :n29:
یه جوری میگن شبانه هدیه است که انگار دارن بهت 1000 تا فحش میدن :n02::n02::n02::n02:

مهندس الهه
23-08-2015, 19:47
من خیلی تست کردم ولی تاثیری ندیدم.

بعد از مدتی(یکی دو ساعت) دانلود با سرعت ماکس(واسه من ۴۰۰) یک دفعه نت قطع میشه و سرعت به ۱۰۰ میرسه.

سرعت من لیمیت شده رو 180
البته شبانه

چند روزیه با این روش 280-290 فیکس میزنم
تست هم کردم
از 2 که شروع میکنم میره رو همون 180

نمیدونم
شاید هم شانسیه !
امروز هم تست میکنم بعد از ساعت 2

elvish
23-08-2015, 20:42
سرعت من لیمیت شده رو 180
البته شبانه

تست هم کردم

نمیدونم
شاید هم شانسیه !

ایول چه خوب واسه بعضیا حداقل جواب میده.

آیا فیکس روی ۲۸۰-۲۹۰ باقی می مونه یا بعد از یکی دو ساعت میره رو ۱۸۰ ؟

واسه من که جواب نداد....

شاید چون سرعت من ۴۰۰ هست و چون همه کاربران محدودیدت دانلود حجمی شبانه دارن(؟) و بعد از دانلود یکی دو گیگ به زور لیمیت میشن . نمی دونم:n36:

ما حق داریم بدونیم مخابرات چطور ما رو لیمیت میکنه.

به این فکر میکنم شاید با vpn داخلی سرعت بهتر شد.

david68
24-08-2015, 11:42
اخه اینا اومدن یهو تعرفه نامحدود 128 رو دو برابر کردن ! چطور همچین چیزی ممکنه ؟

سرعت من لیمیت شده رو 180
البته شبانه

تست هم کردم

نمیدونم
شاید هم شانسیه !

سرویس شما چیه ؟

fanoostalaei
24-08-2015, 12:37
مسخره بازی !! همش مسخره بازی
4 شنبه درخواست جمع اوری دادم تازه الان جمع آوری شده !!
ببینیم صبا چقدر طول میده تا رانژ شه !!
به خدا کلافه شدم از بس دنبال شرکت خوب با قیمت های غیر فضایی گشتم که شبانه هم بده
512 سه ماهه 12 گیگ 54 تومن و 10 تومن رانژ !! حاصل این همه گشتن بود :n02:
بعد از 3 ماه اگه مخابرات خوب باشه دوباره برمیگردم رو مخابرات :n02:

مهندس الهه
24-08-2015, 15:13
اخه اینا اومدن یهو تعرفه نامحدود 128 رو دو برابر کردن ! چطور همچین چیزی ممکنه ؟

سرویس شما چیه ؟

1 مگ ماهانه 8 گیگ

Altairezio
24-08-2015, 19:33
مسخره بازی !! همش مسخره بازی
4 شنبه درخواست جمع اوری دادم تازه الان جمع آوری شده !!
ببینیم صبا چقدر طول میده تا رانژ شه !!
به خدا کلافه شدم از بس دنبال شرکت خوب با قیمت های غیر فضایی گشتم که شبانه هم بده
512 سه ماهه 12 گیگ 54 تومن و 10 تومن رانژ !! حاصل این همه گشتن بود :n02:
بعد از 3 ماه اگه مخابرات خوب باشه دوباره برمیگردم رو مخابرات :n02:

512 مخابرات....:
270 دانلود روزانه
30 شبانه.....:|
یعنی من میخوام سرمو بکوبم به دیوار مخابرات ابوریحان مثل گلخونه بغلش تخریب بشه.....
عجبا.....:/

fanoostalaei
24-08-2015, 22:26
512 مخابرات....:
270 دانلود روزانه
30 شبانه.....:|
یعنی من میخوام سرمو بکوبم به دیوار مخابرات ابوریحان مثل گلخونه بغلش تخریب بشه.....
عجبا.....:/

احتمال زیاد فردا خطم رانژ شه
به محض رانژ تست میکنم بهتون خبر میدم که بیاید صبا یا نه :n02:
البته به شرط اینکه پورت خالی داشته باشه مرکزتون !!
2 سال پیش خواستم برم رو صبا پورت نداشت !! مکس نت هم نداشت و شاتل هم نداشت !! فقط پارس بود که رفتم رو اون !! بعد اون تا حالا مخابرات داشتم

alp13
25-08-2015, 13:20
شهاب 10 مگ اسیاتک چند روز روی 500-550 شبانه سرعت داشتم اما از دیروز محدود شدم رو 260
خخخخ

Iranian boy10
25-08-2015, 16:28
سلام طبق تحقیقات مرزداران چون شبکه مخابراتش فیبر نوری هست و فعلا فقط مخابرات ارائه خدمات adsl میکند. بنظرتون سرعت با فیبرنوری در adsl مخابرات چطوره؟
ممنون

سلام. آی بالا یکی جواب بده دیگه!

Iranian boy10
25-08-2015, 17:12
مخابرات همه سرویس هاش یک ماهست؟
اگر هزینه اینترنت روی قبض بیاد ، هزینه کارمزد یا مالیات بیشتر میگیرن؟
من 1 مگ 5 گیگ میخوام بخرم از مخابرات چقدر واسه راه اندازی پول میگیرن؟ چرا 1مگ 8 گیگ ،10هزار تومن از 1مگ 5گیگ گرونتره؟ قبل جشنواره تابستون قیمتا کمتر بوده یا زیاد؟

fanoostalaei
25-08-2015, 18:57
مخابرات فعلا کیفیتش تو مراکز فرق میکنه !! بسته به گیت وی که شما روش میفتید کیفیت متفاوته
من خودم همین چند روز پیش 1 مگ 5 گیگ داشتم !! سرعتم اوایل 4 مگ بود ولی بعدا محدود شد رو 2 مگ
البته الان نمیدونم رو چند مگ میبندن

Iranian boy10
25-08-2015, 20:02
مخابرات فعلا کیفیتش تو مراکز فرق میکنه !! بسته به گیت وی که شما روش میفتید کیفیت متفاوته
من خودم همین چند روز پیش 1 مگ 5 گیگ داشتم !! سرعتم اوایل 4 مگ بود ولی بعدا محدود شد رو 2 مگ
البته الان نمیدونم رو چند مگ میبندن

والله اگه اینطور باشه خیلی خوبه چون من شاتل داشتم تو منصور 256 کیلوبیت بود سرعتش ولی با زور 250کیلوبیت دان میشد. اگر 1مگ سرعتش 2مگ هم باشه خیلی خوبه . در ضمن ایرانسل نسل3 مرزداران حداکثر رو 256 دانلود میشه!:n27:

fanoostalaei
25-08-2015, 20:25
والله اگه اینطور باشه خیلی خوبه چون من شاتل داشتم تو منصور 256 کیلوبیت بود سرعتش ولی با زور 250کیلوبیت دان میشد. اگر 1مگ سرعتش 2مگ هم باشه خیلی خوبه . در ضمن ایرانسل نسل3 مرزداران حداکثر رو 256 دانلود میشه!:n27:

مخابرات چند سال بود که خیلی عالی بود
ولی این اواخر کیفیتش بد شد !!
البته به نظر من به زودی برمیگرده به شرایط قبل !!!
الحق والانصاف کیفیت مخابرات تبریز در مقایسه با مخابرات خیلی از استانها خیلی بهتره
ولی در هر حال الام 1 مگ حداقل 2 مگ سرعت رو داره !!
برای شبانه هم گفتم !! بستگی داره ترافیک مرکز شما چقدره باشه یا گیت وی چی باشه !!

fanoostalaei
25-08-2015, 22:22
2G IrCell

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

wo0o0o0w
هوای تبریز 10 درجه بالای صفر !!:n04: نزدیک 15 درجه افت دما تو یه روز !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif هر چی مهمون اومده بود تو شهر فکر کنم فرار کنن ( خخخخخخخخ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif ) وقتی هو میکنی بخار هوای دهنت معلومه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
بارش های خیلی خوبی بود امروز !! خداروشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

عصر شاه گولی ده ایت اولیردی :دی :دی :دی :دی :دی :دی

farshidnaji
26-08-2015, 20:25
شهاب 10 مگ اسیاتک چند روز روی 500-550 شبانه سرعت داشتم اما از دیروز محدود شدم رو 260
خخخخ

260 هم خیلی خوبه من سرعتم تو مخابرات شبا 60 بود

فقط زمان آسیاتک خیلی بده

4 تا 10 !!!

کی تا ساعت 4 بیدار میمونه برای دیدن فایل دانلود شدش به صورت live :n02:

ولی در کل همون 5 گیگ یا بیتشر برای یک شب خوبه من از آسیاتک خوشم میاد ولی منطقه مخابراتی ما رو ساپورت نمیکرد رفتم مکس نت

fanoostalaei
26-08-2015, 21:13
260 هم خیلی خوبه من سرعتم تو مخابرات شبا 60 بود

فقط زمان آسیاتک خیلی بده

4 تا 10 !!!

کی تا ساعت 4 بیدار میمونه برای دیدن فایل دانلود شدش به صورت live :n02:

ولی در کل همون 5 گیگ یا بیتشر برای یک شب خوبه من از آسیاتک خوشم میاد ولی منطقه مخابراتی ما رو ساپورت نمیکرد رفتم مکس نت
چرا شهریار رو ساپورت نمیکنه ؟ همسایه ما آسیاشت داره

alp13
27-08-2015, 15:10
خوبی که داره صبح از ساعت 9 تقریبا یکساعت صفحات وب رو سیو می کنم بعدش تو روز آفلاین میخونم حجمم هم تلف نمیشه

- - - Updated - - -

خوبی که داره صبح از ساعت 9 تقریبا یکساعت صفحات وب رو سیو می کنم بعدش تو روز آفلاین میخونم حجمم هم تلف نمیشه

farshidnaji
27-08-2015, 20:22
چرا شهریار رو ساپورت نمیکنه ؟ همسایه ما آسیاشت داره

نه ما خونمون رو عوض کردیم اومدیم گلکار

یه منطقه مخابراتی خیلی مذخرفی داره دلم برای مخابرات شهریار تنگ شده

تو شهریار اینترنت من تو 6 ساعت وصل میشد غیر مخابرات هم تو 2 روز

ولی اینجا بعد 13 روز وصل شد آسیاتک هم گفت ما گلکار رو ساپورت نمیکنیم

ولی همارا + مکس نت ساپورت میکردند

soft201163
28-08-2015, 12:08
دو مگ مخابرات .داشسن برکت

soft201163
28-08-2015, 12:14
دو مگ مخابرات .داشسن برکت

971971
28-08-2015, 21:48
آسیاتک اینترنت 4 مگ یکساله با 10 گیگ حجم را تا 8 شهریور به مناسبت نمایشگاه، 15900 تومان میدهد.

fanoostalaei
29-08-2015, 13:19
خوب بلاخره گوش شیطون کر امروز صبانت من رانژ شد !!

سرعت رو 200 لیمیت شده است :n02: سرویس 512 !!! حالا اینو با پشتیبانی تهران حرف میزنم که ببرن بالا اگه شد :n02: البته خط من بیشتر از 4 مگ نمیکشه :n02:

ولی پینگها خیلی بهتر از مخابراته که تایم اوت و پینگ 300 داشتم :n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: :n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: پینگو :دی

fanoostalaei
29-08-2015, 14:19

واییییییییییییییییییییییی یییییییییی عجب پینگی :دی
عمرا من اینو ول کنم :دی

urumchi
29-08-2015, 15:46
@fanoostalaei
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مبارکه
مشخصات سرویس + کل هزینه ها رو هم بنویس
میخام برا یکی از فامیلا نت بگیرم ، خوب باشه میرم سراغ همین صبانت

fanoostalaei
29-08-2015, 19:12
@fanoostalaei
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مبارکه
مشخصات سرویس + کل هزینه ها رو هم بنویس
میخام برا یکی از فامیلا نت بگیرم ، خوب باشه میرم سراغ همین صبانت
512 سه ماهه 12 گیگ 54800 تومن + 10 تومن زانژ
سرعت سرویس 1.5 مگابیت + شبانه 2-7

gttwo
29-08-2015, 21:27
سلام
به غیر از atadownload.com کدوم سایت برا دانلود هس که محدودیت نداشته باشه برا مخابرات

Hemai
29-08-2015, 23:11
بعد از مدت ها اومدم پی سی رو روشن کردن مثل اینکه مخابرات بازم گند زده
سرعت روی 65 کیلوبایت لیمیت شده :n35:

- - - Updated - - -

بعد از مدت ها اومدم پی سی رو روشن کردن مثل اینکه مخابرات بازم گند زده
سرعت روی 65 کیلوبایت لیمیت شده :n35:

amirgam
30-08-2015, 02:13
512 سه ماهه 12 گیگ 54800 تومن + 10 تومن زانژ
سرعت سرویس 1.5 مگابیت + شبانه 2-7

صبا نت مگه شبانه رو برنداشته بود؟ اگر داره که خیلی عالیه! سرعت دانلود شبانه چند هست؟

fanoostalaei
30-08-2015, 05:38
صبا نت مگه شبانه رو برنداشته بود؟ اگر داره که خیلی عالیه! سرعت دانلود شبانه چند هست؟
2-3 گیگ دانلود داشتم که گذاشته بودم دانلود
الان نگاه کردم با همون 200 دانلود کرده بود و خاموش بود

alp13
30-08-2015, 11:12
دو هفتست شهاب 10 مگ اسیاتک دارم
هفته اول عالی بود با اینکه اس ان ار روی 12-13 بود ولی تاریم رایگان از سرور داخلی خارجی حدودا 500 سرعت داشتم
الان یک هفتست در حرکت خودجوش خطم رو بردن روی یک مگ :n04: سرعت دان رسیده دوره بر 200
چه تایم رایگان جه تایم آزاد

k1ozil
30-08-2015, 12:51
هفته اول عالی بود با اینکه اس ان ار روی 12-13 بود ولی تاریم رایگان از سرور داخلی خارجی حدودا 500 سرعت داشتم
الان یک هفتست در حرکت خودجوش خطم رو بردن روی یک مگ :n04: سرعت دان رسیده دوره بر 200
داداش قبلش خطت رو چند بسته شده بود ؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

MaFia_King
30-08-2015, 14:42
سلام

دوستان نظرتون در مورد خطم چیه؟ نتم مخابرات هستش

قبلا ماکس ریت 12000 بود ولی الان شده 4608 ، قبلا خطم رو 4 مگ آپ شده بود دو هفته پیش کمش کردن

Modulation هم فقط رو این جواب می ده ولی می برم رو Adsl 2+ قطع می شه

نمی دونم مشکل از طرف منه که ماکس ریت کم شده یا از طرف اونا !!

ممنون

aalliirraazz
30-08-2015, 19:58
سلام
به غیر از atadownload.com کدوم سایت برا دانلود هس که محدودیت نداشته باشه برا مخابرات
منظورتون از محدودیت چیه؟ یعنی میشه رایگان از آتادانلود دانلود کرد؟؟ :n36:

fanoostalaei
30-08-2015, 20:57
سلام

دوستان نظرتون در مورد خطم چیه؟ نتم مخابرات هستش

قبلا ماکس ریت 12000 بود ولی الان شده 4608 ، قبلا خطم رو 4 مگ آپ شده بود دو هفته پیش کمش کردن

Modulation هم فقط رو این جواب می ده ولی می برم رو Adsl 2+ قطع می شه

نمی دونم مشکل از طرف منه که ماکس ریت کم شده یا از طرف اونا !!

ممنون

چرا گذاشتی رو g.lite ؟
رو این مدولاسیون خط کمترین مقدار آپ میشه !!
از اونجایی که line attenuation شما خوبه ایراد از سیم کشیتونه به نظرم !!
شما خطتون رو چک کن به سیم برق یه جا نباشه و نویز گیر و اینا داشته باشی یا سیم ها در محل اتصال به هم پوسیدگی نداشته باشه

alp13
30-08-2015, 22:21
داداش قبلش خطت رو چند بسته شده بود ؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

روی 10 مگ بود الان رسوندن به یک مگ
دستشون درد نکنه

زنگ میزنی اون میگه تقصیر مخابراته
مخابرات میگه سیم گشی داخلی
کلا مشکل از طرف کاربرا وگرنه اینا کارشون درسته

amirgam
30-08-2015, 22:58

بعد اینکه برای شما وصل شد من خریدم ... شما الان دو هقتس دارین و من هنوز وصل نشده بعد دو هفته...میگن فردا وصل میشه... ببینیم چی میشه

alp13
31-08-2015, 07:41
بعد اینکه برای شما وصل شد من خریدم ... شما الان دو هقتس دارین و من هنوز وصل نشده بعد دو هفته...میگن فردا وصل میشه... ببینیم چی میشه

من هم دو هفته طول کشید وصل شه بعد از یک هفته که درخواست جمع آوری دادم رفتم مخابرات مرکزمون علت تاخیر در جمع اوری رو بپرسم یارو پررو پررو بر میگرده میگه کارمندامون رفتن مشهد برگردن اقدام میشه میگم کارمن مونده زمین میگه چیزی نمیشه میگم کارمندتون مرخصی میره کار رو تعطیل نمی کنن نفر جایگزین میزارن میگه تو نمی تونی این رو بگی
اصلا مخابرات مرکز ما داغون ترین اداره مملکته

الان خطم نویز داره نمی دونم چطور برم پیش این حضرات اهل فن

fanoostalaei
31-08-2015, 09:08
من هم دو هفته طول کشید وصل شه بعد از یک هفته که درخواست جمع آوری دادم رفتم مخابرات مرکزمون علت تاخیر در جمع اوری رو بپرسم یارو پررو پررو بر میگرده میگه کارمندامون رفتن مشهد برگردن اقدام میشه میگم کارمن مونده زمین میگه چیزی نمیشه میگم کارمندتون مرخصی میره کار رو تعطیل نمی کنن نفر جایگزین میزارن میگه تو نمی تونی این رو بگی
اصلا مخابرات مرکز ما داغون ترین اداره مملکته

الان خطم نویز داره نمی دونم چطور برم پیش این حضرات اهل فن
من چهارشنبه ظهر درخواست جمع آوری دادم که یک شنبه صبح زود جمع آوری شد
یعنی 2 روز کاری !! شنبه و یکشنبه

MaFia_King
31-08-2015, 22:34
چرا گذاشتی رو g.lite ؟
رو این مدولاسیون خط کمترین مقدار آپ میشه !!
از اونجایی که line attenuation شما خوبه ایراد از سیم کشیتونه به نظرم !!
شما خطتون رو چک کن به سیم برق یه جا نباشه و نویز گیر و اینا داشته باشی یا سیم ها در محل اتصال به هم پوسیدگی نداشته باشه

سلام

قبلا رو Auto بود بعد که که خواستم به Adsl 2+ تغییر بدم خط وصل نشد مجبور شدم به g.lite رو انتخاب کنم

اون قسمت رو به Adsl 2 تغییر دادم ولی باز رو Adsl2+ وصل نشد

الان ماکس ریت و دیتا ریت به حالت اول برگشتن بازم نیاز هست خطت رو چک کنم؟

+

به نظرت بین اینترنت همراه اول ، رایتل و ایرانسل کدوم یکی نت بهتر ی ارائه می ده؟

ممنون

fanoostalaei
01-09-2015, 10:00
سلام

قبلا رو Auto بود بعد که که خواستم به Adsl 2+ تغییر بدم خط وصل نشد مجبور شدم به g.lite رو انتخاب کنم

اون قسمت رو به Adsl 2 تغییر دادم ولی باز رو Adsl2+ وصل نشد

الان ماکس ریت و دیتا ریت به حالت اول برگشتن بازم نیاز هست خطت رو چک کنم؟

+

به نظرت بین اینترنت همراه اول ، رایتل و ایرانسل کدوم یکی نت بهتر ی ارائه می ده؟

ممنون

نه نیازی به چک کردن نیس

+

تنهای اول رو که بیخیال
میمونه ایرانسل و رایتل !!! رایتل به علت یوزر کمی که داره کیفیتش بهتره ولی بسته هاش گرون تر بود که تازه گی ها بسته داده 3 گیگ + 3 گیگ شبانه 15 تومن بسته حرفه ای ( این خوبه )
ایرانسل هم کیفیتش خوبه ولی چون تعداد یوزر خیلی زیادی داره بستگی به منظقه شما داره !! باید تست کنی ببینی شب هم بهتره یا نه :n02: