PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان شرقی

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102

alizshah
12-09-2008, 15:57
تعرفه هاي جشنواره صبانت در همه شهرها از جمله تبريز:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
سرعت 1 mg شب ها چقدر دانلود میکنه ؟:11:
شبانه داره ؟

amin_lni
12-09-2008, 22:53
شبانه واسه همشون یکی هست

tohidkh
12-09-2008, 22:56
شبانه واسه همشون یکی هست

دوست من اینی که الان گفتید، یه جمله سوالی بود، یا جمله خبری؟؟؟؟ :31:

amin_lni
12-09-2008, 23:11
جوابی!!!!!!!!!!!!!!!!

tohidkh
12-09-2008, 23:21
جوابی!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیزم، باور کنید که من متوجه نشدم که شما سوال میپرسید یا میخواهید مطلب ارائه بدید. :18:
اگه دقت کنید در این تاپیک، تقریبا از تمام سرویس دهنده های اینترنت در آذربایجان شرقی بحث شده.
اولا بفرمایید که منظورتون کدوم سرویس دهنده (ISP) هست؟ :27:
یا شاید میخواهید تفاوت بین همه سرویس دهنده ها رو بدونید. :46:
در هر حالت . . .
لطفا سوالتون رو کامل و واضح مطرح کنید تا بهش جواب داده بشه.
با تشکر :40:
موفق باشید :11:

tohidkh
12-09-2008, 23:28
جوابی!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیزم، باور کنید که من متوجه نشدم که شما سوال میپرسید یا میخواهید مطلب ارائه بدید. :18:
اگه دقت کنید در این تاپیک، تقریبا از تمام سرویس دهنده های اینترنت در آذربایجان شرقی بحث شده.
اولا بفرمایید که منظورتون کدوم سرویس دهنده (ISP) هست؟ :27:
یا شاید میخواهید تفاوت بین همه سرویس دهنده ها رو بدونید. :46:
در هر حالت . . .
لطفا سوالتون رو کامل و واضح مطرح کنید تا بهش جواب داده بشه.

alizshah
13-09-2008, 00:01
اگه شبانه باشه بعد ماه رمضان 1024 شبا دانلود چقدر میشه ؟؟؟
3 علامت سئوال = خیلی مهم

tohidkh
13-09-2008, 00:03
اگه شبانه باشه بعد ماه رمضان 1024 شبا دانلود چقدر میشه ؟؟؟
3 علامت سئوال = خیلی مهم

چیزی حدود 1.2 گیگ. البته از ساعت 3 تا 7 .

alizshah
13-09-2008, 00:22
چیزی حدود 1.2 گیگ. البته از ساعت 3 تا 7 .

ببین یه بار جملم رو خوندم دیدم برعکس نوشتم :27:
منظورم اینه که بعد ماه رمضان ؟
1024
و
512
چقدر میشه ؟
البته ببخشیدا

vahid_203
13-09-2008, 10:48
سلام

آقا بازم از ديروز عصر تا امروز صبح اينترنت من قطع بود

ديگه همارار شورشو درآورده

4 الي 7 دانلود رايگان به چه درد ميخوره وقتي هميشه شبها قطعه

دوستان شما هم همچين مشكلي داريد ؟

tohidkh
13-09-2008, 11:04
سلام

آقا بازم از ديروز عصر تا امروز صبح اينترنت من قطع بود

ديگه همارار شورشو درآورده

4 الي 7 دانلود رايگان به چه درد ميخوره وقتي هميشه شبها قطعه

دوستان شما هم همچين مشكلي داريد ؟

وحید جون، یواش یواش دارم به دو تا چیز مشکوک میشم.
1- اول اینکه خط خونه تون نویز داره.
2 - دوم اینکه اشکال از همارا نباشه. از مخابراتتون باشه.
راستی! شما زنگ زدی به پشتیبانیه شهرستان؟؟؟ در این جور مواقع، امونشون نده! :27: کچلشون کن، :21: این را بهتر از هر چیزی جواب میده.
موفق باشی :11:

Hossein Adeli
13-09-2008, 11:53
کسی میدونه قیمت های جشنواره تا کی ادامه داره؟

vendee
13-09-2008, 12:55
درود.
من تاحالا 4 روزه از همارا درخواست جمع اوری سرویس کردم.هی زنگ میزنم جمع اوری شد میگن فردا حتما.امروز هم زنگ زدم گفتن دستگاهاشون خرابه درست میکنیم.
حالا چیکار میشه کرد.

alizshah
13-09-2008, 13:52
اگه 128 شبا بعد ماه رمضان 1 mg بده میگیرم
1024 هم شبا 2 mg بده میگیرم
واقعا میرزه

Hossein Adeli
13-09-2008, 14:04
اگه 128 شبا بعد ماه رمضان 1 mg بده میگیرم
1024 هم شبا 2 mg بده میگیرم
واقعا میرزه

منم مثل شما .
اما فکر نکنم 1 مگ در شب سرعت 2 مگ رو بده چون سرویس شبانه برای همه یکی است

kamran987456
13-09-2008, 16:37
اينم سرعت من با 128 حجمي
همارا ديگه شورشو دراورده
در ضمن مال من هم چند روزي زياد ديس ميشه

tohidkh
13-09-2008, 17:00
اينم سرعت من با 128 حجمي
همارا ديگه شورشو دراورده
در ضمن مال من هم چند روزي زياد ديس ميشه

اوووووووووووووووه!
کامران جان؛ به پینگش نیگاه کردی؟:18::18::18:
چه خبره؟
با اینهمه پینگ دیس شدن طبیعیه دیگه . . .
حتی اگه سرعتتون 512 هم باشه، ولی پینگتون بالا باشه، درحقیقت به اندازه 128 هم نمیتونید استفاده کنید. :41:
پینگ در واقع یه نوع مقومت هست در برابر رفت و آمد دیتا (مثال زدم هاااا) :31:
موفق باشید :40:

vahid_203
13-09-2008, 17:06
وحید جون، یواش یواش دارم به دو تا چیز مشکوک میشم.
1- اول اینکه خط خونه تون نویز داره.
2 - دوم اینکه اشکال از همارا نباشه. از مخابراتتون باشه.
راستی! شما زنگ زدی به پشتیبانیه شهرستان؟؟؟ در این جور مواقع، امونشون نده! :27: کچلشون کن، :21: این را بهتر از هر چیزی جواب میده.

سلام توحيد جان :11: :40: :11:
حال شما ؟ :46:

1) :20:
در مورد نويز خط خونه بايد يه مطلب رو عرض كنم كه :

من چون قبلا adsl نبود تو شهرستان و فقط dialup بود من زياد كانكت بودم و خط تلفن هميشه اشغال بود ، تو خونه و خانواده هميشه مشكل داشتم كه من رفتم يه خط ديگه گرفتم تا ديگه خيالم راحت شه ،
و اين خط كه الان استفاده ميكنم مستقيم اومده به نويز ف يلتر و از اونم كه دو خروجي داره يكي رفته به مودم و يكي به يه گوشي تلفن .. همين .. :41:

حالا به نظر شما توحيد جان امكان داره خط نويز داشته باشه ؟ :18:

2) :20:
اينجا پشتيباني كه شما فكر ميكني نيست ... يه يارويي كه كافي نت داره شده نمايندگي همارا و فرم هاي اشتراك همارا رو آورده و باهاش يه قرارداد بسه و وقتي يه نفر سرويس ميخواد فرم رو ميده به طرف و بعد به همارا تا فعال شه و يكيش هم ميده مخابرات واسه پهناي باند و پورت و .... :13:

همين ... ديگه با بقيه قضيه و ادامه كاري نداره ... dc ميشه .. قطعه .. وصله .. سرعت كمه و .... ميگه با خود همارا تماس بگير :18:

با همارا هم تماس گرفتم و پرسيدم ميگن مشكل تو مخابرات شهرستان بوده كه بالحمدالله رفع شده .. :27:
( هر بار كه اين مشكل پيش مياد و ميپرسم همينو ميگن)

به مخابرات شهرستان هم كه ميگي ميگن هيچي دست ما نيست و خود همارا ميدونه و شما ... :27:

اينم تست سرعت من : 23/6/1387 ساعت 20/18

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

يه سوال هم داشتم :

اين ping و distance رو ميشه يكم توضيح بدي و زياد بودن و كم بودنش چه فرقي داره ؟

ممنون ...

tohidkh
13-09-2008, 17:26
سلام توحيد جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
علیک سلام عزیزم. :10:

حال شما ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]قربانت :27:

و اين خط كه الان استفاده ميكنم مستقيم اومده به نويز ----- و از اونم كه دو خروجي داره يكي رفته به مودم و يكي به يه گوشي تلفن .. همين .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا به نظر شما توحيد جان امكان داره خط نويز داشته باشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من یک توضیح اولیه می دم در مورد عوامل ایجاد نویز
عواملی که نویز ایجاد می کنه :
1- نزدیکی سیم برق به تلفن (خیلی مهم)
2- قدیمی بوده و پوسیده بودن سیم
3- چند سیمی شدن (یعنی سیم از چند جا قطع شده باشه و با وصل کردن دو سر سیم به هم ارتباط را ایجاد کنند.)
4- تاثیر موج های مغناتیسی بر سیم (مثل امواج ماکرویو , موبایل، صدای بسیار بلند ضبط صوت و ...)

مثلا باید سیم تلفن، از کنار سیم برق رد نشه (حتی در خرطومی ها) استانداردش اینه که برق در یک خرطومی، و آنتن و تلفن، در خرطومی دیگر. (این موردی که گفتم، در وجود نویز، خیلی موثر هست.)

اينجا پشتيباني كه شما فكر ميكني نيست ... يه يارويي كه كافي نت داره شده نمايندگي همارا و فرم هاي اشتراك همارا رو آورده و باهاش يه قرارداد بسه و وقتي يه نفر سرويس ميخواد فرم رو ميده به طرف و بعد به همارا تا فعال شه و يكيش هم ميده مخابرات واسه پهناي باند و پورت و .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با همارا هم تماس گرفتم و پرسيدم ميگن مشكل تو مخابرات شهرستان بوده كه بالحمدالله رفع شده .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این مشکلت رو باید با بخش فنی حل کنی و بهشون بگی که هر بار همین رو میگید. (با آقای الماسیان صحبت کن)
راستی به BZIMT هم بگو. فکر کنم یه کارهایی بتونه بکنه برات! (من بالاخره اسم این BIZMT رو کشف میکنم :31:)

به مخابرات شهرستان هم كه ميگي ميگن هيچي دست ما نيست و خود همارا ميدونه و شما ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آره راست میگن، اصلا در حال حاضر، ADSL ربطی به مخابرات نداره. اگه از مخابرات هم دیس بشید، مخابرات این کار رو نمیکنه، نمایندگان ISP تغییرات انجام میدن.
امیدوارم که تونسته باشم کمکی بهت کرده باشم وحید جون. :40:

vahid_203
13-09-2008, 17:40
احتمالا مورد اول يعني نزدیکی سیم برق به تلفن درست باشه .. البته تا كنار ميز كامپيوتر سيم تلفن جدا از سيم برق كشيده شده ولي پشت ميز در كنار ميز هر دو كنار هم هستم تقريبا 1 متري

:20:

من اون 1 متر رو هم جدا ميكنم و فاصله اش رو با سيم برق زياد ميكنم ...
انشاا... كه حل بشه

:46:

با آقاي الماسيان هم چند بار صحبت كردم و هم با آقاي چنگيزي ..... :13:

:8:

با Bzimit هم صحبت ميكنم ... بلكه ايشون يه كمكي بكنه .... :10:

:40:
توحيد جان خيلي لطف كردي ... ممنونم :11:
:40:

amin_lni
13-09-2008, 18:58
دیس شدن ها کلی هست یعنی فیبر نوری مشکل داره تو کل کشور

AB
13-09-2008, 19:43
سلام بچه ها یه سوال داشتم.

چطوری میشه یه خط رو از Pcm بودن درآورد؟

همسایمون داره خونش رو درست میکنه.علم تلفن هم روی دیوار اون بود الان سیم تلفن ما رو وصل کردن یه

جای دیگه که Pcm هست.

kamran987456
13-09-2008, 20:21
اخيش سرعتم مثل قبل شد!!

farshif
13-09-2008, 21:52

همسایمون داره خونش رو درست میکنه.علم تلفن هم روی دیوار اون بود الان سیم تلفن ما رو وصل کردن یه

جای دیگه که Pcm هست.
برو مرکز مخابرات محلتون مستقیم هم سروقت رئیس مرکز بگو که خطت رو درست کنند اگه درست نشد یه خورده داد و هوار را بنداز درست میکنن

tohidkh
13-09-2008, 22:49
اخيش سرعتم مثل قبل شد!!

دوستان، این روزها سرعت یه کم افت کرده.:41:

پینگ هم که کما فی السابق، بالا هست. :46:

موفق باشید.:11:

BIZIMT
14-09-2008, 00:24
همارا شرکت زرنگیه و دقیقا داره همین کارو میکنه

داره با حداقل هزینه سرویس میده تا بچه دو ساله هم بره ازش پورت و سرویس بگیره

وای به حالمون زمانی که این پورتا پر شد میترسم همارا بیاد گردن کلفتی کنه ( همچنان که یه ماهی میشه داره این کارو میکنه )

به نظر من کشش تبریز به سمت اینترنت بی سیم خیلی کم خواهد بوود ( تو سبد خانوار معمولی نمیگنجه ) / م
ر اینکه قیمتها خیلی پایین باشه

BIZIMT جان یه سر به پست #972 بزن

نه بابا اینطوریا هم نیست. نترس.
همارا خیالش از این بچه بازیها راحته . شعار : تجربه ملیت کیفیت مشتری :21: از شرکتی بترس که اول از همه این کار رو انجام بده مانند الکا و صبا.
باشه فعلا 2 شب نبودم چند صفحه تاپیک زده شده :18:

روز پنحشنبه (21/6/87) از ساعت 19 تا ساعت 10 صبح جمعه (22/6/87) Adsl (همارا) تو آذرشهر قطع بود

الان يه مدت زياد اينجوري ميشه ... دليلش چي ؟

از دوستان شهرستاني كه اشتراك Adsl همارا رو دارن آيا مال شما هم اينجوري ميشه ؟

و آيا از خدمات همارا تو شهرتون راضي هستين يا نه ؟
اینترنت همه جا قطع بوده .
فقط همارا نیست .
اما بعضی ها از کش و ... استفاده کرده بودند.
به هر حال قطعی یا از پهناست یا از خط ارتباط یا از مشکلات سروز و isp ها که این مورد گذرا است.

وقتي با 15 تومان در ماه ميشه رفت سرويس 1 مگابيت بر ثانيه گرفت چرا آدم خودش رو تو دردسر بياندازه؟

عزیزم این مورد فقط و فقط به شرکتها و سازمانها با مجوز داده میشه که پهنا هم معمولا می گیرند.

tohidkh
14-09-2008, 00:29
سلام.
Bizimt جان. یه نگاهی به اینجا بنداز. بنده خدا گناه داره. به کارش رسیدگی کن لصفا.
خیــــــــــلی متشکرم :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

BIZIMT
14-09-2008, 00:56
درود.
من تاحالا 4 روزه از همارا درخواست جمع اوری سرویس کردم.هی زنگ میزنم جمع اوری شد میگن فردا حتما.امروز هم زنگ زدم گفتن دستگاهاشون خرابه درست میکنیم.
حالا چیکار میشه کرد.

مرکر مخابراتیتون کجاست ؟
در بعضی مواقع دوست خوبم برگه های جمع آوری رانژه ها به مخابرات داده میشه و آنها تایید هم می کنند متاسفانه در بعضی مواقع در مراکز برای راحتی اول از سیستم حذف میشه بعد می ایند که به برگه عمل کنند می بینند که عجب از سیستم حذف شده پس :13:.

کدوم دستگاهها خرابه ؟

سلام توحيد جان :11: :40: :11:
حال شما ؟ :46:
1) :20:
در مورد نويز خط خونه بايد يه مطلب رو عرض كنم كه :
من چون قبلا adsl نبود تو شهرستان و فقط dialup بود من زياد كانكت بودم و خط تلفن هميشه اشغال بود ، تو خونه و خانواده هميشه مشكل داشتم كه من رفتم يه خط ديگه گرفتم تا ديگه خيالم راحت شه ،
و اين خط كه الان استفاده ميكنم مستقيم اومده به نويز ف يلتر و از اونم كه دو خروجي داره يكي رفته به مودم و يكي به يه گوشي تلفن .. همين .. :41:
حالا به نظر شما توحيد جان امكان داره خط نويز داشته باشه ؟ :18:
2) :20:
اينجا پشتيباني كه شما فكر ميكني نيست ... يه يارويي كه كافي نت داره شده نمايندگي همارا و فرم هاي اشتراك همارا رو آورده و باهاش يه قرارداد بسه و وقتي يه نفر سرويس ميخواد فرم رو ميده به طرف و بعد به همارا تا فعال شه و يكيش هم ميده مخابرات واسه پهناي باند و پورت و .... :13:
همين ... ديگه با بقيه قضيه و ادامه كاري نداره ... dc ميشه .. قطعه .. وصله .. سرعت كمه و .... ميگه با خود همارا تماس بگير :18:
با همارا هم تماس گرفتم و پرسيدم ميگن مشكل تو مخابرات شهرستان بوده كه بالحمدالله رفع شده .. :27:
به مخابرات شهرستان هم كه ميگي ميگن هيچي دست ما نيست و خود همارا ميدونه و شما ... :27:
اينم تست سرعت من : 23/6/1387 ساعت 20/18

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

يه سوال هم داشتم :

اين ping و distance رو ميشه يكم توضيح بدي و زياد بودن و كم بودنش چه فرقي داره ؟

ممنون ...

1) آره سیستم اتصالیت با نویز ----- درسته .
اما خیلی چیزها هست که باعث نویز میشه . مانند مسیر از مخابرات تا درب منزل و از انجا تا داخل ساختمان و ... تا نویز -----.

2)درسته شخصی نمایندگی یه شرکتی میشه تو شهرستانها معمولا البته و کارها به اون سپرده میشه.
اما مشکل شما. فکر کنم تازه به هماراییها پیوستید. برای اینکه شرکتها در سهرستانها خدمات بدهند تمام امکانات انجا را با احتیاط و وسواس روبراه می کنند تا مشکلات زیادی پیش نیاد چون از شرکت مادر نمیشه برای هر کاری به مخابرات شهرستان امد.
برای همین اشخاصی را اموزش می دهند تا د رمواقع استراری این کارها رو انجام بدهند.

اگر با شرکت تماس گرفته اید ، مطمئن باشید بچه های شرکت خدماتی شما کار را دنبال می نمایند. کاهش سرعت رابطه مستقیمی با خط و مخابرات و مودم شما دارد.
اگر نویز داشته باشید از مخابرات حذف می نمایند. اگر می گویند از مخابرات درست شده شما تست کنید که در اثر باران اب به جعبه کنار درب منزل شما در کوچه نفوذ نداشته باشد.
به خاطر بارش باران شدید در شهرستان ها درصد نفوذ اب به کابلها و تاسیسات مخابراتی خیلی زیاد بوده و تقریبا برای برگشتن به حالت نرمال ماکزیمم یک هفته طول می کشد.

برای تست و چک کردن درصد نویز به دستگاه تستر داخل مودمتان مراجعه نمایید . در پستهای قبلی گفته شده همان جریان downstream, upstream هست.

در ضمن نگران نباشید به امید خدا بچه ها ترتیب کار رو خواهند داد. (شرکت ارائه دهنده خدماتتون رو می گویم)

جای دیگه که Pcm هست.

متاسفانه شما شخصا نمی توانید این کار را انجام دهید .
برای خارج شدن از pcm باید به مرکز مخابراتی خودتون بروید و اعلان نمایید که کاربر adsl هستید در صورت امکان در ان محل زندگی شما ، مکان سیم کشی شما را تغییر خواهند داد وگرنه ترتیب اثری داده نمیشود.

سلام.
Bizimt جان. یه نگاهی به اینجا بنداز. بنده خدا گناه داره. به کارش رسیدگی کن لصفا.

اوکی دادیم.
خدا همچین روزهایی رو نیاره.
کاربرها حق دارند .

بهترین راه و مطمئن ترین راه خلاصی از این سیم بازیها و نویز و مخابرات و رانژه و .... استفاده از اینترنت بی سیم هست که در اینده نچندان دور واگذار خواهد شد.
اما با هزینه ثابت گران ولی همیشگی و مطمئن و راحت :8:.

alizshah
14-09-2008, 00:56
بابا این راپید شیر لعنتی رو کی میگیرن ؟
نمیگیرن بگین خودم بگیرم

Hossein Adeli
14-09-2008, 02:36
بابا این راپید شیر لعنتی رو کی میگیرن ؟
نمیگیرن بگین خودم بگیرم

بابا چرا عصبانی میشی :31:
اگه اکانت داشته باشی دیگه این حرف رو نمیزنی چون سرعتش خیلی میره بالا:27:
سرعت من قبلا از 10 بالاتر نمیرفت اما از وقتی اکانت خریدم 120 رو پر میکنه :18: :21:
تا یک هفته دیگه خواهیم خرید البته قرار شد من اکانت رپید خودم رو به 2 یا 3 تا از دوستان بدم که یه تست 5 روزه بگیریم ببینیم مشکل IP پیش نمیاد . من پس فردا اکانت خودم رو میدم یه تستی کنیم ببینیم چی میشه
شما هم صاحب اکانت 5 الی 7 روزه مفتی میشین دیگه :31: پس عصبانی نشو عزیز دل برادر :10:

alizshah
14-09-2008, 02:42
سرعت من قبلا از 10 بالاتر نمیرفت اما از وقتی اکانت خریدم 120 رو پر میکنه :18: :21:
تا یک هفته دیگه خواهیم خرید البته قرار شد من اکانت رپید خودم رو به 2 یا 3 تا از دوستان بدم که یه تست 5 روزه بگیریم ببینیم مشکل IP پیش نمیاد . من پس فردا اکانت خودم رو میدم یه تستی کنیم ببینیم چی میشه
شما هم صاحب اکانت 5 الی 7 روزه مفتی میشین دیگه :31: پس عصبانی نشو عزیز دل برادر :10:
به به
به به :27::11:
خیلی ممنونم از لطفت
اخه لامصب هر جا میرم میبینم اخرش لینک راپید هست :13:

Hossein Adeli
14-09-2008, 03:02
به به
به به :27::11:
خیلی ممنونم از لطفت
اخه لامصب هر جا میرم میبینم اخرش لینک راپید هست :13:

منم قبلا درست مثل تو بودم اما حالا هر جا میرم آرزو میکنم آخرش لینک راپید باشه!!! :27::21:

vahid_203
14-09-2008, 04:41
سلام.

سلام :20:

مرسي توحيد جان .... لطف كردي :40:

موفق باشي :11:

vahid_203
14-09-2008, 04:59
سلام BIZIMIT جان :11:

نه اينجا همارا كسي رو آموزش نداده و فقط بلدن بفروشن و ارائه بدن و در مورد پشتيباني و رفع مشكل و ... هيچ اطلاعاتي ندارند :41:

تازه به هماراييها پيوستن و يا قديمي بودن چه ارتباطي داره ؟ من متوجه نشدم ؟ چه من همين امروز اشتراك گرفته باشم و چه پارسال به هر حال شركت بايد خدمات بده ديگه :20:

انشاا... كه اونطوري باشه و به قول شما بچه های شرکت خدماتي كارو دنبال كنن تا مشكل حل بشه :31:

رفتن آب باران تو جعبه رو هم تست ميكنم :46:

up stream : 64 kbps
down stream : 192 kbps

نگران نيستم .... انشاا... كه به اميد خدا همينطوري بشه كه شما مي فرماييد و با كمك شما و دست اندركاران همارا اين مشكل اين شهرستان هم حل بشه :46:

ممنون به خاطر راهنمايي هاتون ... فقط خواهش ميكنم از هيچ كمكي دريغ نكنيد .... :40:

كوچيك شما : Vahid_203

:40::11::40:

tohidkh
14-09-2008, 09:19

سلام.
حسین جون، خیلی زیاد متوجه منظورت نشدم.
لطفا به این دو تا سوال من جواب بده:
1- الان هنگامی که از یه سایتی که Share نیست، دانلود میکنی، سرعتت چند میشه.
2- منظورت از 120 این بود که رپیدشیر، باعث میشه پهنای باندت بیشتر بشه؟؟؟:18::18::18:

Hossein Adeli
14-09-2008, 10:53
سلام.
حسین جون، خیلی زیاد متوجه منظورت نشدم.
لطفا به این دو تا سوال من جواب بده:
1- الان هنگامی که از یه سایتی که Share نیست، دانلود میکنی، سرعتت چند میشه.
2- منظورت از 120 این بود که رپیدشیر، باعث میشه پهنای باندت بیشتر بشه؟؟؟:18::18::18:

منظور من اینه که سرعت داونلود من از سایت راپید شیر بدون اکانت حداکثر 10 است ولی با اکانت تا 120 کیلو بایت هم داونلود کردم :10:

tohidkh
14-09-2008, 10:56
منظور من اینه که سرعت داونلود من از سایت راپید شیر بدون اکانت حداکثر 10 است ولی با اکانت تا 120 کیلو بایت هم داونلود کردم :10:

ای بابا :19:
حالا وقتی از یه سایت دیگه میدانلودی، سرعتت چنده؟ :46:

kamran987456
14-09-2008, 11:33
tohidkh تو همارا داري ؟
مال تو اصلا اين روزا قطعي نداره؟

Hossein Adeli
14-09-2008, 12:10
ای بابا :19:
حالا وقتی از یه سایت دیگه میدانلودی، سرعتت چنده؟ :46:

سرعت روزانه الان میانگین 17 است و تفاوتی نداره از کجا و چطوری داونلود کنم
سرعت شبانه هم میانگین 90 است ولی قبلا 105 بود

farshif
14-09-2008, 12:16
رپید قبلا به ازای هر پنج روز 25GB دانلود می داد و چند IP هم به صورت همزمان میتونستن دانلود کنن دو سه ماه پیش محدودیت دانلود رو کرد 50GB اما فقط اجازه دانلود همزمان یه IP رو میداد به این مسئله کلی اعتراض شد و رپید بعد از یکی دو هفته این محدودیت رو برداشت . البته همیشه این قانون که حداکثر یه IP میتونه از اکانت استفاده کنه هست ولی به این مسئله گیر نمیدن . ما تقریبا سه ساله که اکانت رپید رو به صورت شریکی استفاده می کنیم .

tohidkh
14-09-2008, 12:25
tohidkh تو همارا داري ؟
مال تو اصلا اين روزا قطعي نداره؟

بله همارا دارم.
نه به خدا. اصلا قطعی ندارم. فقط یه کم افت سرعت دارم و افزایش پینگ.
زنگ زدم بهشون. گفتند اشکال از دیتا هست. همه جا این مشکل وجود داره.
این سرعت الانم هست:

این هم سرعت یک هفته پیش هست

kamran987456
14-09-2008, 14:03
در کل یه حرف دارم بگم. :41:
خاک تو سر اونهایی که این مشکل رو میدونن ولی حل نمیکنن. :2:

اينجاشو خوب اومدي:31::31:

alizshah
14-09-2008, 14:14
بله همارا دارم.
نه به خدا. اصلا قطعی ندارم. فقط یه کم افت سرعت دارم و افزایش پینگ.
زنگ زدم بهشون. گفتند اشکال از دیتا هست. همه جا این مشکل وجود داره.
این سرعت الانم هست:

این هم سرعت یک هفته پیش هست

در کل یه حرف دارم بگم. :41:
خاک تو سر اونهایی که این مشکل رو میدونن ولی حل نمیکنن. :2:

زیاد ناراحت نشو شاتل همیشه همین سرعته :10:

MaFia_King
14-09-2008, 14:28
با سلام....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان در مورد اين مطلب توضيح بديد كه اين نصب و راه اندازي چي هستش،و اين مبلغ حتما بايد پرداخت بشه؛ و مي شه اين نصب و راه اندازي رو خود فرد انجام بده.

>> هزينه نصب و راه اندازي براي کلیه كاربران خانگي 100,000 ريال مي باشد

||سپاس**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hossein Adeli
14-09-2008, 14:58
با سلام....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان در مورد اين مطلب توضيح بديد كه اين نصب و راه اندازي چي هستش،و اين مبلغ حتما بايد پرداخت بشه؛ و مي شه اين نصب و راه اندازي رو خود فرد انجام بده.

یکی برای رانژه کردن خط برای یک بار در اول پول میدیم که حدود 10 تومن است
یکی هم بعضی ها میدن تا از طرف ISP یکی بیاد و مودم رو تنظیم کنه و اینترنت رو راه بیندازه ( شناساندن مودم و ایجاد اکانت و تست ==> نصب و راه اندازی :31: ) که اونم 5 الی 10 تومن است
من به شما پیشنهاد می کنم این مبلغ رو ندین چون یه کسی که تازه کامپیوتر یاد گرفته هم می تونه این کار رو انجام بده و تازه اگه مشکلی هم پیش اومد ما انجایم و می تونیم کمکت کنیم :10: :27:
پس به هیچ وجه پولت رو دور نریز :46:

tohidkh
14-09-2008, 15:23
من به شما پیشنهاد می کنم این مبلغ رو ندین چون یه کسی که تازه کامپیوتر یاد گرفته هم می تونه این کار رو انجام بده و تازه اگه مشکلی هم پیش اومد ما انجایم و می تونیم کمکت کنیم :10: :27:
پس به هیچ وجه پولت رو دور نریز :46:
تایید میشه. :27:

دوست عزیز، مورد اول باید پرداخت بشه. چون همش به شرکتی که از اون اشتراک میگیرید، نمیرسه؛ مخابرات منطقه تون هم سهم برمیداره. این مبلغ برای این هست که دیتای ADSL رو به خط تلفن شما وصل کنند. (رانژه کردن)
مورد دوم هیچ کاری نداره. ادامش رو بخونید متوجه میشید :27:
دقت کنید: مثلا برای شرکت همارا سیستم، عدد 35 رو باید به 33 تبدیل کنید. به همین سادگی! (این کار در تنظیمات داخلی مودم انجام میشه). با این وجود، ببینید شما راضی هستید برای نوشتن "33" ده هزار تومن پرداخت کنید؟؟؟ :18:
همچنین، خود شرکتها با یک تماس تلفنی، این تنظیمات رو میگند. بدون هزینه!
امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید.

shahinSssS
14-09-2008, 15:51
سلام این دو روز قبلا شبها سرعت صبا خوب الان تراکتور شده . من از یه کافی نت نزدیک خونمون پرسیدم اونم از صبا استفاده می کنه گفت از مخابرات ولیعصر . یه دونه از چیز هاش سوخته .
---------------------------------------------
من فیلم ملنا را آپلود کردم نسخه کامل هر کی خواست دانلود کنه با لینک مستقیم و قابلیت ادامه . هدیه من به بچه ها آذربایجان

Hossein Adeli
14-09-2008, 16:09
راستی مافیا برای نصب مودم اگه مشکلی داشتی به تاپیک زیر سر بزن

tohidkh
15-09-2008, 00:21
سلام
خوشبختانه، امشب سرعتمون خوب هست. :27:

ولی من روی حرف خودم هستم. (اون قضیه ی خاک و سر و اینجور چیز ها) :31:

BIZIMT
15-09-2008, 00:39
:41:
سلام
خوشبختانه، امشب سرعتمون خوب هست. :27:
ولی من روی حرف خودم هستم. (اون قضیه ی خاک و سر و اینجور چیز ها) :31:

دستت درد نکنه با این حرفهای شما دیگه وضع بهتر از این نمیشه که عزیز جون :41:.
شما بایستی مر فرمودید که فقط دعا می کنم اینترنت وضعش در ایران مانند کشوری چون مالزی بشه که با توجه به اسناد موجود فعلا تا 5 سال چنین چیزی میسر نیست.

پس باید فکری اساسی نمود که اون هم دست من و شما نیست . همه کارها فقط و فقط به دست بزرگان کشور و ... تا نقطه حل میشه .:41:

نتیجه : فعلا صبر کنیم تا بازی کوچولویی که هست و بر سر کااهش قیمت و افزایش سرعتها است اجرا بشه ، حداکثر سرعت رو نخواستیم.:41:

alizshah
15-09-2008, 00:58
سرعت شاتل خیلی کاهش پیدا کرده
الان دارم 14 دانلود میکنم و کمتر ):
اگه اینطوری باشه که میرم یک isp دیگه

BIZIMT
15-09-2008, 01:11
سرویستون چیه ؟

alizshah
15-09-2008, 01:23
سرویستون چیه ؟
Eco256-1
.......

BIZIMT
15-09-2008, 01:28
من الان خط شاتلم را فعال کردم و با 256 حدود 34 دانلود ثابت گرفتم.
خط همارا : 256 سرعت 32 ثابت.
خط صبا نت : 95
ریشه این مشکل باید بررسی شود.
مهمترین عوامل را بررسی کنید.

alizshah
15-09-2008, 01:38

میشه بیشتر توضیح بدین ...:10:
الان
30 هست
ولی هیچوقت بیشتر از31 نشده مال من:11:

BIZIMT
15-09-2008, 01:47
توضیح بیشتر که در تاپیک گفته شده .
بعضی چیزها باعث میشه که شما نتوانید از سرعت مطلوب و ایده ال خودتان بهرهمند شوید.
مانند مشکلات سیستم.
ویروس - تروجان.
دادن ای پی های سرعت دهنده.
استفاده از ف ی ل ت ر و --- و ...
نویز خط.
استفاده یا سرریز باطری و خازنهای گوشی .
سیم کشی نادرست.
وجود و تداخل امواج وفرکانسی مزاحم بر روی خطوط.
مشکل پیک ساعات که کاربران حداکثر استفاده را دارند.
مشکل گرم شدن و موردهای فنی در مراکز مخابراتی.
استفاده از چند گوشی.
نوع مودم .
و صد تا چیز دیگه ..... .

alizshah
15-09-2008, 01:55
توضیح بیشتر که در تاپیک گفته شده .
بعضی چیزها باعث میشه که شما نتوانید از سرعت مطلوب و ایده ال خودتان بهرهمند شوید.
مانند مشکلات سیستم.
ویروس - تروجان.
دادن ای پی های سرعت دهنده.
استفاده از ف ی ل ت ر و --- و ...
نویز خط.
استفاده یا سرریز باطری و خازنهای گوشی .
سیم کشی نادرست.
وجود و تداخل امواج وفرکانسی مزاحم بر روی خطوط.
مشکل پیک ساعات که کاربران حداکثر استفاده را دارند.
مشکل گرم شدن و موردهای فنی در مراکز مخابراتی.
استفاده از چند گوشی.
نوع مودم .
و صد تا چیز دیگه ..... .
مشکلات سیستمی نیست
تروجان و... نیست
الان یه نگاهی انداختم.....

این سیم کشی نادرست از چی میتونه باشه
می خوام یه سیم کشی جدید بکنم:40:

alizshah
15-09-2008, 02:13
شاید اصلا از منطقه ما وسیم کشی خونه باشه .....

BIZIMT
15-09-2008, 02:22
بهترین راه این هست که :

در مسیر سیم کشی از دم در (از سیم سیاه مخابرات) یا همون ورودی ، سیم از نوع مسی باشه (سیم تلفن خودمون) .
در حد امکان از بریدن و چسبوندن و به هم گره زدن سیم بپرهیزید.
اگر مجبور بودید با لنت کاملا بپوشانید.
مراقب باشید سیم شما دارای زده یا خراش ها نباشد.
از محل عبور سیم برق دوری و بارش باران ایمن نمایید.
گوشی ها را بدون نویز ----- وصل نکنید. اگر راحتی را بخواهید می توانید نویز ----- را در ورودی نصب نمایید.
حتما از یک گوشی استفاده نمایید و ان هم استاندارد.
این یک شکل صحیح سیم کشی تلفن هست که می توانید رعایت نمایید. هر چند اصلا کابل کشی از مخابرات ما تا محل ما درست و ایمن نیست.
بعضی مواقع در کوچه دقت نمایید سیم تلفن را از رو یا بغل جعبه تقسیم های برق نیز می گذرانند که این مورد هم مشکل اور هست.
اگر دستگاهی دارید که امواج مزاحم را در مسیر مشخص و تععین کند شما را اگاه خواهد ساخت که سیم کشی دوباره برای شما مفید خواهد بود یا نه.
اگر بتوانید مودم و لپ تاپی داشته باشید با اتصال ان به کابل ورودی به منزل شدت نوسان را تا حدی معین خواهید توانست ببینید.
مقایسه نویز در اتاق و درب خونه.

فعلا همین.
شب بخیر تا فردا .

vahid_203
15-09-2008, 05:05

شما بایستی مر فرمودید که فقط دعا می کنم اینترنت وضعش در ایران مانند کشوری چون مالزی بشه که با توجه به اسناد موجود فعلا تا 5 سال چنین چیزی میسر نیست.

پس باید فکری اساسی نمود که اون هم دست من و شما نیست . همه کارها فقط و فقط به دست بزرگان کشور و ... تا نقطه حل میشه .:41:

نتیجه : فعلا صبر کنیم تا بازی کوچولویی که هست و بر سر کااهش قیمت و افزایش سرعتها است اجرا بشه ، حداکثر سرعت رو نخواستیم.:41:

سلام دوست عزيز bizimit جان

مقايسه ايران با مالزي ... اصلا فكر كردنش هم خنده داره :31:
بايد مي فرموديد تا 50 سال چنين چيزي ميسر نيست :5:

بزرگان كشور و چه به اينترنت و مشكل من و شما ...... اگه به فكر بودند كه وضعيت اينطور نبود :13:

به اميد همين كاهش قيمت و ..... (اونم در آينده اي نزديك 5 ساله)

موفق باشي ..
:11:

tohidkh
15-09-2008, 05:46

BIZIMT جان؛ دوست گلم. :10:
شاید باور نکنی، ولی داخل این حرف من، یه نوعی دلسوزی بود (یا چیزی شبیه به این).
شما ببینید، یه جوان برای اینکه بتونه از اینترنت پرسرعت استفاده کنه، چقدر باید متحمل هزینه بشه؟
چقدر باید مشقت ببینه؟
نمیدونم . . . چیزهایی از این قبیل:
مشکلات قبل از اشتراک:
- کمبود پورت
- کمبود پهنا (در ISP و یا در مخابرات)
- قیمت بالا
- هزینه راه اندازی،
- رانژه
- (و هـــــــــــــــــــــــز ار تا چیز دیگه . . .)
مشکلات بعد از اشتراک:
- نویز
- pcm
- محدودیت حجمی
- افت سرعت
- افزایش پینگ
- دیسکانکت شدن های کشنده!
- اشکال در دیتا
- عدم پشتیبانی مناسب
- (و صدهـــــــــــــــــــــز ار تا چیز دیگه)

واقعا اگه یکی از مسئولین همت کنه، میتونه تمام این مشکلات رو در کل کشور حل کنه.
شما میبینید که برای یک پروژه شهری، میلیاردها تومان پول خرج میشه. ولی باور کنید، با هزینه کردن اونی که برای یک شهر خرج میکنن، مشکل اینترنت کل کشور حل میشه.
برای مثال، اگه به اندازه مخارج مترو ی یک "شهر"، برای کمبودهای اینترنتی "کشور" خرج بشه، کل ایران مشکل اینترنت نخواهد داشت.
با این وجود، باز هم میگید که اون قضیه خاک رو مطرح نکنم؟؟؟

alizshah
15-09-2008, 19:51
حسین جان یوزر پس راپید رو داد به من
مثل اینکه مشکل ای پی پیش نمیاد
حالا کی بگیریم ؟

Hossein Adeli
15-09-2008, 21:25
حسین جان یوزر پس راپید رو داد به من
مثل اینکه مشکل ای پی پیش نمیاد
حالا کی بگیریم ؟
به نظر من هم امکان نداره دچار مشکل بشیم فقط مونده مسعود تا ببینیم چی میشه

MaSoOd
15-09-2008, 21:51
بچه هایی که می خوان تست سرعت بزارن یهتره از سرور باکو استفاده کنن  ( بعلت نزدیکی )  

کلي حالم به هم خورد . تمام خاطرات درسهاي رياضي اومد جلو چشم.
بله تاييد ميشه. آفرين مي تونم بگم MaSoOd شما خيلي باهوش و زرنگ و کاري و درس خوان هستيد. من حسوديم شد چون من اينطوري نيستم.

خب پس به این نتیجه رسیدیم که نویز سرعت رو در صدی کاهش میده  :21:

مثلا اگه ضریب کاهش رو بزاریم 10% هر سرویسی بگیریم  10% کم میشه و بقیش به من یوزر میرسه 

پس با این حساب چرا سرویسای +128 و  128 همارا بالای 94% سرعت اسمی برام سرعت دانلود میده ولی 256 ش اینطوری نیست ؟  ( 84% ) 

راستی یه نکته ای هم که متوجه شدم  اینه که وضعیت پینگ 256 خیلی بهتر از 2 سرویس قبلیه 

اینو بطور تجربی میگما نه از سایتای تست سرعت  ( نظرت چیه ؟ ) 

راستی : جریان استیضاح این برادر عزیزمون ( 56 کیلو بیت ) چی شد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جریان کاهش قیمت در چه حاله ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من 100 خطر جواب دادم تکمه ارسال رو زدم ارسال نمیشه .
اون همه جواب هیچ شد.
نمیدونم چرا ارسال نمیشه؟

به هر حال دوباره کاری حوصله ای ندارم. برا یه وقت دیگه میگم . حیف.

از شانس منه دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهر حال ممنونم ازت  که  تو تاپیک مارو راهنمایی میکنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکمی منو در مورد این عباراتی که اینجا گفتی روشن میکنی ؟ 

-=- یعنی چی فعال کردی ؟ / مگه امانت ماهانه نداری ؟ 

-=- این ثابت که میگی چجوریاس ؟ ( با کدوم سایت و کدوم برنامه ؟ ) 

-=- مرکز مخابراتیت کجاست که همشون سرویس ایده آل میدن ؟ 

<DIV align="right"> 

tohidkh
16-09-2008, 00:16
مسعود جون، چرا وقتی سرورها رو تغییر میدیم، بین سرعت ها و پینگ ها اختلاف دیده میشه.
منظورم اینه:

این Recommeded Server: (البته تا حالا این سرعت رو ندیده بودم. شانسی اینطوری شد. ولی در کل اختلاف هست بین سرورها)

و این هم باکو:

BIZIMT
16-09-2008, 00:32
BIZIMT جان؛ دوست گلم.
شاید باور نکنی، ولی داخل این حرف من، یه نوعی دلسوزی بود (یا چیزی شبیه به این).
شما ببینید، یه جوان برای اینکه بتونه از اینترنت پرسرعت استفاده کنه، چقدر باید متحمل هزینه بشه؟
چقدر باید مشقت ببینه؟
نمیدونم . . . چیزهایی از این قبیل:
مشکلات قبل از اشتراک:
- کمبود پورت
- کمبود پهنا (در ISP و یا در مخابرات)
- قیمت بالا
- هزینه راه اندازی،
- رانژه
- (و هـــــــــــــــــــــــز ار تا چیز دیگه . . .)
مشکلات بعد از اشتراک:
- نویز
- pcm
- محدودیت حجمی
- افت سرعت
- افزایش پینگ
- دیسکانکت شدن های کشنده!
- اشکال در دیتا
- عدم پشتیبانی مناسب
- (و صدهـــــــــــــــــــــز ار تا چیز دیگه)
واقعا اگه یکی از مسئولین همت کنه، میتونه تمام این مشکلات رو در کل کشور حل کنه.
شما میبینید که برای یک پروژه شهری، میلیاردها تومان پول خرج میشه. ولی باور کنید، با هزینه کردن اونی که برای یک شهر خرج میکنن، مشکل اینترنت کل کشور حل میشه.
برای مثال، اگه به اندازه مخارج مترو ی یک "شهر"، برای کمبودهای اینترنتی "کشور" خرج بشه، کل ایران مشکل اینترنت نخواهد داشت.
با این وجود، باز هم میگید که اون قضیه خاک رو مطرح نکنم؟؟؟

مشکلات مادی برای یک جوان کاملا تایید کننده است. اما اگر بخواهیم این مشکل را داد بزنیم و بازش کنیم ، درسته که حق ماست اما میشه سیاسی و خطرناکه و باید ادامه ندهیم . چرا که فرد اول مملکت در هر کجای این کره زمین از مشکلات و گرفتاریهای ملت و مردم اگاه هستند اما چرا ...... بایستی فقط در زمان آقا امام مهدی و قیامت مطرح کرد.

هزینه ها واقعا زیاد هست . در این میان شرکتها نمی دونم پستهای قبلی من رو دیدین یا نه ؟ با اضافه کردن هزینه ها با نامهای گوناگون ، می خواهند سودشان را بالا ببرند. در این وسط مردم چوب این همه زور را خواهند پرداخت.

قضیه خاک فقط عصبانیت و اعصاب شما را از بین خواهد برد. چیزی به طرف یا طرف ها ی مراجرا وارد نمیشه. بی خیال.

شاید شما لذت دانلود با سرعت 5mb را نچشیده باشید :46: . اما ادم احساس عجیبی داره . در یک لحظه فایل دانلود میشه و تمام. فکر میکنی از همه برنامه هات جلوتری. انقدر این عمل سریع رخ می دهد که انگاری یک چیزی کم داری . این چند حالت اولین زمانی بود که من احساس کردم.

خلاصه چیزی نمیشه گفت . افسوس . اما من خیلی چیزها دارم که می تونم سرم رو با انها مشغول کنم. یا می دونم با همین سرعت کم و هزینه زیاد بهترین برنامه ریزی ها را داشته باشم. تا روح و روانی سالم داشته باشم. و در جامعه بتوانم در دیگری اثز مثبت بزارم و محیط زندگیم رو دگدگون کنم با یاد خدا.

بچه هایی که می خوان تست سرعت بزارن یهتره از سرور باکو استفاده کنن ( بعلت نزدیکی )
خب پس به این نتیجه رسیدیم که نویز سرعت رو در صدی کاهش میده :21:
مثلا اگه ضریب کاهش رو بزاریم 10% هر سرویسی بگیریم 10% کم میشه و بقیش به من یوزر میرسه
پس با این حساب چرا سرویسای +128 و 128 همارا بالای 94% سرعت اسمی برام سرعت دانلود میده ولی 256 ش اینطوری نیست ؟ ( 84% )
راستی یه نکته ای هم که متوجه شدم اینه که وضعیت پینگ 256 خیلی بهتر از 2 سرویس قبلیه
اینو بطور تجربی میگما نه از سایتای تست سرعت ( نظرت چیه ؟ )
راستی : جریان استیضاح این برادر عزیزمون ( 56 کیلو بیت ) چی شد ؟
جریان کاهش قیمت در چه حاله ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از شانس منه دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهر حال ممنونم ازت که تو تاپیک مارو راهنمایی میکنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکمی منو در مورد این عباراتی که اینجا گفتی روشن میکنی ؟

-=- یعنی چی فعال کردی ؟ / مگه امانت ماهانه نداری ؟

-=- این ثابت که میگی چجوریاس ؟ ( با کدوم سایت و کدوم برنامه ؟ )

-=- مرکز مخابراتیت کجاست که همشون سرویس ایده آل میدن ؟

نزدیکترین تست (باکو) ملاک خوبی نیست . شما مثلا یک کشور امریکایی رو امتحان کن یا ژاپن می بینی با اون فاصله زمان پینگ از باکو هم کمتر هست.

در مورد نویز قدیم ندیما به مشتری چنین می گفتیم :
اگر خط شما 2 در صد نویز داره و سرعت 64 داری شما 8 می گیری.
اگه 128 داری نویزت 6 درصد میشه 12- 14 میگیری.
اگه 256 باشه نویزت 10 %میشه .
اگه 384 باشه نویزت 14 %میشه.
اگه 512 داشته باشی ممکنه نویزت 30 درصد بشه یا بیشتر.

این رو فقط مثال زدم که بدونی هر چه پهنا بالا بره تو خط های ما نویز هم بزرگتر میشه و تاثیرش محسوس تر و زیادتر خواهد شد.

علت فرمولاسیونی داره که من خودم هم نمی دونم. شاهد (بررسی و تجربه و شواهد به عینه)
استیضاح فعلا نامه نگاریهاش داره انجام میشه تا کارهاشون رو انجام بدهند و بی وزیر نباشیم . حالا پستچی هر موقع نامه استیضاح ایشون رو توانستند با پیدا کردن ادرس بیارند ما هم نگاه می کنیم.
جریان کاهش تا اینجا اومد که قرار شد 128 زیر 10 هزار تومن بدهند. :41:
امانت ؟ نه من هم خوب مانند بقیه عشقم adsl بازی هست. و از انجا که معلوم باشه ما برای هر خط تلفن از یه شرکتی خدمات گرفتیم. فقط برای تست و دانلود :21: :41:.
ثابت یعنی شما که از یک سرور داری عملیات دانلود رو انجام می دی در حین دانلود به مثال تا اخر با 34 کار کنی. بدون افت .
مرکز هم یکی از مراکز خدا .

باز هم تعدا سئوالات بالا بود ولی چون بیکار بودم از شانست جواب نه کاملی دادیم. امید است خودتون به بزرگی تان ببخشاید.

tohidkh
16-09-2008, 00:52
جریان کاهش تا اینجا اومد که قرار شد 128 زیر 10 هزار تومن بدهند. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
محدود یا نامحدود؟
با این حساب، 512 محدود چقدر میشه؟

vahid_203
16-09-2008, 01:05
تست سرعت (باكو)

تست سرعت (كويت)

چرا اينجوري ؟ اين همه تفاوت ؟

BIZIMT
16-09-2008, 01:18
علتش خیلی مفصله بعدا می گم.
اما شما که پینگ می کنی این ارسال و دریافت در قالب تست از نقطه شروع تا نقطه مقصد از جاهایی می گذرد که تاثیر گذار هست .
این کار از یک یا چند مکان به نام های روتر می گذرد که هر کدام هم مقوله ای درازا دارد.

MaSoOd
16-09-2008, 07:01
مسعود جون، چرا وقتی سرورها رو تغییر میدیم، بین سرعت ها و پینگ ها اختلاف دیده میشه.

فکر کنم BIZIMT  می خواد براش یه جوابمفصل بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاید شما لذت دانلود با سرعت 5mb را نچشیده باشید :46: . اما ادم احساس عجیبی داره . در یک لحظه فایل دانلود میشه و تمام. فکر میکنی از همه برنامه هات جلوتری. انقدر این عمل سریع رخ می دهد که انگاری یک چیزی کم داری . این چند حالت اولین زمانی بود که من احساس کردم.

اتفاقا منم اولین بار این احساس رو داشتم  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شبش چند تا فیلم دانلود کدم و صبح داشتم میدیدمشون همزمان هم دانلود داشتم / تا دیدن یه فیلم تموم میشد صدای فلش گت درمیومد که اقا جون دانلود تموم شد 

همین احساس جلو بوودن  .. . . ..   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[/right]

نزدیکترین تست (باکو) ملاک خوبی نیست . شما مثلا یک کشور امریکایی رو امتحان کن یا ژاپن می بینی با اون فاصله زمان پینگ از باکو هم کمتر هست.

اینم از تست : 

اولی ایروان/ دومی جاپن / سومی کشور دوست و همسایه ( مرگ بر ) آمریکا ! 

BIzimt  جان اگه با نظر کارشناسیت این 3 تا تست رو از نظر Ping  و  Distance  و علت تفاوتشون  برررسی کنی این پرونده ی تست سرعت هم بسته میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو آمریکا  هر 1 متر یه سرور بوود تو نقشه ی Speedtest  ، شرایطداشتن اینا چیه ؟ چرا  ایران نداره ؟  

در مورد نویز قدیم ندیما به مشتری چنین می گفتیم :
اگر خط شما 2 در صد نویز داره و سرعت 64 داری شما 8 می گیری.
اگه 128 داری نویزت 6 درصد میشه 12- 14 میگیری.
اگه 256 باشه نویزت 10 %میشه .
اگه 384 باشه نویزت 14 %میشه.
اگه 512 داشته باشی ممکنه نویزت 30 درصد بشه یا بیشتر.

این رو فقط مثال زدم که بدونی هر چه پهنا بالا بره تو خط های ما نویز هم بزرگتر میشه و تاثیرش محسوس تر و زیادتر خواهد شد.

این درست  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس باید نویز موجود تو سرویس +128 بیشتر از 256 باشه چرا اینطور نیست ؟

چرا سرویسای +128 و 128  بالای 94% سرعت اسمی برام سرعت دانلود میده ولی 256 ش اینطوری نیست ؟ ( 84% )

استیضاح فعلا نامه نگاریهاش داره انجام میشه تا کارهاشون رو انجام بدهند و بی وزیر نباشیم . حالا پستچی هر موقع نامه استیضاح ایشون رو توانستند با پیدا کردن ادرس بیارند ما هم نگاه می کنیم.

این بابایی که من میشناسم دم کلفت تر از این حرفاست ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جریان کاهش تا اینجا اومد که قرار شد 128 زیر 10 هزار تومن بدهند. :41:

معمولا اینا برا کاراشون یه زمانی تعیین میکنن ( مثلا فلان طرح تو این مدت اجرا بشه / که هیچ وقت هم نمیشه  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )  برا این کاهش قیمت چی گفتن ؟

تازه آیا قیمت پهنای ورودی کم شده که اینا می خوان اینکارو بکننن ؟ یا اینکه زده به سرشون و  می خوان کمتر سود کنن ؟ 

امانت ؟ نه من هم خوب مانند بقیه عشقم adsl بازی هست. و از انجا که معلوم باشه ما برای هر خط تلفن از یه شرکتی خدمات گرفتیم. فقط برای تست و دانلود :21: :41:.

منظورم اکانت بوود 

با چند تا برنامه که ور رفتم دیدم این خارجیها هم خودشون نویز رو قبول دارن و مثلا برا 256 ، ماکسیمم سرعت 31 و برای 512 ماکسیمم 62 رو در نظر میگیرن 

اونوقت چطور ممکنه شما بتونی 32 ثابت بگیری اونم با سرویس 256 همارا ؟ ( نکنه اکانتت Dedicate  هست ؟ ) 

یا شایدم رو مرکز یا خطتت عملیات دوپینگ انجام دادی  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ثابت یعنی شما که از یک سرور داری عملیات دانلود رو انجام می دی در حین دانلود به مثال تا اخر با 34 کار کنی. بدون افت .

خب میخوام ببینم این ثابتی که میگی رو با چه سایت و برنامه ای تست کردی ( مثلا هیچ وقت نمیشه که یه سایت در پیت ! رو بعنوان تست سرعت ازش استفاده کرد که ! ) 

مرکز هم یکی از مراکز خدا .

باز هم تعدا سئوالات بالا بود ولی چون بیکار بودم از شانست جواب نه کاملی دادیم. امید است خودتون به بزرگی تان ببخشاید.

بابا دیگه نامردی نکن کجاش زیاد بوود ؟  ( شوخی )  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما بر سر ما منت میذاری  نگو این حرفا رو  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معمولا اون شرکتایی که میان تو جمع یوزراشون و باهاشون تعامل دارن بیشتر و بهتر به نتیجه میرسن تا اونایی که میرن یه گوشه و Level  خودشون رو یه درجه بالا فکر ! میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3 سوال غیر فنی هم داشتم :

این اقای خباز غیر از کارش تو همارا احیانا سهام یا شراکت یا نسبتی با مدیریت داره ؟ 

اقای فرمانیان چطور ؟ 

قبلا یه پسره بوود اون گوشه نزدیک پنجره بوود که برای تنظیم سیستما میومد خونه چند وقتیه نیست تو شرکت کجا رفته ؟ ( الماسیان و چنگیزی نه اون یکی ) ( همون که صدای مهربونی داشت + قد بلند ) 

سلام منو به اقا روزبه برسون 

راستی همارا تازگیا پورتارو دسکاری کرده ؟ 

نه میتونم از تورنت دانلود کنم نه میتونم یاهو مسنجر رو دانلود کنم . . .. 

وقتی لینک دانلود مسنجر رو میزنم Forbidden  میگه در صورتی که همون لینک با فیلت-ر شکن دانلود میشه  ( نکنه اینم از اون محدودیت هاست  که می خواد به مناسبت افزایش یوزراش بزاره ؟ ) 

BIZIMT
17-09-2008, 01:11
فکر کنم BIZIMT می خواد براش یه جوابمفصل بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره بهتره یه توضیحاتی بدیم.

اتفاقا منم اولین بار این احساس رو داشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شبش چند تا فیلم دانلود کدم و صبح داشتم میدیدمشون همزمان هم دانلود داشتم / تا دیدن یه فیلم تموم میشد صدای فلش گت درمیومد که اقا جون دانلود تموم شد
همین احساس جلو بوودن .. . . ..

مگه شما از چه سرویسی و از کجا داری دان use می کنی ؟:18:

اینم از تست :
اولی ایروان/ دومی جاپن / سومی کشور دوست و همسایه ( مرگ بر ) آمریکا !
BIzimt جان اگه با نظر کارشناسیت این 3 تا تست رو از نظر Ping و Distance و علت تفاوتشون برررسی کنی این پرونده ی تست سرعت هم بسته میشه
تو آمریکا هر 1 متر یه سرور بوود تو نقشه ی Speedtest ، شرایطداشتن اینا چیه ؟ چرا ایران نداره ؟

من نگفتم که دیگه با همارا تست وکنی ؟ !
همونی که من گفتم (:46:)
ایران را با چی مقایسه میکنی ؟ و با چه عنوان و چه دستگاهی ؟ ایران گیرنده است.
اینترنت ملی جواب شما. ( :27: هر شهر یک سرور یا هر روستا یک سرور )

پس باید نویز موجود تو سرویس +128 بیشتر از 256 باشه چرا اینطور نیست ؟

چرا سرویسای +128 و 128 بالای 94% سرعت اسمی برام سرعت دانلود میده ولی 256 ش اینطوری نیست ؟ ( 84% )

1 - حتما هست.
2- شاید اون موقع پهنات کمه .
3- اخرین بار کی تست کردی . برای تست همین الان باید ثابت کنی.

این بابایی که من میشناسم دم کلفت تر از این حرفاست !

معمولا اینا برا کاراشون یه زمانی تعیین میکنن ( مثلا فلان طرح تو این مدت اجرا بشه / که هیچ وقت هم نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) برا این کاهش قیمت چی گفتن ؟

تازه آیا قیمت پهنای ورودی کم شده که اینا می خوان اینکارو بکننن ؟ یا اینکه زده به سرشون و می خوان کمتر سود کنن ؟

این موضوع سیاسی بوده و به من ربطی نداره . :5:
قراره فعلا پیش نویس شده.
پهنا کم نشده.

با چند تا برنامه که ور رفتم دیدم این خارجیها هم خودشون نویز رو قبول دارن و مثلا برا 256 ، ماکسیمم سرعت 31 و برای 512 ماکسیمم 62 رو در نظر میگیرن
اونوقت چطور ممکنه شما بتونی 32 ثابت بگیری اونم با سرویس 256 همارا ؟ ( نکنه اکانتت Dedicate هست ؟ )
یا شایدم رو مرکز یا خطتت عملیات دوپینگ انجام دادی
خب میخوام ببینم این ثابتی که میگی رو با چه سایت و برنامه ای تست کردی ( مثلا هیچ وقت نمیشه که یه سایت در پیت ! رو بعنوان تست سرعت ازش استفاده کرد که ! )

خارجیها همون عقب مونده ها هستند. بحثهایی از این نظیر فقط امریکا - کره - ژاپن.
خوب دیگه یکم دستکاری می خواد. مهندسی راه و ساختمان در خط ارتباطی دیتا ... :21:.
چرا ! میشه گفت .. سایت برنامه (فوق سری:21:)

3 سوال غیر فنی هم داشتم :
این اقای خباز غیر از کارش تو همارا احیانا سهام یا شراکت یا نسبتی با مدیریت داره ؟
اقای فرمانیان چطور ؟
قبلا یه پسره بوود اون گوشه نزدیک پنجره بوود که برای تنظیم سیستما میومد خونه چند وقتیه نیست تو شرکت کجا رفته ؟ ( الماسیان و چنگیزی نه اون یکی ) ( همون که صدای مهربونی داشت + قد بلند )

سئوال غیر فنی بود . در کلاس من نبود. نمی دونم.:21:.
راستی شب خواب دیدم تو خونه مرحوم مادر بزرگ مهربونم هستم . نمی دونم یا نهار بود یا شام . خلاصه نشسته بودیم که یه شخصی جوان اومد و سر سفره نشست . بعد فهمیدم یارو فامیل مادر بزرگم هست و من میشم فامیلش کلی خوشحال شدم. من هم قبلش یکی از بچه ها می خواست از اون شرکت که هست خطش جمع اوری بشه من هم دروغکی گفته بودم تو همون شرکت هستم. برای همین گفتم کارت رو پیگیری می کنم.
اون جونه هم که اومده بود سر سفره رئیس همون شرکت اینترنتی بود من هم کلی ذوق کردم که به به ریس بزرگترین isp تبریز پسر عموی من میشه.
صبح که رفتم دفترش با کلی خوشحالی دیدم رئیسش مسن تقریبا 40 سال داشت. دیدم خیلی یا کارکنانش صمیمی هست همه دوستش دارن.
یک اتفاقایی افتاد که یهو از خواب بیدار شدم.

:40: :27: :31: : اون جونه که اومده بود سر سفره تو خونه مادر بزرگم آقای جواهریان خودمون بود . اون اقای تقریبا 40 ساله هم جلیل زاده خودمون بوده .

کلی حال می کردم ها . حیف که از خواب بیدار شدم. هی روزگار :13:.

سلام منو به اقا روزبه برسون

هم کلاسیم بود. چند بار هم تو یه شرکتی دیده بودمش .
باشه اگه دیدم می گم.:5:
نمیدونم چرا کجا من رو با این دیدین یا کی چی گفته .

راستی همارا تازگیا پورتارو دسکاری کرده ؟

نه میتونم از تورنت دانلود کنم نه میتونم یاهو مسنجر رو دانلود کنم . . ..

وقتی لینک دانلود مسنجر رو میزنم Forbidden میگه در صورتی که همون لینک با فیلت-ر شکن دانلود میشه ( نکنه اینم از اون محدودیت هاست که می خواد به مناسبت افزایش یوزراش بزاره ؟ )

عزیزم ای پی هات رو چک کنی همه چی دستت میاد.

tohidkh
17-09-2008, 01:17
راستی شب خواب دیدم تو خونه مرحوم مادر بزرگ مهربونم هستم . نمی دونم یا نهار بود یا شام . خلاصه نشسته بودیم که یه شخصی جوان اومد و سر سفره نشست . بعد فهمیدم یارو فامیل مادر بزرگم هست و من میشم فامیلش کلی خوشحال شدم. من هم قبلش یکی از بچه ها می خواست از اون شرکت که هست خطش جمع اوری بشه من هم دروغکی گفته بودم تو همون شرکت هستم. برای همین گفتم کارت رو پیگیری می کنم.
اون جونه هم که اومده بود سر سفره رئیس همون شرکت اینترنتی بود من هم کلی ذوق کردم که به به ریس بزرگترین isp تبریز پسر عموی من میشه.
صبح که رفتم دفترش با کلی خوشحالی دیدم رئیسش مسن تقریبا 40 سال داشت. دیدم خیلی یا کارکنانش صمیمی هست همه دوستش دارن.

: اون جونه که اومده بود سر سفره تو خونه مادر بزرگم آقای جواهریان خودمون بود . اون اقای تقریبا 40 ساله هم جلیل زاده خودمون بوده .

کلی حال می کردم ها . حیف که از خواب بیدار شدم. هی روزگار .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی! BIZIMT جون درباره این پینگ و تفاوت تست و سرور (و کوفت و زهرمار و . . .) یه توضیحاتی بده دیگه عزیزم. :10:

Hossein Adeli
17-09-2008, 02:14
بابا بیزمیت جا چی میگی !!!
خدایش خیلی خندیدم سر شبی!!!

BIZIMT
17-09-2008, 02:19
بابا بیزمیت جا چی میگی !!!
خدایش خیلی خندیدم سر شبی!!!

خوب خوابی در مورد adsl تبریز بود که گفتم بگم.
راستی 100 % واقعی بود.

tohidkh جون ، باشه .
حتما فردا یه توضیحاتی می دهم.
اما تعریف ping خیلی ساده است. دستوری هست که ما می تونیم بفهمیم اون domain یا ip فعال هست یا نه و اگه فعال هست بسته هایی که طبق پروتکل tcp/ip ارسال و دریافت میشه به مقصد تا مبدا چقدر طول میکشه.
الان دیر وقته میرم بخوام.

alizshah
17-09-2008, 02:56
سلام BIZIMT جان
میخوام سیم مسی بگیرم از دم در تا خونه
چه نوعی بگیرم ؟ مارک ؟
البته مسخره نکنید خوب این هم به adsl ربط داره ...

kamran987456
17-09-2008, 04:35
سلام BIZIMT جان
چه نوعی بگیرم ؟ مارک ؟
مگه به نوع سيم هم بستگي داره؟:18:

tohidkh
17-09-2008, 04:41
مگه به نوع سيم هم بستگي داره؟:18:

بستگی داره؛ ولی نه در سرعت های ما. ما که اگه زور بزنیم، 512 هست سرعتمون، هیچ فرقی نمیکنه.
ولی اگه یه روز مثل BIZIMT جون، خواب ببینیم، مثلا سرعتمون شده 5 مگ (شتر در خواب بیند پنبه دانه) اونوقت، نوع سیم هم فرق میکنه.
موفق باشید :11: :40:

farshif
17-09-2008, 10:43
سلام دوستان من میخوام یه adsl پرسرعت بالای 256 بگریم دوستان میتونن اطلاعاتی در مورد قیمت شرکتهای مختلف بدن ؟ اصلا همچین سرعتی رو میدن؟ محدودیت حجمی نداشته باشه یا اگه داره بالا تر از 10GB برا سه ماه باشه . این سایتهای شرکت ها همکه ماشالله هیچ کدوم قیمتاشون update نیس.

tohidkh
17-09-2008, 11:40
سلام دوستان من میخوام یه adsl پرسرعت بالای 256 بگریم دوستان میتونن اطلاعاتی در مورد قیمت شرکتهای مختلف بدن ؟ اصلا همچین سرعتی رو میدن؟ محدودیت حجمی نداشته باشه یا اگه داره بالا تر از 10GB برا سه ماه باشه . این سایتهای شرکت ها همکه ماشالله هیچ کدوم قیمتاشون update نیس.

سلام.
دوست عزیزی، به نظر من در بهترین شرایط و بهترین قیمت هماراسیستم اون سرویس رو میده با نام 128+. سرعتش هم 512 هست. سرعت دانلود هم مابین 55 تا 62. با محدودیت 5 گیگ در سه ماه. و قیمت 30000 تومن . هر گیگ اضافی هم 8 تومن.
اگه بخواهید نامحدودش رو بگیرید، برای سرعت 256 ، 45000 تومن برای هر ماه هست.
تعرفه بقیه شرکت ها خیلی گرونتر از این هست.

alizshah
17-09-2008, 14:23
من دیگه از این سرعت شاتل خسته شدم
اقا چشم زدیم گفتیم ثابت هست الان 2 ثانیه 30k دانلود میکنه 1 ثانیه میره رو 13 وای میسته و 1 ثانیه بعد دوباره میره رو 30k
فردا میرم اگه 512 ندن میگم جمع کنن

kamran987456
17-09-2008, 14:29
من يه سوال داشتم گفتم همينجا بپرسم بهتره
من مودمم رو از طريق لن وصل كردم هر وقت به داخل ويندوز ميرم خود به خود كانكت ميشه
حالا من ميخوام يه كانكشن درست كنم كه خودم كانكت بشم
كسي ميدونه چجوري بايد اين كانكشن رو بسازم؟

tohidkh
17-09-2008, 14:33
اقا چشم زدیم گفتیم ثابت هست الان 2 ثانیه 30k دانلود میکنه 1 ثانیه میره رو 13 وای میسته و 1 ثانیه بعد دوباره میره رو 30k

مطمئنی که از سایت های Share دانلود نمیکنی؟

MaSoOd
17-09-2008, 17:53
به حضور برادر / خواهر عزیزم عارضم که : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمی خوای دوستات رو در این مورد  راهتمایی کنی ؟  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سئوال غیر فنی بود . در کلاس من نبود. نمی دونم.:21:.

پس تو بخش مشترکین نیستی ( شایدم تو همارا نیستی )  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

--- یه سوال غیر فنی دیگه -----

خانم غفارزاده و علیپور هنوزم تو  شرکت هستن  ؟  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی شب خواب دیدم  . . . . .. 

:40: :27: :31: : اون جونه که اومده بود سر سفره تو خونه مادر بزرگم آقای جواهریان خودمون بود . اون اقای تقریبا 40 ساله هم جلیل زاده خودمون بوده .

کلی حال می کردم ها . حیف که از خواب بیدار شدم. هی روزگار :13:.

فکر کردم فقط من شبا خواب اینترنت پرسرعت و کامپیوتر میبینم نگو  شما هم بله  . . . .  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدایی نکرده اون اتفاقه ناجور نبود که ؟  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این جلیل زاده با SUV  یش اوومده بوود ؟  

( روزگار غریبیست نازنین )  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هم کلاسیم بود. چند بار هم تو یه شرکتی دیده بودمش .
باشه اگه دیدم می گم.:5:
نمیدونم چرا کجا من رو با این دیدین یا کی چی گفته .

تو شاتل ندیدیش احیانا  ؟  یا تو ماکس نت ؟  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیزم ای پی هات رو چک کنی همه چی دستت میاد.

ببین مثل اینکه اینا اوومدن لینکای دانلود مسنجر رو ----- کردن ( همارا رو میگم ) ( لینکای مربوط به نسخه ی 8 و 9 ) ولی یادشون رفته لینک ورژن ویستاش رو هم همین بلا سرش بیارن  :27:

بنابراین اون فایل کوچیکه دانلود میشد ولی وقتی می خواستم بصورت آنلاین نصبش کنم  Network Error  میداد 

رفتم با یه ---  نسنش کردم دیدم عین باقلوا نصب شد  :31:

یه مساله ای هست فکرمو عجیب مشغول خودش کرده  :

اینا اومدن برا من آی پی عوض کردن دوباره اولش شده 212 سایتای تست آی پی میگن ماله یونانه

ولی الان من دو تا سایت دارم که هر روز بهشون سر میزنم ، اینا اگه با آی پی غیر ایرانی بری توش نمیذارن 

پس چطور شده که اینطور شده ؟ 

دیروز و امروز چه بلایی سر دیتا اوومده بوود ؟ 

امروز خط من تا ظهر همش ماکزیمم سرعتش 8 بوود الان تازه برگشته رو 22 ( نه 25 ) 

راستی همارا پهنای باند 128 رو چند میفروشه ؟  ( سرعت نه ها پهنای باند ) 

سرعتش چند میشه ماکزیزم ؟ 

همارا پهنای 128 اش رو بین چند یوزر شیر میکنه ؟  شاتل چطور ؟ 

بستگی داره؛ ولی نه در سرعت های ما. ما که اگه زور بزنیم، 512 هست سرعتمون، هیچ فرقی نمیکنه.
ولی اگه یه روز مثل BIZIMT جون، خواب ببینیم، مثلا سرعتمون شده 5 مگ (شتر در خواب بیند پنبه دانه) اونوقت، نوع سیم هم فرق میکنه.
موفق باشید :11: :40:
اتفاقا به نظر من برعکسش درسته  :18:
اونی که اینترنت 5 مگی داره زیاد به حالش فرق نمیکنه نویز باشه یا نه ولی  اونی با کلی زحمت رفته یه DSL 64  گرفته تا مثلا تو هزینه هاش صرفه جویی کنه برا اون مهم میشه 

دوست عزیزم  ، 

ارزونترین نامحدود = همارا سیستم 

در مورد واگذاریش هم که مشکلی نیست  ( خودم دارم استفاده میکنم ) 

بهتره که دایره ی انتخابتون رو یکمی کوچیک کنید  // چون برای 256 بین نامحدود  و محدود 3 ماهه 10 گیگ خیلی تفاوت قیمت هست 

این سایتای پایین هم آپدیت هستن یه سر بزنید 

Shatel.ir

Hamarasystem.net

Maxnet.ir

shahinSssS
17-09-2008, 19:37
سلام
دوستانی که دنبال راپیدشر و اکانتش هستند

من در هاستم یه اسکریپت نصب کردم که می تونم لینک های راپید شر را تبدیل به لینک مستقیم
فقط محدودیت در آپلود دارم یعنی هر چند تا می خواد پارت باشه ولی پارتها از 40 مگ بیشتر نباشه و مگا آپلود 50
مرسی .موفق باشید

من خودم 6 تا فیلم آپلود کردم می توانید دانلود کنید با لینک مستقیم و قابلیت ادامه

tohidkh
17-09-2008, 23:40
سلام.
بچه ها چه خبره الان. سرعت شده 2. :18::18::18:
دقیقا نیم ساعته که تلاش میکنم یه تست بگیرم نمیشه.

tohidkh
18-09-2008, 00:05
بالاخره پس از 1 ساعت تمام تلاش، تونستم یه تست بگیرم. (گرفتن تست، یک ساعت طول کشید) :18:
(به قول دوست عزیزم Zed2 جون):
و خداوند، اینترنت پرسرعت را آفرید . . .

برای سرعت 512 این تست رو گرفتم:

BIZIMT
18-09-2008, 00:35
سلام BIZIMT جان
چه نوعی بگیرم ؟ مارک ؟

معمولا موقع خرید سیم رانژه می گم من . برای خرید من از ادرس : اول خیابان پاستور - جنب لبننیاتی می گیرم.دلم براش خیلی تنگ شده : فروشنده رو می گم . سعی کنید بعد از ظهر برید . اگر تونستید از اونجا می تونید بگیرید اولش می گه ندارم (سیم رانژه) ولی بگید برای adsl می خوام بهترین رو میده (بهترین از این لحاظ که تو مسیر سیم دچار هراش و زخمی شدن نیست.) اما چند سالی هست که این سیم ها رو نمی آورند .
من دیدم بعضی ها برای سیم تلفن از سیم رشته ای یا سیم های برق استفاده کردن که اصلا صلاح نیست.
سیم تلفن از نوع مسی و 2 رشته ای هست یعنی 2 تا رشته سیم رنگی داخل یک پوشش طوسی یا سفید.
برای ما مطمئن ترین این گونه سیم ها این هست که سیم ها خراش یا زده نداشته باشند.

؟
به خاطر یک ثانیه می خوای جمع اوری کنی ؟
256 شما باید بین 27 و 35 باشه در بهترین حالت .1 ثانیه خیلی زیاده فکر کنم منظورتون صدم ثانیه هست. چون اگه اونیکه گفتید باشه یک مشکلی هست چیزی داره سرعتتون رو می خوره.

quote=kamran987456;2963354]من يه سوال داشتم گفتم همينجا بپرسم بهتره
من مودمم رو از طريق لن وصل كردم هر وقت به داخل ويندوز ميرم خود به خود كانكت ميشه
حالا من ميخوام يه كانكشن درست كنم كه خودم كانكت بشم
كسي ميدونه چجوري بايد اين كانكشن رو بسازم؟[/quote]

نمی دونم مارک مودم شما چیه اما معمولا پشتش یک سوراخ کوچیکی هست که اگر ریست کنی مودم برمی گرده به تنظیمات اولیه.
الان بعد ریست مودم فقط یک کانکتشن بساز و تمام.
اما چون تنظیمات مودم تان را نمی دانید اول مارکش رو بگید تا راهنماشو براتون بزاریم تا طبق اون کار کنید.

سلام
دوستانی که دنبال راپیدشر و اکانتش هستند
من در هاستم یه اسکریپت نصب کردم که می تونم لینک های راپید شر را تبدیل به لینک مستقیم
فقط محدودیت در آپلود دارم یعنی هر چند تا می خواد پارت باشه ولی پارتها از 40 مگ بیشتر نباشه و مگا آپلود 50
مرسی .موفق باشید

من خودم 6 تا فیلم آپلود کردم می توانید دانلود کنید با لینک مستقیم و قابلیت ادامه

دستت درد نکنه عالی بودن/دانلود کردم.

بالاخره پس از 1 ساعت تمام تلاش، تونستم یه تست بگیرم. (گرفتن تست، یک ساعت طول کشید) :18:

درست شد.

tohidkh
18-09-2008, 00:40
Bizimt جون، چرا پینگ همارا اینهمه بالاهست؟ دلیلش چیه؟
چرا دست اندرکاران، فکری برای کاهش پینگ نمیکنن؟؟؟
خیلی ممنون میشم اگه جواب کاملی بدی دوست گلم. :10:

BIZIMT
18-09-2008, 01:19
tohidkh جان ببین.
علتش ممکنه به پیک ساعات برگرده که سرور نمی تونه سریع پاسخ رو برگردونه.
تازه همه اینها نیشه گفت فقط از سوی همارا هست.
فرض کن یک شرکتی که مقداری از پهناش از ماهواره هست اگر این ماهواره دچار مشکل باشه حالا هر چی ممکنه مشکل مسیری ما باشه و ما نتوانیم زمانی که پک مان داره از آن مسیر عبور میکنه سریع جواب بگیریم.
درسته که ما می تونیم با ping بفهمیم سرور مشکل داره یا نه ولی به مسیر های ارتباطی هم بستگی داره.
من هیچ موقع به این سایتها اطمینان نداشتم.
برای همین همیشه خودم همه چی رو تست میکنم.
و مستقیم از خود سرور که بهش نزدیکترم ازمایش رو شروع می کنم.
تا مشکل ر و تا حدودی فرض کنم چیه و از کجاست.
در اینده برنام های رو براتون معرفی می کنم تا بتونید مشکلات سرویس دهندتان رو با کمک ماون از مبدا تا مقصد شناسائئ کنید.

BIZIMT
18-09-2008, 02:36
( روزگار غریبیست نازنین )

:45:آه .... روزگار

تو شاتل ندیدیش احیانا ؟ یا تو ماکس نت ؟

تو شاتل :40:ندیدیش احیانا ؟ یا تو ماکسنت :4:؟ ؟؟
نخیر MaSoOd جــــ:weird:ـــان.

ببین مثل اینکه اینا اوومدن لینکای دانلود مسنجر رو ----- کردن ( همارا رو میگم ) ( لینکای مربوط به نسخه ی 8 و 9 ) ولی یادشون رفته لینک ورژن ویستاش رو هم همین بلا سرش بیارن :27:

بنابراین اون فایل کوچیکه دانلود میشد ولی وقتی می خواستم بصورت آنلاین نصبش کنم Network Error میداد

رفتم با یه --- نسنش کردم دیدم عین باقلوا نصب شد :31:

MaSoOd گل من . فکر کنم همه بدونن که 2-3 ماه میشه ip ایران رو یاهو بسته :31: !
همه چی رو سر این همارا نندازین:39:.

یه مساله ای هست فکرمو عجیب مشغول خودش کرده :
اینا اومدن برا من آی پی عوض کردن دوباره اولش شده 212 سایتای تست آی پی میگن ماله یونانه
ولی الان من دو تا سایت دارم که هر روز بهشون سر میزنم ، اینا اگه با آی پی غیر ایرانی بری توش نمیذارن
پس چطور شده که اینطور شده ؟

برا شما نه ، همه.
قبلا یه شرح کوچیکی داده بودم.:5:

:23:من نمیدونم من کجا دارم تبلیغ میکنم که این پیامها رو به من میدن و تهدید میکنن ؟؟؟ اقا بحث قیمت رو نکنین لطفا بعضی ها خوششون نمیاد.
تلفن هر شرکتی برا این کاراست :11:.

alizshah
18-09-2008, 03:05
فردا حتما میرم سیم رو بگیرم میگم که خیلی خوبش رو بده ..
راستی نرافزار رو امتحان کردم همش قرمز اومد
ولی نفهمیدم مشکل از کجاست

kamran987456
18-09-2008, 04:28
ویرایش: (به قول دوست عزیزم Zed2 جون):
و خداوند، اینترنت پرسرعت را آفرید . . .

عجب تست موفقيت اميزي:31::31:
راستي bizimt مودم من smc شركت هماراست من نميدونم چطوري بايد كانكشن ايجاد كنم:19:

tohidkh
18-09-2008, 05:20
راستي bizimt مودم من smc شركت هماراست من نميدونم چطوري بايد كانكشن ايجاد كنم:19:
کامران جون، راستش رو بخواهی من بلدم؛ ولی حوصله تایپ کردن ندارم. :دی
در : تاپيك جامع راه اندازي Adsl ،‌ خريد مودم ،‌ بررسي مشكلات مودم و . . . توضیح داده شده.
یه سرچ کنی، پیدا میکنی.

موفق و پیروز باشید :40:

zed2
18-09-2008, 09:44
راهنمای نصب مودم smc موجوده در تاپیک مقالات ( البته اگر همان مدل یا مشابه اش باشه)

vahid_203
18-09-2008, 12:49
سلام Bizimt جان :20:

من نرم افزار AnalogX netStar Live رو دانلود كردم و نصب كردم ... تشكر :40:

فقط ممنون ميشم يه توضيح كوچولو در موردش بدي ؟ :11:

والا من كه ازش سر درنياوردم... :46:

Hossein Adeli
18-09-2008, 13:00
1- ابتدا برنامه AnalogX Netstat Live را از

دانلود کنید و بعد طبق روال همه ی برنامه ها که بی وقفه در حین نصبشان next را کلیک می کنید نصبش نمائید! بعد مسیر زیر را دنبال کنید تا برنامه را اجرا نمائید، Start -> All Programs -> AnalogX -> Netstat Live -> Netstat Live.
2- در جائی از پنجره ی Analog X Netstat Live (فرقی ندارد کجا) کلیک کنید و بعد از منویی که باز می شود گزینه یConfigure را انتخاب نمائید.
3- در پنجره ی Configure برخی از گزینه ها به صورت پیش فرض غیر فعال یا همان Disabled هستند، گزینه های Auto Minimize و Auto Start و همینطور Close Minimizes را با کلیک بر روی دکمه ی زیرشان همانطور که در شکل نشان داده شده است فعال یا Enable کنید.
4- با فعال سازی این گزینه ها برنامه ی Analog X Netstat هر باری که ویندوز روی کامپیوتر شما بالا می آید و شروع به کار میکند به صورت خودکار اجرا می شود و در System Tray مینشیند، در عین حال اگر برنامه را از داخل System Tray فراخوانی کنید و بعد از اینکه کارتان تمام شد دکمه ی ضربدر را بزنید برنامه بسته نمی شود و دوباره در System Tray جا خوش میکند. نکته ی مهم اینجاست که برنامه ی Analog X Netstat همیشه فعال باشد تا همیشه میزان آپلود و دانلود شما را تحت نظر داشته باشد.
5- البته می توانید برخی از گزینه ها را هم در این برنامه غیر فعال سازید، برای اینکار کافی است بر روی پنجره ی این برنامه کلیک راست کنید و بعد موس خود را بر روی گزینه ی Statistics ببرید، در اینجا منویی باز می شود که سایر گزینه هایی که Analog X Netstat مانیتور میکند را نمایش می دهد. در اینجا اگر دوست داشتید می توانید Remote Machine و System Threads و CPU Usage را غیر فعال کنید و الباقی گزینه ها بهتر است فعال باقی بمانند.
6- حالا می توانید وضعیت استفاده از پهنای باندتان را با این نرم افزار مورد بررسی قرار دهید و مقدار دانلود و آپلود خود را مشاهده کنید. زیر عبارت Incoming totals می توانید مقدار دانلودتان در ماه گذشته، ماهی که درش به سر می برید و همینطور از زمان آخرین ریبوت کامپیوترتان تا الان را مشاهده کنید، در عین حال در زیر عبارت Outgoing Total می توانید همین موارد را منتها اینبار در مورد میزان آپلودتان مشاهده کنید.
7- اگر در خانه چند کامپیوتر دارید که یک اشتراک اینترنت را بر روی همه ی آنها تقسیم کرده اید بد نیست نرم افزار Analog X Netstat را بر روی همه ی آنها نصب کنید تا در آخر ماه بتوانید با یک جمع بندی ساده میزان واقعی دانلود و آپلودتان را به دست آورید.

zed2
18-09-2008, 13:33
1- ابتدا برنامه AnalogX Netstat Live را از

دانلود کنید و بعد طبق روال همه ی برنامه ها که بی وقفه در حین نصبشان next را کلیک می کنید نصبش نمائید! بعد مسیر زیر را دنبال کنید تا برنامه را اجرا نمائید، Start -> All Programs -> AnalogX -> Netstat Live -> Netstat Live.
2- در جائی از پنجره ی Analog X Netstat Live (فرقی ندارد کجا) کلیک کنید و بعد از منویی که باز می شود گزینه یConfigure را انتخاب نمائید.
3- در پنجره ی Configure برخی از گزینه ها به صورت پیش فرض غیر فعال یا همان Disabled هستند، گزینه های Auto Minimize و Auto Start و همینطور Close Minimizes را با کلیک بر روی دکمه ی زیرشان همانطور که در شکل نشان داده شده است فعال یا Enable کنید.
4- با فعال سازی این گزینه ها برنامه ی Analog X Netstat هر باری که ویندوز روی کامپیوتر شما بالا می آید و شروع به کار میکند به صورت خودکار اجرا می شود و در System Tray مینشیند، در عین حال اگر برنامه را از داخل System Tray فراخوانی کنید و بعد از اینکه کارتان تمام شد دکمه ی ضربدر را بزنید برنامه بسته نمی شود و دوباره در System Tray جا خوش میکند. نکته ی مهم اینجاست که برنامه ی Analog X Netstat همیشه فعال باشد تا همیشه میزان آپلود و دانلود شما را تحت نظر داشته باشد.
5- البته می توانید برخی از گزینه ها را هم در این برنامه غیر فعال سازید، برای اینکار کافی است بر روی پنجره ی این برنامه کلیک راست کنید و بعد موس خود را بر روی گزینه ی Statistics ببرید، در اینجا منویی باز می شود که سایر گزینه هایی که Analog X Netstat مانیتور میکند را نمایش می دهد. در اینجا اگر دوست داشتید می توانید Remote Machine و System Threads و CPU Usage را غیر فعال کنید و الباقی گزینه ها بهتر است فعال باقی بمانند.
6- حالا می توانید وضعیت استفاده از پهنای باندتان را با این نرم افزار مورد بررسی قرار دهید و مقدار دانلود و آپلود خود را مشاهده کنید. زیر عبارت Incoming totals می توانید مقدار دانلودتان در ماه گذشته، ماهی که درش به سر می برید و همینطور از زمان آخرین ریبوت کامپیوترتان تا الان را مشاهده کنید، در عین حال در زیر عبارت Outgoing Total می توانید همین موارد را منتها اینبار در مورد میزان آپلودتان مشاهده کنید.
7- اگر در خانه چند کامپیوتر دارید که یک اشتراک اینترنت را بر روی همه ی آنها تقسیم کرده اید بد نیست نرم افزار Analog X Netstat را بر روی همه ی آنها نصب کنید تا در آخر ماه بتوانید با یک جمع بندی ساده میزان واقعی دانلود و آپلودتان را به دست آورید.
از نوشتن راهنما ممنون .خواهشا این را در بخش مقالات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا تاپیک مقالات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم وارد کنید که بعدا دیگران هم بتونن استفاده کنند
tohidkh
18-09-2008, 17:37
اتفاقا به نظر من برعکسش درسته :18:
اونی که اینترنت 5 مگی داره زیاد به حالش فرق نمیکنه نویز باشه یا نه ولی اونی با کلی زحمت رفته یه DSL 64 گرفته تا مثلا تو هزینه هاش صرفه جویی کنه برا اون مهم میشه

اصلا تایید نمیشه.
میدونم که به حالش فرقی نمیکنه. ولی افت سرعت در اونی که از 5 مگ استفاده میکنه، بیشتره. نسبت به کسی که با کلی زحمت رفته 64K گرفته. :21:
منظورم از پست قبلی، این بود.

vahid_203
18-09-2008, 23:31
سلام
من نمي تونم از سايت 4shared.com دانلود كنم ...
هر فايلي رو كه تو اين سايت آپ شده رو وقتي ميخوام دانلود كنم تا 7 الي 10 درصد ميره بعد يهو سرعت دانلود ميشه صفر و قطع ميشه

در ضمن با DAP دانلود ميكنم

مشكل كجاست ؟

BIZIMT
19-09-2008, 00:18
سلام Bizimt جان :20:
من نرم افزار AnalogX netStar Live رو دانلود كردم و نصب كردم ... تشكر :40:
فقط ممنون ميشم يه توضيح كوچولو در موردش بدي ؟ :11:
والا من كه ازش سر درنياوردم... :46:

از دوست خوبمان Hossein Adeli تشکر می کنیم که توضیح فرمودند.

سلام
من نمي تونم از سايت 4shared.com دانلود كنم ...
هر فايلي رو كه تو اين سايت آپ شده رو وقتي ميخوام دانلود كنم تا 7 الي 10 درصد ميره بعد يهو سرعت دانلود ميشه صفر و قطع ميشه
در ضمن با DAP دانلود ميكنم
مشكل كجاست ؟

من با dap صلاح نمی دونم دان کنید.
حالا مهم نیست شما از طریق دانلودر خود ویندوز کمک بگیر ببینید باز هم این چنین میشه یا نه . همه این مشکلات در 94% مربوط به برنامه دانلود و سیستم کاربر هست.

تشکرات.

vahid_203
19-09-2008, 00:42
تشكر bizimt جان ..

شما چه نرم افزاري رو صلاح ميدونيد واسه دانلود استفاده كنم ؟

Getright استفاده كردم به درد نخور بود بعد IDM نصب كردم اونم اذيت كرد الان هم كه DAP نصب كردم بازم مشكل هست

موفق باشيد

BIZIMT
19-09-2008, 00:49
من از بیشتر برنامه ها استفاده کردم .
از dap زیاد خوشم نیومد. اما کار باهاش راحته.

اما Getright خودش برنامه خوبی هست و من هم به شخصه فیلمهایم را با این برنامه دان می کنم.
اما از همه برنامه های رایج و کاربر پسند idm بهترین مورد هست ، این برنامه با پروتکل های شبکه ای به خوبی کار می کنه. ؟ شما از بهترین به پایین ترین امدید.
علت نازضاییتان را نمی دانم چی بوده ولی اگه idm با اون امکاناتش اگر نتونسته مشکلتان را حل کنه من یکم نمی دونم چی بگم.
شاید dap رو بخاطر پخش موزیک و فیلم در حال دانلود می پسندید.

vahid_203
19-09-2008, 01:01
من از بیشتر برنامه ها استفاده کردم .
از dap زیاد خوشم نیومد. اما کار باهاش راحته.

اما Getright خودش برنامه خوبی هست و من هم به شخصه فیلمهایم را با این برنامه دان می کنم.
اما از همه برنامه های رایج و کاربر پسند idm بهترین مورد هست ، این برنامه با پروتکل های شبکه ای به خوبی کار می کنه. ؟ شما از بهترین به پایین ترین امدید.
علت نازضاییتان را نمی دانم چی بوده ولی اگه idm با اون امکاناتش اگر نتونسته مشکلتان را حل کنه من یکم نمی دونم چی بگم.
شاید dap رو بخاطر پخش موزیک و فیلم در حال دانلود می پسندید.

Getright زياد اررور ميداد موقع دانلود كه پاكش كردم
IDM خيلي خوب بود و يه مدت ازش استفاده كردم ولي بعدها وقتي باهاش دانلود ميكردم سرعت دانلود رو صفر نشون ميداد و همون جوري ميموند تا اينكه با همارا تماس گرفتم و آقاي الماسيان گفتن كه يه فايل رو از Download.com دانلود كن كه من هم همين كار رو كردم و سرعت دانلودم صفر بود در حالي كه ايشون گفتن مانيتورينگ كردن و من دارم با سرعت 19 الي 21 دانلود ميكنم كه مجبور شدم اونو پاك كنم و DAP نصب كنم و الان هم باهاش مشكل دارم مثلا وقتي 80 درصد رو رد ميشه سرعت دانلود شديدا افت ميكنه و همچنين وقتي ميرسه به 99 يكي دو دقيقه همون جوري ميمونه تا 100 بشه و همچنين نميشه باهاش از 4shared دانلود كرد و ...
DAP رو از رو ناچاري نصب كردم نه به خاطر پخش موزيك و فيلمش

حالا شما دوست عزيز چه پيشنهادي داريد ؟
:11::40::11:

BIZIMT
19-09-2008, 01:41
:31: :
آقای الماسیان ؟

خوب من فکر کنم سیستم شما مشکلاتی براش پیش میاد.
این چیزها که گفتین معمولا هر زمان برنامه را آپدیت کنیم پیش میاد و یا زمانیکه سیستم ویروسی و تروجانی میشه.

ولی بزودی با dap هم همه این مشکلات را خواهید داشت من قول میدم.
برنامه - گیم و ... زیاد تو سیستمی که با اینترنت کار داره نصب نفرمایید. ویندوزهای ما کپی هستند ، به قدر کافی در حال اورجینال مشکل داره چه برسه به کپی.

vahid_203
20-09-2008, 14:25
:31: :
آقای الماسیان ؟

خوب من فکر کنم سیستم شما مشکلاتی براش پیش میاد.
این چیزها که گفتین معمولا هر زمان برنامه را آپدیت کنیم پیش میاد و یا زمانیکه سیستم ویروسی و تروجانی میشه.

ولی بزودی با dap هم همه این مشکلات را خواهید داشت من قول میدم.
برنامه - گیم و ... زیاد تو سیستمی که با اینترنت کار داره نصب نفرمایید. ویندوزهای ما کپی هستند ، به قدر کافی در حال اورجینال مشکل داره چه برسه به کپی.

تشكر bizimt جان :40:

من Avira AntiVir Premium دارم رو سيستمم و هميشه آپديت نگهش ميدارم و همچنين SUPERAntiSpyware هم دارم و اونم هميشه آپديته و Firewall ويندوزم هم هميشه فعاله :31:

گيم و اينا هم اصلا ندارم رو سيستمم ... :46:

ويندوزم رو هم 2 هفته ميشه كه ريختم :5:

بله DAP هم يه همچين مشكلاتي واسم بوجود آورد من پاكش كردم و مجددا IDM نصب كردم ، فعلا كه داره كار ميكنه و هيچ ايرادي نداره :20:

يه سوال داشتم : :10:

من نميتونم از سايت 4shared.com هيچ فايلي رو دانلود كنم .... براي نمونه فايل زير :

وقتي دانلود به حدود 15% رسيد اررور ميده و قطع ميشه با Flashget و Dap و Idm هر سه تا امتحان كردم ...

با IDM قطع نميشه ولي سرعت دانلود ميشه صفر و همون جوري ساعتها ميمونه :18:

آيا به IP من يا هماراسيستم ارتباط داره كه اجازه دانلود داده نميشه ؟ اگه نه مشكل كجاست ؟؟؟ :21::18::21:

behnam_tr
20-09-2008, 14:34
تو رو خدا یکی کمکم کنه دیگه دارم کلافه میشه::

من میخام adsl64 نامحدود بگیرم حال میخام راهنمایی کنید که از کدوم شرکت بگیرم هم ارزونتره و هم پرسرعت ::

فوریه خواهش میکنم کمک کنید..........

BIZIMT
20-09-2008, 15:43
تشكر bizimt جان :40:
من Avira AntiVir Premium دارم رو سيستمم و هميشه آپديت نگهش ميدارم و همچنين SUPERAntiSpyware هم دارم و اونم هميشه آپديته و Firewall ويندوزم هم هميشه فعاله :31:
گيم و اينا هم اصلا ندارم رو سيستمم ... :46:
ويندوزم رو هم 2 هفته ميشه كه ريختم :5:
بله DAP هم يه همچين مشكلاتي واسم بوجود آورد من پاكش كردم و مجددا IDM نصب كردم ، فعلا كه داره كار ميكنه و هيچ ايرادي نداره :20:
يه سوال داشتم : :10:
من نميتونم از سايت 4shared.com هيچ فايلي رو دانلود كنم .... براي نمونه فايل زير :

وقتي دانلود به حدود 15% رسيد اررور ميده و قطع ميشه با Flashget و Dap و Idm هر سه تا امتحان كردم ...
با IDM قطع نميشه ولي سرعت دانلود ميشه صفر و همون جوري ساعتها ميمونه :18:
آيا به IP من يا هماراسيستم ارتباط داره كه اجازه دانلود داده نميشه ؟ اگه نه مشكل كجاست ؟؟؟ :21::18::21:

:18: :21: :21: :
شما اولین موردی هستید که این مشکل رو دارید .
تنها دلیل اینکه نمیشه از یک سایت دانلود کرد ، بلاک شدن ip هست .
اینکه تا 15 درصد میاد قضیه بلاک رد میشه.
اگر کار با این سایت مهم هست ، باید مشکلت رو با همارا تلفنی گزارش بدی.
شما ip تان را الان و شب برام بفرست تا من یک تستهایی کنم.

حالا فایل بالا را می تونید از این ادرسها هم بگیرید :
دانلود از سرور 1 :
دانلود از سرور 2 :
دانلود از سرور 3 :

تو رو خدا یکی کمکم کنه دیگه دارم کلافه میشه::
من میخام adsl64 نامحدود بگیرم حال میخام راهنمایی کنید که از کدوم شرکت بگیرم هم ارزونتره و هم پرسرعت ::
فوریه خواهش میکنم کمک کنید..........

ببین اگر هدف از 64 همون سرعتی که داره مد نظرت باشه :
همارا از نظر هزینه کمتر هست .
تفاوت قیمت با شاتل 3500 تومان.

تشکرات و بای.

behnam_tr
20-09-2008, 15:49

سرعت دانلودش چقدره ؟؟ هزینه ماهیانه چقدره ؟

tohidkh
20-09-2008, 15:51
حسین جون، علیزشاه جون، و بیزیمت جون؛
این برنامه ای که دادید (AnalogX Netstat Live) ، گندش دراومد.
همیشه، مقدرای از پهنای باند رو اشغال میکنه.
مثلا من هنگامی که از سایت رپیدشیر میدانلودم، (البته با اکانت) سرعتم روی 62 متغیر هست.
ولی هنگامی که این برنامه در حال اجرا هست، سرعت از 57 بالاتر نمیره.
جالب تر اینجاست که وقتی که همزمان با اینکه دانلود انجام میشه، از برنامه خارج بشیم، سرعت میپره روی 62. :31:
یعنی این برنامه برای سرعت 512 کیلوبیت، چیزی حدود 50 کیلوبیت (5 کیلوبایت در ثانیه) رو Protect میکنه.
-----------------------------------
راستی! علیزشاه جون، یه تست بذار با Recommeded server . میخوام ببینم وضعیت شاتل چطوری هست.
در ضمن، بیزیمت جان، این پینگ بالای همارا، کشته من رو. یه چیز دیگه هم میخواستم بگم که به صورت پیغام خصوصی میفرستم برات.
با تشکر

BIZIMT
20-09-2008, 16:00
سرعت دانلودش چقدره ؟؟ هزینه ماهیانه چقدره ؟
سرعت دانلود در بهترین شرایط 8 .
هزینه 15 تومان با عوارض و ابونه + 10 تومن که راه انداز اولیه هست.
شاتل : 19 تومان با عوارض و ... + 15 تومن راه اندازی اولیه.

حسین جون، علیزشاه جون، و بیزیمت جون؛
این برنامه ای که دادید (AnalogX Netstat Live) ، گندش دراومد.
همیشه، مقدرای از پهنای باند رو اشغال میکنه.
مثلا من هنگامی که از سایت رپیدشیر میدانلودم، (البته با اکانت) سرعتم روی 62 متغیر هست.
ولی هنگامی که این برنامه در حال اجرا هست، سرعت از 57 بالاتر نمیره.
جالب تر اینجاست که وقتی که همزمان با اینکه دانلود انجام میشه، از برنامه خارج بشیم، سرعت میپره روی 62. :31:
یعنی این برنامه برای سرعت 512 کیلوبیت، چیزی حدود 50 کیلوبیت (5 کیلوبایت در ثانیه) رو Protect میکنه.
-----------------------------------
راستی! علیزشاه جون، یه تست بذار با Recommeded server . میخوام ببینم وضعیت شاتل چطوری هست.
در ضمن، بیزیمت جان، این پینگ بالای همارا، کشته من رو. یه چیز دیگه هم میخواستم بگم که به صورت پیغام خصوصی میفرستم برات.
با تشکر

خوب عزیزم این برنامه پشت صحنه پک هایی رو جهت تست ارسال و دریافت میکنه . یک برنامه تست هست که کلیه بسته های دانلودی و اپلودی شما را بررسی میکنه از مبدا تا مقصد. و بهترین حالت همون سرعت رو میگم ، خودش درج میکنه.

kamran987456
20-09-2008, 16:12
می خواستم بپرسم که ایا مرکز مخابراتی رجایی مشکل داره ؟
چرا مال من رو 384 ست کردن ولی یه نفر دیگه رو در مرکز ولیعصر 482 ست کردن ؟
زنگ زدم گفتن از این بالاتر نمیشه

BIZIMT
20-09-2008, 16:21
kamran987456 :
شرکتت کجاست.
4 تا اندیشه میشه زد :
1-عمدی برای کاهش میزان استفاده کاربران آن مرکز .
2-مشکل اسلات Slot.
3-یک اشتباه در ست کردن پورتها.
4-سرویس شما براب ریا کمتر از 384 است.

-- چون زنگ زدی و اینو گفتن با گزینه های بالا تطبیق دهید.

tohidkh
20-09-2008, 16:27
:18: :21: :21: :
شما اولین موردی هستید که این مشکل رو دارید .
تنها دلیل اینکه نمیشه از یک سایت دانلود کرد ، بلاک شدن ip هست .
اینکه تا 15 درصد میاد قضیه بلاک رد میشه.
اگر کار با این سایت مهم هست ، باید مشکلت رو با همارا تلفنی گزارش بدی.
شما ip تان را الان و شب برام بفرست تا من یک تستهایی کنم.

حالا فایل بالا را می تونید از این ادرسها هم بگیرید :
دانلود از سرور 1 :
دانلود از سرور 2 :
دانلود از سرور 3 :

تشکرات و بای.

من هم مشابه این مشکل رو دارم
سرعتم از 9 بالاتر نمیره.
ولی در لینک هایی که دادید، سرعتم چیزی حدود 50 بود.
IP رو بلوک کردن؟؟؟
چیکار کنیم الان.
با تشکر :11:

alizshah
20-09-2008, 16:33
امروز رفتم فعلا یه 512 از شاتل گرفتم و شبانه هم حدود 1300 mg میتونم دانلود کنم
18900 تومن خوب نیست ؟
دوستان به نظرتون سرویس مناسب واسه من چیه ؟
چند صفحه پیش عکس صبا نت که 1024 میداد مناسب من نیست ؟
BIZIMT جان میشه یه مودم دیگه بگیرم و یک خط داریم یه سرویس 512 از شاتل بگیرم و اینارو به هم وصل کنم ؟

BIZIMT
20-09-2008, 16:46
من هم مشابه این مشکل رو دارم
سرعتم از 9 بالاتر نمیره.
ولی در لینک هایی که دادید، سرعتم چیزی حدود 50 بود.
IP رو بلوک کردن؟؟؟
چیکار کنیم الان.
با تشکر :11:
سرعتتون با دانلود در اون سایت 4shared اینطوری میشه ؟

امروز رفتم فعلا یه 512 از شاتل گرفتم و شبانه هم حدود 1300 mg میتونم دانلود کنم
18900 تومن خوب نیست ؟
دوستان به نظرتون سرویس مناسب واسه من چیه ؟
چند صفحه پیش عکس صبا نت که 1024 میداد مناسب من نیست ؟
BIZIMT جان میشه یه مودم دیگه بگیرم و یک خط داریم یه سرویس 512 از شاتل بگیرم و اینارو به هم وصل کنم ؟
متوجه منظورتون نشدم ؟
یک توضیح کامل لطف بفرمایید ممنون میشم.

behnam_tr
20-09-2008, 16:46
سرعت دانلود در بهترین شرایط 8 .
هزینه 15 تومان با عوارض و ابونه + 10 تومن که راه انداز اولیه هست.
شاتل : 19 تومان با عوارض و ... + 15 تومن راه اندازی اولیه.

:11:یعنی از این ارزون تر تو تبریز نیست؟؟

tohidkh
20-09-2008, 16:49

بله.
البته فایل دیگه ای از 4shared ندارم که دانلود کنم تا سرعت رو ببینم. ولی برای اون فایل که حجمش 13 مگ هست، سرعت بالاتر از 9 نمیره.

:11:یعنی از این ارزون تر تو تبریز نیست؟؟
نه عزیزم.
اشتراک نامحدود همینطوری هست؛ گرونه.

BIZIMT
20-09-2008, 16:57
tohidkh :اون فایل رو با فیل ! شکن یک تست بفرمایید و نتیجه رو به من بگید .
اگر میشه به صورت خصوصی ip الانت رو هم بگو تا تست کنم.

tohidkh
20-09-2008, 17:03
tohidkh :اون فایل رو با فیل ! شکن یک تست بفرمایید و نتیجه رو به من بگید .
اگر میشه به صورت خصوصی ip الانت رو هم بگو تا تست کنم.

با اون هم امتحان کردم. هیچ فرقی نکرد . . .

vahid_203
20-09-2008, 17:06
من با فيل شكن اون فايل رو امتحان كردم ....
بازم همون مشكل 15% و .... هست .. هيچ فرقي نميكنه

و الانم دارم از لينك سوم كه شما فرموديد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود ميكنم

خبرشو ميدم

vahid_203
20-09-2008, 17:14
وقتي به 12% (1.526 Mb) رسيد سرعتم صفر شد و Idm همون جوري موند .....

در ضمن لينك اول فكر كنم پاك شده و لينك دوم ايراد داره و نميشه دانلود كرد

BIZIMT
20-09-2008, 17:22
وقتي به 12% (1.526 Mb) رسيد سرعتم صفر شد و Idm همون جوري موند .....

در ضمن لينك اول فكر كنم پاك شده و لينك دوم ايراد داره و نميشه دانلود كرد

شما هم همارایی هستید؟

tohidkh
20-09-2008, 17:24
شما هم همارایی هستید؟

آره دیگه عزیزیم، مگه پست هاشون یادتون نمیاد؟
آقای الماسیان و شهرستان و . . . :31:

MaSoOd
20-09-2008, 17:54

نمی خوای دوستات رو در این مورد  راهتمایی کنی ؟  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MaSoOd گل من . فکر کنم همه بدونن که 2-3 ماه میشه ip ایران رو یاهو بسته :31: !
همه چی رو سر این همارا نندازین:39:.

1-- اولا که ای پی من 212 هست اولش و همونطور که خودتون گفتید از ماهواره تامین میشه و مربوط به ایران نیست 

2- بر فرض ایرانی بوودن آی پی من پس چرا قسمت ویستا رو نبسته ؟ 

برا شما نه ، همه.
قبلا یه شرح کوچیکی داده بودم.:5:

منظورم اینه که من هر روز به دو تا سایت سر میزنم که اگه آی پی  غیر ایرانی باشه بلاک میشم و سایت باز نمیشه ولی اینا برام باز میشه ، پس این آی پی ایرانی هست دیگه ؟

ولی قبلا گفتی که این آی پی بدلیل شکستن محدودیت ها ( مثل جریان یاهو ) خارجی هست و همچنین بدلیل استفاده از  جناب ماهواره 

اصلا تایید نمیشه.
میدونم که به حالش فرقی نمیکنه. ولی افت سرعت در اونی که از 5 مگ استفاده میکنه، بیشتره. نسبت به کسی که با کلی زحمت رفته 64K گرفته. 
منظورم از پست قبلی، این بود.
موفق باشید

درسته افت سرعت بیشتره ولی اینجا همه اینترنت پایین دارن و اون جریان قابل تعمیم برای اهالی این تاپیک نیست  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

( جز BIZIMT  که کارای ساختمانی رو خطش انجام داده  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و نمیخواد به هیشکی یاد بده ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی این فایلی که تو 4 شرد بوود رو من دانلود میکنم الان تا 50% رفته بدون مشکل  و با سرعت بالای 17 

alizshah
20-09-2008, 18:01

متوجه منظورتون نشدم ؟
یک توضیح کامل لطف بفرمایید ممنون میشم.

سلام:10:
ما الان دو تا خط تلفن تو خونه داریم یکیش مودم وصل هست و adsl استفاده میکنم و یکیش همینطوری مونده
میتونم از شرکت شاتل از اون یکی خط تلفن که استفاده میکنیم یه سرویس بگیرم و یک مودم و اینارو به هم وصل کنم ؟:21:
اخه شنیده adsl چنین امکانی نداره ولی adsl +2 میشه

BIZIMT
20-09-2008, 18:04
بچه هایی که با 4shared.com مشکل دارن :
فایروال و انتی ویندوز رو خاموش کنید.

سایت فوق بعضی مواقع مشکل داره.
من ip دوستم رو چک کردم (از نظر بلاک لیست) مشکل خاصی نبود.
تنها همون حرف قبلی من میمونه که با خود دانلودر ویندوز این کار را انجام بدین.
با خیال راحت با ip تان دان کنید و وب گردی.

سپاس.

tohidkh جان: تقاوت ip شرکت شما با دیگران این هست که مال شما استاتیک هست . یعنی شما دارای یک نشانی ip به خصوص و ثابت خود هستید و خیلی حسن داره . و به عباراتی دیگر شما برای همه شناخته شده هستید از نظر ip . اما تو ip های غیر valid در هر بار اتصال به شبکه یک ip به سیستم شما تخصیص داده میشه.

BIZIMT
20-09-2008, 18:10
سلام:10:
ما الان دو تا خط تلفن تو خونه داریم یکیش مودم وصل هست و adsl استفاده میکنم و یکیش همینطوری مونده
میتونم از شرکت شاتل از اون یکی خط تلفن که استفاده میکنیم یه سرویس بگیرم و یک مودم و اینارو به هم وصل کنم ؟:21:
اخه شنیده adsl چنین امکانی نداره ولی adsl +2 میشه

برای هر خط یک خط اینترنت پرسرعت adsl داده میشه.
اگر منظورت این بود که خط اولی که adsl داره وصل کنی به خط دومی که استفاده نداره و با قرار دادن مودم دوم بر روی خط بلا استفاده از adsl استفاده نمایید :

باید بگویم نخیر در حالت اول نمیشه و به عبارت و بیان مخابراتی خط شما بهم خواهد گشت.
اما چرا در حالت دوم مثلا من یا نماینده یا خود شرکت میتونه این کار رو از مخابرات انجام بده . که غیر قانونی هست و نمیشه.:27:

alizshah
20-09-2008, 18:15
برای هر خط یک خط اینترنت پرسرعت adsl داده میشه.
اگر منظورت این بود که خط اولی که adsl داره وصل کنی به خط دومی که استفاده نداره و با قرار دادن مودم دوم بر روی خط بلا استفاده از adsl استفاده نمایید :

باید بگویم نخیر در حالت اول نمیشه و به عبارت و بیان مخابراتی خط شما بهم خواهد گشت.
اما چرا در حالت دوم مثلا من یا نماینده یا خود شرکت میتونه این کار رو از مخابرات انجام بده . که غیر قانونی هست و نمیشه.:27:

خوب ببیند من میگم دو تا خط دارم و واسه هر کدوم یه سرویس و یک مودم
من میخوام به وسیله مودم ها همیدگرو وصل کنم یا حالا هر چی بشه
اخه من قبلا تو یکی از تایپک ها شنیده بودم طرف دو تا 512 وصل کرده بود
بالاخره مطمئن هستم طوری امکان پذیر هست ....

kamran987456
20-09-2008, 18:18
kamran987456 :
شرکتت کجاست.
4 تا اندیشه میشه زد :
1-عمدی برای کاهش میزان استفاده کاربران آن مرکز .
2-مشکل اسلات Slot.
3-یک اشتباه در ست کردن پورتها.
4-سرویس شما براب ریا کمتر از 384 است.

-- چون زنگ زدی و اینو گفتن با گزینه های بالا تطبیق دهید.
شرکت همارا سیستم
128 2g

MaSoOd
20-09-2008, 18:21
BIZIMT  عزیز یه چند تا سوال کوچولو موچولو داشتم اگه برام حلش کنی عالی میشه :

DownStream شما روی 484 تنظیم شده خوب مطلب داره .
احتمالا slot مشکل داره یا به خاطر اینکه متاسفانه متاسفانه چون پهنای کمی به اونجا می آید برای همین یکم حداقل رو در نظر می گیرن که مشکلی پیش نیاد.
اما بایستی پورت و اسلات شما یه چک بشه تا دیده بشه مشکل از کجاست . اگه تنظیم ساده باشه حله. اما اگه سخت افزاری باشه اضافه کاری نداریم. شما دوستی از هم مرکزیتون پیدا کنین و این رو بپرسین ببینین اونم اینطوریه یا نه ؟ اوکی ؟ :5:.

مراحل چک کردن پورت و اسلات من چیه ؟ 

آخه فکر نکنم اینجا زیاد یوزر DSL  داشته باشه 

راستی این اقای فرمانیان میگفت برا گلستان فقط همارا پورت میده جریان چیه ؟  مثل اینکه دیگه مثل سابق از قندی نمیگیرن ؟ 

خط لیز یا Leased به خطهایی میگن که به شکل مبدا و مقصد بهترتر بگم نقطه به نقطه استفاده میشه (برای وصل کردن یک نقطه با یه نقطه دیگه) . این خط ها امکان این رو دارن که اطلاعات و یا Data رو منتقل کنن و با سرعت فوق العاده بالا

خط X25 هم از این هست ؟ منظور از سرعت فوقالعاده حدودا چقدره ؟ سیمش از چه نوعه ؟ سیم کشیش جداست دیگه ؟ یه مثال از مشتریهاش میزنی ؟ 

راستی شنیدم خود مخابرات DSL میده ولی به اشخاص و شرکتهای خاص با شرایط محدود

اینو یکم باز ترش میکینی ؟ مثلا چطور میشه گرفت هزینش چقدر از شرکت گرونتره ؟

شما تو شرکت به چه شرکتایی شرکت طلایی میگی ؟ 

میشه نسبت Share سرویسای مختلف رو برا شرکتای مختلف بگی ؟ 

این فیرم ور که گذاشتی برا AM602 نو این دایرکتوری پایین آخرین نسخس ؟ ( آخه قبلا میگفتن که مال یه مودم دیگه رو دسکاری کردن و شده اون . . . ) 

قبلا که داخل AM602 رو بازدید کرده بوودم رو چیپ اصلیش نوشته بوود BroadCom جریان این چیه ؟

فرق این مشتری هایی که سرعت خیلی بالا میگیرن برا همارا چیه ؟ با من یوزر معمولی ؟ 

مثلا از نظر نوع خدمات ، سیم کشی ،  سرعت ، کیفیت سرویس ، Share Ratio  

alizshah
20-09-2008, 18:26
BIZIMT بیا بگو من از شرکت همارا نیستم خودت رو راحت کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BIZIMT
20-09-2008, 18:27
kamran987456 :
درسته امکان افزایش نیست.:5:
پهنای باند با سرویستون هماهنگ هست.
سرویس بالا = پهنای بالا. این کار ها جنبه کپی رایت داره.
تنظیمات شما درسته یکم هم بیشتر میشد روی 256 هم ست کرد:21:

BIZIMT بیا بگو من از شرکت همارا نیستم خودت رو راحت کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا جان من نمیدونم به شما کی ثابت کرد من تو کار adsl هستم :5: ؟
من این اطلاعات رو از یکی میپرسم و اینجا بیان می فرمایم :31:.

من هم مثل شما یک کاربر ساده هستم که قراره برای خودم یک خط :40:adsl تازه بگیرم .

alizshah
20-09-2008, 18:41
تعرفه هاي جشنواره صبانت در همه شهرها از جمله تبريز:

خوب این سرویس ها همیشه هستن یا فعلی هست ؟

BIZIMT
20-09-2008, 18:47
BIZIMT عزیز یه چند تا سوال کوچولو موچولو داشتم اگه برام حلش کنی عالی میشه :
1-مراحل چک کردن پورت و اسلات من چیه ؟
2-آخه فکر نکنم اینجا زیاد یوزر DSL داشته باشه
3-راستی این اقای فرمانیان میگفت برا گلستان فقط همارا پورت میده جریان چیه ؟ مثل اینکه دیگه مثل سابق از قندی نمیگیرن ؟
4-خط X25 هم از این هست ؟ منظور از سرعت فوقالعاده حدودا چقدره ؟ سیمش از چه نوعه ؟ سیم کشیش جداست دیگه ؟ یه مثال از مشتریهاش میزنی ؟
5- راستی شنیدم خود مخابرات DSL میده ولی به اشخاص و شرکتهای خاص با شرایط محدود
6-شما تو شرکت به چه شرکتایی شرکت طلایی میگی ؟
7-میشه نسبت Share سرویسای مختلف رو برا شرکتای مختلف بگی ؟
8-این فیرم ور که گذاشتی برا AM602 نو این دایرکتوری پایین آخرین نسخس ؟ ( آخه قبلا میگفتن که مال یه مودم دیگه رو دسکاری کردن و شده اون . . . )

9-قبلا که داخل AM602 رو بازدید کرده بوودم رو چیپ اصلیش نوشته بوود BroadCom جریان این چیه ؟
10-فرق این مشتری هایی که سرعت خیلی بالا میگیرن برا همارا چیه ؟ با من یوزر معمولی ؟
مثلا از نظر نوع خدمات ، سیم کشی ، سرعت ، کیفیت سرویس ، Share Ratio

MaSoOd جون ، دوست خوبم میشه یک دونه یک دونه بپرسی ؟
من وقتی پست شما رو میبینم مریض میشم.
باور کن احساس خشکی می کنم اینجا تو این دفتر 4دیواری تنگ نفس گیر عرق می کنم .:41:
اما اگه یکی یکی بپرسی ها من خسته نمی شم به همه کارهام هم میرسم.
اصلا به صلاح من نیست. از نظر سیاسی ------ پی سی ورلد
اینجا هم فقط فعلا شماره 1 رو توضیح می دم.

اولش از طریق نرم افزار و تنظیمات رو برررسی می کنیم.
بعد اگر همه چی درست بود به مرکز میریم.
با کمک دستگاه تستر خط شما رو از نظر دیتا و بوق تست مس کنیم.
بعدش توسط همون دستگاه قدرت برقراری دیتا همون سرعت رو بازبینی می کنیم.اگر مشکلی بود حلش می کنیم.
حالا دیدیم نخیر مشکل دیتا داریم یا هر چی که نتیجه ای تو اون بحش نمیشه گرفت میریم سراغ اسلات و از اونجا باز بینی می کنیم تا بلخره تو یکی از این مراحل مشکلات برطرف بشه.
معمولا در 60% موارد مشکل از طرف کاربر هست.
در 30 % موارد از مشکلات مخابرات.
در 9% مشکل پورت.
و 1% هم مشکل از اسلات و بالاتر میتونه باشه.

الانم اگر دقت کنید اذان میدن و من حمله به افتتاح افطاری و استراحت و خونه .

alizshah
20-09-2008, 19:14
اینم یه تست از یه سرور
اپلودش خیلی جالبه (:
خودشم دانولدش همیشه با همه سرور ها اینطوری کمه

kamran987456
20-09-2008, 19:23
kamran987456 :
درسته امکان افزایش نیست.:5:
پهنای باند با سرویستون هماهنگ هست.
سرویس بالا = پهنای بالا. این کار ها جنبه کپی رایت داره.
تنظیمات شما درسته یکم هم بیشتر میشد روی 256 هم ست کرد:21:

بابا جان من نمیدونم به شما کی ثابت کرد من تو کار adsl هستم :5: ؟
من این اطلاعات رو از یکی میپرسم و اینجا بیان می فرمایم :31:.

من هم مثل شما یک کاربر ساده هستم که قراره برای خودم یک خط :40:adsl تازه بگیرم .
یعنی چی؟من میگم چرا به من 384 به یکی دیگه از همین سرویس 482 میدن؟:18::18:

kamran987456
20-09-2008, 19:26
ماشالا سرعت پست ها انقدر زیاده شبیه چت روم شده

tohidkh
20-09-2008, 19:29
اینم یه تست از یه سرور
اپلودش خیلی جالبه (:
خودشم دانولدش همیشه با همه سرور ها اینطوری کمه

ای بابا!
من که گفتم Recommede Server رو انتخاب کن.
بقیه درست نشون نمیدن.
اینطوری:

alizshah
20-09-2008, 21:35
ای بابا!
من که گفتم Recommede Server رو انتخاب کن.
بقیه درست نشون نمیدن.
اینطوری:

اونم همین سرعت میزنه قبلا هم گذاشتم یه بار :31:
فقط این عکس رو گذاشتم اپلود رو ببینین :31:

BIZIMT
20-09-2008, 22:35
یعنی چی؟من میگم چرا به من 384 به یکی دیگه از همین سرویس 482 میدن؟:18::18:

کسی که قبل ایشون تو این پورت بوده سرویس 512 داشته و یا 128+ گرفته.
همون دیگه گفتم که احتملاا اشتباه شده برا 128 این نیست.
حالا چرا حرص می خوری برای شما فرقی نمیکنه چه 384 باشه چه 512 و چه 1024 و بیشتر.
بی خیال شید. چیزی هم نسیت که پیگیرش باشید . علتش هم همون بود.
ان شاالله تو سرعت های بالاتر در قرنهای اینده جبران کنیم.

alizshah
20-09-2008, 23:07
خوب ببیند من میگم دو تا خط دارم و واسه هر کدوم یه سرویس و یک مودم
من میخوام به وسیله مودم ها همیدگرو وصل کنم یا حالا هر چی بشه
اخه من قبلا تو یکی از تایپک ها شنیده بودم طرف دو تا 512 وصل کرده بود
بالاخره مطمئن هستم طوری امکان پذیر هست ....
BIZIMT جان نظرت درباره این چیه ؟

BIZIMT
20-09-2008, 23:12
نه عزیزم شما با این کار می خواهید با 2 مودم سرعت 2برابر داشته باشید هیچ فرقی نمیکنه.
کار بی خودی هست.

vahid_203
21-09-2008, 00:47
بچه هایی که با 4shared.com مشکل دارن :
فایروال و انتی ویندوز رو خاموش کنید.

سایت فوق بعضی مواقع مشکل داره.
من ip دوستم رو چک کردم (از نظر بلاک لیست) مشکل خاصی نبود.
تنها همون حرف قبلی من میمونه که با خود دانلودر ویندوز این کار را انجام بدین.
با خیال راحت با ip تان دان کنید و وب گردی.

سپاس.

tohidkh جان: تقاوت ip شرکت شما با دیگران این هست که مال شما استاتیک هست . یعنی شما دارای یک نشانی ip به خصوص و ثابت خود هستید و خیلی حسن داره . و به عباراتی دیگر شما برای همه شناخته شده هستید از نظر ip . اما تو ip های غیر valid در هر بار اتصال به شبکه یک ip به سیستم شما تخصیص داده میشه.

دوباره سلام bizimt جان :40:

ببخشد من اينقدر سوال ميپرسم .... شرمنده :46:

بله من هم مشترك همارا سيستم هستم ( +128 ، 2G ) تو شهرستان (آذرشهر) :20:

تشكر به خاطر تست IP دست شما درد نكنه :10:

من فايروال ويندوز و آنتي ويروس و آنتي اسپاي ور هر سه رو خاموش كردم و بوسيله IDM دانلود كردم بازم همون مشكل پيش اومد و رو 15% گير كرد و دانلود نشد :18:

با خود IE دانلود كردم بازم همون مشكل پيش اومد ولي كمي ديرتر 17% :18:

:13: والا ديگه نميدونم چيكار كنم :13:

فقط يه خواهشي از جنابعالي داشتم : اگه ميشه لطف كنيد و اين فايل رو يه جاي ديگه به غير از 4shared و zShare آپلود كنيد تا بلكه بتونم دانلودش كنم :11:

يه دنيا ممنونم از كمكها و راهنمايي هاي شما

tohidkh
21-09-2008, 04:41

من فايروال ويندوز و آنتي ويروس و آنتي اسپاي ور هر سه رو خاموش كردم و بوسيله IDM دانلود كردم بازم همون مشكل پيش اومد و رو 15% گير كرد و دانلود نشد :18:

فقط يه خواهشي از جنابعالي داشتم : اگه ميشه لطف كنيد و اين فايل رو يه جاي ديگه به غير از 4shared و zShare آپلود كنيد تا بلكه بتونم دانلودش كنم :11:

بالاخره این مشکل رو کشف کردم.
اول اینکه سایت 4shared برای دانلودهای مجانی سرعت خیلی پایین میده. ولی نمیدونم چطور شده که برای این فایل، سرعتش خیلی پایین تره. (احتمالا مربوط به حجمش هست) چون من چند تا فایل زیر 10 مگ رو دانلود کردم، با 40 تا دانلود میکرد. ولی در حجم های بالای 10 مگ، سرعت افت پیدا میکنه.

ma@@#
21-09-2008, 09:23
سلام بر سیز
میخواستم بیلم که اگه من ایستیم مودم ADSL ؛خط تلفن و اشتراک 3 آیلیخ 128 کیلوبایت آلام سرجمع نچه ترله ملییم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون.

vendee
21-09-2008, 12:23
من یک سوالی می خواستم بپرسم که:
wireless چه فرقی با adsl داره{البته از هر نظر}
و کدام یک از انها بهتره.چون میخوام wireless بگیرم.:44:

Hossein Adeli
21-09-2008, 12:42
سلام بر سیز
میخواستم بیلم که اگه من ایستیم مودم ADSL ؛خط تلفن و اشتراک 3 آیلیخ 128 کیلوبایت آلام سرجمع نچه ترله ملییم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون.

میتونی یک DSL200 دلینک بگیری به قیمت 30 تومن من خودم دارم و راضی هم هستم یا این مودم من 1900 مگ هم داونلود کردم ( دومین رکورد پس از ویتامین :31: !!! )
خط تلفن هم لازم نیست چون تلفن با وجود ADSL اشغال نمیشه! فقط باید یک نویز گیر بگیری 3 تومن
و اشتراک 3 ماهه صبانت با سرعت 128 و 9 گیگ میشه حدود 40 تومن ( قیمت دقیقش رو نمیدونم )
سرجمع با 73 تومن میتونی ADSL سه ماهه بگیری

وایرلس یعنی بیسم یعنی نیاز به خط تلفن نداری اما ADSL باید روی خط تلفن باشه
اطلاعات دقیقی ندارم

BIZIMT
21-09-2008, 13:23

خواهش ولی شما خوب دیگه چطور بگم ؟ :41: . بیخیال به امید ازادی اطلاعات. (سو تفاهم نشه یعنی اینترنت )
برای ارسال فایل ، هر چند همه لینکها رو تست کردم ok بود اما ادرس ایمیلتان را بفرمایید : به صورت خصوصی . من براتون mail کتم.
نه خواهش . لطف دارین. خوب دوست دارم بچه های تازه کار هم اطلاعاتشون تا یک سقفی به روز باشه. همه ما حق پیشرفت و آگاهی را داریم.

فکر کنم منظور شما تفاوت بین مودمهای اینگونه باشه.
مودم های وایرلس با مودمهای معمولی از نظر کاربرد در ارسال و اطلاعات تفاوتی ندارند. هر دو یک ککار را انجام می دهند و هر دو adsl2 رو ساپورت می کنند. (به استثنای بعضی مودمهای معمولی).

اما اگر شما بودجه کافی برای خرید دارید مودم adsl وایرلس wireless خرید نمایید. مزایایی که داره این هست که بعضی ها علاوه بر ساپورت (usb) تا 5 تا lan رو هم ساپورت می کنه + تمام دستگاههایی که وایرلس دارند.
ساده ترین نوع مودم های وایرلس دارای یک پورت lan و وایرلس هست و یا اصلا فقط وایرلس.
شما م یتونید با وایرلس اطلاعات و مثلا اینترنت را به تمام دستگاههایی که این نوع سیستم رو ساپورت میکنه بفرستید. مانند لپ تاپ - موبایل - کامپیوتر ها و ..... /
وایرلس ارتباط بی سیم می باشد.
در وایرلس شما می تونید به مسیر ارتباطی خود رمز دهید تا هر کسی نتواند از خیابان از همسایه ها و ... به سیستم یا وارلستان دسترسی داشته باشد.
اگر شما یک مودم وایرلس داشته باشید می توانید ان را در یک گوشه زمین یا به حالت دکور در روی میز قرار دهید و به راحتی از هر کجای منزلتان به کمک ان از اینترنت و یا ... استفاده نمایید.
برد وایرلس ها متفاوت هست . 30 متر - 50 متر - 100 متر و بیشتر.

در کل جهت راحتی وایرلس را من پیشنهادمی کنم.

farshif
21-09-2008, 13:25
اگه بخوای اینترنت وایرلس بگیری که میشه wimax مگه اینجا شرکتی هست که وایمکس بده از کجا میخوای بگیری؟

BIZIMT
21-09-2008, 13:30
اگه بخوای اینترنت وایرلس بگیری که میشه wimax مگه اینجا شرکتی هست که وایمکس بده از کجا میخوای بگیری؟

با صدور مجوز ارائه wimax هم شروع خواهد شد.
تقریبا شرکتها بعضی ها دکلهای خودشون را اماده کردند. بعضی دیگر هم کلا دستگاهها و انتن هایشان را نصب کردند و نشستند.

هزینه wimax نیز در ابتدا بیشتر خواهد بود حدود 300 تومن .
یعد ارائه این نوع خدمات م یتوان دستگاههای امانی و یا سیستمهای ارزان تری نیز تهیه کرد.

eshgam-beckham
21-09-2008, 13:52
اقا کسی اینجا ادرس شرکت صبا نت رو داره؟

vendee
21-09-2008, 13:56
پس اگه بخواهیم wireless بگیریم قیمت مودم افزایش پیدا میکنه بقیه چیزهاش با adsl یکی است.

tohidkh
21-09-2008, 13:56
اقا کسی اینجا ادرس شرکت صبا نت رو داره؟

خب! سه تا نمایندگی داره.
این نماینده مرکزی هست که آدرسش هم تو سایت نیست. اول خیابان رسالت، بالاتر از شیرینی شباهنگ، طبقه بالایی بانک تجارت، سوپر آنلاین. آقای آذری
دومی تو پاساژ سهند، طبقه اول، کامپیوتر اهورا.
سومی هم یادم نیست.
به سایتش برید و بقیه رو هم ببینید.

tohidkh
21-09-2008, 13:57
پس اگه بخواهیم wireless بگیریم قیمت مودم افزایش پیدا میکنه بقیه چیزهاش با adsl یکی است.

دقیقا.
در کارکرد، اصلا فرقی با مودم ADSL نداره. فقط گرونه. تقریبا دو برابر قیمت :18:

vendee
21-09-2008, 14:10
و فکر میکنم که به خط تلفن نیازی نیست.درسته:20:
و مشکلاتی همچون نویز وجود نداره.

farshif
21-09-2008, 16:02
دقیقا.
در کارکرد، اصلا فرقی با مودم ADSL نداره. فقط گرونه. تقریبا دو برابر قیمت :18:
فکر میکنم منظور شما wireless adsl modem هستش. این که اینترنت wireless نیست فقط adsl ای هستش که توسط یه AP به صورت وایرلس فراهم میشه . همونطور که BIZIMT عزیز هم گفت وایمکس هنوز در تبریز ارائه نمیشه . قیمت مودمش هم(البته اگه بشه اسمش رو مودم گذاشت) بیشتر از این حرفاست .تو این سرویس دیگه نیازی به خط تلفن و سرویس adsl نیست

MaFia_King
21-09-2008, 16:12
با سلام...

دوستان به نظرتون ماكس نت خوبه يا همارا(مي شه دقيق تر توضيح بديد)؟
(آخه شركت همارا هم توي شهرمون نمايندگي زده.)

||سپاس**

alizshah
21-09-2008, 17:40
با سلام...

||سپاس**
همارا بهتره :31:
دلیلش اینکه همارا بی محدود هست و اینکه پشتیبانیش با ادم دعوا نداره
ولی من قبلا ماکس نت داشتم خیلی پشتیابنیش بیشعور هست در ضمن 5 هزار از اونی که تو سایت نوشت اضافه میگیرن ...

BIZIMT
21-09-2008, 18:09
با سلام...
||سپاس**

به به مبارک باشد که تو شهرتان همارا خدمات میده .
پس وقت رو تلف نکن و زود برید به همارا.
مشکلات ماکسنت:4: :
1 عدم پشتیبانی مناسب.
2 پول پرست : به عناوین مختلف فقط جیب شما را خالی می کنند چرا که به شدت ... جریمه دیر کرد - پول امانی - هزینه ها چند برابر .
3 قطعی پی در پی.
4 نمایندگی شرکت آسیا تک ، که در نهران به شرکتی رده پایین می نگرند ... مشهور است. (تاپیک های این مورد را مطالعه فرمایید)
5 داشتن کادری با رفتار نا مناسب (سلطانشان اون شمالیه فارس زبون).
و ......... .

tohidkh
21-09-2008, 19:15
همارا بهتره :31:
دلیلش اینکه همارا بی محدود هست و اینکه پشتیبانیش با ادم دعوا نداره
ولی من قبلا ماکس نت داشتم خیلی پشتیابنیش بیشعور هست در ضمن 5 هزار از اونی که تو سایت نوشت اضافه میگیرن ...
تایید میشه. مخصوصا سطر آخرش (در مورد پشتیبانی) :31:

با سلام...

||سپاس**

صد در صد همارا بهتره. سرویس هاش ارزون تر هست،
پشتیبانی واقعا تحسین برانگیزی داره. (که هیچ یک از شرکت ها اینچنین پشتیبانی ندارن.)
ولی این ماکس نت، شاتل رو گذاشته تو جیبش. سرویس هاش خیلی گرون هستند و ....
اگه اطلاعات بیشتری لازم داشته باشید، بگین تا بگم :31: :31:

MaFia_King
21-09-2008, 19:57
با سلام...

دوستان اين تعرفه ها هستن.
در مورد مودم بهتره خودم بخرم يا از شركت دريافت كنم.(نوع مودم پيشنهادي)
نظرتون در مورد قيمت ها چيه گرونه يا...؟

64
ماهانه 185,000 ریال
سه ماهه (با تخفیف 3 درصد) 535,000 ریال
شش ماهه (با تخفیف 6 درصد) 1,040,000 ریال

128
ماهانه 285,000 ریال
سه ماهه (با تخفیف 3 درصد) 830,000 ریال
شش ماهه (با تخفیف 6 درصد) 1,605,000 ریال

256
ماهانه 685,000 ریال
سه ماهه (با تخفیف 3 درصد) 1,990,000 ریال
شش ماهه (با تخفیف 6 درصد) 3,860,000 ریال

384
ماهانه 985,000 ریال
سه ماهه (با تخفیف 3 درصد) 2,865,000 ریال
شش ماهه (با تخفیف 6 درصد) 5,550,000 ریال

512
ماهانه 1,485,000 ریال
سه ماهه (با تخفیف 3 درصد) 4,320,000 ریال
شش ماهه (با تخفیف 6 درصد) 8,375,000 ریال

سرویس‌های فوق دارای محدودیت حجمی نمی‌باشند.
هزینه نصب و راه‌اندازی اولیه تمامی سرویس‌ها 120,000 ریال می‌باشد.
ماهانه مبلغ 30,000 ریال بابت آبونمان مخابرات و 6 درصد عوارض و مالیات به اشتراک افزوده می‌شود.

128
2gb(یک ماهه) 165,000 ریال
5gb(سه ماهه) 385,000 ریال

از ساعت 4 تا 7 بامداد دانلود برای سرویس‌های محدود رایگان می‌باشد.
هزینه آبونمان مخابرات و عوارض و مالیات سرویس‌های محدود در هزینه اشتراک منظور شده است.
افزایش ظرفیت به ازای هر 1 گیگابایت 80,000 ریال و 3 گیگابایت 200,000 ریال فقط در ابتدای دوره امکان‌پذیر می‌باشد.

در مورد اين قسمت ها اگر امكان داشته باشه يه توضيح بديد.(اين 12 تومان بايد پرداخت بشه يا نه)

سرویس‌های فوق دارای محدودیت حجمی نمی‌باشند.
ماهانه مبلغ 30,000 ریال بابت آبونمان مخابرات و 6 درصد عوارض و مالیات به اشتراک افزوده می‌شود.

ديگه ببخشيد يكمي سوالاتم زياد شد.

||سپاس**

Hossein Adeli
21-09-2008, 20:09
به نظرم که گرونن چون صبا 128 یک ماهه 3 گیگ رو میده 13.5 با داونلود اولیه 120 که بعد 1 مگ میره رو 20 و شبانه هم بین 60 الی 120 در تبریز نوسان داره در کل 90 است. اما اینا 2 گیگ 128 رو میدن 16.5+3+0.5=20 تومن
اون 13 کجا و این 20 کجا!!!
اکثرا 10 تومن میگیرن چرا این 12 میگیره؟!! باید بدی چون برای مخابرات می خواد!

BIZIMT
21-09-2008, 23:48
اکثرا 10 تومن میگیرن چرا این 12 میگیره؟!! باید بدی چون برای مخابرات می خواد!

ای بابا حیونی مخابرات :40:.
کجا مخابرات می خواد.
آره باید بدی اما مال مخابرات فوقش 5 هزار تومان هست بقیش پول زوری هست که بابت راه اندازی میگیرن که در بین شرکتها مد شده و به عنوان تامین کننده وضع مالی شرکت هست.
راه اندازی توسط مخابرات هست که هزینش رو گفتم.
حالا برید کیف کنینن از این همه گرانی و تو سر خوری :27: .
متاسفم. شیرینی زندگی :40:به همین اینهاست.

Senator_F
22-09-2008, 00:17
کسی اینجا سرویس شاتل Eco استفاده میکنه؟
برای یاغچیان سرویس ارائه میده؟

MaFia_King
22-09-2008, 09:49
با سلام ...

در مورد قيمت ها ماكس نت از اين هم گرانتر هستش.
دوستان درمورد بقيه قسمت ها هم مي شه توضيح بديد/.

||سپاس**

tohidkh
22-09-2008, 11:47
با سلام...

دوستان اين تعرفه ها هستن.
در مورد مودم بهتره خودم بخرم يا از شركت دريافت كنم.(نوع مودم پيشنهادي)
نظرتون در مورد قيمت ها چيه گرونه يا...؟

سلام
دوست عزیزی، من نمیدونم کهاین تعرفه ها برای کدوم شرکت هست. ولی این رو بگم که گرون هست.
علاوه بر گرون بودن، قیمت سرویس ها، مقدار گیگیابایت اضافی هم گرونه. (هر 1 گیگابایت 80,000 ریال و 3 گیگابایت 200,000 ریال) :18::18::18:

در مورد اين قسمت ها اگر امكان داشته باشه يه توضيح بديد.(اين 12 تومان بايد پرداخت بشه يا نه)

در مورد 12 تومن باید بگم که بله. باید پرداخت بشه. این هزینه برای رانژه کردن خط تلفن هست. و بین مخابرات و شرکت ISP ، تقسیم میشه.
ویرایش: دوست عزیز، نوع مودم رو یادم رفت بگم: بهتره که D-Link بخرید. اون هم از پاساژ سهند.
این شرکتها مودم های خودشون رو به آدم قالب میکنن. قیمتش حدود 45 تومن هست.
ولی مودم های دیگه ای هم وجود داره که خوبه. مثلا برای مناطقی که نویز منطقه ای وجود داره، (مثل طرف های راه آهن) بهتره از Alfex استفاده کنید.
این مودم، تنها مودمیه که در بدترین شرایط نویز هم دیسکانکت نمیشه.
همچنین Asus AM602 مودم خیلی خوبیه. ولی یه کم نسبت به بقیه مودم ها گرونه. (من خودم از این مودم استفاده میکنم)
اگه سوال دیگه ای باقی مونده باشه، بفرمایید تا جواب بدیم.

vahid_203
22-09-2008, 14:14
سلام دوست عزيز MaFia_King

آقا اين تعرفه هايي كه شما گذاشتي مال هماراست ؟ :18:
همارا دو نوع تعرفه داره :

1) تبريز
2) شهرستانها (كل شهرستانهاي استان)

قيمت شهرستان گرون تر از تبريزه ولي نه اين تعرفه هايي كه شما نوشتيد :46:

من خودم هم شهرستان هستم ، +128 با ترافيك 2G گرفتم ماهانه : 16500 تومن

مودم هم SMC كه از نماينده خود همارا تو شهرستانمون گرفتم = 48000 تومن

هزينه نصب و راه اندازي 12000 تومن ( يارو اومد خونه و نصب و راه اندازي كرد و بهم تحويل داد )

موفق باشيد :11:

vahid_203
22-09-2008, 14:17
توحيد جان مگه تو تبريز هر 1 گیگابایت اضافي 80,000 ریال و 3 گیگابایت 200,000 ریال نيست ؟
تو شهرستان ها كه اينجوري

tohidkh
22-09-2008, 14:21
توحيد جان مگه تو تبريز هر 1 گیگابایت اضافي 80,000 ریال و 3 گیگابایت 200,000 ریال نيست ؟
تو شهرستان ها كه اينجوري

هر گیگ رو نمیدونم . . . ولی هر 5 گیگ اضافی، 20000 تومن:

موفق باشید.:40:

Alireza-Plasma
22-09-2008, 14:24
MaFia_King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان من 100 % همارا رو پیشنهاد میکنم ...

من 128 + گرفتم ( دو گیگ ) واقعا عالیه .. 65 کیلوبایت بر ثانیه دانلود میده ...

صد در صد از این استفاده کن ...

( الان با همون اومدم )

tohidkh
22-09-2008, 14:36
ای بابا! :19:
عجب حافظه ای دارم من . . . :31:

( الان با همون اومدم )
راست میگه این دوستمون.
سرویس +128 ، در واقع، 512 هست. من خودم، هزار بار ازش تست گذاشتم تو این تاپیک.
ولی باز هم الان میذارم (همین الان تست گرفتم)

vahid_203
22-09-2008, 15:14
درسته توحيد جان .. درست فرماييد .. شرمنده من سايت رو نگاه نكرده بودم :19:

شما با 20 تومن 5 گيگ حال كنين .. ما هم با 20 تومن 3 گيگ ..... چه ميشه كرد روزگاره ديگه ...:31:

دوست عزيز MaFia_King جان بايد عرض كنم كه دوستان درست مي فرمايند كه 128+ گرفتن و 512 و سرعت دانلودشون 65 کیلوبایت بر ثانیه و .... تو تبريز اينجوري و قضيه شهرستان فرق ميكنه :46:

ظاهرا شما هم مثل من در شهرستان تشريف داريد و در شهرستان حداكثر 14 الي 15 كيلوبايت بر ثانيه سرعت دانلود شماست (البته اونم مواقعي كه شبكه خلوت و .... ) بيشتر حالات زير 10 ميشه و در مواقع شلوغي شبكه به 1 الي 4 هم ميرسه (يعني عين dialup) :41:

البته لازم به ذكر است اين سرعتهايي كه من گفتم با نرم افزارهايي مثل IDM يا DAP يا Getright و ... ميتوني بگيري مگر نه اگه معمولي بخواي دانلود كني (با خود IE) حداكثر 5 كيلو بايت بر ثانيه در نظر داشته باش :41:

اينم تست سرعت من : :5:
در بهترين حالت شبكه اين رو تونستم بگيرم ... يعني از اين بيشتر تا حالا نديدم :8:

خودت ميتوني با تست سرعت دوست عزيزم tohidkh مقايسه كني :10:

اميدوارم تونسته باشم كمكي بكنم :40:

موفق باشي :11:

سوالي بود در خدمتم

kamran987456
22-09-2008, 15:19
MaFia_King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان من 100 % همارا رو پیشنهاد میکنم ...

( الان با همون اومدم )

مرکز مخابراتیتون چیه؟
مال من در بهترین شرایط

kamran987456
22-09-2008, 15:25
کسی از 3 ماهه نا محدود 128 استفاده کرده ؟
سرعت دانلودش به 15 میرسه؟

tohidkh
22-09-2008, 15:35
کسی از 3 ماهه نا محدود 128 استفاده کرده ؟
سرعت دانلودش به 15 میرسه؟

من از همارا پرسیدم؛ گفتند معمولا 16 هست.

vahid_203
22-09-2008, 16:13
توحيد جان يه مورد جالب

اگه خاطرت باشه من خيلي نوسان سرعت دانلود داشتم ... 1 ميشد 20 بعد 4 بعد 8 بعد 15 و ...

نرم افزارهايي كه ازشون استفاده ميكردم IDM ، DAP ، Flashget ، Fresh download ، IDA بودن كه با همشون اين نوسان شديد رو داشتم
ولي از ديروز Getright نصب كردم ... خيلي جالبه اصلا نوسان نيست ... الان دارم يه فايل 53 مگابايتي دانلود ميكنم سرعتم رو 12 ثابت مونده و اصلا نوسان وجود نداره

نميدونم دليلش چي ميتونه باشه ولي واسه خودم خيلي جالب بود گفتم به شما هم بگم

mehdi_08
22-09-2008, 19:17
ببین دوست عزیز منم یه تجربه رو برا شما بگیم بد نیست
منم سرعتم نوسان زیادی داشت از 20 تا 110 هی نوسان می کرد (درست عین یه اونگ) اما از وقتی که اومدم سیم های مودم رو سیم های برق کامپیوتر دور کردم مودم رو هم از اسپیکر دور کردم از اون نوسان شدید افتاد پیشنهاد.

siavash61
22-09-2008, 20:04
من از همارا پرسیدم؛ گفتند معمولا 16 هست.

نه دوست من
من دارم استفاده ميكنم. سرعت دانلودم معمولا 40 است. هميشه بين 39 و 40 متغيره. بماند كه بعضي وقتا افت ميكنه تو بعضي سايتا كه اونم طبيعيه.

MaFia_King
22-09-2008, 21:24
سلام دوست عزيز MaFia_King

آقا اين تعرفه هايي كه شما گذاشتي مال هماراست ؟ :18:
همارا دو نوع تعرفه داره :

1) تبريز
2) شهرستانها (كل شهرستانهاي استان)

قيمت شهرستان گرون تر از تبريزه ولي نه اين تعرفه هايي كه شما نوشتيد :46:

من خودم هم شهرستان هستم ، +128 با ترافيك 2G گرفتم ماهانه : 16500 تومن

مودم هم SMC كه از نماينده خود همارا تو شهرستانمون گرفتم = 48000 تومن

هزينه نصب و راه اندازي 12000 تومن ( يارو اومد خونه و نصب و راه اندازي كرد و بهم تحويل داد )

موفق باشيد :11:

با سلام...
اول از همه ي دوستان تشكر مي كنم كه راهنماييم كردن.

ولي در مورد سوال دوست عزيز:
بله ماله همارا هستش(اينم با عكس)

در مورد مودم و هزينه نصب و راه اندازي از منم همين رو خواستن.

||سپاس**

MaFia_King
22-09-2008, 21:46
با سلام...

دوستان به نظرتون 64 نا محدود بگيرم يا +128 محدود(2GB) بگيرم..

ممنون مي شم راهنماييم كنيد/.

||سپاس**

kamran987456
22-09-2008, 22:03
نه دوست من
من دارم استفاده ميكنم. سرعت دانلودم معمولا 40 است. هميشه بين 39 و 40 متغيره. بماند كه بعضي وقتا افت ميكنه تو بعضي سايتا كه اونم طبيعيه.
یعنی128 نا محدود سرعتش از 256 بیشتره؟
اگه 2 نفر هم تایید کنن الان میگیرم
:18:

siavash61
23-09-2008, 00:10
یعنی128 نا محدود سرعتش از 256 بیشتره؟
اگه 2 نفر هم تایید کنن الان میگیرم

خب چيكار كنم اينجوريه ديگه.:23:
از همون اولش اينجوري بوده. مركز مخابراتي من بهاره.

tohidkh
23-09-2008, 01:38
خب چيكار كنم اينجوريه ديگه.:23:
از همون اولش اينجوري بوده. مركز مخابراتي من بهاره.

دوست گلم، ممکنه یه تست سرعت بذاری برای ما؟
در ضمن، سرویس شما گفتید چیه؟ "128 نامحدود" یا "+128" ؟؟؟؟
با تشکر
موفق باشید:40:

tohidkh
23-09-2008, 01:53
با سلام...

دوستان به نظرتون 64 نا محدود بگيرم يا +128 محدود(2GB) بگيرم..

ممنون مي شم راهنماييم كنيد/.

||سپاس**

بستگی داره به مصرفتون و سرعتی که انتظار دارین.
هر دوتاش هم خوبند.
یکی نامحدود و دیگری با سرعت بالا.

siavash61
23-09-2008, 02:12
خب دوستمون 128 نامحدود رو پرسيده بودن ديگه. بحث 128 نامحدوده. من 128 نامحدود همارا دارم.
بعد اينم تست سرعتم كه همين الان زدم. ولي خب اين تست هم هميشه متغيره. الان نتيجه رو پايين داد. مثلا آپلودمو خيلي پايين داد. هميشه بيشتر از ايناست.

اينم الان گرفتم از اپرا كه دارم از راپيدشير دانلود ميكنم. البته بدون اكانت پريميوم.

MaSoOd
23-09-2008, 21:14
فکر کنم منظور شما از 128 نا محدود همون +128 هست 

ولی منظور دوستمون 128 معمولیه 

سرعت 128 معمولی در بهترین حالت بین 12.5 تا 15 و نهایتا 15.2 میشه ( تجربی ) 

kamran987456
23-09-2008, 22:14
فکر کنم منظور شما از 128 نا محدود همون +128 هست 

ولی منظور دوستمون 128 معمولیه 

سرعت 128 معمولی در بهترین حالت بین 12.5 تا 15 و نهایتا 15.2 میشه ( تجربی ) 

128+ که محدودیت حجمی داره

siavash61
23-09-2008, 22:58
آخه مسعود جان همارا یه دونه 128 نامحدود برا کاربر خانگی داره که سه ماهه 39600 تومن.
دیگه 10 جور 128 نامحدود نداره که منظورها رو بیایم طبقه بندی کنیم.
برین تو سایتش که حتما هم رفتین میبینین. اون +128 که شما میگین محدودیت حجمی داره با 2 گیگ.
حالا به هر حال منم دارم استفاده میکنم و چون دوستمون خواسته بودن که هرکی استفاده میکنه تجربشو بگه منم گفتم. تو انجمن حمایت از همارا نیستم که!
ممنونم از همه تون.

BIZIMT
23-09-2008, 23:10
خوب یعنی شما سرویس 3 ماهه 128 همارا خریدید و در هنگام دانلود سرعتی بالای 30 دارید ؟
مرکز مخابراتیتون چیه ؟
مودمتون چیه ؟
ممنون میشم بفرمایید.

Kaptian Black
23-09-2008, 23:15
سلام میدونید کدوم شرکت برای شهرک اندیشه سرویس بهتری (سرعت ) میده ؟:46:

BIZIMT
23-09-2008, 23:43
سلام میدونید کدوم شرکت برای شهرک اندیشه سرویس بهتری (سرعت ) میده ؟:46:

یک صحبت برای اول و آخر :
شرکت شاتل در ارائه adsl حتی در نقاط دور ، مقام اول را دارد. علت استفاده از تجهیزات (+ADSL 2)
شرکت همارا هم در صدد می باشد تا همه مراکز را تحت پوشش خود داشته باشد تا حداکثر مکانها با رابطه نزدیک بودن به مرکز خود بهترین سرویس را داشته باشند.

شما بایستی در اول نام مرکز مخابراتی خود را بدانید و سپس مطمئن باشید که یکی از شرکتها در ان مرکز خدمات ارانه adsl ندا را دارند.
در مرحله بعد مسافت مرکز مخابراتیتون نباید با محل سکونت یا درخواست خود ، بیش از 5 کیلومتر (کیفیت مطلوب) باشد.

قسمت اول آشنایی با دستور ping :

MaSoOd
23-09-2008, 23:59
آخه مسعود جان همارا یه دونه 128 نامحدود برا کاربر خانگی داره که سه ماهه 39600 تومن.
دیگه 10 جور 128 نامحدود نداره که منظورها رو بیایم طبقه بندی کنیم.
برین تو سایتش که حتما هم رفتین میبینین. اون +128 که شما میگین محدودیت حجمی داره با 2 گیگ.
حالا به هر حال منم دارم استفاده میکنم و چون دوستمون خواسته بودن که هرکی استفاده میکنه تجربشو بگه منم گفتم. تو انجمن حمایت از همارا نیستم که!
ممنونم از همه تون.

یعنی شما 128 نا محدود 51 تومنی گرفتی و سرعت اینطوری میده ؟ :18:

امکان نداره  

خوب یعنی شما سرویس 3 ماهه 128 همارا خریدید و در هنگام دانلود سرعتی بالای 30 دارید ؟
مرکز مخابراتیتون چیه ؟
مودمتون چیه ؟
ممنون میشم بفرمایید.

BizimT  جان من تو صف سوالا زنبیل گذاشتما :31: هر وقت نوبتم شد بیا یه جوابی مرحمت کن :27:

alizshah
24-09-2008, 00:43
سلام
ایا نرافزار هست که بشه واسه وبگردی تو مرورگر تو سرعت محدودیت ایجاد کنه ؟
مثلا من میخوام وقتی وبگردی میکنم سایت هارو با سرعت 20 دانلود کنه نه بیشتر

BIZIMT
24-09-2008, 01:50
خط X25 هم از این هست ؟ منظور از سرعت فوقالعاده حدودا چقدره ؟ سیمش از چه نوعه ؟ سیم کشیش جداست دیگه ؟ یه مثال از مشتریهاش میزنی ؟
راستی شنیدم خود مخابرات DSL میده ولی به اشخاص و شرکتهای خاص با شرایط محدود

ببین MaSoOd جان : این چیزها دیگه خیلی فراتر از حد هست که شما می پرسی.
نمی دونم از کجا و کی این سئوالات رو میپرسی ؟ خوب من خودم هم باید بتونم به سئوالاتت جواب بدم ؟! منظورم این بود که راستش رو بگم ، من حسودیم میشه به شما که این جور چیز ها رو می پرسید . من خودم تازه این چیزها رو فهمیده بودم اونم با حالت تجربه و به عینه که میدیدم و دنبالش می رفتم حالا شما بدون اینکه این جور چیزها رو ببینی این سئوالات رو می پرسی .
به 100 میگم شما یه کسی هستی مشکوک بد جورم مشکوک.

حالا :
خوب ببین در حد خودم جواب میدم.

در مورد سئوال دوم که من گفته بودم از من شنیدی.
نه مخابرات فعلا تا اونجا که دستور العملش رو من دیدم برا مناطقی داده میشه که خدمات ندا ندارند. الانم در حال برقراری تجهیزاتش فکر کنم باشن.
اطلاعات تکمیلی رو خودشون میگن.هزینه گرونتر ؟؟؟؟ بابا مخابرات خودش میده که ارزون باشه گرون چیه.ارزون هم نباشه مساوی شرکتها هست.
ولی اگه شروع به توضیع در شهرها کنن من اولین شخصی خواهم بود که میگیرم به هزار دلیل.

شب بخیر بای.

BIZIMT
24-09-2008, 01:57
سلام

به نظرم تمامی برنامه ها یک مشخصه با این نوع دارند. که می تونی خودت یه مقداری بدی و ... .
به مانند dap , مدیا پلیر و ... .

Senator_F
24-09-2008, 03:21
سلام

چقد جالب.تا حالا من فکر میکردم مردم دنبال سرعتهای بالا هستن.نگو در اشتباه بودم.
این نرم افزار هستش ولی تا حالا تستش نکردم زحمت تستش با خودت،نتیجه رو به ما هم بگو.

Speed limiter V1.0
[

tohidkh
24-09-2008, 03:25
دوستان من فکر میکنم، این دوستمون +128 رو گرفتند با هزینه راه اندازی شده 39500. درسته دوست من؟؟؟؟
همارا که صد جور سرویس میده عزیز دلم . . .
یه دلیل دیگه هم دارم: از +128 ، یکی از دوستان من، در مرکز بهار استفاده میکنه. امروز از اون پرسیدم گفت سرعتم حول و حوش 50 هست.(مرکز بهار یه کم اینجوریه دیگه . . .)
موفق باشید:40:

MaSoOd
24-09-2008, 05:16
هزینه های ( راه اندازی و آبونمان سرویس DSL  )  شرکت ها ( همارا + . . .  ) برای شهرستان فرق میکنه ( بالاست ) 

مقاله ی BizimT  عزیز در مورد " شبکه x.25  " :

alizshah
24-09-2008, 15:59
سلام

به نظرم تمامی برنامه ها یک مشخصه با این نوع دارند. که می تونی خودت یه مقداری بدی و ... .
به مانند dap , مدیا پلیر و ... .

من واسه مرورگر میخوام چون یه سرویس سرعت بالا گرفتم
وقتی میرم gamespot همون یکم بعدش 3m دریافت میکنه

چقد جالب.تا حالا من فکر میکردم مردم دنبال سرعتهای بالا هستن.نگو در اشتباه بودم.
این نرم افزار هستش ولی تا حالا تستش نکردم زحمت تستش با خودت،نتیجه رو به ما هم بگو.

Speed limiter V1.0
[

دستت درد نکنه الان امتحان میکنم

BIZIMT
24-09-2008, 16:19
از بعضی دوستان خواهش می کنم که باعث نشوند ، دوستان گلی که اینجا پیدا می کنم و می کنیم بر سر یک مطلب از همدیگر ناراحت شوند.
siavash61شما لطف داشتین :40: ؟ من در حد توانم سعی می کنم مشکلات شما رو حل کنم.
خوب چیزههای عجیب در مورد adsl قابل بررسی هست.
adsl در تبریز بهانه ای برای تداوم دوستی هاست:10:.
در این مکان از همه نکات مربوط به adsl تبریز بحث خواهیم نمود. بسیار تشکر.

alizshah
24-09-2008, 16:20
هزینه های ( راه اندازی و آبونمان سرویس DSL ) شرکت ها ( همارا + . . . ) برای شهرستان فرق میکنه ( بالاست )

مقاله ی BizimT عزیز در مورد " شبکه x.25 " :

مسعود جان جدی جدی میخوای چیکار کنی با این سئوالات:27:
مشکوک میزنی دیگه

vahid_203
25-09-2008, 02:01
سلام

من تفاوت و شباهت و امكانات و قيمت دو مودم زير رو لازم دارم .. ممنون ميشم كمك كنيد
در كل مقايسه دو مودم

Smc-fs8
Smc-7901bra2

vitamin2002
25-09-2008, 02:15
سلام

من تفاوت و شباهت و امكانات و قيمت دو مودم زير رو لازم دارم .. ممنون ميشم كمك كنيد
در كل مقايسه دو مودم

Smc-fs8
Smc-7901bra2

به موضوع این تاپیک ربط ندارد این سوال شما می تونه به چند تاپیک ربط داشته باشه ولی حدالقل بهتر بود در تاپیک زیر بپرسی و یا در انجمن سخت افزار چون مقایسه هم می خواهی
تاپيك جامع راه اندازي Adsl ،‌ خريد مودم ،‌ بررسي مشكلات مودم و . :

MaSoOd
25-09-2008, 04:38
مسعود جان جدی جدی میخوای چیکار کنی با این سئوالات:27:
مشکوک میزنی دیگه

با سازمان ناسا قرارداد همکاری داریم  ، برا اوون می پرسم  :27:

خبر جدید 

همارا سرویس شبانش رو 1 ساعت زیاد کرد 

دانلود رایگان از ساعت 3 تا 7  

شاتل هم قبلا یه همچین کاری کرده بوود !!!

tohidkh
25-09-2008, 04:50
با سازمان ناسا قرارداد همکاری داریم ، برا اوون می پرسم :27:

خبر جدید

تایید میشه.
دیروز ظهر، یه ایمیل زده بودند که این موضوع در جلسه مدیران مطرح خواهد شد.
بعد، ساعت 12 شب ایمیل زدن که 1 ساعت، شبانه افزایش پیدا کرده.
راستی! تا ساعت 12 شب، اونجا کار میکنن؟؟؟ :18::18::18:

FARID88
25-09-2008, 12:41
مثل اینکه رقابت داره در تبریز بین شاتل و همارا اوج میگیره !

MaSoOd
25-09-2008, 14:10
اکثر اوقات این جور رقابت ها به سوود یوزر تموم میشه !

جدیدا از وضعیت شاتل اطلاع ندارم ولی اگه مثل قدیما باشه : 

پول گیرم بیاد 100% میرم سراغ شاتل 

fnouri
25-09-2008, 14:57
سلام به تمامی رفقا
به نظر دوستان بهتر نیست ما هم یه تاپیکی در مورد Adsl شهر خودمون داشته باشیم.
هر کی از هر شرکتی اشتراک داره بیاد و اینجا بگه و در ضمن سرعت آپلود و دانلود و قیمت و محدودیت و خلاصه همه چی رو اینجا بگین.

با سلام
منم از صبانت اکانت دارم اولش 64 بود بعدش گفتن که 64 رو دارن لغوش میکنن حالا 128 سه ماه با 9 گیگ دارم نزدیک 40 تومن شده وسرعت دانلودش زیاد تعریفی نداره حول حوش 12 الی 17 هستش من که کمتر راضی هستم
:41::41::41:

Hossein Adeli
25-09-2008, 15:04
با سلام
منم از صبانت اکانت دارم اولش 64 بود بعدش گفتن که 64 رو دارن لغوش میکنن حالا 128 سه ماه با 9 گیگ دارم نزدیک 40 تومن شده وسرعت دانلودش زیاد تعریفی نداره حول حوش 12 الی 17 هستش من که کمتر راضی هستم

میشه رو این لینک کلیک کنی
باتشکر

نه نمیشه چون تبلیغات و این جور چیزا ممنوع است :41::31:

Mohsen khan
25-09-2008, 15:13
با سلام

میشه رو این لینک کلیک کنی
باتشکر
دوست عزيز
ورودت را به انجمن خوش آمد مي گم
براي فعاليت در انجمن بايد قوانين هم مد نظر داشته باشي
همون طور كه دوستمون گفتند تبليغ ممنوعه
لطفا مد نظر داشته باش

BIZIMT
25-09-2008, 18:00
خبر جدید

:31::13:

تایید میشه.
دیروز ظهر، یه ایمیل زده بودند که این موضوع در جلسه مدیران مطرح خواهد شد.
بعد، ساعت 12 شب ایمیل زدن که 1 ساعت، شبانه افزایش پیدا کرده.
راستی! تا ساعت 12 شب، اونجا کار میکنن؟؟؟
موفق باشید

:27::21:

user بگیر -
چی رو بگیرم ؟
سوپرایز بعدی رو .
چرا بگیرم ؟
باید بگیری.
از کجا بگیرم ؟
خوب نمی گم.:26:

tohidkh
25-09-2008, 18:04
:31::13:

:27::21:

user بگیر -
چی رو بگیرم ؟
سوپرایز بعدی رو .
چرا بگیرم ؟
باید بگیری.
از کجا بگیرم ؟
خوب نمی گم.:26:

ای بابا:19: :31:
:13: چی بود؟ و :27: چی بود؟
سوپرایز بعدی چی هست؟ زودی بگو. زود باش. زود باش. :5:
یوزر رو چرا میگیری؟ 800 مگ که چیزی نیست برای دانلود شبانه (البته کم که نیست، میشه گفت مناسبه)
منتظر پست های بی سرو پای بعدی هستم. :27: :31:

Nevissande
25-09-2008, 18:46
همارا تصميم نداره در خارج از استان هم سرويس Adsl بدهد؟

FARID88
25-09-2008, 20:58
ولی سرویس 512 شاتل اگر همونی باشه که انتظار دارم شبی 1440 مگ احتمالا رکورد خواهد بود !

tohidkh
25-09-2008, 22:13
همارا تصميم نداره در خارج از استان هم سرويس Adsl بدهد؟

تو رو خدا از این حرفها نزنید هااااااا. :5:
خب کاملا واضحه که اگه به سوی کشوری شدن کشیده بشه، یا قیمتها افزایش پیدا میکنه، یا کیفیت افت میکنه. :46:

ولی سرویس 512 شاتل اگر همونی باشه که انتظار دارم شبی 1440 مگ احتمالا رکورد خواهد بود !
اونهایی که از سرویس 512 شاتل استفاده میکنن، میگند که حداکثر، 1400 مگ میتونند بدانلودند :31:

Senator_F
25-09-2008, 22:49

به همین خیال باش دوست عزیز.
شما اگه خیلی شانس بیاری،میانگین بتونی 50کیلوبایت در ثانیه دانلود کنی.ضربدر 3600 ثانیه ضربدر 6 ساعت که سرجمع میشه یک گیگ.
خودت که اهل حساب کتاب هستی.
راستی دانشجویی؟چون 512 رو بهت دادن.

FARID88
25-09-2008, 23:04
به همین خیال باش دوست عزیز.
شما اگه خیلی شانس بیاری،میانگین بتونی 50کیلوبایت در ثانیه دانلود کنی.ضربدر 3600 ثانیه ضربدر 6 ساعت که سرجمع میشه یک گیگ.
خودت که اهل حساب کتاب هستی.گفتم اگر همونی باشه که انتظار دارم یعنی مثل سرویس های دیگه شاتل همیشه سرعت ثابت و بالاتر از میزان اسمی باشه ( مثلا برای سرویس آرت1 فعلی سرعت اسمی 16 هست که با 20 دانلود میکنم ) که به احتمال زیاد هم همینطور خواهد بود ( از شاتل انتظاری غیر از این نمیره ) یعنی در بد بینانه ترین حالت باید با 60 دانلود کنم که چیزی در همون حدود خواهد شد : 1400 مگ

راستی دانشجویی؟چون 512 رو بهت دادن.بله.

البته کسی ازم سوال نکرد در این مورد و گفتم اکو512 میخوام گفتند از اول دوره ( البته دو سال هست مشتری شاتلم و خب ... )

tohidkh
25-09-2008, 23:08
راستی دانشجویی؟چون 512 رو بهت دادن.

بله.

البته کسی ازم سوال نکرد در این مورد و گفتم اکو512 میخوام گفتند از اول دوره ( البته دو سال هست مشتری شاتلم و خب ... )
دوستان عزیز، الان دیگه تاریخ مصرف این حرفها گذشته. چون دولت و مخابرات هم دیگه گیر نمیده.
شرکتها بیشتر به فکر منافع خودشون هستند.
برای همین به هرکجا که بری و پولت رو نشون بدی، 512 رو تا 48 ساعت وصل میکنن :31: :46:

Senator_F
25-09-2008, 23:24
پست پاک شد.

tohidkh
25-09-2008, 23:36
من قبلا یه یک سالی از ماکس نت گرفته بودم سرعتش معمولیه ول پیشتیبانی خوبه.
البته بهتره 64 نگیری چون اینجوری هزینه برق مصرفی از هزینه اینترنتت بیشتر میشه.من قبلا مجبور بودم 24 ساعته سیستم رو روشن بذارم.بعدش دیدم صبانت با 4 ساعت شبانه(رایگان هستش تو این ساعتها)همین مقدار دانلود رو میده.در ضمن برای وبگردی 64 با دایل اپ فزقی نداره.

ای بابا! اون پست که مربوط به 5 ماه پیش هست نقل قول کردین. :13:
در ضمن!
هماراسیستم، اینترنت 512 با محدودیت 5 گیگ برای سه ماه میده 30000 تومن (هر ماه ده تومن) (همراه با آبونمان و کوفت و زهرمار:31: شده 30 تومن)
اسم این سرویس رو گذاشتند +128.
اینم یه تست دیگه از همین سرویس که من خریدم:

vendee
26-09-2008, 00:02
در حال حاضر وضیعت سرعت صبانت چطوری است.
چون می گفتن که سرعت صبا نت در شبها خیلی زیاد می شه درسته.
ایا همون وضیعت ادامه داره.
ممنون.

tohidkh
26-09-2008, 00:04
در حال حاضر وضیعت سرعت صبانت چطوری است.
چون می گفتن که سرعت صبا نت در شبها خیلی زیاد می شه درسته.
ایا همین وضیعت ادامه داره.
ممنون.

نمایندگان صبانت میگند که این طرح، مخصوص رمضان هست.
حالا نمیدونم آیا شرکت، بعد از رمضان، این طرح رو ادامه خواهد داد یا نه؟

Senator_F
26-09-2008, 00:19
ای بابا! اون پست که مربوط به 5 ماه پیش هست نقل قول کردین. :13:
در ضمن!
هماراسیستم، اینترنت 512 با محدودیت 5 گیگ برای سه ماه میده 30000 تومن (هر ماه ده تومن) (همراه با آبونمان و کوفت و زهرمار:31: شده 30 تومن)
اسم این سرویس رو گذاشتند +128.
اینم یه تست دیگه از همین سرویس که من خریدم:

:43::43::43::43::43::43::43::43::43::43::43::43::4 3:
:37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:
از اثرات ماه مبارکه.

MaSoOd
26-09-2008, 09:01
بعد از اینکه همارا اوومد توو ساختمون جدیدش   ماکس هم رفت واسه خودش یه جایی رو جوور کرد !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الانم نوبت به شاتل رسیده که اوومده خیابان امام ( کنار نمایندگی نوکیا اتصالات )  یه دفتر زده  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این 3 تا دارن بدجوور با هم رقابت میکنن   خدا آخر عاقبتشوونو بخیر کنه   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]   ( خبری از کیفیت نیست ، فقط دارن با کلاس میشن ! )

توو قیمت و نوع  سرویس که شاتل داره با همارا مسابقه میده 

توو مقوله ی آدیت سایت هم که ماکس با همارا  ( جدیدا مد شده هر بلایی سر دیتا میاد همارا میندازه گردن مخابرات بعد 3 دقیقه هم میاد رو سایتش میزنه که اقا مربوط  به مخابراته و ما  تقصیری نداریم  ( ماکس هم همین کارو میکنه ) 

آخرش کی به فینال میرسه ؟ 

Senator_F
26-09-2008, 09:28
بعد از اینکه همارا اوومد توو ساختمون جدیدش ماکس هم رفت واسه خودش یه جایی رو جوور کرد !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الانم نوبت به شاتل رسیده که اوومده خیابان امام ( کنار نمایندگی نوکیا اتصالات ) یه دفتر زده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این 3 تا دارن بدجوور با هم رقابت میکنن خدا آخر عاقبتشوونو بخیر کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( خبری از کیفیت نیست ، فقط دارن با کلاس میشن ! )

توو قیمت و نوع سرویس که شاتل داره با همارا مسابقه میده

توو مقوله ی آدیت سایت هم که ماکس با همارا ( جدیدا مد شده هر بلایی سر دیتا میاد همارا میندازه گردن مخابرات بعد 3 دقیقه هم میاد رو سایتش میزنه که اقا مربوط به مخابراته و ما تقصیری نداریم ( ماکس هم همین کارو میکنه )

آخرش کی به فینال میرسه ؟

حالا شاتل خوبه حداقل یه قدم مثبت برداشته(شبانه رایگان)،ولی ماکس نت چی؟همچنان داره سرویسای قدیمیش رو با قیمتای بالا به خورد یوزرهاش میده.

MaSoOd
26-09-2008, 09:38
همینه دیگه  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی شرکتی افتاد سر زبوونا ( ماکس رو میگم ) هر کاری بخواد میکنه   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایرانسل که تازه اوومده بوود و mms  و  gprs  میداد اونایی که از اینا استفاده میکردن یه جوری صحبت میکردن که انگار یوزرای خط دولتی از پشت کووه اومدن . . . .  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یادش بخیر این ماکس نت هم اول کارش ( DSL  رو میگم ) یه جوی ساخته بوود اینجوری /  بچه ی 4 ساله رو میدیدی داشت تبلیغ سرعت های عالیه ماکس رو میکرد تا پیر زن 83 ساله  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vendee
26-09-2008, 11:39
ایا شاتل 512 را به خانگی ها میده؟

یا این که بیشتر از 128 امکان نداره؟

تشکر.

Senator_F
26-09-2008, 12:29
ایا شاتل 512 را به خانگی ها میده؟

یا این که بیشتر از 128 امکان نداره؟

تشکر.

دوست عزیز با مراجعه به تاپیک شاتل میتونید جواب سوالتون رو بگیرید.
میده ولی طبق شرایط خاصی.باید دانشجو باشی یا تحصیلکرده.البته میگن زیاد هم گیر نمیدن.

vendee
26-09-2008, 13:17
دوست عزیز با مراجعه به تاپیک شاتل میتونید جواب سوالتون رو بگیرید.
میده ولی طبق شرایط خاصی.باید دانشجو باشی یا تحصیلکرده.البته میگن زیاد هم گیر نمیدن.

پس اون وقت همارا و شرکتهای دیگه که خیلی بهتر از شاتل هستند.

چون خیلی راحت 512 به هرکسی میده.

tohidkh
26-09-2008, 13:19
پس اون وقت همارا و شرکتهای دیگه که خیلی بهتر از شاتل هستند.

چون خیلی راحت 512 به هرکسی میده.

بله دوست من؛ همینطوره. :27:
تایید میشه

vendee
26-09-2008, 13:31
تو اینجا کسی نیست که ازadsl inet گرفته باشه.

ممنون

Hossein Adeli
26-09-2008, 13:57
تو اینجا کسی نیست که ازadsl inet گرفته باشه.

ممنون

فکر نکنم کسی اینجا از آینت گرفته باشه چون آدم عاقل هیچ وقت سراغ این جور شرکتهای تازه وارد نمیره
همارا و صبانت و شاتل مگه چشونه که میخوای آینت بگیری؟

vendee
26-09-2008, 14:03
دوست عزیز Hossein Adeli شما خودتون از صبانت استفاده میکنید؟

ممنون.

Hossein Adeli
26-09-2008, 14:35

ممنون.
بله
تو منطقه ما شاتل و صبا هستن و من هم صبانت رو انتخاب کردم اما شاتل سرویس ECO512 رو میده که اونم خوبه اما ترافیک ماهانش کمه
همارا هم که مثل صبا نت است به نظر من

tohidkh
26-09-2008, 14:36

ممنون.

حسین از صبانت استفاده میکنه.
من، وحید و مسعود از همارا.
علیزشاه از شاتل.
بیزیمت هم که کارمند همارا هست. :31:

tohidkh
26-09-2008, 14:39
بله
تو منطقه ما شاتل و صبا هستن و من هم صبانت رو انتخاب کردم اما شاتل سرویس ECO512 رو میده که اونم خوبه اما ترافیک ماهانش کمه

بزرگترین مشکل شاتل اینه که هزینه راه اندازیش، خیلی گرونه. 25000 تومان :18::18::18:
یعنی تقریبا برابر هست با 3 ماه استفاده از 512 (+128) همارا :31:

vendee
26-09-2008, 14:52
بله

دوست من سرعت صبانت چطوری هست.{سرعت دانلود}

میشه یه کم درباره صبانت توضیح بدید.

ممنون.

Hossein Adeli
26-09-2008, 14:57
دوست من سرعت صبانت چطوری هست.{سرعت دانلود}

میشه یه کم درباره صبانت توضیح بدید.

ممنون.

برای من روزانه حالا حدود 20 و شبانه 50 است ولی قبل رمضان 20 و 110 بود شاید بعد رمضان سرعت ها درست بشه

vendee
26-09-2008, 15:04
شما از کدوم سرویس استفاده میکنید.

Hossein Adeli
26-09-2008, 15:10
128 سه ماه با 10 گیگ

tohidkh
26-09-2008, 15:11
128 سه ماه با 10 گیگ

چند؟؟؟؟

vendee
26-09-2008, 15:23
کسی اینجا میدونه در wireless adsl modem نیازی به بودن خط تلفن هست.

ممنون.

Hossein Adeli
26-09-2008, 15:24
چند؟؟؟؟

3 ماهه 128 با 10 گیگ 46 تومن اما حالا به دلیل جشنواره قیمتها اوده پایین
3 ماهه 128 با 9 گیگ 40 تومن شده

فکر کنم نیاز است چون شما مودمی میگیرین که امکان وایرلس رو داره ( به عنوان خروجی ) نه اینکه اینترنت وایرلس از ISP بگیری

tohidkh
26-09-2008, 15:27

ممنون.
دوست عزیزم، من نمیدونم؛ ولی جایی رو میشناسم که خیلی عالی جواب میدند:

AB
26-09-2008, 16:20

ممنون.

بله هست.چون فعلن تو تبریز شرکتی که خدمات بی سیم بده نیست.

کار مودم وایرلس هم اینه که دیتا رو از خط تلفن میگیره و به صورت امواج میده بیرون. همین.

اگه شرکت این خدمات رو بده خودش آنتن های وایرلس رو نصب میکنه و فقط شما کافیه با لپ تاپ یا شبکه بی

سیم روی پی سی تون به شبکه وصل بشین.

Kaptian Black
26-09-2008, 16:25
میخوام یه 128 درست حسابی بگیرم :27:موندم از شاتل بگیرم یا صبا نت :19:؟
شبانه مفت هم داشته باشه:31:!!!

Hossein Adeli
26-09-2008, 16:46
میخوام یه 128 درست حسابی بگیرم :27:موندم از شاتل بگیرم یا صبا نت :19:؟
شبانه مفت هم داشته باشه:31:!!!

مونده به اینکه مصرفت در ماه چقدر است اگر از 2 گیگ بیشتر است از صبا بگیر اما اگه از 1.5 گیگ کمتر است از شاتل

Kaptian Black
26-09-2008, 16:53
مونده به اینکه مصرفت در ماه چقدر است اگر از 2 گیگ بیشتر است از صبا بگیر اما اگه از 1.5 گیگ کمتر است از شاتل

سرعت کدوم بهتره (هم روزانه هم شبانه) ؟:3:

Hossein Adeli
26-09-2008, 16:59
سرعت کدوم بهتره (هم روزانه هم شبانه) ؟:3:
در مورد سرعت شاتل اطلاعات دقیقی ندارم و در مورد سرعت صبانت به منطقه مخابراتیت بستگی داره
اما حدودا اینه
سرعت روزانه صبانت 20 و شاتل هم باید 60 تایی باشه
سرعت شبانه صبانت 50 و شاتل هم همون 60 تا باید باشه
زمان اکانت شبانه صبانت 3 الی 7:45 است و شاتل 1 الی 8 است
میزان داونلود شبانه صبانت حدود 800 و شاتل حدود 1400 تایی باید باشه
( سرعت صبانت در برخی مناطق تا 110 تا هم میره یعنی 1800 مگ در هر شب )

BIZIMT
26-09-2008, 17:02
همینه دیگه
وقتی شرکتی افتاد سر زبوونا ( ماکس رو میگم ) هر کاری بخواد میکنه
ایرانسل که تازه اوومده بوود و mms و gprs میداد اونایی که از اینا استفاده میکردن یه جوری صحبت میکردن که انگار یوزرای خط دولتی از پشت کووه اومدن . . . .
یادش بخیر این ماکس نت هم اول کارش ( DSL رو میگم ) یه جوی ساخته بوود اینجوری / بچه ی 4 ساله رو میدیدی داشت تبلیغ سرعت های عالیه ماکس رو میکرد تا پیر زن 83 ساله

چون حقیقت رو نمی شناختیم.
سر زبون افتادنش به خاطر اینترنت رایگان هایش بود و تبلیغات کاذب که دیگر رنگی ندارد.
راه اندازی خطوط e1 خیلی ارزون درمیاد و کلی سود داره و میشه رایگان هم داد. قدرتی نیست e1 .

حالا شاتل خوبه حداقل یه قدم مثبت برداشته(شبانه رایگان)،ولی ماکس نت چی؟همچنان داره سرویسای قدیمیش رو با قیمتای بالا به خورد یوزرهاش میده.

خیلی خیلی خیلی متاسفم که شاتل رو با همه مقایسه می کنید.
به مثال انگار پراید رو با بنز2008 مقایسه کرد.:41:
اون شرکت (ماکس) اگر کاری هم بکنه اون سودش رو برمی گردونه.

بعد از اینکه همارا اوومد توو ساختمون جدیدش ماکس هم رفت واسه خودش یه جایی رو جوور کرد !!
الانم نوبت به شاتل رسیده که اوومده خیابان امام ( کنار نمایندگی نوکیا اتصالات ) یه دفتر زده
این 3 تا دارن بدجوور با هم رقابت میکنن خدا آخر عاقبتشوونو بخیر کنه ( خبری از کیفیت نیست ، فقط دارن با کلاس میشن ! )
توو قیمت و نوع سرویس که شاتل داره با همارا مسابقه میده
توو مقوله ی آدیت سایت هم که ماکس با همارا ( جدیدا مد شده هر بلایی سر دیتا میاد همارا میندازه گردن مخابرات بعد 3 دقیقه هم میاد رو سایتش میزنه که اقا مربوط به مخابراته و ما تقصیری نداریم ( ماکس هم همین کارو میکنه )
آخرش کی به فینال میرسه ؟

بابا شرکتهای زردن دیگه؟
اومدن به یک خیابان هدف اصلی رقابت نیست.نزدیکی به مراکز مادر مخابراتی خودش یک دنیا حرف داره.
اره خیلی جالبه این هم یک نوع توهین به دولت و مخابرات و .. هست و باید با ان برخورد بشه.
شاهد بودم که به علت مشکلات سرویس دهی اینترنت و قطع سرویس ، مشکلات را گردن مخابرات و فیبر نوری و قطع کابل و ... می اندازد.

بله دوست من؛ همینطوره.
تایید میشه
موفق باشید
اصلا تایید نمیشه.

حسین از صبانت استفاده میکنه.
من، وحید و مسعود از همارا.
علیزشاه از شاتل.
بیزیمت هم که کارمند همارا هست.
موفق باشید

tohidkh جان : چرا تبلیغات می کنی.
نه من نیستم.
تکذیب میشه.
فردا همه چی سر من می افتد.:46:

بزرگترین مشکل شاتل اینه که هزینه راه اندازیش، خیلی گرونه. 25000 تومان
یعنی تقریبا برابر هست با 3 ماه استفاده از 512 (+128) همارا
موفق باشید

15 تومن هست برای کاربرای معمولی.

ممنون.
خوب اگر خط نباشه از کجا adsl میگیری.
نخیر نمیشه .
مگر بخواهید از wimax استفاده نمایید که بزودی راه خواهد افتاد در تبریز.
و نیاز به آنتن و ... داره .