PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان شرقی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102

AB
08-10-2010, 17:12
با این یک طرفه ها میشه با خرید اکنت خودمون اتخاب کنیم چیی دانلود بکنیم یا همینطوری میریزه به هارد

با خرید اکانت شما انگار یه خط ADSL داری.با اکانت ماهواره ای سند رو از طریق ADSL یا دایال آپ انجام میدین و ریسیو از طریق ماهواره.

ashkan22
08-10-2010, 17:21
داداش این ماهواره های معمولی فقط گیرنده است یعنی تو هیچ داده ای ارسال نمی کنی .
ولی اگه اینترنت ماهواره دو طرفه گرفتی که بتونی اطلاعات سند کنی اونوقت به جرم خروج اطلاعات غیر قانونی
مثل رعد و برق تو سرت فرود میان .چگونه اشو هم با دستگاههایی که دارن می فهمن .

k3ivan درست می گه . اگه یه طرفه باشه فکر نکنم مشکلی به اون صورت داشته باشه . اگه بگیرنت هم فقط جریمه می کنن ولی اگه دو طرفه رو بگیرن وای به حالت ..
خوب عزيز برادر منم كه هي ميگم اصلا نيازي به سند با سرعت بالا ندارم چون اصلا تو خط آپ و اينجور چيزا نيستم و سند مورد نيازش هم با همون دايال آپ هم حله
من فقط ميخوام سرعت دانلود بالا داشته باشم همين
دو طرفه ميخوام چيكار آخه

اونی که شما میفرمایین ارسال و دریافتش از طریق ماهواره هست.ایکی ثانیه هم شناسایی میشه.من نمیدونم چطوری 2 هفته ازش استفاده کرده.:18:

سر و ته حرفاتون با هم نمیسازه.:31:
كاملا درسته و اصلا تجهيزاتشم هم گرونه هم خيلي بزرگه و تابلوئه مثلا ال ان بيش چند برابر ال ان بي معموليه كه اصلا صرف هم نميكنه برا كاربرد شخصي (آخرين قيمتي كه دارم حدود 10 مليون برا ديش و ال و ان بي و.. بود الان نميدونم ارزونه يا گرون تر شده)
من فقط ميخوام لذت دانلود با سرعت 5 مگ در ثانيه(و به بالا) رو بچشم و همه فيلماي رو وب رو خالي كنم!!

hami32
08-10-2010, 18:04
دوستان من يكم مرددم بين همارا و مكس....:41:.

ميشه كسايي كه از مكس ناراضي هستن علتشو بگن..
همارا پرطرفدارتر از مكس نته، نه؟!

iranp301
08-10-2010, 20:38
من خونه همارا دارم کلافه میشم
خدا لعنتشون بکنه
تو شرکت مکس نت دارم بهتره

k3ivan
09-10-2010, 07:24
ای خدا با سرعت ۷ دارم دانلوذ می کنم بعصی سایتها هم باز نمیشه
اینم از همارا

k3ivan
09-10-2010, 07:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا عجب پینگی دارم
نمی دونم چرا سایتهای دانلود بزور باز میشه

hami32
09-10-2010, 18:50
سلام....
من بازم يه سوال دارم! اگه از مكس نت نخوام كه بياد و adsl رو برام نصب كنه بعدا مشكلي پيش مياد؟
تازه نميدونم چرا تو خريد آنلاين قيمت كل رو 3000تومن بيشتر حساب مي كنه!؟

farhad2001
09-10-2010, 19:03
همارا سیستم یه نظر سنجی جالب گذاشته
حتما شرکت کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

razmjoo
09-10-2010, 20:13
بله . بالاخره همارا به شهر ما هم اومد .

golmohammadi
09-10-2010, 22:38
همارا سیستم یه نظر سنجی جالب گذاشته
حتما شرکت کنید

منظورت همون رپید شعر
جالب بود اره
میگند نیکو و پرسش ؟
نظر سنجی لازم نبود که باید خودشون میذاشتند

AB
10-10-2010, 09:53
منظورت همون رپید شعر
جالب بود اره
میگند نیکو و پرسش ؟
نظر سنجی لازم نبود که باید خودشون میذاشتند

این نظرسنجی کجای سایته؟فکر کنم فقط کاربرای خود همارا میتونن ببینن.

golmohammadi
10-10-2010, 16:22
این نظرسنجی کجای سایته؟فکر کنم فقط کاربرای خود همارا میتونن ببینن.
100 %
اینم شات
خداییش خیلی باحال میشه
اگه اینکارو بکنند فکر کنم یوزرهاش خیلی بیشتر بشه
چون اکثرا همگی از رپید شعر دانلود میکنند

hami32
10-10-2010, 17:57
عجب كار سختيه اين adsl گرفتن!اتم كه نميخام بتركونم! اما.... حالا كه مكس نتو انتخاب كردم يكي از آشناها كه هم خونه هم شركت شاتل داره ميگه فقط شاتل بگير،كه بهترينه!

k3ivan
10-10-2010, 20:54
اره این کار رو بکنن خیلی خوب میشه دیگه راحت میشیم از دست گیرهای رپید شیر :27:

simorgh_m3
11-10-2010, 01:22
آقایون یه سوالی داشتم میخواستم درست جوابمو بدین که دیگه گیج نشم
تو تبریز کدوم ISP بهترین سرعت دانلود شبانه رو داره روزانه واسم مهم نیس چون سره کارم و دانشجو هم هستم شبا میزارم دانلود(محدود سه گیگ برام کافیه)
در کل سرعتش بالای 100 باشه
بین همارا و ماکس نت و پارس آنلاین موندم
لطفا پینگاشونم هم بگین چقده؟
(لطفا یکی نیاد مثلا فقط بگه همارا ، با دلیل بگین)
این همه جوش زدنم واسه اینه که دوستم یه بار سرش کلاه رفته بود من نمیخوام این طوری شه!!!

hamedgholizade
11-10-2010, 08:22
دوستی که میفرمایی می خوام سرعت دانلودم 5 مگ باشه و لذت دانلود رو بچشم شما اونوقت باید یه اکانت ماهواره ای 40 مگ بگیری که ماهانه بالای 500 هزار تومان است که فکر نکنم برات بصرفه بازم اگه مایه داری اونوقت دیگه هیچی برو حالشو ببر ، باید برای سند یک خط ای دی اس ال یا دیال آپ داشته باشی که م ام و ر ا ن زحمت کش ا ط ل اع ا ت نیان بگیرنت ، پس شد یک خط ای دی اس ال که ارزونترینش 40 هزار ( 3 ماهه ) برای سند + بالای 500 هزار تومان اکانت ماهوارهای برای یک ماه ( 40 مگ برای دانلود 5 مگ )
سرعت ریت دانلود در همه جهان = سرعت اینترنت تقسیم بر 8

بابا مایه دار

hamedgholizade
11-10-2010, 08:29
تو تبریز کدوم ISP بهترین سرعت دانلود شبانه رو داره روزانه واسم مهم نیس چون سره کارم و دانشجو هم هستم شبا میزارم دانلود(محدود سه گیگ برام کافیه)
این همه جوش زدنم واسه اینه که دوستم یه بار سرش کلاه رفته بود من نمیخوام این طوری شه!!!

ببین داداش مکس نت 512 محدود 4 گیگ که سرعت ریتش 115 بطور متوسط هستش کلا همه اکانتهای محدود مکس نت به غیر از 2 مگ همگی ( 128 و 256 و 512 و 1 مگ ) سرعت ریت دانلودشون بطور متوسط 115 هستش راحت می تونی تو زمان رایگان( همه روزها به غیر از جمعه از ساعت 2 الی 8 هست و جمعه ها 2 الی 10 صبح ) 2 گیگ دانلود داشته باشی
در آخر انتخاب با خودته
در مورد همارا اطلاعات ندارم

k3ivan
11-10-2010, 12:52
همارا محدود دوست عزیز یعنی بین 30 تا 46 متغیر هست دانلود شبانه اش اوایل خوب بود ولی دیگه
تو اون زمان نمی تونستی تو هیچ وب سایتی بری برای اینکه این مشکل رو حل کنند محدود کردند .
در هر حال من راضیم خوب ایرانه .
من یه سوال دارم شما چی دانلود می کنید ؟ (سوالم کلی بود )

tohidkh
11-10-2010, 12:58
100 %
اینم شات
خداییش خیلی باحال میشه
اگه اینکارو بکنند فکر کنم یوزرهاش خیلی بیشتر بشه
چون اکثرا همگی از رپید شعر دانلود میکنند

سلام.

این کار تنها کاری هست که اگه هماراسیستم انجام بده هم برای خودش و هم برای یوزرها نفع داره :دی

برای خودش نه از این بابت که یوزرش بیشتر میشه (البته اون که به جای خود)

بلکه از بابت پوینت اکانت ها. شما حساب کنید تعداد پوینت هایی که توسط دانلود یوزرها بدست میاره به ازای هر روز چقدر میشه...... و روزانه با استفاده از اون پوینت ها چند تا اکانت رایگان میتونه بگیره :27:

البته اینو هم اضافی کنم که اگه بخوان کاری مثل کار رپید باز انجام بدند، سرمایه ی قابل توجهی باید خرج کنن. ولی خب ارزشش رو داره :دی

nekooee
11-10-2010, 13:38
vahid_203 و tohidkh جان دوستان عزیز ممنونم لطف دارین. عجب سوتی دادیم . خیلی خوشم اومد که تیز هستی . هر چی شما بگین . فقط دیگه بچه ها مسایقه ادم شناسی و شرکت شناسی رو بزارید کنار.

alizshah جان : firmware مودم شما یعنی tp-link 8811 این هست فقط زیر مودم رو ببینید زیر یا کنار سریال نامبر رسته مودم ببینید کدوم مورد زیر هست اون رو انتخاب کنید برای آپگرید.

توضیح مهم قبل کار تشخیص ورژن مودم (باید کمتر از فایل firmware دانلودی باشه): ip مودم رو میدی - پسورد و رمز رو میدی - از منو چپی گزینه Device Info -> Summary رو انتخاب می کنی - تو software version نگاه کن ببین چیه کمتره یا بیشتر.
بعد از منو System tools -> Firmware رو انتخاب کن و فایل دانلودی رو select و تمام.
شاید ip مودم شما بعد اپگرید تغییر کنه و بشه 192.168.0.1
به هیچ وجه حین انجام عملیات نباید مودم خاموش و یا ارتباطش با رایانه قطع بشه . اخطار جدی .

TD-8811B :
برای سیستم عاملهای(Os) انتخابی : Win98SE/Me/NT/2000/XP/2003/Linux
آخرین firmware صادره : 9/16/2006
سایز : 1.6 مگابایت

TD-8811A_080131 :
1/31/2008
باگ هایی که با این نسخه برطرف میشه :
Modifications: Quick Setup menu will always appear
and Bug Fixes : Modified some function of Quick Setup

TD-8811A_071114:
11/14/2007
Modifications: Modified some default settings
and Bug Fixes : Added the MAC address clone

TD-8811A_070727:
7/27/2007
Modifications: Modified some default settings
and Bug Fixes : Added the DHCP address reservation

سلام

دوست عزیز از من tp-link TD-8811A هست اما از من ورژن Ver: 1.0 هست اما تو سایتش اولا که اصلا ورژن A نیست فقط خالی هست و یا B درضمن اونهایی هم که شما گذاشتین ver 4 و 5 و 6 ... هست اما ورژن 1 نیست.
اونهایی هم که شما گذاشتین من نم یدونم مربوط به کدوم ورژن سخت افزاری هست؟
و usb درایو این مودم رو باید از کجا بگیریم؟؟ من هر چی گشتم برای ویندوز 64bit نتونستم usb درایو اون رو گیر بیارم...

خود ویندوز هم که از internet میگیره این رو نصب میکنه:

که درایور خود این دستگاه نیست ولی ظاهرا به هم می خورند. متاسفانه من اون رو هم نتونستم تو اینترنت گیر بیارم که برای خودم نگه دارم. آیا میشه فایلهاش رو بدون نرم افزار از تو سیستم بر داشت و روی ویندوز دیگر هم نصب کرد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

k3ivan
11-10-2010, 13:50
اینم همارا امروز مرده

sei_pm
11-10-2010, 14:02
سلام.
بلکه از بابت پوینت اکانت ها. شما حساب کنید تعداد پوینت هایی که توسط دانلود یوزرها بدست میاره به ازای هر روز چقدر میشه...... و روزانه با استفاده از اون پوینت ها چند تا اکانت رایگان میتونه بگیره :27:

درود
تا اونجا که من اطلاع دارم دیگه رپیدشیر به ازای دانلود فایل پوینت نمیده.

hamed malekpour
11-10-2010, 15:26
قیمت اینترنت با دادن یارانه ها کاهش پیدا می کنه یا نه؟

ashkan22
11-10-2010, 19:47
بنظرتون همارا يكم دير بفكر اين كار نيفتاده؟آخه الان با مسخره بازيائي كه رپيد در آورده روز به روز فايلاي بدرد بخور روي اون كمتر ميشن و دارن مهاجرت ميكنن به آپلودسنتراي ديگه مثل هات
خود من الان با حدود گيگ فايل و چندين سال سابقه و پوينت و كوفت و زهرمار، ديگه كسي استقبال نميكنه از فايلام و ميخوام منتقلشون كنم

golmohammadi
12-10-2010, 00:06
سرعت دانلود من 58 بود تو همارا
البته حداکثر همین بعضی وقتها افت میکرد ولی تقریبا رو 58 میشه حساب کرد
از عید به بعد شبا 2 به بعد که رایگان میشد افتضاح بود اولیلش
بعدا بهتر شد
الان نمیدونم در چه وضعیتیه
چون خودم نامحدود دارم الان

سلام.

این کار تنها کاری هست که اگه هماراسیستم انجام بده هم برای خودش و هم برای یوزرها نفع داره :دی

برای خودش نه از این بابت که یوزرش بیشتر میشه (البته اون که به جای خود)

البته اینو هم اضافی کنم که اگه بخوان کاری مثل کار رپید باز انجام بدند، سرمایه ی قابل توجهی باید خرج کنن. ولی خب ارزشش رو داره :دی
میشه در مورد اون جایی که قرمز کردم کمی بیشتر توضیح بدی؟

قیمت اینترنت با دادن یارانه ها کاهش پیدا می کنه یا نه؟
اگه اینترنت قیمتش بعد از حذف کردن یارانه ها، ثابت بمونه یعنی قیمتش ارزون شده
حالا نمیدونم منظورمو گرفتی یا تفسیر کنم

بنظرتون همارا يكم دير بفكر اين كار نيفتاده؟آخه الان با مسخره بازيائي كه رپيد در آورده روز به روز فايلاي بدرد بخور روي اون كمتر ميشن و دارن مهاجرت ميكنن به آپلودسنتراي ديگه مثل هات
خود من الان با حدود گيگ فايل و چندين سال سابقه و پوينت و كوفت و زهرمار، ديگه كسي استقبال نميكنه از فايلام و ميخوام منتقلشون كنم
دیر که شاید
ولی به هر حال پولی نمیگیره که
پس از هیچی بهتره
اما با شما موافقم
چون الان خیلیها هستند با شنیدن رپید شعر حالشون بهم میخوره
البته بعضیها هم برعکس حال میکنند
چون سرعتش عالیه (تو پرمیوم)
البته فکر نکنم این کار هزینه چندانی برای اونا داشته باشه
یادمه یه زمانی با ماکسنت کار میکردم یه دوره اینطوری شده بود و به راحتی از رپید شعر دانلود میکردم
یه دوره هم پارسال مال همارا اینطوری شده بود
بعدش برداشتنش

Turk Oghlan
12-10-2010, 11:22
دوستان من به این نتیجه رسیده ام که تو هر مرکز مخابراتی ،یک شرکت خدمات خوبی ارائه میده .مثلا من سمت آبرسان(مرکز رجایی) از دست پارس آنلاین جون به لب شدم،اما رفیقم تو منجم با 150 دانلود می کرد.نظرتون چیه؟

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

راستی اگه یکی از دوستان از طرفای شاهگلی و گلشهر آمار بده ممنون میشم(که از چه شرکتی اکانت می گیره)

golmohammadi
12-10-2010, 12:15
دوستان من به این نتیجه رسیده ام که تو هر مرکز مخابراتی ،یک شرکت خدمات خوبی ارائه میده .مثلا من سمت آبرسان(مرکز رجایی) از دست پارس آنلاین جون به لب شدم،اما رفیقم تو منجم با 150 دانلود می کرد.نظرتون چیه؟

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

راستی اگه یکی از دوستان از طرفای شاهگلی و گلشهر آمار بده ممنون میشم(که از چه شرکتی اکانت می گیره)

بله
تقریبا یه چنین قانونی وجود داره :ی
مثلا من از شهریار با ماکسنت مشکل داشتم و یک ماه نشد قطعی نداشته باشه
1 ماه که چه عرض کنم چند روز یه بار قطعی داشتم
نه قطعی که 1 ساعته درست بشه
در حالی که مثلا از شاهگلی و ا جاهای دیگه بچه ها راضی بودند
در کل خسته شدیم از این اینترنتهای زغالی
پریشب با یکی از تورکیه رد آلرت بازی میکردم پرسیدم گفت سرعتش 8 مگ هست :19:
اونوقت ما اینجا نمیتونیم بیشتر از 128 نامحدود بخریم
چه باشه چه نباشه

keylogger
12-10-2010, 12:55
با درود بر عزیزان !
چند تا راهنمائی کوچک خواستم ارائه بدم تا بلکه به درد بعضی از دوستان چاره باشد !
1- هرگز دنبال پینگ نباشید چون تا ف ی ل ت ر ی ن گ در ایران وجود دارد و همه ی ای پی ها تحت کنترل هستند هرگز
امکان گرفتن پینگ کم وجود ندارد برای مثال این ای پی در داخل کشور می باشد 10.56.130.133:28961 که پینگ 50 یا 60 ارائه می کند ولی چون فقط داخل ایران فیلترینگ وجود ندارد در نتیجه فقط پینگ در ایران کمتر است و یا شانس بیارید که ای پی مورد نظر شما زیاد در گیر فیلترینگ نباشد ! مثلا من دیروز یه ایپی از ترکیه چک کردم که پینگ 30 می داد ولی بعد از ظهر که شد پینگ همان ای پی رفت 700 ام اس :دی
2 - در مورد دانلود من تا به حال 3 ای اس پی عوض کردم همارا گندشو در اورده بود رفتیم صبانت که انم به خاطر سرویس محدود به کار درد دانلود نمیخورد در نهایت ماکسنت گرفتیم با اینکه متوسط سرعت 60 کیلوبایت میدهد ولی من راضی هستم × 256 نامحدود عرض کردم و تا انجا که اطلاع دارم 128 نا محدود هم 25 الی 30 کیلو بایت سرعت دارد !
3- سرویس نا محدود تحت هر شرایطی بهتر از محدود است زیرا در خارج سرویس محدود به سرویسی گفته میشود که کاربر محدودیت زمانی ندارد یعنی شما می توانید 10 گیگ سرویس گرفته و انرا در 10 سال استفاده کنید در حالی که اینجا یعنی ایران برای سرویس محدود حجمی محدودیت زمانی نیز قرار میدهند !
4- در اخر هم نظر شخصی بنده ماکسنت می باشد پشتیبانی متوسطی دارد { یعنی بعضی مواقع خوب کمکتان می کنند بعضی مواقع هم بد جوری چرتوپرت میگن :دی } ولی در کل در منطقه هایی که من امتحان کردم {رحیمیان - قندی - رجائی - بهار } سرویس قابل قبولی داشته و کمترین زمان قطعی و افت سرعت را داراست . بعد از ماکس نت همارا سیستم را توصیه میکنم چون تقریبا بنا به شنیده های جدید از دوستانم سرویس های مشابهی با ماکس نت دارند ولی من الان 2 ساله ماکسنت استفاده میکنم هیچ شکایتی نداشتم و همچنان استفاده می کنم :)
با تشکر از همه باکس p30world و تبریز

imanparsa
12-10-2010, 14:15

سلام
دوستان وضع شاتل تو تبريز چطوره؟؟؟؟؟
دانلود شبانه چند كيلو مده؟
مثلا 128 شاتل تو دانلود شبانه به چه صورت عمل ميكنه؟؟؟؟؟

golmohammadi
12-10-2010, 17:24
البته گفته باشم الان در کل منصفانه ترین قیمتها را همارا داره
128 نا محدود 3 ماهه را میده 46 تومن
که بقیه گرونتر از این هستند
محدودها هم حساب کردم با توجه به ترافیک و مدتش که باز اکثرا همارا بهتره
اما در کل یه چیز میتونم بگم
همشون مثل هم هستند به قول یکی از دوستام همشون قطعی دارند فقط زمانهاشون فرق میکنه
بعضیها هم در مناطق خاصی خوب کار نمیکنند
خلاصه اینطوریه

imanparsa
12-10-2010, 22:43
برو بچ خون گرم و با مرام تبريز يكي نيست جواب منه خوزستاني رو بده
:41:

hamedgholizade
13-10-2010, 08:54

سلام
دوستان وضع شاتل تو تبريز چطوره؟؟؟؟؟
دانلود شبانه چند كيلو مده؟
مثلا 128 شاتل تو دانلود شبانه به چه صورت عمل ميكنه؟؟؟؟؟

دوست خوب جنوبی من اینجا کمتر کسی از شاتل استفاده می کنه بخاطر ای اکثر دوستان نمیدونن وضع شاتل تو تبریز چطوره بخاطر همین نمی خوان الکی اطلاعات به شما بدن به همین خاطر جوابی به سوال شما داده نمیشه امیدوارم یک نفر که از شاتل استفاده میکنه به شما جواب بده
موفق باشید

golmohammadi
13-10-2010, 14:50
نه اینجا هم شاتل زیاد استفاده میکنند
شاتل قبلا یوزرهاش تو تبریز بیشترین بود فکر کنم
یکی از دوستام برا کاف نتش شاتل داشت
اگه عوض نکرده باشه ببینم حتما میپرسم ازش

humanaga
13-10-2010, 15:49
چرا این روز ها اینقدر سرعت افتضاه شده باز تبدی به مین نت شده از وقتی که آذربایجان غربی اضافه کردن اینطورذی شده
این هم نوع سرویس منه Max Class 128K~512K [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فکر رشو می کردم با افزایش نمایندگی ها اینطوری بشه

AB
13-10-2010, 21:38
@Razmjoo

سرعت 128 محدود که کم نشده؟من چند روز دیگه قراره تمدید کنم.

hami32
14-10-2010, 01:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
maxnet!

kamran987456
14-10-2010, 11:40
ماله من مکس نت 128 حجمی سرعت افت کرده و بین 70 تا 110 نوسان دار شده از دیروز
باز یه چند روز از مین نت تعریف کردیم گند زد به اینترنت مون:41:

saeed_136915
14-10-2010, 12:22
سلام دوستان من اگه خدا بخواد می خوام ADSL مکس نت 128 نامحدود سه ماهه بگیرم. می خواستم ببینم سرعتش چجوریه؟ آیا قطعی یا اذیت داره یا نه ؟ و اینکه همه نوع ADSL مکس نت 2+ هست یا نه؟ اگه نکته ای هست راهنمایی کنید ممنون میشم.

razmjoo
14-10-2010, 12:55
@Razmjoo

سرعت 128 محدود که کم نشده؟من چند روز دیگه قراره تمدید کنم.
الان تست می کنم .

razmjoo
14-10-2010, 13:13
الان سرعتم بین 90 و 118 است .

simorgh_m3
14-10-2010, 15:56
آقایون این سرویس مکس کلاس چیه کسی میدونه چه فرقی داره؟(اولی)
میخوام بگیرم

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

همارا هم همینو داره اون چطور؟

whitewolf
14-10-2010, 20:30
سلام به برو بچ تبریزی
اقا من می خواستم adsl از شاتل یا پارس بگیرم ولی نمی دونستم که توی تبریز کدوم این دو تا بهتره؟
من اول نا محدود و اگه نشد 512 با حجم 3 گیگ می خواستم
ممنون میشم راهنمایی کنید
راستی توی تبریز هر کدوم این شرکت ها سرعت دانلودش توی روزانه و شبانه چنده؟

humanaga
14-10-2010, 22:03
من که همون اولیه {512~128}دارم اشغاله سرعت دانلود شبانم روی 25 قفله و تو روز روشن رو 60 قفله شما برید همون معمولی رو بخرید 256 رو
بعد یه چیزی اینا که از نظر سرعت قیمت هاش فرق نداره فقط اگه حجمش بالا باشه قیمتش هم میره بالا

hami32
14-10-2010, 23:09
salam doostan,
man ye moshkeli daram,
noise khattam kheili ziaade,chekar konam?
modemam d-link wirelesse ke splitter ham dare,
(rasti bebakhshid ke farsi type nakardam akhe fontam gati karde!)

golmohammadi
15-10-2010, 03:13
منظورت نویز رو گوشی تلفن هست ؟

S3aman
15-10-2010, 09:13
آخه شما بگید این سرعت سرویس 512 هست؟!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راستی نظرتون نسبت به عکس زیر چیه؟

آخه چطور ممکنه وقتی سرعت رو تو شب محدود می کنند بگذارند به حداکثر سرعت از رپیدشیر دانلود کنیم. من میگم شاید اصلا می خوان رپیدشر رو تو روز فعال کنند که آدم گیگی 5000 تومن پول بده. حالا سوای اینها احتمالا می خواند ------ سرور راه بندازند و هر فایلی رو که از رپید دانلود می کنید می تونند راحت ببینند. همون سرعت واقعی رو که قبلا می دادند بدن رپید شر پیشکش.

razmjoo
15-10-2010, 11:30

آخه چطور ممکنه وقتی سرعت رو تو شب محدود می کنند بگذارند به حداکثر سرعت از رپیدشیر دانلود کنیم. من میگم شاید اصلا می خوان رپیدشر رو تو روز فعال کنند که آدم گیگی 5000 تومن پول بده. حالا سوای اینها احتمالا می خواند ------ سرور راه بندازند و هر فایلی رو که از رپید دانلود می کنید می تونند راحت ببینند. همون سرعت واقعی رو که قبلا می دادند بدن رپید شر پیشکش.
فکر کنم منظورشون از حداکثر سرعت همون سرور اصلی رپیدرشیر است . امکان نداره سرعت دانلود از رپیدرشیر رو ببرن بالا چون نمیشه .

tohidkh
15-10-2010, 11:56
آخه شما بگید این سرعت سرویس 512 هست؟!!

فکر کنم منظورشون از حداکثر سرعت همون سرور اصلی رپیدرشیر است . امکان نداره سرعت دانلود از رپیدرشیر رو ببرن بالا چون نمیشه .

سلام.

منظور همون لینک مستقیمه.

بذارید کمی بیشتر توضیح بدم.

ببینید دوستان، در سایت رپید شیر نوشته که برای دانلود مجانیف محدودیت سرعت وجود داره.

برای مثال، زمانی که من از اینترنت پر سرعت دانشگاه سهند استفاده میکردم (34 مگابیت بر ثانیه) هرگز سرعت دانلود از رپید شیر، بالاتر از 150 نمیرفت.

به نظر من منظور همارا سیستم اینه که هر کسی با حداکثر سرعت خودش میتونه دانلود کنه. احیانا اگر شما سرعتی بالاتر از یک مگ خریدید، میتونید با حداکثر پهنای باند خودتون دانلود کنید

موفق باشید :11:

razmjoo
15-10-2010, 12:00

برین حال کنین . اینم تعرفه جدید ماکس .

kamran987456
15-10-2010, 12:26

برین حال کنین . اینم تعرفه جدید ماکس .
تعرفه جدید بخوره تو سره این مکس نت :27: 3 روزه سرعت رو کم کردن :41:حالا فکر میکنن با 4 هزار کاهش قیمت اونهم تو قیمت های 3 یا 6 ماهه چیزی درست میشه
از ساعت 2 تا 10 امروز 2.31 گیگابایت دانلود کردم یعنی 700 مگ کمتر نسبت به قبل

منم از اینترنت ایران نا امید شدم:41:

golmohammadi
15-10-2010, 12:43
نمیدونم چرا شما میپیچونین
شما بعد از این کار میتونین از رپید شعر دانلود کنین
بدون نیاز به لچ و یا منت اینکه بدین کسی مستقیم کنه
به هیچوقت امکان نداره با حداکثر سرعت دانلود کنین
چون سرعت بالا برای پرمیوم هست نه فری
البته اینم بگم واسه ما فرقی نمیکنه
چون ما هیچوقت حداکثر سرعت را نداریم
این گفته برای کسانیه که سرعتشون بالای 5 مگ هست

simorgh_m3
15-10-2010, 13:33
آقایون این سرویس مکس کلاس چیه کسی میدونه چه فرقی داره؟(اولی)
میخوام بگیرم

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

همارا هم همینو داره اون چطور؟

PLZ ANSWERE ME

humanaga
15-10-2010, 13:49
PLZ ANSWERE ME

من که همون اولیه {512~128}دارم اشغاله سرعت دانلود شبانم روی 25 قفله و تو روز روشن رو 60 قفله شما برید همون معمولی رو بخرید 256 رو
بعد یه چیزی اینا که از نظر سرعت قیمت هاش فرق نداره فقط اگه حجمش بالا باشه قیمتش هم میره بالا

AB
15-10-2010, 15:55
فکر کنم قیمتا رو کم کردن که یه نقشه ای برای سرعت بکشن.:41:

اینطور که داره پیش میره تا 2-3 ماه دیگه 128 محدود رو با سرعت 128(و نه یک مگ) میده!!!

سرعت شبانه 128 محدود الان چطوریه؟چون اصلا نمیشه به سرعت روز اعتماد کرد و شبا کمتر از نصف میشه.تو همارا که حداقل اینجوری بود.

razmjoo
15-10-2010, 16:19
تعرفه جدید بخوره تو سره این مکس نت :27: 3 روزه سرعت رو کم کردن :41:حالا فکر میکنن با 4 هزار کاهش قیمت اونهم تو قیمت های 3 یا 6 ماهه چیزی درست میشه
از ساعت 2 تا 10 امروز 2.31 گیگابایت دانلود کردم یعنی 700 مگ کمتر نسبت به قبل

منم از اینترنت ایران نا امید شدم:41:
این یعنی سرعتت کاهش نیافته . 2.31 گیگ . یک ساعت از زمان دانلود کاهش یافته . در ضمن می تونی جمعه ها عوضش رو دربیاری .:31:

---------- Post added at 04:19 PM ---------- Previous post was at 04:17 PM ----------

فکر کنم قیمتا رو کم کردن که یه نقشه ای برای سرعت بکشن.:41:

اینطور که داره پیش میره تا 2-3 ماه دیگه 128 محدود رو با سرعت 128(و نه یک مگ) میده!!!

سرعت شبانه 128 محدود الان چطوریه؟چون اصلا نمیشه به سرعت روز اعتماد کرد و شبا کمتر از نصف میشه.تو همارا که حداقل اینجوری بود.
به فکر منم همچین چیزی اومد . امیدوارم اینجور نشه .

MASOUD_MW2
15-10-2010, 16:24
تعرفه های جدید ماکسنت!

razmjoo
15-10-2010, 16:34
تعرفه های جدید ماکسنت!
دیر متوجه شدی . صفحه ی قبل گذاشتم .
بچه یه چیز خیلی جالب فهمیدم . الان سرعت دانلود من بین 114 و 124 است . متوسط 120 ( زیاد شده ) این یعنی حدود 0.86 مگابیت . ولی speedtest سرعت دانلود رو 0.6 نشون میده . این یعنی speedtest.net ایراد داره .

kamran987456
15-10-2010, 17:56
این یعنی سرعتت کاهش نیافته . 2.31 گیگ . یک ساعت از زمان دانلود کاهش یافته . در ضمن می تونی جمعه ها عوضش رو دربیاری .:31:

---------- Post added at 04:19 PM ---------- Previous post was at 04:17 PM ----------

به فکر منم همچین چیزی اومد . امیدوارم اینجور نشه .
نه دیگه امروز یعنی جمعه 2.31 گیگ شده یه هفته قبل جمعه 3 گیگ رو زده بودم:13:

hami32
15-10-2010, 21:56
سلام
بله منظورم همون نويزه.ميخاستم بدونم splitterي هست كه كوشي تلفن با 2خط رو سابورت كنه؟ جون ايني كه من دارم واسه يك خطه و وقتي به تلفن وصلش ميكنم باعث ميشه كه فقط يك خط كار كنه... :46:

hami32
15-10-2010, 22:11
من امروز چندبار كه با مكس نت كانكت شدم سرعت اتصال رو به جاي 100mbsp نوشت 1Gbps .....

چجوريه ؟اشتباه شده؟يا.......

AB
15-10-2010, 23:07
من امروز چندبار كه با مكس نت كانكت شدم سرعت اتصال رو به جاي 100mbsp نوشت 1Gbps .....

چجوريه ؟اشتباه شده؟يا.......

اون سرعت کارت شبکتون هست نه اینترنت.

موفق باشین.:46:

golmohammadi
16-10-2010, 12:35
سلام
بله منظورم همون نويزه.ميخاستم بدونم splitterي هست كه كوشي تلفن با 2خط رو سابورت كنه؟ جون ايني كه من دارم واسه يك خطه و وقتي به تلفن وصلش ميكنم باعث ميشه كه فقط يك خط كار كنه... :46:
2 خط ؟
مگه شما با 1 جفت سیم 2 خط دارین ؟

humanaga
16-10-2010, 19:01
یکی جواب میده چرا سرعت این سرویس این قدر کمهمن که قبلا 256 داشتم هزار برابر بهتر بود حال که سرویس {512~128Max class
چرا اینقدر کمه این سرعت لالایی تو روز و شب ثابته چراااااااا
حالا اگه زنگ بزنم کاری درست میشه

razmjoo
16-10-2010, 20:15
یکی جواب میده چرا سرعت این سرویس این قدر کمهمن که قبلا 256 داشتم هزار برابر بهتر بود حال که سرویس {512~128Max class
چرا اینقدر کمه این سرعت لالایی تو روز و شب ثابته چراااااااا
حالا اگه زنگ بزنم کاری درست میشه
سرعتت دانلودت با idm چقدره . speedtest قاط داره . مال من رو 116 ثابت .

razmjoo
16-10-2010, 20:22
مقایسه کنید با هم .
این تست با speedtest.ir :

و اینم تست با speedtest.net :

humanaga
16-10-2010, 20:46
سرعت روی 18 تا 23 درجا میزنه

saeed_136915
16-10-2010, 21:05
سلام اگه میشه یه نفر سرعت ADSL مکس نت سه ماهه نامحدود 128 رو برام بزاره؟ :20:

AB
16-10-2010, 23:59
رکورد سرعت چند بود؟:31:نوسان هم رفع شده.مربوط به نوع سرویس بود.نه ایراد از خط بود نه مخابرات.خود شرکت عمدی سرعت 128 رو نوسان دار میکرد.

اینم رکورد:46:(ولی آپلودش خیلی کمه:2:)

hami32
17-10-2010, 00:02
:20:
سلام.بله 2خطس، و چون گوشي هم 2تا خط داره با يك گوشي ميشه هر دو خط رو گرفت،ولي اين splitter كه دارم وقتي به گوشي وصل ميكنم خط دومي رو قطع ميكنه. دو خطش هم هست؟!

---------- Post added at 02:02 AM ---------- Previous post was at 02:00 AM ----------

اون سرعت کارت شبکتون هست نه اینترنت.

موفق باشین.:46:

:31:....پس يعني به هيچ دردي نميخوره!؟، ببخشيد من زياد از اين چيزا سر در نميارم..!

golmohammadi
17-10-2010, 04:14
:20:
سلام.بله 2خطس، و چون گوشي هم 2تا خط داره با يك گوشي ميشه هر دو خط رو گرفت،ولي اين splitter كه دارم وقتي به گوشي وصل ميكنم خط دومي رو قطع ميكنه. دو خطش هم هست؟!

---------- Post added at 02:02 AM ---------- Previous post was at 02:00 AM ----------

:31:....پس يعني به هيچ دردي نميخوره!؟، ببخشيد من زياد از اين چيزا سر در نميارم..!
بهتره زنگ بزنی از شرکت بپرسی
چون اینا موارد خاص هستند

اون سرعت شبکه هم ک اره مال همه 100 مگ هست :ی
:31:

golmohammadi
18-10-2010, 04:07
ساعت 4:04
همارا سیستم
128 نامحدود :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Findex.php%3Foption%3Dcom_speedtest%26op%3Dshow%26 speed%3D170.668)

اینم یه تست دیگه ‌:

amin_damer
18-10-2010, 13:14
بجه ها ماکس نت تو مرکز آزادی(ابوریحان) وضع سرویس 128 که 37 تومن زده چه جوریاست؟!:20:
اگه کسی هست تو این منطقه استفاده می کنه سرعت روزانه وشبانشو بی زحمت بگه:11:
و این که ایا IP های ماکس ولید هست و میشه تورنت و رپید دانلود کرد یا نه!؟

راستی از وضع صبانت تو این مرکز خبر دارین یا نه!؟:10:

razmjoo
18-10-2010, 13:41
و این که ایا IP های ماکس ولید هست و میشه تورنت و رپید دانلود کرد یا نه!؟

ip های مکس به ولد تبدیل شده و تورنت و رپیدرشیر بازه . :11:

kamran987456
18-10-2010, 13:50
رکورد سرعت چند بود؟:31:نوسان هم رفع شده.مربوط به نوع سرویس بود.نه ایراد از خط بود نه مخابرات.خود شرکت عمدی سرعت 128 رو نوسان دار میکرد.

اینم رکورد:46:(ولی آپلودش خیلی کمه:2:)

ماشالا به سرعت
128 محدود گرفتی ؟
مین نت از وقتی به اذربایجان غربی هم رفت سرعت من هم از اون موقع نوسان دار شد بین 60 تا 110 :18:

razmjoo
18-10-2010, 18:22
ماشالا به سرعت
128 محدود گرفتی ؟
مین نت از وقتی به اذربایجان غربی هم رفت سرعت من هم از اون موقع نوسان دار شد بین 60 تا 110 :18:
جالبه مال من بین 90 تا 130 . قبلا رو 117 فبکس بود . الان هم سرعت افت کرده . وضعیت زرده .

وضعیت سرویس زرد میباشد یعنی

[ کاهش سرعت ، ايراد در سرويس هاي وب يا مسنجرها ، قطعي برخي از مسيرهاي اينترنتي ]
ايراد در مرکز مخابرات تهران مي باشد.

زمان اصلاح : 18:30

AB
18-10-2010, 18:38
ماشالا به سرعت
128 محدود گرفتی ؟

آره 128 گرفتم.سرعتش هم توپه.ولی چه فایده.من بیشتر از تورنت دانلود میکنم و این تورنت هایی که دارم هم سیدشون کمه و هم به خاطر کم بودن سرعت آپلود به دانلود خیلی طول میکشه تا تموم بشه.دیشب کمتر از 600 مگ دانلود کردم.:2:

razmjoo
18-10-2010, 18:41
آره 128 گرفتم.سرعتش هم توپه.ولی چه فایده.من بیشتر از تورنت دانلود میکنم و این تورنت هایی که دارم هم سیدشون کمه و هم به خاطر کم بودن سرعت آپلود به دانلود خیلی طول میکشه تا تموم بشه.دیشب کمتر از 600 مگ دانلود کردم.:2:
یعنی سرعت کم بود ؟ در ضمن یه سایت بود ( تو تایم رایگه ) داشتم چیزی رو ازش دانلود می کردم سرعت از 25 بیشتر نمی شد در ضمن دو ثانیه قطع می شد 1 ثانیه وصل ولی در همون زمان از یه سرور دیگه ای داشتم با 118 فیکس دانلود می کردم . الان هم سرعت اون سایت همون جوره .:10:

XFIGHT3R
18-10-2010, 21:49
سلام ... اين تست واسه سرويس 128 محدود ( 5 GB ) همارا هست ( البته روزانه ... )

حالا چرا تو شبانه اين سرعت نصف ميشه ؟ :19: ISP نداريم كه سرعت روزانه و شبانه ش يكي باشه ؟ :27:

AB
18-10-2010, 23:28
یعنی سرعت کم بود ؟ در ضمن یه سایت بود ( تو تایم رایگه ) داشتم چیزی رو ازش دانلود می کردم سرعت از 25 بیشتر نمی شد در ضمن دو ثانیه قطع می شد 1 ثانیه وصل ولی در همون زمان از یه سرور دیگه ای داشتم با 118 فیکس دانلود می کردم . الان هم سرعت اون سایت همون جوره .:10:

نه منظورم تورنت بود.با لینک مستقیم امتحان نکردم.

razmjoo
19-10-2010, 14:19
نه منظورم تورنت بود.با لینک مستقیم امتحان نکردم.
آخه این تورنت چیه ؟ مگه چی باهاش دانلود می کنی ؟

AB
19-10-2010, 18:09
آخه این تورنت چیه ؟ مگه چی باهاش دانلود می کنی ؟

تاپیک مرجع تورنت:

MASOUD_MW2
20-10-2010, 01:26
البته رکورد ماکسنت به طور جاودانه در اختیار خودم هست! البته 256 !

kamran987456
20-10-2010, 11:27
البته رکورد ماکسنت به طور جاودانه در اختیار خودم هست! البته 256 !
مرکز مخابراتی شما کجاست ؟
همیشه اینجور بوده یا موقتی ؟

128 مکس نت

نوسان سرعت من هم از دیروز درست شد
فعلا که خیلی ها از سرعت مین نت راضی هستند
کاش همیشه اینطور بمونه

MASOUD_MW2
20-10-2010, 14:18
مرکز مخابراتی شما کجاست ؟
همیشه اینجور بوده یا موقتی ؟
من شهرستان هستم.
فقط یک بار اینجوری بود.
وگرنه در شرایط عادی 120 . در شرایط خوب 130 140 150 است.

Lovelyman
20-10-2010, 14:36
من تازه میخوام بیام شهر تبریز , میخواستم ببینم قیمت ها و سرعت ها تو تبریز چطوریه؟ دانشجو هستم تا چه سرعتی بهم سرویس میدن؟

razmjoo
20-10-2010, 16:06
من تازه میخوام بیام شهر تبریز , میخواستم ببینم قیمت ها و سرعت ها تو تبریز چطوریه؟ دانشجو هستم تا چه سرعتی بهم سرویس میدن؟
دانشجوییت پیش کش . :31: تا 2 مگ میدن .
در ضمن بهترین isp ها تو تبریز همارا سیستم و ماکس نت هستن . قیمت ها رو خواستی اسمشون رو تو گوگل بزن برو تعرفه هاش رو پیدا کن . :11:

Lovelyman
20-10-2010, 16:32
من فکر میکردم بالای 128 نمیدن :دی
ممنون
کدوم سرویسش بهتره؟

MASOUD_MW2
20-10-2010, 19:18
من فکر میکردم بالای 128 نمیدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون
کدوم سرویسش بهتره؟
توی شهرستان ها نه اما توی تبریز با 128 هم بهت یک مگابیت سرعت میدن.
پس 128 از ماکسنت بگیر هم مفته و هم سرعت عالیه!
...
کاش ساعات رایگانشونو عوض میکردن! ساعت 2 خیی دیره! الان اکثرا isp ها از 1 گذاشتن

razmjoo
21-10-2010, 13:15
توی شهرستان ها نه اما توی تبریز با 128 هم بهت یک مگابیت سرعت میدن.

آقا اطلاعات نداری چرا حرف می زنی ؟ من شهرستانم . اینجا هم 128 1 مگ می دن .

golmohammadi
21-10-2010, 13:35
من فکر میکردم بالای 128 نمیدن :دی
ممنون
کدوم سرویسش بهتره؟
شما درست اطلاع دارید
سرعت بیشتر از 128 مگ نامحدود را به خانگی نمیدند
انیایی هم که هست تا 2 مگ همشون با محدودیت حجمی هستند

sei_pm
21-10-2010, 14:05
شما درست اطلاع دارید

تا هفته دیگه به احتمال به شکل قانون دربیاد و ابلاغ بشه که محدودیت رو برای همیشه بردارند.

TurkOglu1993
21-10-2010, 15:05
سلام
من میخوام ADSL بگیرم کدوم یکی خوبه
خودم نظرم روی سرویس کلاسیک همارا هست
بقیه سرویس دهنده های سرویس ها شون زیاد واسم شفاف نبود یه جورایی حس کردم کلاه برداریه
مثلا پارس آنلاین تو تبلیغش تو روزنامه دیده بودم که 128 ماهانه 6900 تومن نوشته ولی چنین چیزی اصلا درست نیست
خلاصه همارا فکر کنم از همه شفاف تره و اکثریت ازش راضی هستند

dibagroup
21-10-2010, 16:40
سلام
من میخوام ADSL بگیرم کدوم یکی خوبه
خودم نظرم روی سرویس کلاسیک همارا هست
بقیه سرویس دهنده های سرویس ها شون زیاد واسم شفاف نبود یه جورایی حس کردم کلاه برداریه
مثلا پارس آنلاین تو تبلیغش تو روزنامه دیده بودم که 128 ماهانه 6900 تومن نوشته ولی چنین چیزی اصلا درست نیست
خلاصه همارا فکر کنم از همه شفاف تره و اکثریت ازش راضی هستند

سلام دوست عزیز
فکر نمی کنم نوشته پارس شفاف نباشد ماهیانه 6900 تومن چون تمام شرکتها سه ماهه باید بفروشن در 3 ضرب کن ماهی هم 1000 تومن آبونمان هست یک 3% مالیات کجای این غیر شفاف هست
من که متوجه نشدم

TurkOglu1993
21-10-2010, 17:29
من فکر میکردم همه اینا رو محاسبه کردن !
پس اشتباه از من بوده

این آبونمان رو آخر نفهمیدم چقدره
پارس زده 1000 تومن لایزر زده 2000 تومن شاتل هم زده 3000 تومن

منظورتون از اینکه سه ماهه باید بفروشن رو نفهمیدم! پس این تعرفه ها که واسه یک ماه زدن چیه؟ یعنی من نمیتونم یک ماهه بخرم؟!

IP valid dynamic چیه؟
IP VALID STATIC چیه؟

من که مثلا الان همارا استفاده میکنم اگه خواستم دفعه بعد مثلا ماکس بگیرم باید 10000 تومن هزینه فعالسازی اولیه بدم؟ اگه بعدا برگشتم همارا باید دوباره همون هزینه رو بدم؟

به من چی پیشنهاد میدین؟ اولا ارزون باشه چون معلوم نیست ممکنه یک هفته کلی دانلود کنم و چند هفته اصلا استفاده نکنم دوما قطعی نداشته باشه و سرعت بالایی داشته باشه
تا جایی که میدونم سرویس های حجمی سرعتاشون بیشتر از سرعت اعلامی ISP هست

ببخشید که سوالام زیاد شد

razmjoo
21-10-2010, 17:46
شما درست اطلاع دارید
اولا 128 مگ ؟ دوما اینجا قانون وجود نداره . منظورم محدودیت برای سرویس دادن . من پرسیدم نامحدود می دهن ولی کاملا بی صرفه است . ماکس 512 ماهی نامحدود می گیره 137 تومن . با عقل جور در نمیاد .

MASOUD_MW2
21-10-2010, 20:06
آقا اطلاعات نداری چرا حرف می زنی ؟ من شهرستانم . اینجا هم 128 1 مگ می دن .
آقا چون شهر شما میدن باید همه جا اینجوری باشه؟
توی شهر ما و 3 تا شهر دیگه که دوستانم اونجا هستن 128 فوقش بهشون حال بده 40 کیلو میده.

golmohammadi
21-10-2010, 23:27
ما که از خدامونه محدودیتها برداشته بشه
اما به شرطی که قیمتها هم مناسب باشند
راستی منظورم 128 کیلوبیت بود (مطمئنا 128 مگ وجود خارجی نداره)

razmjoo
21-10-2010, 23:54
آقا چون شهر شما میدن باید همه جا اینجوری باشه؟
توی شهر ما و 3 تا شهر دیگه که دوستانم اونجا هستن 128 فوقش بهشون حال بده 40 کیلو میده.
کدوم isp . من منظورم ماکس بود ها .

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

راستی منظورم 128 کیلوبیت بود (مطمئنا 128 مگ وجود خارجی نداره)
در آینده ای نه چندان دور وجود خواهد داشت . البته فکر کنم الان هم هست .

minizoro
22-10-2010, 01:03
من فکر میکردم همه اینا رو محاسبه کردن !
پس اشتباه از من بوده

این آبونمان رو آخر نفهمیدم چقدره
پارس زده 1000 تومن لایزر زده 2000 تومن شاتل هم زده 3000 تومن

منظورتون از اینکه سه ماهه باید بفروشن رو نفهمیدم! پس این تعرفه ها که واسه یک ماه زدن چیه؟ یعنی من نمیتونم یک ماهه بخرم؟!

IP valid dynamic چیه؟
IP VALID STATIC چیه؟

من که مثلا الان همارا استفاده میکنم اگه خواستم دفعه بعد مثلا ماکس بگیرم باید 10000 تومن هزینه فعالسازی اولیه بدم؟ اگه بعدا برگشتم همارا باید دوباره همون هزینه رو بدم؟

به من چی پیشنهاد میدین؟ اولا ارزون باشه چون معلوم نیست ممکنه یک هفته کلی دانلود کنم و چند هفته اصلا استفاده نکنم دوما قطعی نداشته باشه و سرعت بالایی داشته باشه
تا جایی که میدونم سرویس های حجمی سرعتاشون بیشتر از سرعت اعلامی ISP هست
ببخشید که سوالام زیاد شد
سلام
اقا عکس این گرگه رو من خودم پوسترشو دارم تو اتاقم دنبال عکسش بودم ... ممنون که گذاشتی ... فقط یه سوال ... از کجا پیداش کردی؟

درباره adsl م همارا کلاسیک بگیر ... اگه تو تبریز هستی ...گه مواظب مصرفت باشی تو روزا که دان نکنی و بذاری شبا دانلد کنه بهترین گزینه ـس ... همه دانلودها تو جمع کن شبا بکن ...
ip static آی پی ثابت که همیشه ثابت میمونه موقع اتصال
دینامیک هر وقت وصل شی تغییر میکنه
زیاد مهم نیست این برای کاربران خانگی دینامیک گاها بهترم هست (گاها به درد میخورد قدیما :دی آی پی استاتیک الان خرج اضافه اس )
10 تومن رو از هر شرکتی بگیری پول رانژه مخابرات هست (فعال سازی قسمت دیجیتال خط تلفن جهت استفاده از ای دی اس ال) این دوره از همارا بگیری دور بعد بخای بری ماکس نت باید 10 تومن رو دوباره بدی مخابرات ولی اگه یه دفعه همارا بگیری فرضا و دفعه بعد هم همینو بگیری دیگه لازم نیست
در ضمن اگه الان همارات فرضا تموم شه دیگه تمدید نکنی رانژه ات بعد چند روز جمع میشه از طرف مخابرات ... بخای دوباره بگیری باید 10 تومن دوباره بدی مخابرات ... گرفتی؟

آبنومان اینا هم چرته .... بابا یه بار قیمت تمام شده بنویس بره دیگه ... ملت رو سریماخ میکنی چرا :دی ... مثل همارا

همارا هم سرعتش شبا خوبه هم اینکه فطعی هاش دیگه تقریبا 0 شده ... ولی ثابت بودن سرعتش واقعا مشته
آره سرویس های حجمی شیر نمیشن واسه همون سرعتشون بالاس

golmohammadi
22-10-2010, 01:51
من از یوتیوب دانلود میکنم
که بعد از ریستارت کامپیوتر ریزوم از بین میره
در اینجاست که ای پی استاتیک بدرد میخوره
چون با چنج شدن ای پی دیگه ریزوم از بین میره
راستی ما اینترنت 10 مگ نصیبمون بشه 124 مگ نخواستیم
اصلا 10 مگ چیه یه 5 مگ هم کافیه (چاره نیست)

k3ivan
22-10-2010, 08:38

اقا این از همارا
upload رو هم اوردن پایین

sei_pm
22-10-2010, 10:12

اقا این از همارا
upload رو هم اوردن پایین

چرا همارا اینجوری شده؟ یه مدت بود بهترین شرکت بود ولی گویا وضعیتش بهم ریخته.

TurkOglu1993
22-10-2010, 10:41
سلام
اقا عکس این گرگه رو من خودم پوسترشو دارم تو اتاقم دنبال عکسش بودم ... ممنون که گذاشتی ... فقط یه سوال ... از کجا پیداش کردی؟

درباره adsl م همارا کلاسیک بگیر ... اگه تو تبریز هستی ...گه مواظب مصرفت باشی تو روزا که دان نکنی و بذاری شبا دانلد کنه بهترین گزینه ـس ... همه دانلودها تو جمع کن شبا بکن ...
ip static آی پی ثابت که همیشه ثابت میمونه موقع اتصال
دینامیک هر وقت وصل شی تغییر میکنه
زیاد مهم نیست این برای کاربران خانگی دینامیک گاها بهترم هست (گاها به درد میخورد قدیما :دی آی پی استاتیک الان خرج اضافه اس )
10 تومن رو از هر شرکتی بگیری پول رانژه مخابرات هست (فعال سازی قسمت دیجیتال خط تلفن جهت استفاده از ای دی اس ال) این دوره از همارا بگیری دور بعد بخای بری ماکس نت باید 10 تومن رو دوباره بدی مخابرات ولی اگه یه دفعه همارا بگیری فرضا و دفعه بعد هم همینو بگیری دیگه لازم نیست
در ضمن اگه الان همارات فرضا تموم شه دیگه تمدید نکنی رانژه ات بعد چند روز جمع میشه از طرف مخابرات ... بخای دوباره بگیری باید 10 تومن دوباره بدی مخابرات ... گرفتی؟

آبنومان اینا هم چرته .... بابا یه بار قیمت تمام شده بنویس بره دیگه ... ملت رو سریماخ میکنی چرا :دی ... مثل همارا

همارا هم سرعتش شبا خوبه هم اینکه فطعی هاش دیگه تقریبا 0 شده ... ولی ثابت بودن سرعتش واقعا مشته
آره سرویس های حجمی شیر نمیشن واسه همون سرعتشون بالاس
سلام ممنون به خاطر پاسخ جامعتون
چه جالب منم دنبال پوسترش هستم اینم تقدیمتون

من هرجا عکس خوب دیدم سیوش میکنم

محدود واسه من کافیه چون فوقش ماهانه 2 گیگ دانلود میکنم ولی شاید جو گرفت سریالی فیلمی دان کردم که اونموقع هم میزارم شبا دان کنه
با این حساب که dynamic که بهتره دیگه سایتی نمیتونه IP رو ببنده
ولی همارا static نداره و ممکنه یه بار نیاز داشته باشی که یکی از عیب های همارا هست

یه سوالم داشتم پهنای باند هر منطقه مخابراتی با بقیه مناطق جداست؟
چون تو منطقه ما کلا ADSL خیلی کم هست واسه این گفتم که ممکن هست سرعت من به خاطر کم بودن کاربر بالا باشه؟
خود شما از همارا استفاده میکنی؟ از کدوم سرویس؟

اقا این از همارا
upload رو هم اوردن پایین
سلام
کدوم سرویس هماراست؟

golmohammadi
22-10-2010, 12:17
لینک باز نشد
This Account Has Been Suspended

TurkOglu1993
22-10-2010, 13:33
لینک باز نشد
This Account Has Been Suspended
تست کردم مشکلی نداره!

k3ivan
22-10-2010, 15:17
چرا همارا اینجوری شده؟ یه مدت بود بهترین شرکت بود ولی گویا وضعیتش بهم ریخته.

نه ساعت رایگان سرعت رو محدود کردن

سلام
کدوم سرویس هماراست؟
سلام
128-512 همون کلاسیک

اینو هم ببینید

simorgh_m3
22-10-2010, 15:26
من ميخوام پارس آنلاين بگيرم؟
سرويس f تو تبريز هست يا نه؟
مركز بهار

golmohammadi
22-10-2010, 15:36
تست کردم مشکلی نداره!

حالا باز شد
اما این عکس دقیقا همونیه که الان اینجا گذاشتی
یعنی فقط بغلهاش بزرگ شده بصورت سیاهی
در هر حال مرسی

TurkOglu1993
22-10-2010, 16:07
مركز بهار

این سرویس گرونه ها!
یکماهه 45 تومن میده !
همارا سه ماهه میده 46 تومن !

TurkOglu1993
22-10-2010, 16:10
حالا باز شد
اما این عکس دقیقا همونیه که الان اینجا گذاشتی
یعنی فقط بغلهاش بزرگ شده بصورت سیاهی
در هر حال مرسی
یه خورده کیفیتش بهتره

amin_damer
22-10-2010, 16:30
مركز بهار

F دیگه تبریز نمی دن من خودم می خواستم F تمدید کنم گفت فقط G -E می دن ولی اگه اصرار کنی شاید بدن

S3aman
22-10-2010, 19:49
مركز بهار

همارا سیستم واقعا افتضاح کرده از ساعت 2 تا 10 صبح جمعه 1 گیگ هم دانلود نشده.
شما نمی دونی پارس آنلاین وضعیتش خوبه یا نه؟ من موندم این دوره تموم شد کجا برم.
این نظرسنجی همارا معلوم نیست کی عمل بشه؟ من بخوام با تمام سرعت دانلود کنم ولی رپیدشر نخوام مجانی باشه کی رو باید بیبینم. من حساب میکنم اگر سرعت قبلیم رو بدند ماهی 8 گیگ بیشتر دانلود میکنم از رپیدشر مجانی ارزشش بیشتره.

minizoro
23-10-2010, 00:38
این نظرسنجی همارا معلوم نیست کی عمل بشه؟ من بخوام با تمام سرعت دانلود کنم ولی رپیدشر نخوام مجانی باشه کی رو باید بیبینم. من حساب میکنم اگر سرعت قبلیم رو بدند ماهی 8 گیگ بیشتر دانلود میکنم از رپیدشر مجانی ارزشش بیشتره
از من میپرسید برید به جون هماراتون دعا کنید ... البته منطقه به منطقه فرق داره هااا اینم بگم ... مثلا دوست من تو الهیه با کلاسیک 80 میزد من 70 یا با همین سرویس تو پاستور 120 شبا میزنه دوستم یا تو آبرسان بقل مخابراته خونش سرعتش زیاده و اینا...
همارا منطقه ما الان یوزرش بیشتر شده و سرعتم کمتر شده ... ولی روزا من با 120 میزدم دانلود آپلدشم انصافا خیلی زیاده روزا ... اما خب شبا چون یوزر زیاد شده سرعت اومده پایین ... هرچی باشه بهتر از صباس که شیر میکنه ...

پارس هم شبا سرعتش خیلی خیلی افتضاحه من دوستم خرید میگفت روزا 120 میده شبا 30-40 همین زورکی !

من از یوتیوب دانلود میکنم
که بعد از ریستارت کامپیوتر ریزوم از بین میره
در اینجاست که ای پی استاتیک بدرد میخوره
چون با چنج شدن ای پی دیگه ریزوم از بین میره
راستی ما اینترنت 10 مگ نصیبمون بشه 124 مگ نخواستیم
اصلا 10 مگ چیه یه 5 مگ هم کافیه (چاره نیست)
قدیما 10 تومن میگرفت همارا آی پی استاتیک میداد اما نمیدونم چرا دیگه نمیدن
خب اگه از IDM استفاده کنی referer داره میتونی دوباره بری و بزنی همون لینکو راحت !

پسر 10 مگ چیه ؟ تو دانشگاه ما وای فایش 250 اینا میده ملت میریزن دانلد میکنن :دی حالا بماند در اوقات خلوت تا 3-5 مگ هم میره:دی نادره اینا ... 5 مگ خانگی رو نتیجه های ما هم نمیبینن..:دی

hamedgholizade
23-10-2010, 08:35
این نظرسنجی همارا معلوم نیست کی عمل بشه؟ من بخوام با تمام سرعت دانلود کنم ولی رپیدشر نخوام مجانی باشه کی رو باید بیبینم. من حساب میکنم اگر سرعت قبلیم رو بدند ماهی 8 گیگ بیشتر دانلود میکنم از رپیدشر مجانی ارزشش بیشتره.

دوست عزیز رپیدشیر کجا بود آقایون رپیدشیر رو ف ی ل ت ر کردند:19:
بازم از اینجا از لطفی که به ما دارند تشکر میکنم:40::11:
رپیدشیر هم مثل ه ا ت فایل به ..... رفت:27:

golmohammadi
23-10-2010, 18:33
از من میپرسید برید به جون هماراتون دعا کنید ... البته منطقه به منطقه فرق داره هااا اینم بگم ... مثلا دوست من تو الهیه با کلاسیک 80 میزد من 70 یا با همین سرویس تو پاستور 120 شبا میزنه دوستم یا تو آبرسان بقل مخابراته خونش سرعتش زیاده و اینا...
همارا منطقه ما الان یوزرش بیشتر شده و سرعتم کمتر شده ... ولی روزا من با 120 میزدم دانلود آپلدشم انصافا خیلی زیاده روزا ... اما خب شبا چون یوزر زیاد شده سرعت اومده پایین ... هرچی باشه بهتر از صباس که شیر میکنه ...

پارس هم شبا سرعتش خیلی خیلی افتضاحه من دوستم خرید میگفت روزا 120 میده شبا 30-40 همین زورکی !

قدیما 10 تومن میگرفت همارا آی پی استاتیک میداد اما نمیدونم چرا دیگه نمیدن
خب اگه از IDM استفاده کنی referer داره میتونی دوباره بری و بزنی همون لینکو راحت !

پسر 10 مگ چیه ؟ تو دانشگاه ما وای فایش 250 اینا میده ملت میریزن دانلد میکنن :دی حالا بماند در اوقات خلوت تا 3-5 مگ هم میره:دی نادره اینا ... 5 مگ خانگی رو نتیجه های ما هم نمیبینن..:دی
من چنین بار کلاسیک همارا گرفتم
سرعت دانلودش بطور متوسط 50 بود
در حالهی خوب 58
و بعضی وقتها بالای 60 بود
اما رو 50 و 58 میتونستم حساب کنم
بعد از عید سرعت افتضاح شد
حدود 3 ماه ادامه یافت
تا اینکه بعد از 3 ماه باز بهتر شد و الان بچه ها ظاهرا راضی هستند

تو دانشگاه ما وای فایش 250 اینا میده
250 فکر کردی چند مگ میشه ؟
میشه 2 مگ
فکر کردی خیلی زیاده ؟
بعدشم سرعت بالاتر از 128 نامحدود خیلی گرونه
اگه قیمت مناسب باشه من تجاری هم میتونم بگیرم بعد بیارمش خونه استفاده کنم

رپید شعر فیلــتر هم بشه موقتیه
مشکلی نیست از فیلــتر در میاد بعدا

TurkOglu1993
23-10-2010, 22:15
چون تو منطقه ما کلا ADSL خیلی کم هست واسه این گفتم که ممکن هست سرعت من به خاطر کم بودن کاربر بالا باشه؟
کسی نبود!!!!

k3ivan
25-10-2010, 11:27
داداش برا ما که فیلتر نیست

TurkOglu1993
25-10-2010, 13:43
:41:
............

simorgh_m3
26-10-2010, 01:05
بله احتمالا

Khan gholi
26-10-2010, 02:43
از همنیجا پیشاپیش از دوستان تبریزی عذر میخوام ولی چون این فروم قسمت درباره ی مسافرت نداره و کسی به قسمت متفرقه سر نمیزنه مجبور هستم همینجا از شما بپرسم.

دوستان من مشهدیم میخوام برم ترکیه یک دستگاه Xbox Elite بخرم چون فکر میکنم اونجا به قیمت واقعی خودش بدن نه عین اینجا که 60 تومان بالاتر و همچنین یک دستگاه دیگه و یک چرخی هم بزنم. خلاصه میشه راهنمایی کنید چجوری برم که کمتر خرج تر بشه و اصلا چه ارزی رو با خودم حمل کنم؟اصلا تومان خودمون رو قبول میکنن؟لازم پاسپورت بگیرم یا یک هفته اجاز میدن بری؟
ممنون میشم از دوستانی که اطلاعاتی دارن تو قسمت پروفایل بهم بگن.

با عذر دوباره معذرت

TopGear
26-10-2010, 16:07
سلام
من 3 هفته نبودم مسافرت بودم
3 هفته قبل بحث این بود که ماگسنت بهتره آی پیش هم که درست شده بهتر شده
منم اون موقع همارا کلاسیک داشتم وقتش تموم شد همون موقع الان برگشتم چی بگیرم؟؟
128 ماکس نت 3 ماه 37تومن خوبه؟ آیپی مشکل نداره؟
من خیابون امام نرسیده به 4 منصورم
ممنون

A.M.D.D.E.V.I.L
26-10-2010, 16:13
سلام این 256 پارس آنلاین هست که چند دقیقه پیش گرفتم (جدید ترین نوع سرویسشون همون E3 رو میگم یا E4 .. نمیدونم اسمش یادم رفته)

sei_pm
26-10-2010, 19:18
سلام این 256 پارس آنلاین هست که چند دقیقه پیش گرفتم (جدید ترین نوع سرویسشون همون E3 رو میگم یا E4 .. نمیدونم اسمش یادم رفته)

با توجه به قیمت میشه بگید کدوم سرویسه؟

meisam317
26-10-2010, 20:20
من تو محدوده ائل گلي ميخام يگيرم . به نظرتو ماكس نت بگيرم يا همارا . دفعه قبل يه ماهه همارا رو گرفتم بد نبود .:11:

TopGear
27-10-2010, 12:54
چی بگیرم من

golmohammadi
27-10-2010, 14:54
افزایش سرعت برای کاربران خانگی تائید شد آخرش یا نه ؟

AB
27-10-2010, 17:24
افزایش سرعت برای کاربران خانگی تائید شد آخرش یا نه ؟

تائید هم بشه خیلی طول میکشه تا به شرکت ها ابلاغ بشه و شرکت ها اجراش کنن.:11:

mosa1365
27-10-2010, 19:00
سلام
از سروران گرامی تاپیک کسی می تونه بگه این شماره تلفن بخش مربوط به ADSL (همون بخش مربوط به کارای رانژه مشترکین ADSL) مخابرات ولیعصر چیه؟
خیلی لازمش دارم ممنون میشم کسی کمکم کنه

sei_pm
27-10-2010, 23:29
سلام
از سروران گرامی تاپیک کسی می تونه بگه این شماره تلفن بخش مربوط به ADSL (همون بخش مربوط به کارای رانژه مشترکین ADSL) مخابرات ولیعصر چیه؟
خیلی لازمش دارم ممنون میشم کسی کمکم کنه

به 118 زنگ بزنید بگید شماره مسئول MDF مرکز ولیعصر رو می خوام . یا زنگ بزنید امورمشرکین و بگید شماره مسئول MDF رو می خواهید.

AB
28-10-2010, 02:44
اینم تست سرعت مین نت که الان گرفتم.:13:

humanaga
28-10-2010, 06:06
باز دو روز تعریف کردیم اینطوری شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

kamran987456
28-10-2010, 08:19
سرعت من که اصلا تغییری نکرده:8:

sei_pm
28-10-2010, 09:10
اینم تست سرعت مین نت که الان گرفتم.:13:

اینجوری شبیه مبین نت مینویسید:20:

AB
28-10-2010, 10:40
سرعت من که اصلا تغییری نکرده:8:

شما دیشب تست کردین؟چون بعد از ساعت 8 درست شد.با این کاهش قیمتا حتما یه بلایی میخان سر سرعت بیارن.:13:

اینجوری شبیه مبین نت مینویسید:20:

از این به بعد تو پرانتز مینویسم ماکس نت:27:

kamran987456
28-10-2010, 11:19
شما دیشب تست کردین؟چون بعد از ساعت 8 درست شد.با این کاهش قیمتا حتما یه بلایی میخان سر سرعت بیارن.:13:

از این به بعد تو پرانتز مینویسم ماکس نت:27:
من از حجم 2.1 گیگ دانلودی که دیشب یعنی از همون 2 تا 8 امروز :31: کردم گفتم تغییر نکرده و همه روز ها اینقدر دانلود میشه

ماکس نت رو هم بنویسیم مینیمم نت :27:

TurkOglu1993
28-10-2010, 13:01
نظرتون در مورد این چیه؟

صبا نت
128Kb-2Mb
5GB
27900
سه ماهه

9GB هم 39210 تومن

نسبت به سرعتش مفته......(در مقایسه با سایر سرویس ها وگرنه بازم گرونه)
واقعا این سرعتو داره؟.....

همارا که 128Kb-512Kb رو 5GB سه ماهه میده 29500

TurkOglu1993
28-10-2010, 13:12
پارس آنلاین هم
128Kb-1Mb
3GB 24500
9GB 37000
سه ماهه

که در مقایسه با پایینی که اونم پارس آنلاین هست بازم مفته

128Kb-512Kb
9GB 34000
سه ماهه

simorgh_m3
28-10-2010, 19:28
ترک اوغلی جان شما بگو کجای شهری بگم کدوم isp بهتره

TurkOglu1993
28-10-2010, 20:36
ترک اوغلی جان شما بگو کجای شهری بگم کدوم isp بهتره
نجه سن قدیمکی دوست
من مرکز رحیمیان هستم کد 527

ramin_j2007
28-10-2010, 20:49
من از مخابرات شهید باکری حدود 7 ماهه که از همارا سیستم اکانت گرفتم.
کاملا راضی هستم .
سرویس کلاسیک سه ماهه میگیرم 29.5 تومن با محدودیت 5G
برای اول کار یه مودم 20 تومنی (مودم رو از سهند خودتون بگیرید TD-8811 که واقعا خیلی خوب کار میکنه) و 10 تومن هزینه راه اندازی لازم داره که جمعا میشه 59500 برای بار اول.
تو این 7 ماه تعداد قطعی ها انگشت شمار بوده.یکی دو بار یکم زیاد طول کشید ولی بقیه خیلی زود حل شد.
پشتیبانی آنلاین و تلفنی هم که 24 ساعت روز و 7 روز هفته در خدمته.شاید باورتون نشه ساعت 11 جمعه شب شارژ آنلاین کردم 20 دقیقه طول نکشید اکانتم باز شد.:27:
این سرویس کلاسیک با سرعت 128 کیلوبیت الی 512 کیلوبیت فروخته میشه. ولی حداقل سرعتش شبها (2 الی 8 صبح که دانلود رایگانه) حدود 450 کیلوبیت و روزها دوروبر 900 کیلوبیت هست.یعنی شما سرویس توربو رو با قیمت سرویس کلاسیک خریداری میکنین.
در دوره سه ماهه اول که ADSL ندیده بودیم حدود 50 گیگابایت دانلود داشتم ولی حالا که هاردم پر شده زیاد دانلود نمیکنم.راستی تو سایت نظر سنجی گذاشته بودن در مورد ایجاد امکان دانلود پر سرعت از رپیدشیر که اگه بشه خیلی خوب میشه:40:
خلاصه برای همه این سرویس رو توصیه میکنم و برای چند تا از فامیلها هم این کلاسیکو گرفتیم.
اگه کسی فکر میکنه سرویسش از این بهتره خوشحال میشم نظرشو بشنوم.

mosa1365
28-10-2010, 21:36
سلام به همه دوستان
می خواستم بپرسم کسی تو این تاپیک از سرویس های توربو سه ماهه همارا تا به حال استفاده کرده سرعت دانلودش تو شبا چطوریه؟! اگه هر روز تو شبا بالای 50 سرعت میده من برم بگیرم
ممنون میشم کمکم کنید

avizoooon
28-10-2010, 23:08
من تقریبا 9 ماهی است که از سرویس 1 مگابیت مکس نت استفاده میکنم...

به نظر من به صرفه ترین ترین ترین... قیمت تو ایران و همچنین بهترین کیفیت و کمترین قطعی رو در ایران داره!

این تستو الآن گرفتم که میتونین سرعت پینک و آپلودو خودتون مشاهده کنین.

در ضمن سرعت دانلودم روزانه 117 و شبانه 127 هستش و... (قیمت سه ماهه فقط 69000!)

از ساعت 2 شب تا 8 صبح که رایگانه 2.5 گیگ دانلود میکنم.

به همه پیشنهاد میکنم.

ramin_j2007
29-10-2010, 01:33
سلام به همه دوستان
می خواستم بپرسم کسی تو این تاپیک از سرویس های توربو سه ماهه همارا تا به حال استفاده کرده سرعت دانلودش تو شبا چطوریه؟! اگه هر روز تو شبا بالای 50 سرعت میده من برم بگیرم
ممنون میشم کمکم کنید
برای سرعت دانلود شبانه بالای 50 همین سرویس کلاسیک کامل جواب میده.چرا بیخودی 20 تومن بیشتر خرج میکنین :41:سرعت دانلود روزانه هم دوبرابر شبانه و حدود 110 کیلوبایت هست.

به نظر من به صرفه ترین ترین ترین... قیمت تو ایران و همچنین بهترین کیفیت و کمترین قطعی رو در ایران داره!

به همه پیشنهاد میکنم.
ببخشید ها ولی فکر میکنم این سرویس 69 هزار تومانی شما تفاوت زیادی با سرویس 29.5 تومنی همارا سیستم نداره.من خودم روزها تا 115 دانلود میکنم.تنها تفاوتش سرعت دانلود شبانه هست که در همارا سرعت نصف میشه دوروبر 55 .اصلا ارزش نداره که برای دو برابر شدن سرعت دانلود شبانه بیش از دو برابر پول بیشتری خرج شه.با این 69 تومن میشه سرویس کلاسیک 6 ماهه خرید و 10 تومنم پس انداز کرد.
اینم اسپید تست من :

ramin_j2007
29-10-2010, 01:40
میبینم که ماکس نتم سرویس کلاس و توربو راه اندازی کرده.چه عجب ماکس نتم قیمتهاشو آورده پایین.همه چیزشم که عین همارا سیستم هست:اسمش،قیمتش ،سرعتش و حجمش :20:
کسی از این سرویس ها استفاده میکنه ؟
سرعت دانلود روزانه و شبانه چنده ؟

razmjoo
29-10-2010, 01:41

به همه پیشنهاد میکنم.
منم پیشنهاد می کنم دوره ی بعد 128 سه ماهه 37 تومن 9 گیگ تمدید کن . همین سرویسی رو می ده که الان داری با قیمت کمتر و حجم بیشتر .

Turk Oghlan
29-10-2010, 11:39
سلام
آقا کسی از حوالی آخر شهناز تا ابوریحان هست؟(مرکز مخابرات آزادی)از کدوم شرکت اکانت گرفته؟راضی هست؟

simorgh_m3
29-10-2010, 13:19
سلام
آقا کسی از حوالی آخر شهناز تا ابوریحان هست؟(مرکز مخابرات آزادی)از کدوم شرکت اکانت گرفته؟راضی هست؟

شما مطمئنی که آخر شهناز مرکز آزادی هست؟به نظرم که شهید قندی باشه (چون من خودنم تو مخابرات کار میکنیمالبته موقتی!!)شما برو کافوی نزدیک در خونتون رو نگاه کن ببین کجا رو نوشته؟(کافو=یه جعبه توسی رنگ کنار جوب آب)
اگر هم مرکز آزادی ،من بهت پیشنهاد میدم همارا بگیری چون نزدیک شهید قندی هستی و کلا سرعتت زیاد و پینگت کم میشه!
چون تمامی تجهیزات اصلی همارا تو شهید قندی نصب شده

b1234
29-10-2010, 13:23

مبین نت mb1 !!!! :41::41:

kamran987456
29-10-2010, 13:28
برای سرعت دانلود شبانه بالای 50 همین سرویس کلاسیک کامل جواب میده.چرا بیخودی 20 تومن بیشتر خرج میکنین :41:سرعت دانلود روزانه هم دوبرابر شبانه و حدود 110 کیلوبایت هست.

ببخشید ها ولی فکر میکنم این سرویس 69 هزار تومانی شما تفاوت زیادی با سرویس 29.5 تومنی همارا سیستم نداره.من خودم روزها تا 115 دانلود میکنم.تنها تفاوتش سرعت دانلود شبانه هست که در همارا سرعت نصف میشه دوروبر 55 .اصلا ارزش نداره که برای دو برابر شدن سرعت دانلود شبانه بیش از دو برابر پول بیشتری خرج شه.با این 69 تومن میشه سرویس کلاسیک 6 ماهه خرید و 10 تومنم پس انداز کرد.
اینم اسپید تست من :
سرعت تو روز تا 100 مگ هم بره چه فایده داره ؟
مهم دانلود شبانه است
اینم تست 128 3 گیگ در ماه 16900 تومنی مینیمم نت :31:یا همون مکس نت

سرعت روز و شب روی 115 یا 116 می چرخه:8::8:

golmohammadi
29-10-2010, 23:07
نظرتون در مورد این چیه؟

صبا نت
128Kb-2Mb
5GB
27900
سه ماهه

9GB هم 39210 تومن

نسبت به سرعتش مفته......(در مقایسه با سایر سرویس ها وگرنه بازم گرونه)
واقعا این سرعتو داره؟.....

همارا که 128Kb-512Kb رو 5GB سه ماهه میده 29500
خوبه
حداقل از مال همارا که بهتره
من بار قبل از هماار گرفتم :
128پ512
3 ماهه
5 گیگ که اولش اگه 5 گیگ هم بگیری 15 میاد روش
یعنی 128‍512 و سه ماه و ترافیک 10 گیگ مساوی : 44 تومن

پارس آنلاین هم
128Kb-1Mb
3GB 24500
9GB 37000
سه ماهه

که در مقایسه با پایینی که اونم پارس آنلاین هست بازم مفته

128Kb-512Kb
9GB 34000
سه ماهه
پارس افلاین هم خوبه

سلام به همه دوستان
ممنون میشم کمکم کنید
منم حرف دوستمون را تائید میکنم
سرویسهای کلاسیک بالای 50 میدند
پس نیاز به توربو نیست

به همه پیشنهاد میکنم.
محدودیت حجمیشو نگفتی ؟

AB
29-10-2010, 23:13

128kbps ماکس نت از این بیشتره.:27:

Turk Oghlan
30-10-2010, 00:15
شما مطمئنی که آخر شهناز مرکز آزادی هست؟به نظرم که شهید قندی باشه (چون من خودنم تو مخابرات کار میکنیمالبته موقتی!!)شما برو کافوی نزدیک در خونتون رو نگاه کن ببین کجا رو نوشته؟(کافو=یه جعبه توسی رنگ کنار جوب آب)
اگر هم مرکز آزادی ،من بهت پیشنهاد میدم همارا بگیری چون نزدیک شهید قندی هستی و کلا سرعتت زیاد و پینگت کم میشه!
چون تمامی تجهیزات اصلی همارا تو شهید قندی نصب شده
آقا راجع به محل نصب تجهیزات سایر شرکت ها هم می تونی اطلاعات بدی؟

TurkOglu1993
30-10-2010, 13:35
اينترنت 400 مگابيتي

يك شركت ارائه دهنده خدمات اينترنتي مدعي شده كه تا قبل از پايان سال جاري ميلادي قادر به ارائه خدمات اينترنت با سرعت 400 مگابيت بر ثانيه خواهد بود.

به گزارش كامپيوترورلد، شركت ويرجين مديا مي گويد هم اكنون در حال نصب روترها و ديگر تجهيزات سخت افزاري در سطح شهر لندن است و اميدوار است تا قبل از پايان سال 2010 بتواند ارائه خدمات به شهروندان را آغاز كند.

اگر چه هنوز جزئيات بيشتري در مورد اين سرويس و نحوه ارائه ان اعلام نشده، اما جان جيمز مدير سرويس ارائه خدمات اينترنت پرسرعت Virgin Media در اين مورد گفته است: براي ارائه اين خدمات بايد زيرساخت هاي فعلي شبكه اي متحول شود و خدمات فعلي نيز ارتقاء يابد.

وي افزود: ما بايد براي تكامل و افزايش سرعت شبكه هاي اينترنتي در سال هاي آينده آماده باشيم و سرويس هاي فعلي را ارتقاء دهيم. سرعت 100 مگابيت در ثانيه براي دسترسي به اينترنت حداقل سرعتي است كه در سال هاي آينده به آن نياز داريم.

70 هزار مشترك شركت Virgin Media هم اكنون از خدمات اينترنت با سرعت 50 مگابيت در ثانيه استفاده مي كنند و انتظار مي رود اين رقم در ماه هاي آينده به سرعت افزايش يابد.

متوسط سرعت اينترنت فعلي شركت BT مهم ترين رقيب Virgin Media معادل 20 مگابيت در ثانيه است

TurkOglu1993
30-10-2010, 14:09
در نهایت کدوم رو بگیرم؟

hamara system:
128Kb-512Kb
5GB
3 months
295000 RLS

saba net:
128Kb-2Mb
5GB
3 months
279000 RLS

pars online:
128Kb-1Mb
3 months
3GB 245000 RLS
9GB 370000 RLS

مزایا و معایب هر کدوم:

همارا:
دانلود شبانه اش نسبت به بقیه زیاده 2-8 و جمعه ها 2-10
اکثریت ازش راضی اند

صبا:
دانلود شبانه اش خیلی کمه 3-7
ارزونترین با بالاترین سرعت هست

پارس سگ:
دانلود شبانه اش مابین این دو تا ست 1-6
از لحاظ سرعت پایینتر از صبا
3 گیگ واسه من کمه و 9 گیگ زیاده 5 گیگ واسه من کافیه 2گیگ ترافیک اضافی هم 11000 تومن که مجموعا میشه 35500 که همون 9 گیگ بهتره حالا شایدم 3 گیگ کافی شد
در کل اینو زیاد مناسب نمیبینم و بهتره حذف بشه

TurkOglu1993
30-10-2010, 15:00
الان متوجه شدم که صبا شماره ما رو پشتیبانی نمیکنه ولی همارا و پارس پشتیبانی میکنه حداقل که سایتاشون اینطوری نوشته
من خودم بیشتر نظرم رو همارا هست همه چیش باب میل منه
البته ماکس هم سرویس هاش شبیه همارا هست ولی اونم شماره ما رو پشتیبانی نمیکنه
امکانش هست که پیشتیبانی کنند ولی سایتا ننوشته باشن؟

lordsuperboys
30-10-2010, 18:02
سلام دوستان یه سوال من adsl نامحدود 128 همارا بگیرم یا ماکس نت؟
کدوم بهتره؟

razmjoo
30-10-2010, 20:42
سلام دوستان یه سوال من adsl نامحدود 128 همارا بگیرم یا ماکس نت؟
کدوم بهتره؟
مگه می خوای چقدر مصرف کنی ؟ به نظرم هیچکدوم . محدود ماکس :11:

golmohammadi
30-10-2010, 20:53
در نهایت کدوم رو بگیرم؟

hamara system:
128Kb-512Kb
5GB
3 months
295000 RLS

saba net:
128Kb-2Mb
5GB
3 months
279000 RLS

pars online:
128Kb-1Mb
3 months
3GB 245000 RLS
9GB 370000 RLS

مزایا و معایب هر کدوم:

همارا:
دانلود شبانه اش نسبت به بقیه زیاده 2-8 و جمعه ها 2-10
اکثریت ازش راضی اند

صبا:
دانلود شبانه اش خیلی کمه 3-7
ارزونترین با بالاترین سرعت هست

پارس سگ:
دانلود شبانه اش مابین این دو تا ست 1-6
از لحاظ سرعت پایینتر از صبا
3 گیگ واسه من کمه و 9 گیگ زیاده 5 گیگ واسه من کافیه 2گیگ ترافیک اضافی هم 11000 تومن که مجموعا میشه 35500 که همون 9 گیگ بهتره حالا شایدم 3 گیگ کافی شد
در کل اینو زیاد مناسب نمیبینم و بهتره حذف بشه

از لحاظ تئوری که گزینه زیر بهتره ‌:
pars online:
128Kb-1Mb
3 months
3GB 245000 RLS
9GB 370000 RLS

این گزینه اگه عملا هم خوب باشه خودم هم شاید بعدا بگیرم
ولی مطمئنا همارا سرویسهاش بهتر و کیفیت بالاتری داره
ماکسنت هم خوبه (البته بستگی به موقعیت هم داره)
همارا مدتی هست تقریبا بدون قطعی کار میکنه

k3ivan
31-10-2010, 00:48

خوب شد نگرفتم ها این چه سرعتیه
من یک مشکلی با همارا دارم وقتی می خوام برم تو gmail این error رو می گیرم
The connection was interrupted
ولی وقتی ------ ست می کنم تو فایرفاکس می تونم برم تو gmail با همارا هم حرف می زنم
کسی جواب درست حسابی نمیده

lordsuperboys
31-10-2010, 16:54
باشه قانع شدم محدود می گیرم
ولی یه سوال پارس چطوره البته من و 4 تا از دوستام با هم می خوایم بخریم میگم یه طوری بشه یه تخفیفی هم بدن ها؟
راستی اگه از پارس انلاین به صورت انلاین بگیریم 50% تخفیف میده؟
و این که سری مختلف سرویسای پارس چه فرقی باهم دارن و اینکه کدوم بهتره ؟

golmohammadi
01-11-2010, 01:23
اگه از ماکس بگیری تخفیف داره
بدین صورت که مثلا شما میگیرین
و برای هر نفر معرفی فکر کنم 1 ماه بران رایگان میده اینترنتو

lordsuperboys
01-11-2010, 05:53
باشه قانع شدم محدود می گیرم
ولی یه سوال پارس چطوره البته من و 4 تا از دوستام با هم می خوایم بخریم میگم یه طوری بشه یه تخفیفی هم بدن ها؟
راستی اگه از پارس انلاین به صورت انلاین بگیریم 50% تخفیف میده؟
و این که سری مختلف سرویسای پارس چه فرقی باهم دارن و اینکه کدوم بهتره ؟
ئوستان ببخشید واسه اسپم اگه ممکنه اینو جواب بدین پارس انلاین اونقد سرویس داره گیج شدم:41:

TopGear
01-11-2010, 12:55
چرا اینجوریه سرعت؟ افتضاحه
128 محدود ماکسنت 37 تومنی

razmjoo
01-11-2010, 13:00
چرا اینجوریه سرعت؟ مگه 1 مگ نمیبندن
128 محدود ماکسنت 37 تومنی

---------- Post added at 02:54 PM ---------- Previous post was at 02:51 PM ----------

---------- Post added at 02:55 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

چرا isp رو single hop زده؟:18:
اقا جون داری با شی پی ان تست می دی خیال می کنی سرعت خودت رو نشون میده . وقتی به سرور چیز پی ان وصل می شی بسته به شلوغ بودن یا نبودن سرعتت متغیره .

TopGear
01-11-2010, 13:05
پینگشو ببین:41:

---------- Post added at 03:05 PM ---------- Previous post was at 03:03 PM ----------

رزمجو جان درسته متوجه شدم و ادیت کردم

TopGear
01-11-2010, 13:32

---------- Post added at 03:16 PM ---------- Previous post was at 03:14 PM ----------

---------- Post added at 03:19 PM ---------- Previous post was at 03:16 PM ----------

فایده نداره

---------- Post added at 03:21 PM ---------- Previous post was at 03:19 PM ----------

---------- Post added at 03:23 PM ---------- Previous post was at 03:21 PM ----------

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:23 PM ----------

---------- Post added at 03:26 PM ---------- Previous post was at 03:24 PM ----------

---------- Post added at 03:28 PM ---------- Previous post was at 03:26 PM ----------

---------- Post added at 03:29 PM ---------- Previous post was at 03:28 PM ----------

---------- Post added at 03:31 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:31 PM ----------

TopGear
01-11-2010, 13:58
الان سیم تلفنو مستقیم وصل کردم

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:55 PM ----------

اشکال از کجاس که سرعت پایینه؟ از مودم میتونه باشه؟

---------- Post added at 03:58 PM ---------- Previous post was at 03:56 PM ----------

AB
01-11-2010, 19:28
باز این مین نت قاطی کرد.:19:خیلی جالبه وضعیت سرویس هم زده سبز.

razmjoo
01-11-2010, 20:32
بچه ها توجه کنین :
وقتی تست می گیرین و می بینین سرعت کمه یه فایلی رو بگذارین دانلود ببینین سرعت با idm چنده . من مشکل رو از ماکس نمی بینم . چون دارم با 122 دانلود می کنم . ولی تو speedtest سرعتم کم میفته .
مثلا الان تست خوب شد ولی این متناسب با سرعتم نیست :

TopGear
01-11-2010, 23:40

---------- Post added at 01:40 AM ---------- Previous post was at 01:35 AM ----------

:18::18::18:

TopGear
01-11-2010, 23:47
:5:

منم
02-11-2010, 10:35
تو صفحات قبل نوشتین که اونایی که از مکس نت 1mb دارن هم سرعتشون بالای 110 هست و
هم اونایی که سرعتشون 128kb هست
معنیه این کار چیه اونوقت؟
چه معنی داره کسی که پول بیشتری میده سرعتش با کسی که پول کمتری میده یکی باشه؟
اگه اونطوریه ما هم بریم 128kb بگیریم شبا 2.2GB دانلود کنیم دیگه

hamed malekpour
02-11-2010, 12:43
من هم سرویس کلاسیک دارم برای شهرستان مرند بیشتر وقت سرعت دانلودم بالای100است؟

kamran987456
02-11-2010, 14:15
این کاره مکس نت معنی خاصی نداره :31:
خب شما هم 128 بگیرید 2.2 گیگ دانلود کنید:27:

razmjoo
02-11-2010, 14:49
اطلاع رسانی روابط عمومی شرکت مخابرات در خصوص اپراتور سوم تلفن همراه کشور!

گروه خبری GSM :اپراتور سوم با نسل جديد تلفن همراه از دهه فجر آغاز به كار خواهد كرد...
داوود زارعيان مديركل روابط عمومي شركت مخابرات ايران در گفت‌و‌گو با شبكه ايران گفت: اپراتور سوم با سرمايه‌گذاري سازمان تأمين اجتماعي در ايام دهه مبارك فجر به بهره‌برداري خواهد رسيد.
زارعيان در‌خصوص امكانات نسل سوم تلفن همراه گفت: قابليت مكالمات تصويري و اينترنت پرسرعت از جمله ويژگي‌هاي نسل جديد تلفن‌هاي همراه خواهد بود.
گفتني است، نسل سوم تلفن همراه علاوه بر مكالمه، ارسال و دريافت پيامك، مي‌تواند اينترنت را در هر شرايطي براي كاربر مهيا كند و انتقال داده‌ها را با سرعتي بالا ممكن سازد.
به اين ترتيب سرويس‌هاي چندرسانه‌اي مانند صدا، ديتا و تصوير با استفاده از تلفن همراه با سرعتي مناسب در اختيار مشتركان قرار مي‌گيرد.

hami32
02-11-2010, 19:32

:13:

golmohammadi
02-11-2010, 22:33
من فقط یک دلیل میتونم براش پیدا کنم
افت سرعت 12 ها و کلا زیر 1 مگ بیشتر از افت سرعت 1 مگ ها باشه
دیگه چیز خاصی نمیبینم

razmjoo
03-11-2010, 20:25
حذف محدودیت سرعت اینترنت خانگی

آیا آرزوها محقق خواهد شد؟

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از رای مثبت این کمیسیون به حذف محدودیت سرعت 128 کیلوبیتی برای اینترنتی خانگی خبر داد و گفت: «این طرح برای تصویب به کمیسیون تلفیق ارائه شده است.»
علی مطهری در گفت‌وگو با مهر، افزود: «در صورت تصویب این طرح محدودیت سرعت اینترنت برای کاربران خانگی برای همیشه برداشته خواهد شد.»
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با تاکید براین‌که نمایندگان کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مورد رفع محدودیت ارائه پهنای باند اینترنت برای کاربران خانگی نظر مثبت دارند، خاطرنشان کرد: «این موضوع در کمیسیون تلفیق در دست بررسی است.»

پیش از این نیز مخبر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به مهر گفته بود، این لایحه به افزایش پهنای باند اینترنت، ارائه خدمات به کاربران و سیاست‌هایی که منجر به اجرای دولت الکترونیکی و استفاده از این فناوری در سطوح ادارای و دستگاه‌های اجرایی می‌شود، مربوط است و با تصویب کمیسیون تلفیق در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد که نمایندگان مجلس مذاکرات و توافقاتی نیز در این زمینه با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات داشته‌اند.
به‌گزارش مهر، اواخر سال 86 براساس بخشنامه کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ارائه اینترنت پرسرعت به ‌تمام کاربران کشور با محدودیت مواجه شد. مطابق این بخشنامه، ارائه اینترنت پرسرعت با ظرفیت بیش از 128کیلوبیت بر ثانیه به تمام کاربران خانگی ممنوع اعلام شد که این مصوبه همچنان اجرا می‌شود.

در همین حال وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات چندی پیش از پیشنهاد رفع محدودیت سرعت دسترسی به اینترنت تا سقف 512 کیلوبیت بر ثانیه در برنامه پنجم توسعه اقتصادی کشور خبر داده و گفته بود که در صورت موافقت مجلس با این پیشنهاد، محدودیت عرضه اینترنت رفع خواهد شد.

TurkOglu1993
03-11-2010, 22:38
این خبر که ماله چند هفته پیشه نتیجه نهایی معلوم نشد چی شد.........
اگه از نتیجه نهایی اطلاعی داشتین به ما هم بگین

razmjoo
04-11-2010, 00:00
این خبر که ماله چند هفته پیشه نتیجه نهایی معلوم نشد چی شد.........
اگه از نتیجه نهایی اطلاعی داشتین به ما هم بگین
خبر مال امروز بود .

TurkOglu1993
04-11-2010, 10:30
من این خبر رو خیلی وقته خوندم!!!!!!!!!!!

golmohammadi
04-11-2010, 13:36
تو این اخبار که نهایتا 512 تائد میشه
بازم بیفایدست
البته از هیچی بهتره
باید کلا محدودیت سرعت را بردارند

humanaga
04-11-2010, 16:36
کسی بلده با برنامه µTorrent مثلidm بتونه زمان بندی دانلود کنه یعنی کی روشن بشه و کی خاموش بشه کاملا توضیح بدید و تنظیمات دانلود شبانه ماکس رو پیاده کنه و چطوری سرعتش زیاد باشه
ممنون

AB
04-11-2010, 17:46
کسی بلده با برنامه µTorrent مثلidm بتونه زمان بندی دانلود کنه یعنی کی روشن بشه و کی خاموش بشه کاملا توضیح بدید و تنظیمات دانلود شبانه ماکس رو پیاده کنه و چطوری سرعتش زیاد باشه
ممنون

humanaga
04-11-2010, 19:25
ممنون حالا این ساعت ها چی 1:00-1:59 کدوم بزنم
وبعد چچوری سرعتش زیاد کنیم خیل کمه روی 8 کیلو بایت است

MASOUD_MW2
04-11-2010, 19:50
سلام دوستان.
قضیه تخفیف ماکسنت چی هست؟
من با خودم 5 تا از دوستامو بردم اونجا اینترنت گرفتن.
تخفیف میدن برای این کار؟

humanaga
04-11-2010, 21:52
یکی زود جواب بده

AB
04-11-2010, 22:27
یکی زود جواب بده

لطفا تو تاپیک مربوطه سوال کنین.

منظورتون چیه کدوم ساعت ها رو بزنین؟هر ساعتی که دلتون میخاد.:31:

humanaga
04-11-2010, 22:32
نو فقط بگو ساعت 2 تا 8 صبح چچوری کنم اخه اینطوری نوشته همشون 1:00-1:59 یعنی این از ساعت کی شروع میشه از یک یا 2

b1234
05-11-2010, 04:44
:41:من اول همارا داشتم 1 mb بعدش مبین نت گرفتم و الانم 2mb مکس نت گرفتم ولی نمی دونم چرا سرعتم ار اونایی که 128د ارن کمتره ؟؟؟:41::18::19:

razmjoo
05-11-2010, 10:50
امروز 3.2 گیگ زدم .
b1234 به پشتیبانی زنگ بزن بگو من 2 مگ گرفتم اگه می خوایین این سرعت رو بدین من میام پولم رو می گیرم .

MASOUD_MW2
05-11-2010, 17:00
کسی جواب این سوال رو نمیدونه؟

سلام دوستان.
قضیه تخفیف ماکسنت چی هست؟
من با خودم 5 تا از دوستامو بردم اونجا اینترنت گرفتن.
تخفیف میدن برای این کار؟

b1234
06-11-2010, 09:00
میتونه اشکال از مودم باشه چون من مودممو از مکس نت نگرفتم:13: وقتی سرعت128 16 ه ( 128/8=16) باید 2mb بالای 200 باشه ( 2024/8=253):41:

2mb
30Gb
310 تومن سه ماهه

TurkOglu1993
06-11-2010, 18:21
کسی چیز پی ان اینجا داره؟ اگه دارین:
سرعت اینترنت رو پایین نمیاره؟
از کجا گرفتین؟ خودم یه سایت رو پیدا کردم ولی چندان مطمئن به نظر نمیاد
.................

b1234
06-11-2010, 20:38
رفتم و تنطیمات مودم دیدم نوشته 1024 به پشتیبانی زنگ زدم گفتن مخابرات به جای 1m 2m به شما داده!!!!!!:19:
چند روز دیگه درست میشه :20:

razmjoo
06-11-2010, 22:36
کسی چیز پی ان اینجا داره؟ اگه دارین:
سرعت اینترنت رو پایین نمیاره؟
از کجا گرفتین؟ خودم یه سایت رو پیدا کردم ولی چندان مطمئن به نظر نمیاد
.................
بستگی داره به سرویس دهنده و تعداد افراد و سرور طرف . من دارم .

b1234
07-11-2010, 15:27
مشکل من حل شد سرعتم 2048 شد :20::8:
سرعت دانلودمم از 200 پایین نمیاد...:31::11:

TurkOglu1993
07-11-2010, 15:31
از کجا گرفتی؟
سرعت تو رو کم نکرده؟

اونایی که دارن بگن ببینیم سرعت کدوم یکی بهتره......

razmjoo
07-11-2010, 18:10
از کجا گرفتی؟
سرعت تو رو کم نکرده؟

اونایی که دارن بگن ببینیم سرعت کدوم یکی بهتره......
بابا مگه می شه اینجا گفت .

MASOUD_MW2
07-11-2010, 21:12
سلام! دوستان پینگ ما 2 روز به شدت بالا رفته! 500 600 برای یاهو!
هیچکس هم جوابگو نیست!

AB
08-11-2010, 00:41
مشکل من حل شد سرعتم 2048 شد :20::8:
سرعت دانلودمم از 200 پایین نمیاد...:31::11:

اگه سرویستون 2 مگ هست سرعتتون تو حالت ایده آل باید 256 باشه.ولی دیگه نباید از 230-240 پایین تر بیاد.

b1234
08-11-2010, 00:44

الان دارم با 230 دانلود می کنم .:20:

b1234
08-11-2010, 02:03
:31:به نظر من کس نت بهترینه هم سرعتشم بالاست من از همارا ومبین نت هم گرفتم ولی هیچکدوم مثل مکس نت نمیشه شبام سرعتش کم نمشه که هیچ بیشترم میشه (ولی تو همارا شبا 2 به بعد سرعت از 10 به بالا نمیره) الاندارم با سرعت 275 1 گیگ دان میکنم :46:

MASOUD_MW2
08-11-2010, 11:53
دوستانی که ماکسنت دارن لطف کنن الان یه تست از یاهو برای پینگشون بگیرن و بگن چنده؟
چون پینگ من خیلی بالا رفته و isp میگه سراسری هست و من بعید میدونم! ممنون میشم این کارو انجام بدید!
الان پینگ من در ساعت 12 بین 460 تا 500 هست که خیلی بالاست!

AB
08-11-2010, 12:21
دوستانی که ماکسنت دارن لطف کنن الان یه تست از یاهو برای پینگشون بگیرن و بگن چنده؟
چون پینگ من خیلی بالا رفته و isp میگه سراسری هست و من بعید میدونم! ممنون میشم این کارو انجام بدید!
الان پینگ من در ساعت 12 بین 460 تا 500 هست که خیلی بالاست!

مال منم دقیقا همین طوریه!!!

b1234
08-11-2010, 13:19

پینگ منم از دیشب خیلی بالا رفته:41:

hamed malekpour
08-11-2010, 14:31
به نظر شما قیمت اینترنت کی کاهش پیدا می کنه؟

TurkOglu1993
08-11-2010, 14:54
بابا مگه می شه اینجا گفت .
خوب PM بده

aga hadi
08-11-2010, 14:58
دوستانی که ماکس نت دارن ازش راضین؟
سرعت دانلود تون چقدره؟
می خواستم اگه بشه یه سه ماه نا محدود بگیرم
این شاتل پدر مارو در آورد!

razmjoo
08-11-2010, 15:47

razmjoo
08-11-2010, 15:56
:31:به نظر من کس نت بهترینه هم سرعتشم بالاست من از همارا ومبین نت هم گرفتم ولی هیچکدوم مثل مکس نت نمیشه شبام سرعتش کم نمشه که هیچ بیشترم میشه (ولی تو همارا شبا 2 به بعد سرعت از 10 به بالا نمیره) الاندارم با سرعت 275 1 گیگ دان میکنم :46:
بابا شما خر پولین ما چیکار کنیم . شما دارین ماهی 70 تومن واسه 2 مگ می دین . ما داریم با ماهی 13 تومن نصف سرعتتون رو می گیریم .

MASOUD_MW2
08-11-2010, 20:05
دوستان پینگ همه ماکسنتی ها بالا رفته دیگه درسته؟

b1234
08-11-2010, 20:36
فقط مکس نت نیست کل تبریز همارام پینگش بالاست ولی مال من( مکس نت ) شبا درست میشه ولی صبا خیلی بالاست همارام اینطوریه :46:

kamran987456
08-11-2010, 20:45
بابا شما خر پولین ما چیکار کنیم . شما دارین ماهی 70 تومن واسه 2 مگ می دین . ما داریم با ماهی 13 تومن نصف سرعتتون رو می گیریم .
من یه سوال دارم
میشه ادم 2 تا خط تلفون داشته باشه + 2 تا مودم+روی هرکدوم از همین مکسنت128 بگیره
بعد یکیو با لن اون یکیو با یو اس بی وصل کنه به کامپیوتر سرعت دانلود 2 برابر میشه ؟

در ضمن من هر شب با این مکس نت حداکثر 1.92 گیگ این روزها دانلود میکنم شما چقدر دانلود دارید ؟

razmjoo
08-11-2010, 23:24
من یه سوال دارم
بعد یکیو با لن اون یکیو با یو اس بی وصل کنه به کامپیوتر سرعت دانلود 2 برابر میشه ؟

در ضمن من هر شب با این مکس نت حداکثر 1.92 گیگ این روزها دانلود میکنم شما چقدر دانلود دارید ؟
من 2.5 می زنم . سرعتم کم نشده .
جواب سوال اولت رو نمی دونم . ولی اگه بشه چی می شه . به نظرم مستقیم تو اینترنت و شبکه یه تاپیک بساز .

hamed malekpour
10-11-2010, 17:26
سرعت اینترنت همارا ساعت 12تا2خیلی افت کرده بود مال شما هم.

whitewolf
12-11-2010, 15:22
سلام
دوستان من دانشجو ام تازه اومدم تبریز می خوام یه adsl که 3 ماهه باشه بین سرعت های 512 تا 1 مگ بگیرم. چیزی که برام مهمه شبانه هست که می خوام شبی حدود 1.5 گیگ تا 2 گیگ دانلود داشته باشم. قطعی نداشته باشه و سرعت پایین نیاد. قاعدتا باید 1 مگ بگیرم ولی از اونجایی که بعضی شرکت ها سرعت رو توی شبانه کمتر یا بیشتر از قرارداد می بندن نمی دونم کدوم سرعت رو از کدوم شرکت بگیرم.مثلا همین مکس نت که ازش حرف می زنین سرعت شبانه 512 ش چنده؟ از چه ساعتی تا چه ساعتیه؟
اینم بگم که الان از شرکت اریانا رسانای تبریز که نماینده شاتل هست eco1024 دارم ولی چون شدیدا دزد تشریف دارن این دوستان طوری که 6 گیگ رو توی 1 ماه ازم کم کردن می خوام بیام یه شرکت دیگه.
ممنون میشم یه راهنمایی کوچولو کنین

night-sky
12-11-2010, 16:31
من یه سوال دارم

چی شد به جواب رسیدی:8:؟

kamran987456
12-11-2010, 16:53
سلام
دوستان من دانشجو ام تازه اومدم تبریز می خوام یه adsl که 3 ماهه باشه بین سرعت های 512 تا 1 مگ بگیرم. چیزی که برام مهمه شبانه هست که می خوام شبی حدود 1.5 گیگ تا 2 گیگ دانلود داشته باشم. قطعی نداشته باشه و سرعت پایین نیاد. قاعدتا باید 1 مگ بگیرم ولی از اونجایی که بعضی شرکت ها سرعت رو توی شبانه کمتر یا بیشتر از قرارداد می بندن نمی دونم کدوم سرعت رو از کدوم شرکت بگیرم.مثلا همین مکس نت که ازش حرف می زنین سرعت شبانه 512 ش چنده؟ از چه ساعتی تا چه ساعتیه؟
اینم بگم که الان از شرکت اریانا رسانای تبریز که نماینده شاتل هست eco1024 دارم ولی چون شدیدا دزد تشریف دارن این دوستان طوری که 6 گیگ رو توی 1 ماه ازم کم کردن می خوام بیام یه شرکت دیگه.
ممنون میشم یه راهنمایی کوچولو کنین
بنده مکس نت 128 حجمی 3 گیگ در ماه 16900 تومنی دارم و هر روز 1.92 گیگ از ساعت 2 تا8 دانلود میشه کرد
و سرعت 512 با 128 با 256 تو مکسنت هیچ فرقی نمیکنه

kamran987456
12-11-2010, 16:59
چی شد به جواب رسیدی:8:؟
هنوز از کسی نپرسیدم ولی اگه بشه چی میشه:31:

arash66_2m
12-11-2010, 17:46
دوستان من می خواستم adsl رو تمدید کنم همارا 128 رو !
رفتم دیدم بانک سامان غیرفعال شده این درست میشه دیگه ؟
و در ضمن سرعت 128 نامحدود الان حدودهای چند هستش خوب شده یا نه ؟!!:18::31:

MASOUD_MW2
12-11-2010, 18:11
ماکسنت رسما گند زده! 5 روزه پینگم با یاهو 400 500 600 700 هست! افتضاحه!

night-sky
12-11-2010, 18:12
هنوز از کسی نپرسیدم ولی اگه بشه چی میشه:31:
چی میشه:5::5::21::21:!!
میشه باقلوا.................:26:

dibagroup
12-11-2010, 21:47
با سلام بر تمام دوستان و زحمت کشان
باید به تمام دوستانی که مشکل کندی سرعت یا بالا رفتن پینگ در شبکه خود را دارند بگویم که یک مشکل کلی در شبکه شمال غرب کشور در چند روز گذشته وجود داشته و هنوز هم هست که امیدوارم هرچه سریعتر حل شود این مشکل مربوط به یک شرکت خاص نمی باشد و تقریبا در تمام شرکتها وجود دارد البته بعضی از شرکتها به غیر از این مشکل، مشکل پرشدن پهنای باند را نیز دارند که باعث قطعی و وصلی مداوم یا ساعتی در شبکه خود دارند که انشاء الله این مشکل نیز بر این دوستان حل شود

MASOUD_MW2
13-11-2010, 00:37
سلام دوست عزیز!جوابتون اصلا قانع کننده نیست! چرا؟ چون توی بعضی ساعات پینگم عالی میشه توی اکثر ساعات افتضاح!
دقیقا مثل اینکه برنامه ریزی شده! هرچی به پشتیبانی ماکسنت زنگ میزنم میگن میشکلی نداریم و به هر دلیلی میپیچونن!

whitewolf
13-11-2010, 12:48
بنده مکس نت 128 حجمی 3 گیگ در ماه 16900 تومنی دارم و هر روز 1.92 گیگ از ساعت 2 تا8 دانلود میشه کرد

خب این جوری که ورشکست میشن. هیشکی ازشون 512 نمیگیره اونوقت با پول ارزون 128 شبی 1.92 گیگ هم مجانی میده؟؟ یکمی غیر طبیعی میاد به نظرم
شما الان کدوم سرویس رو دارین دقیقا؟ و سرعتتون رو توی idm شبانه و روزانه چند نشون میده؟
تفاوت سرعت128K~512K Max Class با 128 معمولی با 128 نامحدود چقدره؟
سوال اخر : باید پاشی بری شرکت یا اینترنتی هم میشه مدارک رو پر کرد؟
ببخشید که زیاد سوال پرسیدم
ان شالله بعدا جبران می کنم

kamran987456
13-11-2010, 18:31
خب این جوری که ورشکست میشن. هیشکی ازشون 512 نمیگیره اونوقت با پول ارزون 128 شبی 1.92 گیگ هم مجانی میده؟؟ یکمی غیر طبیعی میاد به نظرم
شما الان کدوم سرویس رو دارین دقیقا؟ و سرعتتون رو توی idm شبانه و روزانه چند نشون میده؟
تفاوت سرعت128K~512K Max Class با 128 معمولی با 128 نامحدود چقدره؟
سوال اخر : باید پاشی بری شرکت یا اینترنتی هم میشه مدارک رو پر کرد؟
ببخشید که زیاد سوال پرسیدم
ان شالله بعدا جبران می کنم
هیچکی بار اول این نکته رو نمیدونه که :31:
در ضمن اگه اینها رو 128 سرعت کم بدن از رقیبشون یعنی همارا عقب میوفتن
من سروریسم در صفحه تعرفه خدمات مکس نت همون اولیه
128/128 3 گیگ درماه 16900 تومنی
سرعت هم روز و شب در idm بین 112 تا 115 می چرخه
در ضمن بهتره حضوری بری اونجا

arash66_2m
13-11-2010, 18:58
سرعت دانلود 128 همار نامحدود جدیدا چطوره ؟ و چنده سرعتش خوبه یا نه ؟:31:

whitewolf
13-11-2010, 23:33
مرسی کامران جان
پشتیبانی مکس نت چی؟ این طوری هست که پشت خط نمونی یا دردت رو بفهمن و مشکلتو حل کنن؟
البته خدا کنه رد دم هیچ بنی بشری به هیچ پشتیبانی نخوره

eng.oam
14-11-2010, 00:41
سلام به همه دوستان
من مشترک صبانت هستم. تا چند روز پیش سرعت اینترنت عالی بود(1.7 mb) ولی الان حدود 0.2-0.4 mb دانلود دارم. می خواستم بدونم که مشکل از خط منه یا بقیه دوستان هم این مشکل رو دارند.
ممنونم

kamran987456
14-11-2010, 08:23
مرسی کامران جان
پشتیبانی مکس نت چی؟ این طوری هست که پشت خط نمونی یا دردت رو بفهمن و مشکلتو حل کنن؟
البته خدا کنه رد دم هیچ بنی بشری به هیچ پشتیبانی نخوره
پشتیبانی شون هم مثله دیگه شرکت هاست
معمولا مشکل رو میفهمن و راهنمایی میکنن ولی اگه به ضرر شرکت باشه نفی میکنن مثلا بگی پینگ بالاست میگن اینجا مشکل نداریم:18:
در ضمن من یه 2 3 روز همینطوری ساعت 12 شب زنگ زدم گوشی رو برداشتند چون داشتم پشتیبانی 24 ساعته رو ازمایش میکردم:31:

Abbshangooli
14-11-2010, 21:01
سلام بچه ها
ياخشيسوز
عرضم بحضورتون كه من امروز خطم از pcm دراومد خداروشكر و Adsl ( مكس ) هم وصل شد اما هنگامي كه ميخوام مودم 8811 رو با سي دي نصب كنم آخرين مرحله يعني confirm conection sitting ، ارور 021 رو ميده و ميگه تنظيمات Wan رو چك كن و بعد تنظيمات conection رو ؟؟؟ من چه كنم ؟؟؟

MASOUD_MW2
14-11-2010, 21:36
دوستان ماکسنت پینگشون حل نشد؟ کلافه شدم بخدا! نمیدونم چیکارکنم!

Silence so loud
14-11-2010, 22:25
سرعت دانلود 128 همار نامحدود جدیدا چطوره ؟ و چنده سرعتش خوبه یا نه ؟:31:

همارا نگیری بهتره
مخصوصا که تو نخ دانلود هستی :46:
برو مکس نت بگیر
منم دفعه بعد میرم مکس نت بگیرم
الانم پشیمونم که مهر همارا رو تمدید کردم :19::19:

Silence so loud
14-11-2010, 22:36
من یه سوال دارم

سرعتت دو یرابر نمیشه چون تو در واقع داری از دو خط مجزا دانلود میکنی
(البته میشه 2 تاش رو هم با لن وصل کنی )
تو فقط میتونی 2 برابر حجم دانلود کنی در زمان مشخص
مثلا به جای 2 گیگ 4 گیگ میزنی همین

DJ POLESTAR
15-11-2010, 00:42
همارا نگیری بهتره
برو مکس نت بگیر
من الان با 128 با سرعت 20 KB/sec دانلود میکنم که نوسان خیلی کمی هم داره...
و به خاطر هزینه ای که کردم خیلی هم راضیم.
شما میشه بگید با مکس نت با سرعت 128 مثلا چند کیلوبایت در ثانیه میتونید دانلود کنید!!؟

AB
15-11-2010, 09:55
من الان با 128 با سرعت 20 KB/sec دانلود میکنم که نوسان خیلی کمی هم داره...
و به خاطر هزینه ای که کردم خیلی هم راضیم.
شما میشه بگید با مکس نت با سرعت 128 مثلا چند کیلوبایت در ثانیه میتونید دانلود کنید!!؟

ماکس نت تا 24-25 میره ولی اونقدر نوسان داره که سرعتش به چشم نمیاد.البته اینم بگم که سیاست خود شرکته که سرعت این سرویس نوسان داشته باشه.(نوسانش هم شدیده.از 0 تا 25:2:).من فکر میکردم ایراد از خطمه.ولی از وقتی سرویس محدود گرفتم سرعتم کاملا ثابته و نوسان نداره.

razmjoo
15-11-2010, 15:24
سلام بچه ها
ياخشيسوز
عرضم بحضورتون كه من امروز خطم از pcm دراومد خداروشكر و Adsl ( مكس ) هم وصل شد اما هنگامي كه ميخوام مودم 8811 رو با سي دي نصب كنم آخرين مرحله يعني confirm conection sitting ، ارور 021 رو ميده و ميگه تنظيمات Wan رو چك كن و بعد تنظيمات conection رو ؟؟؟ من چه كنم ؟؟؟
مال منم همیشه همین طوره . بیچاره کسی که اومده بود راه بندازه با کامپیوترم 3 ساعت ور رفت .
اون ارور رو می ده ولی در عوض تنظیمات سیو می شه و فکر نکنم مشکلی باشه . اون ارور هیچ مشکلی نداره . بعد اون ارور می تونی به اینترنت وصل بشی .

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:23 PM ----------

ماکس نت تا 24-25 میره ولی اونقدر نوسان داره که سرعتش به چشم نمیاد.البته اینم بگم که سیاست خود شرکته که سرعت این سرویس نوسان داشته باشه.(نوسانش هم شدیده.از 0 تا 25:2:).من فکر میکردم ایراد از خطمه.ولی از وقتی سرویس محدود گرفتم سرعتم کاملا ثابته و نوسان نداره.
ماکس نت چه پیشرفته هست . فکر نکنم سایر شرکت ها این علم رو داشته باشن .:31:

TopGear
16-11-2010, 00:55
ببخشید چند سوال مبتدی دارم
تورنت با بیت تورنت چه فرقی داره؟
بعد Seeders Leechers یعنی چی؟
و اینکه خود تورنت یعنی چی؟ مثلاً من اگه یه فایلی رو دانلود میکنم از کجا میاد از سرور یه سایت یا از کامپیوتر یه شخص

eng.oam
16-11-2010, 01:31
سلام به همه دوستان
من مشترک صبانت هستم. تا چند روز پیش سرعت اینترنت عالی بود(1.7 mb) ولی الان حدود 0.2-0.4 mb دانلود دارم. می خواستم بدونم که مشکل از خط منه یا بقیه دوستان هم این مشکل رو دارند.
ممنونم

بچه ها کسی دیگه ای این مشکل رو نداره؟

gaxter
16-11-2010, 22:45
سلام من قبلا 128 مکسنت داشتم سرعت داونلودم 115 بود.الان که 512 گرفتم بازم سرعت داونلودم همون 115 هستش.مگه نباید 4 برابر سرویس 128 سرعت داونلود داشته باشم ؟

kamran987456
17-11-2010, 08:11
ببخشید چند سوال مبتدی دارم
تورنت با بیت تورنت چه فرقی داره؟
بعد Seeders Leechers یعنی چی؟
و اینکه خود تورنت یعنی چی؟ مثلاً من اگه یه فایلی رو دانلود میکنم از کجا میاد از سرور یه سایت یا از کامپیوتر یه شخص
این سوال ها رو بهتره تو تایپک تورنت بپرسی تا جواب کامل بگیری
seeder یعنی اپلود کننده
leecher یعنی دانلود کننده

هر چه قدر نسبت سید ها به لیچ ها بیشتر باشه سرعت دانلود بیشتره
و فایل هم از کامپیوتر های افراد میاد(همونهایی که سید میکنن)

---------- Post added at 08:11 AM ---------- Previous post was at 08:09 AM ----------

سلام من قبلا 128 مکسنت داشتم سرعت داونلودم 115 بود.الان که 512 گرفتم بازم سرعت داونلودم همون 115 هستش.مگه نباید 4 برابر سرویس 128 سرعت داونلود داشته باشم ؟
128 با 512 فرق نمیکنه
همشون رو روی پورت 1 مگ بستن و همشون با سرعت 115 دانلود دارن به غیر از سرویس 2 مگ

arash66_2m
17-11-2010, 11:58
سلام دوستان
چرا پس تو تمدید آنلاین همار سیستم پرداخت از طریق درگاه بانک سامان غیرفعال هستش ؟

sasan7khat
17-11-2010, 17:17
سلام به همه دوستان دیگه دارم قات می زنم یکی به دادم برسه
من ساکن تبریزم الن 2 ماه ای دارم
30 تومان هزینه مودم
10 تومان نصب
54 تومان شارژ 6 ماه 128 آپ 512 حجم 10 گیگ
128 آپ 512 ینی صبح ها 128 شب ها 512
جمعا 94 تومن آب خورده حالا بگذریم
من یه روزی به یه تبلیق شرکت لایزر بر خوردم و رفتم دفتر فروش اول گفت ما زیر مجموعش بودیم ولی حالا خودمون یه شرکت جدیدیم پار آنلاین یا یه همچین چیزی جالبش این که گفت سایت ما هنوز راه اندازی نشده ما شاسگولم واسه یه ده دوازدهتومن گفتیم به قول خودشون ندارن دیگه تازه کارن یه ماه سایت میاد بالا و چون واسه گرفتن سرعت 128 به بالا هم مدرک دانشجویی و مدارک دیگه نخواست + اینکه گفت یه مگ هم بخوای مثله ای نیست ما هم شاسگولیدیم و از اینا گرفتیم
خوب ماه اول 4 گیگم پرید قضیه هم از این قرار بود که هر بار برای متوجه شدن حجم زنگ میزدیم و حجم رو می پرسیدیم حالا ماه دووم نشده 3 گیگمم پرید دیگه صدام درومد گفتم بابا آخه این حجم من کجا میره من که صبح وب گردی می کنم شبم میزارم 2 تا 8 دان البته الان کردک 2.5 تا 7 حالا من که 1800 دان کردم در چرا باید یگیگش از حجمم بره دوستان می خواستم به دونم این مامان**************** می تونن دستی حجم کسی رو هر چه قدر که می خوان کم کنن من البته این روند کمک کردن حجم تدیرجی بود و در ماه دوم اوج ختصی به خودش گرفت حدودا تا الان 50 گیگیی دانیدم با همین ساعات 2 الی 8 ولی 8 گیگ از حجمم رو خوردن چیزی هم که جالبه هم رو بی خوابی کشیدم چون یه بار دادم دانلود منیجر ساعت ویندوزمم اشتباه بود تو روز کم کرد فقط یه ساعت البته حالا از اون موقع بی خوابی می کشم وووووووووووو آیا همچین چیزی هست
تا الانم نفهمیدم با کدوم شرکت قرداد دارم تا این که این سایت به قول خودشون بالا بیاد ببینم لایزر یا پارس آنلاین که 100در100 این ماه هم همون پایین اینا فکر می کنم چون مشتری نمی تونه حجمش نگاه کن و می بینن یکی مثل من دوست داره به دان حجمش و می خورن
راستی کسی میشه بگه بهترین شرکت هم از لحاظ قیمت هم سرعت و پینگ کدوم تو تبریز
ممنون (چوخ ممنون عزیز لار)

sei_pm
17-11-2010, 17:19
سلام به همه دوستان دیگه دارم قات می زنم یکی به دادم برسه
من ساکن تبریزم الن 2 ماه ای دارم
30 تومان هزینه مودم
10 تومان نصب
54 تومان شارژ 6 ماه 128 آپ 512 حجم 10 گیگ
128 آپ 512 ینی صبح ها 128 شب ها 512
جمعا 94 تومن آب خورده حالا بگذریم
من یه روزی به یه تبلیق شرکت لایزر بر خوردم و رفتم دفتر فروش اول گفت ما زیر مجموعش بودیم ولی حالا خودمون یه شرکت جدیدیم پار آنلاین یا یه همچین چیزی جالبش این که گفت سایت ما هنوز راه اندازی نشده ما شاسگولم واسه یه ده دوازدهتومن گفتیم به قول خودشون ندارن دیگه تازه کارن یه ماه سایت میاد بالا و چون واسه گرفتن سرعت 128 به بالا هم مدرک دانشجویی و مدارک دیگه نخواست + اینکه گفت یه مگ هم بخوای مثله ای نیست ما هم شاسگولیدیم و از اینا گرفتیم
خوب ماه اول 4 گیگم پرید قضیه هم از این قرار بود که هر بار برای متوجه شدن حجم زنگ میزدیم و حجم رو می پرسیدیم حالا ماه دووم نشده 3 گیگمم پرید دیگه صدام درومد گفتم بابا آخه این حجم من کجا میره من که صبح وب گردی می کنم شبم میزارم 2 تا 8 دان البته الان کردک 2.5 تا 7 حالا من که 1800 دان کردم در چرا باید یگیگش از حجمم بره دوستان می خواستم به دونم این مامان**************** می تونن دستی حجم کسی رو هر چه قدر که می خوان کم کنن من البته این روند کمک کردن حجم تدیرجی بود و در ماه دوم اوج ختصی به خودش گرفت حدودا تا الان 50 گیگیی دانیدم با همین ساعات 2 الی 8 ولی 8 گیگ از حجمم رو خوردن چیزی هم که جالبه هم رو بی خوابی کشیدم چون یه بار دادم دانلود منیجر ساعت ویندوزمم اشتباه بود تو روز کم کرد فقط یه ساعت البته حالا از اون موقع بی خوابی می کشم وووووووووووو آیا همچین چیزی هست
تا الانم نفهمیدم با کدوم شرکت قرداد دارم تا این که این سایت به قول خودشون بالا بیاد ببینم لایزر یا پارس آنلاین که 100در100 این ماه هم همون پایین اینا فکر می کنم چون مشتری نمی تونه حجمش نگاه کن و می بینن یکی مثل من دوست داره به دان حجمش و می خورن

ممنون

شما برو داخل سایت زیر یک تست بگیر مشخص میشه کدوم شرکته.

razmjoo
17-11-2010, 20:00

MASOUD_MW2
17-11-2010, 20:13
دوستان مشکل پینگ ماکسنت چرا حل نمیشه؟
آخه این چه شرکتی هست؟
تا چند روز دیگه درستش نکنن قرارداد رو فسخ میکنم باهاشون.

arash66_2m
17-11-2010, 20:54
همارا نگیری بهتره
برو مکس نت بگیر

آخه ما 128 نامحدود همارا میگیرم آخه!
کدوم اونوقت بهتره برم اونو بگیرم ....
منتظر جواب دوستان هم هستم /.:40:

arash66_2m
17-11-2010, 21:02
الان کدوم یک از نامحدود ها خوب هستش ؟
و کدوم یک از محدودیت ها خوبه ؟
شاتل هم هستش اون چطوره + ماکس نت و ....

iranp301
17-11-2010, 21:19
شاتل