PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان شرقی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102

AB
01-08-2010, 14:52
این همارا سیستم که به من آی پی استاتیک داده! که فکر کنم دردسرساز باشه واسه آدم

آی پی شما داینامیک هست و ممکنه بعد از چند بار قطع و وصل شدن تغییر کنه.

Help118
01-08-2010, 16:43
آی پی شما داینامیک هست و ممکنه بعد از چند بار قطع و وصل شدن تغییر کنه.
به هیچ عنوان تغییر نکرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حتی سرویسم که تمام شد دوباره سرویس جدید راه اندازی کرد واسم بازم ای پی من همون بود. از طریق برنامه ها ، فایروال و پینکگ و هزار کوفت و زهارماری دیدم که همون آِ پی رو میزنه. فکر نکنمم اشتراکی باشه چون اونوقت رپید شیر و خیلی سایت ها ارور میدن واسه دانلود.
از کجا میشه فهمید که آی پی اشتراکیه؟

fmps
01-08-2010, 17:20
یعنی اگه از ماکس نت سروسی بگیرم و IP اختصاصی نگیرم دیگه نمیتونم ار رپیدشیر دانلود کنم؟

razmjoo
01-08-2010, 18:48
به هیچ عنوان تغییر نکرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حتی سرویسم که تمام شد دوباره سرویس جدید راه اندازی کرد واسم بازم ای پی من همون بود. از طریق برنامه ها ، فایروال و پینکگ و هزار کوفت و زهارماری دیدم که همون آِ پی رو میزنه. فکر نکنمم اشتراکی باشه چون اونوقت رپید شیر و خیلی سایت ها ارور میدن واسه دانلود.
مطمئنن Ip شما اختصاصی و از نوع ولد استاتیک می باشد . همون ip که ماکس براش 10 تومن در ماه می گیره .

razmjoo
01-08-2010, 19:02
یعنی اگه از ماکس نت سروسی بگیرم و IP اختصاصی نگیرم دیگه نمیتونم ار رپیدشیر دانلود کنم؟
اگه اکانت داشته باشی می تونی ولی بدون اکانت نمی تونی و همیشه این پیام رو میده : شخصی با ip شما در حال دانلود است .:2::2::2::2::2:

Help118
01-08-2010, 23:18
دوتا سوال
1.اول اینکه تشخیص آی پی طرف مقابل یا کسی دیگه تو اینترنت فقط در حالت آن لاین طرف مقابل میسوره؟ منظور گه طرف دی سی باشه یا آف لاین امکان پیدا کردن آی پی طرف از پست هایی که داده یا فایل هایی که دانلود یا آپ دیت کرده امکان پذیره؟ البته بع غیر از لوگی که تو سایت ها واسه کاربران و آمار نوشته میشه. منظورم تشخیص از نوت و متن نباشه . منظورم ردیابیه!

2. من هماراسیستم هستم دوستم میگه آی پیت بای ددینامیک باششه و هی تغییر کنه ولی من وقتی دایال آپ بودم اینجوری میشد تو ای دی اس ال انگار اینجوری نمیشه نظر شما چیه؟

3.از کجا بفهمم آی پی من اشتراکیه با سایر دوستان سرویس گیرنده

AB
01-08-2010, 23:37

اگه زود مودمو خاموش روشن کنی عوض نمیشه.فقط کافیه قطع کنی و یکی 2 ساعت بعد وصلش کنی.میبینی که تغییر کرده.

razmjoo
02-08-2010, 01:14
دوتا سوال
1.اول اینکه تشخیص آی پی طرف مقابل یا کسی دیگه تو اینترنت فقط در حالت آن لاین طرف مقابل میسوره؟ منظور گه طرف دی سی باشه یا آف لاین امکان پیدا کردن آی پی طرف از پست هایی که داده یا فایل هایی که دانلود یا آپ دیت کرده امکان پذیره؟ البته بع غیر از لوگی که تو سایت ها واسه کاربران و آمار نوشته میشه. منظورم تشخیص از نوت و متن نباشه . منظورم ردیابیه!

2. من هماراسیستم هستم دوستم میگه آی پیت بای ددینامیک باششه و هی تغییر کنه ولی من وقتی دایال آپ بودم اینجوری میشد تو ای دی اس ال انگار اینجوری نمیشه نظر شما چیه؟

3.از کجا بفهمم آی پی من اشتراکیه با سایر دوستان سرویس گیرنده
جواب سوال اولت رو نمی دونم . اگه ip تو اصلا تغییر نکنه ولد دینامیک است . ولی فکر کنم تغییر می کنه . پس ولد هست . یعنی اختصاصی . اگه در سایت رپیدرشیر زمانی که بدون اکانت دانلود می کنی لینک دانلود رو بهت بده اختصاصی هست . البته با برنامه های hak هم میشه فهمید .

golmohammadi
02-08-2010, 11:33
سلام بچه ها
مدتی دانلودش شبانه وضعش بهتر شده (در همارا)
فقط مشکل من پینگش بالاشه
مدتیه خوب دانلود میکنم
این لیست دانلود من صبح از 4 تا 8 بود :‌

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

razmjoo
02-08-2010, 16:12
سلام بچه ها
مدتی دانلودش شبانه وضعش بهتر شده (در همارا)
فقط مشکل من پینگش بالاشه
مدتیه خوب دانلود میکنم
این لیست دانلود من صبح از 4 تا 8 بود :‌

سرویست چیه و سرعت دانلودت چنده ؟
پینگ من هم چند روزی است بالا رفته و پایین نمیاد ولی هیچ تاثیری در سرعت نداشته . لطفا کاربرای ماکس گزارش بدن . :11:

golmohammadi
02-08-2010, 21:09
سرویست چیه و سرعت دانلودت چنده ؟
پینگ من هم چند روزی است بالا رفته و پایین نمیاد ولی هیچ تاثیری در سرعت نداشته . لطفا کاربرای ماکس گزارش بدن . :11:
سرویس همون کلاسیک (3ماه-5گیگ)
ولی دووم نمیاره
الان 20 روز شده گرفتم
5 گیگ تموم شده و چند صد مگ مونده
البته دانلودهام همش شبانه هست
نمیدونم خلاصه زود تموم میشه
فکر کنم برای 3 ماه بایستی 15 گیگ گرفت
حداقل خودم
که میشه 60 تومن
تازه اگه اولش بگیری 60 تومن میشه
نامردا وسط دوره نمیذارند افزایش بدیم (با قیمتی که اول دوره میدند)

این پینگ اره تاثیری در سرعت نداره
ولی در گیم آنلاین تاثیر زیادی داره

راستی یرعت دانلود 56

vahidasadi
03-08-2010, 10:18
سلام به همه
شما کدوم سرویس نامحدود 128 از شرکتها رو پیشنهاد می کنین؟ البته میخوام 128 واقعی باشه نه 16kbps !
مشکل مجوز رو می تونم حل کنم فقط موندم از کدوم شرکت بخرم

razmjoo
03-08-2010, 17:20
سلام به همه
شما کدوم سرویس نامحدود 128 از شرکتها رو پیشنهاد می کنین؟ البته میخوام 128 واقعی باشه نه 16kbps !
مشکل مجوز رو می تونم حل کنم فقط موندم از کدوم شرکت بخرم
منظورت چیه ؟ اولا 128kbps میشه 16KB نه 16kbps . اگه منظورت 1 مگ باشه صبا سرعتش کم شد . :27: ماکس ip ولد رو با پول می ده . همارا هم توربو داره . :31:

AB
03-08-2010, 17:40
دوستان ماکس نتی لطفا یه عکس از تست Speed Guide نرم افزار µTorrent تو تاپیک پایینی بزارین.(بعد از زدن دکمه Run Tests و تست کردن) شاید تونستیم یه راه حلی برای مشکل تورنت پیدا کنیم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kamran987456
03-08-2010, 20:02
چجوری باید از اون صفحه تست عکس گرفت؟
ببخشید دیگه من یکم اطلاعاتم زیره دیپلمه:31::41:

AB
03-08-2010, 20:47
چجوری باید از اون صفحه تست عکس گرفت؟
ببخشید دیگه من یکم اطلاعاتم زیره دیپلمه:31::41:

دکمه پرینت روی کیبورد رو بزن.توی Paint پیستش کن.بعدش هم هر قسمتی که دلت میخاد رو ببر.

kamran987456
03-08-2010, 21:24
دکمه پرینت روی کیبورد رو بزن.توی Paint پیستش کن.بعدش هم هر قسمتی که دلت میخاد رو ببر.

حوصله ام نیومد دیگه کناراش رو ببرم
از کل صفحه گذاشتم
مکس نت 128 3 ماه نامحدود

razmjoo
03-08-2010, 21:27
حوصله ام نیومد دیگه کناراش رو ببرم
از کل صفحه گذاشتم
مکس نت 128 3 ماه نامحدود
من برات می برم و تو اون تاپیک قرارش می دم . در ضمن با paint راحت می شه این کار رو کرد . با فتوشاپ هم میشه . :27:

Help118
04-08-2010, 00:23
من هماراسیستم دارم. از ساعت 1الی 7 صبح رایگانه. سرویسم محدود 3ه ماهه و 512 هستش 6گیگ که 48 تومن می سرفم براش. ترافیک اضافی هم اولش نمی دن1گیگش 5 تومن و 5گیگش 18 تومن و 3گیگش12تومن. بنظرتون قیمت تو تبریز واسه این سرویس با شهرستانها برابره؟
شبا که واسه دانلود میزارم با 105کیلوبایت درثانیه IDM دانلود می کنه ولی اواسط کار مثلا واسه فایل 500مگ یا هرچی سرعت پایینن میاد. دلیلش چیه؟

golmohammadi
04-08-2010, 00:52
من هماراسیستم دارم. از ساعت 1الی 7 صبح رایگانه. سرویسم محدود 3ه ماهه و 512 هستش 6گیگ که 48 تومن می سرفم براش. ترافیک اضافی هم اولش نمی دن1گیگش 5 تومن و 5گیگش 18 تومن و 3گیگش12تومن. بنظرتون قیمت تو تبریز واسه این سرویس با شهرستانها برابره؟
شبا که واسه دانلود میزارم با 105کیلوبایت درثانیه IDM دانلود می کنه ولی اواسط کار مثلا واسه فایل 500مگ یا هرچی سرعت پایینن میاد. دلیلش چیه؟
چنین سرویسی وجود نداره
احتمالا منظور شما 3 ماهه 5 گیگ هست
در ضمن دانلود رایگان شبانه از 2 تا 8 صبح هست
شاید هم ماکس نت داری یا یه چیز دیگه
چون سرعت دانلود این 56 هست نه 100 :18:
ترافیک اضافی هم اولش میدند
قیمت شارژها هم اول دوره اینطوره
3 گیگ 10 تومن و 5 گیگ 15 تومن که من امروز باید برم یه 5 گیگ حداقل بگیرم
کلا هر چی گفتی همارایی نبود :31:

.:DJ HADI:.
04-08-2010, 15:36
همگی سلام:10:

از دوستان کسی میتونه لطف کنه بهم بگه این مفهوم Ping یعنی چی و به چه دردی میخوره؟ اینکه چرا بهتره همیشه در پاییترین حد باشه و آیا به سرعت آپلود و دانلود تاثیر داره؟؟؟ اصلا کلا به چی تاثیر داره و چرا؟؟؟

razmjoo
04-08-2010, 15:44

از دوستان کسی میتونه لطف کنه بهم بگه این مفهوم Ping یعنی چی و به چه دردی میخوره؟ اینکه چرا بهتره همیشه در پاییترین حد باشه و آیا به سرعت آپلود و دانلود تاثیر داره؟؟؟ اصلا کلا به چی تاثیر داره و چرا؟؟؟
پینگ به مدت زمانی می گن که شما از سرور فایلی رو یا صفحه ی وبی رو درخواست می کنین و سرور به شما پاسخ می ده . و برحسب میلی ثانیه است و طبیعی است که هر چقدر کمتر باشه زودتر می تونید صفحات وب رو باز کنید . :11:

04-08-2010, 16:00
پینگ به مدت زمانی می گن که شما از سرور فایلی رو یا صفحه ی وبی رو درخواست می کنین و سرور به شما پاسخ می ده . و برحسب میلی ثانیه است و طبیعی است که هر چقدر کمتر باشه زودتر می تونید صفحات وب رو باز کنید . :11:
پس با این حساب به کل سرعت اینترنت سروکار داره دیگه نه؟ یا فقط سرعت لود صفحات وب؟

Help118
04-08-2010, 16:33
پینگت زیاد باشه(منظور عدد پینگت کم باشه ) سرعت ریسپانس سرور به درخواستات بیشتر میشه بهتر بگم سریعتر جوابتو میگیری! سرعت دانلود آپ لود زیاد ربطی به پینگ نداره.

razmjoo
04-08-2010, 17:10
پینگت زیاد باشه سرعت ریسپانس سرور به درخواستات بیشتر میشه بهتر بگم سریعتر جوابتو میگیری! سرعت دانلود آپ لود زیاد ربطی به پینگ نداره.
نه . کی میگه ؟ پینگ اگه کم باشه سرور زودتر بهت پاسخ می ده . :11:

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:08 PM ----------

پس با این حساب به کل سرعت اینترنت سروکار داره دیگه نه؟ یا فقط سرعت لود صفحات وب؟
بیشتر در سرعت لود صفحات وب تاثیر می گذاره . در دانلود و آپلود هم فقط در ابتدا یکم ( در حدود چند میلی ثانیه ) فکر کنم تاثیر می گذاره . :11:

AB
04-08-2010, 21:23

به تعریف ساده همونطوری که دوستان هم گفتن یعنی مدت زمانی که بعد از دخاست کردن شما طول میکشه تا پاسخ بهتون برسه.

طبیعتا هم هر چقدر کمتر باشه بهتره.البته برای وبگردی و چک میل و چت و اینجور چیزا اگه از حد معینی بیشتر نباشه فرقی نمیکنه.اما برای بازی ها مخصوصا بازی های اکشن که سرعت عمل خیلی مهمه و اصولا باید زیر 100 میلی ثانیه باشه.

رو سرعت دانلود و آپلود هم تاثیری نداره.

اینم یه تست پینگ از سرویس 128 نامحدود ماکس نت(همارا حدودا 200-300 تا از این کمتر بود)

Help118
04-08-2010, 23:08
نه . کی میگه ؟ پینگ اگه کم باشه سرور زودتر بهت پاسخ می ده . :11:

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:08 PM ----------

بیشتر در سرعت لود صفحات وب تاثیر می گذاره . در دانلود و آپلود هم فقط در ابتدا یکم ( در حدود چند میلی ثانیه ) فکر کنم تاثیر می گذاره . :11:
عزیزم من پستمو اصلاح کردم این اشکال چاپی بود. بله پینگ کمتر تاثیر زیادی در لود صفحات داره ولی تاثیر آنچنانی در آپ لد و دانلود نداره

golmohammadi
04-08-2010, 23:55
اره همینطوره
من براحتی دانلود میکنم
و صفحات را باز میکنم
و پینگ تاثیر چندانی نداره
اما وقتی بازی انلاین میکنم (کانتر) موقعی که پینگ بالا میره بازی وقفه داره
و در اینجور گیمهای اکشن اگر یک میلی ثانیه دیرتر عکس العمل نشون بدی کشته میشی ....
اسهه مین وقتی پینگ میره بالا بازی لگ داره و رو اعصاب ادم را میره ....

kamran987456
05-08-2010, 07:45

128 نامحدود مکس نت

MaFia_King
05-08-2010, 09:07

همارا 128 نامحدود

razmjoo
05-08-2010, 14:06
اینم یه تست پینگ از سرویس 128 نامحدود ماکس نت(همارا حدودا 200-300 تا از این کمتر بود)

بهتره بدونی الان اینجوری شده . قبلا 160 - 170 بود . لطفا دستورات تاپیک انتخاب بهترین dns سرور ممکن رو هم انجام بده .

razmjoo
05-08-2010, 14:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AB
05-08-2010, 15:06
بهتره بدونی الان اینجوری شده . قبلا 160 - 170 بود . لطفا دستورات تاپیک انتخاب بهترین dns سرور ممکن رو هم انجام بده .

DNS عوض کردم.هیچ وقت نمیزارم رو دیفالت بمونه.

راستی از وقتی اومدم ماکس نت صفحاتی DNS Error و TCP Error زیاد دیدم که تا حالا با همارا ندیده بودم.برای شما هم این جور صفحات میاد یا نه؟

DNS هم از اپن دی ان اس-گوگل و اولترا دی ان اس استفاده میکنم.دی ان اس شرکت هم گزاشتم آخر آخر.

fmps
05-08-2010, 17:36
دوستانی که از ماکس نت سرویس گرفتن لطفا بگن که سرعت اوناهم بیش از معمول هست؟
چون یکی از دوستام256 گرفته داره با سرعت 105kb/s دانلود میکنه.میخوام ببینم مال همه اونطوری هست؟اگه اینجوری باشه عوض 1mg میریم 128 میگریم حال میکنیم دیگه

AB
05-08-2010, 17:44

میشه یه عکس از مقدارهای پایینی که تو مودم هست بزاری.شاید مشکل از خطه.(البته مقدارهای پایینی خوبه ولی گفتم یه مقایسه ای بکنم)

کاری هست که بتونم Downstream SNR رو بیشتر کنم؟

sei_pm
05-08-2010, 18:33
میشه یه عکس از مقدارهای پایینی که تو مودم هست بزاری.شاید مشکل از خطه.(البته مقدارهای پایینی خوبه ولی گفتم یه مقایسه ای بکنم)

واسه چی می خواهید این کار رو بکنید وقتی سرویستون خوبه؟ اون به سرعت زیاد ربطی نداره.
راهی به جز کم کردن فاصله یا حذف کردن همه تلفنها نداره. شما اگر مودم رو سر ترمینال ورودی در ساختمان بگذارید حتما میره بالا ولی باز هم هیچ فرقی در سرویستون نداره؟
مگه سرویس 128 نامحدود نگرفتی؟ پس چرا 1024 آپ شده؟ سرعت دانلودت چنده؟

AB
05-08-2010, 18:36
واسه چی می خواهید این کار رو بکنید وقتی سرویستون خوبه؟ اون به سرعت زیاد ربطی نداره.
راهی به جز کم کردن فاصله یا حذف کردن همه تلفنها نداره. شما اگر مودم رو سر ترمینال ورودی در ساختمان بگذارید حتما میره بالا ولی باز هم هیچ فرقی در سرویستون نداره؟
مگه سرویس 128 نامحدود نگرفتی؟ پس چرا 1024 آپ شده؟ سرعت دانلودت چنده؟

درسته خوبه ولی من منظورم پینگ بود.میدونم با سرعت 128 هیچ فرقی نمیکنه.

سرعت هم بین 0 تا 30 متغیره.متاسفانه نوسانش هم خیلی زیاده.

razmjoo
05-08-2010, 19:47
DNS عوض کردم.هیچ وقت نمیزارم رو دیفالت بمونه.

راستی از وقتی اومدم ماکس نت صفحاتی DNS Error و TCP Error زیاد دیدم که تا حالا با همارا ندیده بودم.برای شما هم این جور صفحات میاد یا نه؟

DNS هم از اپن دی ان اس-گوگل و اولترا دی ان اس استفاده میکنم.دی ان اس شرکت هم گزاشتم آخر آخر.
من چنین صفحاتی رو نمی بینم . در ضمن dns خود شرکت در اون تست پر سرعت ترین اومد و 3 تا با ترتیب بهم داد که اونا رو گذاشتم و پینگم خوب شد . از خودت نگذار . اگه تو اون برنامه dns شرکت رو سریع ترین بگه پس اون رو بگذار .

---------- Post added at 08:44 PM ---------- Previous post was at 08:42 PM ----------

فکر نکنم راهی باشه این کار رو بکنی . در ضمن این مال خودته ؟ من با پیغام خصوصی برات می فرستم .

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

درسته خوبه ولی من منظورم پینگ بود.میدونم با سرعت 128 هیچ فرقی نمیکنه.

سرعت هم بین 0 تا 30 متغیره.متاسفانه نوسانش هم خیلی زیاده.
به نظرم بهتره دوره ی بعدی برگردی همارا . چون هیچ کس مثل تو این مشکل ها رو نداره . هم یوتورنت همه بازه . هم سرعت هیچکس نوسان نداره . :11:

AB
05-08-2010, 20:07
به نظرم بهتره دوره ی بعدی برگردی همارا . چون هیچ کس مثل تو این مشکل ها رو نداره . هم یوتورنت همه بازه . هم سرعت هیچکس نوسان نداره . :11:

3 تا پرسرعت تر از دی ان اس خود شرکت تو لیست هست.نمیدونم این شانس منه یا چیز دیگه.:19::27:شاید هم از خطمه.

AB
05-08-2010, 20:14
SNR خط شما عالیه.فاصلتون با مرکز مخابراتی چقدره؟

sei_pm
05-08-2010, 22:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همارا سیستم تبریز و عشق است.
اقا این ائل گلی تبریز خیلی خفنه من میدون ندیده بودم دورش پارک کنند و پلیس جریمه نکنه.
دم هوادارای تراختور سازی هم گرم امروز ریخته بودن دم استانداری.

razmjoo
05-08-2010, 22:32
SNR خط شما عالیه.فاصلتون با مرکز مخابراتی چقدره؟
فکر نکنم بیش از 0.5 کیلومتر باشه .

kral_pontiac
05-08-2010, 23:08
آقا همارا واسه چی چند شبه که قاط میزنه ؟
کسی خبر داره ؟

05-08-2010, 23:11
آقا همارا واسه چی چند شبه که قاط میزنه ؟
کسی خبر داره ؟
نه، اصلا هم قاط نمیزنه، در واقع که مال من اینطوری نیست...

dibagroup
06-08-2010, 09:37
سلام دوستان
واقعا این فرم بهترین اشخاص از نظر فنی و کاری داره این باعث خوشحالی که شهر ما همیشه بیشترین متخصص را دارد به هر حال
دوستان قبلا به شما گفته بودم که کنسرسیوم A&D که نماینده شرکت پارس آنلاین بود موفق شده خدمات تلفن بین المللی شرکت پیشگامان یعنی 040 را در استان ارائه کنه این خدمات 60% ارزانتر از مکالمه با مخابرات هست 30% ارزانتر از کارتها تلفن بین المللی حالا می خواستم خبری جالبتر را نیز بدم که به من اعلام کردن تا 5 شهریور وایمکس مبین نت را در تبریز راه اندازی می کنند درضمن خدمات وارلس برای تمام شهرکهای صنعتی را نیز فعال کردن و تا بناب زیر پوشش دارند قرار وایمکس صدرصد تبریز باشد فکر کنم کاری خوبی دارند می کنند هم ADSL, 040, Wifi, Wimax, VSAT می شه گفت این شرکت تمام خدمات مربوط به اینترنت را ارائه می کنه دیگه کسی برای اینترنت که خطش PCM یا کافو نوری باشه به مشکل نمی خوره و با یکی از تکنولوژی این شرکت می شه اینترنت بگیره یا در کل استان بدون حتی یک هزینه اضافی می تونه از تلفن بین المللی استفاده کنه
خوب نیست
موفق باشید

razmjoo
06-08-2010, 10:54
سلام دوستان
واقعا این فرم بهترین اشخاص از نظر فنی و کاری داره این باعث خوشحالی که شهر ما همیشه بیشترین متخصص را دارد به هر حال
دوستان قبلا به شما گفته بودم که کنسرسیوم A&D که نماینده شرکت پارس آنلاین بود موفق شده خدمات تلفن بین المللی شرکت پیشگامان یعنی 040 را در استان ارائه کنه این خدمات 60% ارزانتر از مکالمه با مخابرات هست 30% ارزانتر از کارتها تلفن بین المللی حالا می خواستم خبری جالبتر را نیز بدم که به من اعلام کردن تا 5 شهریور وایمکس مبین نت را در تبریز راه اندازی می کنند درضمن خدمات وارلس برای تمام شهرکهای صنعتی را نیز فعال کردن و تا بناب زیر پوشش دارند قرار وایمکس صدرصد تبریز باشد فکر کنم کاری خوبی دارند می کنند هم ADSL, 040, Wifi, Wimax, VSAT می شه گفت این شرکت تمام خدمات مربوط به اینترنت را ارائه می کنه دیگه کسی برای اینترنت که خطش PCM یا کافو نوری باشه به مشکل نمی خوره و با یکی از تکنولوژی این شرکت می شه اینترنت بگیره یا در کل استان بدون حتی یک هزینه اضافی می تونه از تلفن بین المللی استفاده کنه
خوب نیست
موفق باشید
تا دسترسی به اینترنت از طریق کابل هست مگه دیونه هستم برم وایمکس یا wifi بگیرم . :11:

AAKOJ
06-08-2010, 12:09
سلام دوستان خوبيد !!!؟؟؟
مدتي نبوديم از دست اين همارا و كلا اينترنت راحت بوديم اما بازهم بايد اسير اينا شيم ... بي خيال
كسي ادرس مكس نت و صبانتو مي دونه !؟ چون ديگه پامو تو همارا نمي ذارم و الان هم از سرويس هاي ايرانسل استفاده مي كنم !!
مرسي و موفق باشين

AB
06-08-2010, 14:26
سلام دوستان خوبيد !!!؟؟؟
مدتي نبوديم از دست اين همارا و كلا اينترنت راحت بوديم اما بازهم بايد اسير اينا شيم ... بي خيال
كسي ادرس مكس نت و صبانتو مي دونه !؟ چون ديگه پامو تو همارا نمي ذارم و الان هم از سرويس هاي ايرانسل استفاده مي كنم !!
مرسي و موفق باشين

ماکس نت:

خیابان امام - 100 متر بالاتر از مدرسه طالقانی(منصور) به طرف آبرسان - ساختمان ماکس نت

صبانت:

خیابان امام - نرسیده به چهارراه منصور - روبروی بانک صنعت و معدن - ساختمان آرش - طبقه 5 - شرکت ندا پرداز صبا

sei_pm
06-08-2010, 16:12
تا دسترسی به اینترنت از طریق کابل هست مگه دیونه هستم برم وایمکس یا wifi بگیرم . :11:

پسر خوب اگر مودمت 8811 هست برو تو قسمت زیر تا توجیهت کنم که ADSL تو ایران مفت گرونه.

dibagroup
06-08-2010, 19:33

با سلام دوست عزیز
اولا من نگفتم کدام خوب هست کدام بد ولی وقتی شما خط تلفنتان PCM یا کافو نوری باشد چیکار می کنید یا اگر در مرکز مخابراتی باشید که امکان ارائه خدمات ندارد یا اینکه نیاز به پهنای باند بیشتر از 1.5 مگ داشته باشی
خوب دوستان در آن موقعیت ارزانترین روش که کیفیت آن هم بسیار عالی هست سیستم Wifi هست که تا 10 مگ را با تجهیزاتی حدود 500 هزار تومان می شود انتقال داد
یا با مودمی حدود قیمت 80 هزار تومان می توان وایمکس را داد که مشترک اینترنت داشته باشد
دوست عزیز من الان خبرهایی شنیدم که شما هم شنیدید قرار است روی فیبر نوری تا 20 مگ ارائه کنند ولی به چه قیمتی هدف از اینترنت وایمکس سرعت بالا انشاء الله است که روی خطوط تلفن در بیشتر مناطق امکان ارائه وجود ندارد

night-sky
06-08-2010, 21:31

دلیل این چیه دیگه اعصاب به هم ریخته........

Help118
06-08-2010, 21:37
بچه ها پهنای باند داخل کشور خانگی ماکزیمم 512 هستش و پهنای باند بین المللی برای مصرف خانگی 128

ماکزیمم مقدار سرعت ویایمکس و وای فای چقدره؟ فیبر نوری چقدره در ایران؟(واسه فیبر نوری که محدودیت وجود نداره)

B U L U T
06-08-2010, 21:55
واسه فیبر نوری که محدودیت وجود نداره) وجود داره
نه محدودیت سرعت! بلکه محدودیت ابزار برای تجزیه و تحلیل داده ها!
که ایران تحریم !

AB
06-08-2010, 22:50

آی گل گفتی.این ارور برای منم خیلی زیاد میاد.از این گذشته DNS Error هم زیاد میاد.تغییر دادن دستی دی ان اس هم هیچ تفاوتی نکرد.(گوگل+اپن دی ان اس+اولترا دی ان اس+خود شرکت+...همشو امتحان کردم.)

razmjoo
07-08-2010, 10:55
از کدوم isp سرویس داری ؟

night-sky
07-08-2010, 11:12
از کدوم isp سرویس داری ؟
max net

مشکل این هست قبلا با وی**پی**ان حل می شد ولی اونم الان جواب نمیده

AB
07-08-2010, 12:18
ماکس نت گند زده.این دوره برمیگردم همارا.اسمشو باید بزاره min net نه max net.:13:

kamran987456
07-08-2010, 12:27
ماکس نت گند زده.این دوره برمیگردم همارا.اسمشو باید بزاره min net نه max net.:13:

من اخرین حدسم اینه مرکز مخابراتی شما با مکس نت مشکل داره
در ضمن کدوم مرکز هستین ؟؟؟
اینم یه تست امروز من که خیلی از این مکس نت راضیم

AB
07-08-2010, 12:36
من اخرین حدسم اینه مرکز مخابراتی شما با مکس نت مشکل داره
در ضمن کدوم مرکز هستین ؟؟؟
اینم یه تست امروز من که خیلی از این مکس نت راضیم

شما سرعتتون ثابته؟اگه امکان داره وقتی دارین دانلود میکنین از قسمت Networking در Task Manager یه عکس بزارین.قبل از عکس گرفتن هم از قسمت View سرعت آپدیت رو روی High بزارین.

kamran987456
07-08-2010, 12:49
سرعت که زیاد ثابت نیست ولی بین 23 تا 27متغیره کمترین حالت هم میاد روی 21 یا 22 تو idm
اینم عکس که الان گرفتم

AB
07-08-2010, 13:12
اینم نمودار من.محض اطلاع بگم که نمودار سرعت همارا خط راست بود.نه منحنی.نمودار شما هم زیاد جالب نیست.:31:

kamran987456
07-08-2010, 13:17
اینم نمودار من.محض اطلاع بگم که نمودار سرعت همارا خط راست بود.نه منحنی.نمودار شما هم زیاد جالب نیست.:31:

من خودم قبل از ماکس نت همارا بودم سرعت درسته ثابت بود (نه دیگه خط راست بشه :31:)
اما میزان دانلود با سرعتی که از 22 تا 28 نوسان داره خیلی بیشتر از اونی که 14 باشه ولی نوسان نداشته باشه:27:

AB
07-08-2010, 13:20
من خودم قبل از ماکس نت همارا بودم سرعت درسته ثابت بود (نه دیگه خط راست بشه :31:)
اما میزان دانلود با سرعتی که از 22 تا 28 نوسان داره خیلی بیشتر از اونی که 14 باشه ولی نوسان نداشته باشه:27:

برای من 14 نبود.دقیقا 16 بود.آخه همه چیز که سرعت نیست.کیفیتش برای من مهمتره.

نوسان اینم از 22 تا 28 نیست.از صفر تا 28 هست.به نمودار خودت یه نگاهی بکن.:46:

شما با تورنت که مشکلی نداشتی؟

kamran987456
07-08-2010, 13:24
برای من 14 نبود.دقیقا 16 بود.آخه همه چیز که سرعت نیست.کیفیتش برای من مهمتره.

شما با تورنت که مشکلی نداشتی؟
چجور دقیقا 16 میشه؟
downstream من رو دقیقا 128 بسته بودن نویز هم که همیشه هست و صفر نمیشه:31:

با تورنت مشکلی نداشت.الان هم مشکلی با تورنت ندارم
ولی با این سرعت اصولا تورنت به نظر من خودکشیه واسه همین زیاد تورنت دانلود نمیکنم:31:

night-sky
07-08-2010, 13:30

کسسسسسسسسسسسسسسیییییییییی یییییییییییییی نمیدونه اینننننننننننن یعنی چیییییییییییی:41::41:

kamran987456
07-08-2010, 13:33
کسسسسسسسسسسسسسسیییییییییی یییییییییییییی نمیدونه اینننننننننننن یعنی چیییییییییییی:41::41:

dns ها رو دست کاری نکردی ؟ ((البته نمیدونم به مشکل شما ربط داره یا نه :31:))

razmjoo
07-08-2010, 14:02

اینم مال من . البته از اونجایی که خط صاف شده گذاشتم دانلود کنه . برای ینکه اعتبارم نره زود عکس رو گرفتم و از دانلود برداشتم .

AB
07-08-2010, 14:51
چجور دقیقا 16 میشه؟
downstream من رو دقیقا 128 بسته بودن نویز هم که همیشه هست و صفر نمیشه:31:

با تورنت مشکلی نداشت.الان هم مشکلی با تورنت ندارم
ولی با این سرعت اصولا تورنت به نظر من خودکشیه واسه همین زیاد تورنت دانلود نمیکنم:31:

سرعتش از 15.95 تا 16.3 بود.حالا دقیق دقیق 16 هم نباشه ثباتش خیلی بیشتر از مین نت بود.

فکر کنم خودشون یه ذره(چند کیلوبایت)بیشتر از 128 بسته بودن که با احتساب نویز و مسافت به گیرنده سرعت 128 برسه.

پورت های تورنت هم الان همش برام بستس و هیچ پورتی رو نمیتونم فوروارد کنم.اگه امکان داره یه عکس هم از تست پورت نرم افزار موتورنت(Utorrent) بزارین.واقعا شرمنده خیلی زحمتتون دادم:31:فقط میخام بدونم مشکل از منه یا همه اینطورین.مسئله نوسان سرعت رو زحمتشو کشیدین گذاشتین.فقط مونده تورنت.

:11::11::11::11::11:

اینم مال من . البته از اونجایی که خط صاف شده گذاشتم دانلود کنه . برای ینکه اعتبارم نره زود عکس رو گرفتم و از دانلود برداشتم .

شما مرند هستین؟اگه اینطوری باشه که از مرکز شما یه سیم بکشم به خونمون وضعیتش خیلی بهتر میشه.فکر کنم ایراد از مرکز مخابراتیه(ولی با همارا اینطوری نبود)ممنون:11:

kamran987456
07-08-2010, 16:23

تقلب نکن
نمودار من بین بازه 0.00 تا 1.00
ولی نمودار تو بین بازه 00.00 تا 25.00
معلوم که نوسانات کم رو نمودار تو خط راست میکشه

razmjoo
07-08-2010, 16:25
سرعتش از 15.95 تا 16.3 بود.حالا دقیق دقیق 16 هم نباشه ثباتش خیلی بیشتر از مین نت بود.

فکر کنم خودشون یه ذره(چند کیلوبایت)بیشتر از 128 بسته بودن که با احتساب نویز و مسافت به گیرنده سرعت 128 برسه.

پورت های تورنت هم الان همش برام بستس و هیچ پورتی رو نمیتونم فوروارد کنم.اگه امکان داره یه عکس هم از تست پورت نرم افزار موتورنت(Utorrent) بزارین.واقعا شرمنده خیلی زحمتتون دادم:31:فقط میخام بدونم مشکل از منه یا همه اینطورین.مسئله نوسان سرعت رو زحمتشو کشیدین گذاشتین.فقط مونده تورنت.

شما مرند هستین؟اگه اینطوری باشه که از مرکز شما یه سیم بکشم به خونمون وضعیتش خیلی بهتر میشه.فکر کنم ایراد از مرکز مخابراتیه(ولی با همارا اینطوری نبود)ممنون:11:
خیر من در مرند نیستم . معلومه مرکز مخابراتی شما آشغال ترین مرکز ماکس تو تبریزه . فقط وضعیت شما در ماکس اینجوریه . لطفا به ماکس توهین نکنین . پورت های تورنت برای همه ی یوزر های ماکس بازه ( بجز شما ) . سرعت همه اندکی نوسان داره می تونیم بگیم نداره ( بجز شما ) . پس ما چکار کنیم . لطفا مرکزتون رو بگید تا هیچ کس تو اون مرکز از ماکس سرویس نگیره . :27:

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:23 PM ----------

تقلب نکن
نمودار من بین بازه 0.00 تا 1.00
ولی نمودار تو بین بازه 00.00 تا 25.00
معلوم که نوسانات کم رو نمودار تو خط راست میکشه
خیلی واسم خنده داره که جزیی نگاه می کنین . سرعت مودم شما 100 مگابیت هست ( از اون گرون ها ) . مال من 12 مگابیت ( از اون ارزون ها ) . 25 درصد من با 1 درصد شما برابری داره ؟:27:

kamran987456
07-08-2010, 16:29

اینم تست من نمیدونم چرا اولی نمیشه ولی پورت بازه:18:

اینم یه تست دیگه که در صفحه 477 گذاشته بودم

razmjoo
07-08-2010, 16:33
اینم تست من نمیدونم چرا اولی نمیشه ولی پورت بازه:18:

اینم یه تست دیگه که در صفحه 477 گذاشته بودم

گاهی برای من هم اونجوری می شه . ولی بعد از چند تست دیگه درست می شه . حدود 5 از 100 برام این اتفاق می افته . در ضمن جواب قبلی من رو دیدید . من رو به تقلب متحم می کنی . می کشمت :31: شوخی کردم ها به دل نگیر

kamran987456
07-08-2010, 16:36
خیر من در مرند نیستم . معلومه مرکز مخابراتی شما آشغال ترین مرکز ماکس تو تبریزه . فقط وضعیت شما در ماکس اینجوریه . لطفا به ماکس توهین نکنین . پورت های تورنت برای همه ی یوزر های ماکس بازه ( بجز شما ) . سرعت همه اندکی نوسان داره می تونیم بگیم نداره ( بجز شما ) . پس ما چکار کنیم . لطفا مرکزتون رو بگید تا هیچ کس تو اون مرکز از ماکس سرویس نگیره . :27:

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:23 PM ----------

خیلی واسم خنده داره که جزیی نگاه می کنین . سرعت مودم شما 100 مگابیت هست ( از اون گرون ها ) . مال من 12 مگابیت ( از اون ارزون ها ) . 25 درصد من با 1 درصد شما برابری داره ؟:27:
چه ربطی داره من با لن وصل کردم شما با یو اس بی
در ضمن در نمودار پهنا رو تقسیم نمیکنه که مقدار پهنا تاثیر داشته باشه((البته فکر می کنم ))
شما در قسمت VIEW روی HIGH گذاشتین؟

razmjoo
07-08-2010, 16:43
چه ربطی داره من با لن وصل کردم شما با یو اس بی
در ضمن در نمودار پهنا رو تقسیم نمیکنه که مقدار پهنا تاثیر داشته باشه((البته فکر می کنم ))
شما در قسمت VIEW روی HIGH گذاشتین؟
نه من هیچ کاری باهاش نکردم . ببینین سرعت شما 0.25 مگابیت هست . سرعت من 0.9 مگابیت . مودم شما چون با لن وصل شده 100 مگابیت و مال من هم چون با usb وصل کردم 12 مگ . پس مال من می شه 8.333 درصد که در 1 درصد نمی شه نشان داد و مال شما 0.25 درصد که می شه با 1 درصد نشونش داد . متوجه شدی . البته این پست رو اصلاح کردم چون تو اصلاح نشده ی این پست بدون محاسبه گفته بودم ولی الان این ها رو محاسبه کردم و می گم .

kamran987456
07-08-2010, 16:46
نه من هیچ کاری باهاش نکردم . ببینین سرعت شما 0.25 مگابیت هست . سرعت من 0.9 مگابیت . مودم شما چون با لن وصل شده 100 مگابیت . پس مال شما در اون نمودار می شه 0.0025 و مال من 13.3 درصد . :5:

صبر کن با یو اس بی وصل کنم ببینم:27::27:

.................................................. ......................................
تست کردم
اره شما درست میگفتین
ولی مچتو گرفته بودم ها :27:
.................................................. ......................................

razmjoo
07-08-2010, 16:52
صبر کن با یو اس بی وصل کنم ببینم:27::27:
در ضمن مودم ها با هم فرق می کنن . من پست قبلیم رو اصلاح کردم . لطفا اون رو بخون . اگه متوجه نشدی بگو تا بعد از اینکه از استخر برگشتم بهت کامل توضیح بدم . :11:

AB
07-08-2010, 17:24

دیگه چرا داری میزنی!!!:31:(شوخی)

مرکز مخابراتیم ولیعصر هست.به خدا این ماکس نت منو به آلزایمر هم مبتلا کرد.کدوم یکی از دوستان مرند بود؟کامران؟یادمه محل سکونتش هم تبریز نوشته بود.

خب خودتون میبینین.دروغ که نمیگم.اینم از تورنت با پورت کامران اونم نموداری سرعتی که گذاشتم.کم کم دارم به مودم شک میکنم.:18:

kamran987456
07-08-2010, 17:53
دیگه چرا داری میزنی!!!:31:(شوخی)

مرکز مخابراتیم ولیعصر هست.به خدا این ماکس نت منو به آلزایمر هم مبتلا کرد.کدوم یکی از دوستان مرند بود؟کامران؟یادمه محل سکونتش هم تبریز نوشته بود.

خب خودتون میبینین.دروغ که نمیگم.اینم از تورنت با پورت کامران اونم نموداری سرعتی که گذاشتم.کم کم دارم به مودم شک میکنم.:18:

فکر کنم hamed malekpor بود که از همارا adsl داره
مرکز مخابراتی من رجایی هست
تا اینجا نتیجه گرفتیم که کسانی که از مرکز ولیعصر هستند از مکس نت نگیرن که مین نت میشه :31:
ببین تنظیم مودمت اینجوریه ؟
DHCP Server: Enabled
Firewall: Disabled
UPnP: Enabled
NAT: Enabled
QOS (outbound): Enabled

پ.ن:میگم رزمجو همین هفته قبل بود تعداد پست هات 60 تا بود ماشالا چه شتابی داره :18:
پ.ن.2:اگه مکس نت نبود الان تایپک رفته بود صفحه 10 من که اشتیاقی در کاربرای همارا و .... نمیبینم که در این تایپک پست بدن:41:

razmjoo
07-08-2010, 19:48
پ.ن:میگم رزمجو همین هفته قبل بود تعداد پست هات 60 تا بود ماشالا چه شتابی داره :18:
پ.ن.2:اگه مکس نت نبود الان تایپک رفته بود صفحه 10 من که اشتیاقی در کاربرای همارا و .... نمیبینم که در این تایپک پست بدن:41:
:31::31::31::31::31: نه بابا . من روزی بیشتر از 5 -6 تا پست ندارم . حالی بعضی روزا می بینی شد 10 تا :31::27:
بابا همارایی ها حتی به اینجا سر نمی زنن :27: . درسته . البته اگه مشکل ab نبود ما اون پایین پایین ها بودیم . در ضمن فقط مکس و همارا تو این استان نیست . شرکت هایی متعدد هم هست . نمی دونم چرا اونا اصلا نمیان . فکر کنم مستقیم می رن تاپیک isp خودشون . اگه میومدن اینجا وضعیتشون رو می فهمیدیم شاید از این 2 تا isp استان دست بر می داشتیم .

AB
07-08-2010, 20:04
فکر کنم hamed malekpor بود که از همارا adsl داره
مرکز مخابراتی من رجایی هست
تا اینجا نتیجه گرفتیم که کسانی که از مرکز ولیعصر هستند از مکس نت نگیرن که مین نت میشه :31:
ببین تنظیم مودمت اینجوریه ؟
DHCP Server: Enabled
Firewall: Disabled
UPnP: Enabled
NAT: Enabled
QOS (outbound): Enabled

آره راس میگی حامد بود.

همه تنظیمات مودم همونطوری هست که فرمودین.UPnP و QoS هم تو تنظیمات نبود.

پ.ن:همارایی ها مشکلی ندارن.واسه همین نمیان اینجا.من خودم وقتی همارایی بودم پست زیاد نمیدادم ولی از وقتی مین نت:31: گرفتم پستام 100 برابر شده.

razmjoo
07-08-2010, 20:08
آره راس میگی حامد بود.

پ.ن:همارایی ها مشکلی ندارن.واسه همین نمیان اینجا.من خودم وقتی همارایی بودم پست زیاد نمیدادم ولی از وقتی مین نت:31: گرفتم پستام 100 برابر شده.
من مشکل دارم پست می زنم . من واسه این تو این تاپیک زیاد فعالیت می کنم که تاپیک تبریز بالا بمونه . :11:

kamran987456
07-08-2010, 20:14
آره راس میگی حامد بود.

شایدم همارایی ها اینقدر مشکل دارن که فکر می کنن راه حلی نداره واسه همین نمیان:31:

kamran987456
07-08-2010, 20:46
آره راس میگی حامد بود.

مگه میشه تو تنظیمات نباشه؟من هم در tplink و هم در smc دیدم
اینم یکی از فواید مین نت دیگه پست ها رو به 3000 میرسونه:31:

AB
07-08-2010, 21:28
شایدم همارایی ها اینقدر مشکل دارن که فکر می کنن راه حلی نداره واسه همین نمیان:31:

نه مطمئن باش مشکلی ندارن.من خودم بخ مدت مدیدی همارایی بودم.:31:

مگه میشه تو تنظیمات نباشه؟من هم در tplink و هم در smc دیدم
اینم یکی از فواید مین نت دیگه پست ها رو به 3000 میرسونه:31:

مودمم دی لینک مدل DSL-320T هست.مودم روتر هم نیست فقط مودمه و یه پورت شبکه داره.یو اس بی هم نداره.

AB
07-08-2010, 21:35

شما مرکز مخابراتیتون کجاست؟

کامران خان این ارور(یا مشابه این) تا حالا برای شما هم اومده؟چون برای من خیلی زیاد میاد.

همین الان دوباره اومد.

kamran987456
07-08-2010, 21:38

کامران خان این ارور(یا مشابه این) تا حالا برای شما هم اومده؟چون برای من خیلی زیاد میاد.

کامران خان میگه که:
این ارور هر از گاهی واسش پیش میاد نه خیلی زیاد :31:(چی گفتم من )

AB
07-08-2010, 21:40
کامران خان میگه که:
این ارور هر از گاهی واسش پیش میاد نه خیلی زیاد :31:(چی گفتم من )

حالا باز بیا طرفداری مین نتو بکن.:31:

مین نت هم نیست.منته.باید منت بکشی تا برات اینترنت بده.:31:

شما خودت دستی دی ان اس تنظیم کردی؟

kamran987456
07-08-2010, 21:43
کامران خان یه پیام جدید داد میگه که :
dns اولی 8.8.4.4
دومی 192.168.2.1

بعد میگه همارا هم آش که نه سوپ دهن سوزی هم نیست:18:(اگه غلط نگارشی داره بگو تا اصلاح کنم )

AB
07-08-2010, 21:47
کامران خان یه پیام جدید داد میگه که :
dns اولی 8.8.4.4
دومی 192.168.2.1

بعد میگه همارا هم آش که نه سوپ دهن سوزی هم نیست:18:(اگه غلط نگارشی داره بگو تا اصلاح کنم )

مطمئنی دومی رو درست نوشتی؟مال کدوم شرکته؟

الان یه برنامه برات آپ میکنم تا بهترین دی ان اس رو برات پیدا کنه.

kamran987456
07-08-2010, 21:51
مطمئنی دومی رو درست نوشتی؟مال کدوم شرکته؟

الان یه برنامه برات آپ میکنم تا بهترین دی ان اس رو برات پیدا کنه.

همون برنامه که در تایپک بهترین dns برای مرور صفحات اینترنته ؟
دومی رو هم درست نوشتم
یه امتحانی بکن ضرر نداره

پ.ن:یک در میان داریم تایپک رو میکشیم بالا تا اخرین نفس ها رو بکشه

bu aksham olurum beni kimsa tutamaz san beni tutamasin MAXNET tutamaz

AB
07-08-2010, 21:56
همون برنامه که در تایپک بهترین dns برای مرور صفحات اینترنته ؟
دومی رو هم درست نوشتم
یه امتحانی بکن ضرر نداره

پ.ن:یک در میان داریم تایپک رو میکشیم بالا تا اخرین نفس ها رو بکشه

این از برنامه:

در مورد آی پی دومی هم مطمئنم اشتباهه.چون تو رنج آی پی های شبکه داخلی هست.

kamran987456
07-08-2010, 21:57
این از برنامه:

در مورد آی پی دومی هم مطمئنم اشتباهه.چون تو رنج آی پی های شبکه داخلی هست.

یه تست بگیرم بیام:31:
اینارو پیشنهاد کرد:
Primary DNS: 217.218.155.104
Secondary DNS: 217.218.29.3

razmjoo
08-08-2010, 12:10

[/CODE]
این ارور به خاطر ip مخابرات :2: هست و با یک چیز پی ان ساده مشکل حل می شه . منظورم ارور dns نیست ها اون یکی ارور است . تا به حاب ارور dns سرور برام پیش نیومده . :26::26:

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:07 PM ----------

مودمم دی لینک مدل DSL-320T هست.مودم روتر هم نیست فقط مودمه و یه پورت شبکه داره.یو اس بی هم نداره.
این مودم رو ماکس نمیده . یه کاری بکن . از دوستات یه دونه tplink 8811 بگیر و کانفیگ کن و امتحان کن این چیزا تو اون مودم هم اتفاق می افته ؟ بعد بهش پس بده . :11:

AB
08-08-2010, 12:55
این ارور به خاطر ip مخابرات :2: هست و با یک چیز پی ان ساده مشکل حل می شه . منظورم ارور dns نیست ها اون یکی ارور است . تا به حاب ارور dns سرور برام پیش نیومده . :26::26:

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:07 PM ----------

این مودم رو ماکس نمیده . یه کاری بکن . از دوستات یه دونه tplink 8811 بگیر و کانفیگ کن و امتحان کن این چیزا تو اون مودم هم اتفاق می افته ؟ بعد بهش پس بده . :11:

چیز پی انتون رایگانه یا خریدین؟دی ان اس شما اتوماتیک هست یا دستی تعریف کردین؟(همش شد سوال:31:)

فکر کنم چاره ای جز امتحان کردن با یه مودم دیگه ندارم.آخه خودش هم دی لینک میده و هیچ فرقی با اینی که من دارم نداره.تنها فرقش داشتن یو اس بی هست.

اگه تونستم مودم پیدا کنم یه امتحانی میکنم.

hepL3r
08-08-2010, 13:10
سلام من میخوام یه ADSL واسه خونمون بگیرم میخواستم بدونم به نظر شما کدوم شرکت بهتره ؟
در مورد قیمت و سرعتشم اگه میشه اطلاعات بدید :20:

AB
08-08-2010, 14:51
سلام من میخوام یه ADSL واسه خونمون بگیرم میخواستم بدونم به نظر شما کدوم شرکت بهتره ؟

شما باید دنبال این باشین که تو مرکز مخابراتی شما کدوم شرکت ها بهتر جواب میدن.

شما مرکز مخابراتیتو بگو تا دوستان راهنمایی کنن.برای مثال ماکس نت اصلا برای مرکز مخابراتی ولیعصر خوب نیست.

razmjoo
08-08-2010, 15:23
چیز پی انتون رایگانه یا خریدین؟دی ان اس شما اتوماتیک هست یا دستی تعریف کردین؟(همش شد سوال:31:)

فکر کنم چاره ای جز امتحان کردن با یه مودم دیگه ندارم.آخه خودش هم دی لینک میده و هیچ فرقی با اینی که من دارم نداره.تنها فرقش داشتن یو اس بی هست.

اگه تونستم مودم پیدا کنم یه امتحانی میکنم.

رایگان به هیچ دردی نمی خوره . معلومه خریدم . اگه ایمیلت رو بدی واست می فرستم . ( ایمیلت رو با پیغام خصوصی بفرست ) . رایگان هم می تونم معرفی کنم . :11:

---------- Post added at 04:23 PM ---------- Previous post was at 04:20 PM ----------

حرف Ab این کاملا درسته . البته اینجا مرکزتو بگو ولی بهتره بری از کافی نت محلتون یا همسایه هاتون بپرسی . دیدی که من دارم با ماکس حال می کنم ولی ab خیلی ازش ناراضی هست . مرکز ها خیلی متفاوتند . :11:

kamran987456
08-08-2010, 16:13

شما مرکز مخابراتیتو بگو تا دوستان راهنمایی کنن.برای مثال ماکس نت اصلا برای مرکز مخابراتی ولیعصر خوب نیست.

اره دیدی ماکس نت گرفتی یهو مینیمم نت شد:31:

AB
08-08-2010, 22:37
اره دیدی ماکس نت گرفتی یهو مینیمم نت شد:31:

خدا نکنه کسی مثل من بشه.از چاله افتادم تو چاه.:31:

sei_pm
08-08-2010, 22:56

شما هم تو مرکز ولیعصر هستی؟ من که گفتم همارا خوبه.
جلوی ضرر رو هر جا بگیری منفعته. اگر مشکلت این ماه هم حل نشد برگرد همارا.

AB
09-08-2010, 09:21
شما هم تو مرکز ولیعصر هستی؟ من که گفتم همارا خوبه.
جلوی ضرر رو هر جا بگیری منفعته. اگر مشکلت این ماه هم حل نشد برگرد همارا.

همارا خوب بود ولی قطعی زیاد داشت.سرعت متوسط ماکس از همارا بیشتره ولی مشکلاتی هم داره.

با کانکشن بریج هم وصل شدم ولی پورت تورنت هنوز بستس.آخه مگه پورت تورنتو مرکز مخابراتی میبنده؟؟؟

sei_pm
09-08-2010, 10:35
همارا خوب بود ولی قطعی زیاد داشت.سرعت متوسط ماکس از همارا بیشتره ولی مشکلاتی هم داره.

با کانکشن بریج هم وصل شدم ولی پورت تورنت هنوز بستس.آخه مگه پورت تورنتو مرکز مخابراتی میبنده؟؟؟

پس دیگه 100 درصد بسته هست و نمی تونی کاری بکنی.
برو تو قسمت satus کانکشن ببین ip که میگیری با IP زیر یکیه؟

AB
09-08-2010, 11:37
پس دیگه 100 درصد بسته هست و نمی تونی کاری بکنی.
برو تو قسمت satus کانکشن ببین ip که میگیری با IP زیر یکیه؟

نه یکی نیست.آی پی که تو خود مودم زده اینه.95.8x.xxx.xxx

ولی تو محیط اینترنت آی پیم به صورت 85.185.xxx.xxx هست.:19:

میدونم آی پی شیر هست ولی پورت تورنت فقط برای من بستس.آی پی دوستان دیگه هم شیره ولی تورنت براشون بازه.

razmjoo
09-08-2010, 12:01
نه یکی نیست.آی پی که تو خود مودم زده اینه.95.8x.xxx.xxx

ولی تو محیط اینترنت آی پیم به صورت 85.185.xxx.xxx هست.:19:

میدونم آی پی شیر هست ولی پورت تورنت فقط برای من بستس.آی پی دوستان دیگه هم شیره ولی تورنت براشون بازه.
معلومه دیگه . چون ip ما مجازی هست اینجوره . تو مال من هم اینجوره . معمولا ip من بین 85.185.1.4 و یا 85.185.1.12 میشه . بین این 2 تا متغیره . :11: شلوغ نکنید ها . ip من رو برندارین هکم کنین . :27:

AB
09-08-2010, 13:01
معلومه دیگه . چون ip ما مجازی هست اینجوره . تو مال من هم اینجوره . معمولا ip من بین 85.185.1.4 و یا 85.185.1.12 میشه . بین این 2 تا متغیره . :11: شلوغ نکنید ها . ip من رو برندارین هکم کنین . :27:

آره راس میگی.برای منم همیشه این دو تا میاد.مین نت فکر کنم کلا 2 تا آی پی داره.:27:

razmjoo
09-08-2010, 13:21
آره راس میگی.برای منم همیشه این دو تا میاد.مین نت فکر کنم کلا 2 تا آی پی داره.:27:
ایول بابا . ببین چقدر سود می کنن . برای این همه کاربر فقط 2 تا IP:2::2: . :27:

kamran987456
09-08-2010, 19:16

تورنت رو با چیز پی ان امتحان کردی ؟

AB
09-08-2010, 22:46
تورنت رو با چیز پی ان امتحان کردی ؟

نه چیز پی ان ندارم.

razmjoo
09-08-2010, 22:54
نه چیز پی ان ندارم.
ایمیلت رو با پیغام خصوصی بفرست . :46:

night-sky
10-08-2010, 01:11
گند خورده به ماکس نت قبلا سرعت دانلود رایگان با سرعت تایم حجمی فرقی نداشت الان نصف شده ایا همارا هم شبها سرعتش پایین مییاد چقدر؟
اگه پایین نمییاد برم همارا بگیرم

razmjoo
10-08-2010, 15:10
گند خورده به ماکس نت قبلا سرعت دانلود رایگان با سرعت تایم حجمی فرقی نداشت الان نصف شده ایا همارا هم شبها سرعتش پایین مییاد چقدر؟
اگه پایین نمییاد برم همارا بگیرم

الان مال من هیچ تغییری نکرده . حتی می تونم بگم روزا چند کیلو بایت سرعتم از شبا کمتره . :11: ولی همارا به دلیل داشتن ip ولد دینامیک ( که ماکس 10 تومن براش می گیره ) و قیمت کم به صرفه تر است .

AAKOJ
12-08-2010, 00:23
سلام بحث هاي قبلي را دنبال كردم واقعا آدم ميمونه كدوم شركتو انتخاب كنه ؟؟؟؟!!!!!! همشون سروته يك كرباس هستن اما چاره اي نداريم بايد فردا برم بالاخره يكي را انتخاب كنم راستي دوست عزيز ab ازت تشكر مي كنم به خاطر ادرس . مرسي

hepL3r
12-08-2010, 11:52

من گلشهر زندگی میکنم . طرفای ائل‌گلی .

night-sky
13-08-2010, 00:21
الان مال من هیچ تغییری نکرده . حتی می تونم بگم روزا چند کیلو بایت سرعتم از شبا کمتره . :11: ولی همارا به دلیل داشتن ip ولد دینامیک ( که ماکس 10 تومن براش می گیره ) و قیمت کم به صرفه تر است .
من روزا با 113 دان میکنم ولی شبا بین 60تا113 متغیره شدیدن ولی قبلاا این طوری نبود من 2"3 سالی میشه ماکس دارم ولی جدیدا این طوری شده من مخابرات ازادی هستم شما کجایی؟

razmjoo
13-08-2010, 00:58
من روزا با 113 دان میکنم ولی شبا بین 60تا113 متغیره شدیدن ولی قبلاا این طوری نبود من 2"3 سالی میشه ماکس دارم ولی جدیدا این طوری شده من مخابرات ازادی هستم شما کجایی؟
من تو تبریز نیستم .

amin_damer
13-08-2010, 15:22

سلام
میشه لطف کنی بگی مشخصات سرویست چیه و چه قیمت و حجمی داره ممنون :11:

night-sky
13-08-2010, 15:26
سلام
میشه لطف کنی بگی مشخصات سرویست چیه و چه قیمت و حجمی داره ممنون :11:
128 محدود فک کنم 16500

tohidkh
13-08-2010, 16:49
سلام.

سرعت شبانه هماراسیستم در حد افتضاحی افت کرده.....

اینم مثلا شد تست :13:

قطعا اولی اتفاقی بوده. چون هماراسیستم از این کارا بلد نیست.

سرعت دانلود شبانه به 15 کیلوبایت بر ثانیه کاهیش پیدا کرده

واقعا نمیدونم وقتی نمیتونن شرکت اداره کنن مجبورن بیان پهنا ارائه بدن؟؟؟؟؟

AB
13-08-2010, 17:04
سلام.

سرعت شبانه هماراسیستم در حد افتضاحی افت کرده.....

اینم مثلا شد تست :13:

قطعا اولی اتفاقی بوده. چون هماراسیستم از این کارا بلد نیست.

سرعت دانلود شبانه به 15 کیلوبایت بر ثانیه کاهیش پیدا کرده

واقعا نمیدونم وقتی نمیتونن شرکت اداره کنن مجبورن بیان پهنا ارائه بدن؟؟؟؟؟

همشون سر و ته یه کرباسن.:27:

razmjoo
13-08-2010, 18:16
همشون سر و ته یه کرباسن.:27:
خوب چی شد . می گفتی همارایی ها مشکل ندارن ؟ خدارو شکر من وقتی سرعتم افت می کنه از 90 پایین تر نمیره . :31:

razmjoo
13-08-2010, 19:15
ab ببین اون 2 تا تو مال تو تیک داره ؟

AB
13-08-2010, 21:17
ab ببین اون 2 تا تو مال تو تیک داره ؟

عکس لود نمیشه.لطفا با فرمت JPEG ذخیره کن و تو یه سایت درست حسابی مثل hizliresim.com آپ کن.ممنون:11:

razmjoo
13-08-2010, 21:53
عکس لود نمیشه.لطفا با فرمت JPEG ذخیره کن و تو یه سایت درست حسابی مثل hizliresim.com آپ کن.ممنون:11:
واسه من کاملا لود می شه . :11:

AB
14-08-2010, 09:15

خب چون خودت آپ کردی دیگه برات لود نمیشه.واسه همین فوری میاد.سایزش هم حدود 1.5 مگه که حدود 1.5 دقیقه طول کشید برام لود بشه.لطفا اط این به بعد با فرمت جی پگ بزارین.:11:

در مورد عکس هم من کانکشن ندارم.چون به صورت اتوماتیک وصل میشم.اگه بخام با بریج کانکت بشم اونوقت باید کانکشن بسازم.:11:

razmjoo
14-08-2010, 11:36
خب چون خودت آپ کردی دیگه برات لود نمیشه.واسه همین فوری میاد.سایزش هم حدود 1.5 مگه که حدود 1.5 دقیقه طول کشید برام لود بشه.لطفا اط این به بعد با فرمت جی پگ بزارین.:11:

در مورد عکس هم من کانکشن ندارم.چون به صورت اتوماتیک وصل میشم.اگه بخام با بریج کانکت بشم اونوقت باید کانکشن بسازم.:11:
منم با بریج وصل نشدم . با pppoe وصل می شم ( به صورت اوتومات ) . در ضمن زمانی که با کلید print screen sysrq عکس می گیری با فرمت bip سیو می شه . :11:

AB
14-08-2010, 12:41
منم با بریج وصل نشدم . با pppoe وصل می شم ( به صورت اوتومات ) . در ضمن زمانی که با کلید print screen sysrq عکس می گیری با فرمت bip سیو می شه . :11:

شاید با یو اس بی کانکت شدی.

با Paint ویندوز هم اگه گزینه Save As رو بزنی میتونی با فرمت JPEG ذخیره کنی.

tohidkh
14-08-2010, 13:47
خوب چی شد . می گفتی همارایی ها مشکل ندارن ؟ خدارو شکر من وقتی سرعتم افت می کنه از 90 پایین تر نمیره . :31:
پس شما در حقیقت مشکلی نداری. :27::13:

بدون شرح: آموزش ذخیره کردن عکس :31:

razmjoo
14-08-2010, 15:14

من با PAINT اینا رو ذخیره کردم . چه ربطی داره با یواس بی وصل شدم یا نه ؟ :27:

---------- Post added at 04:13 PM ---------- Previous post was at 04:12 PM ----------

پس شما در حقیقت مشکلی نداری. :27:

بهتره بدونید از ساعت 12.5 شب تا 1 بامداد و از ساعت 8 صبح تا 8.5 اینجوری می شه .

---------- Post added at 04:14 PM ---------- Previous post was at 04:13 PM ----------

آموزش ذخیره کردن عکس :31:[/COLOR]
:31::31::31:

kamran987456
14-08-2010, 18:15
اینم تست امروز
البته پینگم افتضاح رفته بالا

چه عجب یه کسی از همارا این طرفا دیدیم

AB
14-08-2010, 22:55
من با PAINT اینا رو ذخیره کردم . چه ربطی داره با یواس بی وصل شدم یا نه ؟ :27:

شما دو جمله پشت سر هم نوشتی منم دو جمله جدا و در دو سطر جوابت رو دادم که قاطی نشه.:27:راستی من همچین کانکشنی ندارم.

فرمت عکس به ذخیره کردن با پینت چه ربطی داره؟؟؟!!!:27:

امتیاز شرکت هم تو اسپید تست داره رفته رفته کم میشه.اولش 3 بود چند هفته پیش 2.9 بود الان شده 2.8.

اینم بدون شرح:

razmjoo
15-08-2010, 02:57
شما دو جمله پشت سر هم نوشتی منم دو جمله جدا و در دو سطر جوابت رو دادم که قاطی نشه.:27:راستی من همچین کانکشنی ندارم.

امتیاز شرکت هم تو اسپید تست داره رفته رفته کم میشه.اولش 3 بود چند هفته پیش 2.9 بود الان شده 2.8.

اینم بدون شرح:
معلومه کم میشه . من که هر وقت تست می گیرم به خاطر پینگم 1 رو می زنم .:11:

AB
15-08-2010, 09:39
معلومه کم میشه . من که هر وقت تست می گیرم به خاطر پینگم 1 رو می زنم .:11:

وضعیت سرویس شما از ههمون بهتره.لااقل نوسان نداره.

هم سرعتش کم شده هم پینگش بالا رفته.(منظور از بدون شرح همون سرعت بود ولی الان دیدم وقتی ویرایش کردم عکس اسپید تست پریده.)

kamran987456
15-08-2010, 19:13

اینم بدون شرح:

با این تست معلوم شد که مین نت برای شما سنگ تموم گذاشته:31::31:

kamran987456
15-08-2010, 19:19
درضمن 3 خبر جدید در سایت مکس نت اومده

مخصوصا این یکی خیلی جالبه
سرویس وایمکس از دید یکی از مشتریان

tohidkh
15-08-2010, 23:26
درضمن 3 خبر جدید در سایت مکس نت اومده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمخصوصا این یکی خیلی جالبه
سرویس وایمکس از دید یکی از مشتریان
ممنون بابت اطلاع رسانی تون

بیشتر از خبر، گفتگوی بازدیدکنندگان گرد و غبار راه انداخته. آخراش هم که مثل بازی فوتبال میمونه؛ جنجال!!!! :دی

راستی!

اگه مشکل دانلود شبانه هماراسیستم تا یه هفته حل نشه، به جلیل زاده (صاحب شرکت همارا) ایمیل میزنم. (دقیقا مثل سابق) :27:

نظرتون چیه بچه ها؟

:11:

razmjoo
18-08-2010, 12:00
بچه ها رفته بود صفحه ی دوم ها .

sei_pm
18-08-2010, 13:33
ممنون بابت اطلاع رسانی تون

بیشتر از خبر، گفتگوی بازدیدکنندگان گرد و غبار راه انداخته. آخراش هم که مثل بازی فوتبال میمونه؛ جنجال!!!! :دی

راستی!

اگه مشکل دانلود شبانه هماراسیستم تا یه هفته حل نشه، به جلیل زاده (صاحب شرکت همارا) ایمیل میزنم. (دقیقا مثل سابق) :27:

نظرتون چیه بچه ها؟

:11:
کدوم مرکزی ؟ چرا از مکس نت نمیگیری؟

hoomi20022002
19-08-2010, 15:17
سلام بچه ها من دارم دیونه میشم :2::42::42:
سرویس من پارس آنلاین 128 به 512 از نوع FP1-9x . روزا سرعت بین 130 و 140 اما شبا ماکزیمم 15 یا 20 !!!!!
علت این کار چی می تونه باشه ؟؟؟؟
از دوستانی که پارس آنلاین دارند اوها هم این مشکل دارند ؟؟
من منطقه ائل گلی هستم فکر می کنید بهترین انتخاب برای جایگزین کردن سرویسم چی هست ؟؟؟

tohidkh
19-08-2010, 15:20
سلام بچه ها من دارم دیونه میشم :2::42::42:
سرویس من پارس آنلاین 128 به 512 از نوع FP1-9x . روزا سرعت بین 130 و 140 اما شبا ماکزیمم 15 یا 20 !!!!!
علت این کار چی می تونه باشه ؟؟؟؟
از دوستانی که پارس آنلاین دارند اوها هم این مشکل دارند ؟؟
من منطقه ائل گلی هستم فکر می کنید بهترین انتخاب برای جایگزین کردن سرویسم چی هست ؟؟؟

عزیزم اینکه دیوونگی نداره :دی

برای همه اینطور هست.

یکی ازدوستای نزدیک من پارس داره اون هم این حرف رومیگفت

اصلا در حال حاضر وضعیت تمام ISP ها اینطور هست.

دلیلش هم ازدیاد یوزر و حجوم یوزرها به دانلود شبانه در نتیجه افت سرعت هست.

موفق باشید :11:

hoomi20022002
19-08-2010, 16:31
عزیزم اینکه دیوونگی نداره :دی

برای همه اینطور هست.

یکی ازدوستای نزدیک من پارس داره اون هم این حرف رومیگفت

اصلا در حال حاضر وضعیت تمام ISP ها اینطور هست.

دلیلش هم ازدیاد یوزر و حجوم یوزرها به دانلود شبانه در نتیجه افت سرعت هست.

موفق باشید :11:

برخی از بچه ها می گن سرعت شبانه ما کم نمیشه !!!
من فکر می کنم پارس آنلاین فقط این مشکل داره؟؟؟

IVAN
19-08-2010, 18:56
برخی از بچه ها می گن سرعت شبانه ما کم نمیشه !!!
من فکر می کنم پارس آنلاین فقط این مشکل داره؟؟؟
من تبریز نیستم ولی این یه راه حل ساده ای داره. شما بگردین دنبال شرکتی که قیمتاش به اصلاح گرونه و طبیعتا هر یوزری از اونجا سرویس نمیگیره. میبینید که افت سرعت بوجود نمیاد. جایی که من هستم شرکتی هست که قیمتاش از عرف شرکتهای دیگه 4-5 تومنی بیشتره و به همین دلیل یوزرهای اماتور میگن گرونه و ... در صورتی که من الان سرویس 128 گرفتم ولی شبها سرعت دانلودم بالای 28-29 ک.ب هست و لذتشو میبرم ;) تبریز که فکر کنم قیمتاش به نسبت جایی که من هستم ارزونتر هست

hoomi20022002
19-08-2010, 19:17

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

sei_pm
19-08-2010, 20:36
من تبریز نیستم ولی این یه راه حل ساده ای داره.

اصلا این حرف رو نزن من هم تبریز نیستم ولی این نمونه مصرف همون شخصی هست که من همیشه بهش ریموت میزنم و بیشتر دانلودهام رو میدم بهش چند ماه یکبار که همدیگه رو میبینیم فایلها رو میده به من سرویس کلاسیک مرکز ولیعصر من واقعا حسودیم میشه حدودا کمتر از 10 تومن میده ولی وضعش از منی که تو تهران به 14000 تومن میدادم شاشتل بهتره. الان هم پارس گرفتم ماهی 16500 میدم ترافیکم تو این 30 روزه تو شب بین 2 تا 2.5 گیگ بود الان دو شبه شده 1.3 گیگ .می ترسم این هم مثل شاتل به شبی 300 مگ برسه هر چند تو شاتل یک ماهی هم 512 گرفتم ماهی 19000 تومن ولی 2 شب خوب بود چند شب بد.
این هم ترافیک مصرفی اونها که دورش خط کشیدم مربوط به جمعه ها میشه که تا 10 رایگانه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینها رو همش از تورنت دانلود کردم. منتها تورنتهایی که مربوط به ترکر خصوصی میشه واکثر سیدرهاشون اینترنت خفن دارند.
امیدوارم واسه بقیه هم همینطور باشه.

hoomi20022002
20-08-2010, 21:46
از دوستان کسی می تونه تنظیمات مودم Linksys WAG120N رو برای من بذاره . اگر لطف کنید از تنظیماتتون یک عکس بندازید خیلی خیلی ممنون میشم.

AB
20-08-2010, 23:00
از دوستان کسی می تونه تنظیمات مودم Linksys WAG120N رو برای من بذاره . اگر لطف کنید از تنظیماتتون یک عکس بندازید خیلی خیلی ممنون میشم.

بهتره زنگ بزنین پشتیبانی شرکتی که ازش سرویس گرفتین و بگین که تنظیمات اولیه مودم رو میخام.اینجوری خیلی سریعتر به جواب میرسین.:11:

hoomi20022002
21-08-2010, 09:02
بهتره زنگ بزنین پشتیبانی شرکتی که ازش سرویس گرفتین و بگین که تنظیمات اولیه مودم رو میخام.اینجوری خیلی سریعتر به جواب میرسین.:11:

من خودم تنظیمات اولیه رو می دونم ولی بار قبل که بنا به مشکلی مجبور شدم ببرم به شرکت که اون تنظیم کنه فکر می کنم یک سری تغییرات داده که من می خوام بدونم اینا برای چی تغییر داده؟؟؟

yashar24
22-08-2010, 13:13
سلام دوستان
من تازه وارد این جمع شده ام و مشکلی که برام پیش اومده باعث شد من بدنبال راه حل به اینجا کشیده بشم
چند وقتی است من یک مشکل پیدا کردم که به هر دری زدم اما نتونستم علت و درمانش رو پیدا کنم
من اینترنت 1024 دارم که از شرکت هماراسیستم در تبریز اشتراک گرفته ام
قبلا با این سریس از طریق سرویس دانلود رایگان شبانه هر شب حجم 2.2GB با سرعت 110~120 دانلود می کردم اما اخیرا نزدیک به یک ماه میشه که یا سرعت به محدوده 20KB/S میرسه که در نتیجه صبح بجای 2.2 گیگ با حجم 400 مگا بایت دانلود شده مواجه میشم یا اینکه با سرعت خوب شروع به دانلود می کنه ولی چیزی نمی گذره که بکل سرعت صفر میشه.
سرورهای دانلود من:
-------------.com , -------------.com , rapidbaz.com , rapidshare (premium), download.com, ...
نرم افزار مدیریت دانلود که از بین همه آنها فقط IDM نسبت به همه بهتر جواب داده. قبلا DAP استفاده میکردم که الان بکل از کار می افته!
لازم به ذکره که من در این مدت ویندوز رو عوض کردم، با آنتی ویروس و بدون اون امتحان کردم، مودم و تشکیلاتش رو عوض کردم، حتی تا اینجا که سیستم کامپیوتر رو عوض کردم! شرکت هم که مشکل نداره چون از دوستان هستن که هر شب با سرعت خوب استفاده می کنن.
اگه از دوستان کسی می تونه مشکل و ریشه یابی کنه خوشحال میشم کمکم کنه

yashar24
22-08-2010, 13:15
با سلام خدمت تمامی دوستان
چند وقتی است من یک مشکل پیدا کردم که به هر دری زدم اما نتونستم علت و درمانش رو پیدا کنم
قبلا با این سریس از طریق سرویس دانلود رایگان شبانه هر شب حجم 2.2GB با سرعت 110~120 دانلود می کردم اما اخیرا نزدیک به یک ماه میشه که یا سرعت به محدوده 20KB/S میرسه که در نتیجه صبح بجای 2.2 گیگ با حجم 500 مگا بایت دانلود شده مواجه میشم یا اینکه با سرعت خوب شروع به دانلود می کنه ولی چیزی نمی گذره که بکل سرعت صفر میشه.
سرورهای دانلود من:
-------------.com , -------------.com , rapidbaz.com , rapidshare (premium), download.com, ...
نرم افزار مدیریت دانلود که از بین همه آنها فقط IDM نسبت به همه بهتر جواب داده. قبلا DAP استفاده میکردم که الان بکل از کار می افته!
لازم به ذکره که من در این مدت ویندوز رو عوض کردم، با آنتی ویروس و بدون اون امتحان کردم، مودم و تشکیلاتش رو عوض کردم، حتی تا اینجا که سیستم کامپیوتر رو عوض کردم! شرکت هم که مشکل نداره چون از دوستان هستن که هر شب با سرعت خوب استفاده می کنن.

yashar24
23-08-2010, 11:55

amin_damer
23-08-2010, 15:51
سلام از بچه ها کسی است صبانت مرکز آزادی داشته باشه و ضعیت روزانه و شبانشو بگه؟:11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وقتی اینترنت قاط میزنه!!!

sei_pm
23-08-2010, 16:36
قبلا با این سریس از طریق سرویس دانلود رایگان شبانه هر شب حجم 2.2GB با سرعت 110~120 دانلود می کردم اما اخیرا نزدیک به یک ماه میشه که یا سرعت به محدوده 20KB/S میرسه که در نتیجه صبح بجای 2.2 گیگ با حجم 500 مگا بایت دانلود شده مواجه میشم یا اینکه با سرعت خوب شروع به دانلود می کنه ولی چیزی نمی گذره که بکل سرعت صفر میشه.
سرورهای دانلود من:

شما کدوم مرکزی؟
با پشتیبانی صحبت کردید چی گفت؟ سرویس کلاسیک رو دارید؟
سیستم کامیپتر رو عوض کردید:18: منظورتون ویندوزه؟

razmjoo
23-08-2010, 17:32
سلام دوستان
من تازه وارد این جمع شده ام و مشکلی که برام پیش اومده باعث شد من بدنبال راه حل به اینجا کشیده بشم
قبلا با این سریس از طریق سرویس دانلود رایگان شبانه هر شب حجم 2.2GB با سرعت 110~120 دانلود می کردم اما اخیرا نزدیک به یک ماه میشه که یا سرعت به محدوده 20KB/S میرسه که در نتیجه صبح بجای 2.2 گیگ با حجم 400 مگا بایت دانلود شده مواجه میشم یا اینکه با سرعت خوب شروع به دانلود می کنه ولی چیزی نمی گذره که بکل سرعت صفر میشه.
سرورهای دانلود من:
فکر کنم مشکل از مخابرات باشه . آیا بقیه ی همارایی ها هم اینجورن .
مال من رو ببینین . تو رو خدا پینگ رو یه نگاهی کنین :

این تاپیک مال تبریزه . بهتر بگم isp های تبریز . چون isp های تبریز به شهرستان ها هم ربط پیدا می کنه حالا من شهراستانی آذربایجان شرقی هم میام . خواهش می کنم به غیر افراد ساکن آذربایجان شرقی کسی به این تاپیک نیاد .

ashkan22
23-08-2010, 18:37
سرورهای دانلود من:

منم سرويس توربو دارم (وليعصر) و بالاي 2 گيگ دانلود داشتم (روزي روزگاري) :41:اما خيلي وقته كه بالاي 1.5 نميره گهگداري هم مثل مال شما 500 يا 600 ميشه البته نه هميشه

kral_pontiac
23-08-2010, 19:25
دیشب من فکر کنم به 400 هم نرسیدم

البته مدتیه که وضعیت قارئشمئش بید
یه هفتس که دانلود شبانم . . . . . . . . . . . . ..

sei_pm
23-08-2010, 19:29
منم سرويس توربو دارم (وليعصر) و بالاي 2 گيگ دانلود داشتم (روزي روزگاري) :41:اما خيلي وقته كه بالاي 1.5 نميره گهگداري هم مثل مال شما 500 يا 600 ميشه البته نه هميشه

البته ایشون باید نویز خطش رو هم چک بکنه اینطور که میگه وضعش خرابه. ولی بگم تو مرکز ولیعصر با پیش شماره 329 و سرویس کلاسیک تقریبا شبی 1 تا 1.2 گیگ دانلود میکنه که جمعه ها بیشتره یکخورده اگر شما میبینی داری پول اضافی میدی کلاسیک بگیر خوب. اگر هم نه برو مکس نت بگیر ولی Ip اینولده الان AB به مشکل خورده.
این ترافیک مصرفی دو شب پیشه منتها فایل زیاد نبود آخرشهاش بود از ساعت 7 تا 8 دیگه کامل دانلود نشده می بینید که سرعت پایینه چون اون سرعت میانگین تو یک ساعته:

این هم تست الانه فکر کنم سرعت اومده باشه پایین چون قبلا 850 به بالا بود. منتها نمی دونم چیکار کردن رو خط سرعت آپلود تو مودم اومده پایین قبلا 1024 بود الان رو 400 و خورده ای شده.

شبانه خیلی شرکتها تو ایران ریخته به هم بهونشون هم ماه رمضانه

AB
23-08-2010, 21:00
بهونشون هم ماه رمضانه

چه ربطی داره؟؟؟!!!مگه کابل ها و اتصالات هم روزه میگیرن؟!!!:27::27::27:

razmjoo
23-08-2010, 22:38
سرویس شما در چه وضعیه .

sei_pm
24-08-2010, 01:47

خیر ولی استدلالی که واسه ما کردن اینه که تا صبح بیدار می مونند و به وبگردی و دانلود مشغول میشند تا سر سحر بعد هم نماز و ....
الان خود من هم که پارس آنلاین داشتم و همیشه تو شب بالای 100 دانلود میکردم سرعتم رسیده به 50 تا 60 .
همارا سیستم هم یک تورنت گذاشتم دانلود بشه فردا میگم چه خبر بوده فایل زیره.

Knight_and_Day_(2010)_TS_XVID_FLAWL3SS_[NO_RAR]_7716349.7808

AB
24-08-2010, 09:37
سرویس شما در چه وضعیه .

متوسط سرعتش از همارا بیشتره ولی کیفیت در حد صفر.تورنت که درست نشد.نوسان سرعت هم کم شده ولی حل نشده.پینگ هم که در حد تیم ملی:13:

razmjoo
24-08-2010, 14:35
متوسط سرعتش از همارا بیشتره ولی کیفیت در حد صفر.تورنت که درست نشد.نوسان سرعت هم کم شده ولی حل نشده.پینگ هم که در حد تیم ملی:13:

الان پینگ همه در حد تیم ملی.

amin_lni
24-08-2010, 15:55
خب اوشاخار . من خیل یوقت بود نبودم باز اومدم . مسعود خان هنوز هم میای این تایپک ؟! یاهو که نمیای .

من از همارا سرویس دارم میخوام بنا بهدلایل بسیار زیاد و سنگین . برم رو شرکت دیگه . اول میخوام بدونم مخابرات در چه وضعیه ؟! من مرکز فهمیده هستم . قیمت هاشون هم لطفا" قرار بدید -> محدودیت حجمی -> سرعت دانلود -> هزینه راه اندازی و هر چیز دیگه ای که به نظرتون میرسه . متچکرم . یاشاسین

kral_pontiac
24-08-2010, 19:04
من دیشب یه فیلم 400 مگی دتنلود کردم و مقداری از یه فیلم دیگه

همارا کلاسیک

مال شماها هم اینجوریه ؟ :41:

sei_pm
24-08-2010, 19:32
من دیشب یه فیلم 400 مگی دتنلود کردم و مقداری از یه فیلم دیگه

همارا کلاسیک

مال شماها هم اینجوریه ؟ :41:

نه من اون فیلمی که گفتم و تورنت بود توانستم انقدر دانلود کنم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآپلود هم محدود کرده بودم رو 30 توانسته 570 مگ آپلود کنه.
کلاسیک

kamran987456
24-08-2010, 19:40
خب اوشاخار . من خیل یوقت بود نبودم باز اومدم . مسعود خان هنوز هم میای این تایپک ؟! یاهو که نمیای .

من از همارا سرویس دارم میخوام بنا بهدلایل بسیار زیاد و سنگین . برم رو شرکت دیگه . اول میخوام بدونم مخابرات در چه وضعیه ؟! من مرکز فهمیده هستم . قیمت هاشون هم لطفا" قرار بدید -> محدودیت حجمی -> سرعت دانلود -> هزینه راه اندازی و هر چیز دیگه ای که به نظرتون میرسه . متچکرم . یاشاسین

خیلی وقته که مسعود خان نمیاد به اینجا:41::41::41:
یادش بخیر تایپک اون زمان ها خیلی شاداب تر بود الان انگار زیر خاکیه:31:

sei_pm
24-08-2010, 19:57
الان نظر سنجی بالای تاپیک 271 نفر رای دادن ولی هیچ کس پستی نمیزنه یا به دلیل مشغله کاریه یا مشکلی ندارند.
نمیشه درخواست بدید هر چند وقت یکبار نظرسنجی ریست بشه؟
در مورد اون فایلی که از تورنت دانلود کردم اگر مطمئن هستید پورتتون بازه به صورت pm درخواست بدید براتون ارسال کنم بگیریدش چون لینک فیلم دادن دیگه ممنوع شده دیشب خواستم مطرح کنم ساعت 2.30 یادم افتاد دیر شده بود فقط سرعت آپلودتون رو از 30 کمتر نکنید که سرعت دانلودتون هم میاد پایین.

Abbshangooli
25-08-2010, 00:20
درودی سبز بر عزیزان

دوستان من میخوام برای خونه ADSL بگیرم ، متاسفانه تا الان هم نداشتم ، من ساکن تبریزم ( پشت هتل

شهریار - الهی پرست ) با پیش شماره 332 ، من و هم خونه ایم هردو تو دو اتاق مجزا هستیم با دو لب تاب و

هر دو نیازمند به اینترنت پرسرعت.

خواهشم از دوستان اینه که من رو در ضمینه ی خرید مودم تا سرویس دهی شرکت و ... به صورت کاملا

مبتدیانه از گام اول تا آخر راهنمایی کنند که بنده چه کنم ؟؟؟

با توجه به اطلاعات ناچیز من در این زمینه ، بهترین پیشنهاد رو با ذکر نوع ، مدل و شرکت و ... لطفا ارائه کنید .

در صورت امکان منظور از اینها چیه : پینک - حجم - محدود یا نامحدود - ... .

با تشکر فراوان :11:

:8:

dibagroup
25-08-2010, 00:52
سلام به دوستان عزیز
خبر اول دوستان مشکل سرعت خصوصا شبانه کلی می باشد و در تمام شرکت وجود دارد البته سرعت اینترنت در دو روز گذشته به صورت چشم گیری پایین آمده و مشکل مربوط به همارا یا شرکت خواص نیست.

در خبر دوم باید خبر راه اندازی وایمکس مبین نت در تبریز را بدهم که از اول شهریور راه اندازی شده که یکی از عاملین فروش کنسرسیوم اینترنتی A&D می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و خرید می توانید با شماره 5549121 تماس بگیرید

dibagroup
25-08-2010, 01:01
سلام به دوستان عزیز
خبر اول دوستان مشکل سرعت خصوصا شبانه کلی می باشد و در تمام شرکت وجود دارد البته سرعت اینترنت در دو روز گذشته به صورت چشم گیری پایین آمده و مشکل مربوط به همارا یا شرکت خواص نیست.

در خبر دوم باید خبر راه اندازی وایمکس مبین نت در تبریز را بدهم که از اول شهریور راه اندازی شده که یکی از عاملین فروش کنسرسیوم اینترنتی A&D می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و خرید می توانید با شماره 5549121 تماس بگیرید

ashkan22
25-08-2010, 11:36
البته ایشون باید نویز خطش رو هم چک بکنه اینطور که میگه وضعش خرابه. ولی بگم تو مرکز ولیعصر با پیش شماره 329 و سرویس کلاسیک تقریبا شبی 1 تا 1.2 گیگ دانلود میکنه که جمعه ها بیشتره یکخورده اگر شما میبینی داری پول اضافی میدی کلاسیک بگیر خوب. اگر هم نه برو مکس نت بگیر ولی Ip اینولده الان AB به مشکل خورده.
این ترافیک مصرفی دو شب پیشه منتها فایل زیاد نبود آخرشهاش بود از ساعت 7 تا 8 دیگه کامل دانلود نشده می بینید که سرعت پایینه چون اون سرعت میانگین تو یک ساعته:

این هم تست الانه فکر کنم سرعت اومده باشه پایین چون قبلا 850 به بالا بود. منتها نمی دونم چیکار کردن رو خط سرعت آپلود تو مودم اومده پایین قبلا 1024 بود الان رو 400 و خورده ای شده.

شبانه خیلی شرکتها تو ایران ریخته به هم بهونشون هم ماه رمضانه

اي بابا مگه اون يكيا خيلي تحفه هستن!! همشون سر و ته يه كرباسن و ارزش مشكلات عوض كردن رو نداره تازه اين سرعت توربو رو من روزها لازم دارم و قبلا كلاسيك داشتم اما راضي كننده نبود برام ظاهرا هم اونجوريكه دوستمون ميگن همه شركتا شبانه افت دارن
منتظرم ببينم اين مبين چي ميشه مثل ايرانسل فقط تبليغاته يا بدردبخور
اگه بدرد بخور بود يه لحظه هم همارا يا اون يكي شركتا رو تحمل نميكنم چون با همشون يه تجربه هائي داشتم

Abbshangooli
26-08-2010, 00:09
درودی سبز بر عزیزان

دوستان من میخوام برای خونه ADSL بگیرم ، متاسفانه تا الان هم نداشتم ، من ساکن تبریزم ( پشت هتل

شهریار - الهی پرست ) با پیش شماره 332 ، من و هم خونه ایم هردو تو دو اتاق مجزا هستیم با دو لب تاب و

خواهشم از دوستان اینه که من رو در ضمینه ی خرید مودم تا سرویس دهی شرکت و ... به صورت کاملا

با توجه به اطلاعات ناچیز من در این زمینه ، بهترین پیشنهاد رو با ذکر نوع ، مدل و شرکت و ... لطفا ارائه کنید .

با تشکر فراوان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif

razmjoo
26-08-2010, 02:05
درودی سبز بر عزیزان

با تشکر فراوان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من زمانی که می خواستم adsl بخرم دوستان اینجوری راهنمایی کردن من هم اینجوری راهنماییت می کنم : با خودت یک خودکار و پول نقد ببر . تمام :27:

AB
26-08-2010, 09:56
درودی سبز بر عزیزان

با تشکر فراوان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif

اگه اشتباه نکنم مرکز مخابراتیت ولیعصره.ماکس نت نگیر که وضعش خرابه.سرعت متوسطش از شرکت های دیگه بالاتره ولی خیلی نوسان داره.از صفر میپره رو 30 بعد 4 بعد 14...

پورت تورنت هم بستس.آی پی که به شما میدن اشتراکی هست و خدا میدونه بین چند هزار تا کاربر یک آی پی رو تقسیم کردن:27:.رپید شیر و سایت های به اشتراک گذاری فایل هم کلا تعطیل البته بدون اکانت(به دلیل قبلی)

قبلا هم همارا داشتم ولی این اواخر قطعیش خیلی زیاد شده بود.اما هیچ کدوم از مشکلات ماکس نت رو نداشت.سرعت رو 16 ثابت بود آی پی اختصاصی میداد.تورنت هم باز بود.

اگه سرعت بالا میخایی ماکس نت اگه کارای جانبی مثل دانلود از تورنت میخایی بکنی همارا بگیری بهتره.

باز سوالی بود در خدمتیم.:11:

Abbshangooli
26-08-2010, 15:32
مرسی دوستان

حقیقتش من متوجه نشدم که مکس نت بگیرم یا همارا ؟؟؟ مگه سرعت همارا پایینه ؟؟؟ ( ببخشین من با اعداد آشناییتی ندارم :41:

اکثر کارهای ما وب گردی البته نه زیاد ( چون نصف روز دانشگاهیم ) و دانلود های جزوات ، مقالات ، نرم افزار و کتب و موزیک

هست ( اگه چیزی از قلم اوفتاد حتما اطلاع بدین ) :46: خوب سروسی باشه که قطعی نداشته باشه ، سرعت لود شدن

صفحات بالا باشه و سرعت دانلودش هم پایین نباشه که کار ما رو را می اندازه .

محبت کنین بفرمایین چه مودمی بگیرم به صرفه هست ؟؟؟ محدود بگیرم یا نامحدود ؟؟؟ کدوم بهتره ؟؟؟ از چه نوع سرعتی ( فرضا 128 / 256 ) و... ؟؟؟؟؟؟

ماشاءالله سوالا زیاده ؟ ببخشین دیگه :11: در صورت خرید حجم محدود ، با وب گردی هم مصرف میشه یا صرفآ تنها برای دانلوده ؟؟؟ اگه احیانآ زودتر از موعد حجم تمام شد و ما نیازمند چه باید بکنیم ؟؟؟ در کل اگه شما جای بنده بودین با این تفاوت که باتجربه ترین چه انتخابی میکردین ؟؟؟

بینهایت ممنون .

samij00n
26-08-2010, 16:00
قابل توجه یوزرهای صبانت:
دوستانی که مشکل کمبود حجم دارن ، من واسشون حجم ردیف میکنم :31:
دوستانی که تمایل به مصرف حجم مفتی دارن نامه بدن،لطفا تو نامه ها اسم شهری که از سرویس صبانت استفاده می کنین رو بگین.

razmjoo
26-08-2010, 16:16
مرسی دوستان

حقیقتش من متوجه نشدم که مکس نت بگیرم یا همارا ؟؟؟ مگه سرعت همارا پایینه ؟؟؟ ( ببخشین من با اعداد آشناییتی ندارم :41:

اکثر کارهای ما وب گردی البته نه زیاد ( چون نصف روز دانشگاهیم ) و دانلود های جزوات ، مقالات ، نرم افزار و کتب و موزیک

هست ( اگه چیزی از قلم اوفتاد حتما اطلاع بدین ) :46: خوب سروسی باشه که قطعی نداشته باشه ، سرعت لود شدن

محبت کنین بفرمایین چه مودمی بگیرم به صرفه هست ؟؟؟ محدود بگیرم یا نامحدود ؟؟؟ کدوم بهتره ؟؟؟ از چه نوع سرعتی ( فرضا 128 / 256 ) و... ؟؟؟؟؟؟

ماشاءالله سوالا زیاده ؟ ببخشین دیگه :11: در صورت خرید حجم محدود ، با وب گردی هم مصرف میشه یا صرفآ تنها برای دانلوده ؟؟؟ اگه احیانآ زودتر از موعد حجم تمام شد و ما نیازمند چه باید بکنیم ؟؟؟ در کل اگه شما جای بنده بودین با این تفاوت که باتجربه ترین چه انتخابی میکردین ؟؟؟

بینهایت ممنون .

یه چند روز صبر کن ببین این مبین نت چچوره

sei_pm
26-08-2010, 16:42
شما که دانشجویی بهتره مبین نت بگیری البته مودم داخلیش رو که بتونی اگر برمیگردی باخودت راحت بیاری ببری.
من بررسی کردم شما تقریبا وسط پوشش سمت راستی هستید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید110 تومن مودمشه که چون دونفری باید Wi Fi بگیری.
شما که الهی پرست خونه گرفتی دیگه می تونی 512 نامحدود رو ماهی 60 تومن بدی ولی اگر نیازی نداری میتونی 256 بگیری با 5 گیگ حجم دانلود که البته تو شب از 2 تا 8 رایگانه همچنین کل جمعه ها هم رایگانه ماهی 20 تومن.
ولی چون دو نفرید به همون 512 نامحدود فکر کن که فردا سر حجم تموم شدن مشکل پیدا نکنید.
باز این هم تعرفه های دیگه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآبشنگولی:46: نخوری اونجا کار دست خودت بدی

AB
26-08-2010, 16:47
مرسی دوستان

بینهایت ممنون .

سرعت همارا پایین نیست ولی فیکس رو 16 هست.(یعنی همون 128kbps).ولی ماکس نت همین سرویس رو میده ولی سرعتش از 16 بیشتره.وبگردی که ترافیک بالایی میخاد اونم برای دو نفر.(البته برای چک میل و چت روزی 20 مگ هم کافیه)

مودم هم فرقی نمیکنه چی بگیری.اگه هر دوتون لپتاپ دارین بهتره یه وایرلس بگیری.

در مورد سرویس هم اگه میتونین شبا دانلود کنین(یا برنامه ریزی کنین شبا دانلود بشه)بهتره محدود بگیرین چون از ساعت 2 تا 8 از حجم سرویستون کم نمیشه.برای هر دیتایی که شما میفرستین یا میگیرین از حجمتون کم میشه.(از جمله وبگردی).اگه زودتر از موعد تموم شد میتونی یا حجم اضافی بخری یا دوباره تمدید کنی که 3 ماه از وقتی حساب میشه که تمدید کردی.

اگه نفری روزی بیشتر از 30 مگ کار دارین بهتره نامحدود بگیرین.

---------- Post added at 05:47 PM ---------- Previous post was at 05:42 PM ----------

شما که دانشجویی بهتره مبین نت بگیری البته مودم داخلیش رو که بتونی اگر برمیگردی باخودت راحت بیاری ببری.
من بررسی کردم شما تقریبا وسط پوشش سمت راستی هستید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید110 تومن مودمشه که چون دونفری باید Wi Fi بگیری.
شما که الهی پرست خونه گرفتی دیگه می تونی 512 نامحدود رو ماهی 60 تومن بدی ولی اگر نیازی نداری میتونی 256 بگیری با 5 گیگ حجم دانلود که البته تو شب از 2 تا 8 رایگانه همچنین کل جمعه ها هم رایگانه ماهی 20 تومن.
ولی چون دو نفرید به همون 512 نامحدود فکر کن که فردا سر حجم تموم شدن مشکل پیدا نکنید.
باز این هم تعرفه های دیگه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآبشنگولی:46: نخوری اونجا کار دست خودت بدی

این که اصلا نمیصرفه.ماهی 40 تومن برای 128 نامحدود.:18:

همارا همینو برای 3 ماه میده 46 تومن.:27:

sei_pm
26-08-2010, 16:52
همارا همینو برای 3 ماه میده 46 تومن.:27:

من 512 رو گفتم که نامحدوده همارا میده 133 تومن مبین نت میده 60 تومن:27:
چون دونفر هستن اگر دنبال دانلود میگردن بهترینه واسشون
این هم تعرفه های همارا:

AB
26-08-2010, 17:00
من 512 رو گفتم که نامحدوده همارا میده 133 تومن مبین نت میده 60 تومن:27:
چون دونفر هستن اگر دنبال دانلود میگردن بهترینه واسشون
این هم تعرفه های همارا:

اینا جایی نمیشینن که زیرشون آب بره.:27:

نوشته سرعت تا 512.یعنی شاید همیشه کمتر از اون باشه.:31:

razmjoo
26-08-2010, 17:17
به نظرم مبین نت بگیر . Isp های تبریز یکیشون سرعتشون کمه یکیشون ip رو شیر می کنه . در ضمن ab فقط برا تو نوسان داره . من در هر حالت دارم سرعت 116 رو تجربه می کنم و اصلا تا حالا نوسان تجربه نکردم .
به نظرم اگه می خوای مبین نت بگیری اون طرح ویژه رو بگیر . همون 128 سالی 100 گیگ 240 تومن . البته ip اون ولد استاتیک است .

sei_pm
26-08-2010, 17:27
اینا جایی نمیشینن که زیرشون آب بره.:27:

نوشته سرعت تا 512.یعنی شاید همیشه کمتر از اون باشه.:31:
داری طرفداری میکنی:27:
سرعت تا یعنی en yüksek دیگه شما دیدی واسه ماشین بگن انقدر میره میگن حداکثر سرعت.
این هم همینه.

AB
26-08-2010, 18:16
داری طرفداری میکنی:27:
سرعت تا یعنی en yüksek دیگه شما دیدی واسه ماشین بگن انقدر میره میگن حداکثر سرعت.
این هم همینه.

سرعت ماشینو با سرعت اینترنت مقایسه میکنی:31:

اونوقت پس چرا زمانی که سرعت دانلود شبانه همارا رسیده بود به 15-20 همه داشتن گلایه میکردن.خودش که نوشته سرعت تا 512.:27:

sei_pm
26-08-2010, 19:06
سرعت ماشینو با سرعت اینترنت مقایسه میکنی:31:
اونوقت پس چرا زمانی که سرعت دانلود شبانه همارا رسیده بود به 15-20 همه داشتن گلایه میکردن.خودش که نوشته سرعت تا 512.:27:

چیکار کنیم دیگه البته سرعت ماشین تو ایران بیشتره مثلا شما 8 گیگ رو بریزی تو فلش از تبریز ببری تا تهران زودتر میرسی تا بشینی آپلود کنی:31:
حالا شما چه گیری دادید به اون تا من زنگ میزنم فردا پاکش کنند:27:.
این بنده خدا غریبه اونجا اذیتش نکنید. مشکل اینجاست هنوز تعیین نکرده می خواد چقدر هزینه کنه شما گیر دادی به تا اگر بخواد تا 3 ماهی 50 تومن هزینه کنه سرویس توربو بهتره شبی 1800 مگ رو میگیره. ولی چون دو نفر هستند سرویس حجمی واسشون خوب نیست یک دفعه اشتباهی یک حجم رو تموم کنه دعواشون:32: میشه همون نامحدود بهتره:10:

AB
26-08-2010, 20:10
چیکار کنیم دیگه البته سرعت ماشین تو ایران بیشتره مثلا شما 8 گیگ رو بریزی تو فلش از تبریز ببری تا تهران زودتر میرسی تا بشینی آپلود کنی:31:
حالا شما چه گیری دادید به اون تا من زنگ میزنم فردا پاکش کنند:27:.
این بنده خدا غریبه اونجا اذیتش نکنید. مشکل اینجاست هنوز تعیین نکرده می خواد چقدر هزینه کنه شما گیر دادی به تا اگر بخواد تا 3 ماهی 50 تومن هزینه کنه سرویس توربو بهتره شبی 1800 مگ رو میگیره. ولی چون دو نفر هستند سرویس حجمی واسشون خوب نیست یک دفعه اشتباهی یک حجم رو تموم کنه دعواشون:32: میشه همون نامحدود بهتره:10:

خب این (تا) خیلی مشکل درست میکنه.فرض کنین سرعت شما شد 150.وقتی زنگ بزنین به شرکت میگه نوشتیم تا 512.شما هم هیچی نمیتونی بگی.

بهتره دوستمون هم بودجشو بگه که بهتر راهنمایی بکنیم.

Abbshangooli
26-08-2010, 20:35
دوستان بی نهایت سپاسگزارم

مال دنیا رو بی خیال :46::31: خوب طبیعتآ هرکس به دنبال اینکه با حداقل هزینه ، مرغوبترین جنس بگیره اما چون در ایران زیاد صدق نمی کنه در کل در اولویت برطرف شدن نیازهامون هست تا هزینه . این رفیق ما زیادی ژیگوله و سرش فقط تو کتابه تا اینترنت :46: حالا اینکه چجوری ما کنارهم اومدیم خودش داستانیه ... سوا از شوخی بعضی از دوستان پیشنهادشون سرویس وایرلس اگه اشتباه نکنم مبین نت بود بعضی هم همارا ، حالا با این فرض بازهم به درایت شما اساتید نیاز هست ؟؟؟
راستی مودم هم اگه امکانش هست معرفی کنین ؟؟؟

باز هم تشکر :11:

tohidkh
26-08-2010, 20:43
سلام.

بچه ها من با لود صفحات مشکل دارم

کسی هم این مشکل رو داره؟

sei_pm
26-08-2010, 20:47
دوستان بی نهایت سپاسگزارم

مال دنیا رو بی خیال :46::31: خوب طبیعتآ هرکس به دنبال اینکه با حداقل هزینه ، مرغوبترین جنس بگیره اما چون در ایران زیاد صدق نمی کنه در کل در اولویت برطرف شدن نیازهامون هست تا هزینه . این رفیق ما زیادی ژیگوله و سرش فقط تو کتابه تا اینترنت :46: حالا اینکه چجوری ما کنارهم اومدیم خودش داستانیه ... سوا از شوخی بعضی از دوستان پیشنهادشون سرویس وایرلس اگه اشتباه نکنم مبین نت بود بعضی هم همارا ، حالا با این فرض بازهم به درایت شما اساتید نیاز هست ؟؟؟
راستی مودم هم اگه امکانش هست معرفی کنین ؟؟؟

باز هم تشکر :11:

شما اول بگو سقف بودجه ماهیانت واسه اینترنت چقدره؟ دوم اینکه چقدر واسه مودم می خوای پول بدی؟
تا ببینیم یک سرویس بیتا :27: می توانیم واست پیدا کنیم یا نه.

سلام.

بچه ها من با لود صفحات مشکل دارم

کسی هم این مشکل رو داره؟

با دامنه .com بیا ir lثل اینکه مشکل داره.

Abbshangooli
26-08-2010, 21:03
خوب ماهی حداقل 20 حداکثر 40 تومن عزیز ( بازهم بسته به رفع نیازمونه ) البته من از قیمت مودم ها خبری ندارم و عملکردشون که بدونم چه قدر باید هزینه کنم .

اگه لطف کنین از حداقل تا حداکثر نمونهای رو ذکر کنین که ممنون میشم .

راستی IP ولد استاتیک یعنی چی ؟؟؟

sei_pm
26-08-2010, 21:24
خوب ماهی حداقل 20 حداکثر 40 تومن عزیز ( بازهم بسته به رفع نیازمونه ) البته من از قیمت مودم ها خبری ندارم و عملکردشون که بدونم چه قدر باید هزینه کنم .

اگه لطف کنین از حداقل تا حداکثر نمونهای رو ذکر کنین که ممنون میشم .

راستی IP ولد استاتیک یعنی چی ؟؟؟

فکر میکنید زیاد مقاله دانلود می کنید تو روز یا مثلا چند ساعت وبگردی میکنید؟
اگر بتوانی 5 گیگ رو تو 3 ماه تقسیم کنی سرویس محدود همارا خوبه وگرنه همون نامحدود همارا رو باید بگیری.
128 رو 3 ماهه همونطور که AB 'گفت 46 تومنه. غیر اینصورت میتونی سرویس توربو بگیری حجم 5 گیگ در 3 ماه و شبانه 2 تا 8 رایگان و جمعه ها 2 تا 10 رایگان 50 تومن . یا می تونی سرویس کلاسیک بگیری با همین شرایط 30 تومن
توربو بین 512 تا 1024 هست سرعتش منتها الکیه همیشه همون 1024 هست یکم پایین تر که شما بهونه نکنی.
کلاسیک هم 128 تا 512 اون هم واسه اینکه موردی پیش اومد سر صدا نکنی وگرنه با همون سرعت 512 تو شب دانلود داری.
مودم هم از 20 تومن هستش تا 160 تومن. وایرلس هست معقول باشه 68 تومن Linksys Wag120n و معمولی هم 20 تومن که یک پورت usb داره یک Lan . در حد کار راه بندازی.البته قیمت تهرانه اونجا حتما گرونتره.

yashar24
27-08-2010, 01:53
قابل توجه تمام دوستانی که مشتاق شنیدن خبرهای خیلی جالب هستند که نمونه اش در قرن 21 فقط در ایران می تونه اتفاق بیافته!!!
یک مسئله جدید که من و کارمندان شرکت همارا تازه بعد 2.5 ماه متوجه اون شدیم اینه که در مودم من downstream روی 1021 بود ولی دیشب که برای چندمین بار برای شکایت از کیفیت سرویس با شرکت تماس گرفتم گفتم که این باره آخریه که از این شرکت اشتراک گرفتم که اپراتور زود شروع کرد به پیگیری مسئله و تازه بعد 10 دقیقه پشت تلفن منتظر موندن بهم گفته که سرعت شما 1024 هست (یعنی فقط اسمش) ولی پهنای باندم روی سرویس قبلی ام (512) مونده و افزایش نیافته!!!
منم که کلی عصبانی شدم که 2.5 ماهه الکی پول 1024 رو میدم ولی 512 استفاده کردم !!

الان شما قضاوت کنید شما جای من باشید چکار می کنید؟؟
آیا کسی یا جایی هست که به این معضل بی کفایتی برخی مسئولان رسیدگی کند؟؟ افسوس که وجود ندارد!

---------- Post added at 02:53 AM ---------- Previous post was at 02:50 AM ----------

تابناک: درعصر ارتباطات و درحالی که کابینه برخی دولت ها به دلیل عقب ماندن از پیشرفت روزافزون تکنولوژی ارتباطی استیضاح می شوند، ما ایرانیان که ادعای برتری علمی وفن آوری درحداقل خاورمیانه را داریم در بین تمام کشورهای جهان رتبه 186 را درسرعت دسترسی به اینترنت کسب نموده ایم.براساس آزمایش و گزارش وب سایت جهانی Speedtest.net ایران در سرعت دسترسی کاربران به اینترنت در رده های پس از کشورهای همچون افغانستان وعراق قرار دارد.
بنابر این گزارش، درکشور ما بیشترین سرمایه گذاری در این بخش توسط بخش خصوصی انجام شده و در حدود 250 میلیارد تومان توسط شرکتهای Pap وIsp و Isdp و به تازگی شرکتهای wimax و همچنین درحدود 6000 نفر از جوانان متخصص ما در این شرکتها مشغول کار هستند که به زودی به خیل عظیم بیکاران خواهند پیوست و تصمیمات مدیریتی غلط، ایشان را بیکار و سرمایه گذاری بخش خصوصی را بر باد خواهد داد.
این تعداد نیروی انسانی و این حجم سرمایه گذاری بخش خصوصی در خاورمیانه و بیشتر کشورها بی نظیر است ولی با این حال اکثر قریب به اتفاق مشترکان اینترنت از وضعیت اینترنت خود ناراضی بوده و دائما در حال جابجایی از این شرکت به شرکت دیگر می باشند تا بتوانند این آب باریکه خود را افزایش دهند و این امر در شهرستانهای کشور نیز بسیار مشهود است.
ادامه خبر:

yashar24
27-08-2010, 02:00
به گزارش تيترآنلاين به نقل از شبكه خبر، كاربران كشور كره جنوبی همچنان خوش اقبال ترین كاربران اینترنت در جهان به شمار می آیند و از سرعتی برابر 34.31 مگابیت بر ثانیه استفاده می كنند. كشور لتونی با سرعتی برابر 24.46 مگا بیت بر ثانیه، جمهوری مولداوی با 21.76 مگابیت بر ثانیه، ژاپن با 20.38 مگابیت بر ثانیه، سوئد با 20.10 مگابیت بر ثانیه، جزایر آلند با سرعت 19.84 مگابیت بر ثانیه، رومانی با سرعت 18.64 مگابیت بر ثانیه، بلغارستان با سرعت 17.66 مگابیت بر ثانیه، هلند با سرعت 17.15 مگابیت بر ثانیه و لیتوانی با سرعت 16.79 مگابیت بر ثانیه به ترتیب رتبه های دوم تا دهم را به خود اختصاص داده اند.
كشورهای توسعه یافته ای از قبیل سوئیس، آلمان، دانمارك و بلژیك رتبه های 15 تا 18 را اشغال كرده اند و فرانسه، آمریكا و روسیه به ترتیب در رتبه های 20 و 28 و 29 قرار گرفته اند. كانادا و انگلستان نیز در جایگاه 32 و 33 قرار دارند.

از میان 152 كشور بررسی شده ایران پس از كشورهایی مانند ونزوئلا، نیجریه، بولیوی، عراق و پاراگوئه با سرعتی برابر 0.61 مگابیت بر ثانیه در رتبه 144 قرار گرفته است. پس از ایران تا انتهای لیست كشورهای لبنان، هائیتی، السالوادور، افغانستان، مالی، گواتمالا، زیمبابوه و یمن باقی مانده اند.

منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yashar24
27-08-2010, 02:06
دوستان عزیز
هدف از به نمایش در آوردن این اخبار که از سوی خود ایران و مسئولان منتشر گشته فقط این بود که دیگه الکی در پی کاهش سرعت اینترنت و دانلود و پیدا کردن راه حلی برای این مشکلات نباشیم. چون این مشکلات در این دیار نه با این بحث ها بلکه به دست خود بیل گیتس هم حل نمی شود.
به امید روزی که ما هم طعم خوش تکنولوژی کاملا آزاد و فراگیر و همگام با علم روز دنیا رو بچشیم.

razmjoo
27-08-2010, 14:55
بچه ها من دیشب دستم از همه جا قطع شد . رای اولین بار در این 3 ماه adsl قطع شد . دیال آپ تمام isp های اینجا قطع شد ، موبایلم که ایرانسله در تمام جا ها شده بود فقط تماس های اضطراری که اونم حتی با 110 هم تماس نمی گرفت . خلاصه تو بد مخمصه ای افتاده بودم .

amir_network
27-08-2010, 15:07
سلام به بچه های تبریز.

امروز نتیجه کارشناسی ارشد اومد و تبریز قبول شدم.
میخوام اونجا خونه بگیرم و از الان فکر ADSL هستم.
از همین جهت از دوستان میخوام که راهنمایی کنن که از کجا بگیرم.

با توجه به اینکه "همارا سیستم" بیشترین رای رو داره میخوام بدونم که سرعت دانلودش چه جوری هست؟ محدودیت دانلود داره یا خیر و همچنین خدماتش خوب هست یا نه.

ممنون میشم راهنمایی کنید

amin_damer
27-08-2010, 17:15
سلام به بچه های تبریز.

با توجه به اینکه "همارا سیستم" بیشترین رای رو داره میخوام بدونم که سرعت دانلودش چه جوری هست؟ محدودیت دانلود داره یا خیر و همچنین خدماتش خوب هست یا نه.

ممنون میشم راهنمایی کنید

اقا امیر اگه دانشگاه تبریز قبول شده باشی adsl نیاز نداری:27:
اکثر جاها وایرلس داره و ضمنا خوابگاه اینترنت 2Mb نامحدود برای هر نفر داره! دانشگاه ما هر چیش بد باشه اینترنتش حرف نداره قبلنا که سرعت ها رو محدود نکرده بودن روزی 12GB دانلود می کردیم:8:

dibagroup
27-08-2010, 23:05
با سلام
دوستان در هنگام خرید وایمکس لطفا این موارد را در نظر داشته باشید
ا- سطح پوشش را در دفتر یا در سایت مبین نت بررسی کنید که بدانید در حالت indoor هستید یا Outdoor
2- مودم indoor قابل حرکت بوده و می توانید باخود به جاهای مختلف برید
3-کل شهر تبریز زیر پوشش سرویس می باشد شما در حالی که سایت مبین نت نمی بینید
برای خرید وایمکس با کنسرسیوم A&D تماس بگیرید 5549121

razmjoo
28-08-2010, 00:36
سلام به بچه های تبریز.

ممنون میشم راهنمایی کنید
ایول بابا . اولین پستت رو تو تاپیک ما زدی .

AB
28-08-2010, 09:42

اونم از سال 2005 تا حالا!!!:27:

amir_network
28-08-2010, 10:26
اقا امیر اگه دانشگاه تبریز قبول شده باشی adsl نیاز نداری:27:
اکثر جاها وایرلس داره و ضمنا خوابگاه اینترنت 2Mb نامحدود برای هر نفر داره! دانشگاه ما هر چیش بد باشه اینترنتش حرف نداره قبلنا که سرعت ها رو محدود نکرده بودن روزی 12GB دانلود می کردیم:8:

سلام.
ممنون از جوابت امین جان.
ولی همین طور که گفتم میخوام خونه بگیرم و برای خونه نیاز به ADSL دارم.
البته این جوری که داری از اینترنت خوابگاه تعریف میکنی آدم وسوسه میشه که همون خوابگاه بمونه...

در هر صورت اگه در مورد شرکت های ADSL اونجا و سرعت دانلود و محدودیت دانلود ها توضیحی بدید ممنون میشم.

---------- Post added at 06:56 AM ---------- Previous post was at 06:55 AM ----------

باعث افتخاره منه...

kamran987456
28-08-2010, 12:49
سلام.
ممنون از جوابت امین جان.
البته این جوری که داری از اینترنت خوابگاه تعریف میکنی آدم وسوسه میشه که همون خوابگاه بمونه...

در هر صورت اگه در مورد شرکت های ADSL اونجا و سرعت دانلود و محدودیت دانلود ها توضیحی بدید ممنون میشم.

---------- Post added at 06:56 AM ---------- Previous post was at 06:55 AM ----------

باعث افتخاره منه...

شما حدود قیمت و کاربرد تون رو بگین تا دوستان راهنمایی کنن
در ضمن بستگی به مرکز مخابراتی تون هم داره

اینم سایت 2 تا از بهترین isp ها:

amin_damer
28-08-2010, 14:13
سلام.
ممنون از جوابت امین جان.

باعث افتخاره منه...

امیر جان من پارس افلاین دارم سرعت روزانش خوبه ولی شبانش اصلا تعریف نداره تبریز همارا و ماکس هم بد نیستن ولی خیلی متغیرن اگه مثل من برای وب گردی بخوای همین پارس خوبه :8: من دانلود امو دانشگاه می کنم:31:

kamran987456
28-08-2010, 15:00

اونم از سال 2005 تا حالا!!!
واقعا ایول داره اولین پست رو اینجا بزنی

من اولین پستم در انجمن نرم افزار بود و در مورد درخواست قیلتر ش ک ن بود:31::31:

kral_pontiac
29-08-2010, 10:55
با سلام
ا- سطح پوشش را در دفتر یا در سایت مبین نت بررسی کنید که بدانید در حالت indoor هستید یا Outdoor
زرشک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با کنسرو چی تماس بگیریم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

razmjoo
29-08-2010, 17:27
حالا این کنسرو چیه ؟:27:

hoomi20022002
29-08-2010, 20:41
با سلام

دوستان یک توصیه کاملا دوستانه . دوروبر این کنسرسیوم A&D نرید اگر ازشون بپرسید معنی کنسرسیوم چیه خودشون هم نمی دونند.
یک کلاهبردارهایی هستند که بیا و بپرس .

razmjoo
29-08-2010, 23:22
دوستان یک توصیه کاملا دوستانه . دوروبر این کنسرسیوم A&D نرید اگر ازشون بپرسید معنی کنسرسیوم چیه خودشون هم نمی دونند.
یک کلاهبردارهایی هستند که بیا و بپرس .
گفتی کنسرو چی ؟

amir_network
30-08-2010, 10:40
ممنون از راهنمایی خوبتون.

برای مثال سرعت دانلود سرویس 128 خانگی همارا سیستم چقدر هست؟ سرعت دانلود 64 چقدره؟
یا سرعت دانلود سرویس 128 ماکس نت چقدر هست؟

kamran987456
30-08-2010, 11:22

برای مثال سرعت دانلود سرویس 128 خانگی همارا سیستم چقدر هست؟ سرعت دانلود 64 چقدره؟
اگه 128 نامحدود مکس نت مورد نظرته اینم از تست امروز

سرعت دانلود هم بین 22 تا 26 میچرخه

AB
30-08-2010, 13:36

این اعداد رو تقسیم بر 8 کن سرعت دانلود به دست میاد.برای مثال 64 حداکثر با 8 دانلود میکنه.(ارتباطی به شرکت هم نداره.)

اگه بخایی مقدار دانلود تو یه ساعت رو به دست بیاری ضربدر 3600 کن.مثلا با سرعت 64 هر ساعت میتونی 28 مگ دانلود کنی.(یکی دو مگ اینور اونور)

128 هم حداکثر تا 16 دانلود میکنه ولی ماکس نت یه مقداری بیشتر باز گذاشته و تا 160-170 میره.ولی نوسانش برای من خیلی خیلی زیاده.درست مثل ضربان قلبه.یه ثانیه صفر میشه یه ثانیه میره رو 25.:27:

kamran987456
30-08-2010, 14:17
این اعداد رو تقسیم بر 8 کن سرعت دانلود به دست میاد.برای مثال 64 حداکثر با 8 دانلود میکنه.(ارتباطی به شرکت هم نداره.)

اگه بخایی مقدار دانلود تو یه ساعت رو به دست بیاری ضربدر 3600 کن.مثلا با سرعت 64 هر ساعت میتونی 28 مگ دانلود کنی.(یکی دو مگ اینور اونور)

128 هم حداکثر تا 16 دانلود میکنه ولی ماکس نت یه مقداری بیشتر باز گذاشته و تا 160-170 میره.ولی نوسانش برای من خیلی خیلی زیاده.درست مثل ضربان قلبه.یه ثانیه صفر میشه یه ثانیه میره رو 25.:27:

واسه همین به مکس نت میگن قلب تپنده اینترنت و نواوری در ایران:31:

razmjoo
30-08-2010, 14:32

سرعت 128 محدود مکس نت 114 است . سرعت 128 نامحدود مکس 22 . البته اگه تو مرکز مخابراتی ولیعصر باشی اصلا مکس نت توصیه نمیشود .

amir_network
30-08-2010, 15:24
ممنون از همگی.
سرعت دانلود 128 نامحدود همارا سیستم چقدر هست؟

AB
30-08-2010, 17:40
ممنون از همگی.
سرعت دانلود 128 نامحدود همارا سیستم چقدر هست؟

حداکثر 16 و بدون نوسان.

amir_network
30-08-2010, 18:13
یه سوال دیگه.
یکی از دوستان گفتش که سرعت دانلود 128 با محدودیت حجمی مکس نت 160-170 هست.
میخواستم بدونم که سرعت دانلود شبانش هم همین هست؟ و اینکه واسه شبانه اکانت جدا میده یا با همون اکانت خودم باید connect کنم.

باز هم ممنون

AB
30-08-2010, 20:53
یه سوال دیگه.
یکی از دوستان گفتش که سرعت دانلود 128 با محدودیت حجمی مکس نت 160-170 هست.
میخواستم بدونم که سرعت دانلود شبانش هم همین هست؟ و اینکه واسه شبانه اکانت جدا میده یا با همون اکانت خودم باید connect کنم.

باز هم ممنون

اکانت جدا نمیخاد.سرعتش هم گفتن 114 هست نه 170.:10:

amir_network
30-08-2010, 21:50
سرعتش افت میکنه یا همون 114 هست؟

tohidkh
30-08-2010, 23:59
سلام

بچه ها چند روزی که سرعت دانلود همارا خیلی بهتر شده.

شبانه رو میگم

البته از روزی که SMS دادم واسه شون. :دی

برای شما چطوریاست؟ :11:

14708
31-08-2010, 01:45
سلام
اینترنت یک مگ از همارا گرفتم یه یه ماهی میشه که ترافیکشون رفته بالا و شبها خیلی تفتضاح شده
جوابگو هم نیستن و کیفیت قبل رو ندارن
نزدیک به دوساله کهدارم از شون سرویس میگیرم و در این دوسال تا به این اندازه ناراضی نبودم
از هر نظر بد شده
یه جایی رو معرفی کنید که هم قیمت هاش خوب باشه و هم سرعت دانلودش پایین نیاد شب ها

razmjoo
31-08-2010, 01:53
سرعتش افت میکنه یا همون 114 هست؟
بسته به مرکز مخابریت هست . تو مرکز ولیعصر وضع ماکس بنا به گفته ی ab خرابه . برا من رو 116 ثابته ثابته . این تازگی ها هم بالا هم میره .

razmjoo
31-08-2010, 02:00
آقا فقط بگم وضعیت من اینه :

r.zarei
31-08-2010, 02:25
سلام بچه ها
من سرویس 128 از پارس آنلاین دارم تا ماه رمضون سرعت شبانه ام 120 بود و دو هفته است که بین 10-15 است نظری دارین.

AB
31-08-2010, 09:44
سلام بچه ها
من سرویس 128 از پارس آنلاین دارم تا ماه رمضون سرعت شبانه ام 120 بود و دو هفته است که بین 10-15 است نظری دارین.

یکی از دوستان میگفت که دلیلشون اینه که مردم به خاطر سحری بیدار میمونن و میشینن دانلود میکنن.

amir_network
31-08-2010, 14:09
بسته به مرکز مخابریت هست . تو مرکز ولیعصر وضع ماکس بنا به گفته ی ab خرابه . برا من رو 116 ثابته ثابته . این تازگی ها هم بالا هم میره .

یعنی با اکانت شبانه هم همون 116 دانلود میکنی؟

razmjoo
31-08-2010, 16:08
یعنی با اکانت شبانه هم همون 116 دانلود میکنی؟
این شرکت اکانت شبانه نداره . بله . من تو تایم رایگان با همون 116 دانلود می کنم .

arash66_2m
31-08-2010, 17:13
سلام از دوستان یه سوال داشتم
کسی تو ولیعصر 128 صبانت که داره می خوام ببینم شبانه هر روز چقدر دانلود می کنه و با چه سرعتی ؟ خیلی ممنون میشم /.
با تشکر
پیش شماره 332
:31:

amir_network
31-08-2010, 22:41
ممنون از همه دوستان که راهنمایی کردن. تصمیمم به ماکس نت با محدودیت حجمی شد.
فقط داخل سایتش دو مدل محدودیت حجمی 12 داره.
یکی 128/128
و یکی دیگه 512~128 هست.

سرعت دانلود کدوم یکی از اینها 114 هست؟ و به جز حجم دانلود چه تفاوت های دیگه ای دارن؟

razmjoo
01-09-2010, 00:15
ممنون از همه دوستان که راهنمایی کردن. تصمیمم به ماکس نت با محدودیت حجمی شد.
فقط داخل سایتش دو مدل محدودیت حجمی 12 داره.
یکی 128/128
و یکی دیگه 512~128 هست.

سرعت دانلود کدوم یکی از اینها 114 هست؟ و به جز حجم دانلود چه تفاوت های دیگه ای دارن؟
خود 128 . این سرویس کلاسیک درسته ارزانه ولی سرعتش روزا با 128 برابره ( 114 ) ولی شبا بچه ها میگن سرعتش می شه 50-60 . البته بچه های همارایی می گن .
ماکس نتی هایی که سرویس کلاسیک دارین سرعت شما شبا چچوره ؟
دوست عزیز اگه میای ماکس بهتره بدونی ماکس ip ولد نداره و ip ماکس اشتراکی هست .:19:

TopGear
01-09-2010, 15:26
سلام
میخواستم بدونم به غیر از هماراسیستم دیگه کدوم شرکت ها دانلود شبانه رایگان دارن؟

farhad2001
01-09-2010, 15:42
قابل توجه تمام دوستانی که مشتاق شنیدن خبرهای خیلی جالب هستند که نمونه اش در قرن 21 فقط در ایران می تونه اتفاق بیافته!!!
یک مسئله جدید که من و کارمندان شرکت همارا تازه بعد 2.5 ماه متوجه اون شدیم اینه که در مودم من downstream روی 1021 بود ولی دیشب که برای چندمین بار برای شکایت از کیفیت سرویس با شرکت تماس گرفتم گفتم که این باره آخریه که از این شرکت اشتراک گرفتم که اپراتور زود شروع کرد به پیگیری مسئله و تازه بعد 10 دقیقه پشت تلفن منتظر موندن بهم گفته که سرعت شما 1024 هست (یعنی فقط اسمش) ولی پهنای باندم روی سرویس قبلی ام (512) مونده و افزایش نیافته!!!
منم که کلی عصبانی شدم که 2.5 ماهه الکی پول 1024 رو میدم ولی 512 استفاده کردم !!

الان شما قضاوت کنید شما جای من باشید چکار می کنید؟؟
آیا کسی یا جایی هست که به این معضل بی کفایتی برخی مسئولان رسیدگی کند؟؟ افسوس که وجود ندارد!

---------- Post added at 02:53 AM ---------- Previous post was at 02:50 AM ----------

تابناک: درعصر ارتباطات و درحالی که کابینه برخی دولت ها به دلیل عقب ماندن از پیشرفت روزافزون تکنولوژی ارتباطی استیضاح می شوند، ما ایرانیان که ادعای برتری علمی وفن آوری درحداقل خاورمیانه را داریم در بین تمام کشورهای جهان رتبه 186 را درسرعت دسترسی به اینترنت کسب نموده ایم.براساس آزمایش و گزارش وب سایت جهانی Speedtest.net ایران در سرعت دسترسی کاربران به اینترنت در رده های پس از کشورهای همچون افغانستان وعراق قرار دارد.
بنابر این گزارش، درکشور ما بیشترین سرمایه گذاری در این بخش توسط بخش خصوصی انجام شده و در حدود 250 میلیارد تومان توسط شرکتهای Pap وIsp و Isdp و به تازگی شرکتهای wimax و همچنین درحدود 6000 نفر از جوانان متخصص ما در این شرکتها مشغول کار هستند که به زودی به خیل عظیم بیکاران خواهند پیوست و تصمیمات مدیریتی غلط، ایشان را بیکار و سرمایه گذاری بخش خصوصی را بر باد خواهد داد.
این تعداد نیروی انسانی و این حجم سرمایه گذاری بخش خصوصی در خاورمیانه و بیشتر کشورها بی نظیر است ولی با این حال اکثر قریب به اتفاق مشترکان اینترنت از وضعیت اینترنت خود ناراضی بوده و دائما در حال جابجایی از این شرکت به شرکت دیگر می باشند تا بتوانند این آب باریکه خود را افزایش دهند و این امر در شهرستانهای کشور نیز بسیار مشهود است.
ادامه خبر:

سلام
بهتره اولا به دفتر همارا سیستم مراجعه کنید و مشکلتونرو اونجا پیگیری کنید
ثانیا هر موقعی که سرویستون رو تغییر میدید اولش مودمتونرو restart کنید بعد از سرویس جدید استفاده کنید

razmjoo
01-09-2010, 18:02
سلام
بهتره اولا به دفتر همارا سیستم مراجعه کنید و مشکلتونرو اونجا پیگیری کنید
ثانیا هر موقعی که سرویستون رو تغییر میدید اولش مودمتونرو restart کنید بعد از سرویس جدید استفاده کنید

من اصلا حرف شما رو قبول ندارم . از حرف شما میشه این رو درآورد که اگه من یه ماه سرویس 1 مگ بخرم . بعد ماه دیگه بیام سرویس 128 بخرم و مودم رو رستارت نکنم همون سرویس 1 مگ باقی می مونه که این غلطه .:2:

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 07:01 PM ----------

سلام
میخواستم بدونم به غیر از هماراسیستم دیگه کدوم شرکت ها دانلود شبانه رایگان دارن؟
فکر کنم همه ی شرکت ها تو تبریز دارن .

sky lord
02-09-2010, 11:45
تو تبریز-شهرک ارم بهترین سرعت رو کدوم شرکت میده؟
باتشکر

razmjoo
02-09-2010, 23:15
تو تبریز-شهرک ارم بهترین سرعت رو کدوم شرکت میده؟
باتشکر
برو از کافی نت محلتون بپرس .

razmjoo
03-09-2010, 01:11
بچه های ماکس لطفا اورژانسی جواب بدین .
من احساس می کنم امروز چیز پی ان و آنتی شیلتر و اینا رو ماکس برداشته . نه تونستم با شی پی ان وصل شم نه با شیلتر پکن .

kamran987456
03-09-2010, 08:25
بچه های ماکس لطفا اورژانسی جواب بدین .
من احساس می کنم امروز چیز پی ان و آنتی شیلتر و اینا رو ماکس برداشته . نه تونستم با شی پی ان وصل شم نه با شیلتر پکن .

اره چیز پی ان من هم از دیروز کار نمیکنه:31:
به روز قدس ریط داره؟

razmjoo
03-09-2010, 09:16
اره چیز پی ان من هم از دیروز کار نمیکنه:31:
به روز قدس ریط داره؟
وای اگه دیگه کار نکنه من می میرم . :19::19::19:

razmjoo
03-09-2010, 09:37
وای دارم شاخ در میارم . با یولترا کانکت شدم کانکت شد . الان رفتم به ip خودم نگاه کردم دیدم شده ip اختصاصی ماکس نت . اگه اینطور باقی بمونه واقعا عالی میشه . یعنی بزرگترین مشکل ماکس یعنی ip ولد حل میشه :26::26::26::26::26::33::33::33::33:

---------- Post added at 10:37 AM ---------- Previous post was at 10:35 AM ----------

وای ip من حتی بدون یولترا همون باقی موند . اونم ip ود استاتیک :26::26::26::26::26::26::26::26:

AB
03-09-2010, 09:51
وای دارم شاخ در میارم . با یولترا کانکت شدم کانکت شد . الان رفتم به ip خودم نگاه کردم دیدم شده ip اختصاصی ماکس نت . اگه اینطور باقی بمونه واقعا عالی میشه . یعنی بزرگترین مشکل ماکس یعنی ip ولد حل میشه :26::26::26::26::26::33::33::33::33:

---------- Post added at 10:37 AM ---------- Previous post was at 10:35 AM ----------

وای ip من حتی بدون یولترا همون باقی موند . اونم ip ود استاتیک :26::26::26::26::26::26::26::26:

صدر در صد آی پی شما عوض نشده.چون وقتی از این قبیل نرم افزارها استفاده میکنین آی پی تون باید عوض بشه.اینم بگم که اگه از مرورگری غیر از اینترنت اکسپلورر استفاده میکنین خودتون باید دستی بدین.(مگر این که قبلا تنظیماتش رو انجام داده باشین)

razmjoo
03-09-2010, 10:32
صدر در صد آی پی شما عوض نشده.چون وقتی از این قبیل نرم افزارها استفاده میکنین آی پی تون باید عوض بشه.اینم بگم که اگه از مرورگری غیر از اینترنت اکسپلورر استفاده میکنین خودتون باید دستی بدین.(مگر این که قبلا تنظیماتش رو انجام داده باشین)
اینو چی می گی . در ضمن درسته به یولترا ربطی نداره .

AB
03-09-2010, 11:06
اینو چی می گی . در ضمن درسته به یولترا ربطی نداره .

عکس ملعود نمیشه.:31:بهتره تو hizliresim.com آپ کنی.

razmjoo
03-09-2010, 11:17
عکس ملعود نمیشه.:31:بهتره تو hizliresim.com آپ کنی.

AB
03-09-2010, 12:59
امروز مثل این که هیتلرنت قاطی کرده.هیچی نمیاره.:2:

amin_damer
03-09-2010, 13:56
یکی از دوستان میگفت که دلیلشون اینه که مردم به خاطر سحری بیدار میمونن و میشینن دانلود میکنن.

ماله من بر عکس شده قبل رمضان 700 مگ بود دانلودم الان بعضی شبا به 4 گیگ هم می رسه!!!:8:
ولی خیلی قطع و وصل میشه انگار مرکز ما همه شبا عبادت می کنن:31:
خدا جون میشه همیشه رمضان باشه!!!!!؟؟؟؟:27:

kamran987456
03-09-2010, 21:30

اره مال من هم درست شده ولی نمیدونم چرا اون فلش سایته سپید تست نمیاد تو صفحه از دیروز سپید تست نمیتونم برم:31:

TopGear
03-09-2010, 22:12
هماراسیستم سرعت دانلود شبانش برای شما هم پایین اومده؟ برا من شده زیر 10kb/s قبلاً 60 70 بود

razmjoo
03-09-2010, 23:10
اره مال من هم درست شده ولی نمیدونم چرا اون فلش سایته سپید تست نمیاد تو صفحه از دیروز سپید تست نمیتونم برم:31:
جالبه . مال منم نمیاد .

razmjoo
04-09-2010, 23:02
تاپیک بیا بالا :27:

razmjoo
05-09-2010, 23:25
بچه ها یعنی هیچ مشکلی ندارین ؟ بابا بیاین پست بدین .

BehzadKiNG
05-09-2010, 23:42
من مدت خیلی زیادیه که سرعت شبانه 10 کیلوبایت عادت کردم !

دلیلشم می گن ترافیک تو اون محل زیاده !

TopGear
06-09-2010, 01:31
صبا نت دانلود شبانه رایگان داره؟ از ساعت چند تا چند با سرعت چند؟
ماکس نت چطور؟

razmjoo
06-09-2010, 03:12
صبا نت دانلود شبانه رایگان داره؟ از ساعت چند تا چند با سرعت چند؟
ماکس نت چطور؟
ماکس نت تو تایم رایگان افت نداره .