PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان شرقی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102

hamed malekpour
27-12-2009, 20:50
در مرند هم ماكس نت هست هم شاتل ؟

AAKOJ
27-12-2009, 23:11
امروز عاشورا ، دقیقا از ساعت 19:30 تا الان همارا تعطیله !!!!!! گفتند کخ مشکل DATA است .
ایندفعه تقصیر همارا است چون با هیلتر شکن و بدون هیلتر شکن نمیتونیم صفحات را لود کنیم . برای باز شدن این انجمن 10 دقیقه منتظر ماندم... حالا هی بعضی دوستانبیان بگن همارا همارا ..... هفته ای لااقل 2 روزی کاهش سرعت داره و امروز هم که کلا به خاطر عاشورا زدن به سیم آخر

mf.designing
27-12-2009, 23:26
امروز عاشورا ، دقیقا از ساعت 19:30 تا الان همارا تعطیله !!!!!! گفتند کخ مشکل DATA است .
ایندفعه تقصیر همارا است چون با هیلتر شکن و بدون هیلتر شکن نمیتونیم صفحات را لود کنیم . برای باز شدن این انجمن 10 دقیقه منتظر ماندم... حالا هی بعضی دوستانبیان بگن همارا همارا ..... هفته ای لااقل 2 روزی کاهش سرعت داره و امروز هم که کلا به خاطر عاشورا زدن به سیم آخر

اینبار مشکل از همارای بیچاره نیست و مشکل سراسریه !!
به تاپیک زیر برو ببین ، همه بچه ها گلایه دارن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arashrasa
28-12-2009, 12:23
اینبار مشکل از همارای بیچاره نیست و مشکل سراسریه !!
به تاپیک زیر برو ببین ، همه بچه ها گلایه دارن :

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

arashrasa
28-12-2009, 12:28
---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

hosseintdk775
28-12-2009, 14:56

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
بله، واسه ما هم از این حدود تا شب که خوابیدیم سرعت به شدت کم شده بود که صفحه ای رو به زور باز می کرد دانلود هم که روی بیت بود! ( البته گاهی رو 1-2-3 می رفت و ... )
البته الان مشکلی نداریم و نمی دونم کی درست شده

hosseintdk775
28-12-2009, 15:07
جشنواره جدید شرکت واسه دوست های عزیز که میخوان سرویس و تست بزنن شروع میشه

تو این شرایط مبلغ رانژ و آبونمان دریافت شده و سرویس 1 ماه 256 رایگان تحویل مشترک میدیم در قبالش اگه از سرویس راضی بودین واسه ماه بعد تمدید می کنین اگه ناراضی بودین سرویس جمع آوری میشه

هر کسی فک می کنه ارزش تست داره یا علی
:5::11:

---------------.net

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
حالا برای تست چیکار باید بکنیم؟
و اینکه کلا هزینش چقدر می شه؟ یعنی برای 1 ماه تست 256 چقدر باید بپردازیم؟

arashrasa
28-12-2009, 15:41
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
حالا برای تست چیکار باید بکنیم؟
و اینکه کلا هزینش چقدر می شه؟ یعنی برای 1 ماه تست 256 چقدر باید بپردازیم؟

10000 هزار تومان برای رانژ 1500 تومان واسه تجمیع عوارض مخابرات

arashrasa
28-12-2009, 15:45
راستی این ای نت و فناوا یه شرکت هستش خبر داشتین ؟؟؟؟:13:

hosseintdk775
28-12-2009, 15:48

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
البته رانرژه که برای مخابرات بود 1000 تومان بود یعنی شده 10.000 تومان؟

بعد اینکه دقیقا کدوم دید؟ ( نام سرویسی که می دید برای تست رو بنویسد )

ممنون

arashrasa
28-12-2009, 15:57
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
البته رانرژه که برای مخابرات بود 1000 تومان بود یعنی شده 10.000 تومان؟

بعد اینکه دقیقا کدوم دید؟ ( نام سرویسی که می دید برای تست رو بنویسد )

ممنون

ir_elf
28-12-2009, 17:18
A87-1

منظورم ده هزار تومان ( عربی ننوشتم که )

عزیز دلم رانژ ( نصب مخابرات ) کجا 1000 تومان ؟؟؟؟

والا شما از الان ساپورتتون معلومه !!!! :31:
فردا زنگ بزنیم بگیم اقا سرعتت کم شده فک کنم به باد فحش می گیری مارو ! :46:

قیمتها رو دیدم. بعضی هاش واقعا گرونه. فکر کنم به خاطر حجمش باشه. بهتره حجمشون رو کم کنید و بزارید به عهده ی مشتری که حجم اضافه بگیره.

در ضمن قضیه فایلهای فلش هم کاملا درسته. ( هم کاربرای ماکس هم کاربرای شاتل تایید کردن). در مورد قطعی روز عاشورا هم بله سراسری بوده. من خودم تهران که بودم ADSL بچه ها که از داتک بود قطع بود. زنگ زدیم بچه هایی که ماکس داشتن هم با افت سرعت مواجه بودن شدید.
نمی دونم اینترنت شما از کجا تامین می شه که انقدر یه جوریه :31::31:
فکر کنم به تستش می ارزه، حتی با قیمتی بیشتر از همونهایی که فرمودین. :46:
پیروز باشین.

ir_elf
28-12-2009, 17:20
میبینم که بعضی از طرف دارای همارا سیستم دیگه به انجمن سر نمیزنن !!!

از دیروز که هر کی میخواست بگه همارا فلان بیساره به باده مسخره و تهمت میبستن !!!

حلا راس میگین بیایین بازم تعریف کنین !

:jealous::hmm::thumbsdow

:31::31::31::31:
والا ما که مشغول عذاداریو کمک به خونواده بودیم. نمی دونستیم بقیه هم نیستن :31:

اعلام وجود

tohidkh
28-12-2009, 20:47
اگه مشکل سراسریی چرا ما مشکل نداریم ؟؟؟ :13:
آرش جون دوست خوب من :10:

دلیل اینکه شما این مشکل رو ندارید دقیقا اینه که اینترنت شما از پهنای لایزر هست.

و همونطور که مشهود هست، سرورهای لایزر از مشهد هدایت میشن. (لااقل مرکز نرم افزاریش اونجاست)

تا جایی که من اطلاع دارم، منظور از مشکل سراسری این نیست که در کل کشور این مشکل وجود داره.

ظاهرا قضیه از این قرار هست که در سیستم ف ی ل ت ر ی ن گ ، استان ها با گروه بندی خاصی تفکیک شدند.

مثلا تبریز و تهران، همزمان مشکل پیدا میکنند و مشهد و شیراز در یک زمان دیگه (و بازهم به طور همزمان)

پس شما نمیتونید بگید کاملا از تغییرات مصون خواهید موند.

منتظر افت شدید سرعت باشید :دی

در مورد اون پستی هم که گفتید طرفداران همارا اعلام وجود نمیکنن، باید بگم که ما اینجا طرفدار هیچ شرکتی نیستیم.

اینکه شما برخی از دوستان رو طرفدار یک شرکتی می نامید، بحث رو به جنجال میکشه.

ما میخواهیم یه بحث سالم در مورد سرویس دهنده های آذربایجان شرقی داشته باشیم.

موفق باشید :11:

arashrasa
28-12-2009, 22:00

و همونطور که مشهود هست، سرورهای لایزر از مشهد هدایت میشن. (لااقل مرکز نرم افزاریش اونجاست)

تا جایی که من اطلاع دارم، منظور از مشکل سراسری این نیست که در کل کشور این مشکل وجود داره.

ظاهرا قضیه از این قرار هست که در سیستم ف ی ل ت ر ی ن گ ، استان ها با گروه بندی خاصی تفکیک شدند.

مثلا تبریز و تهران، همزمان مشکل پیدا میکنند و مشهد و شیراز در یک زمان دیگه (و بازهم به طور همزمان)

در مورد اون پستی هم که گفتید طرفداران همارا اعلام وجود نمیکنن، باید بگم که ما اینجا طرفدار هیچ شرکتی نیستیم.

arashrasa
28-12-2009, 22:02
والا شما از الان ساپورتتون معلومه !!!! :31:
فردا زنگ بزنیم بگیم اقا سرعتت کم شده فک کنم به باد فحش می گیری مارو ! :46:

قیمتها رو دیدم. بعضی هاش واقعا گرونه. فکر کنم به خاطر حجمش باشه. بهتره حجمشون رو کم کنید و بزارید به عهده ی مشتری که حجم اضافه بگیره.

در ضمن قضیه فایلهای فلش هم کاملا درسته. ( هم کاربرای ماکس هم کاربرای شاتل تایید کردن). در مورد قطعی روز عاشورا هم بله سراسری بوده. من خودم تهران که بودم ADSL بچه ها که از داتک بود قطع بود. زنگ زدیم بچه هایی که ماکس داشتن هم با افت سرعت مواجه بودن شدید.
نمی دونم اینترنت شما از کجا تامین می شه که انقدر یه جوریه :31::31:
فکر کنم به تستش می ارزه، حتی با قیمتی بیشتر از همونهایی که فرمودین. :46:
پیروز باشین.

mosa1365
29-12-2009, 11:17

سلام آقا آرش عزیز
من امروز زنگ زدم شرکتتون با یه آقایی صحبت کردم گفتم قیمتهای جدیدتونو تو فروم دیدم ایشون فرمودن که هنوز قیمتهای جدید اعمال نشده من می خواستم از شرکت شما اشتراک بگیرم ولی اگه با قیمتهای قبلی باشه اصلاً برام نمی صرفه می خواستم لطف کنید بفرمایید از چه زمانی قیمتهای جدید اعمال میشن من با شرکت همارا قراردادمو فسخ کردم به دلیل اینکه این اواخر خیلی قاط زده بود و سرعت شبانه هاشون هم خیلی پایین اومده و برای منی که بیشتر به خاطر شبا اشتراک ADSL میگیرم یه فاجعه است.

ir_elf
29-12-2009, 14:14
شوخی سرت نمیشه دوست من ؟ :31::31::31:
:40:

:31::31: ما مخلصیم. دیدی دوست من با یه رابطه خوب نه تنها مشتری ها جذب می شن. بلکه دوستا هم زیاد می شن. :10:

ایشالا هر جا هستی پیروز و موفق باشی. و مطمئن باش واسه تست می آم :31: :40:

arashrasa
29-12-2009, 15:57
سلام آقا آرش عزیز
من امروز زنگ زدم شرکتتون با یه آقایی صحبت کردم گفتم قیمتهای جدیدتونو تو فروم دیدم ایشون فرمودن که هنوز قیمتهای جدید اعمال نشده من می خواستم از شرکت شما اشتراک بگیرم ولی اگه با قیمتهای قبلی باشه اصلاً برام نمی صرفه می خواستم لطف کنید بفرمایید از چه زمانی قیمتهای جدید اعمال میشن من با شرکت همارا قراردادمو فسخ کردم به دلیل اینکه این اواخر خیلی قاط زده بود و سرعت شبانه هاشون هم خیلی پایین اومده و برای منی که بیشتر به خاطر شبا اشتراک ADSL میگیرم یه فاجعه است.

سلام
کدوم سرویس مد نظر شماست ؟

arashrasa
29-12-2009, 16:50
با سلام

با شروع جشنواره شرکت تعداد زیادی مشترک چه از شرکتهای دیگه چه کسی که اولین باره از adsl استفاده میکنه به جمع مجموعه ما پیوستن انشالا بنا به گفته خودمون لیست قیمت های جدید هر چه زودتر اعمال میکنیم .

mosa1365
29-12-2009, 18:51
سلام

من حتی به نماینده تون هم تو تقاطع گلشهر پرواز هم سر زدم ایشون گفتن آقای وحید یعنی شما هنوز قیمتهای جدید رو بهشون اعلام نکردید من از سرویسهای Silver شما سرعت 256 یکماهه شو می خواستم ولی با قیمتهای قدیمی تون اصلاً برام نمی صرفه کار اصلی من دانلوده و شبا بیشتر استفاده می کنم تا روزا بنابراین یه سرویسی می خواستم که شبا با سرعت 60 تا 120 دانلود کنم من 2 سال بود که با شرکت همارا قرارداد داشتم و تو این 2 سال خیلی ازشون راضی بودم ولی حدود 2 هفته بود که سرعت دانلود شبانه شون به شدت افت کرده بود به خاطر همین تا دیدم اوضاع اینجوریه قراردادمو با اینکه 2 ماه از وقتش مونده بود فسخ کردم من قبلاً با همارا شبا حدود 1 و خورده ای گیگ دانلود می کردم ولی این اواخر دیگه نمی تونستم این مقدار دانلود کنم
من می خواستم بدونم شما سرویسی دارید که سرعت بالای 60 به من بده یعنی هم روزانه و هم شبانه این سرعت باشه با قیمتی که جدیداً اعلام کردین امکانش وجود داره که برای من با همین قیمتای جدید محاسبه کنید من فردا بیام همون نمایندگی تون برای عقد قرارداد؟:question:

mosa1365
29-12-2009, 19:19
سلام

سلام آقا آرش
من سرویس 512 سه ماهه با حجم 9 گیگ که تو لیست قیمتهای جدیدتون نوشتید 49000 تومان را می خواستم.اگه امکانش هست یک زمان مشخصی برای اعمال قیمتهای جدید بگید ممنون میشم
با تشکر
موفق باشید

arashrasa
29-12-2009, 22:24
من حتی به نماینده تون هم تو تقاطع گلشهر پرواز هم سر زدم ایشون گفتن آقای وحید یعنی شما هنوز قیمتهای جدید رو بهشون اعلام نکردید من از سرویسهای Silver شما سرعت 256 یکماهه شو می خواستم ولی با قیمتهای قدیمی تون اصلاً برام نمی صرفه کار اصلی من دانلوده و شبا بیشتر استفاده می کنم تا روزا بنابراین یه سرویسی می خواستم که شبا با سرعت 60 تا 120 دانلود کنم من 2 سال بود که با شرکت همارا قرارداد داشتم و تو این 2 سال خیلی ازشون راضی بودم ولی حدود 2 هفته بود که سرعت دانلود شبانه شون به شدت افت کرده بود به خاطر همین تا دیدم اوضاع اینجوریه قراردادمو با اینکه 2 ماه از وقتش مونده بود فسخ کردم من قبلاً با همارا شبا حدود 1 و خورده ای گیگ دانلود می کردم ولی این اواخر دیگه نمی تونستم این مقدار دانلود کنم
من می خواستم بدونم شما سرویسی دارید که سرعت بالای 60 به من بده یعنی هم روزانه و هم شبانه این سرعت باشه با قیمتی که جدیداً اعلام کردین امکانش وجود داره که برای من با همین قیمتای جدید محاسبه کنید من فردا بیام همون نمایندگی تون برای عقد قرارداد؟:question:

سرویس gold و silver ما برا دانلود شبانه خوبه نمیدونم براتون صرف میکنه یا نه ولی اون طور هم که به کل نماینده ها گفتیم سرعت 1.5 مگ برا شبانه به زودی راه اندازی میشه . از لحاظ قیمت سرویس های ما گرون نیستن . با توجه به گیگ که در نظر گرفتیم قیمت سرویس گرون شده .سیاست کاری شرکت لایزر انحتاف پذیری تو شهر تبریز نداره ولی تو تهران خوب به فروش می رسه چون جنس از لحاظ فنی پشتیبانی و کیفیت خوبه حتی پشتیبانی با تهرانه ( 24 ساعته ) ولی تو بازار تبریز زیاد صرف نمیکنه . بعضی از مشترکین میگن سرویس 128 نامحدود شما گرون ولی نمیدونن سرویس 128 ما ماکسیموم تا 70 سرعت میده . در صورتی که شرکت x سرعت دانلود نامحدودش تا 20/30 هستش
به هر حال ما تا نصب و راه اندازی سیستم ها توسط کارا امین باید منتظر باشیم .

hamed malekpour
30-12-2009, 14:53
سلام من يك سوال دارم اينترنت پرسرعت منطقه ي ما كي افتتاح مي شود شهرستان مرند شماره تلفن 2258؟

dibagroup
31-12-2009, 01:13
کسی از قیمت های پارس آنلان خبر داره ؟ سرعتش ؟

با نمايندگي 5549121 تماس بگير

dibagroup
31-12-2009, 01:46
جشنواره جدید شرکت واسه دوست های عزیز که میخوان سرویس و تست بزنن شروع میشه

تو این شرایط مبلغ رانژ و آبونمان دریافت شده و سرویس 1 ماه 256 رایگان تحویل مشترک میدیم در قبالش اگه از سرویس راضی بودین واسه ماه بعد تمدید می کنین اگه ناراضی بودین سرویس جمع آوری میشه

هر کسی فک می کنه ارزش تست داره یا علی
:5::11:

---------------.net

دوستان طبق دستور مخابرات هيچ كس نمي تواند زير سه ماه از سرويس اينترنت يك شركت استفاده كند مواظب باشيد با كجا قرارداد مي بنديد

dibagroup
31-12-2009, 01:47
میبینم که بعضی از طرف دارای همارا سیستم دیگه به انجمن سر نمیزنن !!!

از دیروز که هر کی میخواست بگه همارا فلان بیساره به باده مسخره و تهمت میبستن !!!

حلا راس میگین بیایین بازم تعریف کنین !

:jealous::hmm::thumbsdow

آقا سنگ بزرگ برداشتن نشانه نزدن هست

dibagroup
31-12-2009, 01:50

آقاي توحيد عزيز شما حالت خوب است معلوم هست چه مي فرمائيد منظور شما كاملا غلط و اشتباه است شما چرا باور كرديد

hamed malekpour
31-12-2009, 14:47
من مي خواهم adslبخرم من را راهنمايي كنيد من زياد دانلود مي كنم و روزانه 5تا6ساعت در اينترنتم مي خواستم بدونم هزينه اش چه قدر مي شه در مرند به صورت تقريبي بگين ؟

arashrasa
31-12-2009, 22:01
دوستان طبق دستور مخابرات هيچ كس نمي تواند زير سه ماه از سرويس اينترنت يك شركت استفاده كند مواظب باشيد با كجا قرارداد مي بنديد

arashrasa
31-12-2009, 22:03
آقاي توحيد عزيز شما حالت خوب است معلوم هست چه مي فرمائيد منظور شما كاملا غلط و اشتباه است شما چرا باور كرديد

MaSoOd
31-12-2009, 22:53
    Editted   

dibagroup
01-01-2010, 13:44
اقا توحید اطلاعات فنی شما کاملا درست :11::11::11:
راست مي گويد چون حرف بعضي ها را قبول كردي

dibagroup
01-01-2010, 13:45
شما نگران نباش . سعی کن بیشتر مشتری جلب کنی ( سید )
چرا بعضی ها DSlam رو دس کاری میکنن سرعت بعضی ها تو پارس آفلاین بالا میره بعضی ها پایین نمیدونم :31::27:

بنده نگران نيستم چون من پارس يا اين اسمي كي نوشتي نيستم ولي با سيد دوست هستم

در ضمن شركتي وقتي يك تجهيزات بالا و خوب مي خرد و شركتي نه بايد از امكانات تجهيزات بالاي خود استفاده كند قدرت بالا در كيفيت و قيمت خوب هست حالا هركس و هرشركتي باشد ولي متاسفانه در شهر و كشور ما به فكر ماندگاري و آينده نيستن براي همين هر روز خدا مشتركين سردرگم هستند ولي فكر مي كنم پارس و صبا محكم تر و ثابترين شركتها باشند

ولي همارا افتخار شهرمان است پس بايد كمي هم ما دندان روي جگر بگذاريم و فريب كساني كه حتي نمي توانند دو سه ماه با يك شركت كار كنند را نخوريم روزي با اين شركت و روزي با شركت ديگري كار مي كنند.
دوستان وقتي مشكلي پيش مي آيد بايد اول بررسي كنم كه شركتي كه 12000 مشترك محكم عمل مي كند يا شركتي كه 100 مشترك به نظر شما خوب عمل كرده همارا، پارس، شاتل، صبا، ماكس، فن آوا، لايزر، كارامين، پيشگامان، داتك البته آنهايي كه در تبريز خدمات مي دهند را مي گويم.
افتادن سيب هر روز و هر ساعت هست ولي نيوتن قانون جاذبه زمين را كشف كرد.

مشكلات را فقط سر مخابرات انداختن يا شركتي خاص درست نيست چون ما فقط اين طرف اتفاق را مي بينيم و از آن طرف خبر نداريم.

فريبكاران خيلي دوست دارند از آب گلالود ماهي بگيرن حالا هركسي از هرشركتي باشد

درست فكر كنم و درست انتخاب كنم شركت همارا چرا؟ شركت پارس چرا؟

شركت پارس اولين شركت اينترنتي و بزرگترين هست تجهيزاتي كه استفاه مي كند واقعا The One دنيا است، قطعي خيلي كم و سرعت خوب مي دهد و طرف قرارداد بانكها، بيمه ها، ارگانهاي دولتي و ديتا سنترها هست ولي قيمت نامحدود خيلي بالاست و قيمت محدود مناسب كمي گران هست.

شركت همارا بزرگترين شركت اينترنتي استان هست تجهيزات آن كيفيت خوب دارد و مي شود گفت آخرين مدل تجهيزات مي باشد ولي The One نيست، متاسفانه قطعي زياد دارد بدليل بالا بودن تعداد مشترك، ديتا خود را از استان مي گيرد، قيمت محدود و نامحدود آن خوب و مناسب هست

dibagroup
01-01-2010, 14:55
دوستان من ديروز پيش دوستان در كنسرسيوم A&D بودم اين شركت با همكاري شركت پيشگامان كوير يزد سيستم تلفن بين المللي 040 را در استان راه انداختن من قيمتها و كيفيت را تست كردم خوب بود خيلي ارزان تر از تلفن بين المللي كارتي يا مخابراتي مي باشد جالبي اين هست كه مثل مخابرات مي توانند گزارش مصرف بدهند.
اروپا را نوشته بودن 380 ريال دقيقه اي من قبلا از كارت استفاده كرده بودم و حدودا دقيه اي 780 ريال افتاده بود درحالي كه روي كارت نوشته بود 440 ريال به هر حال آن زمان خيلي ارزان تر از مخابرات بود.
مي گفتن روي ايرانسل هم كار مي كند و گفتن به زودي روي همراه اول و تاليا نيز فعال خواهد شد.
خوب در اين زمانه كه هزينه بزرگترين مشكل ما است فكر مي كنم سيستم خوب و جالبي هست به جاي 00 فقط مي گيرد 040 هم وقت شما كمتر گرفته مي شود هم هزينه هم امنيت تماس.
موفق باشيد

arashrasa
01-01-2010, 19:14
دوستان من ديروز پيش دوستان در كنسرسيوم A&D بودم اين شركت با همكاري شركت پيشگامان كوير يزد سيستم تلفن بين المللي 040 را در استان راه انداختن من قيمتها و كيفيت را تست كردم خوب بود خيلي ارزان تر از تلفن بين المللي كارتي يا مخابراتي مي باشد جالبي اين هست كه مثل مخابرات مي توانند گزارش مصرف بدهند.
اروپا را نوشته بودن 380 ريال دقيقه اي من قبلا از كارت استفاده كرده بودم و حدودا دقيه اي 780 ريال افتاده بود درحالي كه روي كارت نوشته بود 440 ريال به هر حال آن زمان خيلي ارزان تر از مخابرات بود.
مي گفتن روي ايرانسل هم كار مي كند و گفتن به زودي روي همراه اول و تاليا نيز فعال خواهد شد.
خوب در اين زمانه كه هزينه بزرگترين مشكل ما است فكر مي كنم سيستم خوب و جالبي هست به جاي 00 فقط مي گيرد 040 هم وقت شما كمتر گرفته مي شود هم هزينه هم امنيت تماس.
موفق باشيد

arashrasa
01-01-2010, 19:47

tohidkh
01-01-2010, 20:54
سلام.

واقعا جای تاسف داره بعضی چیزا .....

تا اطلاع ثانوی هیچ پستی اینجا نخواهم داد.

Iranian boy10
03-01-2010, 00:26
سلام . يكي درمورد سرويس دهي ماكس نت صحبت كنه . ميگن اگه 128 بخري با همون 128 دانلود ميكنه درست ميگن ؟

شايد خريدم لطفاً راهنمايي كنيد.

AAKOJ
03-01-2010, 13:06
سلام دوستان .
اینم مشکل DNS همارا . چند دقیقه پیش حدود 15 دقیقه قطع بود که با کمک خطا یاب ویندوز 7 مشکل DNS را پیدا کرد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dibagroup
03-01-2010, 17:18
كنسرسيوم A&D , و یا شرکت امین

اسمی که نام بردم یکی از شرکتهای هستش که تو مخابرات نامه عدم تایید نامه های رانژ از سوی شرکت لایزر داره

علت چیست ؟

این آقای محترم که حرف از حیله و مکر میزنه خودش یه آدم شیادی هستش که واسه بازار یابی اومده تاپیک
شرکت لایزر تو اولین استارتش که با ابن آدمای حیله گر شروع به کار کردن متاسفانه سود خوبی از تبریز برداشت نکردن

علت ماجرا به اینجا برمیگرده که تمام شارژ اکانت ها بدون پورتال حسابداری بود و نماینده فروش میکرد بدون این که با شرکت حساب کتاب کنه در آخر برج بعد از کسر کردن پورسانت خودشون حساب شرکت و واریز میکردند .

پس این شرکت رسما لایزر و تیغ زده و برا اونا حساب کتاب غلت دادن !!!

اگه در این مورد شک دارین لیست تمام مشترکین امین براتون سی ام کنم فیز ببرین جناب آقای سید

پس عملا جناب عالی و شرکت a&d شیاد هستین که اومدین پارس آفلاین بیچاررو این بارم تیغ بزنین .

دوستای عزیز که به گفته من شک دارن بنده میتونم نامه مخابرات و براتون بزارم ( البته روز شنبه ) تا استفاده فرمایین .

در ثانی جناب عالی زیاد هارت و پورت کنی ....

برات پیام خصوصی میزارم تا مرد بودنت بیشتر از این زیر سوال نره :27::5:

دوست عزيز ممنون از اطلاعات جامع و كامل شما كه بسيار خوشحال كنند بود اين دوستان بد بودن كلاه سر لايزر گذاشتن خوب شما چرا نمي توانيد خوب كار كنيد و رفتين با كارا امين قرارداد بستي خوب دليل را خودتان گفتيد آن هم اين هست كه نتوانستي كار كني و خدمات مناسب ندادن يا شما كننده نبودي
شركت لايزر شركت بزرگي هست اولين Wimax را در ايران راه انداخته و اگر مشكلي دارد خودش حل مي كند اينجا حرف حرف ديگري هست.
كيفيت و خدمات
هدف راضي نگه داشتن مشترك و خدمات درست هست اگر شما يا حتي بنده كه هيچ كاره هستم هم نتوانستيم خوب كار كنم نبايد كه مشكلات ديگران كه خودتان نيز در آن گير كرده ايد را بزرگ كنيد و از آب گلالود ماهي بگيريد

در ضمن وقتي يك شركتي ارتباط خود را با شركتي ديگر قطع مي كند نامه ارسال مي كند كه ديگر شركت فوق اجازه نصب و رانژه ندارد كه البته اين اتفاق بعد از جدا شدن شما نيز خواهد افتاد

در ضمن از نوع صحبت كردن شما مي توان به خدمات شما نيز اطمينان داشت.

خواهشن موقع ارسال پيام خصوصي نيز خوب صحبت كنيد كه نه براي شما خوب هست نه براي بنده، شما بنده را با كسي ديگر اشتباه گرفتي و فقط براي خودت ريسمان مي بافي.
مواظب كلاه خودت باش كه نيفتد به فكر كلاه ديگران هم نباش.
البته اگر كلاه شما از مريخ نمي آيد چون مال ما ايراني هست و زود مي افتد:11::27:
اينجا هدف كنترل كيفيت و خدمات هست نه محل رقابت دو شركت

dibagroup
03-01-2010, 17:23
سلام.

واقعا جای تاسف داره بعضی چیزا .....

تا اطلاع ثانوی هیچ پستی اینجا نخواهم داد.

نه دوست عزيز اينكار را نكن من با شما به دفتر جليل زاده آمدن آيا آنجا آقاي جليل زاده مگه بنده را نمي شناخت آيا از شركتي صحبت كرد فقط داشت از پارس بد مي گفت اگر من پارسي بودم اجازه اين حرفها را مي دادم
شما شاهد بوديد و هستيد

arashrasa
03-01-2010, 20:08
نه دوست عزيز اينكار را نكن من با شما به دفتر جليل زاده آمدن آيا آنجا آقاي جليل زاده مگه بنده را نمي شناخت آيا از شركتي صحبت كرد فقط داشت از پارس بد مي گفت اگر من پارسي بودم اجازه اين حرفها را مي دادم
شما شاهد بوديد و هستيد

arashrasa
03-01-2010, 20:35

arash66_2m
04-01-2010, 18:40
سلام/.
این پیش شماره 328 مال کدوم منطقه هستش ؟
ولی عصر هستش یا ؟!!
در ضمن آیا اونجا adsl صبانت پابرجاست یا نه ؟
ممنون میشم توضیح بدین !

arashrasa
04-01-2010, 19:32
سلام/.
این پیش شماره 328 مال کدوم منطقه هستش ؟
ولی عصر هستش یا ؟!!
در ضمن آیا اونجا adsl صبانت پابرجاست یا نه ؟
ممنون میشم توضیح بدین !

طرف باغلار باغی فک کنم گلکار هستش

خبر ندارم صبا نت سرویس داره یا نه

a_magsod
04-01-2010, 19:57
من 512 سه ماهه از شرکت لایزر دارم به قیمت 60 هزار تومان با حساب مالیات و آبونمان و ...10G حجم اولیه و شبها از 1 تا 8 صبح رایگان !!! فقط دانلود کن !!!

arashrasa
05-01-2010, 12:09
من 512 سه ماهه از شرکت لایزر دارم به قیمت 60 هزار تومان با حساب مالیات و آبونمان و ...10G حجم اولیه و شبها از 1 تا 8 صبح رایگان !!! فقط دانلود کن !!!

همچین سرویسی نداریم کدش چنده ؟؟؟

arash66_2m
05-01-2010, 13:06
در ضمن دوستان یه کمی اطلاعات در مورد ماکس نت بدین سرعت دانلودش چقدره ؟ می خوام 128 نامحدود ویژه که تو سایت خودش نوشته رو بگیرم...
در ضمن تا الان فعلا صبانت نت داریم که شبانه رایگان داره و روزی 2 گیگ شب ها دانلود می کنم...
یه توضیحات از سابقه / نحوه کارکرد این چیزها بگین/.
ممنون :20::40:

Amin.Senator
05-01-2010, 19:30
در ضمن دوستان یه کمی اطلاعات در مورد ماکس نت بدین سرعت دانلودش چقدره ؟ می خوام 128 نامحدود ویژه که تو سایت خودش نوشته رو بگیرم...
در ضمن تا الان فعلا صبانت نت داریم که شبانه رایگان داره و روزی 2 گیگ شب ها دانلود می کنم...
یه توضیحات از سابقه / نحوه کارکرد این چیزها بگین/.
ممنون :20::40:

من يك مدت اين سرويس رو داشتم سرعت دانلودش با دانلود منيجر بين 17 تا 23 متغيره ولي ازونجايي كه نياز به سرعت دانلود بالا داشتم سرويس هاي محدود رو ترجيح دادم.قيمت 128 سه ماه مكس نت نسبت به همارا 3 تومن گرونتره و پشتيباني قوي هم دارن.براي سرويس هاي نامحدود پيشنهاد من مكس نت ولي محدود همارا هستش.:46:

arash66_2m
05-01-2010, 20:11
من يك مدت اين سرويس رو داشتم سرعت دانلودش با دانلود منيجر بين 17 تا 23 متغيره ولي ازونجايي كه نياز به سرعت دانلود بالا داشتم سرويس هاي محدود رو ترجيح دادم.قيمت 128 سه ماه مكس نت نسبت به همارا 3 تومن گرونتره و پشتيباني قوي هم دارن.براي سرويس هاي نامحدود پيشنهاد من مكس نت ولي محدود همارا هستش.:46:

پس با این حساب کاری نمیشه کرد ؟!
یهنی هیچ سرویس دیگه ای نیست که نامحدود داشته باشه ؟!
در ضمن شاتل چطوره ؟
این شاتل هم بعضی وقت ها رایگان میکنه جمعه ها رو اینا و پنج شنبه و عیدها رو ؟! , و سرویس 64 شاتل نامحدود چطوره ؟ سرعت دانلود شاتل مثل صبانت هستش ؟ مال صبانت با هر پهنایی به همه 2 مگ داد اینجا سرعت 128 با 256 و ... فرق داره ؟؟؟

Amin.Senator
05-01-2010, 23:57
پس با این حساب کاری نمیشه کرد ؟!
یهنی هیچ سرویس دیگه ای نیست که نامحدود داشته باشه ؟!
در ضمن شاتل چطوره ؟
این شاتل هم بعضی وقت ها رایگان میکنه جمعه ها رو اینا و پنج شنبه و عیدها رو ؟! , و سرویس 64 شاتل نامحدود چطوره ؟ سرعت دانلود شاتل مثل صبانت هستش ؟ مال صبانت با هر پهنایی به همه 2 مگ داد اینجا سرعت 128 با 256 و ... فرق داره ؟؟؟
چون دانلودت زياده و سرعت خوب ميخواي همون سرويس كلاسيك همارا يا 256 محدود مكس نت برات مناسبتره.
در مورد شاتل هم چون اطلاعي ندارم نميتونم نظر بدم
اره صد در صد فرق داره البته شنيدم صبانتم توي مناطق مخابراتي مختلف سرعت شبانه اش فرق داره
گاهي اوقات حتي به زير 2 ميرسه!!(به نقل از ميني زورو:31:)

hamed malekpour
06-01-2010, 11:53
دليل كند شدن سرعت اينترنت در تبريز چيست؟

AAKOJ
06-01-2010, 13:16
دیشب همارا تو مرکز ولیعصر گند زده بود . لینک مستقیم رو سرور شخصی رو همش 600 مگ گرفته من رو همون سرور با شاتل 1 تا 1.2 گیگ می گیرم.
سلام
آره برای سرویس های نامحدودش هم چنین مشکلی داشت . کلا بعضی سایتا مانند بلاگفا و وبلاگ های بلاگفا باز نمی شدن .

AAKOJ
06-01-2010, 13:17
دليل كند شدن سرعت اينترنت در تبريز چيست؟
اگر سرویستان همارا است ، طبیعیهههههههههههههههه :31:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mosa1365
06-01-2010, 13:17
از دوستان کسی از سرویس های جدید پارس آنلاین خبر داره یکی از دوستام می گفت بروشور تبلیغاتی شونو دیده که سرویس 3 مگ در ثانیه جدیداً معرفی کرده سه ماهه با 6 گیگ ترافیک حجمی می خواستم اگه کسی از دوستان از این سرویس جدید پارس آنلاین خبری داره اطلاعات کاملی از این سرویس اینجا بذاره

الناز رادیان
06-01-2010, 14:11
همارا 512 منو تبدیل به 1 مگ کرده! البته فقط سرعت کانکشن رو.... دانلود توربو نشده، همون 56-60 رو میده....
واسه کسه دیگه ای هم اینطوری شده؟

AB
06-01-2010, 15:24
همارا 512 منو تبدیل به 1 مگ کرده! البته فقط سرعت کانکشن رو.... دانلود توربو نشده، همون 56-60 رو میده....
واسه کسه دیگه ای هم اینطوری شده؟

سرعت کانکشن و سرعت دانلود نداریم که!!!

اگه حداکثر تا 64 سرعت دانلودتونه پس سرویستون 512 هست.

سرویس 1 مگ باید حداکثر تا سرعت 128 سرعت دانلود بده.

AB
06-01-2010, 15:30
دیشب همارا تو مرکز ولیعصر گند زده بود . لینک مستقیم رو سرور شخصی رو همش 600 مگ گرفته من رو همون سرور با شاتل 1 تا 1.2 گیگ می گیرم.

منم حدود 700 مگ دانلود داشتم.نمیدونم چه مرگشه!!!

دوستان الان ارزونترین سرویس 128 و 256 نامحدود رو چه شرکت هایی میدن؟

قضیه ارزون شدن 256 همارا چی شد؟کسی خبر داره کی ارزون میشه؟

الناز رادیان
06-01-2010, 18:13
سرعت کانکشن و سرعت دانلود نداریم که!!!

اگه حداکثر تا 64 سرعت دانلودتونه پس سرویستون 512 هست.

سرویس 1 مگ باید حداکثر تا سرعت 128 سرعت دانلود بده.

اگه تفاوتشونو ندونم یعنی هیچی دیگه...!!!!
واسه شما بعده کانکت شدن تو حالت غیر لن، Speed نمینویسه؟!!!! اونو میگم دیگه برادر!!!!

منم گفتم که... تو Speed مینویسه 1MBps ، ولی مثل قبل سرعتش 56 تا 60 هست. البته تازگیا قاط میزنه و گاهی واسه چند ثانیه به 80-90 هم میپره... اینم ماله زمون شروع دانلود نیستشا. گجت 7 و netmeter تو نمودارشون اینطور نشون میدن.

الناز رادیان
06-01-2010, 18:15

من دیشب 1135 مگ دانلود کردم... البته از 2:00:30 تا 7:59:30 و از فایل های لیچ شده روی هاست خودم

تو همون مرکز...

البته خوشبختانه ما 24 ساعته از همارا فیض میبریم.... به طرقی ناجوانمردانه...:46:

AB
06-01-2010, 23:12
اگه تفاوتشونو ندونم یعنی هیچی دیگه...!!!!
واسه شما بعده کانکت شدن تو حالت غیر لن، Speed نمینویسه؟!!!! اونو میگم دیگه برادر!!!!

منم گفتم که... تو Speed مینویسه 1MBps ، ولی مثل قبل سرعتش 56 تا 60 هست. البته تازگیا قاط میزنه و گاهی واسه چند ثانیه به 80-90 هم میپره... اینم ماله زمون شروع دانلود نیستشا. گجت 7 و netmeter تو نمودارشون اینطور نشون میدن.

مطمئن باش بدون هزینه سرعتتون رو بالا نمیبرن.هر چی مینویسه بنویسه سرعت 56-60 یعنی 512.

الناز رادیان
06-01-2010, 23:20
دوبلیده بود....

الناز رادیان
06-01-2010, 23:23
مطمئن باش بدون هزینه سرعتتون رو بالا نمیبرن.هر چی مینویسه بنویسه سرعت 56-60 یعنی 512.

اینو که معلومه. فقط اون پرشش به سرعتهای بالاتر آدمو به شک میندازه....

aidin0018
07-01-2010, 03:10
با سلام به دوستان
جهت اطلاع دوستان از كيفيت و سرعت اينترنت خودم كه از صبانت استفاده مي‌كنم...

سرويس 128Kb هزينه 3 ماهه 39200 تومان منطقه مخابراتي فهميده (رشديه باغميشه الهيه)
سرعت دانلود روزانه 60KB
سرعت دانلود شبانه 210KB

من خودم خيلي از شركتها رو بررسي كردم و دو سال است كه از صبا نت استفاده ميكنم و ازش راضي هستم
به نظر من با سرعت 220 در شبانه - 3 تا 7 صبح - ميتوان خيلي بهتر از نامحدود شركتهاي ديگر دانلود كرد شايد بگوييد چرا؟
براي پاسخ به اين سوال يك حساب دو دو تا چهار تا ميكنيم : با سرعت 220 ميتوان 2.8 گيگ در 4 ساعت دانلود كرد و با سرعت 55 تا 60 در 12 ساعت اين امر امكان پذير است و با سرعت 12 تا 14 تقريبا در 48 ساعت . خوب قيمت سرويسهاي نامحدود بالاتر از محدود است و در ضمن سرعت حدود 12-14 البته بعضي شركتهاي جديد تا60 هم ميدن كه البته بعد از مدتي دچار افت ميشه .

در ضمن براي دانلود شبانه هم لازم نيست بيدار بمونين و با استفاده از نرم‌افزارهاي خاصي ميتونين اين كار را انجام داده و بعداز بيدار شدن از فايلهاي دانلودي لذت ببريد.

aidin0018
07-01-2010, 03:11
با سلام به دوستان

سرويس 128Kb هزينه 3 ماهه 39200 تومان منطقه مخابراتي فهميده (رشديه باغميشه الهيه)
سرعت دانلود روزانه 60KB
سرعت دانلود شبانه 210KB

من خودم خيلي از شركتها رو بررسي كردم و دو سال است كه از صبا نت استفاده ميكنم و ازش راضي هستم
به نظر من با سرعت 220 در شبانه - 3 تا 7 صبح - ميتوان خيلي بهتر از نامحدود شركتهاي ديگر دانلود كرد شايد بگوييد چرا؟
براي پاسخ به اين سوال يك حساب دو دو تا چهار تا ميكنيم : با سرعت 220 ميتوان 2.8 گيگ در 4 ساعت دانلود كرد و با سرعت 55 تا 60 در 12 ساعت اين امر امكان پذير است و با سرعت 12 تا 14 تقريبا در 48 ساعت . خوب قيمت سرويسهاي نامحدود بالاتر از محدود است و در ضمن سرعت حدود 12-14 البته بعضي شركتهاي جديد تا60 هم ميدن كه البته بعد از مدتي دچار افت ميشه .

در ضمن براي دانلود شبانه هم لازم نيست بيدار بمونين و با استفاده از نرم‌افزارهاي خاصي ميتونين اين كار را انجام داده و بعداز بيدار شدن از فايلهاي دانلودي لذت ببريد.

dibagroup
07-01-2010, 08:51
از دوستان کسی از سرویس های جدید پارس آنلاین خبر داره یکی از دوستام می گفت بروشور تبلیغاتی شونو دیده که سرویس 3 مگ در ثانیه جدیداً معرفی کرده سه ماهه با 6 گیگ ترافیک حجمی می خواستم اگه کسی از دوستان از این سرویس جدید پارس آنلاین خبری داره اطلاعات کاملی از این سرویس اینجا بذاره

دوست عزيز اين سرويس مال شركتها هست ولي سرويس 1 مگ و 1.5 مگ را خانگي هم مي دهد

aidin0018
07-01-2010, 10:32
چقدر خوشحالی که دوتا دوتا پست میزنی . صبا واسه کسایی خوبه که لینک مستقیم داشته باشند یا اکانت رپیدشیر.
شرمنده من متوجه نشدم كه دو بار پست شده درضمن مگر به غير از لينك مستقيم و رپيدشير و تورنت چيز ديگري هم در اينترنت براي دانلود وجود داره . اگه بخواي از رپيد رايگان دانلود كني پدرت در مي‌ايد.
دوستان براي استفاده كامل از اشتراك اينترنت بايد براي دانلود برنامه‌ريزي داشت تا جند فايل مختلف از سرورهاي مختلف دانلود كنه چون نميشه از يك سرور لينكهاي زياد با DM برقرار كرد.

aidin0018
07-01-2010, 10:44
دوست عزيز اين سرويس مال شركتها هست ولي سرويس 1 مگ و 1.5 مگ را خانگي هم مي دهد

دوست عزيز اگه از اين مطلب مطمئني كه خيلي خوبه چون من هم تبليغاتشو ديدم و فكر ميكردم براي ادارات باشه تا ببينيم در عمل چطوري است .
در ضمن مگر مخابرات اجازه سرعت بيشتر از 128 اسمي رو به خانگي ميده؟

mosa1365
07-01-2010, 11:29
با سلام به دوستان

سرعت دانلود روزانه 60KB
سرعت دانلود شبانه 210KB

ببینم دوست عزیز فک نمی کنی جای سرعت دانلود شبانه با روزانه رو اشتباه نوشتی یکی از دوستای من همین سرویسی رو که شما از صبانت داری اونم داره ولی مث تو با این سرعت دانلود نمی کنه اون میگه روزا با سرعت 120 تا 220 دان می کنه ولی شبا سرعتش بین 60 تا 70 در نوسانه:question:

mosa1365
07-01-2010, 11:51
از دوستان کسی هس از سرویسهای جدید لایزر به اسم شتاب استفاده کرده باشه خود شرکت که خیلی در مورد این سرویساش تبلیغات کرده می خواستم بدونم این سرعت 1500 که میگه از ساعت 1 تا 7 درسته؟!!!

الناز رادیان
07-01-2010, 12:56
مشخصه که داری فیض میبری واسه همونه طرفشو میگیری.

جناب آقا پستهای قبلی رو یه بار هم با دقت مرور کن تا ببینی که کسی طرفه جایی رو نمیگیره.
برخوردتون تو همین پستهای اولیه کارتون خیلی نامناسبه.
بنده با 512 همارا تو مرکز ولیعصر (فروغی) و فهمیده (رشدیه) هر شب حدود 1150 مگ دانلود میکنم. قبلا هم که 5 ساعت رایگان بود حدود 950 تا میگرفتم. با IDM و معمولا از humyo.
این یه واقعیته و دخلی به طرفداری از جایی نداره. اگه شما سرعتت پایینه دلیل موجهی برای اینطور برخورد کردن با دیگران محسوب نمیشه. اینم بگم که وقتی تقّی به توقّی میخوره و سرعتها رو میارن پایین، خودم اولین کسی هستم که زنگ میزنه شرکت واسه شکایت...

در مورد سرعت هم که نگفتم بیان توربو بدن بهم. معلومه به 29500 نمیان توربوی فلان تومنی بدن. فقط خواستم ببینم کسی از دلیل این افزایش اسمی سرعت و پرشهای ناگهانی به 80-90 kbps خبر داره یا نه... از کسایی پرسیدم که اطلاع دارن و جوابهای درست به دیگرون میدن...

123list
07-01-2010, 14:06
با سلام کسی از ادوستان با پارس انلاین کار کرده من میخواهم از شاتل سرویسم را قطع کنم واز یک شرکت دیگه سرویس بگیرم شاتل دیگه واقع شورش را دراوره ماهی 18900 بایت 512 میگیره وقتی هم مشکلی داره زنگی میزنی میگه مشکل از طرف شماست با تشکر

AAKOJ
07-01-2010, 19:46
دوستان همارایی این دو سایتو تست کنید ببینید میره یا نه !!!
من که نتونستم لود کنم .

shadli_m7
07-01-2010, 19:55
دوستان همارایی این دو سایتو تست کنید ببینید میره یا نه !!!
من که نتونستم لود کنم .

لود نمی شن .

مشکلات همارا تا کی ادامه داره ؟ اصلا می خوان حلش کنن ؟

AAKOJ
07-01-2010, 20:00
لود نمی شن .

مشکلات همارا تا کی ادامه داره ؟ اصلا می خوان حلش کنن ؟
خیلی ممنون دوست عزیز
این همارا آدم بشو نیست . باید در این زمان باهشون تماس بگیری و کلی فحش بدی و بشنوند اون موقع درست می کنند .
یکی به اینا بگه نامردا چقدر این مردمو اذیت می کنید یه روز نشد من بدون مشکل تو اینترنت دنبال بدبختیم برم . الان تمام فایلام تو parsaspace است و با فیلتر شکن و بدون فیلتر شکن نمی تون این سایتو لود کنم .

shadli_m7
07-01-2010, 20:06
خیلی ممنون دوست عزیز
این همارا آدم بشو نیست . باید در این زمان باهشون تماس بگیری و کلی فحش بدی و بشنوند اون موقع درست می کنند .
یکی به اینا بگه نامردا چقدر این مردمو اذیت می کنید یه روز نشد من بدون مشکل تو اینترنت دنبال بدبختیم برم . الان تمام فایلام تو parsaspace است و با فیلتر شکن و بدون فیلتر شکن نمی تون این سایتو لود کنم .

یعنی این شیوه عملیه ، بریم دست به کار شیم؟ .:31:
علتش چیه ؟ اگه نمی خوان حلش کنن خودمون حلش کنیم .

من الان تعرفه های صبانت رو می دیدم . یک مگ رو سه ماهه با 6 گیگ حجم 54 میده ( ده تومان مخابرات حساب شده).
اگه همارا درست نشه ، قید نامحدود رو می زنم می رم سراغ صبا نت .

AAKOJ
07-01-2010, 20:07
سایر دوستان که از سایر شرکت ها به غیر از همارا سرویس دارند این دو سایتو بی زحمت تست کنند ببینند لود میشه یا ؟
آخه اپراتور همارا فرمودن مشکل از سرو سایتا است نه isp
مرسی

shadli_m7
07-01-2010, 20:09
کلوب درست شد !

AAKOJ
07-01-2010, 20:12
کلوب درست شد !
آره کلوب درست شد . دیدی گفتم باید در این موقع باهاشون تماس بگیره درست میشه .
فکر کنم پارسا هم درس بشه

shadli_m7
07-01-2010, 20:15
آره کلوب درست شد . دیدی گفتم باید در این موقع باهاشون تماس بگیره درست میشه .
فکر کنم پارسا هم درس بشه

پس این شیوه جواب می ده . :27:

الناز رادیان
07-01-2010, 21:37
باید جواب بده....

AB
08-01-2010, 09:37
همارا گند زده افتضاح.امشب دانلودم تا الان (9.30) حدود 800 مگ شده.:13:تو این نیم ساعت هم مطمئنا بیشتر از چند مگ نمیشه.

دوستان لطفا یه شرکت بهتر معرفی کنین.از اشتراکم چند روز بیشتر نمونده.اگه کسی بتونه همه شرکت ها رو با سرویس ها و قیمتاشون تو یه فایل PDF بنویسه عالی میشه.چون خیلی ها دنبالشن.

وضعیت دانلودتون رو هم بنویسین.

Bh_hellboy
08-01-2010, 12:04
سلام خدمت دوستان:دی
یه مدت نبودم چه جار و جنجالی به پا کردین کی به توحید خان ما بد گفته؟:47:
من باز رفتم تو کار سرویس نا محدود درسته سرعتش کمه ولی عالمیه واسه خودش :دی دیگه نگران تموم شدن حجم و اینا نیستی.
راستی چرا دوست لایزری ما بن شده؟؟

AB
08-01-2010, 12:22
من باز رفتم تو کار سرویس نا محدود درسته سرعتش کمه ولی عالمیه واسه خودش :دی دیگه نگران تموم شدن حجم و اینا نیستی.

سرویس 128 گرفتین؟همارا یا شرکت دیگه؟

دوستمون هم یه ذره بد و بیراه گفتن بن شدن.

mosa1365
08-01-2010, 12:40
از دوستان کسی نیس ما رو راهنمایی کنه
من می خواستم یه اشتراک بگیرم ولی برام بیشتر سرعت بالا مهمه و اینکه حتماً دانلود شبانه داشته باشه و البته با سرعت بالا و بدون قطعی من خودم در حال حاضر سرویس یکماهه 512 ماکس نت با ترافیک حجمی 2 گیگ رو دارم امتحان می کنم شبا اصلاً نمی تونم یه فایل 700 مگی رو کامل دان کنم مثلاً همین دیشب یه لینک مستقیم از رپیدشیر گذاشتم ( اکانت پرمیموم رپید رو دارم ) تا 75 درصدشو دان کرده سرعت دانلود 55 بود و سرعت هم ثابت بود ولی قطعی ماکس نت تو شبانه ها خیلی زیاده با روزانه هاش مشکلی ندارم وبگردی اش خیلی عالیه سایتا رو خیلی خوب باز می کنه ولی متاسفانه من که کارم دانلوده نمی تونم با این شرکت کار کنم لطفاً یکی از دوستان منو راهنمایی کنه که با توضیحاتی که اول گفتم کدوم شرکت رو معرفی می کنن
بعضی از دوستان پارس آنلاین و لایزر رو معرفی کردن تازگیها لایزر هم یه سرویس جدید به اسم شتاب معرفی کرده
اگه کسی از این سرویس جدید لایزر استفاده کرده بیاد بگه که چجوریاس؟

ir_elf
08-01-2010, 16:57

:27: آره اون دوستمون یه کم بلد نبود چطور باید حرف بزنه! چه برسه به مدیر شرکت بودن!

توحید خان عزیز و من رو هم ایشون از این انجمن نا امید کرده بودن!

حالا که مثه اینکه همه چی ختم به خیر شده. :46:

ir_elf
08-01-2010, 16:58
همارا گند زده افتضاح.امشب دانلودم تا الان (9.30) حدود 800 مگ شده.:13:تو این نیم ساعت هم مطمئنا بیشتر از چند مگ نمیشه.

دوستان لطفا یه شرکت بهتر معرفی کنین.از اشتراکم چند روز بیشتر نمونده.اگه کسی بتونه همه شرکت ها رو با سرویس ها و قیمتاشون تو یه فایل PDF بنویسه عالی میشه.چون خیلی ها دنبالشن.

وضعیت دانلودتون رو هم بنویسین.

آره یه جورایی این همارا 1 روز آدمو خوشحال می کنه 2 روز افسرده :41:

منم نمی دونم چیکار کنم. ولی به احتمال زیاد پارس آنلاین بگیرم :13:

ir_elf
08-01-2010, 17:00
من می خواستم یه اشتراک بگیرم ولی برام بیشتر سرعت بالا مهمه و اینکه حتماً دانلود شبانه داشته باشه و البته با سرعت بالا و بدون قطعی من خودم در حال حاضر سرویس یکماهه 512 ماکس نت با ترافیک حجمی 2 گیگ رو دارم امتحان می کنم شبا اصلاً نمی تونم یه فایل 700 مگی رو کامل دان کنم مثلاً همین دیشب یه لینک مستقیم از رپیدشیر گذاشتم ( اکانت پرمیموم رپید رو دارم ) تا 75 درصدشو دان کرده سرعت دانلود 55 بود و سرعت هم ثابت بود ولی قطعی ماکس نت تو شبانه ها خیلی زیاده با روزانه هاش مشکلی ندارم وبگردی اش خیلی عالیه سایتا رو خیلی خوب باز می کنه ولی متاسفانه من که کارم دانلوده نمی تونم با این شرکت کار کنم لطفاً یکی از دوستان منو راهنمایی کنه که با توضیحاتی که اول گفتم کدوم شرکت رو معرفی می کنن
بعضی از دوستان پارس آنلاین و لایزر رو معرفی کردن تازگیها لایزر هم یه سرویس جدید به اسم شتاب معرفی کرده

با این اوصاف صد رحمت به همارا :31:

والا منم فکر کنم پارس آنلاین خوب باشه.
خودم به چشم دیدم و باهاش 2 روز کار کردم.
البته شاید اون دو روز از روزای خوب پارس بوده باشه!
لایزر رو نمی دونم

dibagroup
08-01-2010, 21:01
دوست عزيز اگه از اين مطلب مطمئني كه خيلي خوبه چون من هم تبليغاتشو ديدم و فكر ميكردم براي ادارات باشه تا ببينيم در عمل چطوري است .
در ضمن مگر مخابرات اجازه سرعت بيشتر از 128 اسمي رو به خانگي ميده؟

سرويس اصلي 128 هست ولي يك نوع تكنولوژي خاص هست كه از آن استفاده مي كنند مي خواهي كامل بداني با 5549121 تماس بگير توضيح مي دهند

dibagroup
08-01-2010, 21:12
با سلام کسی از ادوستان با پارس انلاین کار کرده من میخواهم از شاتل سرویسم را قطع کنم واز یک شرکت دیگه سرویس بگیرم شاتل دیگه واقع شورش را دراوره ماهی 18900 بایت 512 میگیره وقتی هم مشکلی داره زنگی میزنی میگه مشکل از طرف شماست با تشکر

خوب هست سرعت هم خوب هست قطع هم كم هست

AB
09-01-2010, 18:24
آره یه جورایی این همارا 1 روز آدمو خوشحال می کنه 2 روز افسرده :41:

منم نمی دونم چیکار کنم. ولی به احتمال زیاد پارس آنلاین بگیرم :13:

دوستم پارس آنلاین داشت میگفت اسم اینو باید بزاری پارس آفلاین.(من فقط نقل قول میکنم)

عوض کرده الان همارا گرفته.ببین اون چی بوده که از همارا راضیه.

ماکس نت هم که گرونه.

برای صبانت هم باید یوزر پسورد رو عوض کنی تا بتونی از شبانه استفاده کنی.

شاتل هم که رکورددار قیمت هست.

پشتیبانی لایزر رو هم که هممون دیدیم چطوره.

به غیر از اینا کسی شرکت دیگه ای رو امتحان کرده؟

Bh_hellboy
09-01-2010, 18:49
سرویس 128 گرفتین؟همارا یا شرکت دیگه؟

دوستمون هم یه ذره بد و بیراه گفتن بن شدن.

من شرکت عوض کنم و 3 روووووووووز بدون اینترنت بمونم؟؟:18: عمرآ :27:
آره نامحدود گرفتم والا من که راضیم قطعی خیلی کم شده سرعت هم که از 15 تا 17 متغیر.
وضع اینترنت (:16: ) پرسرعت تبریز دیگه تقریبآ معلوم شده.هرکی نا محدود میخواد بره ماکس یا همارا نا محدود میخواد بره ...:31:

دوستم پارس آنلاین داشت میگفت اسم اینو باید بزاری پارس آفلاین.(من فقط نقل قول میکنم)

جدی؟دوست من که خیلی راضییه از پارس میگه فیکس با 140 دانلود میکنه شبا...

sei_pm
09-01-2010, 19:29
من هم درمورد پارس شنیدم سرویس 128 رو 1 مگ می بندند جدیدا هم شبانه نامحدود گذاشته.

AAKOJ
10-01-2010, 00:34
دوستان هماراریی اگر دقت کرده باشند حدود یک هفته ای میشه که کلا بعضی سایتا به خاطر فایروالی که همارار فکر کنم داره ، باز نمی شوند . این مشکل تازه گی ها پیش اومده و در حدود 25 دردصد سایتا پیش میاد

snowsyamak
11-01-2010, 10:36
ببخشید تو فجر کدوم شرکت سرعتش خوبه ( نامحدود ) ؟ :20:

vitamin2002
11-01-2010, 11:42
از دوستای قدیمی صبانتی کسی هست به من فقیر کمک کنه
10 بهمن خونه تکونی داریم برای یک خونه جدید بد بختانه یکم حجم کم آوردم زنگ زدم صبانت که حجم اضافه بگیرم گفتند حجم اضافه نداریم گفتم پس 1 ماه شارژ کنید گفتند کمتر از 3 ماه نداریم حالا موندم به خاطر این 20 روز برم 3 ماهه بگیرم !!
خودش گفت اگه آشنایی دوستی داری میتونی از یوزر و پسورد اون استفاده کنی
من از اینترنت فقط برای بازی آنلاین وست و انجمن استفاده می کنم که فکر نکنم بیشتر از 500 مگا استفاده کنم اگه کسی حجم اضافی داشت لطف کنه ممنون می شم و یا در ازای پولم می تونم
:11: ( از دوستای قدیمی آشنا کسی نیست :31: )

sei_pm
11-01-2010, 12:02
10 بهمن خونه تکونی داریم برای یک خونه جدید بد بختانه یکم حجم کم آوردم زنگ زدم صبانت که حجم اضافه بگیرم گفتند حجم اضافه نداریم گفتم پس 1 ماه شارژ کنید گفتند کمتر از 3 ماه نداریم حالا موندم به خاطر این 20 روز برم 3 ماهه بگیرم !!
من از اینترنت فقط برای بازی آنلاین وست و انجمن استفاده می کنم که فکر نکنم بیشتر از 500 مگا استفاده کنم اگه کسی حجم اضافی داشت لطف کنه ممنون می شم و یا در ازای پولم می تونم
خوب اگر شما سرویس رو تمدید کنید می تونید با رفتن به خونه جید بگید خط اونجا رو رانژه کنند و از بقیه سرویستون استفاده کنید فقط این مدتی که طول میکشه رانژه بشه سرویستون رو از دست می دید که فوقش 5 روزه

arash.rasa
11-01-2010, 13:56

دوست عزیز سرویس شتاب لایزر فعلا تو تهران در حال تست هستش

قیمت های سرویس های جدید از دیروز اعمال شده

میتونین به سایت شرکت سر بزنین یا با شماره 3860260 تماس بگیرین

--------------.net

arash.rasa
11-01-2010, 13:58
تغییرات کلی در لیست قیمت لایزر و کارا امین اعمال شد برای برسی قیمت ها به سایت مراجعه کنید

--------------.net

arash.rasa
11-01-2010, 14:00

ماکس نت هم که گرونه.

برای صبانت هم باید یوزر پسورد رو عوض کنی تا بتونی از شبانه استفاده کنی.

شاتل هم که رکورددار قیمت هست.

پشتیبانی لایزر رو هم که هممون دیدیم چطوره.

به غیر از اینا کسی شرکت دیگه ای رو امتحان کرده؟

دوست عزیز پشتیبانی با تهران پشتیبانی فنی از ماست
جهت رفع هر گونه تردید از پشتیبانی 24 ساعته با شماره تلفن 02182955555 داخلی شماره 2 تماس حاصل فرمایید

arash.rasa
11-01-2010, 14:03
میتونین یه اکانت 1 ماهه 256 بخرین

--------------.net

vitamin2002
11-01-2010, 15:54
خوب اگر شما سرویس رو تمدید کنید می تونید با رفتن به خونه جید بگید خط اونجا رو رانژه کنند و از بقیه سرویستون استفاده کنید فقط این مدتی که طول میکشه رانژه بشه سرویستون رو از دست می دید که فوقش 5 روزه
خوب الان من رفتم به خونه جدید فقط رانژه نمی کنند که باید یک اکانتم بخرم اگه بشه مثلا من وقتی برم خونه جدید اونجا را فقط رانژه کنند حق با شماست با اکانت خودم می تونم از اونجا استفاده کنم ولی رانژه جدید بدونه اکانت نمی دند

میتونین یه اکانت 1 ماهه 256 بخرین

--------------.net

صبانت اکانت 1 ماهه نداره داشت که می تونستم به راحتی 1 ماه بگیرم دیگه اینجا نبودم
الان باید برم یک شرکت دیگه که تا اینا رانژم را جمع کنند و شرکت جدید رانژه کنه خیلی می کشه و ضمنا الان برم شرکت دیگه باید دوباره پول رانژه بدم و وقتی رفتم خونه جدید بازم باید پول رانژه بدم یکم اقتصادی نیست :31:
من اینجا پست دادم از دوستای قدیمی شاید کسایی باشند که حجم اضافی داشتند بگن در راه خدا بدون اینترنت نمونم :31: الان 58 مگا از حجمم مونده :31: دارم حداکثر استفاده را می برم :5:

sei_pm
11-01-2010, 17:14
خوب الان من رفتم به خونه جدید فقط رانژه نمی کنند که باید یک اکانتم بخرم اگه بشه مثلا من وقتی برم خونه جدید اونجا را فقط رانژه کنند حق با شماست با اکانت خودم می تونم از اونجا استفاده کنم ولی رانژه جدید بدونه اکانت نمی دند

چرا موضوع رو انقدر پیچیده می کنید .شما اگر اشتراکتون باقی مونده باشه و بگید می خوام شماره خطم رو عوض کنم . بهتون می گنند مدت زمان قطعی از اشتراکتون کم میشه که حدود 5 روز هست . باز شک دارید زنگ بزنید بخش فروش. تو همارا که مطمئن هستم این کار رو می کنند باز شما از فروش بپرسید. اینجوری بپرس بگو 2 ماه از اشتراکم مونده می خوام این خطم رو از رانژه در بیارید رو یک خط دیگه اشتراکو فعال کنید . فقط می دونم مبلغ نصب رو دوباره میگیرند به هر حال این خودش یه سودآوری هست واسه شرکت.

AAKOJ
11-01-2010, 18:31
ببخشید تو فجر کدوم شرکت سرعتش خوبه ( نامحدود ) ؟ :20:
سلام
من هم از مرکز شهید باکری استفاده می کنم حدود دو سالی . اما سعی کن از همارا سرویس نگیری به دو علت
اول اینکه وقتی مشکلی برات یا مرکز باکری(یکم زیاد نسبت به سایر مراکز) پیش میاد اصلا پشتیبانی نمی کنند .در حالی که وقتی پول رانژه و مالیات را می گیرند باید پیگیر این مسائل قطعی از طرف مرکز مخابراتی هم باشند
دوم قطعی و هیلترینگ شدیدی داره . به ویژه تازه گیا افتضاح شده

AAKOJ
11-01-2010, 19:34
دوستان یکی در مورد این قضیه توضیح بده !!!!!!؟؟
من با سرویس همارا ، وقتی به بعضی سایتا می رم نمیتونم لود کنم و خطای فایروال را میده . اما وقتی سایتو پینگ می کنم هیچ مشکلی را نشون نمیده .
وقتی با پشتیبانی چرت همارا تماس میگیرم می گن که سرور سایت خوابیده (سایتاهایی مانند کلوب و پارس اسپیس که سالی یه بار هم نمی خوابه)
سوال من اینه چرا بعد از مدتی (چند دقیقه) این مشکل حل میشه ؟
چرا به غیر از همارا ، سایر شرکتا این مشکلو ندارند .

arash.rasa
11-01-2010, 20:37
دوستان یکی در مورد این قضیه توضیح بده !!!!!!؟؟
من با سرویس همارا ، وقتی به بعضی سایتا می رم نمیتونم لود کنم و خطای فایروال را میده . اما وقتی سایتو پینگ می کنم هیچ مشکلی را نشون نمیده .
وقتی با پشتیبانی چرت همارا تماس میگیرم می گن که سرور سایت خوابیده (سایتاهایی مانند کلوب و پارس اسپیس که سالی یه بار هم نمی خوابه)
سوال من اینه چرا بعد از مدتی (چند دقیقه) این مشکل حل میشه ؟
چرا به غیر از همارا ، سایر شرکتا این مشکلو ندارند .

مشکل DNS اینا نداری ؟

ir_elf
12-01-2010, 05:21
دوستان هماراریی اگر دقت کرده باشند حدود یک هفته ای میشه که کلا بعضی سایتا به خاطر فایروالی که همارار فکر کنم داره ، باز نمی شوند . این مشکل تازه گی ها پیش اومده و در حدود 25 دردصد سایتا پیش میاد

دوستان سلام.
نه دوست خوبم مربوط به فایروال نیست. مربوط به DNS هاست که بعضی از وقتها با برخی از سایتها مشکل داره.
این مشکل برای وبمسترها کاملا مشهوده مثلا وقتی دامین خودشون رو رو DNS جدیدی ست می کنن سایت حداقل تا بیشتر از 24 ساعت غیر قابل دسترسه. (اوصولا تا 24 حداکثر هست ولی بیشتر مواقع در شرایط عادی تا 5 ساعت قابل دسترس می شه سایت)
ولی چه بکنیم :31: همارا زیاد تقصیری نداره، به دلیل حجم کاربراش و محدود بودن این سیستمش بعضی وقتها درست جواب نمیده.
و اما راه حل !!! :5:

خیلی سادست. من الان نزدیکه 1 هفتس که دارم از این روش استفاده می کنم و مشکلی هم ندارم.
راه حل استفاده از یه DNS Server قوی و مطمئن و پرسرعت هستش، چی بهتر از Google DNS Server !!!
این سوریس نزدیک 3 ماه می شه که راه افتاده و گوگل سنگ تموم گذاشته!

چه طور استفاده کنیم.
خیلی سادست، برین و تنظیمات کارت شبکتون یا همون Local Area Connection (من ویندوزم 7 هست و ممکن اسم و بعضی آیتم ها رو یه جور دیگه اینجا بنویسم، شما خودتون مطابقت بدین)
وارد تنظیمات TCP/IPv4 بشین و ایم تنظیمات رو اعمال کنید:

Preferred DNS Server: 8.8.8.8
Alternate DNS Server: 8.8.4.4

به همین سادگی!
حالا هم از لودینگ سریع سایتها لذت ببرین و هم از رفع مشکل همارا (البته بیشتر از 95 درصد) با بعضی از سایتها در بعضی از اوقات. :31::31:

نکته: البته بهتره از این تنظمیات زمانی استفاده کنید که واقعا مشکلی داشته باشید. چون گوگل برای سرعت بیشتر از کش استفاده می کنه!

امیدوارم مفید واقع بشه.:27:
:10:
:11:
یا علی

MaSoOd
12-01-2010, 05:43
بله همونطور که دوستمون فرمودند مدت میشه که گوگل DNS  های  عمومی رو اعلام کرده 

ولی توجه کنین که برای مشترکان همارا DNS  های sun  در اکثر موارد کارایی بالاتری دارن  : 

4.2.2.4
4.2.2.6

sei_pm
12-01-2010, 08:15
بله همونطور که دوستمون فرمودند مدت میشه که گوگل DNS های عمومی رو اعلام کرده

ولی توجه کنین که برای مشترکان همارا DNS های sun در اکثر موارد کارایی بالاتری دارن :

4.2.2.4
4.2.2.6
یعنی شما DNS قبل از این موضوع یعنی وقتی ADSL شما رو وصل کردند از طریق ویندوز ست کردید؟

AAKOJ
12-01-2010, 10:59
مشکل dns همارا را من یک سالی میشه که عرض می کنم اما بسیاری از دوستان به زیرشان می زندد و اصلا این مشکل را قبول نمی کنند . من خودم مطمئن هستم که مشکل از DNS است . چون یا خودسایت سرورشو تغییر داده که باعث شده این مشکل پیش بیاد و یا اینکه مشکل از طرف isp است.
در ضمن همارا این مشکلو هم قبول نکرد .
من از 1 سال پیش از open dns استفاده می کنم و اصلا به این dns چرت همارا اعتقادی ندارم چون همیشه از کش استفاده میکنه(در ضمن این نقطه را هم بگن که خودشان فرمودن ما کش نداریم در حالی که کاملا من با این گفته مخالفم )
چون پینگو اول تست می کنم ، بنابراین منتظرم یه سوتی از اینا هستم تا حال همارا را بگیرم و ببینم چه جوابی خواهند داشت . خیلی نامردند ..... میگن سرور این سایتا خوابید کدوم سایتا کلوبببببببببببببببببببببب ب
من این دو dns سرور را تست می کنم شاید دوائی بر درد ما باشد اما بازم میگم این همارا خیلی نامرده

MaSoOd
12-01-2010, 17:05
Ir4nP30  متوجه منظورتون نشدم 

AAKOJ جان اگر از من میشنوید و محدودیت مالی ندارید در صورت بروز مشکل با هر شرکتی سرویستون رو عوض کنید 

باور کنین ارزش وقت شما بیشتر از این هاست !!!

به قول انگلیسی ها : هنوز انقدر ثروتمند نشدم که جنس ارزوون بخرم 

sei_pm
12-01-2010, 18:46
Ir4nP30 متوجه منظورتون نشدم

AAKOJ جان اگر از من میشنوید و محدودیت مالی ندارید در صورت بروز مشکل با هر شرکتی سرویستون رو عوض کنید

منظورم اینکه که آیا از روزی که از همارا ADSL گرفتید شما DNS رو از کارت شبکه ویندوز که داخل بقل ساعته عوض می کردید؟ اگر بد مطرح کردم شما خودتون بگو چجوری DNS عوض می کنید. این برام مهمه می خوام یک نتیجه گیری کنم و بعد یه نظر در مورد شرکت بدم.

AB
12-01-2010, 18:58
بله همونطور که دوستمون فرمودند مدت میشه که گوگل DNS های عمومی رو اعلام کرده

ولی توجه کنین که برای مشترکان همارا DNS های sun در اکثر موارد کارایی بالاتری دارن :

4.2.2.4
4.2.2.6

برای من که گوگل بهتر جواب میده.سایت dnsserverlist.org با توجه به آی پی و مکانتون چند تا DNS پیشنهاد میده.اگه لطف کنین یه تستی هم شما بکنین نتیجشو اینجا بزارین.

AAKOJ
12-01-2010, 20:10
Ir4nP30  متوجه منظورتون نشدم 

هزینه مهم نیست . فوقش 10 تا 20 تومن بیشتر میشه .
در ضمن آقا مسعود گل ، مگر بعد از من کسی دیگه از سرویس های همارا استفاده نخواهد کرد . نظر من یه بعدش بر میگرده به خودم اما بعد دیگرش مربوط به فروم میشه که جایی برای تبادل نظر است . بنابراین اگر دوستانی که موقعی میفرمودیم این شرکت قطعی داره و یا این مشکلو داره با هزار دلیل اینو تکذیب می کردنن ، پس الان کجا هستند تا در مورد این مسئله با هم بحث کنید ؟؟؟

من مگر دوست ندارم که همیشه سرویسم خوب و امن در اختیارم باشه ؟؟؟؟ عده ای با غرض ورزی دوست دارندکه مشتری را به سوی خودشون جذب کنند اما این ظاهر کاره و باطن کار ها در چنین مباحثی اشکار می شود .
از راهنمایی شما هم تشکر می کنم ، اما مطمئن باشید اگر یه لحظه ای بدانم که شرکتی بهتر از همارا است بدون هیچ معطلی سرویسمو تغییر می دهد . اما قبلش از دوستان تقاضا داشتم که در مورد این سوالم شرح دهند ؟ اگر اطلاعاتی دارند ؟ چون خود شرکت هیچ گونه و هیچ وقت در مورد این مشکلات حرف قانع کننده نمی زند .

arashrasa
13-01-2010, 23:11
به لطف همه دوران بنیت ما هم تموم شد :19:

arashrasa
13-01-2010, 23:15

AAKOJ
14-01-2010, 09:32
سلام دوستان
من امروز بعداز یک سال بالاخره می تونم ثابت کنم که همارا مشکل DNS داره و هر کسی هم دوست داشت می تونم در این مورد با هاش بحث کنم .
رشته من اصلا در مورد it نیست و کلا به اینا ربطی نداره اما یه سالی میشه که به خاطر ثابت کردن این مشکل همارا فقط در مورد DNS اطلاعات جمع کردم تا اینو برای همه دوستان (به ویژه آقا توحید گل) که قبلا فرموده بودن ثابت کنم .
من هیچ وقت سخن بی مدرک نمی گویم و تمام حرفام بر اساس مدرک و سند است بنابراین اگر دوستان نقطه نظری دارند با مدرک بیان کنند تا هضمش برای همه راحت باشد .
در ضمن من به خاطر این مشکل حتی به شرکت رفتم و با مسئول بخش (فکر کنم آقای جدیری) صحبت کردم ولی بازم هم توضیحی قانع کنندهای نداند .
نقطه مهم اینجا است که خود شرکت (قبلا هم هزار بار گفتم) اعلام میکنه که ما cash نداریم در حالی که من ثابت می کنم دارین و شما دروغ گو هستین !!!!!! چون خودتان روبه رو گفتین که نداریم

1 ) من هر روز به صفحه اول فارس نیوز مراجعه می کنم و هر دقیقه تقریبا اخبارشو دنبال می کنم بنابراین مانند همه شما اطلاع دارم که هر چند دقیقه این سایت آپدیت میشه . اما اگر دقت کنید الان که ساعت 9:08 دقیقه صبح است هنوز سایت از سات 00:09 دقیقه بامداد به روز نشده است . علت این دو چیز می تونه باشه : یا اینکه سایت به روز نشده که محالهههههههههههههههه (اما برای همارا ممکنه) و یا اینکه مشکل از DNS است که نتونسته کار خودشو خوب انجام بده . در ضمن من هم در این لحظه از کش همارا استفاده می کنم چون وسط سیم و یا مخابرات برای من کش نگه داری نمی کنند که هر وقت مشکل برام پیش اومد اونو زود راهی کنند . در ضمن کوکی ها هم خاموشه مطمئن .

2) در عکس زیر هم همان سایت و همان اطلاعات بالایی است اما این دفعه با استفاده از IP سایت وارد شدم ،
همان طور که مشاهده می کنید سایت به روز شده و هیچ گونه مشکلی نیست .

نتیجه گیری : اون کسی که به من گفته ما کش نداریم اصلااااااااااا، پا فشاری هم می کرد باید بهش بگم که برای شما متاسفم و با این کار مطمئن مطئن شدم که دروغ گو هستین (سوئ تفاهم نباشه حقیقته و اصلا دوست ندارم به کسی چنین حرفی زده شود . اما باید بگم) .
اما برای روشن شدن قضیه : درعکس اول چون همارا مشکل DNS داره در نتیجه نمی تونه حروف
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید را به اعداد تبدیل کنه بنابراین با درخواست های زیاد از طرف کاربران مشکل براش پیش میاد و از cash استفاده میکنه . همان طور که در عکس پایینی می بینید و ما به جای DNS این شرکت ، خودمون اعداد را وارد کردیم . علل استفاده بیشتر کاربران این شکرت از DNS سرورهای دیگر هم به این خاطر است . نکته دیگر هم اینکه به خاطر همین مشکل (مخصوص همارایی ها است) بسیاری از سایت های پر طرف دار مانند کلوب و پارسااسپیس با مشکل لودینگ مواجه می شوند که به نظر دوستان و پشتیبانان همارایی مشکل از سرور این سایتا است :27::27::27:

قضاوت با خود دوستان
اگر دوستان مدرکی دارند که اینو می تونه باطل کنه حتما در انجمن مطرح کنند . چون علاوه بر من خیلی هم دوست دارند که از شرکتی سرویس بگیرن که لیاقت مشتریو داشته باشه :11::11: .
در ضمن دوستان دلگیر نشوند که چرا از همارا این چنین میگی و اون چنین . من هم مثل خیلیا جز کاربران این شرکت هستم و رشته ام اپزشکی است بنابراین هیچ گونه ربطی به اینترنت و نمیدانم ISP ندارم فقط چون همارا به خاطر این مشکل هزار بار به دو رویی برخورد کرده بنابراین بر خودم واجب می دونم که از خودم دفاع کنم .
موفق باشین

sei_pm
14-01-2010, 09:57
منظورم اینکه که آیا از روزی که از همارا ADSL گرفتید شما DNS رو از کارت شبکه ویندوز که داخل بقل ساعته عوض می کردید؟ اگر بد مطرح کردم شما خودتون بگو چجوری DNS عوض می کنید. این برام مهمه می خوام یک نتیجه گیری کنم و بعد یه نظر در مورد شرکت بدم.
جوا من رو نمی دهید

arashrasa
14-01-2010, 11:57
مشکل dns همارا را من یک سالی میشه که عرض می کنم اما بسیاری از دوستان به زیرشان می زندد و اصلا این مشکل را قبول نمی کنند . من خودم مطمئن هستم که مشکل از DNS است . چون یا خودسایت سرورشو تغییر داده که باعث شده این مشکل پیش بیاد و یا اینکه مشکل از طرف isp است.
در ضمن همارا این مشکلو هم قبول نکرد .
من از 1 سال پیش از open dns استفاده می کنم و اصلا به این dns چرت همارا اعتقادی ندارم چون همیشه از کش استفاده میکنه(در ضمن این نقطه را هم بگن که خودشان فرمودن ما کش نداریم در حالی که کاملا من با این گفته مخالفم )
چون پینگو اول تست می کنم ، بنابراین منتظرم یه سوتی از اینا هستم تا حال همارا را بگیرم و ببینم چه جوابی خواهند داشت . خیلی نامردند ..... میگن سرور این سایتا خوابید کدوم سایتا کلوبببببببببببببببببببببب ب
من این دو dns سرور را تست می کنم شاید دوائی بر درد ما باشد اما بازم میگم این همارا خیلی نامرده

AَُAKoJ جان اون چیزی که گفتی من تو سرویس خودمونم تست کردم اما جواب اونی بود که تو هم گرفتی و تو عکس نشون دادی

azar77
14-01-2010, 20:54
‏سلام دوستان

[RIGHT]سلام دوستان
من امروز بعداز یک سال بالاخره می تونم ثابت کنم که همارا مشکل DNS داره و هر کسی هم دوست داشت می تونم در این مورد با هاش بحث کنم .
.
.
.
نتیجه گیری : اون کسی که به من گفته ما کش نداریم اصلااااااااااا، پا فشاری هم می کرد باید بهش بگم که برای شما متاسفم و با این کار مطمئن مطئن شدم که دروغ گو هستین (سوئ تفاهم نباشه حقیقته و اصلا دوست ندارم به کسی چنین حرفی زده شود . اما باید بگم) .
اما برای روشن شدن قضیه : درعکس اول چون همارا مشکل DNS داره در نتیجه نمی تونه حروف
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید را به اعداد تبدیل کنه بنابراین با درخواست های زیاد از طرف کاربران مشکل براش پیش میاد و از cash استفاده میکنه . همان طور که در عکس پایینی می بینید و ما به جای DNS این شرکت ، خودمون اعداد را وارد کردیم . علل استفاده بیشتر کاربران این شکرت از DNS سرورهای دیگر هم به این خاطر است . نکته دیگر هم اینکه به خاطر همین مشکل (مخصوص همارایی ها است) بسیاری از سایت های پر طرف دار مانند کلوب و پارسااسپیس با مشکل لودینگ مواجه می شوند که به نظر دوستان و پشتیبانان همارایی مشکل از سرور این سایتا است :27::27::27:

قضاوت با خود دوستان
اگر دوستان مدرکی دارند که اینو می تونه باطل کنه حتما در انجمن مطرح کنند . چون علاوه بر من خیلی هم دوست دارند که از شرکتی سرویس بگیرن که لیاقت مشتریو داشته باشه :11::11: .
در ضمن دوستان دلگیر نشوند که چرا از همارا این چنین میگی و اون چنین . من هم مثل خیلیا جز کاربران این شرکت هستم و رشته ام اپزشکی است بنابراین هیچ گونه ربطی به اینترنت و نمیدانم ISP ندارم فقط چون همارا به خاطر این مشکل هزار بار به دو رویی برخورد کرده بنابراین بر خودم واجب می دونم که از خودم دفاع کنم .
موفق باشین

موردی که ذکر کردی به نظر نمیاد مشکل DNS باشه
۱- سرویس DNS کارش تبدیل اسم به IP هست و به محض اینکه نوشتی ping farsnews.com و 77.104.73.5 IP رو نمایش داده وظیفه DNS خاتمه پیدا کرده.
۲- برای اینکه تشخیص بدیم cache ISP داره یا نه ساده ترین راه اینه که بریم به ادرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یا هر سایت دیگه که IP رو نشون میده. اگر این IP که نشون میده همونی باشه که داخل مودم هست(در مورد سرویسهایی که IP valid میدن) بنابراین cache وجود نداره ولی اگه این IP همیشه برای همه کاربران ISP ثابت باشه نشون میده که cache وجود داره.
۳- هر وب سایتی وقتی داره محتویاتش رو ارسال میکنه با خودش هدر میفرسته که از دید کاربر پنهان هست ولی با بعضی پلاگین های فایرفاکس قابل نمایش هست.
داخل این هدر ها وب سایت تعین میکنه که صفحه دریافتی تا چه مدتی معتبر هست و تا این مدت سپری نشه براوزر مجددا صفحه رو بروز نخواهد کرد. تنظیم نادرست این هدر ها در وب سایت یا برخورد نا مناسب بعضی از براوزر ها با این هدر ها کاربران اینترنت رو دچار مشکل میکنه.

ولی در مورد شما مشکل مربوط به موارد فوق نیست.

در تصاویر ارسالی در تصویر اول در بالای صفحه در قسمت خاکستری رنگ ساعت رو 09:03 نشون میده و آخرین خبر ساعت 00:09 رو نشون میده. تا اینجا همه چیز خوبه.
حالا اگر به تصویر دوم دقت کنید ساعت بالای صفحه قسمت خاکستری 09:11 رو نشون میده و ساعت آخرین خبر 09:07 رو نشون میده و جالب اینکه ساعت خبر ما قبل آخر همون 00:09 هست و این نشون میده که توی این مدت خبری ارسال نشده و جالبتر اینکه آخرین خبر دقیقا ۴ دقیقه بعد از اولین مرور شما در ساعت 09:03 و ۴ دقیقه قبل از دومین مرور شما در ساعت 09:11 ارسال شده، همان طور که ساعت سیستم شما هم نشون میده. یعنی اگر در نوبت دوم هم آدرس را وارد میکردید، مشکلی وجود نداشت.
با توجه به این موارد نه در ISP موردی وجود داشته و نه در براوزر شما و مشکل در نوع تحلیل شما بوده است
و همانگونه که خودتون اشاره کردید:

[RIGHT]بنابراین منتظرم یه سوتی از اینا هستم تا حال همارا را بگیرم و ببینم چه جوابی خواهند داشت . خیلی نامردند ..... میگن سرور این سایتا خوابید کدوم سایتا کلوبببببببببببببببببببببب ب

به محض اینکه با یک مورد مواجه شدید هیجان زده شده اید.

امیدوارم موارد ذکر شده باعث روشن شدن بعضی ابهامات بشه. :20:
موفق باشید.

AAKOJ
15-01-2010, 00:45
‏سلام دوستان

موردی که ذکر کردی به نظر نمیاد مشکل DNS باشه
۱- سرویس DNS کارش تبدیل اسم به IP هست و به محض اینکه نوشتی ping farsnews.com و 77.104.73.5 IP رو نمایش داده وظیفه DNS خاتمه پیدا کرده.
۲- برای اینکه تشخیص بدیم cache ISP داره یا نه ساده ترین راه اینه که بریم به ادرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یا هر سایت دیگه که IP رو نشون میده. اگر این IP که نشون میده همونی باشه که داخل مودم هست(در مورد سرویسهایی که IP valid میدن) بنابراین cache وجود نداره ولی اگه این IP همیشه برای همه کاربران ISP ثابت باشه نشون میده که cache وجود داره.
۳- هر وب سایتی وقتی داره محتویاتش رو ارسال میکنه با خودش هدر میفرسته که از دید کاربر پنهان هست ولی با بعضی پلاگین های فایرفاکس قابل نمایش هست.
داخل این هدر ها وب سایت تعین میکنه که صفحه دریافتی تا چه مدتی معتبر هست و تا این مدت سپری نشه براوزر مجددا صفحه رو بروز نخواهد کرد. تنظیم نادرست این هدر ها در وب سایت یا برخورد نا مناسب بعضی از براوزر ها با این هدر ها کاربران اینترنت رو دچار مشکل میکنه.

ولی در مورد شما مشکل مربوط به موارد فوق نیست.

در تصاویر ارسالی در تصویر اول در بالای صفحه در قسمت خاکستری رنگ ساعت رو 09:03 نشون میده و آخرین خبر ساعت 00:09 رو نشون میده. تا اینجا همه چیز خوبه.
حالا اگر به تصویر دوم دقت کنید ساعت بالای صفحه قسمت خاکستری 09:11 رو نشون میده و ساعت آخرین خبر 09:07 رو نشون میده و جالب اینکه ساعت خبر ما قبل آخر همون 00:09 هست و این نشون میده که توی این مدت خبری ارسال نشده و جالبتر اینکه آخرین خبر دقیقا ۴ دقیقه بعد از اولین مرور شما در ساعت 09:03 و ۴ دقیقه قبل از دومین مرور شما در ساعت 09:11 ارسال شده، همان طور که ساعت سیستم شما هم نشون میده. یعنی اگر در نوبت دوم هم آدرس را وارد میکردید، مشکلی وجود نداشت.
با توجه به این موارد نه در ISP موردی وجود داشته و نه در براوزر شما و مشکل در نوع تحلیل شما بوده است
و همانگونه که خودتون اشاره کردید:

به محض اینکه با یک مورد مواجه شدید هیجان زده شده اید.

امیدوارم موارد ذکر شده باعث روشن شدن بعضی ابهامات بشه. :20:
موفق باشید.

از جواب شما تشکر
اما شما هیجان زده شدید که به این خاطر یک یوزر ایجاد کردید . اگر می تونستید یا داشتین با یوزر خودتون میومدید
در ضمن اگر گفته های شما در مورد DNS درست باشه (که من شک دارم) بمن بگید که با این data lost 100% چطور سایت لود میشد ؟
در ضمن IP که گفتین تست کنم تست شدنتیجه طبق گفته شما بود ولی چرا تو سایت رپید ip ما اشتراکی است ولی تو قضیه dns ای پی ، استاتیک میشه ؟
در ضمن حرفتون را به یقین بگین به نطر نمیاد فکر نکنم دلیل محکمی باشه
یه سوال دیگر چرا با تغییر DNS ، هم سرعت و هم سرعت به روز رسانی سایتا افزایش پیدا می کنه ؟

sei_pm
15-01-2010, 09:34
AAKOJ عزیر لطفا نحوه DNS ست کردن خودتون رو بیان کنید تا من بتونم شما رو راهنمایی کنم.

azar77
15-01-2010, 13:49
سلام مجدد

از جواب شما تشکر
خواهش میکنم

اما شما هیجان زده شدید که به این خاطر یک یوزر ایجاد کردید . اگر می تونستید یا داشتین با یوزر خودتون میومدید
دوست عزیز دو حالت وجود داره:
» یا شما منظور خاصی رو دنبال میکنید
» یا با یک مشکل فنی مواجه هستید و به دنبال راه حل اون میگردید
در حالت اول متاسفانه کمکی از دست کسی بر نمیاد
در حالت دوم(که فرض من هم همینه) نباید مهم باشه که کی و چه جوری به سوال ما جواب میده(که ظاهرا مهمه) و هم چنین اگر میخواهیم هم مشکل رو مطرح کنیم هم قضاوت کنیم و هم حکم صادر کنیم باید اطلاعات فنی کافی داشته باشیم تا اگر شخص دیگه مطلب رو میخونه سردرگم نشه.

در ضمن اگر گفته های شما در مورد DNS درست باشه (که من شک دارم) بمن بگید که با این data lost 100% چطور سایت لود میشد ؟
اجازه بدید یک مثال پزشکی بزنم:
مورد بالا مثل این میمونه که به ما میگن یک نفر کلیه هاش از کار افتاده و ما می پرسیم که پس چرا نبضش میزنه؟
روز به روز شمار و تنوع حملات اینترنتی افزایش پیدا میکنه برای همین هم سایتها به فکر محافظت از خودشون هستند. یکی از روشها استفاده از فایروال هست که فقط به پکتهایی که مورد نظر هست اجازه عبور به سمت داخل رو میده.
پکت ping از نوع ICMP هست ولی پکت وب از نوع TCP با پورت ۸۰ که ارتباطی به هم ندارند.
یکی از روشهای محافظت، جلوگیری از عبور پکتهای ICMP هست که به شخص مهاجم اجازه نمیده تا توپولو‍‍ژی داخل سازمان رو کشف بکنه و بسته به نظر مدیر یک سایت تمهیدات دیگه ای نیز ممکنه اعمال بشه و توصیه میکنم زیاد روی IP یک جا کنجکاو نشید(انگولک نکنید) چون ممکنه IP شما رو بلاک کنه(ببنده) و دیگه نتونید به اونجا وصل بشید.:46:
و اینکه شما نتونید یک IP رو پینگ کنید یا همون packet loss لزوما به این معنی نیست که اون IP کار نمیکنه و سرویس نمیده.

در ضمن IP که گفتین تست کنم تست شدنتیجه طبق گفته شما بود ولی چرا تو سایت رپید ip ما اشتراکی است ولی تو قضیه dns ای پی ، استاتیک میشه ؟
مفهوم IP valid با IP satic فرق میکنه. تو پست قبلی من به IP Valid اشاره کردم.
IP valid : به IP ای گفته میشه که در کل اینترنت منحصر به فرده و از همه جا مستقیما قابل دسترس هست.
IP invalid : به IP گفته میشه که برای منظور های داخل سازمانی در نظر گرفته شدن و مستقیم به اینترنت دسترسی ندارند و اگر بخواهند به اینترنت دسترسی داشته باشند باید به IP Valid ، NAT بشند.محدوده این IP ها به صورت زیر هست.
192.168.255.255 - 192.168.0.0
172.32.255.255 - 172.16.0.0
10.255.255.255 - 10.0.0.0
IP static : به IP گفته میشه که طبق یک توافق با ISP برای مدت مورد توافق به کاربر اختصاص داده میشه و تو اتصالات مجدد عوض نمیشه و میتونه هم IP Valid باشه هم IP Invalid
IP Dynamic : به IP گفته میشه که در لحظه اتصال، ISP از یک محدوده تعیین شده، یکی رو که در حال استفاده نیست، انتخاب میکنه و به کاربر اختصاص میده و ممکنه در هر بار اتصال عوض بشه، این هم میتونه هم از محدوده IP Valid باشه هم از IP Invalid
این مورد ارتباطی به DNS نداره. در مورد سایت رپید هم لطفا سوالتون رو کامل مطرح کنید تا اگر تونستم جواب بدم.

در ضمن حرفتون را به یقین بگین به نطر نمیاد فکر نکنم دلیل محکمی باشه
تو پست قبلی جوابم به اندازه کافی محکم و با دلیل بوده.

یه سوال دیگر چرا با تغییر DNS ، هم سرعت و هم سرعت به روز رسانی سایتا افزایش پیدا می کنه ؟
خود من کاربر همارا هستم و با این موردی که اشاره میکنید مواجه نشدم و اگه خواستید در این مورد بیشتر میتونیم با هم تبادل نظر کنیم.

موفق باشید:5:

ir_elf
15-01-2010, 14:26
سلام مجدد

خواهش میکنم

دوست عزیز دو حالت وجود داره:
» یا شما منظور خاصی رو دنبال میکنید
» یا با یک مشکل فنی مواجه هستید و به دنبال راه حل اون میگردید
در حالت اول متاسفانه کمکی از دست کسی بر نمیاد
در حالت دوم(که فرض من هم همینه) نباید مهم باشه که کی و چه جوری به سوال ما جواب میده(که ظاهرا مهمه) و هم چنین اگر میخواهیم هم مشکل رو مطرح کنیم هم قضاوت کنیم و هم حکم صادر کنیم باید اطلاعات فنی کافی داشته باشیم تا اگر شخص دیگه مطلب رو میخونه سردرگم نشه.

اجازه بدید یک مثال پزشکی بزنم:
مورد بالا مثل این میمونه که به ما میگن یک نفر کلیه هاش از کار افتاده و ما می پرسیم که پس چرا نبضش میزنه؟
روز به روز شمار و تنوع حملات اینترنتی افزایش پیدا میکنه برای همین هم سایتها به فکر محافظت از خودشون هستند. یکی از روشها استفاده از فایروال هست که فقط به پکتهایی که مورد نظر هست اجازه عبور به سمت داخل رو میده.
پکت ping از نوع ICMP هست ولی پکت وب از نوع TCP با پورت ۸۰ که ارتباطی به هم ندارند.
یکی از روشهای محافظت، جلوگیری از عبور پکتهای ICMP هست که به شخص مهاجم اجازه نمیده تا توپولو‍‍ژی داخل سازمان رو کشف بکنه و بسته به نظر مدیر یک سایت تمهیدات دیگه ای نیز ممکنه اعمال بشه و توصیه میکنم زیاد روی IP یک جا کنجکاو نشید(انگولک نکنید) چون ممکنه IP شما رو بلاک کنه(ببنده) و دیگه نتونید به اونجا وصل بشید.:46:
و اینکه شما نتونید یک IP رو پینگ کنید یا همون packet loss لزوما به این معنی نیست که اون IP کار نمیکنه و سرویس نمیده.

مفهوم IP valid با IP satic فرق میکنه. تو پست قبلی من به IP Valid اشاره کردم.
IP valid : به IP ای گفته میشه که در کل اینترنت منحصر به فرده و از همه جا مستقیما قابل دسترس هست.
IP invalid : به IP گفته میشه که برای منظور های داخل سازمانی در نظر گرفته شدن و مستقیم به اینترنت دسترسی ندارند و اگر بخواهند به اینترنت دسترسی داشته باشند باید به IP Valid ، NAT بشند.محدوده این IP ها به صورت زیر هست.
192.168.255.255 - 192.168.0.0
172.32.255.255 - 172.16.0.0
10.255.255.255 - 10.0.0.0
IP static : به IP گفته میشه که طبق یک توافق با ISP برای مدت مورد توافق به کاربر اختصاص داده میشه و تو اتصالات مجدد عوض نمیشه و میتونه هم IP Valid باشه هم IP Invalid
IP Dynamic : به IP گفته میشه که در لحظه اتصال، ISP از یک محدوده تعیین شده، یکی رو که در حال استفاده نیست، انتخاب میکنه و به کاربر اختصاص میده و ممکنه در هر بار اتصال عوض بشه، این هم میتونه هم از محدوده IP Valid باشه هم از IP Invalid
این مورد ارتباطی به DNS نداره. در مورد سایت رپید هم لطفا سوالتون رو کامل مطرح کنید تا اگر تونستم جواب بدم.

تو پست قبلی جوابم به اندازه کافی محکم و با دلیل بوده.

خود من کاربر همارا هستم و با این موردی که اشاره میکنید مواجه نشدم و اگه خواستید در این مورد بیشتر میتونیم با هم تبادل نظر کنیم.

موفق باشید:5:

فکر کنم جواب کاملا منطقی هست.
ممنون

arashrasa
15-01-2010, 16:46
سلام مجدد

با سلام

تو سایت رپید وقتی با همارا میخایم دانلود کنیم اکثر اوقات ارور میده که از این ای پی داره دانلود میشه
منظور AAkoj جان این بود

arashrasa
15-01-2010, 16:54
‏سلام دوستان

DNS
DNS مسئوليت حل مشکل اسامی کامپيوترها ( ترجمه نام به آدرس ) در يک شبکه و مسائل مرتبط با برنامه های Winsock را بر عهده دارد. به منظور شناخت برخی از مفاهيم کليدی و اساسی DNS ، لازم است که سيستم فوق را با سيستم ديگر نامگذاری در شبکه های مايکروسافت(NetBIOS ) مقايسه نمائيم .
قبل از عرضه ويندوز 2000 تمامی شبکه های مايکروسافت از مدل NetBIOS برای نامگذاری ماشين ها و سرويس ها ی موجود بر روی شبکه استفاده می کردند. NetBIOS در سال 1983 به سفارش شرکت IBM طراحی گرديد. پروتکل فوق در ابتدا بعنوان پروتکلی در سطح لايه " حمل " ايفای وظيفه می کرد.در ادامه مجموعه دستورات NetBIOS بعنوان يک اينترفيس مربوط به لايه Session نيز مطرح تا از اين طريق امکان ارتباط با ساير پروتکل ها نيز فراهم گردد. NetBEUI مهمترين و رايج ترين نسخه پياده سازی شده در اين زمينه است . NetBIOS برای شيکه های کوچک محلی با يک سگمنت طراحی شده است . پروتکل فوق بصورت Broadcast Base است . سرويس گيرندگان NetBIOS می توانند ساير سرويس گيرندگان موجود در شبکه را از طريق ارسال پيامهای Broadcast به منظور شناخت و آگاهی از آدرس سخت افزاری کامپيوترهای مقصد پيدا نمايند. شکل زير نحوه عملکرد پروتکل فوق در يک شبکه و آگاهی از آدرس سخت افزاری يک کامپيوتر را نشان می دهد. کامپيوتر ds2000 قصد ارسال اطلاعات به کامپيوتری با نام Exeter را دارد. يک پيام Broadcast برای تمامی کامپيوترهای موجود در سگمنت ارسال خواهد شد. تمامی کامپيوترهای موجود در سگمنت مکلف به بررسی پيام می باشند. کامپيوتر Exeter پس از دريافت پيام ،آدرس MACخود را برای کامپيوتر ds2000 ارسال می نمايد.

همانگونه که اشاره گرديد استفاده از پروتکل فوق برای برطرف مشکل اسامی ( ترجمه نام يک کامپيوتر به آدرس فيزيکی و سخت افزاری ) صرفا" برای شبکه های محلی با ابعاد کوچک توصيه شده و در شبکه های بزرگ نظير شبکه های اترنت با ماهيت Broadcast Based با مشکلات عديده ای مواجه خواهيم شد.در ادامه به برخی از اين مشکلات اشاره شده است .

بموازات افزايش تعداد کامپيوترهای موجود در شبکه ترافيک انتشار بسته های اطلاعاتی بشدت افزايش خواهد يافت .
پروتکل های مبتنی بر NetBIOS ( نظير NetBEUI) دارای مکانيزمهای لازم برای روتينگ نبوده و دستورالعمل های مربوط به روتينگ در مشخصه فريم بسته های اطلاعاتی NetBIOS تعريف نشده است .
در صورتی که امکانی فراهم گردد که قابليت روتينگ به پيامهای NetBIOS داده شود ( نظير Overlay نمودن NetBIOS بر روی پروتکل ديگر با قابليت روتينگ ، روترها بصورت پيش فرض بسته های NetBIOS را منتشر نخواهند کرد. ماهيت BroadCast بودن پروتکل NetBIOS يکی از دو فاکتور مهم در رابطه با محدوديت های پروتکل فوق خصوصا" در شبکه های بزرگ است . فاکتور دوم ، ساختار در نظر گرفته شده برای نحوه نامگذاری است . ساختار نامگذاری در پروتکل فوق بصورت مسطح (Flat) است .
Flat NetBios NameSpace

به منظور شناخت و درک ملموس مشکل نامگذاری مسطح در NetBIOS لازم است که در ابتدا مثال هائی در اين زمينه ذکر گردد. فرض کنيد هر شخص در دنيا دارای يک نام بوده و صرفا" از طريق همان نام شناخته گردد. در چنين وضعيتی اداره راهنمائی و رانندگی اقدام به صدور گواهينمامه رانندگی می نمايد. هر راننده دارای يک شماره سريال خواهد شد. در صورتی که از اداره فوق سوالاتی نظير سوالات ذيل مطرح گردد قطعا" پاسخگوئی به آنها بسادگی ميسر نخواهد شد.

چند نفر با نام احمد دارای گواهينامه هستند؟
چند نفر با نام رضا دارای گواهينامه هستند؟
در چنين حالی اگر افسر اداره راهنمائی و رانندگی راننده ای را بخاطر تخلف متوقف نموده و از مرکز و بر اساس نام وی استعلام نمايد که آيا " راننده ای با نام احمد قبلا" نيز مرتکب تخلف شده است يا خير ؟" در صورتی که از طرف مرکز به وی پاسخ مثبت داده شود افسر مربوطه هيچگونه اطمينانی نخواهد داشت که راننده در مقابل آن همان احمد متخلف است که قبلا" نيز تخلف داشته است .
يکی از روش های حل مشکل فوق، ايجاد سيستمی است که مسئوليت آن ارائه نام بصورت انحصاری و غيرتکراری برای تمامی افراد در سطح دنيا باشد. در چنين وضعيتی افسر اداره راهنمائی و رانندگی در برخورد با افراد متخلف دچار مشکل نشده و همواره اين اطمينان وجود خواهد داشت که اسامی بصورت منحصر بفرد استفاده شده است . در چنين سيستمی چه افراد و يا سازمانهائی مسئله عدم تکرار اسامی را کنترل و اين اطمينان را بوجود خواهند آورند که اسامی بصورت تکراری در سطح دنيا وجود نخواهد داشت؟. بهرحال ساختار سيستم نامگذاری می بايست بگونه ای باشد که اين اطمينان را بوجود آورد که نام انتخاب شده قبلا" در اختيار ديگری قرار داده نشده است . در عمل پياده سازی اينچنين سيستم هائی غير ممکن است.مثال فوق محدوديت نامگذاری بصورت مسطح را نشان می دهد.
سيستم نامگذاری بر اساس NetBIOS بصورت مسطح بوده و اين بدان معنی است که هر کامپيوتر بر روی شبکه می بايست دارای يک نام متمايز از ديگران باشد. در صورتی که دو کامپيوتر موجود بر روی شبکه های مبتنی بر NetBIOS دارای اسامی يکسانی باشند پيامهای ارسالی از يک کامپيوتر به کامپيوتر ديگر که دارای چندين نمونه ( نام تکراری ) در شبکه است، می تواند باعث بروز مشکلات در شبکه و عدم رسيدن پيام ارسال شده به مقصد درست خود باشد.
اينترفيس های NetBIOS و WinSock
DNS مسائل فوق را بسادگی برطرف نموده است . سيستم فوق از يک مدل سلسله مراتبی برای نامگذاری استفاده کرده است . قبل از پرداختن به نحوه عملکرد و جزئيات سيستم DNS لازم است در ابتدا با نحوه دستيابی برنامه ها به پروتکل های شبکه و خصوصا" نحوه ارتباط آنها با پروتکل TCP/IP آشنا شويم .

برنامه های با قابليت اجراء بر روی شبکه هائی با مايکروسافت، با استفاده از دو روش متفاوت با پروتکل TCP/IP مرتبط می گردنند.

اينترفيس سوکت های ويندوز (WinSock)
اينترفيس NetBIOS
اينترفيس های فوق يکی از مسائل اساسی در نامگذاری و ترجمه اسامی در شبکه های مبتنی بر TCP/IP را به چالش می کشانند.برنامه های نوشته شده که از اينترفيس NetBIOS استفاده می نمايند از نام کامپيوتر مقصد بعنوان " نقطه آخر" برای ارتباطات استفاده می نمايند در چنين مواردی برنامه های NetBIOS صرفا" مراقبت های لازم را در خصوص نام کامپيوتر مقصد به منظور ايجاد يک session انجام خواهند داد. در حاليکه پروتکل های TCP/IP )IP,TCP) هيچگونه آگاهی از اسامی کامپيوترهای NetBIOS نداشته و در تمامی موارد مراقبت های لازم را انجام نخواهند داد.
به منظور حل مشکل فوق( برنامه هائی که از NetBIOS بکمک اينترفيس NetBIOS با پروتکل TCP/IP مرتبط خواهند شد) از اينترفيس netBT و يا NetBIOS over TCP/IP استفاده می نمايند. زمانيکه درخواستی برای دستيابی به يک منبع در شبکه از طريق يک برنامه با اينترفيس NetBIOS ارائه می گردد و به لايه Application می رسد از طريق اينترفيس NetBT با آن مرتبط خواهد شد.در اين مرحله نام NetBIOS ترجمه و به يک IP تبديل خواهد شد. زمانيکه نام NetBIOS کامپيوتر به يک آدرس فيزيکی ترجمه می گردد درخواست مربوطه می تواند لايه های زيرين پروتکل TCP/IP را طی تا وظايف محوله دنبال گردد.

azar77
15-01-2010, 17:53
با سلام

تو سایت رپید وقتی با همارا میخایم دانلود کنیم اکثر اوقات ارور میده که از این ای پی داره دانلود میشه
منظور AAkoj جان این بود

با سلام
همونطور که میدونید سایت rapidshare برای دانلودهای مجانی محدودیت حجم دانلود بر زمان مشخص داره.
اونها هم میدونند که یک کاربر با قطع ارتباط و اتصال مجدد IP ایش عوض میشه و برای جلوگیری از این مقوله روشهای خیلی پیچیده ای دارند که حتی با عوض کردن IP هم بیشتر از ۲ بار متوالی نمیتونید دانلود کنید.
به دنبال cookie هم نگردید چون اصلا کوکی ذخیره نمیکنه بلکه از روشهای دیگه ای استفاده میکنه :31:

azar77
15-01-2010, 18:02
DNS
DNS مسئوليت حل مشکل اسامی کامپيوترها ( ترجمه نام به آدرس ) در يک شبکه و مسائل مرتبط با برنامه های Winsock را بر عهده دارد. به منظور شناخت برخی از مفاهيم کليدی و اساسی DNS ، لازم است که سيستم فوق را با سيستم ديگر نامگذاری در شبکه های مايکروسافت(NetBIOS ) مقايسه نمائيم .
قبل از عرضه ويندوز 2000 تمامی شبکه های مايکروسافت از مدل NetBIOS برای نامگذاری ماشين ها و سرويس ها ی موجود بر روی شبکه استفاده می کردند. NetBIOS در سال 1983 به سفارش شرکت IBM طراحی گرديد. پروتکل فوق در ابتدا بعنوان پروتکلی در سطح لايه " حمل " ايفای وظيفه می کرد.در ادامه مجموعه دستورات NetBIOS بعنوان يک اينترفيس مربوط به لايه Session نيز مطرح تا از اين طريق امکان ارتباط با ساير پروتکل ها نيز فراهم گردد. NetBEUI مهمترين و رايج ترين نسخه پياده سازی شده در اين زمينه است . NetBIOS برای شيکه های کوچک محلی با يک سگمنت طراحی شده است . پروتکل فوق بصورت Broadcast Base است . سرويس گيرندگان NetBIOS می توانند ساير سرويس گيرندگان موجود در شبکه را از طريق ارسال پيامهای Broadcast به منظور شناخت و آگاهی از آدرس سخت افزاری کامپيوترهای مقصد پيدا نمايند. شکل زير نحوه عملکرد پروتکل فوق در يک شبکه و آگاهی از آدرس سخت افزاری يک کامپيوتر را نشان می دهد. کامپيوتر ds2000 قصد ارسال اطلاعات به کامپيوتری با نام Exeter را دارد. يک پيام Broadcast برای تمامی کامپيوترهای موجود در سگمنت ارسال خواهد شد. تمامی کامپيوترهای موجود در سگمنت مکلف به بررسی پيام می باشند. کامپيوتر Exeter پس از دريافت پيام ،آدرس MACخود را برای کامپيوتر ds2000 ارسال می نمايد.

همانگونه که اشاره گرديد استفاده از پروتکل فوق برای برطرف مشکل اسامی ( ترجمه نام يک کامپيوتر به آدرس فيزيکی و سخت افزاری ) صرفا" برای شبکه های محلی با ابعاد کوچک توصيه شده و در شبکه های بزرگ نظير شبکه های اترنت با ماهيت Broadcast Based با مشکلات عديده ای مواجه خواهيم شد.در ادامه به برخی از اين مشکلات اشاره شده است .

بموازات افزايش تعداد کامپيوترهای موجود در شبکه ترافيک انتشار بسته های اطلاعاتی بشدت افزايش خواهد يافت .
پروتکل های مبتنی بر NetBIOS ( نظير NetBEUI) دارای مکانيزمهای لازم برای روتينگ نبوده و دستورالعمل های مربوط به روتينگ در مشخصه فريم بسته های اطلاعاتی NetBIOS تعريف نشده است .
در صورتی که امکانی فراهم گردد که قابليت روتينگ به پيامهای NetBIOS داده شود ( نظير Overlay نمودن NetBIOS بر روی پروتکل ديگر با قابليت روتينگ ، روترها بصورت پيش فرض بسته های NetBIOS را منتشر نخواهند کرد. ماهيت BroadCast بودن پروتکل NetBIOS يکی از دو فاکتور مهم در رابطه با محدوديت های پروتکل فوق خصوصا" در شبکه های بزرگ است . فاکتور دوم ، ساختار در نظر گرفته شده برای نحوه نامگذاری است . ساختار نامگذاری در پروتکل فوق بصورت مسطح (Flat) است .

Flat NetBios NameSpace

به منظور شناخت و درک ملموس مشکل نامگذاری مسطح در NetBIOS لازم است که در ابتدا مثال هائی در اين زمينه ذکر گردد. فرض کنيد هر شخص در دنيا دارای يک نام بوده و صرفا" از طريق همان نام شناخته گردد. در چنين وضعيتی اداره راهنمائی و رانندگی اقدام به صدور گواهينمامه رانندگی می نمايد. هر راننده دارای يک شماره سريال خواهد شد. در صورتی که از اداره فوق سوالاتی نظير سوالات ذيل مطرح گردد قطعا" پاسخگوئی به آنها بسادگی ميسر نخواهد شد.

چند نفر با نام احمد دارای گواهينامه هستند؟
چند نفر با نام رضا دارای گواهينامه هستند؟

در چنين حالی اگر افسر اداره راهنمائی و رانندگی راننده ای را بخاطر تخلف متوقف نموده و از مرکز و بر اساس نام وی استعلام نمايد که آيا " راننده ای با نام احمد قبلا" نيز مرتکب تخلف شده است يا خير ؟" در صورتی که از طرف مرکز به وی پاسخ مثبت داده شود افسر مربوطه هيچگونه اطمينانی نخواهد داشت که راننده در مقابل آن همان احمد متخلف است که قبلا" نيز تخلف داشته است .
يکی از روش های حل مشکل فوق، ايجاد سيستمی است که مسئوليت آن ارائه نام بصورت انحصاری و غيرتکراری برای تمامی افراد در سطح دنيا باشد. در چنين وضعيتی افسر اداره راهنمائی و رانندگی در برخورد با افراد متخلف دچار مشکل نشده و همواره اين اطمينان وجود خواهد داشت که اسامی بصورت منحصر بفرد استفاده شده است . در چنين سيستمی چه افراد و يا سازمانهائی مسئله عدم تکرار اسامی را کنترل و اين اطمينان را بوجود خواهند آورند که اسامی بصورت تکراری در سطح دنيا وجود نخواهد داشت؟. بهرحال ساختار سيستم نامگذاری می بايست بگونه ای باشد که اين اطمينان را بوجود آورد که نام انتخاب شده قبلا" در اختيار ديگری قرار داده نشده است . در عمل پياده سازی اينچنين سيستم هائی غير ممکن است.مثال فوق محدوديت نامگذاری بصورت مسطح را نشان می دهد.
سيستم نامگذاری بر اساس NetBIOS بصورت مسطح بوده و اين بدان معنی است که هر کامپيوتر بر روی شبکه می بايست دارای يک نام متمايز از ديگران باشد. در صورتی که دو کامپيوتر موجود بر روی شبکه های مبتنی بر NetBIOS دارای اسامی يکسانی باشند پيامهای ارسالی از يک کامپيوتر به کامپيوتر ديگر که دارای چندين نمونه ( نام تکراری ) در شبکه است، می تواند باعث بروز مشکلات در شبکه و عدم رسيدن پيام ارسال شده به مقصد درست خود باشد.
اينترفيس های NetBIOS و WinSock
DNS مسائل فوق را بسادگی برطرف نموده است . سيستم فوق از يک مدل سلسله مراتبی برای نامگذاری استفاده کرده است . قبل از پرداختن به نحوه عملکرد و جزئيات سيستم DNS لازم است در ابتدا با نحوه دستيابی برنامه ها به پروتکل های شبکه و خصوصا" نحوه ارتباط آنها با پروتکل TCP/IP آشنا شويم .

برنامه های با قابليت اجراء بر روی شبکه هائی با مايکروسافت، با استفاده از دو روش متفاوت با پروتکل TCP/IP مرتبط می گردنند.

اينترفيس سوکت های ويندوز (WinSock)
اينترفيس NetBIOS

اينترفيس های فوق يکی از مسائل اساسی در نامگذاری و ترجمه اسامی در شبکه های مبتنی بر TCP/IP را به چالش می کشانند.برنامه های نوشته شده که از اينترفيس NetBIOS استفاده می نمايند از نام کامپيوتر مقصد بعنوان " نقطه آخر" برای ارتباطات استفاده می نمايند در چنين مواردی برنامه های NetBIOS صرفا" مراقبت های لازم را در خصوص نام کامپيوتر مقصد به منظور ايجاد يک session انجام خواهند داد. در حاليکه پروتکل های TCP/IP )IP,TCP) هيچگونه آگاهی از اسامی کامپيوترهای NetBIOS نداشته و در تمامی موارد مراقبت های لازم را انجام نخواهند داد.
به منظور حل مشکل فوق( برنامه هائی که از NetBIOS بکمک اينترفيس NetBIOS با پروتکل TCP/IP مرتبط خواهند شد) از اينترفيس netBT و يا NetBIOS over TCP/IP استفاده می نمايند. زمانيکه درخواستی برای دستيابی به يک منبع در شبکه از طريق يک برنامه با اينترفيس NetBIOS ارائه می گردد و به لايه Application می رسد از طريق اينترفيس NetBT با آن مرتبط خواهد شد.در اين مرحله نام NetBIOS ترجمه و به يک IP تبديل خواهد شد. زمانيکه نام NetBIOS کامپيوتر به يک آدرس فيزيکی ترجمه می گردد درخواست مربوطه می تواند لايه های زيرين پروتکل TCP/IP را طی تا وظايف محوله دنبال گردد.

با سلام
با تشکر از این مطلب مفید.
لازم به ذکر است که مطلب فوق مربوط به شبکه های LAN میباشد نه WAN یا به نوعی اینترنت که موضوع صحبت ما بوده.
در ضمن چون کامپیوتر یک کاربر اجازه ثبت نام خود در سرویس DNS یک ISP یا حتی DNS سرور دیگری که مالکیت آن بر عهده کاربر نیست را ندارد، بنابراین مطلب فوق تاثیری در ارتباط یک مشترک اینترنت ندارد.
موفق باشید

AAKOJ
16-01-2010, 01:09
در پاسخ دوست عزیز azar77
بازم سلام به شما و همه دوستان
اول این نکته را بگم که من به شما و همه دوستان قول میدهم که شما جز خانواده همارا هستید (یا کارمند و یا هر نسبتی دیگه )
نکته ای دیگر اینکه ، اگر شما از یه سالی پیش فعال بودید این همه به ته قضیه نمی رفتم و برای روشن شدن قضیه این همه تلاش نمی کردم . اما این برای چندمین بار است که ، شرکت همارا برای رو کم کنی هم که باشه از یوزر های جدید استفاده میکنه و از این به بعد هم اگر چنین حالاتی باشه ترجیح میدم مانند توحید خان عمل کنم .

اما در مورد جواب شما
شما فرمودید که اگر IP ثابت بود یعنی ISP از کش استفاده می کند و اگر valid بود یعنی نه، من در مورد این مسئله کمی مطالعه کردم، فکر کنم چون برای کشینگ معمولا از ------ سرور استفاده می کنند این رو گفتید، ممکنه کاربری IP ولید نداشته باشد و در عین حال از کشینگ استفاده نکند و ..... فکر کنم دلیل این فکر، کمبود علم واقعی آکادمیک در ISP ها باشد!
گفته شما در مورد کشینگ قابل قبول هست، ولی مشکلی که من و بسیاری از کسانی که از همارا ADSL گرفته اند (حداقل اونایی که میشناسم) در مورد DNS هست، که مسئولین همارا نمیخواهند قبول کنن مشکلات رو و باطبع برای حلش هم کاری نمی کنند.
مشکل به خاطر از کارافتادن سرورDNS همارا هست. هرچند وقت یک بار وقتی که از DNS های همارا سیستم استفاده می کنم به هیچ جا جز چند سایت مثل فارس نیوز گوگل و .... نمی رود ولی در همان موقع که از DNS 4.2.2.4 استفاده می کنم ( با دستور nslookup filehippo.com 4.2.2.4 ) مشکل حل میشه، جالب اینجاست وقتی از DNS های 4.2.2.4 و مشابه اینها استفاده می کنم سرعت browsing به صورت محسوس زیاد می شود، استفاده از dns کشینگ اشتباه نیست ولی نه به قیمت انتظار اعصاب خورد کن برای رفتن تو یک سایت.
علاوه بر این ها مشکل برای سایت هایی که سروراشون رو تغییر می دهند هم هست و معمولا بعد از 24 ساعت میتونیم بریم تو سایتش، ولی وقتی از DNS سرور همارا استفاده نمیکنیم سرعت زیاد میشه نه مشکل رفتن به سایتهایی خاص داریم نه مشکل رفتن به سایت هایی با IP جدید.
ولی این راه حل نیست و همارا باید یک فکری به حال سروراش بکنه اگه اونا درست کار کنند دیگه این همه انگولک بازی هم نداریم!
سوال پزشکیتون را هم این جوری جواب بدم که اگر نبض بزنه کلیه ها کار می کنند و یا نمی کنند ولی اگر نبض نزنه کلیه ها کار نمی کنند . در ضمن لطف می کردین یه کلیه را از کار می انداختین نه کلیه ها را !!!
موفق باشین

sei_pm
16-01-2010, 02:32
AAKOJ جواب من رو هم بده

arashrasa
16-01-2010, 15:16
با سلام
با تشکر از این مطلب مفید.
لازم به ذکر است که مطلب فوق مربوط به شبکه های LAN میباشد نه WAN یا به نوعی اینترنت که موضوع صحبت ما بوده.
در ضمن چون کامپیوتر یک کاربر اجازه ثبت نام خود در سرویس DNS یک ISP یا حتی DNS سرور دیگری که مالکیت آن بر عهده کاربر نیست را ندارد، بنابراین مطلب فوق تاثیری در ارتباط یک مشترک اینترنت ندارد.
موفق باشید

arashrasa
16-01-2010, 15:21
در پاسخ دوست عزیز azar77

سوال پزشکیتون را هم این جوری جواب بدم که اگر نبض بزنه کلیه ها کار می کنند و یا نمی کنند ولی اگر نبض نزنه کلیه ها کار نمی کنند . در ضمن لطف می کردین یه کلیه را از کار می انداختین نه کلیه ها را !!!
موفق باشین
:31::31::31::31::31::31:

AB
16-01-2010, 20:20
سلام دوستان.یه برنامه برای تست کامل و پیدا کردن بهترین DNS برای شما.تو تست گوگل 147% سرعت و عملکردش از همارا بهتر بود.

farbod123
17-01-2010, 20:50
با عرض سلام
دوستان قیمت این مودم ها تو تبریز چندن؟
asus RT-N16
asus RT-N13U
RT-N16
asus RT-N15
asus RT-N11
RT-N15
asus RT-N12
Linksys WAG160N

mm_yaghoob
17-01-2010, 21:03
سلام
دوستان كسي ميدونه اين ساعت رايگان اي دي سي همارا محدود در روزهاي تعطيل ساعت چنده؟

aminalex
17-01-2010, 21:31
از شب ساعت 1 تا ساعت 10صبح

B U L U T
17-01-2010, 22:04
سلام دوستان.یه برنامه برای تست کامل و پیدا کردن بهترین DNS برای شما.تو تست گوگل 147% سرعت و عملکردش از همارا بهتر بود.

کد:
کد:
پسورد:p30world.com

خوب چیکار میکنه
بعد از پیدا کردنش چکار کنیم

AB
17-01-2010, 23:53
از شب ساعت 1 تا ساعت 10صبح

مطمئنی 1؟من فکر میکنم از 2 تا 10 هست.

خوب چیکار میکنه
بعد از پیدا کردنش چکار کنیم

اگه خاستین میتونین از دی ان اسی که میده استفاده کنین.

aminalex
18-01-2010, 11:12

اره حق با شماست 2تا :46:10

kamran987456
18-01-2010, 21:10
كسي از adsl توسط مخابرات كه قرار بود از اول بهمن بدن خبر داره؟

l30l30y
18-01-2010, 21:30

اگه خاستین میتونین از دی ان اسی که میده استفاده کنین.

عزیزان تبریزی مواظب باشین اکانتتون تموم نشه ساعت کار مجانی برای روزهای عادی از ساعت 2 شب تا 6 یا 7 چون جدیدن فکر کنم 1 ساعت بیشترش کردن و رو زهای تعطیل از ساعت 2 تا 10 یا 11 صبح می باشد موفق باشین

از این تاپیک هم بازدید کنین ضرر نمی کنین:31:

نظر هم اگه خواستین و مفید بود بدین

MaSoOd
18-01-2010, 22:14
برای تبریز هنوز خبری نیست 

احتمال زیاد میمونه بعد عید 

arash66_2m
19-01-2010, 10:19
عزیزان تبریزی مواظب باشین اکانتتون تموم نشه ساعت کار مجانی برای روزهای عادی از ساعت 2 شب تا 6 یا 7 چون جدیدن فکر کنم 1 ساعت بیشترش کردن و رو زهای تعطیل از ساعت 2 تا 10 یا 11 صبح می باشد موفق باشین

سلام/.
این برای صبانته یا همارا ؟:41:

pooyajon
19-01-2010, 18:03

نه عزبز برای همارا از 2 تا 8 صبح و جمعه از 2 تا 10

AB
19-01-2010, 18:28

شما مثل این که قصد داری اینترنت همرو تموم کنی:27:

ساعات رایگان شبانه همارا روزعای عادی از 2 تا 8 بامداد و جمعه ها از 2 تا 10 هست.

سلام/.
این برای صبانته یا همارا ؟:41:

نه فقط برای همارا هست.اگه اشتباه نکنم صبانت از 3 تا 7 هست ولی مطمئن نیستم.

shadli_m7
21-01-2010, 12:26
قطعی های همارا !!!:13:
حجم عکسا یکم بالاست .

12:01

12:03

12:06

12:09

navidco30
21-01-2010, 13:13
سرعت دانلود همارا 64kچقدر است

arashrasa
21-01-2010, 14:37
حجم عکسا یکم بالاست .

AAKOJ
21-01-2010, 14:58
AAKOJ جواب من رو هم بده

سلام دوست عزیز
شرمنده که دیر جوابتون را دادم . یا این فروم مشکل داشت و یا همارا نتونستم زیاد بیا !!
تنظیم DNS را در ویندوز 7 از internet protocol version 4 انجام می دهم
در ضمن از روی تنظیمات مودم هم تست کردم

AAKOJ
21-01-2010, 15:01
حجم عکسا یکم بالاست .

اینا واسه همارا عادی . الان برای اینکه مشکلات خودشون را با حیله به ما تحمیل کنند با یک یوزر جدید میان و با کلی چرت و پرت از ما پذیرایی می کنند همان طور که پشتیبانیش موقعی که قطعه تلفنو برنمیداره و درست وقتی که وصل شد با کلی ادعا میگه وصله !
در ضمن هر قطعیش بین 10 تا 15 دقیقه طول میشکه .

AAKOJ
21-01-2010, 15:06
:31::31::31::31::31::31:

AAkoj روت بخنده کلی با این سوال پزشکی حال کردم دمت گرم
یارو احتمالا 3 تا کلیه داشته :18:
:11::40:
ایشون به رشتشون زیاد اهمیت میدن من هم به رشته خودم اهمیت دادم . مرسی

shadli_m7
21-01-2010, 20:00
:18: دم دقیقه قطع میشه ؟؟؟
من پیر میشم به شخص اینترنتم به این روز بیفته :13:

همیشه که نه . بعضی روزها چند دقیقه ای اینطور می شه !

shadli_m7
21-01-2010, 20:04
سلام دوست عزیز
شرمنده که دیر جوابتون را دادم . یا این فروم مشکل داشت و یا همارا نتونستم زیاد بیا !!
تنظیم DNS را در ویندوز 7 از internet protocol version 4 انجام می دهم
در ضمن از روی تنظیمات مودم هم تست کردم

مشکل لود شدن فروم از همارا نبود .حتی تو فروم یه تاپیکی هم در این مورد زدن ، بعد از حمله ای که شد این مشکلات پیش اومده .

shadli_m7
21-01-2010, 20:06
اینا واسه همارا عادی . الان برای اینکه مشکلات خودشون را با حیله به ما تحمیل کنند با یک یوزر جدید میان و با کلی چرت و پرت از ما پذیرایی می کنند همان طور که پشتیبانیش موقعی که قطعه تلفنو برنمیداره و درست وقتی که وصل شد با کلی ادعا میگه وصله !
در ضمن هر قطعیش بین 10 تا 15 دقیقه طول میشکه .

یکی دو دقیقه ای طول می کشه نه 10 تا 15 دقیقه . که البته این دو دقیقه ممکنه دانلود رو خراب کنه !:13:

tohidkh
22-01-2010, 01:15
سلام.

واقعا متاسفم که مجبور شدم به خاطر برخی مسائل تو این تاپیک پست بدم.

چند بار شده که یه پست طولانی حاوی انتقادات شدیدی از دوستانی که اینجا پست میدند نوشتم، و بعدش پشیمون شدم و ارسال نکردم.

اینبار نمیخوام انتقاد شدید کنم.

ولی میخوام چند تا مورد رو روشن کنم.

یه سوال.

این تاپیک برای چی ایجاد شده؟

جواب: برای بحث درمورد سرویس دهنده های ADSL در استان آذربایجان شرقی

افرادی که در بحث های اینجا شرکت میکنن چه سن و سالی دارند؟

جواب: ظاهر قضیه اینو نشون میده معمولا بالای 20 سال هستند.

بابا تو رو خدا جمع کنید این حرفای بچه گانه رو.

هر کی تاپیک رو بخونه فکر میکنه به سری بچه زیر 16 سال دارند پست میدند اینجا.

AAKOJ به خدا ازت انتظار نداشتم.

من دانش علمی تو رو (در مورد اینترنت) نسبتا بیشتر از بعضی از دوستان میدونستم.

ولی چیز دیگه ای داره بهم ثابت میشه. :18:

به چند مورد که نیاز به تذکر جدی داره اشاره میکنم.

حجم عکسا یکم بالاست .

دوست عزیز، شما هیچ وقت نمیتونید تصاویر Local Area Connection ویندوز رو سند قرار بدید.

کسانی هم که به این مطلب شما استناد کرده و حرفی گفته اند واقعا یا چیزی نمیدونن و یا جماعت رو نادان حساب کردند.

در ضمن هر قطعیش بین 10 تا 15 دقیقه طول میشکه .................................................. ......

در پاسخ دوست عزیز azar77
بازم سلام به شما و همه دوستان
اول این نکته را بگم که من به شما و همه دوستان قول میدهم که شما جز خانواده همارا هستید (یا کارمند و یا هر نسبتی دیگه )
نکته ای دیگر اینکه ، اگر شما از یه سالی پیش فعال بودید این همه به ته قضیه نمی رفتم و برای روشن شدن قضیه این همه تلاش نمی کردم . اما این برای چندمین بار است که ، شرکت همارا برای رو کم کنی هم که باشه از یوزر های جدید استفاده میکنه و از این به بعد هم اگر چنین حالاتی باشه ترجیح میدم مانند توحید خان عمل کنم .

AAKOJ ، چند تا از مدیران نماینده ها اینجا اومدند و یوزر ایجاد کردند؟؟؟؟

یادته که چند نفرشون بن شدند؟

دلیلش چی بوده؟

آیا نکته اولی که اشاره کردید، نیازی به گفتن داشت؟ واقعا کشفش کردید اینو؟

مهم نیست که این دوستمون یکی از خانواده همارا هست.

با ارزشمند ترین مورد اینه که به صورت کاملا گمنام اومدند و به طور مودبانه، به سوالات جواب کاملا علمی میدند و رفع شبه میکنن. این با رو کم کنی خیلی فرق داره

AAKOJ تو نباید مثل arashrasa بحث رو به جنجال بکشی. چون هر چی باشه همارا در مقابل arashrasa قرار داره.

ولی جدل برای شما نفعی نخواهد داشت. و فقط وجه ی خودت رو خراب میکنی.

من پیشنهاد میکنم که همه دوستانی که از اون قدیما اینجا پست میدادند بیان و بازم تاپیک رو مثل سابق کنیم.

یه تاپیک علمی باشه نه یک تاپیک بچه گانه که هر حرفی یه جواب بچه گانه در پی داشته باشه.

تنها عاملی که باعث میشه من نتونم اینجا پست بدم، اینه که میبینم حرفای بچه گانه رد و بدل میشه.

بابا تو رو خدا ول کنید این چیزا رو.

اگر از تک تک شما در مورد آزادی بپرسن، از روشنفکری ذهنی تون دم میزنید که فلان طور آدمی هستید و نظرات خاصی در مورد سیاست و غیره میدین و.....

ولی دموکراسی تون به حدی هست که حتی نمیتونید نماینده یک شرکت رو در جمع تون قبول کنید. و با توپ و تکر ازش پذیرایی میکنید.

کجا رفت شعاد زنده باد مخالف من؟؟؟؟؟

چرا کسانی رو که براتون ناخوشایند هست، سرکوبشون میکنید؟؟؟؟؟؟

AAKOJ چندین وقته که میگی DNS همارا مشکل داره.

آقا قبول قبول قبول.

بیا مدرک مستدل بده.

با زور که نمیشه؛ ثابت کن.

سوال: میدونی چه دستگاههایی DNS رو ساپورت میکنن؟

اصلا DNS برای چی هست؟

اگه به کل وجود نداشته باشه چه اتفاقی میافته؟؟؟؟

(این سه تا سوال یه راهنمایی بزرگ بود برات. تا اگر اگر اگر مدرک داشتی برای حرفت، بتونی به خوبی ارائه ش بدی)

از مدیر محترم انجمن اینترنت و شبکه هم خواهش میکنم که دسترسی اعضایی رو که بحث رو به جنجال میشکن، به این انجمن محدود کنند.

(امیدوارم اون دوستی رو که به قول شما از خانواده همارا بود، فراری ش نداده باشید)

(اگر هم از دستم ناراحت شدید، صمیمانه عذر خواهی میکنم از همه تون) :40::40::40:

AAKOJ
22-01-2010, 03:23
سلام.

چند بار شده که یه پست طولانی حاوی انتقادات شدیدی از دوستانی که اینجا پست میدند نوشتم، و بعدش پشیمون شدم و ارسال نکردم.

یه سوال.

دوست عزیز، شما هیچ وقت نمیتونید تصاویر Local Area Connection ویندوز رو سند قرار بدید.

کسانی هم که به این مطلب شما استناد کرده و حرفی گفته اند واقعا یا چیزی نمیدونن و یا جماعت رو نادان حساب کردند.

.................................................. .....

دلیلش چی بوده؟

با ارزشمند ترین مورد اینه که به صورت کاملا گمنام اومدند و به طور مودبانه، به سوالات جواب کاملا علمی میدند و رفع شبه میکنن. این با رو کم کنی خیلی فرق داره

AAKOJ تو نباید مثل arashrasa بحث رو به جنجال بکشی. چون هر چی باشه همارا در مقابل arashrasa قرار داره.

من پیشنهاد میکنم که همه دوستانی که از اون قدیما اینجا پست میدادند بیان و بازم تاپیک رو مثل سابق کنیم.

یه تاپیک علمی باشه نه یک تاپیک بچه گانه که هر حرفی یه جواب بچه گانه در پی داشته باشه.

تنها عاملی که باعث میشه من نتونم اینجا پست بدم، اینه که میبینم حرفای بچه گانه رد و بدل میشه.

بابا تو رو خدا ول کنید این چیزا رو.

اگر از تک تک شما در مورد آزادی بپرسن، از روشنفکری ذهنی تون دم میزنید که فلان طور آدمی هستید و نظرات خاصی در مورد سیاست و غیره میدین و.....

ولی دموکراسی تون به حدی هست که حتی نمیتونید نماینده یک شرکت رو در جمع تون قبول کنید. و با توپ و تکر ازش پذیرایی میکنید.

کجا رفت شعاد زنده باد مخالف من؟؟؟؟؟

چرا کسانی رو که براتون ناخوشایند هست، سرکوبشون میکنید؟؟؟؟؟؟

AAKOJ چندین وقته که میگی DNS همارا مشکل داره.

آقا قبول قبول قبول.

بیا مدرک مستدل بده.

با زور که نمیشه؛ ثابت کن.

سوال: میدونی چه دستگاههایی DNS رو ساپورت میکنن؟

اصلا DNS برای چی هست؟

(این سه تا سوال یه راهنمایی بزرگ بود برات. تا اگر اگر اگر مدرک داشتی برای حرفت، بتونی به خوبی ارائه ش بدی)

از مدیر محترم انجمن اینترنت و شبکه هم خواهش میکنم که دسترسی اعضایی رو که بحث رو به جنجال میشکن، به این انجمن محدود کنند.

(امیدوارم اون دوستی رو که به قول شما از خانواده همارا بود، فراری ش نداده باشید)

سلام توحید خان. از اینکه دوباره بازم اومدید به خدا خوشحال شدم دلمون واست تنگ شده بود .
من دیگه در مورد همارا هیچ صحبتی نخواهم کرد ، چون دوست ندارم که به خاطر هیچ و پوچ که هیچ سودی نه برای خودم ندارد بحث کنم . نمی خواهم که به این خاطر خدشه ای در ارتباط خودم و سایر دوستان به وجود بیاد .
اگر هم باعث ناراحتی کسی شدیم شرمنده .
من کلا بیخیال همارا و بحث در مورد این چیزا شدم .
در ضمن توحید خان یه حرفی می خواهم بزنم که به دل نگیر چون از بعضی حرفات ناراحت شدم :

میدونی چه دستگاههایی DNS رو ساپورت میکنن؟

اصلا DNS برای چی هست؟

منظورت را فهمیدم که چرا اینا را گفتی ، من هم چون نمی خواهم که بیشتر از این کشش بدم همین جا تموم می کنم و حرفی را که می خواستم بزنم نمی زنم . به هر حال ما چاکر بچه های تبریزیم چه همارایی و چه غیر همارایی . موفق باشین

tohidkh
22-01-2010, 08:58
سلام توحید خان. از اینکه دوباره بازم اومدید به خدا خوشحال شدم دلمون واست تنگ شده بود .
من دیگه در مورد همارا هیچ صحبتی نخواهم کرد ، چون دوست ندارم که به خاطر هیچ و پوچ که هیچ سودی نه برای خودم ندارد بحث کنم . نمی خواهم که به این خاطر خدشه ای در ارتباط خودم و سایر دوستان به وجود بیاد .
اگر هم باعث ناراحتی کسی شدیم شرمنده .
من کلا بیخیال همارا و بحث در مورد این چیزا شدم .

خیلی خوشحال شدم که برخورد عاقلانه و مناسبی داشتی نسبت به این پست من :31: :10::11:

ولی یه چیزی:

منظورت را فهمیدم که چرا اینا را گفتی ، من هم چون نمی خواهم که بیشتر از این کشش بدم همین جا تموم می کنم و حرفی را که می خواستم بزنم نمی زنم . به هر حال ما چاکر بچه های تبریزیم چه همارایی و چه غیر همارایی . موفق باشین

ئه ئه ئه ئه ئه ئه :18::18::18:

اتفاقا من این سوالا رو پرسیدم تا یه بحث ریشه ای ایجاد کنم و دقیقا به همونی که شما میگی (که DNS مشکل داره) برسیم.

یعنی یه جوری با دلیل و مدرک جلو بریم.

پس لطفا ادامه بدین :40:

ممنون

AAKOJ
22-01-2010, 13:54
آقا توحید برات خصوصی توضیح دادم . مرسی از لطف شما . همتون موفق باشین

shadli_m7
22-01-2010, 14:57
سلام توحید خان
در اینکه در زمانهایی که عکس گرفتم اینترنتم قطع وصل می شد شکی ندارم . چون حتی اگه Network sharing ویندوز ویستا رو قبول نداشته باشیم ، پنجره فایرفاکس پشت سرش نشون می ده که صفحات لود نشدن . (جز عکس سوم که موقع وصل بودن لود شده بود در حین خوندنش باز قطع شد )
هدف من از گذاشتن اون پست خراب کردن همارا یا هر چیزی مثل اون نبود . از همارا هم بدم نمی آد . اگه بدم می اومد که هر سه ماه یه بار تمدیدش نمی کردم! هدف از گذاشتنش فقط انتقاد بود . تا این قطعی ها کمتر و کمتر شه . وقتی هم که دیدم بعد از پست من دوستانی اومدن و به جورایی واسه خراب کردن همارا ازش استفاده کردن ، جوابشون رو دادم .

موفق باشین .

tohidkh
22-01-2010, 16:39
سلام توحید خان
در اینکه در زمانهایی که عکس گرفتم اینترنتم قطع وصل می شد شکی ندارم . چون حتی اگه Network sharing ویندوز ویستا رو قبول نداشته باشیم ، پنجره فایرفاکس پشت سرش نشون می ده که صفحات لود نشدن . (جز عکس سوم که موقع وصل بودن لود شده بود در حین خوندنش باز قطع شد )
هدف من از گذاشتن اون پست خراب کردن همارا یا هر چیزی مثل اون نبود . از همارا هم بدم نمی آد . اگه بدم می اومد که هر سه ماه یه بار تمدیدش نمی کردم! هدف از گذاشتنش فقط انتقاد بود . تا این قطعی ها کمتر و کمتر شه . وقتی هم که دیدم بعد از پست من دوستانی اومدن و به جورایی واسه خراب کردن همارا ازش استفاده کردن ، جوابشون رو دادم .

موفق باشین .
سلام.

دوست خوبم، میدونم که شما منظوری نداشتید.

منم قصدم از اون پست گفت این بود که بهتر هست که در این موارد، به قسمت کاربری خودتون در سایت همارا مراجعه کرده و از گزارش اتصالات یه عکس بگیرید

این مستدل ترین مدرک میتونه باشه.

shadli_m7
22-01-2010, 17:21
سلام.

دوست خوبم، میدونم که شما منظوری نداشتید.

منم قصدم از اون پست گفت این بود که بهتر هست که در این موارد، به قسمت کاربری خودتون در سایت همارا مراجعه کرده و از گزارش اتصالات یه عکس بگیرید

این مستدل ترین مدرک میتونه باشه.

سلام

tohidkh
22-01-2010, 18:04
سلام

گزارش اتصالات من برای امروز

در ساعت 1:37 دقیقه ظهر قطعی داشتم.

حالا یک مورد وجود داره.

به طور مثال، اگر منطقه مخابراتی من و شما یکی نباشه، و زمان قطعی ها یکسان باشه و از طرفی هم قطعی برای ISP های دیگه وجود نداشته باشه، به نوعی میشه گفت که قطعی از طرف شرکت بوده نه از طرف مخابرات.

لطفا برای امروز رو هم بذارید. همراه با حجم مصرف شده...

tohidkh
22-01-2010, 21:08
علاوه بر پست بالایی لازمه در مورد DNS یه مورد کوتاهی بگم.

برخی از کاربران میگن DNS مشکل داره.

من میخوام به نوعی این حرف رو ترجمه کنم.

مدتها پیش وقتی رفتم برای تمدید سرویس، (حدود یه سال پیش بود) از یکی از دوستان بخش فنی DNS همارا رو پرسیدم.

گفتند 85.185.3.22 و طبیعتا 85.185.3.21

مدتی هست وقتی تنظیمات DNS روی این اعداد قرار میگیره، بعضی وقتا پیش میاد که آدم فکر میکنه اینترنت قطع شده.

ولی وقتی تنظمیات رو به اتوماتیک تغییر میدیم میبینیم که همه چیز به حالت عادی برگشت.

این نشون میده که قطعی مربوط به اینترنت نبوده.

بلکه مشکل از DNS هست.

AAKOJ ادامه بده لطفا.

دوستانی هم که توضیح یا جوابی دارند بگن لطفا

ممنون :11:

shadli_m7
22-01-2010, 21:35
این گزارش امروزه .

اون تایمی که شما قطعی داشتین برا من قطع نبوده .
این قطعی هایی هم که می بینین ، بخاطر سوییچ ویندوزه احتمالا !

توحید خان اینکه تو 17 ساعت فقط 350 مگ آپ و دان داشته باشین ، کم نیست ؟!

MaSoOd
22-01-2010, 21:41
صفحات قبل مطلبی رو عنوان کردم هر چند مختصر و مفید ولی بین  پست ها گم شد !!!

سعی میکنم مطلب رو باز کنم :

من از یک isp سرویس میگیرم که با خواسته های من همخوانی نداره سیاستش ، 

چه دلیلی داره که سر هر برج سرویس رو تمدید کنم ؟ 

دووستان نظرشون در این باره چیه ؟ 

shadli_m7
22-01-2010, 21:54
صفحات قبل مطلبی رو عنوان کردم هر چند مختصر و مفید ولی بین  پست ها گم شد !!!

هیچ دلیلی نداره جز اینکه ISP بهتر از اون و همخوان با خواسته هاتون پیدا نکردین !
همارا با اینکه هر از گاهی مشکل داشته (مث خیلی از ISP های دیگه ) اما استفاده از سرویس نامحدود برام مهمتره .
اما اگه کسی فک میکنه Isp ی بهتر از Isp ی که الان ازش سرویس میگیره هست و کاری نمی کنه منطقی نیست .

tohidkh
22-01-2010, 22:03
این گزارش امروزه .

اون تایمی که شما قطعی داشتین برا من قطع نبوده .
این قطعی هایی هم که می بینین ، بخاطر سوییچ ویندوزه .
پس نشون میده که مشکل یا از خط من بوده و یا از مخابرات.

توحید خان اینکه تو 17 ساعت فقط 350 مگ آپ و دان داشته باشین ، کم نیست ؟!
ئه :دی

نه بابا من دیشب فقط 320 مگ دانلود داشتم.

یعنی ساعت 2 شروع شده بود و ساعت 3:35 سیستم خاموش شده بود.

روشن موندن مودم هست که باعث ایجاد این فکر میشه.

آخه من یادم نمیاد آخرین بار مودمم رو کی خاموش کردم :38:

سلام بر مسعود جان گل و گلاب :10:

به نظرم عوامل متعددی میتونه موثر باشه.

مهمترینش شاید اینا باشن.
(البته اینا برای من نیستند. چون من از ISP ای که دارم، تا حدودی راضی هستم.)

برای عموم کسانی که از ADSL استفاده میکنن، موارد زیر میتونه جواب سوال شما باشه.

تمام ISP ها در یک حد هستند.
نمیخوام ریسک کنم؛ چون معلوم نیست که ISP بعدی بدتر باشه.
با توجه به مورد بالایی، نمیخوام زود زود پول رانژه بدم.
مشکل از ISP ها نیست. مشکل از منه که به هر چیزی با عینک بد بینی نگاه میکنم. (بابا از کشور جهان سوم که دیگه ISP بهتر از اینا نیمشه انتظار داشت :دی)

حالا هدفتون از این سوالا چی بود؟

shadli_m7
22-01-2010, 22:14
پس نشون میده که مشکل یا از خط من بوده و یا از مخابرات.

ئه :دی

نه بابا من دیشب فقط 320 مگ دانلود داشتم.

یعنی ساعت 2 شروع شده بود و ساعت 3:35 سیستم خاموش شده بود.

روشن موندن مودم هست که باعث ایجاد این فکر میشه.

آخه من یادم نمیاد آخرین بار مودمم رو کی خاموش کردم :38:

من متوجه نشدم .
من وقتی سیستم رو خاموش میکنم ، تو گزارش هم log out می ده .اگه تو گزارش اولی هم ببینین من ساعت 2 شب سیستم رو خاموش کردم و صب ساعت 9 روشن شده اگه به مودم بود که من چند ماه خاموش نکردم !:31:

sei_pm
22-01-2010, 22:20
علاوه بر پست بالایی لازمه در مورد DNS یه مورد کوتاهی بگم.

برخی از کاربران میگن DNS مشکل داره.

من میخوام به نوعی این حرف رو ترجمه کنم.

مدتها پیش وقتی رفتم برای تمدید سرویس، (حدود یه سال پیش بود) از یکی از دوستان بخش فنی DNS همارا رو پرسیدم.

گفتند 85.185.3.22 و طبیعتا 85.185.3.21

مدتی هست وقتی تنظیمات DNS روی این اعداد قرار میگیره، بعضی وقتا پیش میاد که آدم فکر میکنه اینترنت قطع شده.

ولی وقتی تنظمیات رو به اتوماتیک تغییر میدیم میبینیم که همه چیز به حالت عادی برگشت.

این نشون میده که قطعی مربوط به اینترنت نبوده.

بلکه مشکل از DNS هست.

AAKOJ ادامه بده لطفا.

دوستانی هم که توضیح یا جوابی دارند بگن لطفا

ممنون :11:

آقا حرف دل منو زدی من هی از AAKOJ می پرسیدم چجوری DNS ست می کنی نگو دستی ست میکنه . وقتی تو مودم خودش می تونه DNS رو آتوماتیک بگیره واسه چی دستی اینکار رو بکنیم.

tohidkh
22-01-2010, 22:42
من متوجه نشدم .
من وقتی سیستم رو خاموش میکنم ، تو گزارش هم log out می ده .اگه تو گزارش اولی هم ببینین من ساعت 2 شب سیستم رو خاموش کردم و صب ساعت 9 روشن شده اگه به مودم بود که من چند ماه خاموش نکردم !:31:
این مربوط به تنظیمات مودم هست.

تنظیمات برای اتصال به خط ADSL دو نوع هست.

یکی pppoe و دیگری Bridge.

در حالت pppoe وقتی مودم روشن میشه، خود به خود به ISP کانکت میشی و شاید اصلا سیستم هم نداشته باشی ولی یوزرت رو آنلاین نشون میده.

در حالت Bridge شما توسط ویندوز کانکت میشی و طبیعی هست که هنگام خاموش شدن ویندوز دیسکانکت میشید.

آقا حرف دل منو زدی من هی از AAKOJ می پرسیدم چجوری DNS ست می کنی نگو دستی ست میکنه . وقتی تو مودم خودش می تونه DNS رو آتوماتیک بگیره واسه چی دستی اینکار رو بکنیم.
بله!!!!

من هم دوست دارم اتوماتیک ست کنم.

ولی مشکل بزرگی پیش میاره..

زمانی که از برنامه هایی استفاده میکنید که تمام Virtual Memory رو اشغال میکنه، به طور اتوماتیک، ارتباط کارت شبکه با مودم قطع میشه.

و این قطعی حل نمیشه مگه اینکه مودم رو خاموش و روشن کنید.

و فقط زمانی که DNS تون به طور دستی ست شده باشه، این مشکل رو نخواهید داشت....

shadli_m7
23-01-2010, 00:51

در حالت pppoe وقتی مودم روشن میشه، خود به خود به ISP کانکت میشی و شاید اصلا سیستم هم نداشته باشی ولی یوزرت رو آنلاین نشون میده.

در حالت Bridge شما توسط ویندوز کانکت میشی و طبیعی هست که هنگام خاموش شدن ویندوز دیسکانکت میشید.

تا جایی که می دونم pppoe هست تنظیمات من . چون bridge وقتی به اینترنت وصل می شه که خودمون کانکت شیم . اما ویندوز من وقتی بالا می آد خودش کانکته .

arashrasa
23-01-2010, 11:58
سلام.

یه سوال.

.................................................. .....

دلیلش چی بوده؟

با سلام

وقتی یکی میدا اینجا مشکلاتشو بیان میکنه وجهه خراب شدن نداره

اینجا کسی بحث و به جنجال نمیکشه سلیقه ها متفاوت این باعت میشه بحث پیش بیاد

حالا این وسط چرا من جلو همارا هستم ؟؟؟

کسی دیگه اینجا نبود که نماینده یه شرکت دیگه باشه ؟ که اونم هستش !

بن شدن من برمیگرده به چی ؟ یه سری تهمت ها که مجبور شدم جواب شو بدم اون وقتم شدم آدم بد

به پستهای قبلی حتما یه نگاهی بنداز من اینجا سرویس 1 ماهه تستی میدم به کسی اجازه ندادیم بیاد
بگه این شرکت حقه بازه حواس همه دوستا جم باشه !!!!

تو شهر تبریز آجر کردن روزی یه نفر کاره خیلی بیستی هستش کلی انرژی مثبت میده به طرف مقابل

منم یاد گرفتم نباید جواب بعضی هارو با حرف بدیم . منم اشتباه کردم دهن به دهن دادم قبول میکنم

چون رفیق منی حداقل یه بار اومدی اینجا به خاطر همین برات پست گذاشتم

این وسط ولی ندونستم چرا جبهه میگیری توحید خان .

به هر حال این تاپیک برا رفع مشکل ایجاد شده نه به خاطر پوز زنی . یه نفرم اینجا پیدا بشه بگه کارا امین هم چین مشکلی داره یا لایزر فلان مشکل داره منم جوابگو میشم

اگه از مشتری های ما اینجا کسی نیست دلیل نمیشه یه نفرم بیاد بگه من به روز بد بیفتم از سرویس های مزخرفت نمی خرم :13:

واقعا این حرف گفتنی هستش نمیدونم !!!!

خلاصه در کل گله مند بودم با گفتنه این که بن شدم خاستم علت و یه بارام بازگویی کنم

یا علی :40::40::40:

arashrasa
23-01-2010, 12:09

وقتی DNS اتوماتیک جواب نده DNS دستی ست میشه اینم بر میگرده به سرور DNS که چرا رو اتوماتیک کار نمیکنه

arashrasa
23-01-2010, 12:13
تا جایی که می دونم pppoe هست تنظیمات من . چون bridge وقتی به اینترنت وصل می شه که خودمون کانکت شیم . اما ویندوز من وقتی بالا می آد خودش کانکته .

بهترین نوع کانکشن PPPOE هستش به راحتی کانکت میشه و اگه هم مودم قابلیت دیباگ داشته باشه ایرادات و براتون لاگ میکنه . در صورتی که دیتا شما قطع بشه در اولین لحضه که دیتا وصل شد مودم هم کانکت میشه . اگه از قسمت LAN مودم استفاده میکنین سرعت خوب خواهید داشت حتی ویندوز هم عوض کنین نیازی به کانکشن نیستش

arashrasa
23-01-2010, 12:16

بله!!!!

من هم دوست دارم اتوماتیک ست کنم.

ولی مشکل بزرگی پیش میاره..

زمانی که از برنامه هایی استفاده میکنید که تمام Virtual Memory رو اشغال میکنه، به طور اتوماتیک، ارتباط کارت شبکه با مودم قطع میشه.

و این قطعی حل نمیشه مگه اینکه مودم رو خاموش و روشن کنید.

و فقط زمانی که DNS تون به طور دستی ست شده باشه، این مشکل رو نخواهید داشت....

من خیلی وقته از اتوماتیک استفاده میکنم هم چین مشکلی ندارم . البته یه مدت پیش از Hoawey استفاده

میکردم سر ریز بافر میکردش الان از مودم Siemens صاایران استفاده میکنم خیلی هم راضی هستم انتقال داده تا 32 مگ ساپورت میکنه

arashrasa
23-01-2010, 12:18
صفحات قبل مطلبی رو عنوان کردم هر چند مختصر و مفید ولی بین پست ها گم شد !!!

خوب مسعود جان میشه خواسته هاتو از یه PAP برا من بگی تا راحت تر بتونم به سوال جواب بدم !

arashrasa
23-01-2010, 12:21
یکی دو دقیقه ای طول می کشه نه 10 تا 15 دقیقه . که البته این دو دقیقه ممکنه دانلود رو خراب کنه !:13:

میتونین از دانلود منیجر استفاده کنین تا دانلود هاتون خراب نشه . وقتی دوباره اینترنت وصل شد ادامه دانلود با نرم افزار دانلود منیجر بگیرین

به نظر من Flash Get و IDM خوبه

navidco30
23-01-2010, 12:52
سرعت دانلود همارا 64kچقدر است:20:

good_messi
23-01-2010, 13:25
با سلام
من میخام از شاتل یه سرویس 256 نامحدود بگیرم میخاستم بدونم سرعت دانلودش چطوره؟
در ضمن اگه ممکنه قیمتش رو هم بگید

tohidkh
23-01-2010, 20:39
سلام سلام.

حالا این وسط چرا من جلو همارا هستم ؟؟؟

کسی دیگه اینجا نبود که نماینده یه شرکت دیگه باشه ؟ که اونم هستش !

ولی جمله من این نبود هاااااا.

لطفا دوستان یه بار دیگه جمله من رو بخونند.

این وسط ولی ندونستم چرا جبهه میگیری توحید خان .
جبهه میگیرم؟؟؟ :18:

من گفتم جدل نکنید...... اگر میخواهید حرفتون به کرسی بشینه، هیچ کس و هیچ شرکتی رو تخریب نکنید .....

بد گفتم؟

به هر حال این تاپیک برا رفع مشکل ایجاد شده نه به خاطر پوز زنی . یه نفرم اینجا پیدا بشه بگه کارا امین هم چین مشکلی داره یا لایزر فلان مشکل داره منم جوابگو میشم

اگه از مشتری های ما اینجا کسی نیست دلیل نمیشه یه نفرم بیاد بگه من به روز بد بیفتم از سرویس های مزخرفت نمی خرم :13:

واقعا این حرف گفتنی هستش نمیدونم !!!!

خداییش کسی چنین حرفی زد؟؟؟؟؟؟ بابا این چه حرفیه آرش جون؟ :18::11:

من خیلی وقته از اتوماتیک استفاده میکنم هم چین مشکلی ندارم . البته یه مدت پیش از Hoawey استفاده

میکردم سر ریز بافر میکردش الان از مودم Siemens صاایران استفاده میکنم خیلی هم راضی هستم انتقال داده تا 32 مگ ساپورت میکنه
:13:

ای بابا :31:

این مورد نه به سرویس دهنده مربوط هست و نه به مودم.

به سیستم عامل مربوط هست.

و تا جایی که اطلاعات بنده خط میده، فقط در سیستم عامل لینوکس این مشکل پیش نمیاد....

mosa1365
23-01-2010, 21:26
کسی تا حالا از سرویسهای توربو همارا اشتراک گرفته؟ اگه آره لطفاً بیاد توضیح بده که سرعت دانلودش تو ساعات رایگان شبانه چه جوریاس؟ سرعتش خوبه یعنی سرعت ثابتی با دانلود منیجر داره؟ لطفاً راهنماییم کنید چون می خوام 6 ماهه این سرویس رو بگیرم .

sei_pm
23-01-2010, 22:32
کسی تا حالا از سرویسهای توربو همارا اشتراک گرفته؟ اگه آره لطفاً بیاد توضیح بده که سرعت دانلودش تو ساعات رایگان شبانه چه جوریاس؟ سرعتش خوبه یعنی سرعت ثابتی با دانلود منیجر داره؟ لطفاً راهنماییم کنید چون می خوام 6 ماهه این سرویس رو بگیرم .

جدیدا 6 ماهه رو اضافه کرده؟

mosa1365
23-01-2010, 22:52
جدیدا 6 ماهه رو اضافه کرده؟

آره دوست عزیز

Inter
24-01-2010, 00:02
خب وایمکس هم که امروز لانچ شد

ببخشید اینجا کسی از سرویس وایمکس ایرانسل تبریز خبری داره که دقیقاً کجاها تحت پوشش هست؟

آیا پینگ این سرویس واسه گیمینگ جواب میده؟

به نظرم یه تاپیک مجزا در این مورد زده بشه بهتره

ممنون

B U L U T
24-01-2010, 00:39
خب وایمکس هم که امروز لانچ شد

ببخشید اینجا کسی از سرویس وایمکس ایرانسل تبریز خبری داره که دقیقاً کجاها تحت پوشش هست؟

آیا پینگ این سرویس واسه گیمینگ جواب میده؟

به نظرم یه تاپیک مجزا در این مورد زده بشه بهتره

ممنون

B U L U T
24-01-2010, 00:49
- به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بواینجا رو خوب من اون هزینه رو میکنم که نامحدود باشم نه اینکه شما هر وقت دوست داشتین محدودم کنید

Inter
24-01-2010, 00:55
آخه تو نقشه تحت پوشش خبری از ولیعصر و ائل گلی و یاغچیان و طرفهای دانشگاه آزاد نبود واسه همین پرسیدم

سرعت پینگ سرویس وایمکس چجوریاست؟

mehryazdan
24-01-2010, 01:14
سرعت دانلود همارا 64kچقدر است:20:حدودا 7 نهایتا تا 8 هم میره

shadli_m7
24-01-2010, 10:54
اینجا رو خوب من اون هزینه رو میکنم که نامحدود باشم نه اینکه شما هر وقت دوست داشتین محدودم کنید

دقیقا . اصلا اگه من می رم نامحدود بگیرم واسه اینه که حجم مصرفی زیاده و دارم دانلود میکنم !:13:

تعرفه هاشم کم نیست . اینایی که اعلام کردن تشویقی دهه فجرن . معلوم نیست بعدا چقدر ببرنش بالا !

اما واسه شروع وایمکس بد نیست .

N5nosoft
24-01-2010, 11:36
من هم از همارا سیستم سرویس میگیرم
اشتراکم 512 محدود به 5 گیگ هستش سه ماهه 30 تومن
ضمنا میتونی هر وقت خواستی فضا بخری

arashrasa
25-01-2010, 19:38
سلام سلام.

خداییش کسی چنین حرفی زد؟؟؟؟؟؟ بابا این چه حرفیه آرش جون؟ :18::11:

حرفهای ir_elf چه زود از یادت رف داداشم

arashrasa
25-01-2010, 20:15
این مودم ایرانسل شبیه مخلوط کنه :31::31::31::31::31:

sei_pm
26-01-2010, 00:15
آقا چرا سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید باز نمیشه؟

sei_pm
26-01-2010, 00:19
الان از خود همارا تست کردم باز شد ولی با شاتل باز نمیشه.

ir_elf
26-01-2010, 00:32
حرفهای ir_elf چه زود از یادت رف داداشم

دوست خوبم. حرفهای من رو همه یادشونه. حرفهای شما هم همینطور.... :21:
دوستان مدیر حرفهای من رو خوب متوجه شدن و فقط پستها رو پاک کردن ( که به نظرم خوب کاری بود) و حرفهای شما منجر به بن شدنتون شد...
دوست خوبم در هر موردی حتی زندگی یه مدیریت درست لازمه. چه برسه به مدیریت یه شرکت.
شما که با من و امثال منی که نه مشترک شما هستیم نه دشمن یه جور خاص و با لحنی حرف می زنین که انگار ما هیچی نیستیم معلوم نیست با مشترکانتون چه طور حرف می زنید (امیدوارم که فقط با من و عده خاصی مشکل داشته باشید و همه مشترکینتون از شما راضی باشن)

یادمون باشه!!!!

برای پیروزی خودمون:
1- طرف مقابل رو یه ابلح فرض نکنیم بلکه خودمون رو دست کم بگیریم.
2- زیاد ادعای دونستن نداشته باشیم چون دنیا پر از آدمای دانا و صد البته نادونه!
3- ما به مردمی مدیون هستیم که به ما گوش می دن، اگه اونا نباشن علم و حرفامون یه پاپاسی هم نمی ارزه.
4- برای بالا رفتن از نردبونی، نردوبون دیگران رو به سخره نگیریم و پله هاشو با دروغ پایین نیاریم... شاید خودمون بتونیم زودتر بالا بریم!
5 احترام، احترام می آره...

اینا رو به همه ی دوستان گفتم آرش جان.
این که می بینی من پست نمی دم به دلیل اینه که دل سرد شدم از این فروم.

همگان می دانند که نمی دانند... :27::27:

بازم می ام ولی دیر به دیر. :21:
یا علی پیروز باشید. :31: :40::40:

ir_elf
26-01-2010, 00:39
آقا چرا سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید باز نمیشه؟

امشب همارا (من که ازش استفاده می کنم از این بابت می گم) از 12:06 تا 12:20 مشکل داشت.

البته گفتن واسه مخابرانه. و فک کنم درسته چون قبل 12 یاهو مسنجر بازم تعطیل نمودید :31::31:
خدا به دادمون برسه با این کارای آمریکا . آخه اگه قراره روی تنش اینترنتی ایران بودجه بندی کنید چرا علنن می گید.(خاک تو اون سر پوکتون :13:) فردا عزیزان کل اینترنتو می بندن یه اینترنتی مثه اینترنت ملی می زارن که فقط بریم تو سایت فارس نیوز بعد یکم صدا و سیما. :31::31::31::31:
والا به خدا. :46:

arashrasa
26-01-2010, 15:33
وایمکس ایرانسل اینجا برا کسی تازگی داره ؟

کسی هستش به دردش بخوره ؟

MaFia_King
27-01-2010, 18:07
سلام

دوستان امروز آی پی من تغییر کرده بود(همارا).دوستان دیگه این اتفاق براشون افتاده؟
تا دیروز که کلا ثابت بود.

ممنون

ir_elf
28-01-2010, 05:23
سلام

دوستان امروز آی پی من تغییر کرده بود(همارا).دوستان دیگه این اتفاق براشون افتاده؟
تا دیروز که کلا ثابت بود.

ممنون

تا اونجایی که من یادمه! همارا آیپی ولید داینامیک میده!!!!
یعنی با هر بار خاموش روشن کردن مودم باید یه آیپی جدید به شما اختصاص بدن.
اگه استاتیک بود حرف شما درست بود.

بازهم دوستان اگه اطلاع دارن من رو هم روشن کنن.
ممنون

hamed malekpour
28-01-2010, 12:51
کدوم سرویس به درد من می خوره برای کاربر خانگی برای شهرستام مرند همارا سیستم یا ماکس نت یا شاتلبا سرعت 512؟

mrrauf
29-01-2010, 11:31
سلام دوست عزیز
من هم در محدوده نصف راه هستم(میدان رسالت)واز adsl (اکو)شاتل استفاده میکنم.البته مدت 3 سال هست که از شاتل استفاده میکنم و خیلی راضی هستم.اول 128k گرفته بودم وبعد دیدم خوبه ارتقاء دادم به 256k وسه ماهه.هر سه ماه حدود37 هزار تومان به صورت آنلاین واریز میکنم.شبها از ساعت 1بامدادتا 7 صبح رایگان هست وسرعتم بین 56 تا 60 میباشد.از پشتیبانی خوبی هم برخوردار میباشد ودر ازای خرید 1 گیگ اضافه 2 گیگ هم هدیه میگیری.مودم (TP-LINK_ TD-8811)را هم از خودشان به قیمت 42 هزار تومان خریدم وهزینه اولیه هم 10 هزار تومان شده بود وخلاصه تا حالا مشکلی نداشتم.صورتحساب را هم اینترنتی ویاپستی
ارسال میکنه.البته من سه ماهه با محدودیت 5 گیگ را گرفتم واگر خواستید با شماره تلفن 04113383838 تماس بگیر وبه راهنمای سیستم توجه کن .بعد عدد1 راوارد کنید ومجددا عدد 1 وبعد عدد 2 را فشار بده تا قیمت وراهنمائی بگیری .به نظرم اینترنت اکو مزایای زیادی داره:
ا- ارزانتر از بقیه
2-هک نشدن توسط آی.پی
3-نداشتن هیچگونه هزینه اضافی روی تلفن
4-سرعت مناسب
5-1تا 7 صبح رایگان
امیدوارم که موفق باشی واگر کمکی خواستی من هستم.

mrrauf
29-01-2010, 11:37
سلام عزیز
خسته نباشی.من هم از نصف راه هستم واز شاتل 256 استفاده میکنم.خیلی خوبه والان 3 ساله که دارم استفاده میکنم
اگه راهنمائی بیشتر خواستی حتما در خدمتتون هستم.یاشاسین

B U L U T
29-01-2010, 12:39
سلام عزیز
خسته نباشی.من هم از نصف راه هستم واز شاتل 256 استفاده میکنم.خیلی خوبه والان 3 ساله که دارم استفاده میکنم
اگه راهنمائی بیشتر خواستی حتما در خدمتتون هستم.یاشاسین
سرعت دانلودتون چقدره

tohidkh
29-01-2010, 13:55

ممنون
سلام.

کاملا تایید میشه. :27:

ولی همارا سیستم یه کاری کرده که معمولا این اتفاقات دیر به دیر میافته.

یعنی هر بار که قطع و وصل میشی IP ات تغییر نمیکنه.

من چندین و چندین بار تحت نظر گرفتم. و به این نتیجه رسیدم که معمولا (نگفتم همیشه هاااا) به ازای هفته ای یه بار IP تغییر پیدا میکنه.

mosa1365
29-01-2010, 20:05
سلام

از دوستان کسی از این سرویسهای نامحدود نمایندگی لایزر در تبریز یعنی تبریز تله کام استفاده کرده؟ بیشتر سرویس 512 اش مد نظرمه می خوام بدونم سرعت دانلودش تو دانلود منیجرها چقدره؟ لطفاً راهنماییم کنید

AAKOJ
29-01-2010, 20:57
سلام دوستان . امیدوارم که حالتان خوب باشه
کدوم شرکتا تو تبریز 128 نامحدود می دن ؟ دوستان اگر لطف کنند بگن که مزیت های سایر شرکت ها نسبت به همارا چیه ؟ مرسی

MaFia_King
30-01-2010, 10:24

ممنون

سلام.

کاملا تایید میشه. :27:

ولی همارا سیستم یه کاری کرده که معمولا این اتفاقات دیر به دیر میافته.

یعنی هر بار که قطع و وصل میشی IP ات تغییر نمیکنه.

من چندین و چندین بار تحت نظر گرفتم. و به این نتیجه رسیدم که معمولا (نگفتم همیشه هاااا) به ازای هفته ای یه بار IP تغییر پیدا میکنه.

سلام

دوستان اين مودم من 24 ساعت روشن هست و خاموشي نداره.
اين تغيير آي پي مربوط به قسمت آخر آي پي مي شه يا كل آي پي ؟

ممنون

hamed malekpour
30-01-2010, 18:02
یک راهنمایی همارا سیستم خوبه افت سرعت نداره بخرمش وقیمت مودمش چنده؟

arashrasa
31-01-2010, 12:47
سلام

از دوستان کسی از این سرویسهای نامحدود نمایندگی لایزر در تبریز یعنی تبریز تله کام استفاده کرده؟ بیشتر سرویس 512 اش مد نظرمه می خوام بدونم سرعت دانلودش تو دانلود منیجرها چقدره؟ لطفاً راهنماییم کنید

50/30سرعت فیکس

arashrasa
31-01-2010, 12:49
این دوست ما از شاتل همچین داره داخلی ها رو معرفی میکنه که احساس کردم الان زنگ زدم شاتل دارم سرویس قیمت میکنم

سرعت 192 شاتل و سال 85 تست زدم دیدم چیه بقیه هم اگه نظری دارن بگن .

arashrasa
31-01-2010, 12:52
من هم از همارا سیستم سرویس میگیرم
اشتراکم 512 محدود به 5 گیگ هستش سه ماهه 30 تومن
ضمنا میتونی هر وقت خواستی فضا بخری

تو این فروم تبلیغات ممنوع هستش :13:

arashrasa
31-01-2010, 12:53
سلام دوست عزیز
من هم در محدوده نصف راه هستم(میدان رسالت)واز adsl (اکو)شاتل استفاده میکنم.البته مدت 3 سال هست که از شاتل استفاده میکنم و خیلی راضی هستم.اول 128k گرفته بودم وبعد دیدم خوبه ارتقاء دادم به 256k وسه ماهه.هر سه ماه حدود37 هزار تومان به صورت آنلاین واریز میکنم.شبها از ساعت 1بامدادتا 7 صبح رایگان هست وسرعتم بین 56 تا 60 میباشد.از پشتیبانی خوبی هم برخوردار میباشد ودر ازای خرید 1 گیگ اضافه 2 گیگ هم هدیه میگیری.مودم (TP-LINK_ TD-8811)را هم از خودشان به قیمت 42 هزار تومان خریدم وهزینه اولیه هم 10 هزار تومان شده بود وخلاصه تا حالا مشکلی نداشتم.صورتحساب را هم اینترنتی ویاپستی
ارسال میکنه.البته من سه ماهه با محدودیت 5 گیگ را گرفتم واگر خواستید با شماره تلفن 04113383838 تماس بگیر وبه راهنمای سیستم توجه کن .بعد عدد1 راوارد کنید ومجددا عدد 1 وبعد عدد 2 را فشار بده تا قیمت وراهنمائی بگیری .به نظرم اینترنت اکو مزایای زیادی داره:
ا- ارزانتر از بقیه
2-هک نشدن توسط آی.پی
3-نداشتن هیچگونه هزینه اضافی روی تلفن
4-سرعت مناسب
5-1تا 7 صبح رایگان
امیدوارم که موفق باشی واگر کمکی خواستی من هستم.

از لاهیجان به همارا تبریز چه ارتباطی هستش ؟؟؟

mosa1365
31-01-2010, 23:52
50/30سرعت فیکس

ممنون آقای وحید یعنی اینکه حداقل سرعت 30 و حداکثر 50 ؟!
30 حداقل سرعت برای سرویس های 256 باید باشه نه 512 چرا اینقد پایین حداقل سرعت 512 باید 40 باشه نه 30 که البته من با نمایندگی تون تماس گرفتم ایشون گفتن حداقل 40 حداکثر 50
من ماه دیگه می خواستم بیام با شرکت شما قرار داد ببندم واسه خاطر همین این سرعت دانلود برام خیلی مهمه

AB
31-01-2010, 23:58

دیگ به دیگ میگه روت سیاه.:27:مگه این دوستمون تبلیغ کردن؟!!!

sei_pm
01-02-2010, 00:58
آقا من همارا رو چشم زدم انقدر گفتم خوبه امشب قطع شده
من هم 512 سه ماهه با 5 گیگ محدودیت دارم و معمولا تو ساعات شبانه 1.2 گیگ و تو جمعه ها 1.6 گیگ دانلود میکنم.
امشب سیستمشون حسابی ریخته بهم.

hamed malekpour
01-02-2010, 14:24
همتون به سایت همارا سیستم بروید وگزینه ی 2را بزنید تا ببینیم قیمت هارا کاهش می دهند یا نه؟

AB
01-02-2010, 14:57
همتون به سایت همارا سیستم بروید وگزینه ی 2را بزنید تا ببینیم قیمت هارا کاهش می دهند یا نه؟

اون نظر سنجی رو اعمال کردن.نتیجش هم گزینه 1 بود که چند هفته ای میشه ساعات شبانه رو افزایش دادن.

sei_pm
01-02-2010, 21:21
آقا سرویس همارا کی وصل میشه

MaFia_King
01-02-2010, 23:37
سلام

الان وصل شده.

ممنون

AAKOJ
02-02-2010, 00:23
بعد از 30 ساعت قطعی که اونم مشکوک بود ، درست ساعت 12 شب وصل شد . این کاملا دیگه تابلو بود همارا جان و میدونم که تقصیر شما هم نیست . درست سر ساعت 6 قطع میشه و بعدش هم درست سر ساعت 12 روز بعد وصل میشه

B U L U T
02-02-2010, 00:50
سرعتم 30 کیلوبایت شده 64 هستم یعنی 256 شده

AAKOJ
02-02-2010, 01:21
این اسپید تست یکممشکل داره . من هم یه بار تست کردم سرعتم شده بود 10 مگ . نمیدونم دقیقا اما بعضی از دوستان گفته بودند که ISP می خوان با این کارا رتبه ایران را بالا ببرند . به هر حال وقتی سرعت مرور صفحاتم بیشتر از 3 نمیشه چه ارزشی داره

B U L U T
02-02-2010, 01:28
این اسپید تست یکممشکل داره . من هم یه بار تست کردم سرعتم شده بود 10 مگ . نمیدونم دقیقا اما بعضی از دوستان گفته بودند که ISP می خوان با این کارا رتبه ایران را بالا ببرند . به هر حال وقتی سرعت مرور صفحاتم بیشتر از 3 نمیشه چه ارزشی داره
سرعت مرور صفحات مگه به سرعت دانلود و اپلود ربط نداره؟

AAKOJ
02-02-2010, 01:40
سرعت مرور صفحات مگه به سرعت دانلود و اپلود ربط نداره؟
درسته سرعت دانلود 15 است اما به علت محدودیت هایی که اعمال می کنند سرعت معمولا زیر 6 و برای من حدودای 3 است بنابراین همیشهاز چیلتر شکن استفاده می کنم

الناز رادیان
02-02-2010, 03:10
سرعت همارا ماکزیمم به 34 میرسه!!!!
چه بلایی سره سیستم آوردن؟

من که چندبار زنگ زدم گفتن حل میشه... یه بار هم گفتن امروز چند ساعت کلا قطعی دیتا داشتیم...
البته امروز تو خوی و مرند و اکثر نقاط تبریز شبکه قطع بود. حتی رو صبا هم تست کردم....

ir_elf
02-02-2010, 04:05
بعد از 30 ساعت قطعی که اونم مشکوک بود ، درست ساعت 12 شب وصل شد . این کاملا دیگه تابلو بود همارا جان و میدونم که تقصیر شما هم نیست . درست سر ساعت 6 قطع میشه و بعدش هم درست سر ساعت 12 روز بعد وصل میشه

:41::41::41: بیچاره ها اینبار مجبورا می گفتن ایراد از ماست :41:(حالا خوبه اون زمونی که واقعا ایراد از همارا بود می گفتن ایراد از مخابراته :31:)

یه جمله از شریعتی با این مضمون یهو یادم اومد: آنها از پول ،مقام و دوستان تو نمی ترسند... آنها از دانستن و فهمیدن تو می ترسند...
حالا هی با قطع کردن اینترنت ... با پارازیت تو ماهواره .... با قطع کردن موبایلها ... مثلا جلوی دونستن مردم رو بگیرید... ولی مردم می فهمند.:13:

سرعت همارا ماکزیمم به 34 میرسه!!!!
چه بلایی سره سیستم آوردن؟

من که چندبار زنگ زدم گفتن حل میشه... یه بار هم گفتن امروز چند ساعت کلا قطعی دیتا داشتیم...
البته امروز تو خوی و مرند و اکثر نقاط تبریز شبکه قطع بود. حتی رو صبا هم تست کردم....

دیگه داریم به روزای خوش اینترنت قطره ای هزار تومن می رسیم... :31:
افت سرعت به دلیل اینه که بعد از شاهکاره 1 روزه ی مسولین اطلاعات در مورد قطع اینترنت، شکایتها زیاد شد و واسه اینکه قضیه بیخ پیدا نکنه واسه همین سرعتها رو پایین آوردن که مثلا دسترسی به ویدئو و کانالهای آنلاین کمتر بشه.
:8:
وای به روزی که بگنند نمک... :2:

من سیاسی نیستم ولی واقعا بعضی کارا زجرم میده.
خداوندا خدایی کن تا بدانند خدایی هست و خدایی داریم. :18: :27: (چه عباراتی میگم یهویی :31::27: )

الناز رادیان
02-02-2010, 04:21
یه کف مرتب به افتخارت....:33:

AB
02-02-2010, 12:07

فقط همارا نبود.صبا نت هم قطع بود.فکر کنم کل تبریز قطع بود.

MaFia_King
02-02-2010, 13:18
فقط همارا نبود.صبا نت هم قطع بود.فکر کنم کل تبریز قطع بود.
سلام

بهتره بگیم کل استان چون ما هم مشکل قطعی داشتیم.

ممنون

vitamin2002
02-02-2010, 13:24
من صبانتم دیروز از ساعت 3 تا شب ساعت 11:34 قطع بود
حتی با اینترنت نفتی صد ها سال قبل یعنی دایال آپ هم نمی تونستم برم به اینترنت :31:

arashrasa
02-02-2010, 13:36
ممنون آقای وحید یعنی اینکه حداقل سرعت 30 و حداکثر 50 ؟!
30 حداقل سرعت برای سرویس های 256 باید باشه نه 512 چرا اینقد پایین حداقل سرعت 512 باید 40 باشه نه 30 که البته من با نمایندگی تون تماس گرفتم ایشون گفتن حداقل 40 حداکثر 50
من ماه دیگه می خواستم بیام با شرکت شما قرار داد ببندم واسه خاطر همین این سرعت دانلود برام خیلی مهمه

با سلام

من پایین تر گفتم اگه مشکلی تو سرعت پیش اومد دروغ گو در نییایم

سرعت 512 دانلودش یه چیزی ما بین اینا هستش

دوستانی هم که تماس گرفتن خط مسدود بود به خاطر گم کردت قبض پرداختی ها بود که مخابرات دبه فرمودن
حلا به خیر گذشت هم نماینده هم خودمون آنکال هستیم

یا علی

arashrasa
02-02-2010, 13:42
ساعت 4 دیروز من اردبیل بودم تماس گرفتن اینترنت لایزر قطع شد اینترنت اردبیل هم افت سرعت داشت . یه مرکز جدید داشتیم لانچ میکردیم که زنگ زدن کارا امین هم قطع شد :31:

همه اینا نشون میده که مخابرات داره انگولک میکنه . هر ساعت یه پپ قطع میشه . گویا از ساعت 12 همه شرکت ها نت شون وصل شده

یا علی :40:

B U L U T
02-02-2010, 14:59
سرعتم کم شد همین امروز

سرعتم 30 کیلوبایت شده 64 هستم یعنی 256 شده

AAKOJ
02-02-2010, 18:05
من که بعد از اون ماجرا نمی تونم بیشتر از 7 یا 8 کیلوبایت از رپید دان کنم . دوستان اگر یه تستی کنند ! ممنون میشیم . در حالی که اکانت هم دارم نمیدونم این چشه ؟ در دانلود از بقیه سایتا هم ، مشکل ندارم

FARID88
02-02-2010, 19:50
دسوتان اینجا کسی از پارس آنلاین سرویس گرفته ؟

وضع دانلودش به خصوص شبانه چطوره ؟

tohidkh
02-02-2010, 21:29
سلام سلام سلام.

باید خدمت دوستان همارایی یه مطلبی بگم.

حدود 40 ساعت قطعی داشتیم.

که به دو قسمت تقسیم میشه.

20 ساعت اول، مشکل همارا بود..

با دلایل عجیب و غریبی میتونم حدس بزنم چه بلایی به سرشون اومده بود.

همونطور که میدونید 5565335، شماره پشتیبانی روزانه هماراسیستم هست و اگه شب بهش زنگ بزنی به هیچ وجه برنمیدارند.

دیشب ساعت 10 زنگ زدم به این شماره دیدم تلفن رو برداشتند.

این نشون میده که مشکل جدی تر از اونی بوده که بشه حدس زد و احتمالا همه شون آماده باش بودند. :دی

و اما 10 ساعت آخر که مربوط به دیتای استان بوده.

در کل استان به غیر از GPRS، به هیچ وجه نمیشد به اینترنت وصل شد.

خب دیگه چه خبر؟ :دی

sei_pm
02-02-2010, 22:10
سلام سلام سلام.

همونطور که میدونید 5565335، شماره پشتیبانی روزانه هماراسیستم هست و اگه شب بهش زنگ بزنی به هیچ وجه برنمیدارند.

این نشون میده که مشکل جدی تر از اونی بوده که بشه حدس زد و احتمالا همه شون آماده باش بودند. :دی

برای اونها جدی بود ولی برای ما نه چون فکر کنم هسته IBS شون از کار افتاده بود و نمی تونیستید وارد اشتراکتون تو سایتشون بشید یعنی اگر شما کانکت می شدید حجمتون کم نمی شد.

B U L U T
02-02-2010, 22:54
سلام
بنظرتون با امدن مخابرات ( کسی میدونه کی)
قیمت ها رو کاهش و سرعت افزایش میدن ای سرویس دهنده های ایرانی عین پورت 1 مگ که شاتل بسته برای 128 ها

ir_elf
03-02-2010, 02:57
سلام سلام سلام.

توحید جان سلام.
تا اونجایی که دوستان خودی داخل همارا گفتن IBS فقط 2 ساعت مشکل داشت که بعد کل دیتا قطع شد. از طرف عزیزان. فکر کنم این دهه فجر همین جوری قطعی داشته باشیم. :31: مبارکه

ir_elf
03-02-2010, 03:31
سلام
بنظرتون با امدن مخابرات ( کسی میدونه کی)
قیمت ها رو کاهش و سرعت افزایش میدن ای سرویس دهنده های ایرانی عین پورت 1 مگ که شاتل بسته برای 128 ها

فکر نکنم. به نظرم چون دسته مخابرات هست فقط سعی می کنه سرعت خودش رو بالا ببره و چون هزینه تموم شده برای شرکتها فرقی نمی کنه فکر کنم تغییر قیمتی نداشته باشن مگر اینکه با ارائه سرویسهای ویژه ای از مخابرات احساس خطر کنن. :20:

B U L U T
03-02-2010, 12:47
فکر نکنم. به نظرم چون دسته مخابرات هست فقط سعی می کنه سرعت خودش رو بالا ببره و چون هزینه تموم شده برای شرکتها فرقی نمی کنه فکر کنم تغییر قیمتی نداشته باشن مگر اینکه با ارائه سرویسهای ویژه ای از مخابرات احساس خطر کنننمیگم ولی بعد از کوچ من به مخابرات دیگه هر کاری بکننمخم نیست

.:HAMED:.
03-02-2010, 20:15
سلام
قربونه همه همشهریا
فقط یه مشکلی هست .تاپیک اسمش ای دی اس ال تبریزه .انتظار میره توش نه تنها درمورد اینترنت پر سرعت رفقا بحث بشه، بلکه یه آموزش خاصی که باید در روال خرید و استفاده از این پدیده ، از خود در میکنیم را هم از سوی اساتید داشته باشیم
یعنی آقا الان من میخواد ای دی اس ال بخرم .با اجازه شما باید چیکار کنیم؟
ممنان
اینکه کدوم شرکت خوبه
سرعت مورعتش چه جوریه؟
یاشاسین

ir_elf
04-02-2010, 04:45
هر دم از این باغ ...
برادرا زدن سایت میهن دانلود رو هم فیلتر کردن :41:
آخه یکی نیس بگه از چی می ترسین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دیگه داره حالم از اینترنت ایرانی به هم می خوره. بعد می گن آزادی...

ir_elf
04-02-2010, 04:54
سلام
قربونه همه همشهریا
فقط یه مشکلی هست .تاپیک اسمش ای دی اس ال تبریزه .انتظار میره توش نه تنها درمورد اینترنت پر سرعت رفقا بحث بشه، بلکه یه آموزش خاصی که باید در روال خرید و استفاده از این پدیده ، از خود در میکنیم را هم از سوی اساتید داشته باشیم
یعنی آقا الان من میخواد ای دی اس ال بخرم .با اجازه شما باید چیکار کنیم؟
ممنان
اینکه کدوم شرکت خوبه
سرعت مورعتش چه جوریه؟
یاشاسین

:31:
1- شما تشریف می بری یه مودم ADSL می خری در حدوده 40 تومن (ترجیها همونی که شرکت می ده بهتره)
2- از شرکتهای ارائه دهنده یکی رو انتخاب می کنی (من از همارا استفاده می کنم و راضیم (تقریبا) - پارس آنلاین هم جدیدا داره میترکونه - صبا هم معرف حضور همه هست ، خوب در عین حال مشکلاتش زیاده)
3- پلن مورد نیازتو انتخاب می کنی:
اگه قصدت دانلود محض است (یعنی کلا فرقی نداره سیستم زیاد روشن بمونه ) می تونه نا محدود بگیری و از صبح تا شب بزاری دان شه که در این حالت سرعتت پایینه.
اگه بازم قصد دانلود ، فیلم دیدن ، موزیک آنلاین و وب گردی سریع و چت داری و مدت زمانی که کامپیوتر روشنه واست مهمه می تونی محدود بگیری و از سرعت بالاش (نسبت به نامحدود) و دانلود رایگان شبانش استفاده کنی.

-- من به شخصه محدود رو ترجیح می دم، من سرعت می خوام :31: -- همارا هم کاره خوبی کرده، هر وقت مقدار اعتبارت تموم شد باز می تونی شارژ کنی (در مورد پلن کلاسیک)
4- پرداخت پول توسط پدر بیچاره و یا جیب بیچاره تر :31:
5- بعد از 24 ساعت نسبت به چک کردن خط تل اقدام می کنن، اگه همه چی درست باشه ظرف 2 روز ADSL دار می شوی :31:

تمام.
اینم فرایند استفاده از اینترنت پرسرعت!! ایران!! :13:
:31: موفق باشی
یا علی

AB
04-02-2010, 12:42
هر دم از این باغ ...
برادرا زدن سایت میهن دانلود رو هم فیلتر کردن :41:
آخه یکی نیس بگه از چی می ترسین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دیگه داره حالم از اینترنت ایرانی به هم می خوره. بعد می گن آزادی...

خیلی جالبه.دیشب پرشین تولز رو باز کردم.دوباره ریفرش کردم دیدم فیلتر شده!!!

در عرض 30 ثانیه فیلتر شد.

amin_lni
04-02-2010, 12:46
:31:
1- شما تشریف می بری یه مودم ADSL می خری در حدوده 40 تومن (ترجیها همونی که شرکت می ده بهتره)
2- از شرکتهای ارائه دهنده یکی رو انتخاب می کنی (من از همارا استفاده می کنم و راضیم (تقریبا) - پارس آنلاین هم جدیدا داره میترکونه - صبا هم معرف حضور همه هست ، خوب در عین حال مشکلاتش زیاده)
3- پلن مورد نیازتو انتخاب می کنی:
اگه قصدت دانلود محض است (یعنی کلا فرقی نداره سیستم زیاد روشن بمونه ) می تونه نا محدود بگیری و از صبح تا شب بزاری دان شه که در این حالت سرعتت پایینه.
اگه بازم قصد دانلود ، فیلم دیدن ، موزیک آنلاین و وب گردی سریع و چت داری و مدت زمانی که کامپیوتر روشنه واست مهمه می تونی محدود بگیری و از سرعت بالاش (نسبت به نامحدود) و دانلود رایگان شبانش استفاده کنی.

-- من به شخصه محدود رو ترجیح می دم، من سرعت می خوام :31: -- همارا هم کاره خوبی کرده، هر وقت مقدار اعتبارت تموم شد باز می تونی شارژ کنی (در مورد پلن کلاسیک)
4- پرداخت پول توسط پدر بیچاره و یا جیب بیچاره تر :31:
5- بعد از 24 ساعت نسبت به چک کردن خط تل اقدام می کنن، اگه همه چی درست باشه ظرف 2 روز ADSL دار می شوی :31:

تمام.
اینم فرایند استفاده از اینترنت پرسرعت!! ایران!! :13:
:31: موفق باشی
یا علی

مودم 23 تومنه

اگه وایرلس بخوای 60 تومن معمولیشه

merlin001
04-02-2010, 13:42
خیلی جالبه.دیشب پرشین تولز رو باز کردم.دوباره ریفرش کردم دیدم فیلتر شده!!!

در عرض 30 ثانیه فیلتر شد.

فکر کنم فردا پس فردا اینجا رو هم فیلتر کنند. و فقط سایت هایی خودشون بمونه :2: :2:

hosseintdk775
04-02-2010, 18:19
فکر کنم فردا پس فردا اینجا رو هم فیلتر کنند. و فقط سایت هایی خودشون بمونه :2: :2:

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
اتفاقا این سایت هم از این فیلترینگ بی نصیب نبود / فروشگاه p30world هم فیلتر شده

arashrasa
04-02-2010, 18:47
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
اتفاقا این سایت هم از این فیلترینگ بی نصیب نبود / فروشگاه p30world هم فیلتر شده

انا لله و انا الیه راجعون

این طور که پیش میره بهتر در شرکت و تخته کنیم بریم تخمه بفروشیم
فردا خودمونم فیلتر می کنن :31: