PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان شرقی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102

symk
01-09-2009, 22:51
من خودم از همارا انتقاد دارم ولی فکر میکنم این id فقط واسه انتقاد از همارا ساخته شده:27:
بابا دیگه همه قبول کردن همارا ضعف داره لازم نبود یه id جدید بسازی:biggrin:

موافقم باهات . احتمالا از پرسنل ماکس نت :21: اومده از حرفهایی که مسعود زده از شرکتش دفاع کنه :27:
خوشتیپ این راهش نیست . به جای اینکه از ماکس نت تعریف کنی بیا به مواردی که مسعود اشاره کرد جواب درست و حسابی بده (هر چند هنوز هم از نحوه و شیوه مسعود انتقاد دارم) :31:
تعریف کردن شما از ماکس نت مثل تعریف مسعود از همار سیستم . من نظرات شما رو به عنوان اینکه ۱۰۰ درصد از سیستمتون تعریف میکنید رو رد میکنم . بهتره ما استفاده کننده ها بگیم که چی خوبه چی بده . پس الکی آی دی درست نکنید و هی از خودتون تعریف کنید :33:

sh_rootnt
02-09-2009, 08:36
با سلام
من هم یه مدته دارم از ماکس نت استفاده میکنم . سرویسش بد نیست . قبلا همارا بودم خیلی قطعی و افت سرعت داشتم ( یا از شانس بد من بوده) الان با اینکه ماکس نت هم مشکل داره بعضی وقتها ولی راضی هستم

tina_sanjab
02-09-2009, 09:08
من هم ماکس نتی هستم هر از گاهی هم کارتهای شاتل رو میگیرم . دیگه هیچی پیدا نکنم از همارا استفاده نمیکنم . همارا به قول دوستان شاکی دیگه این همه جنگ نداره . دیگه از ائل همین بوده آخرش هم همین خواهد بود و من از وقتی یادم میاد همارا همین بوده ولی شما نگاه کنید تو چند سال شرکتهای دیگه ای اومدن و بازار رقابت خوبی شده . کدوم ارزون تر و بهتر حال بده مشتری اون میشم :27:

Bh_hellboy
02-09-2009, 11:28
دوستان لطفآ بی انسافی نکنید! این شرکت همارا بود که باعث شد این رقابت تو شهرمون ایجاد بشه و قیمت اینترنت تبریز تقریبآ در صطح کشور پایین ترین باشه! درسته که 2 هفته ای هست که حداقل 25 درصد پاکت لاست داره که سرعت پایین لود صفحات و سرعت دانلود معمول به خاطر همین مشکله که به نظر من به همارا ربطی نداره و مربوط به شرکت زیرساحت میشه.

من حدود 2 ساله که ADSL دارم اول با شاتل شروع کردم اولایل ای پی اشتراکی میداد که هیچی نمیشد از آپلود سنتر ها دانلود کرد تورنت هم که ... البته چند ماه بعد حل شد سرعتش خوب بود(دقیقآ 128) ولی قیمتش زیاد بود بعد 5 6 ماه به همارا مهاجرت کردمو تا الان هم اینجام.به دور از غرض ورزی میگم واقعآ در این مدت خود شرکت مشکلی نداشته.تا 6 7 ماه پیش سرعت دانلود نا محدودش برای من که در محدوده بازار هستم(نسبتآ دور از مرکز مخابراتی) 13 بود که از بعد عید به 15.5 رسیده و همیشه هم ثابت بوده سرعت دانلود محدود هم 45 بود البته از بعد عید محدود نگرفتم.یادش بخیر اواسط باگ نرم افزار اکانتیگشون باعث شد یه ماهی 512 نامحدود رو با سرویس محدود تجربه کنیم :دی

AAKOJ
02-09-2009, 11:49
سلام
می نمیدونم چرا وقتی صحبت از این همارا و یا ماکس نت میشه اعضای جدید در این فروم زیاد میشن ؟ دوستان ای کاش قبل از این مشکلات عضو می شدن تا الان براشون دفاع از شرکت راحت باشه .
مشکلات همارا اینه که:
دروغ میگه بدجوری : 3 بار تماس گرفتم و 3 بار حر فالی متفاوتی در مورد این 2 هفته شنیدم . اول گفتن کابل بین زنجان و تبریز قطع شده سه روز بعد گقتند اصلا مشکلی نداریم و شرکت با نهایت قدرت سرویس می ده دو روز پیش گفتند که تقصیر مخابرات و فیلترینگ
مشکلاتشو قبول نمیکنه : مهمترین آنها DNS است که هر چی میگیم آقا مشکل دارین میگن نه بابا ما که کارمند هستیم مشکلی نمی بینیم چه برسه به شما . آخه عزیزم مشکل داخل شرکت نمیاد که بروز کنه یه سری به یکی از کاربران بزنه میفهه

aminalex
02-09-2009, 12:10
سلام
می نمیدونم چرا وقتی صحبت از این همارا و یا ماکس نت میشه اعضای جدید در این فروم زیاد میشن ؟ دوستان ای کاش قبل از این مشکلات عضو می شدن تا الان براشون دفاع از شرکت راحت باشه .
مشکلات همارا اینه که:
دروغ میگه بدجوری : 3 بار تماس گرفتم و 3 بار حر فالی متفاوتی در مورد این 2 هفته شنیدم . اول گفتن کابل بین زنجان و تبریز قطع شده سه روز بعد گقتند اصلا مشکلی نداریم و شرکت با نهایت قدرت سرویس می ده دو روز پیش گفتند که تقصیر مخابرات و فیلترینگ
مشکلاتشو قبول نمیکنه : مهمترین آنها DNS است که هر چی میگیم آقا مشکل دارین میگن نه بابا ما که کارمند هستیم مشکلی نمی بینیم چه برسه به شما . آخه عزیزم مشکل داخل شرکت نمیاد که بروز کنه یه سری به یکی از کاربران بزنه میفهه
:31: منم با حرفات به شدت موافقم ...این شرکت ها مخصوصا همارا و ماکس واسه تبلیغ و تعریف از خودشون چه کار ها که دیگه نمی کنند ...این خوبه که دارن فروم ها رو می خونند و از مشکلات یوزر ها اگاه می شوند :5:ولی دیگه این دفاع ناشیانه از خودشون با ایجاد کاربر های جدید تو این فروم خیلی مسخره است:22: ...ای کاش به جای اینکه وقتشون رو واسه این کارها تلف کنند کیفیتشون رو افزایش بدهند:devil:

msasanr82
02-09-2009, 14:25
از انتقاد شنيدن و انتقاد كردن خوشم مي ياد. ممنون از همه كساني كه در مورد پست من نظر دادن. اولا من آرزو مي كنم كه ماكس نت منو استخدام كنه چون واقعاً باعثه افتخاره آذربايجان و تبريزه دوماً كه من دفاع يكجانبه نكردم و از شركت همارا حرف نزدم. من كيفيت و برخورد با مشتري رو در ماكس نت بيشتر از همه شركتها ديدم. بعلاوه اينكه تنوع سرويسهاش حرف نداره.
من از سرويس 512k-6G شش ماهه ماكس نت استفاده مي كنم و سرعت دانلودم اكثر اوقات 60 هست. حالا خودتون قضاوت كنيد.

symk
02-09-2009, 14:29
از همه دوستان میخوام که خونسردی خودشونو حفظ کنند . تا اینا باشند با یوزرها اینطوری رفتار نکنند . البته به قول aminalex که خوبه دارند این سایت و این تاپیک رو می خونند . من همیشه طرفداری از کسی میکنم که حق منو پایمال نکنه . این ماکس نتی ها نمیگم خوبند ولی ۱۰۰۰ برابر شرف دارند به این همارایی کلاه بردار . به هر حال الان وضعم اینطوریه اگر ماکس نت بدتر شد میرم صبا نت اگر اونم بدتر شد میرم شاتل و بعد از اون دیگه این شهر رو ترک میکنم ولی از همارا اینترنت نمیگیرم

keylogger
02-09-2009, 14:38
با سلام به شما دوستانه عزیز:10:
من هر چند وقت به سر به اینجا میزنم و این بار می خوام در حالتهای کلی اینترنت تبریز رو به شما ها تعریف کنم

دوستانه عزیز بنده 1 سال هست از ماکس نت سرویس دارم فبلا ها از شاتل داشتم به خاطر محدود بودنش اومدم همارا سیستم ولی بعدها که همارا اساسی قاطی کرده بود رفتم از ماکس نت گرفتم !

بنده از این شرکت ها فقط ترافیک ماهانه 15 گیگا و پینگ یا همون لاتنسی یا Time خوب می خوام
و هیچ احتیاجی به سرعت دانلود ندارم :41:
حال تست هایی که بنده انجام دادم این ها است

1- شاتل ==== < پینگ خوب - محدود - قیمت بالا - پستیبانی متوسط - سرعت متوسط >
2- ماکس نت== < پینگ متوسط - نامحدود - قیمت مناسب - پشتیبانی افتضاح - سرعت متوسط>
3- همارا ==== < پینگ بد - نامحدود - قیمت مناسب - پشتیبانی متوسط - سرعت افتصاح>
4- پارس انلاین =<پینگ عالی - محدود - قیمت مناسب - پشتیبانی متوسط - سرعت خوب >
5- صبا نت ===<پینگ عالی - محدود - قیمت عالی - پشتیبانی ضعیف - سرعت نوسان دار >
6- لایزر ====<پینگ متوسط - محدود - قیمت متوسط - پشتیبانی متوسظ - سرعت افتضاح>

این ها تست های من از این شرکت ها بودن .

الان هم ساعته 3:36 روز چهارشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۸۸ هست که اینترنت کاهس سرعت شدیدی گرفته و هنوز 4 ساعته که درست نشده زمگ زدم ماکس نت گفتن همین 14 دقیقه پیش افت سرعت بود ولی الان خوب شده :19::41: یعنی باز دروغ با دروغ
کی قراره اینا اصلا ح بشه ؟

AAKOJ
02-09-2009, 14:58
از همه دوستان میخوام که خونسردی خودشونو حفظ کنند . تا اینا باشند با یوزرها اینطوری رفتار نکنند . البته به قول aminalex که خوبه دارند این سایت و این تاپیک رو می خونند . من همیشه طرفداری از کسی میکنم که حق منو پایمال نکنه . این ماکس نتی ها نمیگم خوبند ولی ۱۰۰۰ برابر شرف دارند به این همارایی کلاه بردار . به هر حال الان وضعم اینطوریه اگر ماکس نت بدتر شد میرم صبا نت اگر اونم بدتر شد میرم شاتل و بعد از اون دیگه این شهر رو ترک میکنم ولی از همارا اینترنت نمیگیرم
باید این اقای جلیل زاده و همکاران محترمشان یه سری به این فروم ها هم بزنند نه اینکه از مانیتور روبه رویشان گزارش بدند .
در ضمن باید پاسخگو باشند . همانطور که یک هفته مانده به تمدید SMS میزندد و یا با خونه و موبایل تماس میگیرن که آقا بیا تمدید کن باید الان هم یک SMS ویا یک ایمیل می زدن که آقا به خاطر این مشکلات ما کاهش سرعتو داریم ما هم کارامونرا طوری ردیف می کردیم که این طوری علاف نمی شدیم . کلی آپلود داریم که نمیتونیم اپلود کنیم ، از رپید دانلود میکنیم ، وسطا قاط میزنه و تمام زحماتمون به هدر می ره .
من هم از این به بعد پشت دستمو داغ می کنم تا از همارا سرویس نگیرم چون عرضه سرویس دادن خوب به مشتری را ندارند . در ضمن هر چه قدر هم از این همارا تعریف کنید بازم باید کاربران قضاوت کنند نه اینکه با چند تا ای دی جدید بیان و وراجی کنند .

symk
02-09-2009, 15:01
موافقم این آماری که دادی خیلی آمار خوبی بود . به نظر منم پارس آنلاین خوب عمل داره میکنه مثل اوایل ماکس نت اگر ادامه داشته باشه . چون کاربرهاش کمه خوب میتونه سرویس بده . به نظر من فعلا با این آمار میشه تصمیم عاقلانه گرفت . در حالت کلی همارا شرکتی هستش که با اون همه سال تجربه بیشتر تو ندادن سرویس به کاربرها تحربه جمع کرده . به هر حال تجارت همینه باید جیب آقای جل... از پول پر بشه . تا شرکتهای جدید نیاند و رقابت نکنند همینطوری این وضع ادامه داره

Bh_hellboy
02-09-2009, 17:52
دوست عزیز جناب آقای AAKOJ
چه خوبه قبل حرف زدن کمی فکر کنیم!

تاریخ ثبت نام منو ببینی من یک سال قبل تو ثبت نام کردم یوزرمو هم تو نت سرچ کنی میبینی که ...!خوبه الان من بیام بگم تو هم از طرف صبانت اومدی هر دوی اینا رو تخریب کنی؟
شما بگو کدوم قسمت حرف منو قبول نداری یا خلاف واقع بوده که متهم به وراجی شدم؟
درست من 3 بار تو همین فروم گفتم که مشکل دارم درواقع اولین نفری بودم که مشکل با لود شدن صفخات رو مطرح کردم.دوست عزیز من نمیدونم شما چقدر در این مورد اطلاع دارید ولی تجربه به من نشون داده مشکل پاکت لاست زمان قطعی کابل ها اتفاق می افته و این تجربم رو خواستم با بقیه در میون بزارم حالا شما خوشت نیومده میتونی به این و اون بدو بیراه بگی.
اصلآ میخوای یه قرار بزاریم شیشه های شرکتو بیاریم پایین!

Bh_hellboy
02-09-2009, 18:00
ویرایش شد ...

AAKOJ
02-09-2009, 19:51
دوست عزیز جناب آقای AAKOJ
چه خوبه قبل حرف زدن کمی فکر کنیم!

تاریخ ثبت نام منو ببینی من یک سال قبل تو ثبت نام کردم یوزرمو هم تو نت سرچ کنی میبینی که ...!خوبه الان من بیام بگم تو هم از طرف صبانت اومدی هر دوی اینا رو تخریب کنی؟
شما بگو کدوم قسمت حرف منو قبول نداری یا خلاف واقع بوده که متهم به وراجی شدم؟
درست من 3 بار تو همین فروم گفتم که مشکل دارم درواقع اولین نفری بودم که مشکل با لود شدن صفخات رو مطرح کردم.دوست عزیز من نمیدونم شما چقدر در این مورد اطلاع دارید ولی تجربه به من نشون داده مشکل پاکت لاست زمان قطعی کابل ها اتفاق می افته و این تجربم رو خواستم با بقیه در میون بزارم حالا شما خوشت نیومده میتونی به این و اون بدو بیراه بگی.
اصلآ میخوای یه قرار بزاریم شیشه های شرکتو بیاریم پایین!
سلام دوست عزیز Bh_hellboy
قصدم شما نبودین اگر باعث ناراحتی شما شدم ببخشین .
فقط یکسری دوستان هستند که درست زمانی که مشکل برای این شرکتا پیش میاد ظهور میکنند اونم یا یک پست و تعریف از یک شرکت .
من پستهای شما را دنبال کردم و درسته و گفته های شما را تائید می کنم . اما مشکل ما با خود همارا است و دوستانی که بدون هیچ گونه علتی از این شرکت طرفداری می کنند .
من بازم می گم قصد من شما نبودین و نمی خواستم با نام بیان کنم . و اگر سوءتفاهمی پیش اومده من عذر می خواهم .
در ضمن شیشه های شرکتو پایین آوردن ماله عصر حجره
موفق باشین

Bh_hellboy
02-09-2009, 20:14
من ناراحتی شما رو درک می کنم دوست عزیز این ناراحتی و اعصاب خوردی رو بنده هم دارم و اصلآ قصد ندارم از یه شرکت حمایت مغرضانه کنم.من فقط برداشتم از این ماجراها اینه که یکی داره این وسط کارشکنی میکنه و عقلم بهم میگه که احتمال اینکه این کارشکنی از طرف شرکت ها باشه خیلی کمه.چرا باید یه شرکتی کاربراش رو از خودش ناراضی کنه؟

دوست عزیز دشمن ما شرکت ها نیست , مخابراته.اون مخابراتی که STM1 رو اینطرف بندر از امارات تحویل میگیره 8000 دلار (در حالی که اگه تو کنسرسیوم ها شرکت کنه میتونه ساحب اون خط بشه البته با هزینه ماهانه 300 دلار!)اون طرف بندر میده 32 میلیون تومان همون شرکتی که ماه ها 2 تومن اضافه بابت آبونمان از ما گرفته و حالا میخواد نشون بده که شرکت های خصوصی نمیتونن رضایت کاربران رو جلب کنن و خودشون وارد بشن کمر همه ی شرکتارو بشکنن و بعد شب 22 خرداد sms هارو قطع کنن!!!!

برداشت من از این ماجراها اینه شاید درست باشه شاید اشتباه.
به هر حال طرف ما شرکتاس و باید شکایتمون رو به اونها بگیم و اونا اقدام کنن.چطوره قرار بزاریم یه روز دسته جمعی برای اعتراض حضوری بریم همارا؟ دیگه این وضع غیر قابل تحمل شده.

behnam_tr
02-09-2009, 20:14
با سلام ...
من حدود 1 سال هست که از همارا استفاده میکنم . البته تا حالا از ماکس نت یا سایر سرویس دهنده ها استفاده نکردم تا اینجا مقایسه کنم اینجا فقط مواردی رو میگم که شخصا تجربه کردم از همارا ...

طی یک سالی که کاربر همارا بودم یه معایبی از این شرکت حداقل در موردخودم آشکار شد که چند تاشو میگم ...

معایب شرکت و سرویسها ::

1- پشتیبانی ضعیف
2- سرعت همیشه نوسان دارد وقتی هم زنگ میزنی شرکت که بگی دلیلش چیه یا میگن انتقال پهنای باند یا قطع کابل ها (( خلاصه میگن که مشکل از اینترنت کشور هست نه ما !! ))
3- سرعتش به نظر من قابل قبول نیست.
4- در بسیاری از موارد نمیشه از سایتهایی که قابلیت ریزوم ندارن دانلود کرد
( این مورد رو تو 5 شهر تست کردم تو هیچ کدوم جواب نداده )
و ........

مزایا یا بهتره بگم برتریها ::

1- قیمت مناسب نسبت به سایر شرکت ها
2- فراگیر بودن مناطق و شهرهای تحت پوشش

=====================
به نظر من طرفداری از یه شرکت یا کلا طرفداری محض از یه چیز کاملا اشتباهه شاید به نظر من همارا بهتر باشه به نظر شما ماکس نت ...

باید قبول کنیم که هر کدوم از این شرکت ها مزایا و معایبی نسبت به هم دارن و نمیشه گفت که برتر مطلق کدوم هست ...

موفق باشید ...

Bh_hellboy
02-09-2009, 20:20
منم با ریست شدن کانکشن تو همارا مشکل داشتمو دارم ولی با سرعت نه.پشتیبانی هم هیچ وقت زنگ نمیزنم! چون از زمان شاتل که سر همین پشتیبانی ازش جدا شدم فهمیدم که پشتیبانی رو گزاشتن برا دروغ گفتن به ملت.
شما کدوم منطقه تبریز میشینین؟منطقه مخابراتیتون کدومه؟

behnam_tr
02-09-2009, 20:32
منم با ریست شدن کانکشن تو همارا مشکل داشتمو دارم ولی با سرعت نه.پشتیبانی هم هیچ وقت زنگ نمیزنم! چون از زمان شاتل که سر همین پشتیبانی ازش جدا شدم فهمیدم که پشتیبانی رو گزاشتن برا دروغ گفتن به ملت.
شما کدوم منطقه تبریز میشینین؟منطقه مخابراتیتون کدومه؟

:10:آبرسان -شهریار بودم قبلا ولی الان مرند هستم ....

Bh_hellboy
02-09-2009, 20:39
خوبه پس, اگه کسی از رفقای مرندی دانشگاه پرسید میگم طرف همارا نره :دی

AAKOJ
02-09-2009, 20:44
من با گفته های دوستان موافقم و از اطلاعات انها هم استفاده کردیم .
در مورد اینکه همارا با بعضی از سایتها هم مشکل دارم اینو اضافه کنم که با اکانت مگاآپلود بیشتر از 30 کیلوبایت نمی داد و باید با چند تا کانکشن دانلود می کردیم .

behnam_tr
02-09-2009, 20:51
در مورد اینکه همارا با بعضی از سایتها هم مشکل دارم اینو اضافه کنم که با اکانت مگاآپلود بیشتر از 30 کیلوبایت نمی داد و باید با چند تا کانکشن دانلود می کردیم .

من کلا با همارا نمیتونم از رپیدشر و هر سایتی که قابلیت ریزوم نداره دانلود کنم حتی 1 کیلوبایت ...

AAKOJ
02-09-2009, 20:55

Bh_hellboy
02-09-2009, 20:56
نه بابا دیگه مشکل من اون همه جدی نیست!
منم با مگا آپلود و نت لود مشکل دارم ولی رپیدشیر نه دیگه البته چند وقتیه فایل بزرگ نگرفتم ازش.

mf.designing
02-09-2009, 21:07
من کلا با همارا نمیتونم از رپیدشر و هر سایتی که قابلیت ریزوم نداره دانلود کنم حتی 1 کیلوبایت ...
مشکل شما از ISP نیست دوست من . شما یکبار ویندوزت رو عوض کن (قبلی رو نصب نکن !) 100% حل میشه . بعد هم روترت رو از اول تنظیم کن و همه جی رو رو اتومات قرار بده و NAT رو هم فعال کن و به DNS و ... هم کاری نداشته باش.

symk
02-09-2009, 21:58
حالا داریم کم کم نتیجه میگیریم . تو این که مخابرات مشکل داره شکی نیست و این مربوط به تبریز نیست همه ایران این مشکل رو با مخابرات داره ولی انصاف هم نیست که بگیم پشتیبانی یعنی دروغ . نگاه کنید من بازم میگم من خودم شخصا کی ارزون تر و بهتر سرویس بده از اون سرویس میگیرم چون پول چاپ نمیکنم که الکی به کسی پول بدم . ولی بیایید یه نگاه بهتر به قضیه داشته باشیم . من تا حالا فقط دوستانی که راهنمایی میخواستند فقط میگفتم که نسبت به نوع سرویس و کاری که با اینترنت دارند از چه شرکتی اونم فقط نظر شخصیمو میگفتم . داستان از اونجا شروع شد که یه شرکت به نام ماکس نت اومده یه سرویس پشتیبانی ۲۴ ساعته با تشکیلات عظیم راه اندازی کرده که تا حالا به نظر من خوب نبوده ولی اینو در نظر بگیرید که این افراد همه لیسانس کامپوتر و تحصیل کرده و همشهری های ما هستند اول از همه اینکه اشتغال زایی شده دوم اینکه اول راه هستند (همه ما میدونیم که در دانشگاه چیزی در مورد شبکه تدریس نمیشه پس انتظار جواب دادن این سیستم در زمان کوتاه نباشیم) سوم اینکه دوستانی با تخریب کردن این حرکت شرکت ماکس نت (که به نظر من اگر این راه رو ادامه بدن نتیجه میگیرند ) قصد اینو داشتند که کاربران رو بر علیه این سیستم تحریک کنند که کار پسندیده ای نیست . ما کاربرا باید کاری بکنیم که همه شرکتها این کار رو انجام بدن و به این سمت حرکت کنند چون در وهله اول نتیجش به خود ما باز میگرده نه اینکه بیاییم اول کار شروع کنیم مسخره کردن دوستان تازه کار پشتیبانی . یک نفر که سالهاست در سیستم های سرویس دهنده و شبکه مشغول به کار هستش راحت میتونه یه نفر تازه کار رو سر کار بذاره و بعد بیاد اینجا بگه که شرکت فلان اینطوری شرکت فلان اونطوری . من فقط میخوام بدونم هدف از تخریب چیه ؟؟؟ چه دلیلی داره تخریب کنیم؟؟؟ مثلا وضع ما کاربرا بهتر میشه ؟؟؟ بعید میدونم
به هر حال دوستان تبریزی من به شخصه دوست دارم دست به دست هم کاری بکنیم که به سمت بهتر شدن بریم و در مقابل تغییرات و سیستمها مقاومت نکنیم به امید روزی که وضع حتی اگر به اندازه ذره ای بهتر شدن باشه حرکت کنیم
موفق باشید

behnam_tr
02-09-2009, 21:59
مشکل شما از ISP نیست دوست من . شما یکبار ویندوزت رو عوض کن (قبلی رو نصب نکن !) 100% حل میشه . بعد هم روترت رو از اول تنظیم کن و همه جی رو رو اتومات قرار بده و NAT رو هم فعال کن و به DNS و ... هم کاری نداشته باش.

مطمئنم مشکل از ویندوز نیست رو هزار تا ویندوز تست کردم !!

این nat که میگی چی هست ؟؟ چطوری باید تنظیمش کنم ؟؟

subasa
02-09-2009, 22:38
تا حالا که همارا هیچ مشکلی نداشت هیچ کس صداش در نیومد ولی الان که دو سه روز سرعتش افت کرده همه این جا شدن واسه ما کارشناس. هر کی هرجی دلش میخواد میگه. هر چند که من تو این دو سه روزم هیچ افت سرعتی نداشتم.
جناب symk نگفتی بچه کجایی ؟ کدوم شهر؟

Bh_hellboy
02-09-2009, 23:28
حالا داریم کم کم نتیجه میگیریم . تو این که مخابرات مشکل داره شکی نیست و این مربوط به تبریز نیست همه ایران این مشکل رو با مخابرات داره ولی انصاف هم نیست که بگیم پشتیبانی یعنی دروغ . نگاه کنید من بازم میگم من خودم شخصا کی ارزون تر و بهتر سرویس بده از اون سرویس میگیرم چون پول چاپ نمیکنم که الکی به کسی پول بدم . ولی بیایید یه نگاه بهتر به قضیه داشته باشیم . من تا حالا فقط دوستانی که راهنمایی میخواستند فقط میگفتم که نسبت به نوع سرویس و کاری که با اینترنت دارند از چه شرکتی اونم فقط نظر شخصیمو میگفتم . داستان از اونجا شروع شد که یه شرکت به نام ماکس نت اومده یه سرویس پشتیبانی ۲۴ ساعته با تشکیلات عظیم راه اندازی کرده که تا حالا به نظر من خوب نبوده ولی اینو در نظر بگیرید که این افراد همه لیسانس کامپوتر و تحصیل کرده و همشهری های ما هستند اول از همه اینکه اشتغال زایی شده دوم اینکه اول راه هستند (همه ما میدونیم که در دانشگاه چیزی در مورد شبکه تدریس نمیشه پس انتظار جواب دادن این سیستم در زمان کوتاه نباشیم) سوم اینکه دوستانی با تخریب کردن این حرکت شرکت ماکس نت (که به نظر من اگر این راه رو ادامه بدن نتیجه میگیرند ) قصد اینو داشتند که کاربران رو بر علیه این سیستم تحریک کنند که کار پسندیده ای نیست . ما کاربرا باید کاری بکنیم که همه شرکتها این کار رو انجام بدن و به این سمت حرکت کنند چون در وهله اول نتیجش به خود ما باز میگرده نه اینکه بیاییم اول کار شروع کنیم مسخره کردن دوستان تازه کار پشتیبانی . یک نفر که سالهاست در سیستم های سرویس دهنده و شبکه مشغول به کار هستش راحت میتونه یه نفر تازه کار رو سر کار بذاره و بعد بیاد اینجا بگه که شرکت فلان اینطوری شرکت فلان اونطوری . من فقط میخوام بدونم هدف از تخریب چیه ؟؟؟ چه دلیلی داره تخریب کنیم؟؟؟ مثلا وضع ما کاربرا بهتر میشه ؟؟؟ بعید میدونم
به هر حال دوستان تبریزی من به شخصه دوست دارم دست به دست هم کاری بکنیم که به سمت بهتر شدن بریم و در مقابل تغییرات و سیستمها مقاومت نکنیم به امید روزی که وضع حتی اگر به اندازه ذره ای بهتر شدن باشه حرکت کنیم
موفق باشید

دوست عزیز کسی در مورد شرکت خاصی حرف نزد.اصلآ اطلاع ندارم کدوم شرکت پشتیبانی 24 ساعته گزاشته.من به شخصه با فلسفه پشتیبانی لااقل تو شهر خودم مشکل دارم.ببینید شما کی کارتون به پشتیبانی میکشه؟وقتی که مشکلی دارید دیگه درست؟ مشکل اینجاس که یا اختلال بیرون از شبکه اوناس یعنی چندصد نفر هم مثل شما دارند زنگ میزنند و پشتیبان نمیتونه درست حسابی جواب بده و بیشتره اوقات با بوق اشغال مواجه میشیم یا با عصبانیت میگه اشکال از طرف ما نیست! , یا اینکه مشکل داخل شبکشونه (البته این هم مثل مورد اولی حداقل گروه رو که یه مرکز مخابراتی با چند ده کاربره و شامل میشه) و تا جایی که من فهمیدم همیشه انکارش میکنن یا تقسیرو گردن اینو اون میندازن و اعتماد کاربراشونو همین جور که اینجا هم میبینیم به لجن میکشن.البته بعضی وقتها هم میتونن کمک کنن که واقعآ این موارد کمه.

حالا بیان پشتیبانی 200 نفره بزارن ,وقتی قادر به حل کردن موضوع نیستند چه ارزشی داره؟بگن کابل فلان جا قطع شده خوب که چی؟ به ما چه که قطع شده؟مگه ما پول به شرکت زیرساخت میدیم؟ببینید این وسط کی زیان میکنه؟ما که اعصابمون خورد میشه و پولمون هدر میره یا شرکتی که آبرو و کاربراشو از دست میده؟ به نظر من هردومون.

دوست عزیز مشکل ما جدی تر از این حرفاس, سطحی نگاش نکنیم

tohidkh
03-09-2009, 00:23
سلام به همگی.

بابا چه خبرتونه گرد و خاک راه انداختین.
فقط یه مدت نبودیماااااا.

ببیند. حقیقتش اینه که من طرفدار هیـــــــــــــــــــچ شرکتی نیستم.
از بین سرویس دهنده ها هم به مدت طولانی از همارا سیستم (بیش از یک سال)، یک دوره سه ماهه از صبانت، و مدتی هم (حدود 2 ماه) از سرویس ماکس نت استفاده کردم (البته سرویس ماکس نت رو خودم نخریده بودم. مربوط به محل کارم بود.)
دوستانی که میگن سرعت دانلود همارا برای رپیدشیر کمه، من اااااااااااااصلا قبول ندارم. چون بیش از 20 گیگ از رپید دانلود داشتم و هیچ مشکلی ندیدم.
در مورد مگا آپلود باید بگم که حق دارید.
سرعت قطعی هماراسیستم در سرویس +128 (512 محدود سه ماهه) برای دانلود از مگا آپلود 256 Kb/s یا همون (30KB/s) و برای 4Shared سرعت 128 (16KB/s ) میباشد.
حالا اگه بگید اینا رو از کجا گفتم، میگم از هیچ جا!!!
من بیش از یک سال مشترک همارا بودم. و از خیلی از سایتها دانلود داشتم. ولی سرهت همارا برای این دو تا سایت بیشتر از این نمیره!!! حتی اینو در سیستم های دوستانم که مشتکر همین سرویس همارا هستند، امتحان کردم.
پس دیگه جای هیچ حرف و حدیث و همچنین جنگی وجود نداره.

در مورد ماکس نت هم باید بگم که خودشو مضحکه عام و خاص کرده.

ببینید! لطفا ناراحت نشید. ما اینجا به هیچ کس توهین نمیکنیم.
این تاپیک برای اون ایجاد شده که در اون سرویس دهنده های ADSL تبریز، نقد بشند. هم خوب هاشون گفته بشه و هم بد هاشون.
پس لطفا هیچ کس تعصبی حرف نزنه.

بله! در مورد ماکس نت میگفتم!
سرویسهای معمولی با قیمت بالا و پشتیبانی بسیار ضعیف.
اون دوستی هم که میگفت همه ماکس نتی ها جوون هستند، باید خدمتشون چند تا نکته عرض کنم.
اول اینکه مگه جوون نباید اخلاق داشته باشه؟؟؟؟؟!!!!؟؟؟
مگه جوون نباید آداب جواب دادن به تلفن رو بلد باشه؟؟؟؟!!!
و....
مورد بعدی هم اینه که از این چیزها که بگذریم، ماکس نت میتونه کار دیگه ای برای پیشبرد اهدافش بکنه.
یک فرد متخصص واقعی در این امر رو استخدام بکنه و ایشون بشن مدیر پشتیبانی.
و همون جوان هایی که میگید زیر دست اون آقای متخصص واقعی کار کنند تا هم کار یاد بگیرند و هم اینکه شرکت اینهمه آبرو ریزی نداشته باشه. و مشکلاتش حل بشه.

بخشید خیلی پر حرفی شد.

آهان اینو هم اضافه کنم که من در حال حاضر ازهیچ شرکتی ADSL ندارم. خط ام رو pcm کردند و یه ربع کشیده تا این صفحه رو به طور کامل باز کنم. و مشکلات دیگه. اینو به خاطر اون گفتم که نگید که تعصب فلان شرکت رو نگه داشتم

موفق باشید :11:

alizshah
03-09-2009, 00:52
این واقعا تایید میشه من چند باری که قبلا برای تمدید رفته بودم و پولی های زیادی ( 50 تومن ) واسه 128 محدود میدادم
بسیار بد رفتار بودن (همشون نه ) ولی کافیه سئوال بپرسید که خیلی بد جوابتون رو میدن
اصلا نمیشه با پشتیبانی شاتل مقایسه کرد یه بار یه مشکلی با شاتل داشتم زنگ زدم خیلی با احترام کامل جوابمو داد
حالا شما میتونی شماره تلفنت رو بزاری تو سایت تا اونا به شما زنگ بزنن !!!
ولی من فعلا به دلایلی از صبا استفاده میکنم

mf.designing
03-09-2009, 12:12

اینطوری سخت میشه توضیح دادن ، چون احتمال 99% مودم های ما متفاوتند ، تو یه کاری بکن ، مودم رو بردار ببر شرکتشون بگو از اول دیفالت کنن و دوباره برات تنظیم کنن و ماجراتم بگو ، این مشکل شاید به IP استاتیک برمیگرده !! حل میشه .

AB
03-09-2009, 18:26

NAT مربوط به اینترنت شیرینگ با سوئیچ هست.یعنی شما مودمتو وصل کنی به سوییچ و Nat رو فعال کنی تا

همه کامپیوتر های متصل به سوییچ اینترنت داشته باشن.

hatef-dm
04-09-2009, 12:13
من از یوزر های صبانت 512 هستم. سرعت دانلودش وقتی که سرورهای دانلود کیفیت خوبی دارن به 120 هم میرسه و متوسط هم چیزی حدود 105 میشد برای من. اما مدتیه این سرعت خیلی کمتر شده و حتی الان حدود 30 ه!

میخواستم بدونم برای بقیه یوزر های صبانت هم چنین مشکلی هست؟ منطقه محابرات هم ائل گلیه

MaSoOd
04-09-2009, 15:54
با سلام 

دوستان تاپیک مربوط به  ارزان شدن ابونمان بسته شده 
بد نیست این عکس ها رو ببینید  : 

sabanet.ir/sabanet.jpg
sabanet.ir/vazir.jpg
sabanet.ir/vazir2.jpg

چند صفحه ای مطلب نوشته بوودم  ولی پشیمون شدم از گفتنش

به هر حال ، 

ما اینجا حضور داریم تا به همدیگه کمک کنیم  نه اینکه ابهامات و شک های دوستان رو پاسخ بدیم  ولی برای اینکه سوء تفاهم پیش نیاد تک تک جواب پست ها رو میدم 

دوستان قدیمی خاطرشون هست که پست های اینجا به این صورت بوود که یوزر وقتی مشکل پایین بودن سرعت رو با شرکت مطرح میکرد ، پشتیبان شرکت به راحتی با مطرح کردن اینکه خط شما نویز داره یوزر رو سرگرم میکرد 

کاری که من و چند نفر دیگه از دوستان کردیم این بوود که  تصمیم گرفتیم تا حد ممکن سواد کاربر رو بالا ببریم 

دوست دو آتیشه ای که وقتی مطلبی به کامش شیرین نمیاد  شروع به جبهه گیری میکنه وقتی دوستان قدیمی  ، اینجا بعد از مطرح شدن مشکلی 1 ساعت نشده راه حلشو میگفتن کجا بودی ؟ 

وقتی تاپیک اینترنت تبریز پربازدید ترین و پربارترین تاپیک  محلی بود شما کجا تشریف داشتین ؟ 

0)  همارا اومد ارزون ترین اینترنت رو در تبریز داد ( چون ISP  محلی بود ) 

همین هفته ی پیش مدیر صبانت بخاطر 3 تومن ابونمان مخابرات برادران مخابراتی رو به میز محاکمه کشید  

ماکس نت اومد برای اولین بار طرح هایی مثل ماکس بانک رو مطرح کرد 

یا خدمات بقیه ی افراد ، ایا اینا جای تقدیر نداره ؟  

( آمار پایین از پست های 4 ماه اخیر هست ) 

1) دوستانی که گمان ! میکنن من طرفداری میکنم از همارا میتونن به پست های زیر سر بزنند : 

#2364 در این پست کاربری در مورد مورد انتخاب شرکت سوال کرده و  جوابی که دادم این بوود که " شما ببین با کدوم قیمتش میتونی بسازی + اینکه کدوم حجم کارت رو راه میندازه   " 

#2554 و   #2553  این پست هم کاربر رو با توجه به شرایطش !!! به خرید از ماکس نت تشویق کردم 

2) پست های انتقادی مربوط به همارا :

#2513  و    #2488 

جالبه بدونید که اینجا هستند دوستانی که نمایندگی شرکت × رو دارن و در پست هاشون مدام از اون شرکت تعریف میکنن   ولی دوست بی انصاف ! اتهام طرفداری از همارا رو  عنوان میکنن 

قبل عید اگه کسی یادش مونده باشه  دوستان خیلی شرکت خاصی رو پیشنهاد میدادند خیلی عنوان کردم که زیاد یک شرکتی رو بالا نبرین  چون دیگه نمیشه ازش انتظار سرویس درست داشت  الان همین وضعیت شده 

این هفته هم خبرهایی در مورد قطعی های همارا و مشکلات ماکس نت ( که منجر به تعطیلی سرویسش برای 1 هفته شد ) داشتم ولی با این وضعیت  .. . 

آقا مسعود ممنون از اطلاعاتتونولی شما نمیدونم دقیقا چرا به این حد از همارا سیستم طرفداری میکنید ولی من حتی از بخش فروش همارا ناراضی هستم چه برسه به سرویسشون . سیستم همارا با باج دادن به مخابرات داره در سیستم بقیه ISP ها اختلال ایجاد میکنه . یکی از دوستان من در مخابرات کار میکنه و اینو به من گفته . به هر حال کاری ندارم . من چند سال میشه از ماکس نت هم استفاده کردم از شاتل هم . از هر دو راضی هستم . یه زمانی از همارا هم استفاده کردم الان هم یکی از دوستان و آشنایان ما با همارا کار میکنه همیشه ناله میکنه از سرویس همارا . در این سایت یه عده میخون راهنمایی بگیرند و به اصطلاح اطلاعات شیر بشه ولی شما نمیدونم چرا قصد تخریب دارید و همه شرکتها رو به غیر از همارا زیر سئوال میبرید ؟؟؟ البته دور از انتظار نیست

<DIV align="center">شاید بهتر بود از اطلاعاتتون (البته شک دارم داشته باشید) در اختیار یزورها بذارید نه چند مورد از اشتباهات شرکتها رو اینجا عَلم کنید . <DIV align="center">اینم بگم قصد جسارت و توهین به کسی هم نداشتم فقط میخواستم جو این تاپیک بهم نخوره . 
<DIV align="center">با تشکر

شماره ی 1 و 2 در بالا رو ببین دوست من 

از دوستان قدیمی بودند کسانی که  اینجا اطلاعات در اختیار یوزر ها میذاشت ولی آخرش بهش برچسب زدن ( نوع دیگری از برچسبهایی که میخواهید به من نسبت بدید )  و ناراحت شد و اینجا نمیآد  تنها کسی که ضرر کرد یوزر این تاپیک بوود نه کس دیگه 

موضوع باج دادن  از هر کسی شنیدید ازش بپرسید عکس العمل بقیه در این مورد چیه ؟

از کی تا حالا قراره برای پابرجا موندن جو تاپیک به همدیگه توهین کنیم ؟ 

اتفاقا یکی از همین مدیرای شرکت دلیل نیومدنش به این تاپیک ها رو ادبیات بعضی کاربرا عنوان میکرد 

اینجا کسی داعیه ی اطلاعات نداره دوست من  !!! 

موافقم . مسعود به جای اینقدر بد گفتن از بقیه شرکتها و طرفداری از همارا بگید همین سرویس ها رو نصف قیمت بدن وگرنه آششون همچین آش دهن سوزی نیست

همین سرویس های همارا همشون از شرکت های دیگه ارزوون تر هستند 

مرسی از اطلاعاتت

به نظر من بهتر بود که یه همچین سیستمی حتی با این ضعف هایی که البته باید نسبت مشترکهاشو در نظر بگیرید رو شرکتهای دیگه هم داشتند .

حتی با نسبت یوزر هم سازگار نیست که ، این شرکت با یوزر کمتر این همه مشکل داشته این ماه اخیر وای به حال وقتی که یوزر هاش بیشتر بشه !

تدارک دیدن سیستم پشتیبانی رو کدوم یکی از شرکتهای دیگه حتی بهش اهمین میدن . به هر کدوم زنگ میزنی جواب نمیدن چه برسه ...

شما به این راحتی ، از حق خودت میگذزی ؟ 

به نظر من بهتر بود که از سیستم پاسخگویی بقیه شرکتها هم در زمانی که مشکل دارند یه چند تا مکالمه ضبط میکردی تا راحتتر قضاوت بکنیم اینطوری فکر میکنم که داری از طرف شرکتی 'مایه' میگیری  

ماکس نت رو من گذاشتم شما هم زحمت بقشونو بکشید  

حالا این چیزهایی که نوشتی فقط نوشته هست اگه فایل صوتی داری بزار گوش کنیم

تو گفتگوها ها اول و آخر  فامیلی فرد پاسخگو رو نوشتم تا یوزر های ماکس نت بشناسنشون و به درست بودنشون اطمینان داشته باشن

پس این آقای مسعود خان کجاست بیاد به این همه شکایات هم جواب بده نه اینکه با 2 تا تماس شرکتهای دیگه رو ببره زیر سئوال . این جلیل زاده همونیه که اینترنت تبریز رو به این وضع کشونده . تازه کسی هم اگه شکایت کنه کلا اینترنت رو قطع میکنه . دستش با مخابرات تو یه کاسه هستش . البته اینا رو نمیگم که توهین کرده باشم ولی خوب حقیقت رو باید گفت . من از همه شرکتها استفاده میکنم و اینترنت میگیرم و تعصب هم ندارم نسبت به شرکت خاصی از همین همارا هم خیلی استفاده کردم ولی خوب اینکه بیام و همه شرکتها با اون همه تجربه و پرسنل مجرب مثل شرکت شاتل و ماکس و ... رو ببرم زیر سئوال اونم بدون هیچ گونه توجیه علمی به نظر من اشتباهه و این موضوع رو من عمدا حساس شدم تا ببینم آقا مسعود چرا اینکارو انجام داده و میده . الان نگاه کنید تو یه منطقه از تبریز کل اینترنت شرکتهای مثل شاتل و ماکس نت و صبا نت و ... قطع الا همارا (البته مشکل از داخل مرکز مخابراته که قطع کرده) من موندم چرا ماله همه قطع الا این همارا؟؟؟ آیا بده بستانی هست یا نه الله اعلم ...

یادم نمیاد اینجا گفته باشم که من مسول رسیدگی به شکایات هستم !

این تهمت هایی که میزنید رو لطفا با مدرک بیان کنید  ( دروغ از موارد باطل کننده ی رووزه هست ) 
( مراجعه به مطلب شماره 0 در بالا ) 

عنوان شما رو نوشتن کاربر فعال ولی چرا بقیه این طور نیست ؟  لابد دستتون با مدیر تو یک کاسه هست !

موافقم باهات . احتمالا از پرسنل ماکس نت  اومده از حرفهایی که مسعود زده از شرکتش دفاع کنه به جای اینکه از ماکس نت تعریف کنی بیا به مواردی که مسعود اشاره کرد جواب درست و حسابی بده (هر چند هنوز هم از نحوه و شیوه مسعود انتقاد دارم)

قبلا هم گفتم وقتی اینجا انتقادی از شرکتی میکنم بهشون ایمیل میزنم که تو فلان آدرس ازتون انتقاد کردم  اگر فکر میکنید نابجاست برید و ثابت کنید  

دوستان لطفآ بی انسافی نکنید! این شرکت همارا بود که باعث شد این رقابت تو شهرمون ایجاد بشه و قیمت اینترنت تبریز تقریبآ در صطح کشور پایین ترین باشه! درسته که 2 هفته ای هست که حداقل 25 درصد پاکت لاست داره که سرعت پایین لود صفحات و سرعت دانلود معمول به خاطر همین مشکله که به نظر من به همارا ربطی نداره و مربوط به شرکت زیرساحت میشه.

من حدود 2 ساله که ADSL دارم اول با شاتل شروع کردم اولایل ای پی اشتراکی میداد که هیچی نمیشد از آپلود سنتر ها دانلود کرد تورنت هم که ... البته چند ماه بعد حل شد سرعتش خوب بود(دقیقآ 128) ولی قیمتش زیاد بود بعد 5 6 ماه به همارا مهاجرت کردمو تا الان هم اینجام.به دور از غرض ورزی میگم واقعآ در این مدت خود شرکت مشکلی نداشته.تا 6 7 ماه پیش سرعت دانلود نا محدودش برای من که در محدوده بازار هستم(نسبتآ دور از مرکز مخابراتی) 13 بود که از بعد عید به 15.5 رسیده و همیشه هم ثابت بوده سرعت دانلود محدود هم 45 بود البته از بعد عید محدود نگرفتم.یادش بخیر اواسط باگ نرم افزار اکانتیگشون باعث شد یه ماهی 512 نامحدود رو با سرویس محدود تجربه کنیم

بالاخره دوستی یادآور قیمت پایین اینترنت در تبریز شد 

با سلام ...

به نظر من طرفداری از یه شرکت یا کلا طرفداری محض از یه چیز کاملا اشتباهه شاید به نظر من همارا بهتر باشه به نظر شما ماکس نت ...
باید قبول کنیم که هر کدوم از این شرکت ها مزایا و معایبی نسبت به هم دارن و نمیشه گفت که برتر مطلق کدوم هست ...

موفق باشید ...

ممنون اقا بهنام 

ریاضیات یه بحثی هست به نام برهان خلف  : 

اگر یک شرکتی خوب باشه => همه از اون سرویس میگیرن => شرکتای دیگه بیچاره میشن ! 

حالا : چون همه از شرکت های مختلف سرویس میگیرن => پس هیچ شرکت خوب مطلق نیست => یوزر با توجه به شرایطش یکی رو انتخاب میکنه 

من بازم میگم من خودم شخصا کی ارزون تر و بهتر سرویس بده از اون سرویس میگیرم چون پول چاپ نمیکنم که الکی به کسی پول بدم . ولی بیایید یه نگاه بهتر به قضیه داشته باشیم . من تا حالا فقط دوستانی که راهنمایی میخواستند فقط میگفتم که نسبت به نوع سرویس و کاری که با اینترنت دارند از چه شرکتی اونم فقط نظر شخصیمو میگفتم . داستان از اونجا شروع شد که یه شرکت به نام ماکس نت اومده یه سرویس پشتیبانی ۲۴ ساعته با تشکیلات عظیم راه اندازی کرده که تا حالا به نظر من خوب نبوده ولی اینو در نظر بگیرید که این افراد همه لیسانس کامپوتر و تحصیل کرده و همشهری های ما هستند اول از همه اینکه اشتغال زایی شده دوم اینکه اول راه هستند (همه ما میدونیم که در دانشگاه چیزی در مورد شبکه تدریس نمیشه پس انتظار جواب دادن این سیستم در زمان کوتاه نباشیم)

ما کاربرا باید کاری بکنیم که همه شرکتها این کار رو انجام بدن و به این سمت حرکت کنند چون در وهله اول نتیجش به خود ما باز میگرده نه اینکه بیاییم اول کار شروع کنیم مسخره کردن دوستان تازه کار پشتیبانی . یک نفر که سالهاست در سیستم های سرویس دهنده و شبکه مشغول به کار هستش راحت میتونه یه نفر تازه کار رو سر کار بذاره و بعد بیاد اینجا بگه که شرکت فلان اینطوری شرکت فلان اونطوری . من فقط میخوام بدونم هدف از تخریب چیه ؟؟؟ چه دلیلی داره تخریب کنیم؟؟؟ مثلا وضع ما کاربرا بهتر میشه ؟؟؟ بعید میدونم 

نمیدونم شما چه اصراری داری که بگی اینا تحصیل کرده و لیسانس هستند  عین این رو در پست   #2654 هم کپی کردی !

سوال : آیا شما حاضری که چون اونا لیسانس و همشهریت هستند و صد البته برای اشتغال زایی  وقتی خطت 1 هفته قطع شد به روی خودت نیاری و اعتراض نکنی ؟  یا مثلا یه 10 تومن اضافه بدی برای سرویست بلکه این همشهریات حقوقشون زیاد بشه ؟ 

-  چون در دانشگاه چیزی در مورد شبکه نمیگن من یوزر باید سرویسم مشکل داشته باشه ؟ 

چند مساله رو اینجا بگم : 

بیشتر کسانی که پشت سیستم شرکت ISP  براتون تلفن جواب میدن ( به اصطلاح پشتیبانی میکنن ) حتی لیسانس هم ندارن ! دلیلش هم واضحه چون این کار نیازی به لیسانس یا تحصیلات دانشگاهی نداره 
مورد مهم همون ادمین شکه هست که انتقاد من ه اون وارده دوست من !

کسی که لاگ IP  ها تو شرکت دست اونه ، کسی که ادمین شبکه یک ISP  هست  ، کسی که مدیر فنی اونجاست ! و . . ..  این فرد اگر 10 روز از 30 روز ماه رو مرخصی هست  باید به حال شرکت تاسف خورد 

مثل اینه که برای نگهبانی محله یک بچه ی 18 ساله رو استخدام کردید ( از گربه میترسه ) و میفرمایید که تازه کار هست یاد میگیره   و  وضع وقتی بدتر میشه که این نگهبان -که قراره حافظ اموال شما- باشه 10 روز ماه رو نمیاد سرکار !!!

دوستان دیگه کلاهشونو قاضی کنند ، این خنده دار نیست ؟ 

نقل قول از آقا توحید رو بخونید 

<DIV align="center">ببیند. حقیقتش اینه که من طرفدار هیـــــــــــــــــــچ شرکتی نیستم.
بله! در مورد ماکس نت میگفتم!
سرویسهای معمولی با قیمت بالا و پشتیبانی بسیار ضعیف.
اون دوستی هم که میگفت همه ماکس نتی ها جوون هستند، باید خدمتشون چند تا نکته عرض کنم.
و....
مورد بعدی هم اینه که از این چیزها که بگذریم، ماکس نت میتونه کار دیگه ای برای پیشبرد اهدافش بکنه.
یک فرد متخصص واقعی در این امر رو استخدام بکنه و ایشون بشن مدیر پشتیبانی.
و همون جوان هایی که میگید زیر دست اون آقای متخصص واقعی کار کنند تا هم کار یاد بگیرند و هم اینکه شرکت اینهمه آبرو ریزی نداشته باشه. و مشکلاتش حل بشه.

بد نیست این مطلب رو بارم تکرار کنم :
تا زمانی که یوزرها به پای همدیگه میپیچن و  به وضع موجود راضین وضع ازاین بهتر نخواهد شد 
بهبود وضعیت اینترنت زمانی حاصل میشه که یوزر ها همشون در یک جبهه باشند نه در جبهه ی مخالف 

AAKOJ
04-09-2009, 17:04
سلام
از توضیحات آقا مسعود بسیار ممنون
اما ای کاش به سوالات من هم پاسخ می دادن و ما را از شک و تردید بیرون می کردن اما بازم ممنون

behnam_tr
04-09-2009, 17:05
سلام
از توضیحات آقا مسعود بسیار ممنون
اما ای کاش به سوالات من هم پاسخ می دادن و ما را از شک و تردید بیرون می کردن اما بازم ممنون

:10:سوالات شما چی بود ؟؟

symk
04-09-2009, 18:18
بالاخره آقا مسعود تشریف اوردن و جواب پست های ما رو دادند . ممنون از همه جوابهایی که دادی . در مورد نوشته هایی که در این تاپیک مطرح کردم باید بگم که هیچ کدوم تهمت نبوده . ببینید من بازم میگم با اندازه ای که شما از همارا تعریف میکنید انتقاد دارم . چرا فکر میکنید که همارا نسبت به بقیه بهتره . من اینو بهتون میگم که نه از نظر قیمت و نه از نظر سرویس هیچ فرقی با هم ندارند تنها تفاوت در سیستم پاسخگویی هستش . در مورد همارا هم همین کار انجام دادم یعنی تماس گرفتم و خواستم با ادمین شبکه صحبت کنم که ظاهرا اصلا در ایران نیستند :18: چه برسه به رسیدگی شبکه :27: من البته اینو گفتم که بدونی که ادمین یه شبکه نمیدونم ماله هر شرکتی که میخواد باشه اگه مشکل نرم افزاری باشه در هر نقطه ای از دنیا می تونه سیستم رو کنترل کنه و فرقی نداره مرخصی باشه یا خارج از کشور . در مورد این همه پستی که زده شده خوب گلچین کردی و سر و ته جملات رو زدی و جاهایی رو که خواستی جواب دادی ...
به هر حال من با کسی دشمنی ندارم و برام فرقی نمیکنه . دوست دارم در این تاپیک اطلاعات رد و بدل بشه و نمیخوامم جو اینجا رو بهم بزنیم . در مورد اینکه اینجا به کاربرا کمک کردید منت گذاشتن هم نداره که شما بودید الان هم هستید . تو فروم های هیج کسی بابت کاری یا اطلاعاتی که در اختیار بقیه میذاره منت نمیذاره شما که با این همه تجربه در این فروم هستید بهتر بود این جمله رو استفاده نمیکردید .
در مورد پارتی من هم با مدیر انجمن دانلود فیلم میتونی سوال کنی لابد پارتیمون خیلی قوی بوده :5:

AAKOJ
04-09-2009, 22:06
:10:سوالات شما چی بود ؟؟
سلام دوست عزیز
اگر یکم به پستهای قبلی نگاهی کنید می فهمید . موفق باشین

Bh_hellboy
05-09-2009, 00:27
دوستان به نظر میاد شکر خدا این بسته های ما دیگه تو شیلنگ اینترنت گم نمیشن و مجبور نیستیم برا دیدن یه سایت شونصد بار رفرش کنیم.کسی تایید میکنه؟

اینم نتیجه یه تست که همین الان گرفتم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AAKOJ
05-09-2009, 02:21
سلام دوستان
اینم تحفه ما
خودتان قضاوت کنید
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

symk
05-09-2009, 07:07
با سلام اینم سرویس 600k ماکس نت

AB
05-09-2009, 10:04
سرویس 512 همارا

symk
05-09-2009, 10:11
سرویس 512 همارا

بابا بی خیال . از کی تا حالا اینا 1/7 برابر سرویس میدن :19:
خدا خدا کنی همون 512 هم کامل بدن چیز بیشتری نخواستیم . ماله دوستان قبلی که نصف به زور نشون میده چطور شده ماله شما ... نکنه 1 مگ هستی ؟؟؟ :46:

AAKOJ
05-09-2009, 10:16
سرویس 512 همارا

سلام دوست عزیز
واقعا سرعت شما این قدر رو به راهه ؟؟

symk
05-09-2009, 10:22
سلام دوست عزیز
واقعا سرعت شما این قدر رو به راهه ؟؟

این کار امکانپذیر نیست مگر اینکه سرویس رو روی یه چیز دیگه ای بسته باشند . مگه میشه سرویس رو 512 باشه بعد 880 بگیره . اگر هم باشه یعنی به ظاهر سرویس 512 فروخته باشه و این بیت ریت رو گرفته باشه احتمال داره که سرویس حجمی بوده و برای اینکه حجم تموم بشه سرعت رو بالا بردند . این یه امر عادیه چون برای شرکت بهتر هم هست ولی برای کاربر نه چون حجمش زود تموم میشه . اینو همه شرکتها برای سرویس های حجمی انجام میدن :21:

aminalex
05-09-2009, 10:39
این کار امکانپذیر نیست مگر اینکه سرویس رو روی یه چیز دیگه ای بسته باشند . مگه میشه سرویس رو 512 باشه بعد 880 بگیره . اگر هم باشه یعنی به ظاهر سرویس 512 فروخته باشه و این بیت ریت رو گرفته باشه احتمال داره که سرویس حجمی بوده و برای اینکه حجم تموم بشه سرعت رو بالا بردند . این یه امر عادیه چون برای شرکت بهتر هم هست ولی برای کاربر نه چون حجمش زود تموم میشه . اینو همه شرکتها برای سرویس های حجمی انجام میدن :21:
symk عزیز شما که میگی من غرضی ندارم...این صحبتت اصلا صحیح نبود شما داری عملا همارا رو تخریب می کنی:13:
من نمیگم همارا خوبه ولی شما هم نباید این طوری قضاوت کنی

symk
05-09-2009, 11:14
symk عزیز شما که میگی من غرضی ندارم...این صحبتت اصلا صحیح نبود شما داری عملا همارا رو تخریب می کنی:13:
من نمیگم همارا خوبه ولی شما هم نباید این طوری قضاوت کنی

دوست عزیز سوء تفاهم نشه . من گفتم همه شرکتها این کارو انجام میدن . از نظر تئوری و علمی امکانپذیر نیست که شما روی سیستم و شبکه 512 بدید از اونور حتی 600 بگیری چه برسه بالای 800 ولی این امکانش هست که سرویس 512 فروخته بشه ولی در ارائه سرویس سرعت بالاتری در نظر گرفته بشه . تا اونجایی که من میدونم و اطلاع دارم اینجور برنامه ها فقط برای سرویس های حجمی اتفاق میافته دلیلشم گفتم . به خاطر اینکه فکر نکنید منظورم همارا بوده ماکس نت رو مثال میزنم که سرویس های حجمیش همشون اینطورین یعنی شما اگر 128 حجمی بگیرید عملا 256 گرفته اید برای کسی که دانلود میکنه این نوع سرویس ها بدرد نمیخوره باید نامحدود بگیره . من همیشه تو سایت های شاتل ، ماکس نت و ... هستم . مطمئن باشید اگر 1000 تومن هم ارزون تر باشه من شرکتم عوض میکنم و از اون میگیرم :46:

AB
05-09-2009, 11:48
اینم تست دوباره با سرور استانبول

شاید symk راست میگه که سرعتو زیاد کردن زودتر تموم بشه!!!

symk
05-09-2009, 12:08
AB عزیز خودمونیم هان خوب حالا میکنی :46:
سرعت من هم بد نیست ولی خوب به پای تو نمیرسه :31:

Bh_hellboy
05-09-2009, 15:48
سلام دوستان
اینم تحفه ما
خودتان قضاوت کنید
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

این چه وضعیهههههه؟ شما چه سرویسی داری ؟
راستی منطقه مخابراتیت چیه و کجا میشینین؟

بابا شما خوش به حالتونه ! پینگ زیر صدم واسه خودش حالو هوایی داره بازی اکشن آنلاین باهاش میچسبه :دی

AAKOJ
05-09-2009, 16:07
این چه وضعیهههههه؟ شما چه سرویسی داری ؟
راستی منطقه مخابراتیت چیه و کجا میشینین؟

بابا شما خوش به حالتونه ! پینگ زیر صدم واسه خودش حالو هوایی داره بازی اکشن آنلاین باهاش میچسبه :دی
مرکز شهید باکری با پیش شماره 445
همارا سیستم . بعد بگین چرا این همارا مشکل داره

Bh_hellboy
05-09-2009, 16:15
والا صفحه قبل 3 نفر از همارا تست گزاشته بودن ماله همه خوب بود جز شما.فاصلتون از مرکر مخابراتی خیلی زیاده؟با یه مودم دیگه امتحان کردین؟پشتیبانی چی گفته؟

AAKOJ
05-09-2009, 16:15
اینو هم الان تست گرفتم
فکر کنم یه کم امروز خوب شده اما مطمئن هستم که بازم افتضاح خواهد شد .

سرویس 128 نامحدود همارا

AAKOJ
05-09-2009, 16:16
والا صفحه قبل 3 نفر از همارا تست گزاشته بودن ماله همه خوب بود جز شما.فاصلتون از مرکر مخابراتی خیلی زیاده؟با یه مودم دیگه امتحان کردین؟پشتیبانی چی گفته؟
پشتیبان چیز خاصی نگفته
من 2 ستاه از این شرکت سرویس میگیرم ولی هیچ وقت این مشکلو نداشتم و همیشه همه چی درست بود اما نمیدونم این دفعه چه کاری کردن که این جور شده مودم هم مشکلی نداره اما با یه مودم دیگه امتحان نکردم

Bh_hellboy
05-09-2009, 16:28
پشتیبان چیز خاصی نگفته
من 2 ستاه از این شرکت سرویس میگیرم ولی هیچ وقت این مشکلو نداشتم و همیشه همه چی درست بود اما نمیدونم این دفعه چه کاری کردن که این جور شده مودم هم مشکلی نداره اما با یه مودم دیگه امتحان نکردم

منم تو این یکی دو سالی که با همارا بودم نوسان دیدم ولی نه دیگه این همه!
احتمال زیاد با مرکز مخابراتیتون مشکل دارن امیدوارم هرچه زودتر حل بشه.اگه دیدی باز قاطی کرده تو فکر مهاجرت باش اینطوری نه اعصاب خودت خورد میشه نه پول بی زبونت هدر میره.

از بچه ها کسی که مرکز مخابراتیش باکریه هست؟

AAKOJ
05-09-2009, 16:34
منم تو این یکی دو سالی که با همارا بودم نوسان دیدم ولی نه دیگه این همه!
احتمال زیاد با مرکز مخابراتیتون مشکل دارن امیدوارم هرچه زودتر حل بشه.اگه دیدی باز قاطی کرده تو فکر مهاجرت باش اینطوری نه اعصاب خودت خورد میشه نه پول بی زبونت هدر میره.

از بچه ها کسی که مرکز مخابراتیش باکریه هست؟
میگم که اصلا تو این 2 سال مشکلی نداشتم ، و دقیقا از یه ماه پیش این مشکل برام پیدا شده . سرعت پینگم یه ماه پیش پایین بود و سرعت دریافت و مرور صفحات در حد سایر مراکز بود چون با مراکز آزادی ، شهید قندی و ولیعصر مقایسه کردم از این بابت مشکلی نبود .

dibagroup
06-09-2009, 01:52
با سلام

دوستان تاپیک مربوط به ارزان شدن ابونمان بسته شده
بد نیست این عکس ها رو ببینید :

sabanet.ir/sabanet.jpg
sabanet.ir/vazir.jpg
sabanet.ir/vazir2.jpg

چند صفحه ای مطلب نوشته بوودم ولی پشیمون شدم از گفتنش

به هر حال ،

ما اینجا حضور داریم تا به همدیگه کمک کنیم نه اینکه ابهامات و شک های دوستان رو پاسخ بدیم ولی برای اینکه سوء تفاهم پیش نیاد تک تک جواب پست ها رو میدم

دوستان قدیمی خاطرشون هست که پست های اینجا به این صورت بوود که یوزر وقتی مشکل پایین بودن سرعت رو با شرکت مطرح میکرد ، پشتیبان شرکت به راحتی با مطرح کردن اینکه خط شما نویز داره یوزر رو سرگرم میکرد

کاری که من و چند نفر دیگه از دوستان کردیم این بوود که تصمیم گرفتیم تا حد ممکن سواد کاربر رو بالا ببریم

دوست دو آتیشه ای که وقتی مطلبی به کامش شیرین نمیاد شروع به جبهه گیری میکنه وقتی دوستان قدیمی ، اینجا بعد از مطرح شدن مشکلی 1 ساعت نشده راه حلشو میگفتن کجا بودی ؟

وقتی تاپیک اینترنت تبریز پربازدید ترین و پربارترین تاپیک محلی بود شما کجا تشریف داشتین ؟

0) همارا اومد ارزون ترین اینترنت رو در تبریز داد ( چون ISP محلی بود )

همین هفته ی پیش مدیر صبانت بخاطر 3 تومن ابونمان مخابرات برادران مخابراتی رو به میز محاکمه کشید

ماکس نت اومد برای اولین بار طرح هایی مثل ماکس بانک رو مطرح کرد

یا خدمات بقیه ی افراد ، ایا اینا جای تقدیر نداره ؟

( آمار پایین از پست های 4 ماه اخیر هست )

1) دوستانی که گمان ! میکنن من طرفداری میکنم از همارا میتونن به پست های زیر سر بزنند :

#2364 در این پست کاربری در مورد مورد انتخاب شرکت سوال کرده و جوابی که دادم این بوود که " شما ببین با کدوم قیمتش میتونی بسازی + اینکه کدوم حجم کارت رو راه میندازه "

#2554 و #2553 این پست هم کاربر رو با توجه به شرایطش !!! به خرید از ماکس نت تشویق کردم

2) پست های انتقادی مربوط به همارا :

#2513 و #2488

جالبه بدونید که اینجا هستند دوستانی که نمایندگی شرکت × رو دارن و در پست هاشون مدام از اون شرکت تعریف میکنن ولی دوست بی انصاف ! اتهام طرفداری از همارا رو عنوان میکنن

قبل عید اگه کسی یادش مونده باشه دوستان خیلی شرکت خاصی رو پیشنهاد میدادند خیلی عنوان کردم که زیاد یک شرکتی رو بالا نبرین چون دیگه نمیشه ازش انتظار سرویس درست داشت الان همین وضعیت شده

این هفته هم خبرهایی در مورد قطعی های همارا و مشکلات ماکس نت ( که منجر به تعطیلی سرویسش برای 1 هفته شد ) داشتم ولی با این وضعیت .. .

[CENTER]شماره ی 1 و 2 در بالا رو ببین دوست من

از دوستان قدیمی بودند کسانی که اینجا اطلاعات در اختیار یوزر ها میذاشت ولی آخرش بهش برچسب زدن ( نوع دیگری از برچسبهایی که میخواهید به من نسبت بدید ) و ناراحت شد و اینجا نمیآد تنها کسی که ضرر کرد یوزر این تاپیک بوود نه کس دیگه

موضوع باج دادن از هر کسی شنیدید ازش بپرسید عکس العمل بقیه در این مورد چیه ؟

از کی تا حالا قراره برای پابرجا موندن جو تاپیک به همدیگه توهین کنیم ؟

اتفاقا یکی از همین مدیرای شرکت دلیل نیومدنش به این تاپیک ها رو ادبیات بعضی کاربرا عنوان میکرد

اینجا کسی داعیه ی اطلاعات نداره دوست من !!!

همین سرویس های همارا همشون از شرکت های دیگه ارزوون تر هستند

حتی با نسبت یوزر هم سازگار نیست که ، این شرکت با یوزر کمتر این همه مشکل داشته این ماه اخیر وای به حال وقتی که یوزر هاش بیشتر بشه !

شما به این راحتی ، از حق خودت میگذزی ؟

ماکس نت رو من گذاشتم شما هم زحمت بقشونو بکشید

تو گفتگوها ها اول و آخر فامیلی فرد پاسخگو رو نوشتم تا یوزر های ماکس نت بشناسنشون و به درست بودنشون اطمینان داشته باشن

یادم نمیاد اینجا گفته باشم که من مسول رسیدگی به شکایات هستم !

این تهمت هایی که میزنید رو لطفا با مدرک بیان کنید ( دروغ از موارد باطل کننده ی رووزه هست )
( مراجعه به مطلب شماره 0 در بالا )

عنوان شما رو نوشتن کاربر فعال ولی چرا بقیه این طور نیست ؟ لابد دستتون با مدیر تو یک کاسه هست !

قبلا هم گفتم وقتی اینجا انتقادی از شرکتی میکنم بهشون ایمیل میزنم که تو فلان آدرس ازتون انتقاد کردم اگر فکر میکنید نابجاست برید و ثابت کنید

بالاخره دوستی یادآور قیمت پایین اینترنت در تبریز شد

ممنون اقا بهنام

ریاضیات یه بحثی هست به نام برهان خلف :

اگر یک شرکتی خوب باشه => همه از اون سرویس میگیرن => شرکتای دیگه بیچاره میشن !

حالا : چون همه از شرکت های مختلف سرویس میگیرن => پس هیچ شرکت خوب مطلق نیست => یوزر با توجه به شرایطش یکی رو انتخاب میکنه

نمیدونم شما چه اصراری داری که بگی اینا تحصیل کرده و لیسانس هستند عین این رو در پست #2654 هم کپی کردی !

سوال : آیا شما حاضری که چون اونا لیسانس و همشهریت هستند و صد البته برای اشتغال زایی وقتی خطت 1 هفته قطع شد به روی خودت نیاری و اعتراض نکنی ؟ یا مثلا یه 10 تومن اضافه بدی برای سرویست بلکه این همشهریات حقوقشون زیاد بشه ؟

- چون در دانشگاه چیزی در مورد شبکه نمیگن من یوزر باید سرویسم مشکل داشته باشه ؟

چند مساله رو اینجا بگم :

بیشتر کسانی که پشت سیستم شرکت ISP براتون تلفن جواب میدن ( به اصطلاح پشتیبانی میکنن ) حتی لیسانس هم ندارن ! دلیلش هم واضحه چون این کار نیازی به لیسانس یا تحصیلات دانشگاهی نداره
مورد مهم همون ادمین شکه هست که انتقاد من ه اون وارده دوست من !

کسی که لاگ IP ها تو شرکت دست اونه ، کسی که ادمین شبکه یک ISP هست ، کسی که مدیر فنی اونجاست ! و . . .. این فرد اگر 10 روز از 30 روز ماه رو مرخصی هست باید به حال شرکت تاسف خورد

مثل اینه که برای نگهبانی محله یک بچه ی 18 ساله رو استخدام کردید ( از گربه میترسه ) و میفرمایید که تازه کار هست یاد میگیره و وضع وقتی بدتر میشه که این نگهبان -که قراره حافظ اموال شما- باشه 10 روز ماه رو نمیاد سرکار !!!

دوستان دیگه کلاهشونو قاضی کنند ، این خنده دار نیست ؟

نقل قول از آقا توحید رو بخونید

تا زمانی که یوزرها به پای همدیگه میپیچن و به وضع موجود راضین وضع ازاین بهتر نخواهد شد
بهبود وضعیت اینترنت زمانی حاصل میشه که یوزر ها همشون در یک جبهه باشند نه در جبهه ی مخالف

بالاخره آقا مسعود تشریف اوردن و جواب پست های ما رو دادند . ممنون از همه جوابهایی که دادی . در مورد نوشته هایی که در این تاپیک مطرح کردم باید بگم که هیچ کدوم تهمت نبوده . ببینید من بازم میگم با اندازه ای که شما از همارا تعریف میکنید انتقاد دارم . چرا فکر میکنید که همارا نسبت به بقیه بهتره . من اینو بهتون میگم که نه از نظر قیمت و نه از نظر سرویس هیچ فرقی با هم ندارند تنها تفاوت در سیستم پاسخگویی هستش . در مورد همارا هم همین کار انجام دادم یعنی تماس گرفتم و خواستم با ادمین شبکه صحبت کنم که ظاهرا اصلا در ایران نیستند :18: چه برسه به رسیدگی شبکه :27: من البته اینو گفتم که بدونی که ادمین یه شبکه نمیدونم ماله هر شرکتی که میخواد باشه اگه مشکل نرم افزاری باشه در هر نقطه ای از دنیا می تونه سیستم رو کنترل کنه و فرقی نداره مرخصی باشه یا خارج از کشور . در مورد این همه پستی که زده شده خوب گلچین کردی و سر و ته جملات رو زدی و جاهایی رو که خواستی جواب دادی ...
به هر حال من با کسی دشمنی ندارم و برام فرقی نمیکنه . دوست دارم در این تاپیک اطلاعات رد و بدل بشه و نمیخوامم جو اینجا رو بهم بزنیم . در مورد اینکه اینجا به کاربرا کمک کردید منت گذاشتن هم نداره که شما بودید الان هم هستید . تو فروم های هیج کسی بابت کاری یا اطلاعاتی که در اختیار بقیه میذاره منت نمیذاره شما که با این همه تجربه در این فروم هستید بهتر بود این جمله رو استفاده نمیکردید .
در مورد پارتی من هم با مدیر انجمن دانلود فیلم میتونی سوال کنی لابد پارتیمون خیلی قوی بوده :5:

با سلام به تمامي دوستان من متاسفانه چند وقتي هست سرم شلوغ بوده و نتوانستم خدمت دوستان باشم.
دوستان براي انجام كار بزرگي به نام راضي نگهداشتن مشتري شركتهاي كه نام برده شده و خدمات اينترنت ميدهند با مشكلات بسيار زيادي مواجه هستند.
تهيه پهناي باند، تجهيزات، مشكلات مخابرات و قوانين خواص هيچ كس اينجا هدفي جزء ارائه اطلاعات و خدمت به دوستان ندارد امكان دارد كسي اسم شركتي را مكرران تكرار كند ولي آن به اين دليل است كه از آن شركت راضي هست و مي خواهد راهنمايي كند و گرنه هيچ كدام از شركتها مال پدر كسي نيست كه بياد و از آن حمايت كند.
الان خود اين شركتها نماينده يك شركت ديگر هستند ولي باور كنيد در بيشتر موارد نجات دهند شركت مادر از مشكلات نيز هستند.
هركسي از يك شركت خدمات گرفته يا راضي هست يا ناراضي ولي به نظر بنده بهتر از مطالب و مشكلات خود را كامل اعلام كند تا دوستان به راحتي بتوانند از تجربيات خود در اختيار آنها قرار دهند.
من جا دارد از تمام دوستان كه در اين مدت راهنماي بنده و دوستان بودن كمال تشكر را داشته باشم خصوصا دوست خوبمان آقا مسعود.
با تشكر و خسته نباشيد

Bh_hellboy
06-09-2009, 13:01
خدایا تا کی میخان با قطره چکان بهمون اینترنت بدن :41:
امروزم یاهو قاطی بود:13:

symk
06-09-2009, 13:39
خدایا تا کی میخان با قطره چکان بهمون اینترنت بدن :41:
امروزم یاهو قاطی بود:13:
تا وقتی که از شرکتها حمایت کنیم وضع همینه که هست . اینجا وقتی من یه چیزی میگم بعضی ها ناراحت میشند و با حرفهایی که نمیدونم یک شرکت اولین بوده اون یکی خوب بوده نمیدونم اون یکی تو این قسمت بهتره نمیدونم اون یکی بده و ... فکر میکنن من با شخص مشکل دارم در صورتی که من میگم چرا همه شرکتها نباید قیمت پایین کیفیت بالا و پشتیبانی خوب داشته باشند :13: . بازم میگم به همه دوستان من هیچ قصد و غرضی ندارم ولی دست همارا با مخابرات تو یه کاسه هستش و هر جور بخواد سنگ اندازی میکنه برای شرکتهای دیگه :21: خودشم که وضعش مشخصه ...:2:
بهتر اینکه از هیچ کدوم اینترنت نگیریم تا یه خورده حالشون بیاد سر جا :27:

Bh_hellboy
06-09-2009, 13:50
تا وقتی که از شرکتها حمایت کنیم وضع همینه که هست . اینجا وقتی من یه چیزی میگم بعضی ها ناراحت میشند و با حرفهایی که نمیدونم یک شرکت اولین بوده اون یکی خوب بوده نمیدونم اون یکی تو این قسمت بهتره نمیدونم اون یکی بده و ... فکر میکنن من با شخص مشکل دارم در صورتی که من میگم چرا همه شرکتها نباید قیمت پایین کیفیت بالا و پشتیبانی خوب داشته باشند :13: . بازم میگم به همه دوستان من هیچ قصد و غرضی ندارم ولی دست همارا با مخابرات تو یه کاسه هستش و هر جور بخواد سنگ اندازی میکنه برای شرکتهای دیگه :21: خودشم که وضعش مشخصه ...:2:

کاش میتونستیم این کارو بکنیم!
دوست من کسی نگفت همارا خوبه یا بده.ما اینجا حمع شدیم که تجربیاتمون رو به بقیه انتقال بدیم.تا 2 هفته قبل انصافآ همارا مشکلی نداشت(به تصدیق دیگر دوستان) حالا داره و میگیم.قیمت پایین رو هم تا زمانی که مخابرات قیمت اینترنت و اینترانتشو معقول نکنه غیر قابل بحثه.
تو ایران هدف مقابله با اینترنته و مخابرات هم یه شرکت دولتی ,محاله برا رواج اینترنت کاری بکنه یا با یه شرکت خصوصی دستش بره تو یه کاسه! بی قانونی اصلیترین قانونه.

AB
06-09-2009, 15:07
هی میگین همارا مشکل داره.کو آخه؟؟؟ من که تا حالا چیزی ندیدم.مشکلش چیه؟

Bh_hellboy
06-09-2009, 15:37

پست های قبل رو مطالعه کنی میفهمی.منم گفتم تو این 2 سال مشکل خاصی ندیدم ولی حالا خیلی داره اذیت میکنه.سرعت دانلود خوبه ولی امان از این بسته هایی که گم میشن تو راه.

AAKOJ
06-09-2009, 16:00
سلام دوست عزیز
واقعا شما مشکلی ندارین ؟؟؟ برای من که جای تعجب دارد . همه به کاهش سرعت اذعان می کنند .

vendee
06-09-2009, 17:21
من هم یه دوست دارم میگه شبا سرعت خیلی پایین میره.ولی باید زنگ بزنید بهشون بگید درست کنن سرعتتون رو.

Bh_hellboy
06-09-2009, 18:07

اینم یه نمونه مشکل! مربوط به ظهر امروزه.از ساعت 4 تا 6 کلآ قطع بود.

AB
06-09-2009, 19:01
اینم یه نمونه مشکل! مربوط به ظهر امروزه.از ساعت 4 تا 6 کلآ قطع بود.

نمیدونم مشکل شما علتش چیه ولی من تو این ساعاتی که گفتین استفاده کردم و اتفاقا میل یاهو رو هم چک

کردم.اینم یه تست که الان گرفتم.

Bh_hellboy
06-09-2009, 20:29
نمیدونم مشکل شما علتش چیه ولی من تو این ساعاتی که گفتین استفاده کردم و اتفاقا میل یاهو رو هم چک

کردم.اینم یه تست که الان گرفتم.

والا اینجا همه تو این دوهفته ای با همارا مشکل دارن جز شما.
شما چه سرویسی داری؟محدود یا نا محدود؟مرکز مخابراتی؟

AB
06-09-2009, 20:51
والا اینجا همه تو این دوهفته ای با همارا مشکل دارن جز شما.
شما چه سرویسی داری؟محدود یا نا محدود؟مرکز مخابراتی؟

محدود 512

مرکز مخابراتی ولیعصر

symk
06-09-2009, 20:53
AB عزیز با تشکر
اگر شما مشکل ندارید دلیل نمیشه بگید کسی نباید مشکل داشته باشه . یه نگاه به چند صفحه احیر بیاندازی میبینی که مشکل داره و دوستانی که این حمایت میکردند از همارا نیستند جواب بدند و یه مکالمه از پشتیبانی همارا هم بذارند اینجا یه خورده حال کنیم :8: . پشتیبانی ماکس نت دیگه حال نمیده دیگه یاد گرفتند سوتی نمیدن :27:

symk
06-09-2009, 20:54
محدود 512

مرکز مخابراتی ولیعصر

مرکز مخابراتی ولیعصر هفته پیش برای همه شرکتها از طرف مخابرات قطع شده بود الا همارا :18:. هنوز هم دلیلشو کسی نمیدونه :21:

Shahin_Turk
06-09-2009, 21:10
منم 128 نامحدود دارم هيچ مشکلي ندارم خدا رو شکر!
ولي فکر مي کنم سرعتم کم شده نه؟

Bh_hellboy
06-09-2009, 22:50
ایول آپلود :دی

نه من اصلآ با سرعت مشکل ندارم چند ماه بود قطعی هم نداشتم.بعد قطعی ظهر وضع خیلی بهتر شده انگار یه خونه تکونی حسابی کردن :8:
در کل من این 2 ساله از همار نسبتآ راضیم, تا ببینیم چی پیش میاد!
اینم واسه امشب:

AAKOJ
06-09-2009, 22:51
سلام دوست عزیز
منم 128 نامحدود هستم ولی ای کاش همین تست را 2 روز پیش انجام می دادید . فکر می کنم امروز سرعت یه کم درست شده است . امیدوارم شرایط به حالت اولیه بازگردد . در ضمن دیروز با همارا تماس گرفتیم خودشان اذعان کردند و حقو به ما دادند و قول برطرف شدن آن را دادن . اما امید به آینده .............

ADuser
07-09-2009, 08:01

اینم از ماکسی جونم
البته الان در بالاترین ترافیک در شرکت هستم

symk
07-09-2009, 08:26
ماله ماکس نت همین الان :

AB
07-09-2009, 09:07
دوستان یه بار هم با سرور استانبول بزنین.مطمئنا نتیجه از ایروان و باکو بهتر میشه.

AB
07-09-2009, 10:18
فک کنم منم مشکل پیدا کردم.امروز به چند تا سایت نمیره.مثلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه امتحانی بکنین ببینن این مشکل واسه شما هم هست یا نه

ADuser
07-09-2009, 10:32
Network Error (tcp_error)

A communication error occurred: "Operation timed out" The Web Server may be down, too busy, or experiencing other problems preventing it from responding to requests. You may wish to try again at a later time.
For assistance, contact your network support team.

symk
07-09-2009, 10:38
فک کنم منم مشکل پیدا کردم.امروز به چند تا سایت نمیره.مثلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه امتحانی بکنین ببینن این مشکل واسه شما هم هست یا نه

این سایت چی هستش حالا؟؟؟
همون اروری میده که به فیس بوک هم میده . با ف.ی.ل.ت.ر شکن میره تو سایت .:46:

Bh_hellboy
07-09-2009, 11:45
این سایت چی هستش حالا؟؟؟

آره ف ی ل ت ر نامحسوسه :5:

DJ POLESTAR
07-09-2009, 11:48
همارا سیستم یه 128 خانگی داره و یه 128 معمولی که 128 معمولی قیمتش کمی از خانگی گرونه؟! میخواستم بدونم تفاوتشون چیه؟

AB
07-09-2009, 11:53
این سایت چی هستش حالا؟؟؟

خب از اسمش معلومه چیه.(خبر)امتحان کردم با چیلترشکن میره.میشه راجع به چیلتر نامحسوس توضیح بدین.

بیشتر, سایت های ترکیه این ارور رو میدن.من اولش فکر کردم که اونا دسترسی از ایران رو محدود کردن.نگو

مشکل از خودمونه.

symk
07-09-2009, 12:00
خب از اسمش معلومه چیه.(خبر)امتحان کردم با چیلترشکن میره.میشه راجع به چیلتر نامحسوس توضیح بدین.

بیشتر, سایت های ترکیه این ارور رو میدن.من اولش فکر کردم که اونا دسترسی از ایران رو محدود کردن.نگو

مشکل از خودمونه.

مشکل بعضی ها از سایتها اینه که به صورت نامشخصی از طرف مخابرات بسته شده اند حتی همین فیس بو ک هم پیغامی مبنی بر اینکه ف ی ل ت ر نمیده چون کارشون رسمیت نداره ولی برخی از سایتها هم مشکل از ای اس پی هاست نمیدونم جرا این مشکل رو دارند ولی از اونجایی که تقریبا همشون از یک سیستم اکانتینگ استفاده میکنند همشون این مشکل رو دارند .:19:

mf.designing
07-09-2009, 12:01
همارا سیستم یه 128 خانگی داره و یه 128 معمولی که 128 معمولی قیمتش کمی از خانگی گرونه؟! میخواستم بدونم تفاوتشون چیه؟
تفاوتی نداره ، چون ماله شرکتهاست و حالت حقوقی داره مالیاتش زیاده

Bh_hellboy
07-09-2009, 15:25
مشکل بعضی ها از سایتها اینه که به صورت نامشخصی از طرف مخابرات بسته شده اند حتی همین فیس بو ک هم پیغامی مبنی بر اینکه ف ی ل ت ر نمیده چون کارشون رسمیت نداره ولی برخی از سایتها هم مشکل از ای اس پی هاست نمیدونم جرا این مشکل رو دارند ولی از اونجایی که تقریبا همشون از یک سیستم اکانتینگ استفاده میکنند همشون این مشکل رو دارند .:19:

مشکل از ISP یا شرکتهای PAP نیست ,کار کاره شرکت زیرساخته اگه مسیری که به ای پی سرور سایت میره رو بررسی کنین میبینین وسط راه تو سویچ ایرانی یه هو پینگ میره بالای 1000 یا بسته ها گم میشن یا کانکشن ریست میشه! کلآ یه شیوه نوین از دسترس خارج کردنه که بیشتر افراد فکر میکنن مشکل از سایته یا ISP شون.:2:

Bh_hellboy
07-09-2009, 15:30
تفاوتی نداره ، چون ماله شرکتهاست و حالت حقوقی داره مالیاتش زیاده

نمیشه گفت ماله شرکتاس.من اوایل که بودجه تمدید سه ماهه نداشتم چند بار همین سرویسو گرفتم از لحاظ کیفیت هیچ فرقی ندارن فقط چون اسمشو میزارن تجاری قیمتش میاد بالا, همین.

DJ POLESTAR
07-09-2009, 16:08
دوستان همشهری به سوال دیگه؟!
شما کدوم شرکتی رو معرفی میکنید که سرویس نامحدودش خوب باشه و کلا بصرفه و... باشه؟

Bh_hellboy
07-09-2009, 16:20
شما کدوم شرکتی رو معرفی میکنید که سرویس نامحدودش خوب باشه و کلا بصرفه و... باشه؟

خانگی یا اداری؟

AAKOJ
07-09-2009, 16:48
الان به غیر از همارا همه خوبند . هر چند که سایرین شرکت ها هم چنگی به دل نمی زنند

Bh_hellboy
07-09-2009, 18:32
الان به غیر از همارا همه خوبند . هر چند که سایرین شرکت ها هم چنگی به دل نمی زنند

به جز همارا و ماکس هیچ شرکتی به این قیمت نه تنها تو تبریز حتی تو کل ایران هم 128 نامحدود نمیده!
به نظر من باید اون دوستمون پرس و جو کنه ببینه تو مرکز مخابراتی اونا کدوم یک از این دو شرکت بهتر عمل میکنه تا بره سراغ اون.

tohidkh
07-09-2009, 20:24
سلام.
دوست عزیز، حرف شما کاملا محترم!
ولی لطفا دلیل بیارید که ما هم قانع بشیم.

ممنون :11:

AAKOJ
07-09-2009, 22:40
سلام.
دوست عزیز، حرف شما کاملا محترم!
ولی لطفا دلیل بیارید که ما هم قانع بشیم.

ممنون :11:
سلام توحید جان
100 درصد پستهای قبلی را مطالعه کردین و در جریان ماجرا هستین . بعدا نظر همه هم محترم است . اما نظر من اینه که بنابه دلایلی که در پستهای گذشته نوشته بودم ، همارا مشکل دارترین شرکت است .

Bh_hellboy
07-09-2009, 23:37
سلام توحید جان
100 درصد پستهای قبلی را مطالعه کردین و در جریان ماجرا هستین . بعدا نظر همه هم محترم است . اما نظر من اینه که بنابه دلایلی که در پستهای گذشته نوشته بودم ، همارا مشکل دارترین شرکت است .

دیگه خیلی شورش نکن :دی
بعد قطعی دیروز مشکل من کاملآ حل شده.نه دیگه پاکت لاست دارم نه پینگ بالا نه مشکل با سرعت(مثل دو سال گذشته).
بهتر بود میگفتی " همارا تو مرکز مخابراتی باکری مشکل دارترین شرکته ".

tohidkh
08-09-2009, 00:08
سلام توحید جان

بله دوست من؛ همه ی پست های این تاپیک رو خوندم. :10:
راستش رو اگه بخواهید باید عرض کنم که مواردی وجود داره که یوزر از سرویسش ناراضی میشه.
به نظر شخص بنده، همراسیستم، دربین سرویس دهنده های محدود حجمی جزء اولین هاست. کمی هم در بین سرویس های نامحدود بالای 256 kb/s
نکته حائز اهمیت اینه که سرویس 128 نامحدود خانگی هماراسیستم، خیلی از کیفیت پایینی برخورداره.
اینه که باعث شده شما ناراضی باشید.
ولی تا جایی که من اطلاع دارم، سرویس 128 نامحدود غیرخانگی کیفیتش کمی بهتره.

مورد بعدی هم اینه:
فرض کنید میخواهید دانلود کنید.
فرض اول این که از سرویس نامحدود 128 استفاده میکنید. زمانی که سرعت شما 128 نامحدود باشه، سرعت دانلودتون در همارا فکر کنم چیزی حدود 13 باشه (اونم حداکثرش)

فرض دوم هم اینه که از سرویس محدود 128-512 استفاده میکنید. که سرعت دانلودتون معمولا روی 58 هست.

حالا اتفاق افتاد و شبکه دچار مشکل شد!!! و از سرعت تمام یوزرها، 5KB/s کم شد.

شما در کدوم سرویس اعصابتون داغون میشه و شروع به بد و بیراه گفتن میکنید؟؟؟
کاملا طبیعیه که در اولی! چون با افت سرعت، دانلود شما به حد دایال آپ میرسه.
ولی در دومی، سرعت شما نهایتش اینه که میشه 50KB/s
(البته اگه منم باشم عصبانی میشم!)

پس رضایت یا نارضایتی یک یوزر، به نسبت سرویسی که شرکت براش ارائه میکنه هم بستگی داره.

بعد قطعی دیروز مشکل من کاملآ حل شده.نه دیگه پاکت لاست دارم نه پینگ بالا نه مشکل با سرعت(مثل دو سال گذشته).

دوست عزیز، تا جایی که من اطلاع دارم، مرکز باکری، کلا با ADSL مشکل داره.
ببخشید!!!
کلا با اینترنت مشکل داره.

--------------------------------------------

راستی! چند روزی بود که میخواستم ADSL بگیرم دوباره.
حسابی تحقیق میکردم که کدوم سرویس رو بخرم و از کجا.
بازم به این نتیجه رسیدم که همون سرویس سابق رو بگیرم!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا جای تاسف داره که مدتهاست قیمت سرویس ها کاهش پیدا نکرده در سطح کشور.

شرکت ها واقعا موندند که چیکار کنند!!!!

یکی میاد برای جذب مشتری ساعت رایکان رو افزایش میده!

یکی دیگه میاد کارت شارژ میذاره!!!

ولی حقیقت اینه که در چشم من یوزر ، اینها ایجاد رقابت نمیکنن.

تجربه نشون داده که تنها چیزی که باعث ایجاد رقابت بین ISP ها، میشه، قیمت و سرعت هست.

همین و بس!

اینم یه نقل قول:

تا زمانی که یوزرها به پای همدیگه میپیچن و به وضع موجود راضین وضع ازاین بهتر نخواهد شد

و علاوه بر این همگی برای بهتر شدن وضعیت، تلاش ممکن رو بکنند.

AAKOJ
08-09-2009, 01:24
سلام دوستان
دوست عزیز من چند پست قبلی گفتم که 2 روزه اوضاع روبه راهه و تقریبا مشکلات حل شده است . از توضیحات دوست محترم توحید جان هم تشکر می کنم کامل و رسا بودند . اما در مورد مشکل مخابرات با مرکز باکری باید بگم که فکر نکنم داشته باشه . چون همانطور که قبلا هم گفته ام تا 2 هفته پیش مشکل خاصی نبود و به غیر از چند تا مشکل کوچیک که حداکثر تا یک روز حل میشد چیز خاصی نبود . اما این دو هفته بد جوری اذیتم کرد چون رشته ام یه جوریه که باید با اینترنت کار کنم و آپلود و دانلود زیادی دارم ناراحت شدنم هم بیشتر به این خاطر بود . من دو هفته پیش با سرعت 16 - 18 معمولا دانلود داشتم و سرعت اپلودم هم 7 - 8 بود و از این بابت فکر نکنم که با سایر مراکز تفاوتی وجود داشته باشد . چون در مرکز ولیعصر هم همین سرعتو را دانلود می کنم و سرعت و آپلود هر دو مرکز با هم برابرند .
اما به نابه گفته دوستان و تجربه ای که از شما کسب کرده ام ممکن است این مرکز هم مشکل داشته باشد که ما کاربران بی خبریم .

symk
08-09-2009, 06:39

ماکس نت پیشنهاد منه . (البته فعلا من استفاده میکنم خوبه )

Bh_hellboy
08-09-2009, 09:06
فرض کنید میخواهید دانلود کنید.
فرض اول این که از سرویس نامحدود 128 استفاده میکنید. زمانی که سرعت شما 128 نامحدود باشه، سرعت دانلودتون در همارا فکر کنم چیزی حدود 13 باشه (اونم حداکثرش)

دوست عزیز اینجا کسی جز جنابAAKOJ با سرعت مشکلی نداشته البته مشکل ایشون هم رفع شده.تست هایی که چند صفحه قبل بچه ها گزاشتند هم نشون میده سرعت دانلود سرویس نامحدود برای بیشتر افراد بالای 120Kb/s یا 15KB/s هستش.
تنها مشکل قریب به اتفاق بچه ها مشکل لود شدن کند صفحات وب در این دو هفته بود که اونم شکر خدا حل شده

نکته دوم اینکه سرویس های نا محدود خانگی و غیر خانگی همارا "هیچ فرقی " با هم ندارند.(تست شده)

نکته سوم : بقیه فرمایشات شما کاملآ درسته :دی

tohidkh
09-09-2009, 12:29
سلا.
امروز با افت سرعت قابل توجهی مواجه هستیم.

موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

symk
09-09-2009, 12:51
نه من افت ندارم . ماله همین الان :

behnam_tr
09-09-2009, 19:56
من امروز یه مشکل عجیب پیدا کردم که اگه بگم شما هم تعجب میکنه ...

قضیه اینه که بعضی وقتا با پیغام "" دسترسی به این سایت امکان پذیر نمیباشد(فیلتر شدن سایت ) "" مواجه میشم و وقتی سایت یا همون صفحه رو رفرش میکنم یا دوباره باز میکنم مشکل حل میشه ...

همین الان که میخواستم به یه صفحه تو همین فروم برم همین پیغام اومد و لی با رفرش حل شد ...

کسی همچین مشکلی داره ؟؟ ( من همارا استفاده میکنم )

tohidkh
09-09-2009, 20:03
من امروز یه مشکل عجیب پیدا کردم که اگه بگم شما هم تعجب میکنه ...

قضیه اینه که بعضی وقتا با پیغام "" دسترسی به این سایت امکان پذیر نمیباشد(فیلتر شدن سایت ) "" مواجه میشم و وقتی سایت یا همون صفحه رو رفرش میکنم یا دوباره باز میکنم مشکل حل میشه ...

همین الان که میخواستم به یه صفحه تو همین فروم برم همین پیغام اومد و لی با رفرش حل شد ...

کسی همچین مشکلی داره ؟؟ ( من همارا استفاده میکنم )
سلام.

مشکل شما هیچ ربطی به ISP نداره.
ماجرا اینه که سرور پیلترینگ، در حال آپدیت شدنه.
از امروز چند بار شده که چت جیمیل و اسکایپ بلوکه شدن.
و بسیاری از وبلاگها و سایتهایی قبلا فیلتر نشده بودند، الان فیلتر شدند. :18:

hosseintdk775
09-09-2009, 20:20
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
بله، همچینمشکل برای ما هم هست / ولی مشکل از ISP نیست
چون برای دیگر شهرهای کشور هم برای برخی اینگونه می شود

behnam_tr
09-09-2009, 20:39
خوب آپدیت شدن سرور فیلترینگ چه ربطی به این سایت ها داره ؟؟!!
یعنی منظورم اینه اونا میخوان یه سایت دیگه رو فیلتر کن چرا این سایتها به مشکل برمیخورن ؟؟

Bh_hellboy
09-09-2009, 20:50
خوب آپدیت شدن سرور فیلترینگ چه ربطی به این سایت ها داره ؟؟!!
یعنی منظورم اینه اونا میخوان یه سایت دیگه رو فیلتر کن چرا این سایتها به مشکل برمیخورن ؟؟

دوست من نرم افزار فیلترینگ لایه های مختلفی داره فقط این نیست که مثلآ دومین یک سایت رو فیل تر کنن و تموم.
بعضی وقتها یه لغت بخصوص اگه تو آدرس باشه موجب فیل تر شدن میشه.یا وجود یه مطلبی که در لیست سیاه قرار گرفتند, حالا ممکنه یه چیزی رو به اشتاه تو لیست سیاه قرار بدن و ...
یادمه یکی دوسال پیش بود سایت گوگل هم فیل تر شده بود!

symk
10-09-2009, 16:23
سرویس ۲۵۶ کیلو بیت ماکس نت همین الان گرفتم :

Bh_hellboy
10-09-2009, 16:46

مگه شما سرویس 600 Kb/s نداشتین؟
راستی از کی تا حالا اسم ماکس نت (شرکت فناوری اطلاعات) شده " بزرگ نت آریا " ؟:46:

symk
10-09-2009, 22:07
مگه شما سرویس 600 Kb/s نداشتین؟
راستی از کی تا حالا اسم ماکس نت (شرکت فناوری اطلاعات) شده " بزرگ نت آریا " ؟:46:

من ۲ تا اینترنت دارم یه دونه پهنای باند یه دونه adsl که فکر میکنم اولی رو با اون نام یعنی شرکت فناوری اطلاعات و دومی هم اه نام خود ماکس نت میاندازه :5:

Bh_hellboy
10-09-2009, 22:24
من ۲ تا اینترنت دارم یه دونه پهنای باند یه دونه adsl که فکر میکنم اولی رو با اون نام یعنی شرکت فناوری اطلاعات و دومی هم اه نام خود ماکس نت میاندازه :5:

قصد بازجویی ندارم :11: ولی اولی رو گفتین 600 ماکسه.دومیم گفتین 256 ماکسه!
یعنی شما سرویس ددیکیتد گرفتین؟؟:13:
اگه هر دوش از یه ISP باشه فکر کنم ای پی هایی که بهتون میدن باید رجیستر شده توسط یک شرکت باشنا:10:

symk
10-09-2009, 23:14
اگه هر دوش از یه ISP باشه فکر کنم ای پی هایی که بهتون میدن باید رجیستر شده توسط یک شرکت باشنا:10:

اتفاقا" برای پهنای باند من ای پی ولید دارم ولی نمیدونم چرا موقع تست اونو مینویسه ولی برای ADSL مینویسه بزرگ نت آریا . به هر حال هر 2 تاش مالیه یه شرکت هستند . من فعلا یه چند ماهی میشه دارم استفاده مینم و راضی هستم . البته مشکلاتی که گاها از مخابرات پیش میاد رو کنار میذارم که ماله ما عمدتا همینه یعنی مخابرات ایراد نداشته باشه همه شرکتها فکر کنم بتوننند کم و بیش سرویس خوب بدند

Bh_hellboy
11-09-2009, 00:34
اتفاقا" برای پهنای باند من ای پی ولید دارم ولی نمیدونم چرا موقع تست اونو مینویسه ولی برای ADSL مینویسه بزرگ نت آریا . به هر حال هر 2 تاش مالیه یه شرکت هستند . من فعلا یه چند ماهی میشه دارم استفاده مینم و راضی هستم . البته مشکلاتی که گاها از مخابرات پیش میاد رو کنار میذارم که ماله ما عمدتا همینه یعنی مخابرات ایراد نداشته باشه همه شرکتها فکر کنم بتوننند کم و بیش سرویس خوب بدند

جالبه ! شما سرویس ددیکیتد 600Kb/s (که اتفاقآ ماکس با این سرعت ADSL میده) برای شرکتتون گرفتین؟؟!
سرویس اختصاصی که شیر نمیشه بایدم مشکلی نداشته باشه دوست من.به خاطر اطلاع دوستان سازمان تنظیم مقررات ضریب اشتراک 10 رو حداکثر ضریب شیر قرار داده!!! یعنی شرکتا حق دارن تا این مقدار شیر کنن ...

symk
11-09-2009, 07:55
جالبه ! شما سرویس ددیکیتد 600Kb/s (که اتفاقآ ماکس با این سرعت ADSL میده) برای شرکتتون گرفتین؟؟!
سرویس اختصاصی که شیر نمیشه بایدم مشکلی نداشته باشه دوست من.به خاطر اطلاع دوستان سازمان تنظیم مقررات ضریب اشتراک 10 رو حداکثر ضریب شیر قرار داده!!! یعنی شرکتا حق دارن تا این مقدار شیر کنن ...

منظورتون رو متوجه نشدم . اگر منظورتون اینه که چون پهنای باند مشکل نداره . باید بگم من تو ADSL هم مشکل ندارم که کاملا یه سرویس شیر شده است . اینم ماله همین الان :

Bh_hellboy
11-09-2009, 20:41
بیخیال ;)

آقا داشتم میگشتم یه تاپیک زیرخاکی مربوط به خودم پیدا کردم :دی یادش بخیر اون موقع ها تازه adsl گرفته بودم و یه مشکل برلم پیش اومده بود.
اینم تستهاشه:

الان وضعه شاتل چه جوریاس؟ کسی خبر داره؟

DJ POLESTAR
11-09-2009, 23:57
دوستان چند بار این سوال رو مطرح کردم و دوستان ه زحمت کشیدن جواب دادن ولی جواب کلی و قطعی بقول معروف (درست و حسابی) ندادن حالا سوالم اینه
بنظر شما کدوم شرکتی که 128 نامحدود بده, سرویس دهیش هم خوب باشه سزعت دانلودش هم در حد سرعتی که میگیرم باشه و... حالا کدوم شرکت خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟

Bh_hellboy
12-09-2009, 00:25
دوستان چند بار این سوال رو مطرح کردم و دوستان ه زحمت کشیدن جواب دادن ولی جواب کلی و قطعی بقول معروف (درست و حسابی) ندادن حالا سوالم اینه
بنظر شما کدوم شرکتی که 128 نامحدود بده, سرویس دهیش هم خوب باشه سزعت دانلودش هم در حد سرعتی که میگیرم باشه و... حالا کدوم شرکت خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟

شما باید از بین ماکس نت و همارا یکی رو انتخاب کنب.در مورد انتخاب بین این دو هم باید شرایط رو بررسی کنی ببینی در مرکز مخابراتی شما کدوم شرکت مناسبتر عمل میکنه.
از نظر سرعت هردو تقریبآ در یک سطح هستن(میتونی تست های گرفته شده چند صفحه قبل رو ببینی)
از لحاظ قیمت همارا کمی ارزونتره, در عوض پشتیبانی ماکس بهتره.
همارا کاربراش زیادن و همیشه تو کاهش قیمت و سرویس های ابتکاری پیشتازه و مشکلاتش همه جا منعکس میشه (مثل همینجا) مشترکای ماکس تعدادشون کمتره و سرویس دهی نسبتآ بهتری داره.
حالا باید خودت تصمیم بگیری دوست من.

symk
12-09-2009, 08:05

کدوم مرکز مخلبراتی هستی ؟؟؟ فکر میکنم از نظر قیمت یکی دوهزار تومن ماکس ارزونتره اینم لیست قیمتهاشون :
ماله ماکس نت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ماله همارا :

ولی شما باید مرکز مخابراتی رو بگید تا بدونیم . چون بعضی از شرکتها تو بعضی از مراکز مخابراتی خوب عمل نکردند و مشکل دارند . اگر بگید ما و دوستان بهتر میتونند راهنمایی کنند .

Bh_hellboy
12-09-2009, 08:48
کدوم مرکز مخلبراتی هستی ؟؟؟ فکر میکنم از نظر قیمت یکی دوهزار تومن ماکس ارزونتره اینم لیست قیمتهاشون :
ماله ماکس نت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدماله همارا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی شما باید مرکز مخابراتی رو بگید تا بدونیم . چون بعضی از شرکتها تو بعضی از مراکز مخابراتی خوب عمل نکردند و مشکل دارند . اگر بگید ما و دوستان بهتر میتونند راهنمایی کنند .

دوست من لینکهایی که خودت دادی رو ببین...
همارا 3 تومن ارزونتره :46:

msasanr82
12-09-2009, 14:22
در موردIP هاي ماكس نت بايد بگم كه چون ماكس نت ISDP هستش پس تعداد IP هاش زياد تره و از چند Provider بزرگ دنيا با چند نام IP ميگيره. دقت كنيد مي بينيد كه ماكس نت چندين رنج IP داره.

symk
12-09-2009, 14:40
دوست من لینکهایی که خودت دادی رو ببین...
همارا 3 تومن ارزونتره :46:

دوست عزیز 128 نامحدود ماکس 22 تومن ماله همارا 23 تومن . تو 128 هم س ماهه ماکس 49000 ولی همارا 65500 ولی نمیدونم سه ماهه همارا یه دونه هم 46 تومن داره فرقش با اون یکی چیه ؟؟؟ ولی تو اون 3 ماهه آره حق با شماست ارزونتره . به هر حال لیست قیمت هست میتونید قضاوت کنید . ماله شاتل رو نذاشتم چون گرونتره یه خورده

AAKOJ
12-09-2009, 14:46
سلام دوستان

در مورد این دو تا سوال دارم :
چرا Ping سرورهای مختلف متفاوت است ؟ چون وقتی با سرور باکو تست می کنم بالای 300 می ده ولی با استانبول زیر 200
بعدا چرا Ping همارا نسبت به سایر شرکت ها زیاده ؟
یه سوال دیگه سرعت اپلود 128 نامحدود چقدر است ؟ همانطور که می بینید برای من همیشه 4 است اما من 8 را هم در آشنایان امتحان کردم با همین سرویس .

DJ POLESTAR
12-09-2009, 14:48
من تو بزرگراه آزادی- منظریه هستم حالا کدومشون بهتره؟ همارا یا ماکس نت؟

Bh_hellboy
12-09-2009, 15:04
دوست عزیز 128 نامحدود ماکس 22 تومن ماله همارا 23 تومن . تو 128 هم س ماهه ماکس 49000 ولی همارا 65500 ولی نمیدونم سه ماهه همارا یه دونه هم 46 تومن داره فرقش با اون یکی چیه ؟؟؟ ولی تو اون 3 ماهه آره حق با شماست ارزونتره . به هر حال لیست قیمت هست میتونید قضاوت کنید . ماله شاتل رو نذاشتم چون گرونتره یه خورده

شما هم دارین مثل یک نفر آمارارو اون جوری که دلتون میخواد نشون میدیناااا (نرخ کدوم تورم بود که میگفت 15.5 درصده؟):46:
همارا سه ماهه خانگی (همونی که ماکس میده 49 تومن) میده 46 تومن,سرویس تجاری ماهانه همارا هم 23 تومنه و ماله ماکس 22.
چرا سرویس خانگی یه شرکتو با سرویس تجاری اون یکی شرکت مقایسه میکنید؟؟:13:

من تو بزرگراه آزادی- منظریه هستم حالا کدومشون بهتره؟ همارا یا ماکس نت؟

کسی از مرکز مخابراتی آزادی هست که دوستمونو راهنمایی کنه؟:10:
(من شندیدم وضع آزادی خیلی خرابه ;) )

symk
12-09-2009, 15:37
شما هم دارین مثل یک نفر آمارارو اون جوری که دلتون میخواد نشون میدیناااا (نرخ کدوم تورم بود که میگفت 15.5 درصده؟):46:
همارا سه ماهه خانگی (همونی که ماکس میده 49 تومن) میده 46 تومن,سرویس تجاری ماهانه همارا هم 23 تومنه و ماله ماکس 22.
چرا سرویس خانگی یه شرکتو با سرویس تجاری اون یکی شرکت مقایسه میکنید؟؟:13:

کسی از مرکز مخابراتی آزادی هست که دوستمونو راهنمایی کنه؟:10:
(من شندیدم وضع آزادی خیلی خرابه ;) )

دوست من سوء تفاهم شده . من که گفتم از نظر قیمت 46 تومنی خوبه . به هر حال دوستان میتونند امتحان کنند . ضرری نداره . من که نمیگم ماکس نت و یا ... هر کدوم ارزون تر و پایدارتر باشه از اون استفاده کنید .
در مورد مرکز مخابراتی آزادی هم ظاهرا مشکلی نیست . یکی از آشنایان ما تو ابوریحان میشینه و راضی هستش از ماکس استفاده میکنه . نمیدونم همارا رو هم کسی اگه هستش تو اون منطقه بیاد بگه که وضعش چطوره . ولی فکر نمیکنم مشکلی داشته باشند .

Arsa Persian
12-09-2009, 18:48
از بچه هایی که از شاتل سرویس دارن می خواستم یه نظر بگیرم

من 512 شاتل دارم از حدود 2 سال پیش که با 128 شاتل شروع کردم و از حدود 1 سال پیش 512 گرفتم و تا قبل از انتخابات سرعت دانلود روز و شب همیشه ماکزیمم بود و 64

ولی بعد انتخابات یواش یواش سرعت شبانه افت کرد، اون اولش می گفتم که عیبی نداره، اوضاع قر و قاطیه درست میشه

ولی الان سه ماهه شب ها یواش یواش سرعت ها کم شده و این اواخر با سرعت کمتر از 10 دانلود دارم و دیشب سر جمع 200 مگ دانلود کردم که واقعا شاهکار بود!!!!!

یه زمانی در عرض دو روز 3 تا فیلم دانلود می کردم الان تو یه هفته به زور 2 تا فیلم دانلود می کنم

چند بار هم زنگ زدم پشتیبانی میگه مشکل از مخابراته و هفته بعد درست میشه!!! و الان سه ماهه، هفته بعد میگن!!!

اگه اینجوری بخواد پیش بره باید بعد 2 سال سرویسم رو عوض کنم

نمی دونم چرا این وضع پیش اومده

کسی نظری نداره؟؟؟؟

tohidkh
12-09-2009, 18:54
از بچه هایی که از شاتل سرویس دارن می خواستم یه نظر بگیرم

من 512 شاتل دارم از حدود 2 سال پیش که با 128 شاتل شروع کردم و از حدود 1 سال پیش 512 گرفتم و تا قبل از انتخابات سرعت دانلود روز و شب همیشه ماکزیمم بود و 64

ولی بعد انتخابات یواش یواش سرعت شبانه افت کرد، اون اولش می گفتم که عیبی نداره، اوضاع قر و قاطیه درست میشه

ولی الان سه ماهه شب ها یواش یواش سرعت ها کم شده و این اواخر با سرعت کمتر از 10 دانلود دارم و دیشب سر جمع 200 مگ دانلود کردم که واقعا شاهکار بود!!!!!

یه زمانی در عرض دو روز 3 تا فیلم دانلود می کردم الان تو یه هفته به زور 2 تا فیلم دانلود می کنم

چند بار هم زنگ زدم پشتیبانی میگه مشکل از مخابراته و هفته بعد درست میشه!!! و الان سه ماهه، هفته بعد میگن!!!

اگه اینجوری بخواد پیش بره باید بعد 2 سال سرویسم رو عوض کنم

نمی دونم چرا این وضع پیش اومده

کسی نظری نداره؟؟؟؟
سلام.
دوست عزیز، نمیخوام مثل پشتیبانی شرکت ها جواب بدم.
ولی اینی که روز به روز سرعتتون افت کرده و درست هم نمیشه، قطعا نشانه اینه که روی خط تون نویز افتاده.
از یوزهای دیگه هم بپرسید ببینید وضعیتشون اینطوریه؟! اگه نه، پس مطمئنا کار نویز هست.

در ضمن این پست هم میتونه کمک تون کنه.

Arsa Persian
12-09-2009, 19:05
سلام.
دوست عزیز، نمیخوام مثل پشتیبانی شرکت ها جواب بدم.
ولی اینی که روز به روز سرعتتون افت کرده و درست هم نمیشه، قطعا نشانه اینه که روی خط تون نویز افتاده.
از یوزهای دیگه هم بپرسید ببینید وضعیتشون اینطوریه؟! اگه نه، پس مطمئنا کار نویز هست.

در ضمن این پست هم میتونه کمک تون کنه.

با تشکر از لطف نظرتون

والا حالا من به کنار، یه دوستم که همارا داشت شبا با 50 دانلود می کرد. هی بهش سرکوفت میزدم که با شاتل 64 میگیرم و آخرش هم مجبورش کردم بیاد شاتل:10:. بیچاره از وقتی اومد تو شاتل اونم بالای 20 دانلود نکرده، با وجود اینکه از دو مرکز مخابراتی متفاوت هستیم!!

من خودم اون اوایل زیاد به خطوط و اتصالات حساس بودم

شاید حق با شما باشه. یه بار دیگه خطوط رو چک می کنم.

امیدوارم درست بشه، بتونیم یه دانلود در حد و اندازه شاتلی داشته باشیم:21:

از همون اولین سرویس عضو شاتل بودم و تا الان هم هیچ سرویس دهنده دیگه ای نرفتم طرفش ولی این چند مدت:13:

بازم ممنون از پاسختون:11:

Arsa Persian
12-09-2009, 19:15
حالا داشتم خطوط رو چک می کردم، حتی رفتم اون قسمتی که لنت خورده بود رو وا کردم و از نو اتصال دادم و لنت پیچی که وسطش یادم افتاد دارم دنبال نخود سیاه می گردم!!!!!:31:

همچین جواب دادی که منم باورم شد مشکل از نویزه ولی اون وسط یادم افتاد که من روز ها با 64 دانلود دارم ولی وقتی میرسیم به 1 شب افت سرعت پیش میاد:27:

عجب باورم شد یه لحظه ها

پس من چیکار کنم:19:

tohidkh
12-09-2009, 19:51
حالا داشتم خطوط رو چک می کردم، حتی رفتم اون قسمتی که لنت خورده بود رو وا کردم و از نو اتصال دادم و لنت پیچی که وسطش یادم افتاد دارم دنبال نخود سیاه می گردم!!!!!:31:

همچین جواب دادی که منم باورم شد مشکل از نویزه ولی اون وسط یادم افتاد که من روز ها با 64 دانلود دارم ولی وقتی میرسیم به 1 شب افت سرعت پیش میاد:27:

عجب باورم شد یه لحظه ها

پس من چیکار کنم:19:
ای بابا!
خب چی میشد مگه اگه یه نگاهی میکردی؟؟؟؟؟؟؟ :18::18::18:

آخه من تا حالا کی رو فرستادم دنبال نخود سیاه که شما دومیش باشی؟ :13:

Arsa Persian
12-09-2009, 20:02
ای بابا!
خب چی میشد مگه اگه یه نگاهی میکردی؟؟؟؟؟؟؟ :18::18::18:

آخه من تا حالا کی رو فرستادم دنبال نخود سیاه که شما دومیش باشی؟ :13:

نه منظورم این نبود که شما فرستادی دنبال نخود سیاه!! خودم رفتم دنبالش:31:

آخه اگه مشکل از اتصالات بود که روز ها هم باید مشکل سرعت بود در حالی که الان من 64 دانلود می کنم:21:

یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست:5:

مثل اینکه دوباره صبح باید زنگ بزنم به پشتیبانی، توپ و تانک هم ببرم پشت تلفن:31:

تهدید به جدایی اونم کسی که سابقه اش کم نظیره واسه همکاری با شاتل بی اعتباری میاره واسه شاتل:31:

symk
12-09-2009, 20:52
شاتل شرکت خوبیه ولی نمیدونم یه مدت بدجوری طرفدارش داره کم میشه . فکر کنم به خاطر همین سرویس بدش تو این اواخر بوده . به هر حال دوست عزیز به جای توپ و تانک بهتره که باهاشون منطقی صحبت کنی شاید پهنای باند کم دارند و یا هر چیز دیگه ... بهتره یه مدت هم حوصله کنی تا ببینی مشکل حل میشه یا نه . راستی کدوم مرکز مخابراتی ؟؟؟

Arsa Persian
12-09-2009, 21:03
شاتل شرکت خوبیه ولی نمیدونم یه مدت بدجوری طرفدارش داره کم میشه . فکر کنم به خاطر همین سرویس بدش تو این اواخر بوده . به هر حال دوست عزیز به جای توپ و تانک بهتره که باهاشون منطقی صحبت کنی شاید پهنای باند کم دارند و یا هر چیز دیگه ... بهتره یه مدت هم حوصله کنی تا ببینی مشکل حل میشه یا نه . راستی کدوم مرکز مخابراتی ؟؟؟

اونی که زیاده صبره به خدا ولی 2 ماه یکم زیاده به نظرم:19:. آخه سرویس با این قیمت و این کیفیت!!! اصلا جور در نمیاد. دلمون خوش بود که با 5-6 تومن اضافه، شب ها به اندازه ی 24 ساعت 128 هایی که نامحدود هستن دانلود می کنیم و عوضش روزا رو هم راحت استفاده می کنیم

اگه این وضع تا 10 مهر که آخر قراردادمه پیش بره حتما عوض می کنم سرویس ام رو

مرکز مخابراتی ما رحیمیان هست

AAKOJ
13-09-2009, 03:48
سلام دوستان
رکورد سرعتو فکر کنم زدم . این همارا نمی دونم چشه هفته پیش با کمتر از یک کیلوبایت تست می زدیم اما حالا با 8 مگ .
گفتم یه تستی بزنم ببینیم پینگ درست شده یا نه دیدم پینگ درست نشده ولی سرعت دانلودم 62 برابر افزایش یافته

tohidkh
13-09-2009, 04:29
سلام دوستان
رکورد سرعتو فکر کنم زدم . این همارا نمی دونم چشه هفته پیش با کمتر از یک کیلوبایت تست می زدیم اما حالا با 8 مگ .
گفتم یه تستی بزنم ببینیم پینگ درست شده یا نه دیدم پینگ درست نشده ولی سرعت دانلودم 62 برابر افزایش یافته

یعنی واقعا شما با سرعت 900 کیلوبایت برثانیه دانلود میکنید الان؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!

AB
13-09-2009, 08:09
سلام دوستان

فکر کنم یه ممیز رو اشتباهی زده:27:

منم همین الان تست گرفتم .در ضمن موقع تست با سرور استانبول تست کنین.سرور اسکی شهیر یه خورده

سرعتش کمتره.ولی در عوض پینگش هم کمتره.

msasanr82
13-09-2009, 09:57
فرق همارا با ماكس نت عين فرق سن ايچ و تكدانه هستش. سن ايچ خوب بلده بازار گرمي كنه ولي تكدانه به كيفيت فكر مي كنه. نظر شما چيه آقاي SMYK ؟؟؟؟؟

symk
13-09-2009, 12:31
فرق همارا با ماكس نت عين فرق سن ايچ و تكدانه هستش. سن ايچ خوب بلده بازار گرمي كنه ولي تكدانه به كيفيت فكر مي كنه. نظر شما چيه آقاي SMYK ؟؟؟؟؟

ولله چی بگم :31: با اجازه بزرگترها بلهههههههههههه :11:

AB
13-09-2009, 12:48

نظر سنجی بالای صفحه نشون میده که کدوم بهتره و مشتریش بیشتره:27:

symk
13-09-2009, 12:53
نظر سنجی بالای صفحه نشون میده که کدوم بهتره و مشتریش بیشتره:27:

زیاد باهات موافق نیستم . میدونی چرا ؟؟؟ چون اگر امکان حذف یک نظر بود شاید خیلی ها نظرشون نسبت به همارا عوض میشد و به یک شرکت دیگه رای میدادند . به هر حال با این آمار که امکان آپدیت شدن نداره زیاد موافق نیستم اون هم در این مورد که نسبت به وضعیت و روز فرق میکنه . آمار باید به صورت تداوری فرق کنه نه اینکه ... به هر حال این سیستم آماری که این فروم در اختیار کاربرها گذاشته ولی دلیل اینکه حتما درسته ، نیست :13:

AAKOJ
13-09-2009, 14:06
زیاد باهات موافق نیستم . میدونی چرا ؟؟؟ چون اگر امکان حذف یک نظر بود شاید خیلی ها نظرشون نسبت به همارا عوض میشد و به یک شرکت دیگه رای میدادند . به هر حال با این آمار که امکان آپدیت شدن نداره زیاد موافق نیستم اون هم در این مورد که نسبت به وضعیت و روز فرق میکنه . آمار باید به صورت تداوری فرق کنه نه اینکه ... به هر حال این سیستم آماری که این فروم در اختیار کاربرها گذاشته ولی دلیل اینکه حتما درسته ، نیست :13:
+++++++++++++++++++++++++
من خودم یه سال پیش همارا را انتخاب کردم ولی الان .... d:

subasa
13-09-2009, 15:20
+++++++++++++++++++++++++
من خودم یه سال پیش همارا را انتخاب کردم ولی الان .... d:
منم یک سال پیش مکس نت داشتم مکس نت رو انتخاب کردم ولی الان همارا دارم

MaSoOd
13-09-2009, 15:49

سلام ویژه خدمت دوستان  msasanr82  و کاربر قدیمیمون !!! symk , sh_rootnt

آقایان رحیمی و رشی خوش آمدین به تاپیک 

بد نیست کاربران این تاپیک سری به لینک زیر بزنند 

cra.ir/complain/main.asp

با سلام

<DIV align="center">من هم یه مدته دارم از ماکس نت استفاده میکنم . سرویسش بد نیست . قبلا همارا بودم خیلی قطعی و افت سرعت داشتم ( یا از شانس بد من بوده) الان با اینکه ماکس نت هم مشکل داره بعضی وقتها ولی راضی هستم

<DIV align="center">
من الان 4 ساله از ماكس نت سرويس دارم. با اينكه توي اين مدت مشكلاتي براشون پيش اومد ولي بهش وفادارم و واقعا از سرويسها و طرز برخورد كاركنانش راضيم. به همه پيشنهاد مي كنم امتحانش كنيد. در ضمن ماكس نت الان به مشتري هاي تازش مودم رايگان مي ده.<DIV align="center"> <DIV align="center"> 

از انتقاد شنيدن و انتقاد كردن خوشم مي ياد. ممنون از همه كساني كه در مورد پست من نظر دادن. اولا من آرزو مي كنم كه ماكس نت منو استخدام كنه چون واقعاً باعثه افتخاره آذربايجان و تبريزه دوماً كه من دفاع يكجانبه نكردم و از شركت همارا حرف نزدم. من كيفيت و برخورد با مشتري رو در ماكس نت بيشتر از همه شركتها ديدم. بعلاوه اينكه تنوع سرويسهاش حرف نداره.

من از سرويس 512k-6G شش ماهه ماكس نت استفاده مي كنم و سرعت دانلودم اكثر اوقات 60 هست. حالا خودتون قضاوت كنيد.

تصور میکنم شما در حال حاضر هم به ارزتوون رسیدید !

با سلام به تمامي دوستان من متاسفانه چند وقتي هست سرم شلوغ بوده و نتوانستم خدمت دوستان باشم.

دوستان براي انجام كار بزرگي به نام راضي نگهداشتن مشتري شركتهاي كه نام برده شده و خدمات اينترنت ميدهند با مشكلات بسيار زيادي مواجه هستند.

تهيه پهناي باند، تجهيزات، مشكلات مخابرات و قوانين خواص هيچ كس اينجا هدفي جزء ارائه اطلاعات و خدمت به دوستان ندارد امكان دارد كسي اسم شركتي را مكرران تكرار كند ولي آن به اين دليل است كه از آن شركت راضي هست و مي خواهد راهنمايي كند و گرنه هيچ كدام از شركتها مال پدر كسي نيست كه بياد و از آن حمايت كند.
الان خود اين شركتها نماينده يك شركت ديگر هستند ولي باور كنيد در بيشتر موارد نجات دهند شركت مادر از مشكلات نيز هستند.
هركسي از يك شركت خدمات گرفته يا راضي هست يا ناراضي ولي به نظر بنده بهتر از مطالب و مشكلات خود را كامل اعلام كند تا دوستان به راحتي بتوانند از تجربيات خود در اختيار آنها قرار دهند.

من جا دارد از تمام دوستان كه در اين مدت راهنماي بنده و دوستان بودن كمال تشكر را داشته باشم خصوصا دوست خوبمان آقا مسعود.

با تشكر و خسته نباشيد

ممنون از همراهیت دوست من 

با توجه به تجربه ای که  داری مطمئنا اگر  وقت بیشتری رو اینجا باشی خوشحال میشیم 

بحث قبلی عرض کردم که همانطور که الان ورزشگاه یادگار امام باعث افتخار منو شما ست  شرکت هایی مثل ه.س هم همینطور هست 

شما خودت رو ببر چند سال پیش زمانی که  تمام isp ها تو پایتخت بوودن و چون شهر های دیگه مجبور بودن نمایندگی بگیرن بخاطر مسافت  ، هزینه های سرسام اوری  رو باید یوزر پرداخت میکرد 

حالا در این وانفسا  که غیر از شرکت ها ی پاینخت فقط 2-3 تا شرکت محلی  هست ( نه نماینده ) یکی از این ها ه.س باشه و اینترنت ارزون بده خیلی ارزوون  اونوقت باعث افتخار نیست ؟ 

یا این عکس پایین باعث افتخار نیست ؟  

که  چند ماهی میشه که دیگه در مورد اینترنت تبریز صدق نمیکنه !

حرف دوستان این بوود نه بیشتر

AB عزیز با تشکر

اگر شما مشکل ندارید دلیل نمیشه بگید کسی نباید مشکل داشته باشه . یه نگاه به چند صفحه احیر بیاندازی میبینی که مشکل داره و دوستانی که این حمایت میکردند از همارا نیستند جواب بدند و یه مکالمه از پشتیبانی همارا هم بذارند اینجا یه خورده حال کنیم :8: . پشتیبانی ماکس نت دیگه حال نمیده دیگه یاد گرفتند سوتی نمیدن :27:

قرار شد مکالمه ی همارا رو شما بزارید !

اینم از ماکسی جونم

البته الان در بالاترین ترافیک در شرکت هستم

مشکل از ISP یا شرکتهای PAP نیست ,کار کاره شرکت زیرساخته اگه مسیری که به ای پی سرور سایت میره رو بررسی کنین میبینین وسط راه تو سویچ ایرانی یه هو پینگ میره بالای 1000 یا بسته ها گم میشن یا کانکشن ریست میشه! کلآ یه شیوه نوین از دسترس خارج کردنه که بیشتر افراد فکر میکنن مشکل از سایته یا ISP شون.:2:

دقیقا در حلقه های آخر ارتباطی ایران 

با سلام اینم سرویس 600k ماکس نت

نه من افت ندارم . ماله همین الان :

سرعت 82 و 88 شما شده 77   از نظر دوستان همین مقدار هم افت محسوب میشه 

اتفاقا" برای پهنای باند من ای پی ولید دارم ولی نمیدونم چرا موقع تست اونو مینویسه ولی برای ADSL مینویسه بزرگ نت آریا . به هر حال هر 2 تاش مالیه یه شرکت هستند . من فعلا یه چند ماهی میشه دارم استفاده مینم و راضی هستم .البته مشکلاتی که گاها از مخابرات پیش میاد رو کنار میذارم که ماله ما عمدتا همینه یعنی مخابرات ایراد نداشته باشه همه شرکتها فکر کنم بتوننند کم و بیش سرویس خوب بدند

منظورتون رو متوجه نشدم . اگر منظورتون اینه که چون پهنای باند مشکل نداره . باید بگم من تو ADSL هم مشکل ندارم که کاملا یه سرویس شیر شده است . اینم ماله همین الان :

<DIV align="center"> 

AB
15-09-2009, 09:46
یکی بگه چرا 2 صفحه پست پاک شده:18:

Bh_hellboy
15-09-2009, 10:13

یه جرو بحث جزئی به وجود اومده بود که فکر کنم میموند بهتر بود...
ولی نظر مدیران این بود که حذف بشن بهتره.

AAKOJ
15-09-2009, 12:07
سلام دوستان
منم اعتراض دارم . چرا باید مطالبی که از طرف دوستان با کلی زحمت آماده می شود باید توسط مدیران محترم حذف شود ؟
دوستان تلاش دارند که مشکلات ADSL شهرشان را حل کنند نه اینکه پست بیهوده بدهند !!!!!؟؟

symk
15-09-2009, 13:49
باید پستهای دیگه هم که مربوط میشد به این جر و بحث (البته از نظر مدیران) پاک بشند نه اینکه یه سری خاص .

tohidkh
16-09-2009, 03:58
ای بابا! :19:

تازه تازه داشت تاپیک مون جون میگرفتاااااااااااا. :41:
آقا یه تست سرعت بذارم هنوز... :31:

نمیدونم متوجه شدید یا نه

مدتیه که سرعت آپلود همارا، تقریبا نصف شده :13:
پینگ هم که بزرگترین مشکل همارا بوده و هست......

این در حالیه که در تنظیمات مودم، در قسمت Upstream و downStream (هر دو) نوشته 512kb/s
:18:

symk
16-09-2009, 08:19
ای بابا! :19:

تازه تازه داشت تاپیک مون جون میگرفتاااااااااااا. :41:
آقا یه تست سرعت بذارم هنوز... :31:

نمیدونم متوجه شدید یا نه

مدتیه که سرعت آپلود همارا، تقریبا نصف شده :13:
پینگ هم که بزرگترین مشکل همارا بوده و هست......

این در حالیه که در تنظیمات مودم، در قسمت Upstream و downStream (هر دو) نوشته 512kb/s
:18:

موافقم باهات . به هر حال تشخیص این بوده که 2 صفحه پاک بشه :46:
اینم تست الان من :

ماله ماکس هم ظاهرا آپلودش نصف شده :41: ولی پینگم زیاد فرق نکرده :20:

AB
16-09-2009, 09:11
وضع من از همتون رو به راه تره:31:.نمیدونم چرا با سرور ایروان نمیتونم تست کنم و ارور میده.شما هم یه بار با

سرور استانبول یا اسکی شهیر تست کنین.چون برای من از تفلیس و باکو بهتر جواب میده.

AAKOJ
16-09-2009, 12:35
سلام
منم تقریبا با این سرعت مشکلی ندارم چون عین همارای چند ساله پیش
اما با توجه به گفته های دوستان مدت Ping خیلی زیاده . دوست ندارم وقتی میره یه سایت اولاش معلق باشه (Sending request ..)
چون آزار دهنده است .
در ضمن من هم نیم توانم از سرو ایروان تست بگیرم . شاید قیلتره D:
بعدا سرعت اپلود منم هیچ وقتر بالاتر از 8 نشده (شاه زمانی ) اما چند ماهی همیشه 4 یا 5 است .

Bh_hellboy
16-09-2009, 13:05
برای من پینگ تایم بیشتر شده.
سرعت آپلود همونی هست که بود:5: نصف سرعت دانلود.

Bh_hellboy
16-09-2009, 13:11
سلام
منم تقریبا با این سرعت مشکلی ندارم چون عین همارای چند ساله پیش
اما با توجه به گفته های دوستان مدت Ping خیلی زیاده . دوست ندارم وقتی میره یه سایت اولاش معلق باشه (Sending request ..)
چون آزار دهنده است .
در ضمن من هم نیم توانم از سرو ایروان تست بگیرم . شاید قیلتره D:
بعدا سرعت اپلود منم هیچ وقتر بالاتر از 8 نشده (شاه زمانی ) اما چند ماهی همیشه 4 یا 5 است .

دوست من زمان زیاد رکویست کردن بیشتر به چیزای دیگه بستگی داره تا پینگ تایم.
355 میلی ثانیه میشه زمان یک چشم به هم زدن ;)
این پینگ همارا جون میده واسه بازی آنلاین اونم اکشن =))

symk
16-09-2009, 13:16
الان وضعم بهتره شده ظاهرا" یا اینکه به قول دوستمون سرور ترکیه بهتره : :21:

tohidkh
16-09-2009, 14:08
سرور استانبول یا اسکی شهیر تست کنین.چون برای من از تفلیس و باکو بهتر جواب میده.

الان وضعم بهتره شده ظاهرا" یا اینکه به قول دوستمون سرور ترکیه بهتره : :21:

مگه ممکنه؟!؟ :18:

ksksks
16-09-2009, 14:22
اقا خونه ی من تو نصف راههحالا بهتره من مکس نت بگیرم یا همارا؟

AB
16-09-2009, 16:10
مگه ممکنه؟!؟ :18:

چی ممکنه؟؟

AB
16-09-2009, 16:16
یا حال همارا بده یا اسپید تست یا من:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18: :18: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bh_hellboy
16-09-2009, 16:39
یا حال همارا بده یا اسپید تست یا من:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18: :18: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

آقا زیاد جدی نگیر اشتباه چاپیه :دی
اون 6 قرار بود صفر باشه جو گرفتتش شده 6 :27:

tohidkh
16-09-2009, 16:44
چی ممکنه؟؟اینکه با عوض کردن سرور speedtest سرعت آپلود تغییر کنه. :31:

حال هر دو تاشون + حال شما بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :46:

اون 6 قرار بود صفر باشه جو گرفتتش شده 6 :27:شاید.....

AB
16-09-2009, 18:26
اون 6 قرار بود صفر باشه جو گرفتتش شده 6 :27:

4 بار تست گرفتم همین نتیجه رو داد.:27:

tohidkh
16-09-2009, 19:50
کدوم مرکز مخابراتی هستید؟

Bh_hellboy
16-09-2009, 20:09

والا نمیدونم دلیل این نتیجه چیست ولی چند وقتی است این مسئله (نمیشه گفت مشکل) بین PAP ها رواج پیدا کرده (مثل صبا نت مشهد).سرعت نجومی(البته برای ماها :دی) نشان داده میشود در حالی که عملآ تا آن حد بالا نست.
احتمالآ ترفندی برای بالا تر بردن رتبه ISP در رنکینگ هستش یا یک اشتباه شبکه ای...

AB
16-09-2009, 22:18
والا نمیدونم دلیل این نتیجه چیست ولی چند وقتی است این مسئله (نمیشه گفت مشکل) بین PAP ها رواج پیدا کرده (مثل صبا نت مشهد).سرعت نجومی(البته برای ماها :دی) نشان داده میشود در حالی که عملآ تا آن حد بالا نست.
احتمالآ ترفندی برای بالا تر بردن رتبه ISP در رنکینگ هستش یا یک اشتباه شبکه ای...

منم فکر میکنم برای بالا بردن رنکینگ هست.چون رتبه ایران خیلی افتضاح بود.

Bh_hellboy
17-09-2009, 11:45
آقا بیاید دوباره یه "جر و بحث " راه بندازیم آمار تاپیک بره بالا :دی نباید بزاریم مشهدیا از ما جلو بزنننننن:5:

AB
17-09-2009, 18:31
تو یه مجله (چند روز پیش.اسمش یادم نیست)دیدم نوشته بود شرکت ها موظف شدن هزینه هاشون رو 10 تا 20 درصد کم کنن.

میخاستم بدونم کسی میدونه کی قراره اجرا بشه؟

AAKOJ
17-09-2009, 19:14
دوست من زمان زیاد رکویست کردن بیشتر به چیزای دیگه بستگی داره تا پینگ تایم.
355 میلی ثانیه میشه زمان یک چشم به هم زدن ;)
این پینگ همارا جون میده واسه بازی آنلاین اونم اکشن =))
سلام
چطور میتونم این زمانو کاهش دهم ؟
وقتی می خوام به وبلاگ های بلاگفا برم این زمان برای ما خیلی زیاد میشه گاهی 2 دقیقه هم طول می کشه و حتی بیشتر .

Bh_hellboy
17-09-2009, 20:00
سلام
چطور میتونم این زمانو کاهش دهم ؟
وقتی می خوام به وبلاگ های بلاگفا برم این زمان برای ما خیلی زیاد میشه گاهی 2 دقیقه هم طول می کشه و حتی بیشتر .

زمان دیرکرد یا همون پینگ عمدتآ به فاصله شما از مرکز مخابراتی , کیفیت خطوط مخابراتی تا فیبر و نرم افزارهای پردازش داده(مثل فیل ترینگ) در این بین بستگی داره که هیچ کدوم رو ما نمیتونیم تغییر بدیم البته چند راهی در بعضی فروم ها مطرح شده که تغییر محسوسی ایجاد نمی کنند.
راستی کلآ سرور های بلاگفا همیشه پر ترافیک هستند من هم همیشه همین مشکل رو داشتم و دارم, ولی نه که دیگه 2 دقیقه :41: طول بکشه.
اگه خودتون تو کار وبلاگ نویسی هستین بیخیال بلاگفا بشین وردپرس امکاناتش خیلی خیلی بیشتره.

بچه ها همارا چند روزه ظهرها وضعش شدیدآ خراب میشه و باید یه بار مودم رو ریست کرد, کسه دیگه ای به این مشکل برخورده؟

Bh_hellboy
17-09-2009, 20:16
تو یه مجله (چند روز پیش.اسمش یادم نیست)دیدم نوشته بود شرکت ها موظف شدن هزینه هاشون رو 10 تا 20 درصد کم کنن.

میخاستم بدونم کسی میدونه کی قراره اجرا بشه؟

والا کم شدن هزینه مستقیمآ به کم شدن هزینه سرویس های شرکت مخابرات (اینترنت و اینترانت) بستگی داره.
شما ببینید هزینه انتقال 1 واحد STM1 از اونسر دنیا تا خلیج فارس (با احتساب عمر مفید هر خط) در میاد حدود 200 300 دلار.اونوقت ما به خاطر ایزوله بودن (روابط بسیااااااااااار قوی خارجی) تو کنسرسیوم ها راه داده نمیشیم و یا خودمون اجازه نمیدیم به بخش خصوصی که شرکت کنند ; بعد ماهی 6 تا 8 هزار دلار از عربا اجاره میکنیم و ماهی 35 میلیون:18: به داخل کشور ارائه میدیم =)) حالا بگید کی باید هزینه هاشو کمتر کنه؟شرکتا یا مخابرات؟
اگه بخش خصوصی توان کاهش قیمت هارو داشت مطمئن باشین تا حالا به خاطر رقابت کاهش داده بود ...:19:

AAKOJ
17-09-2009, 20:17
زمان دیرکرد یا همون پینگ عمدتآ به فاصله شما از مرکز مخابراتی , کیفیت خطوط مخابراتی تا فیبر و نرم افزارهای پردازش داده(مثل فیل ترینگ) در این بین بستگی داره که هیچ کدوم رو ما نمیتونیم تغییر بدیم البته چند راهی در بعضی فروم ها مطرح شده که تغییر محسوسی ایجاد نمی کنند.
راستی کلآ سرور های بلاگفا همیشه پر ترافیک هستند من هم همیشه همین مشکل رو داشتم و دارم, ولی نه که دیگه 2 دقیقه :41: طول بکشه.
اگه خودتون تو کار وبلاگ نویسی هستین بیخیال بلاگفا بشین وردپرس امکاناتش خیلی خیلی بیشتره.

بچه ها همارا چند روزه ظهرها وضعش شدیدآ خراب میشه و باید یه بار مودم رو ریست کرد, کسه دیگه ای به این مشکل برخورده؟
درسته که بلاگفا مثل الان Service Unavailable ارور می ده ولی چون خیلی وقته از یه وبلاگ استفاده می کنم نمیتوان ترکش کنم d:
این دو دقیقه را که هم گفتم من هم تا به حا ل نداشتم ولی از 3 یا 4 روزه پیش اتفاق اوفتاده و کلا به هر بلاگی از بلاگفا و یا حتی خود سایت بلاگفا می رم همین مشکلو دارم و باید کلی صبر کنم و در اخر هم خطای Service Unavailable را میده اعصابم خرد میشه
من هم شبا حدودا بعد از ساعت یک همین مشکلو دارم و سرعتم کاهش پیدا می کنه . فکر کنم عمو قیلترینگ می خوات همه را سورپرایز کنه

Kaptian Black
17-09-2009, 20:27
سلام
یه چندتا هم ما تست بذاریم :31: eco128 shatel

Bh_hellboy
17-09-2009, 20:28
درسته که بلاگفا مثل الان Service Unavailable ارور می ده ولی چون خیلی وقته از یه وبلاگ استفاده می کنم نمیتوان ترکش کنم d:
این دو دقیقه را که هم گفتم من هم تا به حا ل نداشتم ولی از 3 یا 4 روزه پیش اتفاق اوفتاده و کلا به هر بلاگی از بلاگفا و یا حتی خود سایت بلاگفا می رم همین مشکلو دارم و باید کلی صبر کنم و در اخر هم خطای Service Unavailable را میده اعصابم خرد میشه
من هم شبا حدودا بعد از ساعت یک همین مشکلو دارم و سرعتم کاهش پیدا می کنه . فکر کنم عمو قیلترینگ می خوات همه را سورپرایز کنه

میتونی از یه افزونه فایر فاکس برای بک آپ گیری از مطالب وبلاگت به صورت XML استفاده کنی که بعدآ میشه تو وردپرس درونریزیشون کرد و ... :دی

(راستی چند تا فیلم از آخر بازی تراختور گرفتم و آپ کردم بزارم حالشو ببرید ؟;) )

Bh_hellboy
17-09-2009, 20:30
سلام

جاااااااااااااااااان چه پینگیییییییییی.کجایی تو؟ بهشت؟ :18:

Kaptian Black
17-09-2009, 20:36
جاااااااااااااااااان چه پینگیییییییییی.کجایی تو؟ بهشت؟ :18:
:27:
اینا از خوبی های پایین شهره :31: مرکزه اینجا خیلی خلوته فک کنم فقط من ADSL دارم :18: شاید از اینه

AB
17-09-2009, 21:06
سلام

مرکز مخابراتیتون کجاست؟:18:من از 88 پایین تر نتونستم پینگ بگیرم.:13:

Bh_hellboy
17-09-2009, 21:29
نظر دوستمون چند صفحه قبل خیلی با این نتیجه متفاوت بود.
من کلآ پینگ زیر 150 تاحالا تجربه نکردم!!
میشه همه بچه ها یک تست هم با سرور نیو یورک بزارین؟

این ماله من:
(بچه ها توجه کنید سرور New York)

AAKOJ
17-09-2009, 22:02
من چند تا تست از چند تا سرور مختلف را امتحان کردم نتیجه :

Kaptian Black
17-09-2009, 22:58
مرکز مخابراتیتون کجاست؟:18:من از 88 پایین تر نتونستم پینگ بگیرم.:13:
ما اندیشه میشیم . مرکز : شهید چمران :31:

نظر دوستمون چند صفحه قبل خیلی با این نتیجه متفاوت بود.
من کلآ پینگ زیر 150 تاحالا تجربه نکردم!!
میشه همه بچه ها یک تست هم با سرور نیو یورک بزارین؟

Bh_hellboy
17-09-2009, 23:57
من چند تا تست از چند تا سرور مختلف را امتحان کردم نتیجه :
.
.
.

آره از چند تا سرور مختلف به جز سرور نیویورک :46:

ما اندیشه میشیم . مرکز : شهید چمران :31:

بورنوننان گلسین :18:
من نمیتونم اینهمه اختلاف رو بین مرکز های مخابراتی یک شهر درک کنم, آخه چند روز پیش یه دوستی اومده بود شدیدآ از شاتل گلایه داشت!

Kaptian Black
18-09-2009, 00:11
بورنوننان گلسین :18:

لوطفن وار :31:

tohidkh
18-09-2009, 01:16
ُسلام.
نمیدونم امشب سرعت هماراسیستم کم شده یا سرعت رپیدشیر.
دارم از رپید یه فایل 200 مگی دان میکنم ولی سرعتم حول و حوش 38 هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kaptian Black
18-09-2009, 01:19
ُسلام.
دارم از رپید یه فایل 200 مگی دان میکنم ولی سرعتم حول و حوش 38 هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فک کنم از رپید ه چون سرعته منم الان دوروبره 11 ه :2:

tohidkh
18-09-2009, 04:39
ُسلام.

فک کنم از رپید ه چون سرعته منم الان دوروبره 11 ه :2:
سلام
ممنون دوست من

بله.... به احتمال زیاد از رپید بوده....

بیست دقیقه بعدش درست شد... :27:

ممنون

DJ POLESTAR
18-09-2009, 13:58
بچه ها روم به دیوار:43:
میشه بگین این Ping چیه؟ والا ما که ADSL داریم ولی تا حالا از این تست مست ها روش نکردیم ببینیم سرعتش چنده...؟

tohidkh
18-09-2009, 15:05
میشه بگین این Ping چیه؟ والا ما که ADSL داریم ولی تا حالا از این تست مست ها روش نکردیم ببینیم سرعتش چنده...؟
سلام.
این کمک تون میکنه: :27:

symk
18-09-2009, 17:09
اینم تست های من :

فکر کنم یه مشکل برای این speedtest یا ISP ها پیش اومده :31::46:

AB
18-09-2009, 21:19
اینم چند تا تست

Bh_hellboy
18-09-2009, 21:37
مثل اینکه دیگه اینترنت همارا داره ته میکشه =))
یه تستی پینگ 200 میده, اون یکی 500 همین فردا پس فرداس که فلکشو ببندن همین آب باریکمون هم قطع بشه :دی
امروز ظهر باز از 2 تا 6 پدرمو دار آورد , اگه این وضع ادامه پیدا کنه دیگه تمدید نمی کنم.

AB
18-09-2009, 22:17
سلام دوستان.کسی میتونه وارد جی میل یا یاهو میل و مسنجر بشه؟

همین الان امتحان کردم همشون فکر کنم بسته شدن.

AB
18-09-2009, 22:20

پینگ زمان رسیدن درخاست به سرور و گرفتن پاسخ هست.شما هم میتونین خططون رو تست کنین.فقط کافیه

برین به سایت زیر و سرور مورد نظر (ترجیحا سرورهای ترکیه) رو انتخاب کنین و تست بگیرین.عکسش هم

بزارین اینجا.

ahriman323
18-09-2009, 22:28

نه زیر سر مخابرات هست به خاطر امروز...
بیشتر isp ها اینجور شدن...
:19:

tohidkh
18-09-2009, 22:48

نه زیر سر مخابرات هست به خاطر امروز...
بیشتر isp ها اینجور شدن...
:19:
سلام.

Bh_hellboy
21-09-2009, 20:41
کسی میدونه تا کی قراره مسنجر برامون حرام بمونه؟
وضعیت msn چه جوریاس؟

tohidkh
21-09-2009, 20:49
کسی میدونه تا کی قراره مسنجر برامون حرام بمونه؟
وضعیت msn چه جوریاس؟
ئه!
بابا اون که فقط یه روز بود.
از فرداش هم درست شد....
من همین الان آن هستم.....
(البته میخوام آف کنم. :31:)

Bh_hellboy
21-09-2009, 21:38
ئه!
بابا اون که فقط یه روز بود.
از فرداش هم درست شد....
من همین الان آن هستم.....
(البته میخوام آف کنم. :31:)

از بس که از آی ای استفاده نکردم و این قطعی ها طبیعی به نظر می اومد برام :دی اصلآ فکر نمیکردم مشکل از تنظیمات باشه:46:
حل شد, یه چند تا عدد و رقم اضافی تو دل و روده آی ای گیر کرده بود :11:

keylogger
22-09-2009, 02:23
صبا نت کی داره ؟ یه تست بزارین ببینیم مصلحته بریم صبا یا باید بریم شاتل ؟ این ماکس نت که ..... :(

Shahin_Turk
22-09-2009, 08:52
اين سايت براي تست سرعت خيلي دقيقه پيشنهاد مي کنم براي تست سرعت از اين سايت استفاده کنيد:

اينم تست سرعت من:

Shahin_Turk
22-09-2009, 08:53
روش استفاده از سايت:

AB
22-09-2009, 09:38
اين سايت براي تست سرعت خيلي دقيقه پيشنهاد مي کنم براي تست سرعت از اين سايت استفاده کنيد:

اينم تست سرعت من:

بابا این که وضعش خیلی خرابه.سرعت منو کمتر از نصف نشون میده.:18:

Dokhtare_maH
22-09-2009, 12:50
دوستان به نظرتون 256 مكس نت خوبه يا كلاسيك همارا؟
در ضمن سرعت محدود و نامحدود چقدر باهم تفاوت دارن؟

tohidkh
22-09-2009, 13:37
دوستان به نظرتون 256 مكس نت خوبه يا كلاسيك همارا؟
در ضمن سرعت محدود و نامحدود چقدر باهم تفاوت دارن؟
سلام.
دوست عزیز، به نظر خود من، اینترنت 256 نامحدود، به شرطی که سرعت 30 و بالا داشته باشد، از هر شرکتی که باشه، باصرفه هست.
ولی در عوض، اینترنت حجمی هماراسیستم، سرعتش حدود 60 هست. (دقیقا 58) واین در حالیه که معمولا سرعت 256 نامحدود، 25 هست)
یعنی سرعت محدود، دو برابر سرعت نامحدود.

و این برای بعضی اشخاص حائز اهمیت است.
ولی اگر مبلغ براتون چندان مهم نباشه و بخواهید بهترین سرویس نامحدود رو بخرید، به نظر من 384 خوبه.
در مورد مبلغ هم بگم که معمولا همارا معمولا 3 الی 4 تومن ارزانتر از ماکس هست.
به نظر بعضی ها هم پشتیبانی بهتری داره (از جمله خودم)

Dokhtare_maH
22-09-2009, 15:09
سلام.
دوست عزیز، به نظر خود من، اینترنت 256 نامحدود، به شرطی که سرعت 30 و بالا داشته باشد، از هر شرکتی که باشه، باصرفه هست.
ولی در عوض، اینترنت حجمی هماراسیستم، سرعتش حدود 60 هست. (دقیقا 58) واین در حالیه که معمولا سرعت 256 نامحدود، 25 هست)
یعنی سرعت محدود، دو برابر سرعت نامحدود.

و این برای بعضی اشخاص حائز اهمیت است.
ولی اگر مبلغ براتون چندان مهم نباشه و بخواهید بهترین سرویس نامحدود رو بخرید، به نظر من 384 خوبه.
در مورد مبلغ هم بگم که معمولا همارا معمولا 3 الی 4 تومن ارزانتر از ماکس هست.
به نظر بعضی ها هم پشتیبانی بهتری داره (از جمله خودم)

موفق باشید[/color] :11:

ولي با خوندن پاسخ هاي دوستان متوجه شدم درصد رضايت از مكس نت بيشتره تا همارا واسه همين دودلم!

hosseintdk775
22-09-2009, 15:19
ولي با خوندن پاسخ هاي دوستان متوجه شدم درصد رضايت از مكس نت بيشتره تا همارا واسه همين دودلم!

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
به نظرم دنبال مکس نت نرو
ما واسه یه کاری سرویس 1 مگ از مکس نت ( محدود گرفتیم ) پدرمون رو در آموردند
( 1 ماه هم نمی شه که از زمان قرار داد گذشته )
از روزی که وصل کردند سرعت نصب بود / یک روز هم کلا قطع کردند / یک روز هم سرعت از حدود 120 شروه می شد و بعد از مدتی به 4 الی 5 کیلوبایت می رسید.

8 روز اینطوری الاف شدیم / فقط یک نفری اونجا بود که کارمون رو پرسید و توضیح دادم / شماره رو گرفت و رفت توی اتاق و به یکی گفت چک کردند و اومد بهم گفت دستشون خورده بود سرعت کم شده بود رفتم چک کردم دیدم درست شده / ولی دوباره بعد از چند ساعت خراب شد!! ( شاید دستشون خورده شماره ما رو تو سستم وارد کردند بعد دستشون خورره و سرعت رو نصف کردند و بعد دستشون خورده روی دکمه تایید و ... )

آخر سر رفتیم قرار داد رو فسخ کردیم / اعصاب خودمون رو هم راحت

چند ماهی ماهی می شه از همارا استفاده می کنیم ( به نسبت مابقی که از همارا راضی هستیم ) / گاهی سرعت کم می شه ( سرعت مرور وب ) ولی زیاد طول نمی کشه و حل می شه ( شاید زیاد توجه نکردیم )

ولی سرعت دانلود که خوبه

Dokhtare_maH
22-09-2009, 15:37
فرقي نداره از نمايندگي هاش بگيريم يا خود شركت؟
مودمي كه همارا ميده چيه؟

hosseintdk775
22-09-2009, 15:47
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
اگه از خودشون بگیرید بهتره
مودمشون رو هم می تونید تو این لینک ببینید:

ولی خوب / اگه خودتون مودم از بیرون بگیرید بنظرم بصرفه تر خواهد بود

Shahin_Turk
22-09-2009, 16:14
سلام کسي مي تونه آدرس صبانت رو بده؟(نزديک به ابوريحان باشه)

mf.designing
22-09-2009, 16:20
فک کنم لیست تمام نمایندگیها توی سایتش باشه ، از اونجا بردار : sabanet.ir

Shahin_Turk
22-09-2009, 16:22
فک کنم لیست تمام نمایندگیها توی سایتش باشه ، از اونجا بردار : sabanet.ir

والا من نتونستم تو سايت پيدا کنم! :40:

tohidkh
22-09-2009, 18:23
فرقي نداره از نمايندگي هاش بگيريم يا خود شركت؟
مودمي كه همارا ميده چيه؟
داره....
خودش بهتره.... به دلایل زیادی که فرصت تایپیدن ندارم.
مودم معمولی، SMC میده
اگه بخوای چیزای دیگه ای هم داره. مثل LINKSYS (اگه تونستی حتما بخر)
راستی!
بهتره مودم رو خودت از پاساژ سهند بگیری....
مدلش رو تا چند ساعت دیگه میگم....
کار خیلی ضروری دارم .... اینا رو هم قاچاقی نوشتم :31:

AB
22-09-2009, 19:35

بفرمایین

Bh_hellboy
22-09-2009, 21:36
صبا نت کی داره ؟ یه تست بزارین ببینیم مصلحته بریم صبا یا باید بریم شاتل ؟ این ماکس نت که ..... :(

تا جایی که یادم میاد شما دنبال پینگ بودی تا سرعت و کیفیت
تستای چند صفحه قبل که یکی از دوستایه شاتلیمون گزاشته بودن رو دیدی؟

jahanifara
22-09-2009, 21:54
توی تبریز اینترنت 512 نامحدود همارا 133 هزار تومان هست؟
من همین اینترنت رو دارم تو گرگان میگیرم با قیمت ماهی 50 هزار تومان.

tohidkh
22-09-2009, 21:58
بله دوست من.
متاسفانه اینترنت نامحدود در کلان شهر ها خیلی خیلی گرون هست.....
البته من اطلاعی از گرگان نداشتم....
ولی میدونستم در شهرهای دیگه ای از جمله سمنان، یزد، و برخی دیگه، 512 نامحدود حدود 55 تومن هست....
ممنون بابت اطلاع رسانی تون....

Bh_hellboy
22-09-2009, 22:08

55 تومن؟
میشه لینک شرکتایی که این سرویس رو تو شهرتون میدن رو بدین؟

Dokhtare_maH
22-09-2009, 23:38
من نيازم فقط مودم تك پورته(حداكثر 2 پورت) اترنت هست مناسبترين مودم كدوم ماركه؟
قيمتشم هرچي پايين بهتر

Kaptian Black
22-09-2009, 23:44
من نيازم فقط مودم تك پورته(حداكثر 2 پورت) اترنت هست مناسبترين مودم كدوم ماركه؟
قيمتشم هرچي پايين بهتر
ASUS AM602
TP-LINK 8811

اکثرا شرکتها هم ساپورتشون میکنن

jahanifara
23-09-2009, 00:43
55 تومن؟
میشه لینک شرکتایی که این سرویس رو تو شهرتون میدن رو بدین؟

55 تومان نه 49500
سایت شرکت:

صفحه قیمتها:

keylogger
23-09-2009, 12:51
شاتل رو دیدم ولی صبا نت رو هم دیدم :ی
شاتل بیشتر به ترکیه پینگ کم میده

Bh_hellboy
24-09-2009, 08:30
شاتل رو دیدم ولی صبا نت رو هم دیدم :ی
شاتل بیشتر به ترکیه پینگ کم میده

یعنی صبا نت هم پینگ زیر 70 میده؟
من بین این دوتا شاتل رو انتخاب میکنم , چون شاتل به بی نوسان بودن مشهوره ولی صبانت نوسان زیاد داره

jahanifara
25-09-2009, 13:37
چرا تو تبریز نسبت به شهرهای دیگه تعرفه های adsl اینقدر بالاست؟

AB
25-09-2009, 14:17
تو کلان شهر ها نسبت به شهرهای کوچیک بیشتره ولی فرقش خیلی زیاد هم نیست.

AAKOJ
25-09-2009, 14:18
چون مافیا تشکیل شده عزیزم . اگر یه مدتی سراغ شرکتا بری و با هاشون در بیفتی می فهمی . چون قوانین رقابت بین شرکتا از قانون خاصی تبعیت نمی کند (منظورم را رسوندم یا نه !!!!!)

tohidkh
25-09-2009, 14:41

چون مافیا تشکیل شده عزیزم . اگر یه مدتی سراغ شرکتا بری و با هاشون در بیفتی می فهمی . چون قوانین رقابت بین شرکتا از قانون خاصی تبعیت نمی کند (منظورم را رسوندم یا نه !!!!!)
قبلا ها (تقریبا یک و نیم سال پیش) شهر تبریز در اینترنت حرف اول رو میزد.

اون زمانی که برای خونه ها اینترنت بالای 128 به شدت ممنوع بود، شرکت هماراسیستم تبریز، سرویس 256 محدود با قیمت پایین تر از 128 محدود دیگر شرکت ها

میداد. ( که من از اون زمان مشترک همارا شدم و تا بحال ادامه داره)

واقعا حال میداد.... هیچ یک از دوستام از شرکت های دیگه سرویس داشتند، به ذهنشون نمیرسید که بتونند با سرعت 32 KB/s دانلود کنند.

ولی همارا این رویا رو به حقیقت مبدل کرد.....

نمیدونم چرا این آخرین تحول اساسی در اینترنت آذربایجان شرقی بود....

الان در خیلی از شهرهایی که امکاناتشون خیلی از تبریز، کمتره، اینترنت با قیمت خیلی ارزون میدند....

یه سوال:

آیا همارا سیستم نمیخواد دوباره یه شگفتی ایجاد کنه در کشور؟؟؟؟

آیا شرکت های دیگه نمیخواهند قیمتهاشونو پایین بیارند....

این حرفی رو که میگم با یک واسطه شنیدم:

اکثر مخابرات ها پهنای باندشونو نسبت به قبل افزایش دادند.

پس چرا شرکت ها در سرویس هاشون تغییری نمیدند و ما از همون سرویس های سابق استفاده میکنیم؟

یه چیزایی به فکرم میرسه.

مثلا اینکه اگه شرکتها قیمتها رو کاهش ندند، بیایید دیگه سرویس نگیریم از هیچ کدوم....

نگفتم که قطعا این کار رو انجام بدیماااااا. یه فکری بود که گفتم....

(منظورم این بود که زیاد جو گیر نشند بعضی ها تا بعضی مسائل پیش نیاد :31:)

jahanifara
25-09-2009, 20:16
با نظر شما اصلا موافق نیستم.
اینترنت 512 نامحدود توی تبریز داره به قیمت تقریبا 2.5 برابر شهر گرگان عرضه میشه.
اگه منظورتون کلان شهر هست تهران هم کلان شهر هست . لطفا نگین که مرکز هست این حرفها چون توی شهر بنده که گرگان باشه تقریبا هم قیمت تهران هست.
تازه به نظرم کلان شهرها باید قیمتشون پایینتر باشه چون مصرفکنندگان بیشتری دارند و تعداد ارائه دهندهای ADSL نیز بیشتر هست.
بنظرم توی شهر تبریز شرکتها با هم دست به یکی کردن و متحد شدن که قیمتشون رو از یک حدی پایین تر ندن مثلا همون جلسات داخل اتحادیه یا صنفشون.

Bh_hellboy
25-09-2009, 21:18
اینترنت 512 نامحدود توی تبریز داره به قیمت تقریبا 2.5 برابر شهر گرگان عرضه میشه.
اگه منظورتون کلان شهر هست تهران هم کلان شهر هست . لطفا نگین که مرکز هست این حرفها چون توی شهر بنده که گرگان باشه تقریبا هم قیمت تهران هست.
تازه به نظرم کلان شهرها باید قیمتشون پایینتر باشه چون مصرفکنندگان بیشتری دارند و تعداد ارائه دهندهای ADSL نیز بیشتر هست.
بنظرم توی شهر تبریز شرکتها با هم دست به یکی کردن و متحد شدن که قیمتشون رو از یک حدی پایین تر ندن مثلا همون جلسات داخل اتحادیه یا صنفشون.

دوست من اولآ در لینکی که شما گزاشته بودین هزینه سرویس نامحدود( البته نامحدود ذکر نشده بود) تجاری تقریبا برابر با بقیه شرکت ها بود و صرفآ 512 خانگی (که تو شهرای بزرگ بسیار سخت به مشترکین حانگی 512 نامحدود بدن) کم بود.اگه قیمت های شرکتای تبریزی رو ببینید به فرق زیاد هزینه سرویس های خانگی و تجاری پی میبرید(حدود دوبرابر) ثانیآ هزینه adsl شرکت های تیریزی مساوی یا کمتر از شرکت های بزرگ مانند پارس آنلاین, شاتل, صبا نت, آسیا تک, فناورا و... مطمئن باشین اگه قانون ارائه نشدن سرعت بالا برای مشترکین خانگی برداشته بشه هزینه اینترنت تبریز از همه ی شهرهای ایران کمتر خواهد بود.
موفق باشین

AB
25-09-2009, 21:27

منم با این حرف شما موافق نیستم.شرکت داده گستر کیمیا برای سرویس 512 اش 129 تومن هزینه میگیره

اونم با محدودیت 50 گیگا بایتی که 50 گیگا بایت برای 512 نامحدود یعنی هیچچیی!!!

تهران هم که میفرمایین مثلا پارس آنلاین برای 512 نامحدود 249 هزار تومن پول میگیره.

توتو تبریز هم قیمت همین سرویس 133 تومن هست.نه محدودیت زمانی داره نه حجمی.

شما لطفا وبسایت شرکتی رو که 512 نامحدود رو ماهانه 50 تومن میده لطف کنین.در ضمن تو سایت پارس

اینترنت هم چیزی راجع به محدود یا نامحدود بودن سرویس ها ننوشته بود.:11:

Dokhtare_maH
25-09-2009, 23:25
اين هزينه 3 تومني كه اضافه ميگيرن من تو سايت صبانت ديدم يكماه هست به 1000تومن كاهش پيدا كرده درسته؟براي همه شركتها؟

در ضمن درسته ميگن مكس نت با رپيد و مگا مشكل داره؟اگه اينجوري بشه خيلي بد ميشه

Bh_hellboy
25-09-2009, 23:51
اين هزينه 3 تومني كه اضافه ميگيرن من تو سايت صبانت ديدم يكماه هست به 1000تومن كاهش پيدا كرده درسته؟براي همه شركتها؟

بله چند ماهی از این ماجرا میگزره, فقط شرکت های مخابرات استان تهران و کرمانشاه زیربار نمیرفتند که با حکم قضایی مجبور به کاهش شدند.

jahanifara
26-09-2009, 08:12
دوست من اولآ در لینکی که شما گزاشته بودین هزینه سرویس نامحدود( البته نامحدود ذکر نشده بود) تجاری تقریبا برابر با بقیه شرکت ها بود و صرفآ 512 خانگی (که تو شهرای بزرگ بسیار سخت به مشترکین حانگی 512 نامحدود بدن) کم بود.اگه قیمت های شرکتای تبریزی رو ببینید به فرق زیاد هزینه سرویس های خانگی و تجاری پی میبرید(حدود دوبرابر) ثانیآ هزینه adsl شرکت های تیریزی مساوی یا کمتر از شرکت های بزرگ مانند پارس آنلاین, شاتل, صبا نت, آسیا تک, فناورا و... مطمئن باشین اگه قانون ارائه نشدن سرعت بالا برای مشترکین خانگی برداشته بشه هزینه اینترنت تبریز از همه ی شهرهای ایران کمتر خواهد بود.
موفق باشین

تمامی سرویسهای این شرکت بصورت نامحدود عرضه میشه و هیچ محدودیت حجمی ندارن اگه شک دارین میتونین یک زنگ کوچیک بزنین به قسمت خرید adsl و بپرسین.
یعنی این قیمت 512 که 133 هزار تومان هست برای تجاری هست؟
پس قیمت خانگی چنده؟

ADuser
26-09-2009, 08:53

در ضمن درسته ميگن مكس نت با رپيد و مگا مشكل داره؟اگه اينجوري بشه خيلي بد ميشه

نه مشکلی نداره
من به هر دو صورت دارم ازش دانلود میکنم مشکلی ندارم منظورم هم بحالت Free هم بصورت premiunm

Bh_hellboy
26-09-2009, 18:01
تمامی سرویسهای این شرکت بصورت نامحدود عرضه میشه و هیچ محدودیت حجمی ندارن اگه شک دارین میتونین یک زنگ کوچیک بزنین به قسمت خرید adsl و بپرسین.
یعنی این قیمت 512 که 133 هزار تومان هست برای تجاری هست؟
پس قیمت خانگی چنده؟

قیمت خانگی وجود نداره چون در شهرای بزرگ (یا حداقل شهر ما) 512 نامحدود خیلی به سختی و با پارتی بازی به مشترکین خانگی میدن.هزینه سرویس 128 شرکتای تبریزی(چه ماکس و چه همارا) ماهیانه حدود 14 تومنه که با یه حساب سرانگشتی میشه هزینه 512 خانگی رو (اگه وجود داشت )حساب کرد.
4*128=512
4*14,000= 56,000 تومن که با احتساب هزینه عمده فروشی :دی میشه همون 50 تومن شما یا شایدم کمتر.:10:

Dokhtare_maH
27-09-2009, 15:44
من روز پنجشنبه درخواست اكانت دادم از مكس نت اونروز گفت روز شنبه فعال ميشه
تماس گرفتم با بخش فروش گفت حضوري اومدي شركت گفتم اره گفت ادرس جايي كه اومدي كجا بود:blink:
گفتم بالاتر از بانك سامان ... گفت وايسا امور adsl رو وصل كنم
اونجا پس از تحقيق و تفحس گفتن اصلا فرمي به ما داده نشده :41: زنگ بزن داخلي فلان
زنگ زدم گفت پروسه كاري ما 2 الي 5 روزه مال شما فردا(دوشنبه) عصر
واقعا كه چرا بايد 5 روز طول بكشه:45:

Bh_hellboy
27-09-2009, 21:45
تماس گرفتم با بخش فروش گفت حضوري اومدي شركت گفتم اره گفت ادرس جايي كه اومدي كجا بود:blink:

اصولآ نباید این قدر طول بکشه روال معمولیش 3 روزه که البته اگه از طرف مسئولین محترم مخابرات برای نصب کارت کارشکنی نشه زودتر از این هم ممکنه راه اندازی بشه.
داخل پارانتز میگم همیشه دادو بیداد جواب میده :دی اگه دیدین دارن بازی در میارن ...
من وقتی میخاستم از شاتل کوچ کنم بابامو کوک کردم که دارن پولمونو میخورنو اینا و فرستادم شرکت , نمیدونم چیکار کرده بود که یه روزه بندو بساتشونو از رو خطمون جم کردن:47:

AB
27-09-2009, 21:57

احتمالن از شانس شماست اینجوری شده.من و همسایمون با هم از همارا گرفتیم.مال من تقریبا 18 ساعت

بعد وصل شد ولی مال اون 2 روز طول کشید.

Dokhtare_maH
27-09-2009, 22:02
اصولآ نباید این قدر طول بکشه روال معمولیش 3 روزه که البته اگه از طرف مسئولین محترم مخابرات برای نصب کارت کارشکنی نشه زودتر از این هم ممکنه راه اندازی بشه.
داخل پارانتز میگم همیشه دادو بیداد جواب میده :دی اگه دیدین دارن بازی در میارن ...
من وقتی میخاستم از شاتل کوچ کنم بابامو کوک کردم که دارن پولمونو میخورنو اینا و فرستادم شرکت , نمیدونم چیکار کرده بود که یه روزه بندو بساتشونو از رو خطمون جم کردن:47:

يكي از دوستام پارتي داشت كمتر از 24 ساعت تو همين مكس نت فعالش كردن

پولشونو گرفتن خيالشون راحته تو سايتشم الكي نوشته كمتر از 48 ساعت ادمو مجبور ميكنن از تبصره 3 استفاده كنه:13:

snowsyamak
28-09-2009, 05:35
من يه چند روزيه وقتي دانلود مي كنم تو ثانيه هاي آخر همين جوري ميمونه
به نظرتون مشكل از چي مي تونه باشه ؟

Bh_hellboy
28-09-2009, 09:37
من يه چند روزيه وقتي دانلود مي كنم تو ثانيه هاي آخر همين جوري ميمونه
به نظرتون مشكل از چي مي تونه باشه ؟

اتفاقاتی از این قبیل اگه با لینکای مستقیم پیش بیاد مربوط به سرور دانلوده ولی اگه با لینکای غیر مستقیم و نه فقط در اواخر دانلود این مشکل رو دارید باید بگم که این چند ماهه ریست شدن ارتباط تبدیل به یک مشکل بزرگ شده مخصوصآ برای دانلودر ها

feryshad
28-09-2009, 13:39
سلام
همارا ساعات کاریش چجوریه؟ می خواستم برم یه سرعت بالاتر بگیرم تا کی هستند؟ برای ناهار و اینا میرن؟

/
یه سوال بیربط
چون اینجا جمع تبریزی هاست میپرسم
کسی آشنایی چیزی برای نصب دیش داره؟

Bh_hellboy
28-09-2009, 15:21
سلام
همارا ساعات کاریش چجوریه؟ می خواستم برم یه سرعت بالاتر بگیرم تا کی هستند؟ برای ناهار و اینا میرن؟

تا 6 که مطمئنم هستن بعد اونو نمیدونم.رفتی از طرف ما هم یه اعتراضی بکن:angry:

Dokhtare_maH
29-09-2009, 12:09
بالخره وصل شد اينم تست

FARID88
29-09-2009, 12:51
دوستان از سرویس هایی که خود مخابرات میده اطلاعی دارید ؟
گویا همه بدون محدودیت هستند و سرعتهای بالا رو هم با قیمت مناسب ارائه میده.

Shahin_Turk
29-09-2009, 13:01
تا اونجايي که من اطلاع دارم هنوز مخابرات خودش سرويس دهي رو شروع نکرده ميگن آخراي مهر! درسته؟؟؟ :40:

mf.designing
29-09-2009, 13:05
فک نکم خبری باشه ! اگرم باشه قیمتش هیچ فرقی نمیکنه و ....
حالا اگه دوستان اطلاعاتی تو این باره از مخابرات های تبریز دارن ، بگن .

keylogger
01-10-2009, 08:31

منم ماکس نت دارم ولی فقط یه روز طول کشیده بود زاه اندازی کنند.

vendee
03-10-2009, 00:56
سلام.چرا این تایپیک اینقدر رفته پایین:دی

ای بابا ....:دی

AB
03-10-2009, 08:38
پینگ حدود یه هفتس خیلی زیاد شده.کسی علتشو میدونه؟

اینم تست های پینگ و سرعت.شما هم پینگتون رو با سایت pingtest.net تست کنین و نتیجش رو بزارین.:11:

tohidkh
03-10-2009, 08:53
برای من طبیعیه دوست من؛

یعنی برای همارا اینطوری هست معمولا....

متاسفانه یه مشکلی که در میان ISP ها وجود داره (از لحاظ پشتیبانی) اینه که اگر شما الان بهشون زنگ بزنید و این مورد رو گزارش کنید، طوری برخورد میکنن که انگاری شما هیچی نمیدونید و یه بیسواد هستید.....

نویز خط تون زیاده و از این چرت و پرت ها....

Shahin_Turk
03-10-2009, 08:56
من نمي دونم اين تست چيه(پينگو مي گم!) ولي نتيجش اينجاست!

tohidkh
03-10-2009, 09:25
من نمي دونم اين تست چيه(پينگو مي گم!) ولي نتيجش اينجاست!

ممنون بابت تست ها :27:

Ping:

feryshad
03-10-2009, 11:09
من 512 نامحدود دارم ولی سرعتم در حد 256 ـه. میترسم زنگ بزنم از این جواب هایی که فکر میکنن طرف اسگله بدن منم یه چی بگم و ...

اینو الان گرفتم. پینگ هم قوربونش برم!

tohidkh
03-10-2009, 12:46
من 512 نامحدود دارم ولی سرعتم در حد 256 ـه. میترسم زنگ بزنم از این جواب هایی که فکر میکنن طرف اسگله بدن منم یه چی بگم و ...

اینو الان گرفتم. پینگ هم قوربونش برم!

چند گرفتید؟

برای خونه؟!

Dokhtare_maH
04-10-2009, 00:05

فقط اين jitter چيه؟بعد چرا پاكت لاست رو نشون نميده؟

feryshad
04-10-2009, 14:18
چند گرفتید؟

برای خونه؟!
133
سه ماهه 128 نامحدود داشتم!. بعد یه ماه ارتقا دادم به 512. البته یه مشکلاتی هم بود! چون بعد از یه ماه نمیشه فقط یه ماه از دو ماه آینده رو یه سرویس خاص گرفت! یعنی گفتن یا دو ماه مونده رو 512 بگیر یا بکنش دو تا 384 ولی با چک و چونه یه ماه رو بیخیال شدم و 512 گرفتم. یه ماه پرید و پول یه ماه رو از 512 کم کردن و شد 110 تومن!