PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با ورد به ویندوز لیست برنامه ها نشان داده نمی شه

Dr.DUGeR
16-04-2008, 19:55
1-بعد از این که روی یوزر برای بالا آمدن کلکیک میکنم لیست برنامه ها رو نشون نمی ده و باید ali+ctrl+del رو بگیرم و log off و بعد دوباره لوگین .

Farahmand Farshidy
16-04-2008, 20:11
سلام دوست عزیز!

1-بعد از این که روی یوزر برای بالا آمدن کلکیک میکنم لیست برنامه ها رو نشون نمی ده و باید ali+ctrl+del رو بگیرم و log off و بعد دوباره لوگین .

در مورد مشکلت چیزی نفهمیدم!

میشه بیشتر و مفصل تر توضیح بدی که مشکل چیست؟

اینطوری بهتر میشه به شما کمک کرد.

مؤفق باشید!
فرهمنــــــــد

omid.sarmad
16-04-2008, 23:05
سلام.فرهمند جان:11: فکر کنم منظور دوستمون اینه که به صفحه دسکتاپ نمیرسه یا اینکه تو دسکتاپ هیچ آیکنی نیست.نمی دونم.:19:

djsystem
17-04-2008, 19:22
man farsi nadaram
shoma ey user dige dorost kon va gabliharo pak kon bebin user jadidetam hamunjuri hast

Dr.DUGeR
18-04-2008, 16:28
سلام
اون مشکل حل شد.
می شه بگین چطور می تونم به یه یوزر دسترسی بدم و ....در کل پرویژن ها رو باید از کجا تنظیم کنم؟
2-می شه کاری کرد که فایلی حذف نشه؟مثلا و قتی del میزنه یه پیام بده؟چون تو کافی نت میخواستم که بچه ها فقط به درایو e دسترسی داشته باشن و نتونن فایل های این درایو رو حذف کنن؟

mahdi7610
18-04-2008, 17:04
سلام
اون مشکل حل شد.
می شه بگین چطور می تونم به یه یوزر دسترسی بدم و ....در کل پرویژن ها رو باید از کجا تنظیم کنم؟
2-می شه کاری کرد که فایلی حذف نشه؟مثلا و قتی del میزنه یه پیام بده؟چون تو کافی نت میخواستم که بچه ها فقط به درایو e دسترسی داشته باشن و نتونن فایل های این درایو رو حذف کنن؟
سلام دوست عزیز
برای این که بتونید با پرمیشن های سیستم عامل کار کنید باید درایو های شما از نوع فایل سیستم Ntfs باشن .

چون این کار از قابلیتهای فایل سیستم Ntfs هستش .

برای این کار ابتدا باید یک گزینه مخفی را قابل روئیت کنید .

ابتدا به folder option برید و تب view و سپس تیک اخرین گزینه یعنی use simpel file sharing

حالا روی فولدری که می خواهید به ان پرمیشن بدید راست کلیک کنید و propertise را بزنید و از پنجره باز شده به تب security برید و از قسمت advanced یوزری که می خواهید این فولدر را برای اون محدود کنید را انتخاب کنید و به جای alow از diny استفاده کنید .

فقط اگر اشنایی با این قابلیت ندارید ابتدا برای تمرین روی فایلهای و فولدرهایی که زیاد مهم نیستند امتحان کنید .
حالا دیگه باید خودتون با گزینه ها کار کنید تا کامل ازشون سر در بیارید .

موفق باشید .