PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منشی تلفنی فارسی

samankermani
15-04-2008, 20:58
دوستان با سلام امروز می خوام یه برنامه ی توپ فارسی با اسکرین شات بذارم
فقط یه خواهش اگه به گوشیتون نخورد اطلاع بدید؟
خدمت دوستانی که با برنامه آشنایی ندارن باید عرض کنم که این برنامه یه منشی تلفنی تمام عیار هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیح: هر دو تا فایل رو ساین کنید و اول فایل اصلی رو نصب و سپس فایل crack رو نصب کنید.برای کارکرد بهتر برنامه گوشی رو خاموش روشن کنید
در مورد بعضی لغات باید عرض کنم که چون در بعضی جملات انگلیسی پیدا کردن معادل فارسی اون سخت هست و معمولا خیلی طولانی تر از معادل انگلیسی اون هست مجبور شدم بعضی کلمات رو خیلی مختصر بنویسم که از همه دوستان معذرت میخوام
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mojtaba N87
15-04-2008, 21:07
ممنون دوست عزیز.اسم انگلیسی برنامه که فارسی شده چیه؟ لطف کنید لینک دانلود رو برای زیبا تر شدن تاپیک داخل کد قرار بدید.

خودتون فارسیش کردین؟
دوستانی که با ساین کردن مشکل دارن به تاپیک تو امضای من مراجعه کنند.

sarmast65_ata
15-04-2008, 21:10
ازت ممنونم به خاطر برنامه ولي مگه برنامه انگليسي پيغام گير چه ايرادي داره؟من برنامه MobiGenie روي گوشيم نصبه و به خوبي داره كار ميكنه ولي بازم ازت ممنونم