PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد ارسال ايميل گروهي

payam08
15-04-2008, 19:22
درخواست نظر
سلام. دوستان من مدیر شبکه و اینترنت و سایت در مدرسمون هستم.مدیر مدرسه از من خواسته که
کسایی که ثبت نام کردن و در فرم , email هاشونو دادن از من یک چیزی مثله خبرنامه خواست که کل email های بچه هارو توش بزنم کلاْ شد ۴۲۰۰ email از راهنمایی تا دبیرستان.
هالا اگه من خبرنامه رو تو هاستی كه واسه سایت مدرسه هست آپلود کنم و بخوام خبر های مدرسه رو هر روز برای همه سند کنم خوب هاست میاد پایین.
برای همین هست که از شما میخوام بپرسم که من برای اینکار آیا لازم هست که سرور بخرم و اگه فکر میکنید لازم هست از کدوم سایت خارجی بخرم که یکم ارزون و خوب باشه و اینکه دیگه به چی نیاز دارم؟

Mr.K2
15-04-2008, 19:29
فکر میکنم اگر با پهنای باند زیاد بگیرید مشکلی نباشه ...مگه چقدر ترافیک میگیره /؟؟

payam08
15-04-2008, 19:50
فکر میکنم اگر با پهنای باند زیاد بگیرید مشکلی نباشه ...مگه چقدر ترافیک میگیره /؟؟

نميىونم اما 4000 تا email هست 100% ترافیک زیادی میگیره:41:

Mr.K2
15-04-2008, 20:11
نميىونم اما 4000 تا email هست 100% ترافیک زیادی میگیره:41:

دوستان بازم بیان نظر بدند ..
اگر ایمیلهای ساده باشه فکر کنم چند گیگ در ماه کافی باشه ....

rezaete
15-04-2008, 22:00
میتونی از خبرنامه وبگذر استفاده کنی. هم مجانیه و هم هاست لازم نداره . اما خب یکم زمان میبره تا ایمیل ها رو وارد کنی اما میتونی از چند تا از دوستانت کمک بگیری . یک راه دیگه هم هست . از گروه های یاهو استفاده کن . یه گروم میسازی ، دوستات هم میان اونجا عضو میشن . بعد خیلی راحت با ارسال ایمیلی که میخوای واسه اونا سند بشه ، به ایمیل گروه ، واسه همه ی اونا فرستاده میشه .

rezaete
15-04-2008, 22:06
نه . به ظرفیت هاست بستگی نداره . اگه بخواد روزی 4000 تا بفرسته ، سر هفته سایت رو میبندن .

neopersia
15-04-2008, 23:34
فکر نمیکنم پهنای باد مشکلی ایجاد کنه
همونطور که rezaete گفت یه هفته نشده هاستتو میبندن
دلیلش هم ارسال ایمیل زیاد هست چون هم پدر میل سرور سایت رو در میاره و هم اینکه یه جورایی ارسال اسپم حساب میشه
به نظرم بهتره اگه خواستی هاست بخری اول باهاشون هماهنگ کنی که مشکلی پیش نیاد

میتونی از خبرنامه وبگذر استفاده کنی. هم مجانیه و هم هاست لازم نداره . اما خب یکم زمان میبره تا ایمیل ها رو وارد کنی اما میتونی از چند تا از دوستانت کمک بگیری . یک راه دیگه هم هست . از گروه های یاهو استفاده کن . یه گروم میسازی ، دوستات هم میان اونجا عضو میشن . بعد خیلی راحت با ارسال ایمیلی که میخوای واسه اونا سند بشه ، به ایمیل گروه ، واسه همه ی اونا فرستاده میشه .
من خودم با وبگذر کار نکردم ولی اینطور که شنیدم اون هم محدودیت ارسال داره
یعنی نمیزاره روزی چهار هزار و خورده ای ایمیل ارسال بشه

payam08
16-04-2008, 02:14
فکر نمیکنم پهنای باد مشکلی ایجاد کنه
همونطور که rezaete گفت یه هفته نشده هاستتو میبندن
دلیلش هم ارسال ایمیل زیاد هست چون هم پدر میل سرور سایت رو در میاره و هم اینکه یه جورایی ارسال اسپم حساب میشه
به نظرم بهتره اگه خواستی هاست بخری اول باهاشون هماهنگ کنی که مشکلی پیش نیاد

من خودم با وبگذر کار نکردم ولی اینطور که شنیدم اون هم محدودیت ارسال داره
یعنی نمیزاره روزی چهار هزار و خورده ای ایمیل ارسال بشه
----------------------------------------------------------------------------------------------------

ممنون از نظرات دوستان.
۱: اگه وبگذر بگیرم که باید ۲ سال میل جمع بکنم و باید کل مدرسه رو بسیج کنم.
۲: وبگذر برای سبت میل در خبرنامه واسه هر میل یک دعوتنامه مانند میفرسته که دانش آموز باید اکسبت کنه.
۳: گروپ یاهو هم به همین شکل و اینکه اگرم بکنم والدسن اتمینان به صحّت ای میل ندارند.
۴: من برای همین گفتم اگه قراره هاست منو ببندم یک سرور اختصاصی بخرم . از جیب خدم که نمیدم از جیب مدرسه میدم!!
و اینکه شماها نظرتون چیه راجعب این موضوع??
و اینکه چه سروری بخرم??
چون واقاً بچه های این سایت همتون نابقه هستین:40:

ْْْْْْْْْْْْْْْْْْْْْْْْْ ْْْ

rezaete
16-04-2008, 09:57
----------------------------------------------------------------------------------------------------

۱: اگه وبگذر بگیرم که باید ۲ سال میل جمع بکنم و باید کل مدرسه رو بسیج کنم.
۲: وبگذر برای سبت میل در خبرنامه واسه هر میل یک دعوتنامه مانند میفرسته که دانش آموز باید اکسبت کنه.
۳: گروپ یاهو هم به همین شکل و اینکه اگرم بکنم والدسن اتمینان به صحّت ای میل ندارند.
۴: من برای همین گفتم اگه قراره هاست منو ببندم یک سرور اختصاصی بخرم . از جیب خدم که نمیدم از جیب مدرسه میدم!
ْْْْْْْْْْْْ
1 - مگه ایمیل ها مال دانش آموزای مدرسه نیست ؟ خب میتونی یک هفته به دانش آموزا وقت بدی که هرکی بیاد ایمیل خودشو وارد کنه یا اینکه 3-4 روز بعد از تعطیلی مدرسه با چند تا از دوستات بمون مدرسه و ایمیل ها رو وارد کن . بعد یه سوال : مدرسه 4200 تا دانش آموز داره ؟دبیرستان ما (سمپاد اهواز) با راهنمایی + دبیرستان و راهنمایی فرزانگان ، یعنی 4 تا مدرسه سر جمع 1500 تا دانش آموز بودیم ... حالا ... بگذریم ..
2- تا اونجا که یادمه وبگذر ایمیل تایید نمیفرسته ، البته میتونی تنظیم کنی که ایمیل بفرسته بگه شما عضو شدید .
3- شماره 3 رو متوجه نشدم .
4- در مورد شماره 4 پی ام بده .