PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نقد در مورد مراکز آموزش عالی

SR72
15-04-2008, 09:50
سلام خدمت عزیزان

اینجا میتونید هر اعتراضی نسبت به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی دارید بذارید . حالا چه از نظر آموزشی یا از نظر هزینه یا محدودیت هایی که هست و کلا هرگونه مشکلی با هر دانشگاهی دارید بگید .

لطفا برای کارایی هرچه بهتر تاپیک :

حتما نام دانشگاه یا مرکز آموزش عالی رو ذکر کنید و بگید زیر مجموعه ی چه ارگانی هست .
از آوردن نام افراد خودداری کنید .
از بحث های غیر مرتبط با عنوان تاپیک بپرهیزید . به امید بهبود فضای دانشگاهی و آموزشی
با تشکر

SR72
15-04-2008, 10:25
اول میخوام یه انتقاد بزگ کنم در مورد رتبه ی دانشگاه های ایران از نظر آموزشی و امکانات در جهان ....
دانشگاه های ایران طبق آخرین تحقیقات موسسه ی وبو متریک بهترین دانشگاه های ایران چون صنعتی شریف و امیر کبیر , جز 500 دانشگاه اول جهان در سال 2007 قرار نگرفت و حتی دانشگاه های ایران در منطقه ی آسیا نیز ر تبه ای نیاورد و جز 100 دانشگاه برتر آسیا نیز نشده است ...

دانشگاه های برتر دنیا در سال 2007 :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کمبود منابع آموزشی و پژوهشی واقعا حس میشه و همینطور محدود کردن دانشجو به امکانات مختصر جلوی رشد علمی رو میگیره بخصوص الان که قشر دانشجو ظرفیت و توانایی پژوهش های علمی رو داره ....

Mohamma:D
15-04-2008, 10:56
سلام
یه موضوع در مورد ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی هست که شاید مشکل خیلی از شما هم باشه(همینطور مشکل خود من).
موضوع اینه که من دانشجوی ترم آخر الکترونیک هستم. خوشبختانه یا متاسفانه امسال توی کارشناسی کنترل مرکز علمی کاربردی قزوین قبول شدم .:13:
اما به علت اینکه کاردانیم تموم نشده نمیتونم شرکت کنم. که این یه ضدحال اساسی به من زده . حداقل اگه قبول نمیشدم اینقدر نمیسوختم.
بدبختی من اینه که سالهای پیش مثل دانشگاه آزاد اینجور دانشجوها رو برای ترم بعد ثبت نام رزرو میکردند. اما حالا که نوبت به ما رسید آسمون رو سرمون تپید.
به نظر شما من با این مشکل چه خاکی تو سرم کنم.
خدا لعنت کنه کسی که این قانون رو تصویب کرده و مانع پیشرفت ما شده.:41:

SR72
23-04-2008, 11:00
وضعیت دانشگاه در حال تحول هست ...
پست پاک شود .....