PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن کامل ویندوز

950w
15-04-2008, 05:33
با سلام خدمت همه دوستان
من تغریبن چند هفته ای هست که با مشکل بالا نیامدن کامل ویندوز مواجه شدم طوری که بعد چند بار استفاده از یه وین جدید دسکتاپ بالا میاد و رو ساعت شنی میمونه اما وقتی با Safe Mode بالا میام و یوزر قبلی رو پاک می کنم و یه یوزر جدید می سازم وین بدون مشکل بالا میاد ولی بعد یک بار ری استارت دوباره مشکل برمی گرده و تا حالا نزدیک به 40 دفعه وین رو عوض کردم و هر بار یه مسئله رو چک کردم مثلن یه دفعه Pc Suite رو که به تازگی رو وینهام نصب میکردم دیگه نصب نکردم دفه بعد حدس زدم از نرم افزار تغییر تمم باشه و دیگه نصب نکردم دفعه بعد درایورهام رو که به تازگی آپدیت کرده بودم عوض کردم و قبلی ها رو نصب کردم دفعه بعد همین کار رو با DownLoad Maneger که به تازگی ورژن جدیدش رو گرفته بودم انجام دادم و ورژن قبلی رو نصب کردم و همین کار رو با Alchol,Corel,nero,opera,cloneو چند برنامه دیگه که ورژن جدیدشون رو تو همین چند هفته پیش گرفته و نصب کرده بودم انجام دادم و هنوز با مشکل روبرو هستم.
البته احتمال به ویروس هم می دم چون من مجبورم mp3playerهای زیادی رو سیستمم وصل کنم و هم زمان با این مشکل ویروس AutoRun گرفته بودم که کشتمش وهیچ اثری ازش نیست ولی زمانی که یه پلیر یا فلش رو وصل می کنم دوتا فایل سیستمی و مخفی به نامهای Autorun.inf و (اون یکی یادم نیست بعدن می نویسم)داخلش می سازه و جالب این جاست که رو Folder Option تاثیری نداره و داخل هاردم فایل سورسی به این نام پیدا نکردم.
از دوستانی که اطلاعات در این مورد دارن خواهش می کنم کمک کنن

x_boy
15-04-2008, 12:28
سلام
دوست عزیز فکر نمیکنی از ویندوز جدیدت باشه و این ویندوز مشکل دار باشه ؟
در مورد ویروس هم دوستان توضیحات زیادی درباره از بین بردنش نوشتن
برای تکمیل اون توضیخحات این دو تا نرم افزار کم حجم رو آپلود کردم که میتونی
ازشون استفاده کنی یکی از اونها Smart Antivirus و دیگری هم Anti Autorun هست
که این یکی همراه با ویندوز بالا میاد و درایوها رو چک میکنه به خصوص درایو سی دی یا
دی وی دی و همینطور حافظه های متصل شده به سیستم رو قبل از باز شدن
چک میکنه و اطلاع میده
این موارد رو چک کن امیدوارم که مشکلت حل میشه
تا بقیه دوستان هم نظر خودشون رو بگن و راهنمایی کننن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:11:

lord_ashkan_z
15-04-2008, 21:50
احتمالا مشكل سخت افزاري باشه مثلا رم شما نيمه سوز شده باشه يا ...
من كه خودم با اين چيزهايي كه شما گفتي به جايي نرسيدم. بعد از بارها نصب ويندوز باز هم مشكل دارد.همين؟
شما يه بار ويندوز نصب كن ولي ديگر هيچ چيز ديگري نصب نكن. بعد ري استارت كن.

حالا باز هم با اين مشكل رو به رو هستي؟

mahdi7610
15-04-2008, 22:53
سلام دوست عزیز

خوب دوست عزیز این طور که از شواهد بر میاد مشکل شما سخت افزاری هست .
هر موقع شما دو بار ویندوز عوض کردید البته از سی دی های متفاوت و دیدید که مشکل همچنان پارجاست دیگه نباید به سیستم عامل شک کرد بلکه شما باید به سخت افزار خودتون شک کنید .

این مشکل بیشتر به پاور و رم شما مربوط می شه شما باید این دو مورد را چک کنید .
البته گاهی اوقات این مشکل می تونه از خمیر سیلیکون هم باشه که احتمال داره از بین رفته باشه .

بهتره این سه مورد را چک کنید .

موفق باشید .

950w
16-04-2008, 01:42
با تشکر از راهنماییهای دوستان:11: باید اضافه کنم که از دیروز تا به حال با NOD32 موفق شدم از هنگ کردن سیستم جلوگیری کنم و این نشون می ده که مشکل به خاطر ویروسه و فکر می کنم همون ویروسی باشه که تو پست اولم گفتم اما همونطور که قبلن هم اشاره کردم با سرچ کردن Autorun.inf هیچ سورسی از ویروس رو نمی تونم پیدا کنم و این به اون معناست که باید به دنبال اسم اصلی ویروس باشم و نکته اینجاست که چه اسمی؟
با هم از دوستان می خوام که راهنمایی کنن.:46:

950w
21-04-2008, 01:09
با تشکر از دوستان باید بگم که بالاخره موفق شدم مشکل رو حل کنم و می گم چطوری تا شاید به درد کسی بخره.
همونطور که گفتم مشکل از ویروس بود و با کمک گرفتن هم زمان از آخرین ورژن چند آنتی ویروس نامدار تونستم حلش کنم.
موفق باشید