PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرمت خودکار رم !!!

Javad0111
14-04-2008, 23:27
با سلام و خسته نباشید.

دوستان , غرض از مزاحمت من لبه رم گوشی خودما گرفتم با الکل سفید پاک کردم.و رم را جا زدم و گوشی را روشن کردم هیچ مشکلی نداشت در حین عوض کردن تم گوشی بودم که یکدفعه رم خود به خود فرمت شد !!! :41:

من کلی اطلاعات و برنامه و آهنگ و عکس و ... ضروری داشتم الان هم هر کاری میکنم میبینم رم خالیه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آیا میشه اطلاعات رم گوشی را برگردوند ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان کمک کنید تو رو خدا
گوشی : K750i
رم : Sony Memory Stick ProDuo 512MB

J A V I D
14-04-2008, 23:39
مطمئني خود به خود فورمت شده ! شايد درست جا نزدي در اومده از جاش درش بيار دوباره جاش بزن !

hamkar1981
15-04-2008, 07:14
اين نرم افزارها تو سايت معرفي شده يه سرچ كني پيدا مي كني
File Recovery for MMC
EasyRecovery Professional v6.10.07 Full
GetDataBack v3.30.001 for NTFS & FAT
Recover My Files 3.9.8.5649
اميدوارم به كارت بياد
موفق باشي

Javad0111
15-04-2008, 08:37
دوستان بنده نرم افزاری می خواهم که بتواند رم گوشی ام را که دارای فرمت FAT هست را search کند به نظر شما کدام نرم افزار فرمت FAT بسیار عالی ریکاوری می کنه....

دوم اینکه دوستان بنده دیروز سهواً قبل ازاینکه با نرم افزارهای ریکاوری فایلهای پاگ شده ام را ریکاوری کنم چند تا فایل بر روی رم گوشی ام ریختم آیا با این حال احتمال ریکاوری رم گوشی ام وجود دارد یا نه (احتمال ریکاوری به صفر می رسه....)
با تشکر از حسن همکاریتان...

shahshahani
15-04-2008, 12:15
با سلام و خسته نباشید.

دوستان , غرض از مزاحمت من لبه رم گوشی خودما گرفتم با الکل سفید پاک کردم.و رم را جا زدم و گوشی را روشن کردم هیچ مشکلی نداشت در حین عوض کردن تم گوشی بودم که یکدفعه رم خود به خود فرمت شد !!! :41:

من کلی اطلاعات و برنامه و آهنگ و عکس و ... ضروری داشتم الان هم هر کاری میکنم میبینم رم خالیه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آیا میشه اطلاعات رم گوشی را برگردوند ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدا اون روز رو برای هیشکی نیاره...
منم یه بار همچین بلایی سرم اومد.
نمیخوام نا امیدت کنم ولی فکر نکنم بشه برگردوندشون.
اگه شد خبر بده.
موفق باشی.

banel87
15-04-2008, 13:45
با سلام و خسته نباشید.

اینجارو یه نگا بنداز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید