PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در روشن ناخودآگاه مودم و كامپيوتر

amonesary
12-04-2008, 21:43
بازم سلام به برو بچز گل پی سی ورلد
من یه مودم دیال آپ گیگا دارم و مشکل عجیبی که یک ماهی هست که دارم اینه که وقتی تلفن زنگ میخوره یا وقتی که گوشی تلفن رو از جاش برمیدارم موفعی کمیذارم سر جاش کامپیوترم روشن میشه که مجبورم سوکت رو از پشت کیس از محل اتصال به مودم در بیارم
خودم فکر میکنم کار ویروس با ایراد نرم افزاری نیست که اگر بود باید در محیط ویندوز به وجود میومد حالا کدوم سخت افزار ایراد داره زحمتش با شما اساتیده
پیشاپیش خیلی ممنونم به به

nobody2000
13-04-2008, 00:36
بازم سلام به برو بچز گل پی سی ورلد
من یه مودم دیال آپ گیگا دارم و مشکل عجیبی که یک ماهی هست که دارم اینه که وقتی تلفن زنگ میخوره یا وقتی که گوشی تلفن رو از جاش برمیدارم موفعی کمیذارم سر جاش کامپیوترم روشن میشه که مجبورم سوکت رو از پشت کیس از محل اتصال به مودم در بیارم
خودم فکر میکنم کار ویروس با ایراد نرم افزاری نیست که اگر بود باید در محیط ویندوز به وجود میومد حالا کدوم سخت افزار ایراد داره زحمتش با شما اساتیده
پیشاپیش خیلی ممنونم به به

تو bios کامپیوتر دنبال Wake on Ring یاWORبگرد و غیر فعالش کن .:46:

amonesary
13-04-2008, 09:19
اولا که دمت گرم :10:
ولی راستش من نمیدونم چطور باید تو Bios دستکاری کنم :13:بذار اینجوری بگم که اصلا نمیدونم بایوس چیه و کجای کامپیوتره و چجوری میشه دستکاریش کرد :41:میشه بازم کمکم کنی و بگی چطوری این کارو بکنم؟:11:

shahab_f
13-04-2008, 09:24
كامپيوترت كه داره مياد بالا قبل از اجرا شدن ويندوز دكمه Delete كيبورد رو بزن وارد تنظيمات bios ميشه.

amonesary
13-04-2008, 10:00
راستش تا اینجاشو بلد بودم اما مشکلم از اینجا به بعدشه که اون Wor رو از کجای اون محیط تیره و تار داس شکل بایوس پیدا کنم یعنی تو کدوم فسمت تنظیماتشه

amonesary
13-04-2008, 10:13
رفتم تو بایوس و پیداش کردم تو قسمت Power management بود Nobody2000 خیلی ممنونم از کجا میدونستی که اونجاس به هر حال ممنون آقا شهاب از شما هم تشکر

nobody2000
13-04-2008, 15:38
رفتم تو بایوس و پیداش کردم تو قسمت Power management بود Nobody2000 خیلی ممنونم از کجا میدونستی که اونجاس به هر حال ممنون آقا شهاب از شما هم تشکر

شما هم اگه مثل من 14 سال با کامپیوتر کار میکردی از این موارد زیاد میدیدی :46:

tabriz-info
13-04-2008, 17:33
این مورد چندین بار تو انجمن گفته شده یه کم جستجو میکردی پیدا میشد