PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام برنامه مدیریت Font این دو خاصیت را دارد؟

jedivssith
11-04-2008, 21:25
درود
من فونتهای زیاد و زیبایی دارم که بر حسب کار باید بعضی از آنها را استفاده کنم ولی چون تعدادشان زیاد هست و خارج از توان و استاندار برای نصب روی سیستم هست و باعث لود نشدن بعضی از برنامه می شود و بسیار مشکلات دیگر، برنامه ای را می خواهم معرفی کنید که بتواند بصورت لیست و پیش نمایش از هر فونت آنها را به من نشان دهد. یعنی برنامه بتواند با مسیری که من به آن نشان می دهم همه فونتها را لیست کند و نمایشی از آنها را به من نشان دهد و بعد از اینکه فونت مورد نظر را پیدا کردم آن را نصب کنم نه اینکه مجبور باشم همه را نصب کنم و بعد مشکلات هم پشت سرش بیاید. اگر برنامه ای می شناسید که بتواند نوشته ای را وارد کنم و آن نوشته را با فونتهایی که دارم نشان دهد خیلی جالب تر و بهتر است. برنامه Font Navigator کورل را به تنهایی ندارم و با خود برنامه نصب می شود. برنامه خوبی هست ولی نمی توان در آن نوشته ای را وارد کرد و با فونتها تست زد و دید که چگونه آن فونت را نشان می دهد در حالیکه برنامه Character Map که خیلی ساده تر از آن است این کار انجام می دهد ولی خوب قسمتهای دیگر را ندارد حالا کدام برنامه این دو قابلیت را با هم دارد؟
1- نمایش فونتهای خارج از پوشه Font در Control Panel سیستم
2- فیلدی که بتوان نوشته ای را وارد کرد و با فونتهای مربوطه آن را به نمایش بگذارد تا بهتر بتوان فونت مناسبی برای آن نوشته انتخاب کرد.

با سپاس فراوان
بدرود

omid.sarmad
16-04-2008, 23:14
سلام.می تونی از برنامه فونت نگاه (محصول گسترش) استفاده کنی.
خودش 20 هزار تا فونت طبقه بندی شده داره و امکان پیش نمایش و ثبت فونتها رو هم داره.
البته حاجیت هم در ساخت این برنامه نقش بسزایی داشته است.:31: