ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xilisoft 3GP Video Converter یه سوال درموردکاربا نرم افزار

tik_tak
11-04-2008, 19:36
1 وقتي که ميخوام کليپي رو يه تري جي پي تبديل کنم چي کار کنم که کيفيت تصویر و صدا رویه گوشی مثله وی سی دی بالا باشه؟
باید چه گزینه هایی رو تنظیم کنم و چه جوری
ممنون

arman7165
11-04-2008, 20:41
نمي دونم از كدوم ورژن استفاده مي كني عزيز ولي من با اين برنامه و اكثر ورژن هاش كار كردم و باهاشون حال نكردم ، ولي به نظرم بهترين برنامه واسه اين كار اين برنامه باشه :
Color7.Video.Converter.Premier.v8.0.5.20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pg
اين هم لينكشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

يا اين لينك البته اول بايد رجيستر بشي :

اين هم سريال نامبرش هست (اگه جايه ديگه اي نسخه كرك نشده اش رو پيدا كردي، اين به دردت مي خوره) :
Full Name: NeoX TEAM
Organization: NeoX 2k7
Registration Key: VCP5947866

amir2011
12-04-2008, 01:40
1 وقتي که ميخوام کليپي رو يه تري جي پي تبديل کنم چي کار کنم که کيفيت تصویر و صدا رویه گوشی مثله وی سی دی بالا باشه؟
باید چه گزینه هایی رو تنظیم کنم و چه جوری
ممنون

دوست عزیز این تقریبا غیر ممکنه که شما حجم و سایز یک ویدئو رو پایین بیارید ولی کیفیتش تغییر نکنه...!
برای اینکه کیفیت صدا و تصویر تغییر نکنه اگه گوشیت سیمبین باشه میتونی کلیپ ها تو به پسوند avi تبدیل کنی البته با برنامه هایی مثل smartmovie ...
موفق باشی.

arman7165
12-04-2008, 15:07
نه رفيق ، اينجوري كه مي گي نيست.
ما با اين برنامه فقط پسوند فايل رو عوض مي كنيم و چندان حجم و كيفيت رو كم نمي كنيم...:10:

tik_tak
12-04-2008, 20:09
سلام
مرسی از همه
ولی من نمیخوام حالا هم حالا عینه سی دی باشه یه جوری باشه که تو موبایل خوب نشون بده
یعنی کدوم گزینه هایه این نرم افزارو باید تنظیم کنم تا کیفیتش مطلوب بشه
ممنونم

Ghaioom
13-04-2008, 13:48
سلام
منم از این برنامه استفاده میکنم. کار کردنش باهاش راحته.
شما به 3gp تبدیل کن درست میشه اگه به 3gp تبدیل کنی خوب نشون میده.

tik_tak
13-04-2008, 16:49
من منظورم تنظیمات این نرم افزار بود .......میدونم آسونه کار کردن باهاش!!!!!!!!!!!!
خب این برنامه یه سری تنظیمات داره من تو نت گشتم خب نتیجه ش این بود :
کسی برایه k800 همچین تنظیماتی سراغ داره ؟یه کم کیفیتش از اینی که هست بیشتر بشه (اینام تاحد زیادی کیفیتشو خوب میکنه !)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

seyyedi
13-04-2008, 18:31
نمي دونم از كدوم ورژن استفاده مي كني عزيز ولي من با اين برنامه و اكثر ورژن هاش كار كردم و باهاشون حال نكردم ، ولي به نظرم بهترين برنامه واسه اين كار اين برنامه باشه :
Color7.Video.Converter.Premier.v8.0.5.20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pg
اين هم لينكشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیديا اين لينك البته اول بايد رجيستر بشي :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداين هم سريال نامبرش هست (اگه جايه ديگه اي نسخه كرك نشده اش رو پيدا كردي، اين به دردت مي خوره) :
Full Name: NeoX TEAM
Organization: NeoX 2k7
Registration Key: VCP5947866
دوستان سلام
ممنون آرمان جان یک دنییییییاااااااااااا ممنون
خیلی برنامه ای که دادی توپ بود
حتما دانلودش کنید
اگه خواستید سرعتتون بالاتر بره برا دانلود و قابلیت resume رو هم داشته باشید لینک رپیدشیر رو توی سایت زیر کپی کنید و دان کنید

این برنامه صد برابر xillisoft و تمامی ورژن های اون کار میکنه
چه audio convertor چه video convertor این برنامه چه بقیه ورژن هاش
پسوند های زیادی رو پشتیبانی و تبدیل میکنه حتی به amr که دنبالش بودم

سلام
مرسی از همه
ولی من نمیخوام حالا هم حالا عینه سی دی باشه یه جوری باشه که تو موبایل خوب نشون بده
یعنی کدوم گزینه هایه این نرم افزارو باید تنظیم کنم تا کیفیتش مطلوب بشه
ممنونم
همین برنامه ای که آرمان جان دادن رو دانلود کن بعد به جای 3gp تبدیل کن به mp4 حجمش تقریبا همون حجم 3gp میشه ولی کیفیتش یه خورده بهتره
اگه تونستی برنامه ای که پسوندهای بیشتری رو بخونه برای گوشیت پیدا کنی مثل core player میتونی به avi هم تبدیل کنی البته حجمش کم نمیشه

بازم میگم حتما برنامه بالا رو دان کنید خیلی بهتر از اون xillisoft هست

arman7165
13-04-2008, 22:48
قابل نداشت seyyedi جان....:11:

راستش من هم از coreplayer استفاده مي كنم و هم از خيلي از converterها ، ولي اين از همه بهتره كه از برنامه هاي ديگه مثل coreplayer بي نيازت مي كنه ، حتي كليپ هاي تبديل شده با اين برنامه رو من در گوشيه D500 سامسونگ كه نمي شه باهاش دست وپنجه نرم كرد هم ريختم كه با كيفيت خوبي پخشش مي كرد ......:10:

alex_pk
14-04-2008, 08:58
سلام

تو اين زير مجموعه فقط براي معرفي برنامه تاپيك زده ميشه...

اينجا مطرح كنيد.