PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش : هاله دور جسم

Benygh
11-04-2008, 10:49
سلام
شاید اسم تاپیک کمی جلب کننده باشه ولی اگه کسی داره همچین آموزشی بده چون لازم دارم ... با ترفند هایی بلدم ولی دور جسم نمیتونم ...
اگه آموزشی دارید بذارید ..

YAHYA-PRO
11-04-2008, 14:38
Beny-Nvidia جان اگه میشه عکس رو بزار (منظورت اینه که دور تا دور عکس هاله ای بشه ؟ )
یه نمونش تو آموزش ساخت پوستر بود :46:
راستی کاش یه تایپک درخواست آموزش بزارین که هر کی آموزش خواست اونجا درخواست بده

Saeed kmss-D
11-04-2008, 17:45
سلام...

نه یحیی جان،
بهتره برای هر درخواست تاپیک جدا باشه!

موفق باشید♥♥♥

Benygh
11-04-2008, 21:40
Beny-Nvidia جان اگه میشه عکس رو بزار (منظورت اینه که دور تا دور عکس هاله ای بشه ؟ )
یه نمونش تو آموزش ساخت پوستر بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
مثله این باشه که مثلا یکی انگار وسط یک غباری مثل گردباده یا اتیشه .. و یا .. نمونه ندارم متاسفانه ...

YAHYA-PRO
12-04-2008, 16:51
سلام
مثله این باشه که مثلا یکی انگار وسط یک غباری مثل گردباده یا اتیشه .. و یا .. نمونه ندارم متاسفانه ...

آها گرفتم :31:
از این طرحها میخوای که طرف وسط آتیش و این جور چیزاس
ولی Beny-Nvidia جان برای این کار بیشتر از براش استفاده میکنن دستی درست کردنش سخته ولی نه زیاد
حالا فردا یکی میسازم برات :10:
البته فکر کنم اگه یه منحنی دور جسم بکش .. ولش کن حالا تنظیمات رو چجوری بگم :18:
فردا حتما برات میزارم

Benygh
12-04-2008, 20:09
ممنون یحی جان منتظر هستم ...

hamed9
12-04-2008, 22:06
سلام دوست گل خوب همون طور كه يحيي جان گفت با براش ممكنه اما سخت نيست راحته .شما مي توني رنگ مورد نظر رو انتخاب كني بعد در براش از سري basic brushes استفاده كني وقتي شكل مورد نظرت بدست اوومد از ----- blur شما gaussian blur اون طوري كه ميخواي پر رنگ داشته باشه مقدار ميدي..

YAHYA-PRO
14-04-2008, 19:02
سلام دوست گل خوب همون طور كه يحيي جان گفت با براش ممكنه اما سخت نيست راحته .شما مي توني رنگ مورد نظر رو انتخاب كني بعد در براش از سري basic brushes استفاده كني وقتي شكل مورد نظرت بدست اوومد از ----- blur شما gaussian blur اون طوري كه ميخواي پر رنگ داشته باشه مقدار ميدي..
فکر کنم اشتباه مفهومو رسوندم :31:
من گفتم این کار رو بیشتر با براش میکنن
بعد گفتم دستی سخته این کار
Beny-Nvidia جان شرمنده اصلا این تایپک رو یادم رفته بود
حتما حتما حتما فردا میزارم :31:

Benygh
19-04-2008, 11:03
فکر کنم اشتباه مفهومو رسوندم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
من گفتم این کار رو بیشتر با براش میکنن
بعد گفتم دستی سخته این کار
Beny-Nvidia جان شرمنده اصلا این تایپک رو یادم رفته بود
حتما حتما حتما فردا میزارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
سلام
ممنون اگه گذاشتی لینکش رو اینجا بذار ..

Benygh
27-04-2008, 07:58
یحیی جان نمیذاری ؟ من منتظر هستم ها ...
راستی تو تا
یک تاپ سکرت رفتم ولی نشد نظر بدم نت م قاطی داره ... کار خوبیه اگه ادامه داشته باشه ...