PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری کابل سنسور ال سی دی کیس رو به فن سی پی یو وصل کنم؟

techno
11-04-2008, 01:26
مشکل اینجاست که اتصال کابل ال سی دی 3 پین نریه اما روی مادربورد یا سی پی یو هیچ مادگی 3 پین رویت نمیشه!:41: چیکار باید بکنم؟؟
لطفا راهنمایی کنید.

amin123
11-04-2008, 22:56
درسته.....

يكي براي Cpu و يكي براي گرافيك و يكي براي هار....

درسته هيج پين مادگي هم براش وجود نداره چون اصلا نيازي نداره.....

شما بايد اين پين ها را به كولرها و يا هارد خود متصل كنيد....
همين..........

techno
18-04-2008, 20:02
نه منظورم این نبود.و تقصیر منم هست چون مشکلو بد توضیح دادم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این عکس همون کابل ال سی دی کیسه که این پینش(3تایی) باید به یه سوکتی روی مادربورد یا به فن سی پی یو متصل بشه تا دور فن سی پی یو رو نشون بده.اما همونطور که گفتم هیچ جای مادگی 4 پینی روی مادربورد یا اتصال فن سی پی یو پیدا نمیشه.
اونی که شما گفتی مربوط به سنسورهای گرماییه که مشلی باهاشون ندارم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

amin123
19-04-2008, 10:46
بله اين مال شناسايي دور فن هست.....

كه توي خود كيس بايد يك تبديل به همراه اين باشه.....

اگر نبود ميتونيد از بازار تهيه كنيد

اسمش هم سيم تبديل فن هست.........

قيمتش هم 100 تومان هست

techno
19-04-2008, 11:56
احتمال می دادم باید آخرش هم همچین کاری کنم.منتها می خواستم مطمئن بشم.حالا باید تبدیل 3 تایی به 4 تایی باشه دیگه نه؟ ولی مشکل اصلی اینه که به کجا باید وصل بشه؟
فرض کن تبدیل رو گرفتم و زدم سر همینه پینه که تو عکسه.حالا باید کجا وصلش کنم؟به سی پی یو یا روی مادربورد؟

amin123
20-04-2008, 21:48
دوست عزيز شما روي در كيستون فن داره؟

techno
21-04-2008, 11:33
(اول یه چیزی بگم که می دونم این تاپیک جاش اینجا نبود.ولی چون توی قسمت کیس و پاور تاپیک زدم و کسی جواب نداد اینجا هم یک تاپیک زدم.اگه اشتباهه لطفا انتقال بدید به جای خودش مرسی.)

اگه ازون فن های بزرگ مخصوص که روی خود کیس هست منظورتونه، باید بگم نه.ولی خودم یه فن معمولی پشت کیس انداختم.
مدل کیسم Mec است و جلوی کیس بزرگ نوشته A.g.e O.f D.i.g.i.t.a.l.ال سی دیش هم نور زمینه ی آبی داره.روی ال سی دی یک کنترل کننده ی فن داره که سیمش وصل نشده و به خاطر همین چیزی نشون نمیده.من احتمال می دادم این نمایشگر دور فن سی پی یو باشه ولی احتمال داره شما درست بگید و برای فن باشه.ولی در هر صورت مشخص نیست باید به کجا وصل بشه!