PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ايجاد باركد

mydelphi
14-11-2005, 17:07
با سلام :
من به دنبال برنامه ایجاد بارکد هستم که تمام استاندارد ها رو پوشش بده ...........

با تشکر

mydelphi
15-11-2005, 21:34
لطفا راهنمایی کنید .......

sa3er
15-11-2005, 23:41
سلام
يک search ساده در گوگل دهها لينک به نرم افزارهای مختلف در اين زمينه را به شما خواهد داد، مثل:

Zoner Barcode Studio
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B-Coder Professional

و...

bithiah
16-11-2005, 00:08
دوست عزیز در لینک زیر نرم افزاری بنام BarCodeWiz BarCode ActiveX رو همراه با کرکش آپلود کردم که مطمئنم دقیقا همونیه که لازمش دارین! :cool:
از مشخصاتش باید بگم:
1. پشتیبانی در نرم افزارها و زبانهای زیر:
VB 6.0
VB .Net
C#
Delphi
MS Access
MS Word
MS Excel
2. نمونه کد برای استفاده از اون در همه نرم افزارهای بالا
3. دیگه چی می خواین؟!... :happy:

نرم افزار کنترل بار کد برای برنامه نویسی رو از یکی از لینکهای زیر دانلود کنین:

موفق باشید

KING ESFANDIYAR
16-11-2005, 10:43
سلام
مي تونيد از برنامه Corel استفاده كند كه هم راحتتره هم خيلي استاندارد

bithiah
16-11-2005, 11:05
دوست عزیز من نمی دونم با Corel چطوری می شه بارکد ایجاد کرد، فقط بهتون پیشنهاد می کنم این برنامه رو حتما حتما دانلود کنین تا بهتون ثابت بشه چه امکاناتی داره. اگه الانم کاریش ندارین، دلیل نمی شه چند وقت دیگه لازمتون نشه. پس تا لینکش معتبره دانلودش کنین.

baba barghi
18-11-2005, 23:08
سلام دوست عزیز
این بارکد چیه؟

ممنون
بای

bithiah
18-11-2005, 23:36
سلام دوست عزیز
این بارکد چیه؟

ممنون
بای

بارکد همون انگلیسی برگردون فارسی نمودار میله ایه که یقینا بصورت برچسب روی خیلی از اجناس تابحال دیدینش. این روزها معمولا پشت همه کتابها هم در کنار شابک یه بارکد هست.
طبق یک فرمول خاصی که من هم خیلی نمی دونم چی هست، عدد به نمودار میله ای تبدیل می شه. روی اجناس در عوض ثبت مستقیم قیمت اون، این نمودار میله ای ثبت می شه.

baba barghi
19-11-2005, 10:00
سلام بیت هیا جان
فهمیدم با کدومی
با اونا که تو فروشگاههای رفاه پشت اجناس هست
حالا چه جوری تشخیص بدیم که چیه ما که از اون دسته ها نداریم

ممنون
بای

bithiah
19-11-2005, 10:24
سلام بیت هیا جان
فهمیدم با کدومی
با اونا که تو فروشگاههای رفاه پشت اجناس هست
حالا چه جوری تشخیص بدیم که چیه ما که از اون دسته ها نداریم

ممنون
بای
فکر می کنم منظورتون از اون دسته ها همون دستگاه بارکد خوان هست که توسط نور لیزر نمودار رو می خونه و به جاش یه عدد وارد کامپیوتر می کنه. :blink:
تا جایی که من می دونم با نگاه کردن به این نمودار میله ای نمی شه فهمید که چه عددی رو نشون می دن، البته مگه اینکه خیلی باهوش باشین و بیکار و بنشینین مرتب بارکد تولید کنین و بینین چه شکلی می شه، تا بلکه بتونین با یه نگاه بفهمین چه عددیه. ;)
ولی با این نرم افزاری که گذاشتم می تونین خیلی راحت هر تعداد بارکد که خواستین بسازین.

baba barghi
19-11-2005, 11:19
سلام بیت هیا جان
خب ما که بارکد خوان که نداریم حالا فرض بر این می گیریم که بارکد رو درست کردیم ما چه جوری و با چه دستگاهی شماره ها رو وارد کامپیوتر کنیم ما که بارکد خوان نداریم فقط باید بریم رفاه حروم خوری کنیم این فایدشه
حالا لینکش رو بده بد نیست

ممنون
بای

bithiah
19-11-2005, 11:58
یعنی چی؟!!!
شما با کمک این برنامه، یه عدد وارد می کنین و برنامه براتون با کیفیت عالی تصویر بارکد رو می سازه. حالا می تونین اونو چاپش کنین. بعد هم هر موقع خواستین عدد رو وارد کامپیوتر کنین، با دستگاه بارکدخوان اینکار رو انجام می دین.
فکر کنم من منظور شما رو درست متوجه نشدم. از طرفی لینک دانلود رو که من همون اول گذاشتم!

*در ضمن من Bithiah هستم. نه Bith hia!

mydelphi
19-11-2005, 20:52
متشکرم :
من خودم از طریق کامپوننت Fast Report 3.7 در دلفی با برنامه نویسی این کار رو انجام می دهم ولی به دنبال برنامه ای کامل می گردم که بصورت مستقل این کار رو برای من انجام بده.......

mydelphi
19-11-2005, 20:58
دوست عزیز bithiah :
برنامه شما عالیه ولی چطوری ریجستر میشه ؟؟؟؟؟؟

متشکرم

baba barghi
19-11-2005, 20:58
سلام جیگر
جوابمو گرفتم حالا این دستگاه بارکد خوان چند قیمته؟

ممنون
بای

mydelphi
19-11-2005, 21:05
معنی این عبارت " سلام جیگر " چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ZiTaNiX
19-11-2005, 22:27
آقا کسی نمی فهمه معتبره یانه
بزن با فتوشاپ بره
یه عددی در میاد دیگه
بعد با کد خوان عدد رو بخون ببین چنده
خلاصه این کار با فتوشاپ:
یه خط می کشید بعد فیلتر نویز رو روش اعمال میکنید بعد Ctrl+t رو میزنید و خط رو عرضش رو زیاد میکنید
همین

bithiah
19-11-2005, 22:45
دوست عزیز bithiah :
برنامه شما عالیه ولی چطوری ریجستر میشه ؟؟؟؟؟؟

متشکرم
یه فایل بنام get2-patch.exe درون فولدر Crack هست. اون رو اجرا کنین و مسیر نصب برنامه رو بیارین و از درون فولدر DLL فایل BarcodeWiz.dll رو بهش معرفی کنین تا این Patch این DLL رو از حالت Demo خارج کنه.
همین. :happy:
و در جواب دوستمون valizadeh4 عزیز،
1. جیگر دیگه چه صیغه ایه؟
2. من خودم قیمت دستگاه بارکد خوان رو نمی دونم. حدسی می گم که یه دونه خوبش نباید از 20 هزار تومن بیشتر باشه. ولی اگه می خواین براتوم می پرسم. فردا صبح قیمت براتون می ذارم.

امین.پ
20-11-2005, 11:11
bithiah جان مثل اینکه لینکت مشکل داره
ممنون

bithiah
20-11-2005, 14:16
bithiah جان مثل اینکه لینکت مشکل داره
ممنون

دوست عزیز ممنون از اینکه تذکر دادین. حق با شماست. خودمم امتحان کردم، الان Persiangig رو بهیچ وجه نمی شه بازش کرد. حتما در اولین فرصت یه جای دیگه آپلود می کنم.

mydelphi
20-11-2005, 21:03
متشکرم خیلی لطف کردی .....

bithiah
21-11-2005, 15:09
دوستان عزیز
اگه لینک دانلود persiangig کار نمی کنه می تونین از لینکهای زیر دانلود کنین:

mydelphi
22-11-2005, 00:29
دوست من فقط اشکال این برنامه اینه که بعد از ایجاد یک برنامه با دلفی باید حتما برنامه رو نصب و DLLرو ریجستر کرد تا exe دلفی شما کار کنه در غیر اینصورت برنامه شما کار نمیکنه و این مشکل با ایجاد 4 تغییر در ریجستری یعنی ایجاد 4 مقدار در ریجستری درست میشه که برای این کار باید این موارد رو در برنامه Installshildقرار داد ولی برنامه (کامپوننت) جالبیه .........

bithiah
22-11-2005, 01:16
دوست من فقط اشکال این برنامه اینه که بعد از ایجاد یک برنامه با دلفی باید حتما برنامه رو نصب و DLLرو ریجستر کرد تا exe دلفی شما کار کنه در غیر اینصورت برنامه شما کار نمیکنه و این مشکل با ایجاد 4 تغییر در ریجستری یعنی ایجاد 4 مقدار در ریجستری درست میشه که برای این کار باید این موارد رو در برنامه Installshildقرار داد ولی برنامه (کامپوننت) جالبیه .........

دوست عزیز
درسته. مثل هر کامپوننت اضافی دیگه ای که به برنامه اضافه می کنین، برای اینکه برنامه کار بکنه باید روی سیستم نصب و رجیستر بشه. حقیقتش اینه که من این برنامه رو برای یکی از دوستام گرفته بودم و خودم شخصا ازش استفاده نکردم.
می شه بگین جریان اون 4 تا دستکاری رجیستری چیه؟ شاید منهم بعدا لازمم بشه.
خیلی ممنون

baba barghi
15-12-2005, 23:24
سلام دوستان

کرک برنامه ی B-Coder Bar Ver4.0 رو نداشتید؟؟؟
فقط زودتر تا ساعت 9 صبح روز جمعه 25/9/1384 فرستادید که هیچ اگر نه دیگه نفرستید چون من تا ساعت 9 بیشتر نیستم

ممنون
بای