PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منوی متحرک و اختصاصی کردن راست کلیک،جلوگیری از درگ کردن

shahrooz_wildboy
10-04-2008, 00:07
سلام.
می خواستم بپرسم که منوی متحرک که همراه با بالا و پایین کردن اسکرول بار جابه جا میشه به چه صورت هست؟اگه یکم توضی بدید ممنون میشم.
سوال بعدیمم در مورد راست کلیک هست.چون چند وقت پیش توی یه وبلاگی بودم که می خواستم یه عکس رو سیو کنم ولی وقتی راست کلیک کردم،یه منویی باز شد نوشته بود ارتباط با مدیر و....برای اینکار اسکریپت خاصی هست یا با نرم افزاری چیزی ساخته میشه.
در ضمن اگه کسی اسکریپتی که برای جلوگیری از درگ کردن هست رو داره ممنون میشم اگه برای بذاره.
با تشکر:11:

shahrooz_wildboy
11-04-2008, 15:55
اینجا کسی نیست جواب منو بده؟:5:

eAmin
11-04-2008, 18:36
سلام.

جواب سوال اول:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوم:
یه مثال میزنم خودت ادامه بده....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توی ie و ff جواب می ده.

سوم: قبلا جواب داده شده جستوجو بفرمائید!!!!!

shahrooz_wildboy
12-04-2008, 14:54
خیلی ممنون

hno
16-04-2008, 05:43
سلام
منم به این کدها نیاز دارم . کدی می خواهم که توی کل صفحه کار بده و فقط مخصصوص نوشته نباشه و توی تمام بروزرها کار بده ؟
چه تکنیکهایی برای جلوگیری از کپی برداری از مطالب می شه اعمال کرد ، مثلا جلوگیری از ذخیره کردن صفحه ، select کردن و این جور چیزا . اگه دوستان کدی دارند لطف کنند و در سایت قرار بدن
با تشکر

eAmin
16-04-2008, 16:16
سلام.

اینکاری که شما می خوای امکان نداره!!! مگه اینکه یه div درست کنی به اندازه تمام صفحه که اونم خیلی دردسر داره.....

هیچ تکنیکی وجود نداره تمام....

فقط یه چندتا چیز کوچیک قبلا برای ie بحث شده لطفا جستوجو کنید!!! توی پست قبلیم هم گفتم.