PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بیل گیتس: ویندوز ۷ احتمالا در سال آینده میلادی به بازار عرضه خواهد شد

keylogger-A
09-04-2008, 22:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنیانگذار شرکت بزرگ نرم‌افزاری مایکروسافت، آقای بیل گیتس روز جمعه در مصاحبه با رویترز اعلام کرد انتظار می‌رود سیستم‌عامل بعدی ویندوز مایکروسافت با نام ویندوز ۷ (Windows Seven) در سال آینده میلادی منتشر خواهد شد.

کمپانی بزرگ مایکروسافت در حال کار بر روی سیستم‌های بروز رسانی بهتر کامپیوترهای شخصی است.

طبق گفته‌های قبلی شرکت مایکروسافت، قرار بود که نسخه بعدی ویندوز، حدود ۳ سال بعد از ویندوز قبلی یعنی ویندوز ویستا که در ژانویه سال ۲۰۰۷ میلادی منتشر شد، روانه بازار شود، همچنین یکی از سخنگویان شرکت مایکروسافت، اعلام کرد که طبق دایره گسترش ویندوز ۷ و گفته‌های بیل گیتس، احتمالا قبل از نسخه رسمی، نسخه‌های آزمایشی ویندوز ۷ را منتشر خواهند کرد.

بیل گیتس، در سمیناری در شهر میامی ایالات متحده آمریکا، در مورد این مطلب برای جواب به حضار، اعلام کرد که به نظر می‌رسد که ویندوز بعدی با نام ویندوز ۷ سال آینده و یا کمی بعد روانه بازار خواهد شد. همچنین اعلام کرد که حدود ۶ میلیارد دلار، مایکروسافت برای تحقیقات در زمینه فناوری اطلاعات ویندوز بعدی سرمایه‌گذاری کرده است.

او اعلام کرد که ویندوز بعدی، به کاربران کمک‌های بسیاری در زمینه‌های دستگاه‌های پرتابل و کامپیوترهای رومیزی خواهد کرد، و احتمال استفاده از تکنولوژی کار با دست، در آن زیاد است.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

eAmin
10-04-2008, 19:58
سلام.

اینطور که معلومه باید ویندوز جالبی باشه!!! درسته؟

تکنولوژی کار بادستش باید خیلی جالب باشه، فکر کنم مثل iPhone و اینجور چیزها باید باشه......

Benygh
10-04-2008, 20:16
تکنولوژی کار بادستش باید خیلی جالب باشه، فکر کنم مثل iPhone و اینجور چیزها باید باشه......
کجاش میتونه جالب باشه ؟ مگه ما انگلیسی بلدیم ؟ اگه هم باشیم همه نیستن ..
یادتون بیل گیتس گفت من میخوام کیبرد و موس رو منقرض کنم و همه چیز با صدا و ... باشه ؟
عین ویستا میشه این ...
فقط خداکنه سیستم جدید نخواد که من دیگه وقتشو ندارم ...

AABB
10-04-2008, 20:32
فقط خداکنه سیستم جدید نخواد که من دیگه وقتشو ندارم ...
من از همین الان بگم که با این ویندوز مخالفم. این مسلمه که چنین سیستم عاملی، یه سیستم بالاتر رو مطلبه. خوب من که حاضر نیستم سیستم نو بخرم اونم به خاطر یه سیستم عامل!!!!!!!:46:

eAmin
11-04-2008, 00:41
سلام.

از یه دو هسته ای با 1 گیگ رم که بیشتر نمی خواد!!!!!

و اگه سیستم خودت رو برای ویستا آماده کرده باشی مطمئن باش نیاز به سخت افزار جدید نداری.....

symk
12-04-2008, 00:12
ای بابا . این بیل گیتس نمیذاره زندگی کنیم . هر روز ما رو وسوسه میکنه

capitan black
12-04-2008, 00:57
wow
خیلی خوش مزه به نظر میاد...سیستم من که اصلا کم نمیاره..فعلا که ویستا رو قورت میده.

keylogger-A
12-04-2008, 16:43
من از همین الان بگم که با این ویندوز مخالفم.
مخالفت شما اهمیتی دارد؟!! بعد از win7 هم سیستم عاملهای دیگری یکی بعد از دیگری خواهند آمد

این مسلمه که چنین سیستم عاملی، یه سیستم بالاتر رو مطلبه. خوب من که حاضر نیستم سیستم نو بخرم اونم به خاطر یه سیستم عامل!!!!!!!:46:
اشتباه می کنید
هدف از ارائه ی 7 غلبه بر مشکلات و محدودیتهایی است که Vista بر کاربران هموار نموده است
بعنوان نمونه محض اطلاع شما هسته ی Win7 که سابقا با اسم رمز Wienna شناخته میشد,هسته ی 25مگابایتی آن است که در مقایسه با هسته ی 4 گیگابایتی ویستا بسیار سبک محسوب می شود:8:

eAmin
13-04-2008, 03:09
سلام.

بعنوان نمونه محض اطلاع شما هسته ی Win7 که سابقا با اسم رمز Wienna شناخته میشد,هسته ی 25مگابایتی آن است که در مقایسه با هسته ی 4 گیگابایتی ویستا بسیار سبک محسوب می شود

این یکیش که دیگه واقعا حرف نداره....

مرسی.

Mohandes_mansour
13-04-2008, 05:05
حالا چه فرقی با ویندوز ویستا داره ؟!؟
اینم مثل قضیه ویندوز گاو دو شاخ 2005(همون ویستا ! ) هست !
همین ویستا قرار بود که 2004 یا 2005 وارد بازار بشه ولی نشد و تغییر نام داد و....
این ویندوز 7 هم به این زودیا وارد بازار ایران نمیشه ! خیالتون راحت اینو تجربه میگه نه من !