PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سونی اریکسون پی5 بزودی معرفی میشود

corey
09-04-2008, 21:39
If you have been wondering about that special something in the air lately, here is one possible reason: no one wants to miss the announcement of the new Sony Ericsson monster handset. It seems we are now one step closer to getting to know the Sony Ericsson P5 better. The first pictures of the device leaked on the internet - they were spotted on the Unofficial Sony Ericsson blog ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and it looks rather real to us.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Sony Ericsson P5
In case you need a quick memory refresh, here is what the Sony Ericsson P5 is expected to bundle. To start with, it's the brand new UIQ 3.3 user interface for the Symbian platform. The device is a slider, with a supposedly P1-style keypad below the display, and is expected to flaunt a 5 megapixel auto focus camera. Among the other interesting features are built-in GPS and a touchscreen - an almost must-have with UIQ devices.
Sony Ericsson P5
We are yet to see about the rest of the Sony Ericsson P5 bio but at least the start seems more than promising. You better stay alert for the Sony Ericsson official announcement and pray the rest of the feature load lives up to the high expectations.
Another picture of the Sony Ericsson P5 surfaced. This time the credit goes to the German Sony Ericsson forum ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). It looks even better than the previous photos, doesn’t it?
Sony Ericsson P5
Sony Ericsson P5 is expected to be officially announced until the end of next month. The release date is supposed to be only 4 months later - some time in September.

corey
09-04-2008, 21:42

احتمالا صفحه نمایشش 2.8 اینچی با رزلشن vga باشه و ضمن اینکه دوربین 5مگا پیکسلش کاور لنز هم داره
کیبوردش هم همون طور که مشخصه شبیه پی1 میمونه

SAEED_BARCELONA
09-04-2008, 21:57
سعید ممنون ولی یه مقدار دیر دست به کار شدی. تو تاپیک اخبار مربوط به جدیدترین گوشیها معرفی شده بود ولی بازم دمت ایول!
حال میکنیم با سونی اریکسون

corey
09-04-2008, 22:18
سعید ممنون ولی یه مقدار دیر دست به کار شدی. تو تاپیک اخبار مربوط به جدیدترین گوشیها معرفی شده بود ولی بازم دمت ایول!
حال میکنیم با سونی اریکسون
درسته اونجا معرفی شده بود ولی مشخصات و اطلاعاتی در رابطه با اون داده نشده بود و خود من پیشنهاد دادم برای این گوشی تاپیک مجزا ایجاد بشه و تا زمان معرفیش اخبار مربوط به اون تو این تاپیک قرار بگیره
ولی بر عکس تمام گوشی های جدید که شبیه آیفون شدن این مدل زیاد شباهت به آیفون نداره

avril
09-04-2008, 22:28
فکر میکنید قیمت p1 چقدر میاد پایین
ارزش خریدن داره ؟؟؟؟

B L A S T E R
09-04-2008, 22:50
حالا قطعیه قطعیه؟؟

hussain
10-04-2008, 00:44
بی خیال بابا بین زودی نمیاد که قیمت P1 بیاد پایین

ali racer
10-04-2008, 00:56
جالبه
سری گوشی های تاچ (مولتی تاچ)
دارن همه گیر میشن
ایفون
اکسپریا
تیوب و حالا پی 5

R@R#M@N
10-04-2008, 12:01
ممنون از تاپیکت
ولی این مثل اینکه واقعآ قطعیه
پ5 هم فعلآ یه اسم گذاری از سوی کاربراست (مثل پ1 که اول با اسم پ700 مشهور شده بود)
گوشیهای سونی قبل از اینکه رسمی معرفی بشن یه کد نیم دارن که کد نیم این گوشی پاریس paris هست
مثل ک850 که سوفیا بود یا چند10 تا گوشیهای دیگه سونی !!!
فعلآ منتظر میمونیم

corey
11-04-2008, 10:14
راستی دوستان خبری در رابطه با مولتی تاچ بودنش نیست؟

R@R#M@N
11-04-2008, 12:04
نه
اینم یه عکس که نقره ای هست و میگن احتمالآ پشت پاریس یا همون پ5 هست :

اینطور که معلومه دوربینش 5 هست ولی هنوز معلوم نیست کاور لنز داره یا نه !!

Nabakhshoode
11-04-2008, 13:10
جدا گوشیه شیکیه ! اولین سیمبین کشویی سونی هست ... به نظر میرسه سال خوبی برای سونی باشه ... البته امیدوارم تو رده ی متوسط هم گوشی های جدیدتر و با قیمتهای مناسبی ارائه کنه!

R@R#M@N
11-04-2008, 14:07
انشالله !!!
ولی چرا زودتر معرفی نمیشه !؟!؟!؟!؟

zhina_gian
11-04-2008, 14:20
البته امیدوارم تو رده ی متوسط هم گوشی های جدیدتر و با قیمتهای مناسبی ارائه کنه!

به نظر من گوشی هایی در رده متوسط رو که قیمت های کمتری نسبت به G900,C902 و یا Xperia داشته باشند رو
سونی اریکسون معرفی کرده و فقط باید منتطر ورود این گوشی ها به بازار بود.

مثلا گوشی هایی مانند W980, Z770, T980, W760,Z555 و W350. البته گوشی های دیگه ای هم وجود دارند اما
اونها دیگه خیلی رده پایین هستند.

من فکر نمیکنم تا این گوشی هایی که نام بردم وارد بازار بشند و فروششون رو نکنند گوشی های همرده اینها رو
معرفی کنه. حتی اگر معرفی هم بکنه اونقدر طولش میده تا این گوشی های نامبرده شده خوب فروش کرده باشند.

Nabakhshoode
11-04-2008, 14:31
انشالله !!!
ولی چرا زودتر معرفی نمیشه !؟!؟!؟!؟

امسال به نظر میرسه برعکس پارسال که اول گوشی های متوسط و رده پایین رو معرفی کرد و اگه یادت باشه اعصاب هممون رو خورد کرده بود ... و گذاشت نیمه دوم سال سه تا گوشی رده بالا معرفی کرد در حالی که ماهها بود نوکیا داشت سود اساسی از فروش N95 و... میبرد و سامسونگم گوشی های رده بالای زیادی معرفی کرده بود و خوب شدیدا باعث شد رشد سونی نسبت به سال قبلش کم باشه ! ولی امسال برعکس اول گوشی های قدرتمندش رو رو کرده تا جو روانی بازار رو به نفع خودش کنه و احتمالا تو ماههای آینده تو رده متوسط هم گوشی های بیشتری معرفی میکنه ... خود من به شخصه خیلی دلم میخواد یه گوشی واکمن 3 مگا پیکسلی با قیمت مناسب بده بیرون ... w890 اومده که خوب دوربینش اگه فلاش و اوتو فکوس داشت خیلی بهتر بود ( ظاهرش رو خیلی میپسندم + نسخه جدید جاوای سونی A200 روش نصبه (( همین که مثه سری 40 نوکیاست )) + خوشدسته و باطری مناسبیم داره ) خلاصه همه چی رو داره ولی با توجه به نداشتن کاور لنز و مهمتر از اون فلاش و اوتو فکوس و کلا عکسایی که ازش دیدم کیفیت جالبی نداشتن ضمن اینکه به دلیل بدنه ی فلزی و ظاهر شیکی که داره قیمتش ( مثه W880 باید بالا باشه نسبت به امکاناتی که داره ) واسه همین منتظرم تا ایشالا واکمنایه جدیدی رو معرفی کنه ( البته 2 تا واکمن 3 مگ دیگه هم داره یکی W980 یکیم فک کنم W760 بود ...) ایشالا رو دوربین اونا بیشتر کار کرده باشه !

Nabakhshoode
11-04-2008, 14:47
به نظر من گوشی هایی در رده متوسط رو که قیمت های کمتری نسبت به G900,C902 و یا Xperia داشته باشند رو
سونی اریکسون معرفی کرده و فقط باید منتطر ورود این گوشی ها به بازار بود.

مثلا گوشی هایی مانند W980, Z770, T980, W760,Z555 و W350. البته گوشی های دیگه ای هم وجود دارند اما
اونها دیگه خیلی رده پایین هستند.

من فکر نمیکنم تا این گوشی هایی که نام بردم وارد بازار بشند و فروششون رو نکنند گوشی های همرده اینها رو
معرفی کنه. حتی اگر معرفی هم بکنه اونقدر طولش میده تا این گوشی های نامبرده شده خوب فروش کرده باشند.

البته بین گوشی هایی که نام بردی W350 که از رده متوسط پایینتره ! گوشی های سری S , Z , T که اصولا پر فروش نیستن و خریدار های خاص دارن بیشتر تا عام ( این سری ها بیشتر با توجه به شکل و ظاهر خاص و زیباشون فروش میکنن تا امکانات مولتی مدیا ) ... W980 هم که به دلیل داشتن حافظه 8 گیگ و 2 تا ال سی دی و ظاهر زیبا احتمالا از نظر قیمتی بالا خواهد بود و نمیشه جزو رده متوسط محسوبش کرد ... ولی به W760 امیدوارم ... اما همین یک سال گذشته شرکتایی مثه نوکیا و سامسونگ رو گوشی های رده متوسطی مثل 6300 و 5310 و 6500 کلاسیک و 5610 و یا U600 , U700 سود زیادی بردن ... سونی ولی بعد از K750 و W810 نتونست که هنوزم فروش خوبی دارن نتونست تو این رده خیلی مقتدر ظاهر شه ... به هر حال امیدوارم تو رده متوسط هم بتونه امسال گوشی های با دوربین 3 مگ با ظاهر و امکانات مناسبی بزنه و قیمتشم مناسب باشه ( با توجه به اینکه الان دیگه دوربین 3 مگ داره کم کم نرم بازار میشه و الان گوشی هایی مثل5610 دارن 250-300 تومن به فروش میرسن یا مثلا U600 زیر 250 تومنه خوب منطقیه که سونی هم گوشی های بیشتری تو این رنج قیمت با امکانات مناسب بزنه!

zhina_gian
11-04-2008, 15:05
... W980 هم که به دلیل داشتن حافظه 8 گیگ و 2 تا ال سی دی و ظاهر زیبا احتمالا از نظر قیمتی بالا خواهد بود و نمیشه جزو رده متوسط محسوبش کرد ..

w980 در نروژ با قیمت 540000 تومن قابل سفارش دادنه. فکر کنم برای ورود اولیه این گوشی با این حافظه و امکاناتی
که داره قیمت مناسبی باشه. چون قراره این قیمت بعد از 3 ای 4 ماه شکسته بشه و حتما به قیمتی زیر 400 تومن
میرسه.

در ضمن دبلیو 980 از گوشی های C702,C902,G900 و Xperia قیمت کمتری داره.

corey
11-04-2008, 15:13
w980 در نروژ با قیمت 540000 تومن قابل سفارش دادنه. فکر کنم برای ورود اولیه این گوشی با این حافظه و امکاناتی
که داره قیمت مناسبی باشه. چون قراره این قیمت بعد از 3 ای 4 ماه شکسته بشه و حتما به قیمتی زیر 400 تومن
میرسه.

در ضمن دبلیو 980 از گوشی های C702,C902,G900 و Xperia قیمت کمتری داره.

واقعا قیمت دبل980 مناسبه و همون طور که توضیح دادی اونجا فکر کنم 23 در صدمالیات هم داره
راستی چرا قیمت دبل980 از c702 کمتره عجیبه واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

R@R#M@N
11-04-2008, 15:16
W980 واقعآ گوشی فوقالعادهای هست
همه چیز رو یکجا داره
البته دوربینش زیاد مالی نیست ولی خداییش نمیشه از دیگر امکاناتش گذشت
دبلیو 760 هم گوشی خیلی زیبایی هست (حتمآ ریویووش رو تو GSMArena بخونید) نسبتآ هم کامل هست
در کل تاپیک تاپیک پاریس هست
ایشالله که بزوردی معرفی بشه

zhina_gian
11-04-2008, 15:50
واقعا قیمت دبل980 مناسبه و همون طور که توضیح دادی اونجا فکر کنم 23 در صدمالیات هم داره
راستی چرا قیمت دبل980 از c702 کمتره عجیبه واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم به همون دلیل که K850 در حال حاضر در نروژ حدود 40 هزار تومن گرونتر از P1i است این هم به همون صورته.
کلا گوشی های سری C که قدیم K بودند گرونتر از گوشی های همرده خودشون در سری های دیگه هستند.

در ضمن مالیات در نروژ 27 درصد و در سوئد 25 درصده. البته مالیات خرید اجناس اکترونیکی. :20:

W980 واقعآ گوشی فوقالعادهای هست
همه چیز رو یکجا داره
البته دوربینش زیاد مالی نیست ولی خداییش نمیشه از دیگر امکاناتش گذشت
دبلیو 760 هم گوشی خیلی زیبایی هست (حتمآ ریویووش رو تو GSMArena بخونید) نسبتآ هم کامل هست
در کل تاپیک تاپیک پاریس هست
ایشالله که بزوردی معرفی بشه

FM transmitter منو کشته. یعنی میشه موزیک و رادیو رو از طریق خود گوشی و بدون استفاده از هیچ کابل و وسیله
جانبی بر روی موج FM فرستاد و از طریق رادیو و یا ضبط صوت هایی با باندهای دوبس دوبس موزیک گوش داد.:8:

اینم بخاطر Parsi

راستی کسی خبر داره پی5 هم FM transmitter داره یا نه؟ اگر داشت خیلی خوب میشد.

miladweb
19-04-2008, 06:32
سلام من یه جایی خوندم که این گوشی وای فای نداره
دوستان اگر میشه تحقیق کنید ببینید صحت داره یا نه
اینم چند تا عکس از این گوشی

miladweb
19-04-2008, 06:36
اینم منبع نوشته وای فای نداره

zhina_gian
19-04-2008, 12:44
اینم منبع نوشته وای فای نداره

شما هر منبعی رو به چشم منبع نگاه نکن. این منبعی که شما گذاشتی منبع نیست بلکه سایتیه واسه دروغ
پراکنی. و منبعی هست برای کپی برداری مستقیم از دیگران.

آخه یکی از این بی عقلای سایت نپرسیده اونوقت سونی اریکسون چرا UIQ 3.3 رو که امکاناتی مانند هواشناسی
آنلاین و آخرین نسخه اوپرا 9.5 و خیلی امکانات دیگه رو که فقط با اینترنت کار میکنند روی این گوشی گذاشته؟

شاید بگید خب گوشی ممکنه از طریق خطوط 3G ارتباط اینترنتی برقرار کنه. اما مشکل اینجاست که اینترنت بیسیم
یعنی همین wifi مثل آب خوردن الان در تمام اروپا و امریکا وجود داره و کمتر کسی حاضر میشه بابت استفاده از
اینترنت پول بده و بیشتر دنبال گوشی هایی هستند که خودشون wifi داشته باشند.

سونی اریکسون از ترس از دست ندادن افراد تاجرش هم که شده وای فای رو از روی این گوشی بر نمیداره چون
سری پی سریی است که برای کارهای بیزنسی طراحی شده و از قدیم تا بحال هم بیشتر روی این موضوع
کار شده.

من که فکر نمیکنم سونی اریکسون همچین اشتباه بزرگی رو اونم در سری پی بکنه. حالا اگر سری C بود باز
میگفتم اشکالی نداره اما این یکی اصلا راه نداره.

به هر منبعی اطمینان نکن. :11:

seyyedi
19-04-2008, 18:51
شما هر منبعی رو به چشم منبع نگاه نکن. این منبعی که شما گذاشتی منبع نیست بلکه سایتیه واسه دروغ
پراکنی. و منبعی هست برای کپی برداری مستقیم از دیگران.

آخه یکی از این بی عقلای سایت نپرسیده اونوقت سونی اریکسون چرا UIQ 3.3 رو که امکاناتی مانند هواشناسی
آنلاین و آخرین نسخه اوپرا 9.5 و خیلی امکانات دیگه رو که فقط با اینترنت کار میکنند روی این گوشی گذاشته؟

شاید بگید خب گوشی ممکنه از طریق خطوط 3G ارتباط اینترنتی برقرار کنه. اما مشکل اینجاست که اینترنت بیسیم
یعنی همین wifi مثل آب خوردن الان در تمام اروپا و امریکا وجود داره و کمتر کسی حاضر میشه بابت استفاده از
اینترنت پول بده و بیشتر دنبال گوشی هایی هستند که خودشون wifi داشته باشند.

سونی اریکسون از ترس از دست ندادن افراد تاجرش هم که شده وای فای رو از روی این گوشی بر نمیداره چون
سری پی سریی است که برای کارهای بیزنسی طراحی شده و از قدیم تا بحال هم بیشتر روی این موضوع
کار شده.

من که فکر نمیکنم سونی اریکسون همچین اشتباه بزرگی رو اونم در سری پی بکنه. حالا اگر سری C بود باز
میگفتم اشکالی نداره اما این یکی اصلا راه نداره.

به هر منبعی اطمینان نکن. :11:
دوستان سلام
درسته سری p برای بیزنس ساخته شد ولی خیلی ها که کارشون بیزنس نیست من جمله خودم از این گوشی استفاده میکنن این سری اسما بیزنسه ولی کمتر کسایی که از این سری استفاده میکنن کارشون بیزنسه یا اگه باشه هم کمتر استفاده بیزنسی میشه
الان سری x رو باید سری بیزنس اس ای دونست چون بیشتر کارهای بیزنسی انجام میده نسبت به سری p

zhina_gian
19-04-2008, 21:51
دوستان سلام
درسته سری p برای بیزنس ساخته شد ولی خیلی ها که کارشون بیزنس نیست من جمله خودم از این گوشی استفاده میکنن این سری اسما بیزنسه ولی کمتر کسایی که از این سری استفاده میکنن کارشون بیزنسه یا اگه باشه هم کمتر استفاده بیزنسی میشه
الان سری x رو باید سری بیزنس اس ای دونست چون بیشتر کارهای بیزنسی انجام میده نسبت به سری p

بله حرف شما درسته. منم نگفتم سری پی رو حتما باید افراد بیزنسی بخرند.

برای هر کدام از ما چه من و چه شما و چه تمام افرادی که سری پی از سونی اریکسون رو میخرند یک سری مزایا
براشون مهم بوده که اومدند و این سری رو گرفتند اما اگر این مزایا را از این سری بگیرند دیگه برای این افراد سری
پی معنی نداره و اونوقت سری های دیگه رو بیشتر از این سری میخرند.

مثلا برای من بیشتر سیسمبین بودن گوشی, داشتن اینترنت بیسیم wifi برام مهم بود که اومدم و پی1 رو با قیمت
گرونتری نسبت به همسری هاش گرفتم. اما اگر این 2 مزایا را این گوشی نداشت خوب اونوقت میرفتم و دبلیو 910
و یا کا850 رو میگرفتم که هر کدوم از این گوشی ها در 1 مورد بصورت تخصصی عمل میکنند.

منظور من هم همین بود وگرنه منم میدونم که سری پی فقط برای بیزنسی ها نیست اما به اسم بیزنسی ها
ساخته شده همانطور که کا850 به اسم عکاسان و دوست داران عکس ساخته شده. اما هر کسی میتونه کا850
داشته باشه اما بدون دوربین خوب کا850 دیگه اون کا 850 نیست و سری پی هم بدون وای فای دیگه سری پی
نخواهد بود.

باز هم این نظر من بود و ممکنه برای خیلی ها وای فای اصلا مهم نباشه و بجاش قابلیت پخش موزیک بهتر مهم تر
باشه. :11:

hamed1297
19-04-2008, 22:18
آقا بحث منبع شد فقط این لینک زیر رو ببینید.
مربوط میشه به مجله شبکه.آخه اشتباه به این فاحشی ممکنه؟
فکر نکنم هیچ جا جز ایران اینطور باشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

zhina_gian
19-04-2008, 22:38
آقا بحث منبع شد فقط این لینک زیر رو ببینید.
مربوط میشه به مجله شبکه.آخه اشتباه به این فاحشی ممکنه؟
فکر نکنم هیچ جا جز ایران اینطور باشه.

عجب :18:
اینها این اطلاعات تخصصی رو از کجا میارن. :9:

Original Titan
21-04-2008, 08:53
اين كه چيزي نيس. فقط گوشيش يه كم شبيه w910 هست!!
معايبش بيشتر خنده داره

zhina_gian
21-04-2008, 21:45
امروز طبق آخرین خبری که سایت gsmarena.com اعلام کردم معلوم شد که P5 دارای اینترنت بیسیم Wi-Fi,
5 مگاپیکسل دوربین, آخرین نسخه سیستم عامل سیمبین UIQ 3.3, و HSDPA و همچنین دارای GPS receiver
داخلی است.

منبع

hamed1297
21-04-2008, 22:26
مثل اینکه ظاهرا اون صفحه رو در مورد w910 ادیت کردن: