PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شما بودی چقدر میگرفتی؟

nakhordemast
09-04-2008, 20:15
سلام بر دوستان حرفه ای... من میخوام یه برآورد قیمت حدودی برام کنید از یه طراحی وبسایت با این ویژگی ها :

1 - میخام فوتوبلاگ داشته باشه. یعنی برنامه اصلی هم همینه. طوری که هم بشه عکس گذاشت و هم توش چیز نوشت و البته امکان نوشتن caption و توضیحات هم برای هر عکس جداگانه باشه همینطور نظرسنجی و کامنت.
البته باید قابلیت تفکیک و گالری های چند عکسه هم داشته باشه. یعنی شما بتونی یه مجموعه مثلا 10 عکسی رو بذاری که هر 10 تا عکس در ارتباط با هم و یا کنار هم ارائه بشه.

2 - در آینده هم شاید نیاز های متنی ایجاد بشه یعنی شبیه یه سایت خبری. یعنی قابلیت این رو داشته باشه که به یه سایت خبری جمع و جور تبدیلش کرد طوری که نیاز های یک نفر عکاس و خبرنگار رو جوابگو باشه.

برای یه همچین چیزی (به چز هاست و دامین) چقدر پول بدم منصفانه است؟

lord_ashkan_z
09-04-2008, 20:20
مبلغ پرداختي براي هاست بر حسب اين كه چه كاري مي خواهيد توش انجام بديد نيست.
قيمت هاست ها بر حسب حجمي هست كه در اختيار شما قرار مي دهند.

مثلا يه هات 10 - 20 گيگي در سال 20-30 هزار تومن پولش ميشه. البته يه سري هاست ها هم هستند كه محدوديت دارند و قيمتشون به طرز چشم گيري پايين تر هست.(البته اين قيمتي كه من گفتم سقفش هست)

nakhordemast
10-04-2008, 03:51
مبلغ پرداختي براي هاست بر حسب اين كه چه كاري مي خواهيد توش انجام بديد نيست.
قيمت هاست ها بر حسب حجمي هست كه در اختيار شما قرار مي دهند.

مثلا يه هات 10 - 20 گيگي در سال 20-30 هزار تومن پولش ميشه. البته يه سري هاست ها هم هستند كه محدوديت دارند و قيمتشون به طرز چشم گيري پايين تر هست.(البته اين قيمتي كه من گفتم سقفش هست)

مرسی انگار متوجه نشدید.

میخوام یه برآورد قیمت حدودی برام کنید از یه طراحی وبسایت با این ویژگی ها

برای یه همچین چیزی (به چز هاست و دامین) چقدر پول بدم منصفانه است؟