PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ماتریس اسپارس

oranoos_mta
09-04-2008, 15:13
بابا یکی کمکم کنه خیلی فوریه خواهشن
این برنامه من تو کامپایل ارور نمیده ولی موقع اجرا ارور میده مشکل کارم کجاست؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rf.ariyapoor
10-04-2008, 23:37
دوست عزیز من این برنامه رو تو visual stadio 6.0 کامپایل و اجرا کردم error نداد یعنی برنامه اجرا شد و من تا همین وارد کردن اطلاعات جلو رفتم اما این برنامه شما رو فقط میشه واسه ماتریس های بسیار کوچیک استفاده کرد اگه باز مشکلی پیش اومد در مورد نحوه عملکرد و چگونگی پیاده سازیش یه توضیحی بده شاید بتونم کمکت کنم
در ضمن من خودم sparse matrix رو پیاده سازی کردم که با n=1000 یا بیشتر میشه ازش استفاده کرد
اگه خواستی بگو برات بذارم

oranoos_mta
11-04-2008, 22:58
سلام بابا برنامتو میزاشتی دیگه من تا 1 شنبه باید تحویل بدم
اینم ایمیلم mohammad.mta@gmail.com

rf.ariyapoor
12-04-2008, 08:19
اين برنامه اي که برات فرستادم خود برنامه sparse matrix هست و يه بر نامه واسه توليد ماتريس که برنامه اصلي از رو فايل توليد شده توسط اين برنامه داده ها رو مي خونه
فقط يه تغيير کوچيک بايد تو فايل توليد شده بدي
وقتي ماتريس رو توليد کردي فايل توليد شده رو باز کن
ته فايل تعداد عناصر غير صفر نوشته شده
شما بايد اونو با فاصله تهش cut کرده به ابتداي فايل بياي و بعد از تعداد سطر و ستون ها copy کني تا قابل خوندن توسط برنامه اصلي باشه
براي نمونه اگر ماتريس توليد شده به شکل زير باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما بايد اونو به صورت زير در بياري و تو جايي که برنامه اصليت هست فايل txt رو copy کني تا اونو بخونه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من اين برنامه رو واسه محاسبه زمان اجرا نوشتم که وقتي برنامه رو اجرا مي کني زمان اجرا ها رو نشون ميده
اگه مي خواي ماتريس رو چاپ کني من تو کلاس هايي که نوشتم تابع printmatrix رو هم نوشتم که ميتوني از اون براي چاپ ماتريست ازش استفاده کني
يه مقدار کد رو بخوني متوجه ميشي:3:

masoumeh rezaei
07-06-2008, 23:08
mishe lotf koni barnamato vase manam beferesti
masoumeh_rj@yahoo.com