PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد Cd ویندوز ایکس پی

agaa_hojat2007
08-04-2008, 17:59
من یه Cd ویندوز ایکس پی دارم که از روی کسی رایتش کردم.... من میخوام ویندوز عوض کنم هنگامیکه سی دی را داخل درایو میزارم و کامپیوتر از طریق سی دی بالا میاد در جایی که سی دی یه نوشته ای را نشان میده دیگر در آنجا سی دی اون نوشته نشون نمیده و ویندوز مثل معمول بالا میاره حالا منم میخام بدونم مشکل از کجاست!!!!!!!!!!:31:

shahedi
08-04-2008, 19:37
من یه Cd ویندوز ایکس پی دارم که از روی کسی رایتش کردم.... من میخوام ویندوز عوض کنم هنگامیکه سی دی را داخل درایو میزارم و کامپیوتر از طریق سی دی بالا میاد در جایی که سی دی یه نوشته ای را نشان میده دیگر در آنجا سی دی اون نوشته نشون نمیده و ویندوز مثل معمول بالا میاره حالا منم میخام بدونم مشکل از کجاست!!!!!!!!!!:31:
سلام شما ابتدا به بایوس تون برین و اولین بوت شونده را سی دی تعیین کنید و سپس پیام کلیدی را جهت ادامه ی کار بفشارید رو می بینید که می تونید مراحل بعدی را انجام بدین.

V A H I D
08-04-2008, 19:40

با چه برنامه ای رایت کردی ؟؟؟
منظورم اینه که ایمیج گرفتی یا نه ؟؟؟
بایوست رو هم چک کن ...
با F8 هم توی بعضی از مادر برد ها جواب می ده...

agaa_hojat2007
09-04-2008, 16:06
با چه برنامه ای رایت کردی ؟؟؟
منظورم اینه که ایمیج گرفتی یا نه ؟؟؟
بایوست رو هم چک کن ...
با F8 هم توی بعضی از مادر برد ها جواب می ده...

من با nero رایتش کردم...

منظورت از بایوست چیست...می تونی واضح تر بگی...

ممنون...:31:

shahedi
09-04-2008, 16:53
من با nero رایتش کردم...

منظورت از بایوست چیست...می تونی واضح تر بگی...

ممنون...:31:
شنا با فشردن F8 در اولین لحظه ی بوت می تونی وارد بایوس بشه اگر درمورد بایوس توضیح می خواهی توی انجمن مقالات بگرد.

agaa_hojat2007
09-04-2008, 18:25
شنا با فشردن F8 در اولین لحظه ی بوت می تونی وارد بایوس بشه اگر درمورد بایوس توضیح می خواهی توی انجمن مقالات بگرد.

این کارو کردم جواب نداد...:31:

mahdi7610
09-04-2008, 18:41
سلام دوست عزیز

احتمال زیاد شما boot device ها را درست تنظیم نمی کنید . به ستاپ سیستم برید و از اونجا تنظیم کنید که سیستم از روی سی دی رام بوت بشه .

توی بعضی از سیستم ها برای رفتن به ستاپ باید delete را بزنید توی بعضی از سیستمها باید F2 را بزنی .

موفق باشی .

V A H I D
09-04-2008, 18:46
سلام دوست عزیز

احتمال زیاد شما boot device ها را درست تنظیم نمی کنید . به ستاپ سیستم برید و از اونجا تنظیم کنید که سیستم از روی سی دی رام بوت بشه .

توی بعضی از سیستم ها برای رفتن به ستاپ باید delete را بزنید توی بعضی از سیستمها باید F2 را بزنی .

موفق باشی .

وقتی رفتی توش دنبال یه چیزی مثل boot بگرد ....
بعد اگه پیداش کنی یه جا دیوایسات رو نوشته که یکیش هارده یکیش سی دی / دی ویدی رامته یکی هم فلاپیه ...
باید اولویت بندیشون کنی ..
اول بزار سی دی رام بعد هم هارد ...

agaa_hojat2007
10-04-2008, 14:12
وقتی رفتی توش دنبال یه چیزی مثل boot بگرد ....
بعد اگه پیداش کنی یه جا دیوایسات رو نوشته که یکیش هارده یکیش سی دی / دی ویدی رامته یکی هم فلاپیه ...
باید اولویت بندیشون کنی ..
اول بزار سی دی رام بعد هم هارد ...

من منظورم اینکه سی دی Setup نمیشه!!!!!!!!!:20:

agaa_hojat2007
10-04-2008, 14:13
احتمال داره که مشکل از خود سی دی باشــــــــــه!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

agaa_hojat2007
10-04-2008, 14:15
من حتی طریق سی دی رام بوت میکنم اما اون نوشته که میخاد ویندوز رو عوض کنیم نمیادو ویندوز بطور معمول بالا میاره!!!!!!!!

worldm
10-04-2008, 15:18
دوست عزيز شما اگر ميخواهيد با نرو رايت كنيد اول بايد از ان ايميج بگيريد وبع رايت كنيد وبعد از تنظيمات ستاپ ويندوز در بايوستان بعد از سيو كردن ان بايد يكي از دكمه هاي صفه كليد را چند بار بزنيد تا وارد محيط ستاپ شويد موفق باشيد

Farahmand Farshidy
10-04-2008, 23:21
سلام دوست عزیز!:11::11:

من یه Cd ویندوز ایکس پی دارم که از روی کسی رایتش کردم.... من میخوام ویندوز عوض کنم هنگامیکه سی دی را داخل درایو میزارم و کامپیوتر از طریق سی دی بالا میاد در جایی که سی دی یه نوشته ای را نشان میده دیگر در آنجا سی دی اون نوشته نشون نمیده و ویندوز مثل معمول بالا میاره حالا منم میخام بدونم مشکل از کجاستمیدانم که شاید اون ویندوزی که شما اونو از روی CD رفیق تون رایت کردید شاید نرم افزار های و یا دیگر ویژه گی هایی داره که شما ترجیح میدین از اون استفاده کنید.

اما اگر اینطور نیست و ویندوز شما از همین ویندوز های عادی هست، اصلاً به زحمتش نمی ارزد که شما اینقدر دنبال راه حل بگردید چون ممکن اون CD درست رایت نشده باشه ولو که مراحل رایت CD مؤفقانه پایان یافته باشه.شما اون CD رو روی یه سیستم دیگه امتحان کنید و ببینید که پیام .....Press any key to boot from CD ظاهر میشه یا نه؟

اما اگر دیدید که CD درسته پس ممکن شما نتونستید از بایوس 1st. boot device= CD Rome تنظیم کنید.

شما میتوانید بدون آنکه وارد بایوس بشید و زمانی که کلیدPower را جهت روشن کردن کامپیوتر فشار میدهید، بلا فاصله یکی از این کلید ها F8 . F11 . F12 را فشار دهید که با اینکار یه پنجره کوچک نمایان میشه که در آنجا شما میتوانید CD Rome رو به عنوان 1st. Boot device انتخاب کرده و با زدن کلید اینتر در کیبرد وارد مرحله نصب ویندوز بشید.کلید هایی که برای ظاهر شدن اون پنجره گزاشتم نظر به مادر ها فرق میکنه.مثلاً در مادر برد کامپیوتر من کلید F11 برای اینکار تنظیم شده ولی در لپ تاپ های DٍٍٍٍELL کلید F12 برای اینکار تنظیم شده است و در مادر برد Biostar کلید F9 اینکارو انجام میده.شما برای دانستن این که کدام کلید برای مادر برد شما طراحی شده اولاً این کلید های داده شده را امتحان کنید و اگر اینها جواب ندادند دونه - دونه از کلید F1 الی F12 امتحان کنید.

مؤفق باشید!:11::11:
فرهمنــــــــد

agaa_hojat2007
11-04-2008, 08:40
میدانم که شاید اون ویندوزی که شما اونو از روی CD رفیق تون رایت کردید شاید نرم افزار های و یا دیگر ویژه گی هایی داره که شما ترجیح میدین از اون استفاده کنید.

اما اگر اینطور نیست و ویندوز شما از همین ویندوز های عادی هست، اصلاً به زحمتش نمی ارزد که شما اینقدر دنبال راه حل بگردید چون ممکن اون CD درست رایت نشده باشه ولو که مراحل رایت CD مؤفقانه پایان یافته باشه.شما اون CD رو روی یه سیستم دیگه امتحان کنید و ببینید که پیام .....Press any key to boot from CD ظاهر میشه یا نه؟

اما اگر دیدید که CD درسته پس ممکن شما نتونستید از بایوس 1st. boot device= CD Rome تنظیم کنید.

شما میتوانید بدون آنکه وارد بایوس بشید و زمانی که کلیدPower را جهت روشن کردن کامپیوتر فشار میدهید، بلا فاصله یکی از این کلید ها F8 . F11 . F12 را فشار دهید که با اینکار یه پنجره کوچک نمایان میشه که در آنجا شما میتوانید CD Rome رو به عنوان 1st. Boot device انتخاب کرده و با زدن کلید اینتر در کیبرد وارد مرحله نصب ویندوز بشید.کلید هایی که برای ظاهر شدن اون پنجره گزاشتم نظر به مادر ها فرق میکنه.مثلاً در مادر برد کامپیوتر من کلید F11 برای اینکار تنظیم شده ولی در لپ تاپ های DٍٍٍٍELL کلید F12 برای اینکار تنظیم شده است و در مادر برد Biostar کلید F9 اینکارو انجام میده.شما برای دانستن این که کدام کلید برای مادر برد شما طراحی شده اولاً این کلید های داده شده را امتحان کنید و اگر اینها جواب ندادند دونه - دونه از کلید F1 الی F12 امتحان کنید.

فرهمنــــــــد

دوست عزیز از راهنمایی شما ممنونم.... من ابتدا سی دی را در کامپیوتر ذخیره کردم( ایمیج نگرفتم) وبعد یه فایل متنی که سریال توش بوده بهش اضافه کردم و بعد رایتش کردم حالا مشکل از کجاست!!!!!!!!!!!!!!

این امکان وجود داره که من با افزودن سریال به سی دی خاصیت stup از بین رفته باشه!!!!!!!!!

راستی اون دکمه های F1 الی F12 رو امتحان کردم اما اون نوشته ی .....Press any key to boot from CD ظاهر نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!

Farahmand Farshidy
11-04-2008, 09:37
سلام دوست عزیز!!:11::11:

این امکان وجود داره که من با افزودن سریال به سی دی خاصیت stup از بین رفته باشه!!!!!!!!!

راستی اون دکمه های F1 الی F12 رو امتحان کردم اما اون نوشته ی .....Press any key to boot from CD ظاهر نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!شما چرا اول اینو نگفتید؟:31:

فکر کنم مشکل اصلی همین است.شما گفته بودید که CD را برنامه Nero رایت کردید اما فکر کنم اونو بصورت Bootable رایت نکردید.طریقه رایت کردن CD ویندوز که قابلیت Boot را داشته باشه از رایت CD های عادی فرق داره و اگر شما فایل های ویندوز را که کپی گرفته بودید و اونو مانند CD های معمولی رایت کرده باشید پیام .....Press any key to boot from CD برای شما ظاهر نمیشه.

شما با استفاده از راهنمایی این تاپیک که آدرسشو میزارم دوباره یه CD از اون فایل های کپی گرفته تون رایت کنید به احتمال 80 در 100 مشکل شما حل میشه.

. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر باز هم مشکلی بود، در خدمتیم!

فرهمنــــــــد

mahdi7610
11-04-2008, 09:38

راستی اون دکمه های F1 الی F12 رو امتحان کردم اما اون نوشته ی .....Press any key to boot from CD ظاهر نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!
سلام دوست عزیز

یه سی دی ویندوز دیگه گیر بیارید و با اون سیستم را بوت کنید و ببینید باز هم همچین مشکلی دارید یا نه ؟
یا همون سی دی را از دوستتون بگیرید و با اون یکبار سیستم را بوت کنید ببینید مشکل داره یا نه .

با این اوصاف یا خود سی دی مشکل داره و درست رایت نشده .
یا این که شما هنوز هم توی تنظیم boot device ها مشکل دارید .

به نظر من مشکل توی تنظیم boot device ها هستش . البته به شرطی که سی دی درست رایت شده باشه یعنی بوتیل رایت شده باشه .

شما توی ستاپ وارد قسمت بوت بشید و کلید های F6 یا F5 را بزنید و به سوال پرسیده شده گزینه Y را بزنید تا تمام تغییرات به حالت دیفالت برگردنند .
حالا اقدام به تنظیم بوت دیوایس ها کنید و اون قسمت که روی هارد تنظیم شده را به سی دی رام تغییر بدید سپس با زدن کلید F10 به سوال پرسیده شده جواب Y بدید و کلید اینتر را بزنید و قبلش هم سی دی ویندوز را داخل سی دی رام قرار دهید .

موفق باشید .

agaa_hojat2007
11-04-2008, 20:26
سلام دوست عزیز!!:11::11:
شما چرا اول اینو نگفتید؟:31:

فکر کنم مشکل اصلی همین است.شما گفته بودید که CD را برنامه Nero رایت کردید اما فکر کنم اونو بصورت Bootable رایت نکردید.طریقه رایت کردن CD ویندوز که قابلیت Boot را داشته باشه از رایت CD های عادی فرق داره و اگر شما فایل های ویندوز را که کپی گرفته بودید و اونو مانند CD های معمولی رایت کرده باشید پیام .....Press any key to boot from CD برای شما ظاهر نمیشه.

شما با استفاده از راهنمایی این تاپیک که آدرسشو میزارم دوباره یه CD از اون فایل های کپی گرفته تون رایت کنید به احتمال 80 در 100 مشکل شما حل میشه.

اگر باز هم مشکلی بود، در خدمتیم!

فرهمنــــــــد

منظورت اینه که دوباره از همون سی دی که توی کامپیوتر ذخیره کردم یه کپی دیگه بگیرم.......

Farahmand Farshidy
11-04-2008, 20:42
سلام دوست عزیزم!:11::11:

من ابتدا سی دی را در کامپیوتر ذخیره کردم( ایمیج نگرفتم)شما همین فایل ذخیره شده را با استفاده از برنامه Nero و روش ها و آموزش های این تاپیک که لینکش رو میزارم دوباره روی یه CD رایت کن. به احتمال 80 در 100 مشکل حل میشه.

سوالی بود، در خدمتم!

فرهمنــــــــد

agaa_hojat2007
13-04-2008, 12:56
سلام دوست عزیزم!:11::11:
شما همین فایل ذخیره شده را با استفاده از برنامه Nero و روش ها و آموزش های این تاپیک که لینکش رو میزارم دوباره روی یه CD رایت کن. به احتمال 80 در 100 مشکل حل میشه.

سوالی بود، در خدمتم!

فرهمنــــــــد

توی این آموزش در جایی که گفته "در قسمت سمت چپ پنجره IsoBuster گزینه Bootable CD را انتخاب کنید." از من همچین چیزی وجود نداه!!!!!

agaa_hojat2007
14-04-2008, 15:01
توی سی دی ویندوز من یه پوشه بنام bootDISK وجود داره منظورت این پوشه است که فایل های BOOT توشه...

Farahmand Farshidy
16-04-2008, 02:07

توی این آموزش در جایی که گفته "در قسمت سمت چپ پنجره IsoBuster گزینه Bootable CD را انتخاب کنید." از من همچین چیزی وجود نداه!!!!!
توی سی دی ویندوز من یه پوشه بنام bootDISK وجود داره منظورت این پوشه است که فایل های BOOT توشه...ببین دوست عزیز! من روش ساخت و رایت CD بوت ویندوز XP را برای راحتی شما اینجا با عکس مینویسم و شما نقاطی را که بوسیله خطوط قرمز نشان داده ام، مو به مو اجرا کن حتماً CD شما درست میشود.

1. اولاً فایل BootImage.zip را که آدرس آن را برایتان میگزارم دانلود نموده و بعد از Extract کردن آن، فایل BootImage.img را در Desktop ذخیره نمایید.

2. برنامه Nero Burning Rom را مطابق به عکس پایین اجرا کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. تنظیمات را طوری که در شکل نشان داده ام انجام دهید و با استفاده از دکمه Browse مانند شکل فایل BootImage.img را از Desktop وارد برنامه نمایید.

3.

4.

5.

6.

تنظیمات قسمت Burn و بقیه قسمت ها آنقدر مهم نیست و شما میتونید هر طور که بخواهید این قسمت ها را تنظیم نمایید.

هرچه سوال داشتید اینجا بپرسید، ما در خدمتیم!:20:

فرهمنــــــــد

agaa_hojat2007
16-04-2008, 13:13
1. اولاً فایل BootImage.img را که آدرس آن را برایتان میگزارم دانلود نموده و آنرا در Desktop ذخیره نمایید.

دانلود نمیشه...لطفا یه جای دیگه آپلودش کن...

Farahmand Farshidy
16-04-2008, 21:24
سلام...

بگیر عزیزم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مؤفق باشید!
فرهمنــــــــد

mench
17-04-2008, 10:38
سلام دوستان سوالي كه ديروز پرسيده بودم حذف شده.دوباره مي پرسم :
كسي ميتونه كمك كنه تا ويندوز كامپيوترمو عوض كنم؟
من نصب ويندوز بلد نيستم فعلا هم كسي در دسترسم نيست كه بتونه برام عوضش كنه چطوري ميتونم اين كارو بكنم؟لطفا هرچه سريعتر يكي كمك كنه.

agaa_hojat2007
17-04-2008, 13:16
1.

2.

1-میشه بجای این نام با توجه به این عکس زیر یه اسم دیگه انتخاب کرد یا باید همین باشه؟

2-چرا توی عکس دومی که گذاشتی تعداد پوشه های تو کمتر از پوشه هایی که من توی سی دی ویندوز دارم هستش آیا باید پوشه های اضافی رو حذف کنم با توجه به عکس :

agaa_hojat2007
17-04-2008, 15:07
در عکسی که من در زیر گذاشتم و جاهای رو که مشخص کردم تنظیمات این قسمت رو باید چکار کرد.... ممنون...

agaa_hojat2007
17-04-2008, 15:08
در عکسی که من در زیر گذاشتم و جاهای رو که مشخص کردم تنظیمات این قسمت رو باید چکار کرد.... ممنون...
__________________________________________________ ___________________

ahriman323
18-04-2008, 00:13
ممنون
مشکل من هم حل شد طبق اموزش رایت کردم بالاخره بعد از چند تا cd خراب شدن جواب گرفتم و الان ویندوز نصب کردم

Farahmand Farshidy
18-04-2008, 08:24
سلام عزیزان!:11::11:

اول آقا agaa_hojat2007 :

1-میشه بجای این نام با توجه به این عکس زیر یه اسم دیگه انتخاب کرد یا باید همین باشه؟

دوست عزیزم، این چه ربطی به رایت کردن CD ویندوز داره؟

اگر میخای که این متن ها را قبل از رایت کردن CD ویندوز و قبل از نصب ویندوز تغیر بدی که بعد از نصب ویندوز متن های دلخواه شما اینجا قرار بگیره، باید بگم که تا جایی که من میدونم تغیر دادن متن های این قسمت قبل از نصب ویندوز امکان نداره.پس فعلاً از این کار منصرف بشید.

2-چرا توی عکس دومی که گذاشتی تعداد پوشه های تو کمتر از پوشه هایی که من توی سی دی ویندوز دارم هستش آیا باید پوشه های اضافی رو حذف کنم با توجه به عکس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اون CD ویندوز دوستت یه CD دستکاری شده است و با دستکاری کردن یه Hirens Boot CD نیز به اون اضافه کردن که برنامه های کاربردی خیلی زیاد داره و همچنان بعضی از نرم افزار های دیگر در CD شما جاسازی شده که با ویندوز یا بعد از نصب ویندوز طور اتوماتیک نصب میشن بناً پوشه های BootDISK , cmpnents و resKIT در CD شما وجود داره که شما نباید اونو حذف کنید اما CD ویندوز من که عکسشو گزاشتم یه CD معمولی و دستکاری نشده هست و همچنان Hirens Boot CD رو با خود نداره بناً پوشه های BootDISK , cmpnents و resKIT رو نداره.

__________________________________________________ ___________________
تنظیمات این قسمت آنقدر مهم نیست و شما میتونی هر طور که دلت خواست اونو تنظیم کنی. من هم به همین دلیل این قسمتو توضیح ندادم.اما فقط تیک گزینه Do a virus check before burning را بردار که این گزینه باعث میشه که برنامه Nero قبل از رایت کردن CD تمام فایل های اونو یه بار با آنتی ویروسی که شما به اون معرفی میکنی اسکن کنه که اینکار وقت گیر هست و فعلاً برای شما کاربرد نداره.اما اگر خودت اینو میخواهی، میتونی مانند قبل تیکش رو بزاری.

در ضمن، برای اینکه CD هات ضایع و خراب نشن اولاً از یه CD-RW برای رایت کردن استفاده کن و بعد از آنکه روش رایت کردنو بلد شدی از CD معمولی استفاده کن.

آقا mench :

به P30World خوش آمدید دوست عزیز!:11::11:

سلام دوستان سوالي كه ديروز پرسيده بودم حذف شده.دوباره مي پرسم :
كسي ميتونه كمك كنه تا ويندوز كامپيوترمو عوض كنم؟
من نصب ويندوز بلد نيستم فعلا هم كسي در دسترسم نيست كه بتونه برام عوضش كنه چطوري ميتونم اين كارو بكنم؟لطفا هرچه سريعتر يكي كمك كنه.ما در خدمتیم. اگر تاپیک جدیدی ایجاد میکردید بهتر میشد اما آلان هم جای درستی سوال کردید!

شما از این دو کتاب برای آموختن روش نصب ویندوز XP استفاده کنید و اگر به مشکل برخوردید، میتونید اینجا سوال کنید و من و دیگر بچه ها این انجمن در خدمتیم.حجم این کتابها هم خیلی کم و کمتر از 1 مگابایت هست.

برای دانلود نمودن این کتابها آدرس دانلود آبی رنگ را کپی نموده و در دانلود منیجر تان قرار بدید.

باز هم اگر مشکلی بود، ما در خدمتیم.

آدرس دانلود کتابها:

. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](144).pdf

. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1184).pdf

آقا ahriman323 :

ممنون
مشکل من هم حل شد طبق اموزش رایت کردم بالاخره بعد از چند تا cd خراب شدن جواب گرفتم و الان ویندوز نصب کردمخوشحال شدم که کار شما راه افتاد اما اگر از یه CD-RW استفاده میکردید CD های دیگر تان خراب نمیشدند.

همه مؤفق باشید!:11::11:
فرهمنــــــــــــــــد

agaa_hojat2007
18-04-2008, 09:14
آقای فرهمند کار من راه افتاد از راهنمایی هاتون خیلــــــــی ممنونم ....

Farahmand Farshidy
18-04-2008, 10:37
سلام...:11::11:

آقای فرهمند کار من راه افتاد از راهنمایی هاتون خیلــــــــی ممنونم ....

خدا را شکر که اینهمه توضیحات ما بهدر نرفت:31:

فرهمنــــــــد

hojjat_vahidi
26-04-2008, 11:02
سلام
جناب آقاي فرهمند
با تشكر فراوان از راهنمائي شما

يك سوال داشتم

آيا براي ساير ويندوزها مثل ويندوز 2000 و ويستا همين روش كاربرد دارد
و يا روش فرق دارد بخصوص براي ويندوز 2000
اگر روش فرق دارد لطفا توضيح دهيد

با تشكر و سپاس فراوان

Farahmand Farshidy
26-04-2008, 13:55
سلام دوست عزيز!:11::11:

ممنون ما در خدمتيم.

سلام
جناب آقاي فرهمند
با تشكر فراوان از راهنمائي شما

يك سوال داشتم

آيا براي ساير ويندوزها مثل ويندوز 2000 و ويستا همين روش كاربرد دارد
و يا روش فرق دارد بخصوص براي ويندوز 2000
اگر روش فرق دارد لطفا توضيح دهيد

با تشكر و سپاس فراوانبراي ويندوز 2000 ميتونيد از روش بالا استفاده كنيد اما براي ويندوز ويستا مطمين نيستم چون امتحان نكردم.

اگر فايل BootImage را از يه CD يا DVD ويندوز ويستا استخراج كنيد شايد بتونيد از روش گفته شده براي ساختن CD ويندوز ويستا استفاده كنيد.

من امتحان ميكنم و نتيجه رو ميگم.

موفق باشيد!:11::11:
فرهمنــــــــد

hojjat_vahidi
27-04-2008, 08:14
سلام
آقاي فرهمند از لطف شما متشكرم
پس من هم براي ويندوز 2000 تست ميكنم و نتيجه را ميگم

با سپا فراوان

hojjat_vahidi
03-05-2008, 07:16
سلام
دوستان من با روش آقاي فرهمند براي ويندوز 2000 تست كردم و جواب داد
با تشكر مجدد از آقاي فرهمند و ديگر دوستان

hojjat_vahidi
03-05-2008, 07:24
سلام
دوستان من با روش آقاي فرهمند براي ويندوز 2000 تست كردم و جواب داد
با تشكر مجدد از آقاي فرهمند و ديگر دوستان

alimahan
06-04-2009, 08:57

ببین دوست عزیز! من روش ساخت و رایت CD بوت ویندوز XP را برای راحتی شما اینجا با عکس مینویسم و شما نقاطی را که بوسیله خطوط قرمز نشان داده ام، مو به مو اجرا کن حتماً CD شما درست میشود.

1. اولاً فایل BootImage.zip را که آدرس آن را برایتان میگزارم دانلود نموده و بعد از Extract کردن آن، فایل BootImage.img را در Desktop ذخیره نمایید.

2. برنامه Nero Burning Rom را مطابق به عکس پایین اجرا کنید:

2. تنظیمات را طوری که در شکل نشان داده ام انجام دهید و با استفاده از دکمه Browse مانند شکل فایل BootImage.img را از Desktop وارد برنامه نمایید.

3.

4.

5.

6.

تنظیمات قسمت Burn و بقیه قسمت ها آنقدر مهم نیست و شما میتونید هر طور که بخواهید این قسمت ها را تنظیم نمایید.

هرچه سوال داشتید اینجا بپرسید، ما در خدمتیم!:20:

فرهمنــــــــد

لینک دانلود bootable مشکل داره:41:

DrXoX
18-07-2009, 06:34
لینک دانلود bootable مشکل داره:41:
سلام

می دونم تاپیک قدیمی هستش گفتم اینو بذارم شاید بقیه دوستانی که تو سرچ کردن به این تاپیک میان مشکلی

براشون پیش نیاد

بفرمائید

payam_2002us
19-07-2009, 10:03
سلام دوستان برنامه nero من ورژن 8.3.6 trial هست اما این چیزهایی که شما گفتید رو نداره اصلا پوشه ای به نام iso و یا boot نداره چکار باید بکنم

payam_2002us
19-07-2009, 20:50
کسی نیست جواب بده من چطوری میتونم با این ورژن از نرو این کار را بکنم

gonbad city
19-07-2009, 21:38
اگه مراحلی که دوستان گفتن رو درست انجام دادی خب سی دیت بوت نیسته با سی دی دیگه ای امتحان کن تنظیمات بوتت رو دوباره چک کن

matin724
14-08-2011, 16:43
من تا حالا چند تا ويندوز با نرو 9 رايت كردم . اما هيچ كدومش بوت نميشه . مشكل از كجاست؟
اين لينك پست 21 هم كه خرابه