PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایلهای با پسوند mod چیه؟

alikhafan123
07-04-2008, 11:36
سلام
من میخواستم ببینم فایلهای تصویری با پسوند mod را با چه برنامه ای میشه دید ؟ و چجوری میشه به پسوندی تبدیل کرد که بشه با media player اجرا کرد؟ مثل mpeg
با تشکر

Jalal
07-04-2008, 11:53
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alikhafan123
07-04-2008, 12:26
میشه فارسی توضیح بدید؟

Jalal
07-04-2008, 12:30
فایلی که گفتین این برنامه ها میتونن بازش کنن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] MODPlug Player
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DeliPlayer
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FastTracker
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] StarTrekker
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Noise Tracker
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Impulse Tracker
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] XMPlay
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] MOD4Win

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] G95
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Intel Fortran Compiler
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Silverfrost FTN95
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Absoft Pro Fortran
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Lahey/Fujitsu Fortran for Windows

باید ببینید فایل رو از کجا آوردین و در چه موضوعی هست

alikhafan123
08-04-2008, 10:25
سلام
من یک دوربین jvc با هارد دیسک 30 گیگابایت گرفتم که فیلمهایی که با اون میگیرم با پسوند MOD ذخیره میشه من میخواستم ببینم چجوری میشه این فایلها را به پسوندهایی که بشه با media player دید تبدیل کرد؟
و اگه ممکنه لینک یکی از نرم افزارهایی که زحمت کشیدید معرفی کردید را بزارید؟
با تشکر

Jalal
09-04-2008, 09:36
سلام

در انجمن درخواست نرم افزار مطرح کنید

hamid-1
22-08-2011, 14:50
منم این مشکل را با دوربین پاناسونیک sdr-h80 دارم راهنمایی کنید