PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف نشدن نرم افزار

hhhh_1360
06-04-2008, 23:07
سلام به دوستان من هر نرم افزاری را که در قسمت Add-remove حذف می کنم زمانی که سیستم را ریست می کنم هیچ نرم افزاری حذف نشده و همه سر جای قبلی خودشان هستند ومشکل دیگر هر بر نامه را در صفحه دسکتاپ می گذارم زمانی که سیستم را ریست می کنم برنامه ها پاک می شوند ویا غیب می شوند من آنتی ویروس ناد 32 اسمارت سکورتی ورژن 3.645 آپدیت شده بر روی سیتم هم نصب می باشد مشکل از چیست

mahdi7610
07-04-2008, 07:14
سلام به دوستان من هر نرم افزاری را که در قسمت Add-remove حذف می کنم زمانی که سیستم را ریست می کنم هیچ نرم افزاری حذف نشده و همه سر جای قبلی خودشان هستند ومشکل دیگر هر بر نامه را در صفحه دسکتاپ می گذارم زمانی که سیستم را ریست می کنم برنامه ها پاک می شوند ویا غیب می شوند من آنتی ویروس ناد 32 اسمارت سکورتی ورژن 3.645 آپدیت شده بر روی سیتم هم نصب می باشد مشکل از چیست
سلام دوست عزیزم

حتماً مي‏دونید تمام برنامه‏هايى را كه در ويندوز نصب مي‏كنيد ، مي‏توانيد در منوى Add/Remove انها را ببينيد .
اگر شما يك برنامه را به طور دستى پاك كنيد (پوشه برنامه يا فايل اجرايى آن) ديگر نمى‏توانيد آن برنامه را از منوى Add/Remove پاك كنيد و برنامه هميشه در اين منو وجود دارد .

بنابراین شما باید از طريق ويرايشگر رجيسترى ويندوز اينكار را انجام دهيد. به آدرس HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall برويد.
حالا هر برنامه‏اى را كه مي‏خواهيد در منوى Add/Remove نمايش داده نشود را پاك كنيد.

با پاک کردن برنامه از رجیستری برنامه به طور کامل از روی سیستم پاک شده است بنابراین کافیه شما برید و پوشه های مربوط به برنامه را از روی سیستم پاک کنید .

پاک شدن برنامه از روی دسکتاپ هم کار برنامه دیپ فریز هست . این برنامه روی سیستمتون نصب هست یا نه ؟

موفق باشید.