PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك سوال در مورد سایت گوگل

hhhh_1360
06-04-2008, 22:40
سلام دوست عزیز من وقتی وارد سایت گوگل می شوم در قسمت بالای سایت که باید اسم گوگل نوشته شود اسم اکانت یا کارتی مربوط به شرکت هست که من به اینترنت وصل می شوم را می نویسد مثال اشتراک من برتر هست و به جای گوگل می نویسد برتر آنلاین باید چکار کنم که اسم گوگل باشد

Julian
07-04-2008, 19:51
سلام دوست عزیز من وقتی وارد سایت گوگل می شوم در قسمت بالای سایت که باید اسم گوگل نوشته شود اسم اکانت یا کارتی مربوط به شرکت هست که من به اینترنت وصل می شوم را می نویسد مثال اشتراک من برتر هست و به جای گوگل می نویسد برتر آنلاین باید چکار کنم که اسم گوگل باشد

این حتما کار isp شماست.

Mohsen khan
07-04-2008, 21:04
اگر مي شه يك عكس ازش بگذاريد

zed2
07-04-2008, 21:26

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این دیگه مدل جدید است .عوض کردن ادرس بدون اجازه کاربر!!!!!
حتما یک عکس بزار چون برای من غیر منطقی است!!!!

alizshah
08-04-2008, 02:41
احتمالش هم هست از رو هارد بخونه و خیلی کم ( عکس )

عکسش رو بزار و
ادرس عکس
؟

hhhh_1360
08-04-2008, 22:20
سلام به دوستان عز یز این هم عکس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
08-04-2008, 23:00
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تو ادرس بار هم موقعی که صفحه کامل میشه همچنان ادرس گوگل است یا ادرس هم عوض میشه؟
من فکر کنم اینها دارن بدون اجزه کاربر موقعی که کاربر ادرس گوگل را میزنه به یک ادرس دیگر می فرستن که از انجا جستجو کند.

tabriz-info
09-04-2008, 11:06
به این دیگه چه کاریه

حتما ایندکس google رو عوض کردن البته میشه این کارو کرد ولی اصلا کار خوبی نیست

musketeer
09-04-2008, 11:35
صد در صد كار ISP شماست، كه دو حال داره:
1- فقط آدرس عكس رو عوض كردن.
2- كلا بجاي گوگل يه صفحه ي ديگه باز ميكنه!
اگه فقط آدرس عكسو عوض كردن كه خير و بركت! ولي اگه شما رو به يه سايت ديگه منتقل ميكنن دو راه داره:
يا آدرسش از خود isp كه خير و بركت، يا آدرسش از يه سايت ناشناسه كه باز دو راه داره:
يا صفحه رو ميبنديد و با يه روش ديگه تو گوگل سرچ ميكنيد(مثل گوگل تولبار) كه خير و بركت، ولي اگه توي همون سايت ناشناس سرچ كنيد و ازش استفاده كنيد... باور كن پسرم... باور كن.... بايد بري سريع يه آنتي ويروس مشتي نصب كني و آپديتش كني! بعد قول بدي كه ديگه اينكارو هم تكرار نكني.... تازه اگه شانس بياري و سيستمت تا حالا نتركيده باشه! پس يه زنگ بزنيد پشتيباني ISP تا براتون اتفاق بدي نيافتاده