PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن درایو با دیل کلیک

addmin
06-04-2008, 14:24
سلام دوستان
لطفا سریع جواب بدید یک ماهی سیستمم به این مشکل دچار شده
وقتی رو ی درایو ام دبل کلیک می کنم این ارور رو می ده :
"windows can not find 'RECYCIER/system.exe'.make sure you typed the name correctly ,and then try again.to search for a file,click the start button ,and then click search

با کلیک راست باز می شوند اما با دبل کلیک ارور بالا رو می ده
یه newfolder تو فلشم اومده که از رو سیستم دانشگاه است از وقتی که فلشم رو رو سیستم خودم باز کردم این newfolder تو تمام درایو هام و فایل ام رفته یه بار هم سیستمم رو اسکن کردم دو سه تا ویروس رو شناخت که اونارو حذفشون کردم از اون موقع به بعد درایوام با دبل کلیک باز نمیشه ویندوز جدید هم نصب کردم بازم درست نشد فقط یکی از درایو هامو فرمت کردم که اون فقط با دبل کلیک باز میشه
لطفا سریع کمکم کنید

Ghaioom
06-04-2008, 14:59
سلام
شما به این آدرسی که میدم برو اگه درست شد که شد اگه نشد هم که باید درایو ها تو فرمت کنی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahdi7610
06-04-2008, 16:33
سلام دوستان
لطفا سریع جواب بدید یک ماهی سیستمم به این مشکل دچار شده
وقتی رو ی درایو ام دبل کلیک می کنم این ارور رو می ده :
"windows can not find 'RECYCIER/system.exe'.make sure you typed the name correctly ,and then try again.to search for a file,click the start button ,and then click search

با کلیک راست باز می شوند اما با دبل کلیک ارور بالا رو می ده
یه newfolder تو فلشم اومده که از رو سیستم دانشگاه است از وقتی که فلشم رو رو سیستم خودم باز کردم این newfolder تو تمام درایو هام و فایل ام رفته یه بار هم سیستمم رو اسکن کردم دو سه تا ویروس رو شناخت که اونارو حذفشون کردم از اون موقع به بعد درایوام با دبل کلیک باز نمیشه ویندوز جدید هم نصب کردم بازم درست نشد فقط یکی از درایو هامو فرمت کردم که اون فقط با دبل کلیک باز میشه
لطفا سریع کمکم کنید
سلام دوست عزیز
به احتمال زیاد داخل درایوهای شما ویروس autoran.inf وجود داره . با ادرسی که دوست خوبم دادند برید و با استفاده از روشی که گفتم اون را پاک کنید.

احتمالا ویروس newfolder.exe هم گرفته باشید که باز هم به همون ادرس رجوع کنید .

بهتره قبل را رجوع به تایپکی که معرفی شده حتما سیستم خودتون را با انتی ویروسهای بیدیفندر و nod32 به طور کامل اسکن کنید . به شرطی که هر دو اپیدیت شده باشند .

موفق باشید .