PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال برای پخش فیلم در فلش

mzm
06-04-2008, 13:27
سلام دوستان

سوالم اینه که چطوری می تونم در فلش با کلیک بر روی یک image فیلم پخش کنم؟
مثلا در این سایت در پایین صفحه 3 نمونه گذاشته شده.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لطفا اگر کسی اطلاعی در این زمینه داره کمکم کنه. حتما باید انجامش بدم.
مرسی.

flashman
06-04-2008, 22:50
سلام دوسته من

دوسته عزیز فکر نکنم کاره سختی باشه شما فیلم خودتونو در فلش import کنید و میتونید در همون فایل فلش به یه تصویر دستور بدید که فیلم رو پخش کنه و یا تصویر رو در یه فایل فلش دیگه قرار بدین و فیلم رو که در فایل فلش دیگست لود کنید .

موفق باشی

mzm
07-04-2008, 09:57
مرسی از اینکه پاسخ دادید.
دوست عزیز الان می تونم یک فیلم را import کنم و پخش کنم. ولی فقط همین.
هر کاری می کنم نمی شه که به یک image فرمان بدم که زمان click بروی اون image یک فیلمی که گذاشتم تو یک لایه جدا - باز بشه و پخش بشه و زمانی که دوباره روش کلیک می کنم و یا به هر طریق دیگه ای اون فیلم بسته بشه (تاکید می کنم بسته بشه نه اینکه stop بشه)
فعلا هر کاری می کنم فیلم واسه خودش پخش می شه و اصلا به دستوری که برای image دادم عمل نمی کنه.
از همین روش ساده gotoandplayو ..... برای اجرای یک image یا movieclip دیگه استفاده می کنم که درست کار می کنه. ولی برای فیلم نمی دونم چرا کار نمی کنه .
plz help me

mzm
07-04-2008, 11:00
اصلا شاید بهتر باشه به یک تصویر دستور بدم که یک فایل فلش دیگر رو باز کنه که فیلم رو بزارم توی اون فایل.
اما چطوری؟؟؟؟؟؟!!
چه کدی بدم به تصوریم؟

maziyar_sh
07-04-2008, 11:38
یک پیشنهاد
شما میتونید هر سه عکس را به صورت Button تعریف کنید. و برای هر دگمه در حالت Over لینک اجرای فیلم
را بذارید . البته Hint دگمه نباید طوری باشه که وقتی بخواهیم روی لینک اجرای فیلم بریم از Hint خارج بشیم.
بعد سه تا Button را در یک MovieClip قرار بدین و فیلمهای مختلف رو در فریمهای مختلف بذارین . در فریم اول
هم دستور Stop بدین .
و برای لینک اجرای فیلم هر کدام با دستور gotoAndStop به فیلم مربوط به خود لینک بدین .
نمیدونم تونستم منظورم رو بگم یا نه ؟

mzm
07-04-2008, 12:38
دوست عزیز مگه می شه در اون حالت code نوشت ( over یا down یک باتن) ؟!

maziyar_sh
07-04-2008, 12:58
منظور من اینه که یک Button درون یک MovieClip قرار داشته باشه که با Over روی اون دگمه به فریمی از MovieClip که لینک در آن قرار داره بره .

raptor22
07-04-2008, 20:32
دوست عزيز شما ميخواين وقتي قطع شد و دوباره كليك كرديد از همون جايي كه قطع كرده شروع كنه يا بره اول فيلم؟

raptor22
07-04-2008, 21:23
آقا ببين اين بدردت ميخوره:

mzm
08-04-2008, 08:45
مشکل من اینه که نمی تونم یک فایل فلش یا یک فیلم را از خارج صدا بزنم . در واقع وقتی کاربر روی دکمه می زنه اون فیلم که حالا یا داخل یک فلش دیگر هست و یا نیست پخش بشه و وقتی هم که دوباره روش زد یا روی دکمه دیگری زد اون فیلم بسته بشه. همین.

mzm
08-04-2008, 08:50
raptor22 ی عزیز
فایلی که گذاشتی رو دیدم.
آره این خیلی خوبه . کارم راه می افته.
لطفا بگو چطوری این کار رو بکنم. فقط خواهشا دقیق بگو. چون من تازه کارم.

مرسی دوست عزیز.

mzm
08-04-2008, 09:32
دوستان بالاخره به هرطریقی بود درش آوردم. با دو تا دکمه play و stop

ولی حالا مشکل عوض شد!
پسوند فیلم من .mov . چطوری به .flv تبدیلش کنم؟

raptor22
08-04-2008, 19:47
دوستان بالاخره به هرطریقی بود درش آوردم. با دو تا دکمه play و stop

ولی حالا مشکل عوض شد!
پسوند فیلم من .mov . چطوری به .flv تبدیلش کنم؟

دوست عزيز شما بايد از كانورتور استفاده كني يه سر به بخش نرافزار بزني چيزاي خوبي گيرت مياد:

mahramasrar2
16-04-2008, 15:27
جالب بود نمونه همين سئوال رو من دارم ولي به يه نحو ديگه در يه تاپيك جديد مطرح كردم دوستان در صورت كمك خوشحال مي شوم
مرسي

اين هم لينك تاپيك