PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مموری کارت موبایل

FaithForce
05-04-2008, 23:03
سلام دوستان

در مموری کارت موبایل من چنتا فولدر هست با اسم های عجیب غریب که پاکم نمیشن و ویروس هم نیستند(اینو مطمئنم)دوستان راهنمایی کردند که مموریتو فرمت کن ، می خواستم بدونم اگه مموریمو فرمت کنم sms هایی که تو مموری هست و کپی نمیشه هم پاک میشه در ضمن من چطور می تونم فرمتش کنم.

یا علی./

iman84
05-04-2008, 23:12
اس ام اس ها پاک میشه
برای فرمت کردنش هم باید به قسمت مموری کارت بری و از اونجا فرمت کنی
اگه رم ریدر هم داشته باشی که از توی ویندوز راحت فرمت میشه

Mr.K2
05-04-2008, 23:18
سلام دوست من

بستگی داره که مثلا مسیج هات و یا شماره هات کجا باشه ..روی سیم کارت ..گوشی ..مموری کارت ...
باید ببینی کجا ذخیرشون کرده ...اگر روی مموری کارت باشه مسلما پاک میشه ... وو اگر هم نباشه که نمیشه ...
بقیشون هم ممکنه فایلهایی باشند که در هنگام نصب برنامه یا بازی و یا تم ایجاد میشوند ...
بازم بسگی داره که کجا نصبشون کنی...
اگر روی مموری کارت نصب کرده باشه برنامه هات هم خراب میشه و اگر هم نه که پاک نمیشه ..
برای فرمتش هم راحت بزار توی مموری ریدر و مثل فلاپی فرمتش کن ...

FaithForce
05-04-2008, 23:20
این جوری که بد میشه ، حالا راهی هست که بشه بدون فرمت کردن اون فایل ها رو پاک کرد؟؟؟!!

shahshahani
06-04-2008, 07:16
اسم اون فایل هایی که ایجاد شده چیه؟ یه نمونه شون رو بنویس.

hamkar1981
06-04-2008, 15:06
دوست عزيز اكثر فايلها با pc پاك ميشه تازه اگر هم نشد نرم افزار براي پاك كردن هر نوع فولدري تو هر نوع مموري يا هارد وجود داره(از طريق Pc) فكر مي كنم تو خود سايت هم معرفي شده

Mr.K2
06-04-2008, 15:25
اسم اون فایل هایی که ایجاد شده چیه؟ یه نمونه شون رو بنویس.

مثلا ... sys - bin - install - uninstall - resources از این چیزا که مربوط به خود گوشی هست ...

Mr.K2
06-04-2008, 15:27
دوست عزيز اكثر فايلها با pc پاك ميشه تازه اگر هم نشد نرم افزار براي پاك كردن هر نوع فولدري تو هر نوع مموري يا هارد وجود داره(از طريق Pc) فكر مي كنم تو خود سايت هم معرفي شده

بله فایلهای که در گوشی پاک نمیشوند یعنی محافظت شده هستند بدون هیچ مشکلی از روی کامپیوتر پاک میشوند ..

FaithForce
06-04-2008, 17:06
سلام دوستان و ممنون از توجهتون
اینم عکسی از فیل ها با پسوند های عجیب غریب ، حالا باید چیکار کنم در ضمن با کامپیوترم پاک نمیشن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.K2
06-04-2008, 18:40
سلام دوستان و ممنون از توجهتون
اینم عکسی از فیل ها با پسوند های عجیب غریب ، حالا باید چیکار کنم در ضمن با کامپیوترم پاک نمیشن.

بله حالا فهمیدم مشکلتون چیه ...
منم داییم یه پی990 داره کهمموریش اینطوری شده ..
من اینو از روی تجربه ای که روی اون مموری دارم میگم ..
چندین بار فرمتش کردیم ..
بازم همینجوری شده ...اصلا درست نشد ..در ضمن فایلهایی رو هم که روش ریختیم خراب میکنه ...
ما که چاره ای براش پیدا نکردیم ...
خرابه ...