PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با فايل فلش در وب سايتم....

shahinfarasystem
05-04-2008, 15:24
سلام به همه دوستان

يه مشكل با فايل هاي فلش توي سايتم دارم

من توي وب سايتم يه منوي فلش گذاشتم

آدرس دهي فايل فلش و تمام عكس هاي اطافش رو هم به صورت نسبي وارد كرده ام

ولي نمي دونم چرا فايل فلشم نشون دهده نميشه

اينم آدرس سايت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پيشاپيش ممنونم

eAmin
05-04-2008, 16:09
سلام.

به این قسمت نگاه کن:

به جای این همه کد فقط این قسمت رو جایگزین کن!!!!!!!!!

در ضمن بهتره بین اسم فایل فلش فاصله نباشه! البته اشکالی نداره.

مثل آب خوردن....

shahinfarasystem
06-04-2008, 11:30
سلام.

به این قسمت نگاه کن:

به جای این همه کد فقط این قسمت رو جایگزین کن!!!!!!!!!

در ضمن بهتره بین اسم فایل فلش فاصله نباشه! البته اشکالی نداره.

مثل آب خوردن....
سلام امين جان
آقا زدي تو هدف چند بار اين سوال رو مطرح كرده بودم ولي تا به حال جواب درست و كاملي مثل مال شما نگرفته بودم دستت درست .

راستي چند تا ابهام هم دارم اگه لطف كني:

1) من با نرم افزار 123 FLASH MENU اين منو رو ساختم اون كدي رو هم كه شما بهم گفتي تغيير بده كدي بود كه خود اون نرم افزار بهم داده . با اين حساب چطوريه كه كد خود نرم افزار كارنمي كنه؟؟؟؟
2) شما با اين نرم افزار كار كردي؟؟ مي خوام بدونم چطور مي شه به گزينه هاي اين نرم افزار آدرس صفحاتي كه روي هاردم هست رو بدم كه بعد بتونم با همون آدرس دهي ، صفحات رو هم توي اينترنت باز كنم؟

يعني توي لينك مربوطه آدر سايت رو مثل
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ننويسم بلكه براي باز كردن صفحه آدرس يه درايو از هاردم رو بهش ادرس دهي كنم مثل c:\index.heml

3) نرم افزار قوي رو مي شناسي كه بتونه منوهاي مخصوص سايت مخصوصا جاوا اسكريپت روبدون كد نويسي هاي پيچيده توليد كنه؟؟

ممنونم

eAmin
06-04-2008, 15:22
سلام امين جان
آقا زدي تو هدف چند بار اين سوال رو مطرح كرده بودم ولي تا به حال جواب درست و كاملي مثل مال شما نگرفته بودم دستت درست .

راستي چند تا ابهام هم دارم اگه لطف كني:

1) من با نرم افزار 123 FLASH MENU اين منو رو ساختم اون كدي رو هم كه شما بهم گفتي تغيير بده كدي بود كه خود اون نرم افزار بهم داده . با اين حساب چطوريه كه كد خود نرم افزار كارنمي كنه؟؟؟؟
2) شما با اين نرم افزار كار كردي؟؟ مي خوام بدونم چطور مي شه به گزينه هاي اين نرم افزار آدرس صفحاتي كه روي هاردم هست رو بدم كه بعد بتونم با همون آدرس دهي ، صفحات رو هم توي اينترنت باز كنم؟

يعني توي لينك مربوطه آدر سايت رو مثل
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ننويسم بلكه براي باز كردن صفحه آدرس يه درايو از هاردم رو بهش ادرس دهي كنم مثل c:\index.html

3) نرم افزار قوي رو مي شناسي كه بتونه منوهاي مخصوص سايت مخصوصا جاوا اسكريپت روبدون كد نويسي هاي پيچيده توليد كنه؟؟

ممنونم

سلام.

1. به خاطر اینه که فولدر مربوطه اسمش تغییر کرده و چون شما اون صفحه رو save کردید اینجوری شده، به خاطر اینکه مرورگر نمی تونی آدرس داخل این اسکریپت رو تغییر بده!

و چون اون کدی که به شما داده از تگ noscript کرده نتونسته آدرس src رو تغییر بده!!!!!!!!!

به خاطر همین دلیله که دوستان می گن حتما برو سراغ notepad نه برنامه ای که برای طراحی هست.:46:

2. خیر من با فلش کاری ندارم!!!!!!! :21:

این کار نشدنیه :13: ........ شما نمی تونید اینکار رو بکنید، بهتره از این روش که الان همه اینکار رو می کنن استفاده کنین.:20:

یه پوشه بسازید که نماینگر اسم سایت شما باشه، و تمام فایلهای مورد نیاز رو دسته بندی کن و در همون پوشه قرار بدی طوری که یعنی تمام فایلهای لازمه سایت شما در اون قرار بگیره. و مووقع آدرس دهی اگر فایل فلش درون پوشه ی فلش بود، آدرس اون پوشه رو بده و بعد اسم فایل فلش........

بهتره تمرین کنی!!!!!!:27:

3. خیر چون من اصلا از نرم افزار استفاده نمی کنم، و جز Sothink DHTML Menu هیچ چیز دیگه نمی شناسم که اون رو هم در همین انجمنها یاد گرفتم!!!!!!!!!:31:

خلاصه از می شنوی دور نرم افزار رو خط بکش، اگر می خوای کامل یاد بگیری.:10: