PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در کارت گرافیکNVIDIA Gforce fx 5200

gypsy
04-04-2008, 11:31
سلام من کارت گرافیکم NVIDIA Gforce fx 5200 هستش و قبلا هیچ مشکلی نداشتم
اما 1-2 ماه پیش نمیدونم چرا یهو دچار مشکل شد
ویندوز موقع بوت شدن reset میشد ویندوزم رو عوض کردم قبل از اینکه درایور رو نصب کنم خیلی کند بود ویندوز
بعد از اینکه درایور رو نصب کردم دوباره ویندوزم هنگام بوت reset میشد درایور جدید رو نصب کردم مشکل حل شد دیگه reset نمیشد اما وقتی که بازی نصب میکنم موقع بازی کردن مثلا need for speed هر چند دقیقه 15 تا 30 ثانیه هنگ میکنه یا بازیه pro evolution soccer 2008 کلا بازی با سرعت خیلی کم اجرا میشه

با این توضیح که قبلا بازیه need for speed , prince of persia 3 بدون مشکل اجرا میشد
و اینکه عمل تعویض ویندوز را چندین بار انجام دادم و هر دفعه همون مشکل را داشتم

در ضمن کارت گرافیکمmb 256 هست

yasser1680
04-04-2008, 18:21
سلام من کارت گرافیکم NVIDIA Gforce fx 5200 هستش و قبلا هیچ مشکلی نداشتم
اما 1-2 ماه پیش نمیدونم چرا یهو دچار مشکل شد
ویندوز موقع بوت شدن reset میشد ویندوزم رو عوض کردم قبل از اینکه درایور رو نصب کنم خیلی کند بود ویندوز
بعد از اینکه درایور رو نصب کردم دوباره ویندوزم هنگام بوت reset میشد درایور جدید رو نصب کردم مشکل حل شد دیگه reset نمیشد اما وقتی که بازی نصب میکنم موقع بازی کردن مثلا need for speed هر چند دقیقه 15 تا 30 ثانیه هنگ میکنه یا بازیه pro evolution soccer 2008 کلا بازی با سرعت خیلی کم اجرا میشه

با این توضیح که قبلا بازیه need for speed , prince of persia 3 بدون مشکل اجرا میشد
و اینکه عمل تعویض ویندوز را چندین بار انجام دادم و هر دفعه همون مشکل را داشتم

در ضمن کارت گرافیکمmb 256 هست

یه دفعه کریسس رو هم نصب میکردی!

کارت شما سالم است و شما ریست شدن هنگام بوت ربطی به کارت شما ندارد.

بازیهایی که نام بردی بازیهای جدید و سنگین هستند و قابلیت اجرا رو سیستم و کارت شما رو ندارند.

چطور تونستی PES 2008 رو کارت FX 5200 نصب کنی؟

gypsy
04-04-2008, 19:36
یه دفعه کریسس رو هم نصب میکردی!

کارت شما سالم است و شما ریست شدن هنگام بوت ربطی به کارت شما ندارد.

بازیهایی که نام بردی بازیهای جدید و سنگین هستند و قابلیت اجرا رو سیستم و کارت شما رو ندارند.

چطور تونستی PES 2008 رو کارت FX 5200 نصب کنی؟

آخه من قبلا need for speed و medal of honnor رو بدون مشکل نصب میکردم و بازی میکردم
و این مشکل که گفتم یهو ریست میشد تا وقتیه که من درایور کارت گرافیک رو نصب نکردم وقتی نصب میکنم اینجوری میشه
وقتی هم درایور جدید رو نصب میکنم تو بازی هنگ میکنه
مثلا تو need for speed که قبلا بدون مشکل اجرا میشد حالا هنگام بازی یهو 10 -20 ثانیه هنگ میکنه

toraj
04-04-2008, 22:33
آخه من قبلا need for speed و medal of honnor رو بدون مشکل نصب میکردم و بازی میکردم
و این مشکل که گفتم یهو ریست میشد تا وقتیه که من درایور کارت گرافیک رو نصب نکردم وقتی نصب میکنم اینجوری میشه
وقتی هم درایور جدید رو نصب میکنم تو بازی هنگ میکنه
مثلا تو need for speed که قبلا بدون مشکل اجرا میشد حالا هنگام بازی یهو 10 -20 ثانیه هنگ میکنه

دوست عزيز شما اين بازي ها رو با pro evolution soccer 2008 مقايسه ميكني در ضمن اون درايور قبلي كارتت رو نصب كن مشكلت حل ميشه.

gypsy
04-04-2008, 22:46
دوست عزيز شما اين بازي ها رو با pro evolution soccer 2008 مقايسه ميكني در ضمن اون درايور قبلي كارتت رو نصب كن مشكلت حل ميشه.

وقتی قبلی رو نصب میکنم دوباره موقع بوت شدن ویندوز ریست میشه