PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند مشكل در ارتباط با كامپيوترم...

hamilton
12-11-2005, 09:37
با سلام خدمت دوستان.
چند مشكل براي ويندوزم ايجاد شده كه اميدوارم با راهنمايي دوستان بتونم آنها را برطرف كنم.قضيه از اين قراره كه در چند روزي كه من در سفر بودم از بستگان زحمت كشيده و در غياب بنده حسابي از خجالت كامپيتر بنده درآمده اند.
ظاهرا برنامه اي را ميخواسته اند تست كنند كه پس از نصب اين برنامه , سيستم بالا نمياد.اين فاميل محترم با cd bootable برنامه acronis true image سيستم را راه اندازي كرده و فايل backup را با اين برنامه restore ميكنه.اما ظاهرا به جاي اينكه فايل را در درايو c كه ويندوز نصبه restore كنه در درايو D كه اطلاعات شخصي بنده در آنجا بوده restore ميكنه اما بعد از اين كار متوجه ميشه كه اصلا پارتيشن D وجود نداره.پس كامپيوتر را خاموش ميكنه و قضيه را تلفني به من ميگه.به هر صورت با برنامه acronis disk director suite .موفق شدم پارتيشن خذف شده را بازيافت كنم
اما چند مشكل وجود داره:
اول اينكه فرمت درايو D از FAT32 به NTFS تغيير پيدا كرده.
دوم اينكه ظرفيت درايوهاي C و D به هم جابجا شده كه اون را درست كردم.
سوم اينكه تمام اطلاعات درايو D من از بين رفته.
چهارم اينكه خواستم ويندوز را از نو نصب كنم .پس از انتخاب درايو C جهت نصب و فرمت كردن آن مشاهده كردم كه پس از اين مرحله و restart شدن كامپيوتر , سيستم كامل بالا اومد و در حالي كه مراحل نصب كامل نشده بود با كمال تعجب ديدم درايو D را فرمت كرده و تمام فايلهايي را كه در درايو D با برنامه acronis بازگردانده بود را فرمت كرده.
در ابتدا فقط درايو C من به فرمت NTFS بود و الان علاوه بر اين درايو درايو D نيز به فرمت NTFS دراومده.
در ابتداي بوت شدن هم دو ويندوز نشان داده ميشود كه عملا يكي بالا مياد و دومي همان است كه خودم ميخواستم نصب كنم و كامل نصب نشد و هر كاري ميكنم ويندوز دومي كه ناقصه از بين نميره به اين شكلها نگاه كنيد.
ببخشيد كه طولاني شد و سرتون را درد اوردم .لطفا اگر راه حلي براي اين مورد وجود داره بنده را هم راهنمايي بفرماييد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اين رنگ قرمز و سبز نميدونم براي چي هست؟در صورت امكان راهنمايي بفرماييد.
خواستم ويندوز دوم را كه ناقص نصب شده بود پاك كنم كه نتيجه اي نداد...از طريق msconfig از منوي run
پيغام ميده كه ويندوز دوم را پاك ميكنه اما عملا كاري نميكنه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و

منتظر راهنمايي دوستان هستم.
با تشكر