PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در خصوص يك نوع قفل

masood hashemy
03-04-2008, 23:43
با سلام
من یک فلیل اجرای فلش دارم یعنی یک فایل فلش با پسوند exe که زمان اجرای آن یک hardware fingerprint میدهد که مخصوص همان سیستم است و سپس name و key برای فعال سازی میخواهد که در واقع یک قفل تلفنی است. ولی همین فایل اجرایی براحتی با برنامه Flash Decompiler Trillix باز شده و دیگر هیچ نمیخواهد! ولی چرا زمان اجرای فایل اصلی که توضیحش دادم برای دستیابی به محتویات درونش کد فعال سازی میخواهد؟ با چه برنامه ای این کار را کرده اند؟

hakhamanesh
04-04-2008, 01:09
اون فايلي كه شما قرار داده بوديد با Armadillo پروتكت شده بود.

masood hashemy
04-04-2008, 07:24
حالا چه جوری میشه آن قفل را شکست؟ یعنی حالا که با Armadillo پروتكت شده چه جوری میشود آن قفل را برداشت؟

hakhamanesh
04-04-2008, 10:44
در بخش مباحث آموزشي مقالات مربوط به Armadillo را بخوانيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

masood hashemy
05-04-2008, 08:08
یک سوال؟ شما از کجا فهمیدی با Armadillo پروتكت شده؟ -----> با تجربه بدست می آید؟

LordPE
05-04-2008, 08:26
خوب میشه گفت 2 حالت داره یا با آرمادیلو پروتکت شده و name و key میخواد و یا اینکه یه فرم توی برنامه گذاشتند که اینا رو چک کنه در اول برنامه
نیاز به تجربه خاصی نداره

masood hashemy
05-04-2008, 08:37
با سلام
من یک برنامه دیگر هم دارم که میخواهم آن را کرک کنم ولی...
قفل این برنامه به این صورت است که برنامه حداکثر 2 ساعت میتواند باز باشد یعنی میتوان برنامه را به تعداد n بار ولی هر بار حداکثر 2 ساعت باز کنید. این برنامه باید به چه طریقی کرک کرد؟ یک برنامه کم حجم است ولی بسیار مهندسی!
این نرم افزار خارجی میباشد.
با تشکر

worldm
05-04-2008, 09:35
دوستان خودتونو به زحمت نندازین منم یه همچین سی دی دارم که اموزش قفل گذاری روی سی دی رو اموزش میده ومال شرکت سامین سافته و وقتی که بخوای از اموزشش فیلمبرداری کنی برنامه متوجه میشه ونمیشه این کارو کرد در ضمن با برنامه ی software passport این کارو کردن وبه هیچ طریقی قابل شکستن نیستش کارشم درسته

aydin_eb7777
05-04-2008, 10:13
سلام به دوستان.
من خودم قفل سی دی سامین که آموزش قفل گذاری هست را شکستم و یک نمونه از سی دی را به شرکتش دادم و گفتم این چه آموزشیه که قفل خودش شکسته می شه :)
کل فیلمهای داخل سی دی را هم تو هارد دیسک دارم و نیازی به فیلم برداری نیست :)
و قفلهایی که با آرمادیلو داخل سی دی به کار رفته با یک لودر باز می شه :)
قسمت آرمادیلو که در همین سایت هست را ببینید و به راحتی قفلهای آرمادیلو را باز کنید :)
با تشکر

worldm
05-04-2008, 11:48
سلام به دوستان.
من خودم قفل سی دی سامین که آموزش قفل گذاری هست را شکستم و یک نمونه از سی دی را به شرکتش دادم و گفتم این چه آموزشیه که قفل خودش شکسته می شه :)
کل فیلمهای داخل سی دی را هم تو هارد دیسک دارم و نیازی به فیلم برداری نیست :)
و قفلهایی که با آرمادیلو داخل سی دی به کار رفته با یک لودر باز می شه :)
قسمت آرمادیلو که در همین سایت هست را ببینید و به راحتی قفلهای آرمادیلو را باز کنید :)
با تشکر
خوب بازم سلام
1-شما که میگین قفلو شکوندین چه جوری یکی از اموزشهاشو اگه میتونید وکم حجم هست رو اپلود کنین
2-منم فیلمهاشو توی هاردم دارم ومنظورم از فیلمبرداری داخل هارد بود که وقتی که پخش میکنه اگه یه جای دیگه کلیک کنید غیرفعال میشه ولی بازم میشه گرفت 3- شمایی که میگین به راحتی میشه باز کرد یه دونشو باز کنید منتظرم

masood hashemy
05-04-2008, 12:39
با سلام
من یک برنامه دیگر هم دارم که میخواهم آن را کرک کنم ولی...
قفل این برنامه به این صورت است که برنامه حداکثر 2 ساعت میتواند باز باشد یعنی میتوان برنامه را به تعداد n بار ولی هر بار حداکثر 2 ساعت باز کنید. این برنامه باید به چه طریقی کرک کرد؟ یک برنامه کم حجم است ولی بسیار مهندسی!
این نرم افزار خارجی میباشد.
با تشکر

درباره سوال من هم بحث کنید.

worldm
05-04-2008, 12:57
اینو میتونید از دوستمون سوال کنین که اشنا به این کار هستن وقفل شکن هستند

aydin_eb7777
06-04-2008, 10:38
چشم عزیز :)
فقط بگو ببینم آموزش کدومش را می خوای آپلود کنم.
در ضمن من باید اون را کم حجم کنم درسته؟؟
اگه کم حجمش کردم اونوقط نمی گی که این آموزش را دوباره فیلم برداری کردم؟؟
یا اگه دوست داری بگو قسمتی از یکی از فیلمهای آموزشی را واسط آپلود کنم ؟؟

worldm
06-04-2008, 13:10
خوب اگه دوست داشتي ميتوني طريقه ي قفل سي دي هاي صوتي رو بذاري حجمش برا من چهارو نيم مگابايته ومطمن باش كه چيزي نمي گم وفيلشم بايد با همون فرمت مخصوص توي سي دي باشه كه شما شكوندين منتظرم

Js0ner
06-04-2008, 14:12
خوب میشه گفت 2 حالت داره یا با آرمادیلو پروتکت شده و name و key میخواد و یا اینکه یه فرم توی برنامه گذاشتند که اینا رو چک کنه در اول برنامه
نیاز به تجربه خاصی نداره

از سکشن ها هم میشه فهمید.