PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود سايت P30world

malekashtar
12-11-2005, 01:12
سلام
برنامه ای میخواهم که با اون بتونم سایتهایی مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو به صورت
یکجا دانلود کنم برنامه های زیادیی هست مثل tel port ولی اینها رو وقتی اجرا میکنم میگن واستارت رو
میزنم فقط اون صفحه که میگه مثلا شما وارد سیستم نشده اید یا صفحه یوزر نیم پسورد کاربری رو فقط
دانلود میکنه در صورتی که وارد سیستم شده ام وهمچنین یوزر نیم وپسورد رو هم به خود برنامه داده ام
حالا شما خودتون از چه برنامه ای استفاده میکنید که واقعا جواب داده باشه در این مورد که من مشکل دارم
ممنون

ZiTaNiX
12-11-2005, 01:20
یک تیر و 100 نشان:eh:
اگه بشه که خیلی خوب میشه

shahrdartoope
12-11-2005, 04:04
اتفاقا دو روز پیش امتحان کردم که بعد متوجه شدم نمیشه
ولی خود سایت رو دانلود کردم.... مشکلی نداشت

malekashtar
12-11-2005, 11:49
يعني راهي وجود نداره

Honradez
12-11-2005, 15:01
offline explorer

malekashtar
13-11-2005, 00:30
ميشه لينكشو بدبد يا شما تست كرديد
ممنون

malekashtar
17-11-2005, 12:26
به نتيجه نرسيد
كسي تست نكرده ببينه جواب ميده يا نه
آقل لين برنامرو بزاريد

Reza1969
17-11-2005, 12:47
سلام
برنامه ای میخواهم که با اون بتونم سایتهایی مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو به صورت
یکجا دانلود کنم برنامه های زیادیی هست مثل tel port ولی اینها رو وقتی اجرا میکنم میگن واستارت رو
میزنم فقط اون صفحه که میگه مثلا شما وارد سیستم نشده اید یا صفحه یوزر نیم پسورد کاربری رو فقط
دانلود میکنه در صورتی که وارد سیستم شده ام وهمچنین یوزر نیم وپسورد رو هم به خود برنامه داده ام
حالا شما خودتون از چه برنامه ای استفاده میکنید که واقعا جواب داده باشه در این مورد که من مشکل دارم
ممنون

دوست عزیز! من خودم چند روز پیش کل این سایت رو دانلود کردم.فقط باید به دو نکته توجه کنید:
اول اینکه هنگام انجام دادن تنظیمات teleport pro یا بهتر از ان teleport ultra در جایی که از شما لینک سایت را میخواد پایین اون عدد 65500 را بنویس.
دوم هم اینکه بر خلاف تصور شما همه صفحات سایت لود می شوند و برای دیدن صفحه ای خاص که باز نمی شود و پسورد میخواد باید ببینی که ادرس اون صفحه چیه تا اون رو از داخل فولدر سایت دانلود شده بصورت دستی باز کنی.