PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در فايل iso

king-hitler
31-03-2008, 23:37
سلام من يه فايل iso دانلود كردم

من ويندوز مكينتاش به حجم 4 گيگ دانلود كردم از سايت تورنت
وقتي اونو با نرو يا نرم افزار ديگه باز ميكنم فقط 200 كيلو بايت رو نشونم ميده
تو درايور مجازي فقط 200 كيلو بايت
من چگونه بايد اين فايل ايزو رو اجرا كنم

piremard
01-04-2008, 00:10
با daamon چک کنید
بدون باز کردن فقط رایت کنید و بعد از ریستارت تحت دی وی دی اگر سیستم تون مک ساپورت بود نصب کنید

king-hitler
01-04-2008, 00:14
عزيز ميشه بيشتر توظيح بدي ممنون ميشم
اخه من دي وي ديم سوخته فقط ميتونم تو درايور مجازي بندازم بعد اونو پارت پارت بر روي سي دي رايتش كنم

king-hitler
01-04-2008, 00:38
كسي نيست جواب منه بده

piremard
02-04-2008, 18:01
روی سی دی رایت کنید که چی بشه ؟
اگر دی وی دی رایتر ندارید می تونید یک لینوکس live در درایو مجازی ران کنید تو اون ایمیج رو باز کنید با امکانات لینوکس اون رو راحت می تونید رایت کنید اما تکه تکه کردن اون به 700 مگ رو نمی دونم اصلا به چه دردی خواهد خورد !

Ghaioom
02-04-2008, 18:09
سلام
این فایل رو میتونی با Nero ImageDrive در نرو اجرا کنی.

StormWielder
02-04-2008, 18:56
سلام ،
دوست عزیز ببخشید من گفتم شاید بهتر باشه راحت ترین راه رو به شما پیشنهاد بدم ، چون گاهی اوقات آدم اینقدر پیچیده فکر میکنه که راه های خیلی راحت رو در نظر نمیگیره ، خود من این مسئله زیاد برام پیش اومده .

با در نظر گرفتن اینکه فایل شما یک فایل کاملا معتبر و یک ویندوز سالم باشه (که امیدوارم همینطور باشه) چند تا کار میشه انجام داد :

- بوسیله USB یا External HDD فایل خودت رو به یک کامپیوتر دارای DVD Writer منتقل کن و بعد اون رو Write کن .

و اگر به هیچ وجه چنین وسیله ای در اختیار نداری میتونی :

- یه DVD Writer از یه کامپیوتر دیگه روی سیستم خودت نصب کنی .

- هارد خود رو باز کنید و روی یک سیستم دیگه نصب کنید تا خیلی راحت بتونید اون فایل رو Write کنید . اکثر خدمات کامپیوتری ها باید این کار رو خیلی راحت براتون انجام بدن .

king-hitler
03-04-2008, 10:17
یعنی شما میگین همون فرمت ایزو رو تو دی وی دی رایت کنم
که چی بشه

king-hitler
03-04-2008, 10:19
روی سی دی رایت کنید که چی بشه ؟
اگر دی وی دی رایتر ندارید می تونید یک لینوکس live در درایو مجازی ران کنید تو اون ایمیج رو باز کنید با امکانات لینوکس اون رو راحت می تونید رایت کنید اما تکه تکه کردن اون به 700 مگ رو نمی دونم اصلا به چه دردی خواهد خورد !
-----------
خوشکل بهدرد من نمیخوره لازم دارم شما اگه بلدید کمک کنید

king-hitler
03-04-2008, 10:22
سلام
این فایل رو میتونی با Nero ImageDrive در نرو اجرا کنی.
-------
گفتم با نرو فقط چند تا فایل ini رو نشون میده همین فکر کنم فایل بوت هم داخلش هست ولی کل حجم درایو مجازی 200 کیلو هستش خود فایل ایزو 4 گیگ

StormWielder
03-04-2008, 18:22
یعنی شما میگین همون فرمت ایزو رو تو دی وی دی رایت کنم
که چی بشه

دوست عزیز شما همون فایل رو با فرمت ISO تو DVD رایت نمی کنید ، همونطور که هر دومون میدونیم ، ISO فرمت مخصوص Image هست ، درست ؟ خوب ، حالا شما با استفاده از یه نرم افزار مثل Nero ، این فایل با فرمت ISO رو بر روی یک دی وی دی ، Burn می کنید .

اجازه بدید یک مثال بزنم ، فرض کنید شما یک CD بازی دارید ، درست ؟ حالا از این CD یک Image تهیه می کنید ، شما نمی تونید از Image استفاده کنید مگر اینکه اون رو با استفاده از نرم افزارهایی مثل Nero Image Drive باز کنید ، در این حالت دقیقا مثل این میمونه که شما دقیقا CD بازی رو درون CD-Rom قرار دادید .
حالا شما میتونید در صورت نداشتن CD بازی ، این فایل Image رو بر روی یک CD بزنید (Burn Image To CD ) . نتیجه مثل این میشه که دقیقا یک کپی از CD اولیه تهیه کرده باشید .

در مورد فایل شما هم همینطوره ، شما این فایل رو Burn کنید ، نتیجه این میشه که یک DVD مخصوص Windows در اختیار دارید ، نه یک DVD حاوی فایل ISO .

موفق باشید .

piremard
03-04-2008, 22:11
-----------
خوشکل بهدرد من نمیخوره لازم دارم شما اگه بلدید کمک کنید

مگه جُک نوشتم که نوشتی اگر بلدی کمک کن؟!

پرسپوليس
04-04-2008, 06:43
به به آقا مصطفي يه بحث راه انداختي و حالا هم نيستي

خوب من همين فايل رو رايت كردم اما باز هم مثل فبلا بود و هيچ اتفاقي نيوفتاد و هيچي نشد
با bootabe هم بالا نمي ياد why?????
thanks all

king-hitler
04-04-2008, 16:59
به به آقا مصطفي يه بحث راه انداختي و حالا هم نيستي

خوب من همين فايل رو رايت كردم اما باز هم مثل فبلا بود و هيچ اتفاقي نيوفتاد و هيچي نشد
با bootabe هم بالا نمي ياد why?????
thanks all
======================
اخه------------
تورو چه به اینترنت برو کنار بزار اب بیاد