PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نگه داشتن زياد shift

mahammad_reza
29-03-2008, 22:02
وقتي که کليد شيفت رو زياد نگه ميدارم مثلا تو بازي يک پنجرهfilterkeys باز ميشه وبعد از اون هربار هر کليد رو ميزنم يک صدايي از کيس ميايد وصفحه کليد از کار ميافتد حالا من چطوري ميتونم اونو غير فعال کنم قبل از اينکه به اين مشکل دچار بشم.يعني اين قابليت رو غير فعال کنم

mobiledead
29-03-2008, 22:17
تو همون پنجره اي كه باز ميشه برو به تنظيمات و تو تك تك تنظيماتش هرچي تيك داشت رو بردار و OK كن
من الان XP ندارم واللا كامل ميگفتم
فكر ميكنم نوشته باشه Short Key:46:

mahdi7610
29-03-2008, 22:49
وقتي که کليد شيفت رو زياد نگه ميدارم مثلا تو بازي يک پنجرهfilterkeys باز ميشه وبعد از اون هربار هر کليد رو ميزنم يک صدايي از کيس ميايد وصفحه کليد از کار ميافتد حالا من چطوري ميتونم اونو غير فعال کنم قبل از اينکه به اين مشکل دچار بشم.يعني اين قابليت رو غير فعال کنم
کنار ساعت سیستم یه ایکون هست به اسم filterkeys دوبار روش کلیک کن تا پنجره اون باز بشه یه گزینه هست به اسم use filterkeys تیک اونا بردار و پنجره را ok کن .

موفق باشی .

mahammad_reza
30-03-2008, 00:07
انو که میدونم من می خواهم طوری غیر فعالش کنم که دیگه وقتی شیفت را نگه میداری این قابلیت فعال نشه

shahedi
30-03-2008, 00:13
لازم به ذکر هست با زدن 5 بار shift این عمل اتفلق می افته و یکی از ابزارهای ویندوز محسوب می شود!این برنامه زمانی استفاده می شود که شما نیاز به قفل کردن صفحه کلید داشته باشید و اگر هم shift را 8 ثانیه نگه دارید برنامه فعال می شه و شما می تونید با برداشتن تیک Use Filter key صفحه کلید را به حالت اولیه در آورید

xqg50
01-04-2008, 00:18
فقط باید تیکflter key رو برداری