PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكلي عجيب در صداي ويندوز!(قطع صداي كامپيوتر و محو شدن volume control)

reza-atom
29-03-2008, 20:13
سلام دوستان . يه مشكلي در صداي كامپيوترم بوجود اومد كه خودمم نميدونم دليلش چيه ؟؟
اگه ميشه منو راهنمايي كنين...
( مشخصات )
محو شدن volume control :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن برنامه sound effect هم اجرا نميشه (همون آيكن در شكل بالا) و وقتي برنامه volume control رو اجرا ميكنم با پيغام زير مواجه ميشم:

اينم يادآور بشم كه وقتي در بخش device manager ميرم يكي از گزينه هاي صدا (مانند شكل زير) داراي علامت تعجب هستش:

حتي اين قسمت رو نميشه update driver كرد.ضمنا اين رو هم بگم كه نرم افزار كارت صدامو دوباره ريختم ولي تاثيري نداشت،توي قسمت كنترل پنل هم كه ميرم براي دوباره نصب كردن سخت افزار با پيغام زير مواجه ميشم:

حالا يكي بهم بگه بايد چيكار كنم؟؟؟؟دارم كلافه ميشم از بي صدايي!!!

mahdi7610
29-03-2008, 21:18
سلام دوستان . يه مشكلي در صداي كامپيوترم بوجود اومد كه خودمم نميدونم دليلش چيه ؟؟
اگه ميشه منو راهنمايي كنين...
( مشخصات )
محو شدن volume control :

در ضمن برنامه sound effect هم اجرا نميشه (همون آيكن در شكل بالا) و وقتي برنامه volume control رو اجرا ميكنم با پيغام زير مواجه ميشم:

اينم يادآور بشم كه وقتي در بخش device manager ميرم يكي از گزينه هاي صدا (مانند شكل زير) داراي علامت تعجب هستش:

حتي اين قسمت رو نميشه update driver كرد.ضمنا اين رو هم بگم كه نرم افزار كارت صدامو دوباره ريختم ولي تاثيري نداشت،توي قسمت كنترل پنل هم كه ميرم براي دوباره نصب كردن سخت افزار با پيغام زير مواجه ميشم:

حالا يكي بهم بگه بايد چيكار كنم؟؟؟؟دارم كلافه ميشم از بي صدايي!!!
سلام دوست عزیز

خوب همون طور هم که می بینی اون گزینه که علامت زرد رنگ داره یعنی صوت شما به درستی نصب نشده .
در واقع نبودن بلندگو کنار ساعت به خاطر همین هستش .

شما باید سی دی مربوط به کارت صوت را داخل سی دی رام بزارید و از داخل سی دی اون را نصب کنید . چون بعضی مواقع از طریق دیوایس منجر این گزینه نصب نمی شه .

موفق باشید .

reza-atom
29-03-2008, 21:50
سلام دوست عزیز

خوب همون طور هم که می بینی اون گزینه که علامت زرد رنگ داره یعنی صوت شما به درستی نصب نشده .
در واقع نبودن بلندگو کنار ساعت به خاطر همین هستش .

شما باید سی دی مربوط به کارت صوت را داخل سی دی رام بزارید و از داخل سی دی اون را نصب کنید . چون بعضی مواقع از طریق دیوایس منجر این گزینه نصب نمی شه .

موفق باشید .

داداش من همين كار رو قبلا كرده بودم ولي نتيجه اي نداد.
يعني هم update driver از رو cd كردم هم نرم افزار AvRack و كارت صدا رو دوباره نصب كردم.
من ويندوز تازه ريختم (يك ماهي ميشه!) و هيچ مشكلي تا الان توي صدا وجود نداشت نميدونم چرا يكدفه اينطوري شد؟؟؟
خواهشا يه كمكي كن چون نميخوام دوباره ويندوز عوض كنم...

Ghaioom
30-03-2008, 08:28
سلام
کارت صدا رو اول Uninstall کن بعد هم دوباره نصب کن اگه درست نشد باید ویندوزت رو عوض کنی.
مال من هم اینطوری شده بود.

reza-atom
30-03-2008, 11:33
من فقط نرم افزار real talk audio رو در قسمت add or remove كنترل پنل ميبينم.
اگه غير از اينه يكم بيشتر توضيح بده كه چي جوري بايد uninstall كنم؟
اگه هم اينه كه من همينكار رو قبلا كردم.